Új privát üzeneted érkezett!

Jaj de édesek lehettek, még így, hogy csak olvastam is elolvadtam!

Ügyesen fejlődik Bálint nagyon, a dac és a hiszti nálunk is jelen van ám keményen. Vannak jobb és rosszabb napjai Adélnak, osszessegeben viszont egy nagyon okos kislány. Számol 10-ig magyarul és angolul ( az utóbbi a "mi hibának" az apjával mert hagyjuk neki, hogy nézzen angol nyelvű zenéket) , tudja az összes színeket, folyékonyan beszél mindent. Nagyon akaratos emellett úgyhogy sokszor nekem se marad hajam estére. Enni vegyesen eszik,hol többet, hol kevesebbet, most arra panaszkodni nincs okom. Válogat de nem 3-4 kaját eszik meg, úgyhogy tudom nagyjából forgatni.
A baj azzal van, hogy ha rosszabb napja van akkor Ábelre is kivetíti és sajnos néha oda-odacsap. Most volt több hét tiszta idő, csak szeretgetes és ölelés és stb stb, erre 3 nappal ezelőtt megint bántani akarta. Jelenleg ez a legnehezebb számomra!!!! Elmúlt megint a hülyeségr, de megszakad a szívem amikor így viselkedik. Viszont mikor Ábel. Megkapta a 2 hós oltást és nagyon sírt aznap délután, Adél jött és ölelte, bújt hozzá és mondta neki, hogy " semmi baj Ábi, Adél szeret téged. Adott egy puszit neki és mkndta, hogy majd én meggyogyitalak". Szóval osszessegeben azt mondanám, hogy szereti de vannak gyenge pillanatai...

Ábel 3 hós lesz, 4-4,5 hónaposan tervezek kóstoltni, majd kiderul mennyire fogékony rá. Nagyon mosolygós baba ő is.

Azóta mi újság veletek?
Balázs hogy fogadta a többi ízt?
 
 


@knegm:
Szia!
Sehogy sem állunk a hozzátáplálásssal.
Balázs mindent kiköp, öklendezik tőle, borzong...
Még nincs itt az ideje ezek szerint.

Bálint most azzal őrjít hogy délután nem akar aludni, és egész nap kakaót inna!
Nagyon tiltakozik a kaja ellen.

Balázs elkezdett kúszni v mászni?
Nagyon ügyesen próbálgatja.
A nagy erőlködésben néha felborul aztán elkezd sírni.


De jó hogy Adél ilyen szépen beszél!
 
 


Aranyos lehetett Adél mikor vígasztalta a kisöccsét.
 
 

 
 

Szia Knegm!
Adélkának boldog névnapot kívánok! :)
 
 


Szia! Nagyon köszönjük! Isten Éltesse Balázs kisfiad!

Ábel ha nyalogatja az almát akkor nagyon tezzsii neki, sír mert nem adok neki eleget úgyhogy nem is adok neki míg el nem kezdem nornalisan. Adélnak is sokszor könyörögni kell, nem szólna hogy éhes csak nyűgös és idétlen, onnan tudom hogy már tényleg muszáj ennie, amúgy őt nem érdekli... Válogat, jól többet hol kevesebbet eszik. Amúgy néha borzasztó hogy viselkedik. Dackorszak kő keményen...
 
 


Én is köszönöm Bazsika nevében :)

Most jöttünk rá hogy jól kiválasztottuk a neveit a fiúknak.
Mindkettő februárban van...
Bár nem ez volt a fő sszempont hogy mikor van a, névnap.
 
 


Szia Knegm!

Hogy vagytok?

Balázs pénteken volt hét hónapos.
Szegénykémnek egyszerre bújt ki a napokban az alsó két kis foga.
Egyenlőre az almát és a répát eszi.
És elkezdett mászni :)

Bálint is jól van, neki egy őrlő foga bújt ki.

Várom leveled!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: