Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyertek, beszélgessünk, remélem jó sokan leszünk! 

 


Szia!
Szia Hanna!
Én csatlakozom, szuper ötlet! :) Menzesz alaján 4+5 hetes vagyok, tehát augusztusra várjuk a babát.
Magamról: Nyáron volt egy üres petezsák miatti missed ab. műtétem (pecsételő vérzésem volt), ikreknek indultak. Most viszont remélem, hogy minden rendben lesz. Majd december 18-án megyek orvoshoz először (elvileg 6+1 hetes leszek akkor). Előbb nem szeretnék, mert biztosan csak izgulás lenne belőle, úgyse látszódna túl sok minden. Egyébként első baba lesz. Tüneteim nem nagyon vannak még (a súrű pisilésen és szinte folyamatos puffadáson kívül), csak néha "érzem" a hasamat.
Te is mesélsz magadról? :)
Málna
 
 


Sziasztok! Én 6 hetes vagyok, ma voltam dokinál, már van szívműködés :) Második baba lesz, van egy 1.5 éves kisfiam.
 

 
 

Szia Orsolyka! Szuper, gratulálok! :)
 
 


Sziasztok,
Szeretnék csatlakozni,elvileg 5hetes vagyok,első babával, 0 tapasztalattal....
 
 


Szia, akkor most minden izgi lesz ;-) Ti hogy álltok a tünetekkel? Nálam sajnos már 1 hete egésznapos hányinger, fáradtság... a kisfiammal is ilyen volt az első trimeszter, szóval nem sok jóra számítottam
 


Nekem a melleim érzékenyek, valamint néha érzek ilyen enyhe alhasi görcsöket!Ja és éjszaka eléggé izzadok ami eddig nem volt jellemző,de eddig tűrhetőek ezek a tünetek!Holnap megyek uh-ra, tudom hogy korai de a dokim szabin lesz egy darabig és előtte mindenképp konzultálni szerettem volna vele...
 
 


Sziasztok! Én 5+0 vagyok, van már egy tíz hónapos kisfiam, nagyon vártuk már a tesot! Augusztusban volt egy kémiai terhességem, emiatt az utóbbi egy hetem nem volt túl nyugodt, de a tesztek erősödnek és tuneteim is vannak bőven, hanyinger, cici érzékenység, alhas szurka és hangulatingadozas is(a férjem szerint)! Gratulálok mindenkinek és boldog babavarast!
 
 


Sziasztok! Üdv az újaknak!Szuper, hogy ennyien összegyűltünk és megoszthatjuk a tapasztalatainkat :) Én ma vagyok 5+3 hetes. Kb. 1 hete iszonyatosan rosszul alszok éjszaka, csak forgolódok. Szóval ebből következik a folyamatos fáradtság is. Ezen kívül icipicit mintha émelyegtem volna az utóbbi 2 reggelen, de ez még semmi :) Néha este tompán érzem picit a hasamat. Jövő szerdán megyek először dokihoz, már tűkön ülök :)
Bibi: Majd írd meg, hogy mi volt a dokinál :)
 
 


Sziasztok,
Voltam dokinál,egyelőre csak a petezsákot látta de már látott benne valamit,a papíromra azt írta hogy benne szikhólyag és embrió sejthető!Jövő hét vasárnap kell mennem megint, akkor már látható lesz és szívhangnak is kell lennie.Málna ezzel az éjszakai nem alvással és forgolódással nem vagy egyedül,én is alig alszom,bár lehet hogy csak az izgalomtól, mert nekem még mindig olyan hihetetlen
 
 


Bibi: Szuper hírek!:) Persze azt kivéve, hogy te sem alszol jól.
 
 


@bibi88:
Tök jó, ez a korának megfelelő szerintem :) Remélem legközelebb a szíve is dobogni fog már!
Kitartást nektek a nemalváshoz, na ez a tünet nálam nincs, bár ki tudja, 1-2szer még kelnem kell a kisfiamhoz éjjel, lehet hogy amúgyis felriadnék
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a pocaklakóhoz! :) 
Sajnos én elvesztettem a babát, fáj még, de pozitívan állok hozzá, orvosom szerint is minden rendben, nem kell szünetet tartani.
Nagyon-nagyon ki voltam borulva, mert nagyon szerettük volna a babát...

Megvan az ok is, ami miatt megtörtént. Van uh képem is, amit természetesen megörzök.
Ezt a hónapot még megvárjuk, és januártól belekezdünk. Szerencsére van egy gyönyörű 9,5 éves kislányom.

Néha-néha benézek hozzátok, januárban pedig mi is megpróbáljuk ismét! :)

Boldog babavárást kívánok! :)
 


@hanna0624:
Nagyon sajnálom :(( Jobbulást testileg, lelkileg. Remélem hamarosan sikerül újra
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Nálunk kistesó érkezik, kisfiam 15 hónapos.
December 20-án megyek orvoshoz, remélem minden rendben lesz.

Hanna ismeretlenül is kitartást kívánok!
 
 


Kalkulátor szerint szülés Augusztus 9-én várható.
Bátyóka Szeptember 9-én született, napra pontosan mikor ki voltam írva.
 
 


Szia Nyusz! Nekem a kalkulátor szerint augusztus 11. :)
 
 


Szeretnék bemutatkozni :)

Késői kismama vagyok, Bálintot 36 évesen szültem.
Előtte négy évig próbálkoztunk eredménytelenül.
Már mentünk volna kivizsgálásokra, mikor pozitiv lett a teszt. :)

A kistesó félig meglepetés volt, nem számítottunk rá hogy ilyen hamar összejön.
 
 


Tüneteim amik vannak, vizelési inger és mellérzékenység.
Néha egy két illat sem tetszik.
De amúgy jól vagyok, egyedül még az lett gyanús hogy mindenhez ettem a csípős zöld erőspaprikát, amit amúgy nem nagyon szeretek.
 
 


Gratulálok neked is nyuszmusz! Én is már 35 éves leszek nyáron :)
Nekem sajnos már nagyon durvák a tünetek, alig marad meg bennem valami :/ Tegnap 5ször hánytam...
 


@orsolyka:
Kitartást kívánok!
Én is majdnem hánytam de megúsztam...
Mondjuk össze-vissza ettem mindent :roll:
 
 


Nagyon sajnálom Hanna,kitartást és jobbulást kívánok!Nekem a vizelési inger mint tünet fel sem tünik,mert előtte is gyakran pipilős voltam.Nálam hányinger,hányás egyáltalán nincs,nővéremnek sem volt a két lányával csak mellfájdalom,ez lehet hogy családi vonás.Ja és én sem leszek az a nagyon fiatal anyuka,32 leszek jövő nyàron,de örülök hogy most jön,hamarabb nem is szerettem volna.Orsolyka gondolom ez a tünet sem tart hosszú hónapokon át,csak valahogy ki kell bírni
 
 


@bibi88:
Persze, remélem már csak pár hetet kell kibírni és az első trimeszter végére elmúlik Csak nem egyszerű hogy közben egész nap szórakoztatnom kellene a kisfiamat
De sajnos ilyen volt az első terhességem is, most sem úsztam meg...
 


@orsolyka:
Én nem igazán voltam rosszul az első terhességnél, illetve hányni nem hánytam inkább émelyegtem, de elmúlt a harmadik hónap után.
A melleim nem voltak ennyire érzékenyek mint most.
 
 


Ismeritek a kínai fogantatási naptárat?
Van egy táblázat, ki kell keresni a fogantatási hónapot és az életkorodat, és elvileg kiszámolja a baba nemét. :-D

Bálintnál is eltalálta, most kislányt mutat.
Kíváncsi leszek....

Jó szórakozást ;-)
 
 


Sziasztok! Ma reggel voltam orvosnál. Kettő tökmag van a pocakomban (egy petezsákban, ha jól láttam) és mindkettőnek hallhattam a szívhangját, eszméletlen volt, azóta se tértem magamhoz :) Reggel pedig hánytam egy jót, de annyi baj legyen :D
 
 


@malna27:
Jajj de izgi Gratulálok, nemsemmi
 


Málna!
Gratulálok!! Csodálatos hír!
 
 


Gratulálok Málna
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek! :)
 
 


@malna27:
Vannak ikrek a családban?
 
 


@nyuszmusz82:
Így van, nagymamámnak voltak ikertesói és ez elvileg a lány unokákon köszön vissza. Viszont egy petezsákban vannak és azt mondják, hogy az egypetéjű ikerterhesség nem öröklődik, szóval ki tudja. (Nyáron 2 petezsák volt egyébként.) De miután nyáron ikreket vártam nem is gondoltam, hogy ez még egyszer előfordulhat. Hát de :D
 
 


@malna27:
Oh akkor elég közeli a rokoni szál :-D
 
 


Úgy látszik hozzátok nagyon ikrek akarnak érkezni
 


@orsolyka:
Igen, úgy tűnik! :) Ti hogy vagytok? Nekem a reggelek nehezek, bár ma kibírtam hányás nélkül.
 
 


Sziasztok!
Minden ok, szabályos petezsák van jó helyen :-)
Szívhang még nem volt, január elején kell visszamennem.
 
 


Szia nyuszmusz, akkor eddig minden jónak tűnik, remélem január elején lesz szívhang is Szikhólyag is volt benne?
Nálam továbbra is hányinger, hányás, fáradtság...
 


@orsolyka:
Csak ennyit mondtak...
 
 


Engem is elért nagyon, a mellem nagyon feszül és érzékeny, szédülök meg émelygek.
 
 


@nyuszmusz82:
Biztos minden rendben lesz, pláne ha erősödnek a tünetek :)
 


Sziasztok,
nekem meg is volt az első para,tegnap este ekezdtem vérezni,rögtön ügyelet,útközben szinte kezdtem feldolgozni hogy ez vszínű most nem jött össze...!Aztán megvizsgáltak és kiderült hogy egy hematóma okozza a vérzést, de a kis embriónak semmi baja,már dobogott a szíve is!Írtak fel pár gyogyit meg fekvésre ítéltek,semmi munka.Majd vasárnap megyek a dokimhoz,remélem nem lesz semmi stressz!
 
 


@bibi88:
Akkor pihenj sokat és vigyázz magadra!
 
 


@bibi88:
Jajj, gondolom hogy megijedtél :(( Pihenj, feküdj!
 


Sziasztok! Nekem ez a 6.terhességem.3 gyermekem van, nem is akartunk többet de tavaly hurok mellett teherbe estem, eldöntöttünk hogy megtartjuk, aztán a 9.héten elvetéltem. Négy hónapja megbeszéltük hogy csak szeretnénk mégegy babát. Most 6 hetes.Dobog a szíve, de nagyon félek nehogy baj legyen.
 


@bibi88:
Szuper, hogy semmi baj nem történt a picurral! Pihizz és fel fog szívódni a vérzés okozója.

bmeulles: Gratulálok a picurhoz, meglásd minden rendben lesz!

Szép hétvégét és kellemes ünnepeket mindenkinek!
 
 


@bmeulles:
Szia!
Gratulálok! :-)
 
 


Köszönöm mindenkinek :-)
bibi88:Hogy vagytok? Mit írtak fel?
 


Sziasztok!
Mi holnap megyünk anyósékhoz, ott töltjük az ünnepeket.
Ha addig nem jelentkeznék kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!
 
 


Sziasztok!
Bmeulles progeszteront írtak fel,amit nem szájon át javasoltak használni,valamint magnerotot kell szednem!Napi 2szer mindkettőt.Voltam ma dokinál és nőtt a petezsàk meg az embrió is,viszont kissé szabálytalan a petezsák,aminek nem igazán örültem,de azt mondta nem jelent feltétlenül bajt,hát köszi.Na mindegy majd januárban megyek legközelebb,remélem minden rendben lesz!Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
 
 


Sziasztok lányok!
Az utóbbi pár napban éjszakánként mindig "fáj" a hasam. Gondolom nőnek a dolgok bent :) Van esetleg valami, amit a ma
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron