Új privát üzeneted érkezett!

@enzsuzsa:


ez nagyon bíztató!!!!!!! gratulálhatunk azt hiszem!! :)) <3
 


csak halkan sikítok... :D gyébként ez volt az első hónapunk preseed-del és hiszem, hogy ez volt a trükk, mert méhnyaknyák híján vagyok alapból... és mindent ugyanúgy csináltunk, mint eddig, kivéve ezt az egyet :) egy próbát megér!
 


hol vetted???

@enzsuzsa:

 

 
 

@noverann: a netről rendeltem. http://fastest.hu/Pre-seed-megtermekenyitest-stimulalo-intim-sikosit :)
 


Halkan gratulálok én is :) fogalnmam sincs én h bírom ki vasarnapig :) erről a pressed-rol én nem is hallottam még. Csak inofolicot iszom ami segíthet:) annak örülök h semmi jele a menstruacionak, pedig 12 nap kesesnel jarok ugyh bízom abban a két halvany tesztecskeben :)
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


@edina7gyf:
@enzsuzsa:
1. En mar meg is rendeltem ! De bem a preseedet hanem a masikat es egy rakat tesztet :) sokkal olcsobb ezen az oldalon! Ez egy aranybanya!:)

2. Preseedrol kulfoldi forumokon olvashatsz! Mindehol csak jot irnak rola!!

En most mindent bedobok : epo (ligetdzepe kivonat ovulacioig, inofolic aztan ha elfogy mar megrendeltem a myo inositolt(ugyan mint ino csak folsav nelkul es sokkal Oclsobb)
 


Plusz conceive plusz krem ami segiti a spermakat!
 


Rá nézek otthon és is erre az oldalra, bár remélem nem fog kelleni már :) én nagyon elcsodalkoztam mikor először elkezdtem beszerezgetni a babaprojecthez a dolgokat.. Horror áron van minden! És csak egy fajta van, gabriel! Igaz én sak gyogyszerterba vásároltam eddig. De h 5000 ft legyen 7 db ovu teszt?! Majdnem ott hagytam! Mostanra már olvastam sokaknal h rendelve sokkal olcsobb. Én most leterheltem az EP kartyam ciklus elején :D
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


én nem voltam elégedett amúgy ezekkel a tesztekkel :( az lh sose lett pozitív, míg a drogériás expect lh (http://herbalnet.hu/expectovulaciostesz ... rmek-15477 itt pl egy ezres az 5 darab, jó széles, simán ketté lehet vágni és 10 lesz :D ) meg a külföldről rendelt wondfo egyértelmű volt mindig. a terhesteszt ugyanez. a 10-es hófehér ma is első pisiből, tegnap meg délutániból a benu és a 25-ös gabriel is egyértelmű pozitív lett :) viszont sok elégedett véleményt olvastam róluk, szóval lehet, hogy én vagyok a kakukktojás :D vagy még van ez, a 25 dbos 2500 körüli, jókat olvastam róla: http://bionom.hu/biobolt/golya-hir/ovulacios-tesztek/ovulacios-teszt-luteinizalo-hormon-tesztcsikok.html :) hajrá, csajok, nagyon szurkolok!!!
 


@edina7gyf:


@enzsuzsa:


amúgy erről az oldalról sok jót olvastam, de olyan termékeket rendeltem amiben biztos vagyok, hogy jó lesz. Amúgy van nekem lh expect ovu tesztem ,csak mellé kell még egy pár darab

 


de például itt a fastest.hu - n nagyon olcsok a CLearblue-s tesztek is!! 3000 két darab digital! aminek darabja minimum 2600.- , úgyh ez pl nagyon megéri és van nagyobb csomag is ami mégjobban megéri :D
 


igen igen, totál egyetértek :)
 


Nem bírtam ki, csibaltam tesztet, most már hatarozottam lathato, de közel nem egyforma erős. Az eddigiekhez képest viszont sokat erosodott a csikom :) :) igaz meg mindig nem merem elhinni :) hívtam a dokim nem vette fel holnap megprovalom megint, mert nyaralni megyünk másfél hétre kulfoldre és előtte csak beszelnek vele
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


@edina7gyf:


terhességi tesztnél nem él az a szabály mint ovulációsnál, hogy csakk akkor pozitiv igazábol, ha a két vonal egyforma erősségű, vagy ha a tesztcsík erősebb!!
 A lényeg, h erősödjön!!

de NAGYON NAGYON NAGYON GRATULÁLOK!!!!
 


@edina7gyf:


ÉN is gratulálok!!! És nyaralásnál nagyon óvatosan a fürdéssel!!!!! Ilyenkor egy fertőzés nagyon könnyen összeszedhető és nagy galibát tud okozni.
 


Köszönöm szépen :) vigyazunk nagyon, dokihoz Juli 13 ra kaptam idopontot, de az asszisztens nagyon aranyos volt, ellatott tanacsokkal :)
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


Kedves fórumtársak!


Kérlek segítsetek:
Most volt az első inszemnációnk 201.06.06-án (13. ciklusnapomon).
A nemvárt mensi első napján 06.20.és 06.22.-án (27. cikliusnapon, a 29. ciklusnapon pozítiv lett a teszt ( predirector early) rá egy napra is pozítiv lett két nap barnáztam azt gondoltam már nem jön meg de a harmadik nap megjött mégis rendesen.(30. ciklusnapon)


Mensi ellenére csináltam még tesztet és még mindig pozitív.(32. ciklusnapon.)


Szerintetek lehetek terhes annak ellenére hogy megjött ?


Volt valaki akinek ugyan úgy megjött és terhes volt?

Előre is köszönöm!


 


keszter1984
Győr
 
 


Kedves fórumtársak!


Kérlek segítsetek:
Most volt az első inszemnációnk 201.06.06-án (13. ciklusnapomon).
A nemvárt mensi első napján 06.20.és 06.22.-án (27. cikliusnapon, a 29. ciklusnapon pozítiv lett a teszt ( predirector early) rá egy napra is pozítiv lett két nap barnáztam azt gondoltam már nem jön meg de a harmadik nap megjött mégis rendesen.(30. ciklusnapon)


Mensi ellenére csináltam még tesztet és még mindig pozitív.(32. ciklusnapon.)


Szerintetek lehetek terhes annak ellenére hogy megjött ?


Volt valaki akinek ugyan úgy megjött és terhes volt?

Előre is köszönöm!


 


keszter1984
Győr
 
 


@keszter1984:
Szia. Nekem nem volt még ilyen tapasztalatom, viszont utána olvasgattam dolgoknak, több oka is lehet, jobb ha beszélsz egy orvossal úgy velem. Remélem minden rendben lesz nálad szurkolok:) nekem egy hét alatt annyit erosodott csak a csik h már messzirol és forgatas nélkül is egyertelmuen látszik, de még nem olyan erős. Kicsit beparaztam rajta h mi lehet a probléma, de mivel nincs verzes és semni bajra utalo jel az orvosom csak nyaralás utanra hívott be :)
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


Sziasztok! Tegnap kellett volna megjönnie, ma már a 32. napon vagyok és még mindig semmi... egy darab tesztem volt itthon, azt este megcsináltam, de negatívot lett. Mondjuk azt hozzáteszem h max negyedóránként pisilni járok, úgyhogy lehet megvárhattam volna a reggelt. Ha van baba akkor az esti pisiből is látszódnia kellett volna? 
Az előző terhességnél a nem várt utáni 5. napon csináltam és akkor még elég halovány volt.

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@borso87:
Szia! Nincs nagy tapasztalatom a temaban, de nekem 1 hét után lett nagyon nagyon halvany pozitív, és pár nap múlva erosodott csak lathatora. En nem csinálok már tesztet orvosig, valószínűnek tartom h később volt peteeresem, én erre fogtam :)
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


@edina7gyf:


Sajnos ma is negatív lett a teszt, így sajnos valami más állhat a háttérben h miért nem jött meg... 

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!


Jó pár hónap próbálkozás után, végre babánk lesz. :)


Arra gondoltam a megmaradt profertilünket szívesen eladnánk, abban a reményben, hogy másnak is bevállik és segíteni fog.

Részletek:1,5 bontatlan doboz (96db kapszula) Profertil 20.000 Ft

Lejárat 2018. január

8-féle hatóanyag a férfi termékenység támogatásáért. (laktóz- és gluténmentes)

Klinikai tanulmányokkal igazolt, hogy a Profertil összetevőinek speciális kombinációja és koncentrátuma jelentősen képes javítani a spermiumok minőségét. A szelén részt vesz a normál spermaképződésben, a cink szerepet játszik a normál termékenység és szaporodás fenntartásában. A folsav részt vesz a normál aminosav-szintézisben, az E-vitamin és szelén hozzájárulnak a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez.

Bővebb infó itt találtok róla: http://www.goodwill.hu/termek/profertil/


Ha szeretnéd, légy szíves privát üziben írj, köszönöm!


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Premature Baby tickers
 


sziasztok,
én tegnap elvesztettem a babámat 6+1-en. drukkolok a többieknek!!
 


@enzsuzsa:


nagyon sajnálom!  én ugyanígy jártam márciusban, úgyhogy átérzem a fájdalmadat... ha valamiben tudok segíteni, akkor írj nyugodtan! illetve van egy fb csoport is, ahol páran összegyűltünk, szintén hasonló okokból... ha gondolod, csatlakozz! (https://www.facebook.com/groups/254449568270122/)

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@enzsuzsa:


annyira sajnálom!!! :(
 


Én is nagyon sajnálom!! És nekem sem jött össze... Hiába volt 4 erosodo pozitív teszt, nyaralás előtt megjott, rohantam dokihoz, de most addigra vagy kitisztult vagy nem tudom mert nem latott semmit. Ma ujbol voltam már a saját dokimnal, mindent rendben talalt, de babanak nyomat ő sem látta. Így vazy
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


Bocsi kidobott... Szóval vagy korán elment vagy a tesztek hazudtak
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


@edina7gyf:


 Sajnálom! hátha a következő hónap lesz a Mienk! 

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@borso87:
Igen, újult erővel es pozitívan :)
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


Lányok!

2015. ősztől próbálkozók topicban még mindig vagyunk jópáran, akik próbálkoznak azóta is. Sajnos sikertelenül. Jönnek hozzánk újak is. Gyertek át ti is és beszélgessünk, ha szeretnétek. 
Adjunk ötleteket, írjátok le melyikőtök milyen újabb vitamint, gyógynövényt, tornát vet be a siker érdekében. Biztassuk egymást! 
Azért hívlak titeket hozzánk, mert nálunk nagyon sokan babásak lettek, kevesen maradtunk, akik nem babásak, így haldoklik a topicunk. Ne hagyjuk, inkább fogjunk össze. sok szeretettel várlak!

Félre ne értsétek, csak egy meghívás, nem azt kérem, hogy hagyjátok ezt a topicot, csak hogy oda is jöhettek, mert szívesen fogadunk. És ha csak az tart vissza, hogy már régen indult, akkor gyere, mert mindig vannak újak, és a régiek is ugyanúgy minden hónapban újrakezdők :) 

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Sziasztok! Kis segítsèget szeretnèk kèrni! Augusztus 10.en volt az utolsó menzesz első napja...23.àn az inszeminàciónk..... utrogestant kaptam napi 3X1et..... màra lett volna esedèkes(amit az utrogestan kizàrt)....reggel csinàltam tesztet de sajna negatív....lehet mèg esèly????
 


Sziasztok! 

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---VENDEG A HAZNAL ---musorban, 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek


szitakoto1915@gmail.com


Szép napot mindenkinek!
Régóta adok tanácsokat, hogy a babák érkezését segítsem.

Azt tapasztaltam, hogy az évnek ez a legjobb időszaka elkezdeni a lelki eredetű meddőség gyógyítását. Ezért írok most. Egy esélyt szeretnék adni az első babához. Minden ingyenes. Aki akar, keressen meg a facebookon,
Bianka Mikrobaby néven.
bianka60
mikrobaby@gmail.com
 
 


Sziasztok van 3 képem 2 napja késik viszont elég halvány a csík nagyon várjuk hogy sikerüljön a baba. Vélemény?
 
 


Sziasztok!
Úgy alakult, hogy végül még sem kellett a következő, eddig hűtőben tárolt lombikprogramhoz szükséges gyógyszerek:
1 doboz GONAL-F 900NE peteérést serkentő gyógyszer (blokkos ára44.563 Ft/doboz)
1doboz MERIOFERT 75 NE (blokkos ára 23.179 Ft/doboz)
5 doboz ESTROFEM 2 mg (blokkos ára 1.165 Ft/doboz)
3 doboz CLEXÁN 0,6-os (blokkos ára 3.242 Ft/doboz)
1 doboz PREDNISOLON 5 mg-os (blokkos ára 189 Ft/doboz)

Ha szükséged van rá hívj és az árban megegyezünk! Hozzon sikert! 20/6628403 Budapesten átvehető!


Sziasztok.7 napja késik a menstruációm.Ilyen még nem fordúlt elő.A párommal egy ideje próbálkozunk a baba projektel.Már az előző havim is fúrcsa volt,alig-alig jött meg.3 tesztet csináltam a napokban de mind negatív volt.A mellem nem feszűl mint ahogy szokott a menstruáció előtt és semmi jele annak,hogy megkellenne jönnie.Rengeteget pisilek,mostanában vannak enyhe alhasi görcseim,de csak átmeneti.Sokkal feszűltebb vagyok és érzékenyebb,bármiért tudnék sírni.Mi lehet ezeknek az oka?Valaki tapasztalt már ilyet?A válaszokat előre is köszönöm.
 


@szandra996:
Nekem elözö hónapban ugyan ezek a tüneteim voltak de 4 nap késéssel meg jött... remélem nálad baba van a dologban. Viszont ha az előző javis is fura volt akkor valami problémát is jelezhet.
 
 


Sziasztok!

Van itt meg valaki onlany?
Gratula a babasoknak! Akik megvbizonytalanok voltak, hogyan alakult a dolog?

Jol jonne egy kis segitseg, tudas A dokinom a ciklus 15. napjatol rendelte el az utro szedeset, addig, mig meg nem jon. Azzal a hivatkozassal, hogy ez a babasodast is, es a jobb petefeszkemben letaborozott cisztatol valo megszabadulast is segiti egyuttal. Ha megjon a mensi, szerinte akkor kell abbahagynom a szedeset.
16-an lett pozi a pe tesztem, 17-en voltunk egyutt, 20-an kezdtem az utrot. Ma, a 2. Napon szedulgettem, alhasamban neha gorcsolos erzest tapasztalottam vala. Mivel tobb helyen azt olvastam, hogy beagyazodast segit, es nem kne egy jo dbig abbahagyni, kicsit feszult vagyok.
Jo esetben 28-29-en "fejezodhetne be" a beagyazodas es tesztelhetnek, de epp akkor fogy el a gyongyocske. Ez nem okozhat problemat? Nema szedes befejezese utan jon meg a havi agybaj? Ha vabasodunk, akkor a gyogyszer ellenere is elmarad?
Elore is nagyon koszi a segitseget! Mindenkinek jo pocisodast!
 


Sziasztok:)
Még új vagyok. Délelőtt óta olvasgatlak titeket az elejétől kezdve.
Az én esetem kissé érdekes...
18 éve vagyok együtt a férjemmel (36) éves vagyok. 16 éve nem sikerül teherbeesnem.
Voltunk kivizsgáláson, nála minden rendben. Nálam IR, pcos gyanú, de nem igazolódott, peteérésem clostyllal sem volt, csak azon az oldalon, ahol a petevezetékem össze van nőve a belekkel. Ezt nem lehet műteni.
3 hónapig figyelték pesten a peteérésem, de semmi. Feladtuk. Ez 2016- ban volt. Jelentkeztünk örökbefogadásra és tavaly júniusban egy gyönyörű kislány szülei vagyunk. Most 3 éves.
Viszont... Nekem sosem hagyott ki a mensim egy hónapot sem. 3 éve volt, hogy 11 napot késett.
Viszont most 19- én kellett volna megjönnie, de semmi. Tüneteim vannak, bár a cicim nem érzékeny.
Ciklusaim 26 naposak kb.
Hétfőn teszteltem, délutáni pisiből, ami negatív lett. Véleményetek? :)
 


Sziasztok!

Látom nem igazán aktív már ez a csoport, de azért megpróbálom. 
enisamla83, végül sikerült a teherbeesés? :)
 


Sziasztok!
Segítsen valaki kérem,akinek esetleg van tapasztalata,teljesen tanácstalan vagyok. :cry:
A párom és én nagyon szeretnénk már kisbabát,azonban úgy alakult,hogy a petefészkemben egy 6-7centis dermoid ciszta pihenget. A vírusjárványnak hála nem biztos,hogy egyhamar ezt eltávolítják,ugyanis február óta várok a műtétre. :-(
Van valakinek tapasztalata,hogy ilyen jellegű cisztával teherbe lehet-e esni,illetve,hogy ennek vannak - e veszélyei?
Előre is köszönöm a válaszaitokat :oops:

Jámbor Nikolett
 


Sziasztok :) Remélem lehet csatlakozni! Én 28 éves leszek most novemberben, már van 2 kisfiunk a férjemmel és nagyon szeretnénk harmadik babát. Már 4 hónapja próbálkozunk,eddig sikertelenül. Viszont ebben a hónapban valami más. Tudom hogy már kétszer keresztül mentem a terhesség első szakaszán,de mégis tanácstalan vagyok most. A melleim szétdurrannak, folyamat bizseregnek, egész nap. Mensi előtt szokott mellfeszülés lenni,de nem ilyen jellegű. A hasam hol szurkál hol nem, egyszer erősebb egyszer meg semmi. A derekam is fájdogál, plusz full száraz vagyok odalent, ami szintén nem jellemző, ilyenkor már fehéres folyásom szokott lenni. 6 nappal vagyok a nemvárt előtt, a második kisfiamnál ilyenkor már pozi volt a teszt. Valakinél hasonló tünetek? :) drukkolok mindenkinek, aki babát szeretne :)

Kép
 


Sziasztok. Én olyan kérdéssel fordulok felétek hogy utoljára Agusztus 30.-án volt meg az utolsó menstruációm és Szeptember 03.-ig tartott. Most Szeptember 27. Én kellett volna megjönnie. Ma 16 napja hogy nem jött meg. 1 héttel ezelőtt éreztem kisebb görcsöket, de nem menstruáció szerű volt. Azóta napi szinten érzek szurkálásokat, mint ha a hasam fel lenne puffadva, nagyon sokat eszek, kb másfél óránként. Sokat pisilek és evés elött/után émelygés hányinger is szokott lenni, és székrekedésem van. Fehér színű folyáson is van. Csináltam tesztet 1 hete de negatív. Szerintetek lehet esély a babára?
 


Sziasztok!

Ràkóczi Alexandra vagyok.
Àprilis 3 volt a beültetèsem napja.
5 napos bogyot kaptam vissza.
Letelt a kèt hèt ès àprilis 17 voltam hcg progeszteron szintet nèzetni.
A hcg szintem 64.3
A progeszteron szintem 26.8
Szerintetek lehet ebből mèg baba?
Remènykedjem?
Holnap azaz április 19 megyek ujabb vèrvètelre.
Köszönöm a segitsèget.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron