Új privát üzeneted érkezett!

@gingerbread:
Szia én vállanám nektek


@angyaligyermek:


szia irnal nekem privatott legyszi


Sziasztok
31 éves egészséges magyar nö vagyok. Van egy 8 éves egészséges kislányom.
Béranyaságot vállalok akár azonnali kezdéssel. Amennyiben ez a néhány sor felkeltette az érdeklödésedet irj a mambabi@freemail.hu email cimre.
Szél napot Márti

Sziasztok. 31 éves egészséges magyar nö vagyok. Béranyaságot vállalok. Van egy 8 éves egészséges kislányom.
Korrekt megbizhato párnak nagyon szivesen segitenék. Amennyiben ez a néhány sor felkeltette az érdeklödését üzenetben. Beszéljünk személyesen várom üzeneted a mambabi@freemail.hu e-mail cimre

 
 

Sziasztok Nem régiben Elirtam a korom 18 Éves vagyok 160 Cm Maggas Nagy sötét zöld szemek sötét Barna vállig érö haj fehér börü vagyok Gyermekem Nincsen Minden hónapban nőgyógyasz látt Káros szenvedélytöl mentes egészséges petesejtel rendelkezem és termékeny petesejtel Nagyon szeretnék olyan párokon segiteni akinek nem lehet baba (Meleg férfi pároknak Vállalom) (Meleg hölgy lányoknak is ) akkár (idösebb öregebb pároknak is) (fiatal Házas Pároknak is) és (közép koru pároknak is) (Külföldi pároknak is) Az átverést aszt Hadjuk ki!!!! Köszönöm Budapesten élek Üdv Cintia Béranyuka lennék




beranyasag cintianoel155 nem akarlak elkeresiteni de olyan akinek nincs gyermeke meg vagyis nem volt terhes es szulese nem lehet beranya!


@picikekicsi:


Hát pedig lehet...
 


@csilla031:
Hol és hogyan? Tudnál erről infót küldeni?
 
 


@vjuli:



Kedves Juli!

Ide nem szeretném leírni, de e-mailben nagyon szívesen megírom, hogy a párommal melyik klinikát választottuk.
 


@vjuli:



A címem: csillagvirag031@freemail.hu

További szép estét!

Csilla
 


Sziasztok!

Remelem valaki tud segiteni paromnak es nekem. 10 eve vagyunk egyutt, 7 eve hazasok es szeretnenk csaladot alapitani. Sajnos engem 6 eve diagnoztizaltak egy ritka genetikai betegseggel, igy mutet utan nem vagyok biologialig kepes egy gyermek kihordasara. :( Ezert keresunk egy megbizható béranyaságot vállaló hölgyet, aki valóban tudja mire vállalkozik.

Remelem, itt vannak becsületes anyukák, hölgyek akivel kölcsönös szimpátia esetén keszen allnak az azonalli kezeles elkezdesere. Termeszetesen anyagiakat mi biztosítjuk, minden költséget és egyebet fizetünk, a többit  kozosen megbeszéljük.

Kérlek irj a 
wascheralexandra@gmail.com nekem emailt ha komoly vagy és valóban vállalod!


Sok szeretettel, 

Alexandraek 



Kedves Babára vágyók!
Komoly szándékú, babára vágyó pároknak szivesen segitenék újra ,már voltam életet adó mami, most újra vállalok béranyaságot, csak elszánt pároknak akik tudják ezzel mit vállalnak. Kölcsönös bizalom nagyon fontos,van tapasztalatom érvényes friss orvosi leleteim, Budapesti klinikán vállalnám, ha lehetséges de utazás sem akadály. Két egészséges gyermek édesanyja vagyok 38 éves jó körülmények között élek Dunakeszin. Ide várom a rövid bemutatkozó leveleket babavarazs11@gmail.com Kata Szép napot


Üdvözlök minden babára vágyot!

Segitenék komoly szándéku babára vágyó párnak.
31 éves vagyok, jelenleg egyedülállo, magyar, fehérbörű, középiskolai végzettségű cukrász.
Teljesmértékben egészséges életmodot folytatok, káros szenvedélyektől mentes életet élek.
Formás, átlagos testalkatú, kimondottan széparcú, barátságos, vidám természetü nő vagyok.
Van egy egészséges 8,5 éves kislányom.
Mindketten teljesen egészségesek vagyunk.
Családon belül semilyen örökletes betegség nincs.
Kérésem az lenne, hogy kizárolag komoly szándékú és nem hitegetö ember jelentkezzen.
Olyan biztos egzisztenciával rendelkező párt keresek, aki nem bocsájtkozik alkudozásba,filléreskedésbe, "nekem csak ennyit ér".
Véleményem szerint hogy egy egészséges gyermek szülessen, ahhoz elengedhetetlen az anyagi biztonság, mivel ez egy bizalmon is alapulo hosszu folyamat.
Kérem a fent emlitettek tudatában csak komoly elhatározott szándékú pár irjon.
babatakarok87@freemail.hu
 


Sziasztok. 30-as éveimbem járó kisgyermekes anyuka vagyok. Szívesen segítenék olyan párnak akinek sajnos nem lehet gyermeke. Olyan pár keressen aki tudja, hogy mit szeretne. Csak komoly szándékkal keress. Tapasztalatom van, akár saját petesejtel is vállalom. Keress, hogy valóra váljon az álmod. picihofeherke@citromail.hu


Sziasztok! Ha van olyan aki nem tudja vállalni a születendő gyermeket vagy gyermekeket vegye fel velem a kapcsolatot én vállalom. 06202252019
 


Sziasztok! 30-as kisgyermekes anyuka vagyok. Szívesen segítenék olyan párnak akinek sajnos nem lehet babája. Tapasztalattal rendelkező anyuka vagyok. Tudok mindent lépésről lépésre. Saját petesejtel is vállalom. Olyan párnak segítenék aki valóban tudja hogy mit szeretne és nem szeretne időt húzni, hanem kész van a kezdésre. Keressetek emailben picihofeherke@citromail.hu


Sziasztok! Én is elmondok egy történetet: évek óta szeretnénk gyermeket a párommal, de nem nem jött össze, és már nem is fog, 42 felett vagyunk mindketten. 1,5 éve innen, erről a fórumról megismerkedtünk egy "hölggyel" és a párjával, aki vállalta, hogy segít nekünk. Természetesen hazudtak, sok pénzünk és sok időnk ment el azzal, hogy átvertek minket. A pénznél jobban dühít az, hogy hittünk neki és boldogan várakoztunk, nem kerestünk más megoldást. Nagyon vigyázzon, aki innen bárkivel kapcsolatba lép!


Sziasztok!

Béranyaságot vállalnék. Ide nem szeretnék részleteket írni, de a kissvirag014@freemail.hu e-mail címen mindent meg tudunk beszélni.
Szép napot!


Sziasztok. Szívesen vállalok béranyaságot. Tapasztalatom van már e téren. Szívesen segítek mindenben. Beszéljünk emailben, ott minden részletet elmondok. mirabellaa@citromail.hu


Sziasztok!

Szívesen segítenék béranyaként azoknak a leendő szülőknek, akiknek csak ezen az úton lehet gyermeke.
Én egy 38 éves, kedves, megbízható nő vagyok, világosbarna hajszínnel és kék szemmel ;)
Komolyan átgondolva ajánlom fel ezt a segítséget, és szeretném kérni, hogy csak komoly érdeklődők keressenek.

Az email címem: csillag2237@gmail.com.

Cs. :)
 


Sziasztok! Szivesen segitenek petesejt donorként pároknak:)
Rolam : Kék szemű szőkés barna haju , alacsony 27 éves anyuka vagyok van 2 gyermekem egy kisfiu es egy kislány :)
Ezen az email címen tudjuk a kapcsolatot fel venni :)
olaszlaszlone9@gmail.com
 


Sziasztok!

Szívesen vállalnék béranyaságot. Az e-mail címem: tothjulia04@freemail.hu, ide tudtok üzenetet írni. :)

Juli
 


Sziasztok 19 éves lány vagyok tudom hogy fiatal de van egy szép kis fiam egészséges természetes úton jött világra folyamatosan járok nőgyógyászatra fehér bőrű vagyok zöld szemű fekete hajú 151 cm magas egészséges petékel rendelkezem nagyon szíves segítek olyan pároknak akiknek nem lehet kis baba záró jelben teszem (hetero pároknak meleg férfi pároknak és ugyan úgy meleg hölgyeknek is ) nem szeretem az ígérgetös embereket sem akik be csapnak aki úgy gondolja hogy szeretné hogy egy szép gyermeke legyen bátran írjon email cím noelnagy070@gmail.com


Sziasztok! Megbizható béranyát keresünk párommal , mivel sajnos már mindent megpróbáltunk és csak ilyen módon lehet babánk. Kérem aki komolyan gondolja irjon nekünk.Nagyon sok emberrnek irtunk már itt már, de van aki egy levél váltás után soha többé nem ir.Úgyhogy nagyon kérlek csak akkor irj ha el is jutunk a találkoz
sig és tudod mit szeretnél. Kölcsönös segitség. Ide irjatok rövid bemutatkozó levelet köszönöm ,                       Az email cimem: kisangyal03@gmail com 


@cicatappancs:
Kedves cicatappancs!
Sajnos mi is így jártunk. Annyira kedvesek voltak, mindent elhittünk nekik. Boldogan várakoztunk aztán "elméletileg az 5.hónapban" elment a baba. Voltak gyanús jelek, de annyira pozitívan fogtuk fel, hogy nem foglalkoztunk vele.
Nagyon megviselt bennünket, és sok pénzt is elveszítettünk. Lelkileg teljesen összetörtünk. Mindenki nagyon legyen elővigyázatos. Amikor minden stimmel az nem igaz! Csak saját orvosnál, elkísérve az anyukát vállaljátok! Orvosi papírokat nagyon nézzétek meg,minden gyanús jelre figyeljetek! Kérjetek saját példányt! Ja és a legfontosabb, ha azt mondja az anyuka, hogy megfogant a baba és orvosi papírt is ad róla, akkor is készítsetek egy tesztet együtt, ha nem vállalja akkor bukta van. Sajnos mi ezt nem tettük meg!
 


Sziasztok - akinek sikerült már béranya segítségével a családalapítás, van esetleg olyan, aki kérte a tervezett szülést- császármetszést? Az orvosunk szerint nincs erre lehetőség egészségügyi alap nélkül. Van valaki, akinek mégis sikerült ezt megbeszélnie az orvosával?

Amennyiben tudsz segíteni tanáccsal, esetleg orvossal, akihez fordulhatunk, úgy írj kérlek az email címemre.

Nagyon kösznöm.

email: azuresky1976@gmail.com
 


Sziasztok!

Béranyukát keresünk párommal kérlek irj jelentkezz ha komolyan gondolod és végig is csinálod velünk.Már 1,5 éve nem találunk megfelelőt sajnos itt nagyon nehéz találni.Van aki egyszer ir és utána nem válaszol többet.
Csak akkor irj ha elszánt vagy és valóban tudod is mivel jár. Mi nagyon komolyan gondoljuk és azonnal kezdhetünk is.
ide várjuk a levelet
köszönöm :)
adrienn920522@gmail.com


Sziasztok!
Béranyát keresünk párommal. Sajnos egészségügyi okok miatt,nem tudom kihordani a terhesdéget.


Ezért segìtségre lenne szükségünk.Szeretnénk egy igazi kis családot magunknak.
szabonetothbrigitta@gmail.com


Sziasztok üdvözlök mindenkit 19 éves lány vagyok sötét barna haju sötét zöld szemű 160 cm magas fehér bőrű 1 kislányom van termesztés úton fogant 3400 al született 52 cmel 40 hétre Szívesen segítek olyanoknak akinek nem lehet kis baba minden vizsgálatra el mennék Nem az igérgetös árverös emberek válaszanak majd ki komoly szándéku elszánt normális emberek.....írására várok egészséges petesejetekel rendelkezem nagyobb iskolai végzettségem van ilenem tudo normális lány vagyok hetente látt engem nőgyógyász rákszüresen semmit nem találtak egészséges Pete sejtek éretek aki úgy gondolja hogy szeretne kis babát írjon batran és végig viszem segítek hogy gyermeked Legyen ha még eddig nem volt normális béranyuka vagy meg felől bérmami itt az alkalom nem verlek át segítek Email Cím katicabogar020@gmail.com puszi


Kedves Kismama!Örökbeadáson gondolkozol?kérlek írj nekünk! Segítünk! Végig terhesség alatt is! Minden megbeszélés kérdése! Minden vágyunk egy kisbaba, aki nagyon szerető családba és jó anyagi körülmények között nőne fel. Kérlek kedves kismama olyat válasz mint mi akinek még egy gyermek se adatott. boglarkabarna1@freemail.hu vagy 06203709719



Sziasztok
Megbízható béranyukát keresünk.
Átverés kizárt!
erikababa07@freemail.hu


SZIASZTOK!
Béranyaságot vállalnák!
HA LEHET MINNÉL HAMARABB ELKEZDENÉM!
22 éves Vas megyei lakos vagyok,káros szendvedélyektől mentes! Teljes mértékben megbizható és korrekt ember vagyok,és reménykedem benne ,hogy megbizható ember/emberek keresnek meg!Van egy gyönyörű kisfiam aki másfél éves egészséges!
Ha felkeltettem érdeklődését kérem keressen meg e-mail címen szaszika14@hotmail.com
Szeretnék segíteni hogy végre elérjen magához is a boldogság!
E-mail címen megbeszéljük a részleteket írásban illetve.személyesen is!

Alexandra
 


Sziasztok PETESEJT DONOR LENNÉK....Ha esetleg valakit erdekel email címem:anett5688@gmail.com


@oszijudit70: "Sziasztok!B??rany??t keres??nk a p??rommal! Ha valaki tud ebben seg??teni megk??sz??nn??nk! Term??szetesen d??jjazn??nk a seg??ts??get:)"


. Igen tudank


Bér anyaságot vállalok.Termeszetesen több információt lehet igényelni priviben.köszönöm


Sziasztok!
Segítséget szeretnénk kérni.
Találtunk egy nagyon kedves bérmami jelöltet ,de nem tudjuk merre induljunk. Eddig csak falakba ütköztünk. Saját petesejtünket szeretnénk beültetni de nem találunk megoldást.


Ha valaki tud megoldást itthon vagy külföldön kérem írja meg e-mailba, akár névtelenül.Minden infó és elérhetőség segítség lehet.! Köszönöm szépen! mybaby001@freemail.hu
K


Kedves Leendő Szülők!
Béranyaságot vállalok.Részleteket emailben.
mamileszek@gmail.com
 


Egyedülálló  hetero férfiként, igen stabil egzisztenciával keresem azt a hölgyet, aki gyermeket szülne nekem. Korábbi kapcsolatomban nem az én hibámból nem lett baba.


Minden megoldás érdekel, mindenre nyitott vagyok.


Köszönöm, hogy elolvasták, örömmel venném a jelentkezéseket és a megoldási javaslatokat.


A részleteket majd személyesen tudjuk megbeszélni. 

 
 




Sziasztok!


Egyedülálló  hetero férfiként, igen stabil egzisztenciával keresem azt a hölgyet, aki gyermeket szülne nekem. Korábbi kapcsolatomban nem az én hibámból nem lett baba.


Minden megoldás érdekel, mindenre nyitott vagyok.


Köszönöm, hogy elolvastátok, örömmel venném a jelentkezéseket és a megoldási javaslatokat emailen: babavaro007@gmail.com


A részleteket majd személyesen tudjuk megbeszélni

 
 


Sziasztok!

Aki már végigcsinálta az egészet, kérem írjon nekem az e-mail címemre, akár más néven is: halaszmonika1984@freemail.hu. Nagyon köszönöm!
 


Veszprémi, Veszprém környéki Nikolettának nehiggyen senki, mindenkit csak átver a béranyaságával. Közép hosszú, barna hajú, rosszul öltözködő némber!!! Ne álljatok vele szóba!
 


Kedves Kismama!
Nagyon várjuk,hogy végre megszülessen a mi várva várt kisbabánk,ha bármilyen oknál fogva nem szeretnéd vállalni a picit,keress meg privátban vagy írj e-mailt az ildik88@freemail.hu címre,beszélgessünk talán egymást keressük!
 


Mi egy nagyon kedves házaspár vagyunk. 33, és 31 évesek, stabil anyagi helyzettel. Sajnos a feleségem egészségügyi problémái miatt nem tud gyermeket kihordani, és nagyon szeretnénk gyermeket. Erre a megoldásra keresnénk valakit. Ha valaki tudna segíteni az alábbi email címre írjon: 


Egy gyermekre váró párocska
 
 


Egy harmincas éveiben járó meleg pár keresi azt a kedves hölgyet, aki tud nekünk segíteni abban, hogy a kívánságaink teljesüljenek. Adottságainkből fakadóan saját petesejtünk nincs, így olyan anyukát keresnénk, aki vállalná sajáttal is. Sok vizsgálatunk megvan már, nagyon gyorsan tudnánk kezdeni. Korábban egyszer már nekifutottunk, ám akkor sajnos az anyuka jelölt más utat választott magának. Szóval, ha valaki úgy érzi, hogy előítélet mentes, és hajlandó nekünk segíteni, mi se leszünk hálátlanok. Email cím: raczgergo1111@freemail.hu
Kérjük, hogy ha valaki ír nekünk, pár sort írjon már magáról is. Köszönjük.
 
 


Szisztok udvozlok Mindenki Aki Itt Van Lattom sok par ir ide a kis angyalkaval kapcsolatban bocsanat hogy ekezetek nekul irok csak Meg nem volt idom le tolteni a mobilomra a eszt az ekezetes valamit na mindegy nem is erol van szo 19 eves fiatal lany vagyok nem roma egeszseges petesejtekel rendelkezem nem dohanyzom nem iszok nem drogzok sotet zold szemu vagyok vilagos boru 161 cm maggas vagyok 1 eves kis babocam van termesztesen jott vilagra betegseg mentes szoval szeretnek segiteni paroknak azonos nemuek is bele tartoznak hazudos parok bar Meg nem talakoztam ienel de a baratnom sokat meselt! Roluk szoval ienel nem szeretnek szembe jonni Meg bizhato parok nyugottan irjanak ha Meg edig nem sikerult a baba segitek nektek nem vagyok nagy kepu atlagos lany vagyok nyugotann irjatok hazas parok fiu fiu parok no no par is oromel varom az irasod vagy irasotok fogok segiteni es minden vizsgalatra elfogok tudni majd menni ha anyuci jelolt leszek koszonom hogy irhatam Email Cim csodaanyuka128@gmail.com koszonom


Sziasztok!

Szívesen vállalnék béranyaságot. Fiatal, budapesti nő vagyok, nem dohányzom. Előleget nem kérek. Részletesebben inkább e-mailben szeretnék írni magamról. A nemethmelinda0124@freemail.hu e-mail címre várom az üzenetet. :)

Melinda


Sziasztok!


Babára vágyó pároknak szivesen segitek béranyaságban ,akár saját petesejttel is lehetséges. Ha megbizható biztos segitségre van szükség gyorsan pontosan az egész folyamatban irjatok . privátban mindent meg tudunk beszélni. Sajnos itt nagyon sok átverés van az interntenen ez velem elkerülhető,és gyorsan szülökké válhattok .
Nagyon sok tapasztalattal rendelkezem, minden buktatót ismerek az egész egy nagyon bizalomra épülő vállalás.

Ha felkeltettem érdeklődéseteket irjatok bizalommal.
email cimem:
babavarazs11@gmail.com

Szép napot :)


Sziasztok. Szívesen segítenék olyan párnak akinek nem lehet babája. Tapasztalattal rendelkező kisgyerekes nő vagyok. Mindenben tudok segíteni. Keressetek és megbeszéljük a részleteket emailben. alombaby@freemail.hu
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron