Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mostanában lehet hallani erről az új fogamzásgátló gyűrűről.
Ismeritek?vki már kipróbálta?
Ha igen, akkor a tapasztalataitokra lennék kíváncsi.

Köszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia!

Én már kipróbáltam, 3 hónapja használom és nagyon jók a tapasztalataim, mert kényelmes, a használata egyszerű, havonta csak egyszer kell felhelyezni, így nem felejtem el!
M.
 
 


Na, akkor hogy így felcsigáztátok az érdeklődésemet, elmondanátok mi ez? Esetleg internet-linkkel, ahol utána lehet olvasni, képet néni, stb....
Engem is érdekel minden, ami nem tabletta, nem spirál, stb....
 

 
 

Szilvi,
Nem neked valo, helyi hormonos! Kép
http://www.fogamzasgatlas.hu/horm.php
NuvaRing neven ismeretes, keress ra!

Mini,
Nem esik ki?


Zsuzsi
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat, szerdán már fel is irattam, csak sajan épp 1 hónapot várnom kellKép

Mini, hízás, cici növés nem lett tőle?
És tényleg nem lehet érezni(mármint a férfiaknak)

Köszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Nincs, legalább is nálam semmi mellékhatása, pedig én is tartottam ettől, meg attól is hogy hogy fog benn maradni, de tényleg kényelmes, nem esik ki! Tulképp egy rugalmas gyűrű.

Hááát, hallottam olyat, mármint férfitól, hogy valamit érez, de nem zavarjaKép

Egyébként én is azért próbáltam ki, mert kicsit idegenkedtem attól, hogy tablettát szedjek valamire, ami nem betegség és ebben van jelenleg a legkevesebb hormon.
www.fogamzasgatlas.hu
M.
 
 


Köszi az infókat, majd megnézem a honlapot is, de most itt sertepertélnek az olvasni tudók körülöttem....

Zsuzsi, Kép
 


Sziasztok

Kb mennyibe kerül a hüvelygyűrű?
Downy
 


Szia Downy, itt nálunk a patikában 2900 ft.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok,
ha erdekel valakit nekem van 2 db gyuru elado (tapasz is ket es fel honap). Berakom a keres kinalba, csak gondoltam itt jobban megtalalja az akit erdekel. Pesten van, 2000 ft/db. Emai cim a profilomban.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Sziasztok!

Hát lányok, mióta a topickot indítottam már a 3. gyűrűmet használom, és teljesen pozitívak a tapasztalataim.
Semmi hasi görcs(na jó, az első héten volt), semmi hízás, nekem nagyon bevált.

Enikő, sztem ezzel az eladással vigyázz,mert biztos te is tudod, h laborvizsgálat előzi meg a felírását.
Nehogy olyannak add el, akinek nem is lenne szabad használnia.

Pusz,Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Lena,
hat remelem van mindenkinek annyi esze, hogy ne szedjen/hasznaljon olyan gyogyszert amit nem a doki irt fel....Hat akkor most hozzateszem, ez a gyogyszer venykoteles, csak orvosi javallatra hasznalhato!!!
Ugy gondoltam olyan embert erdekel aki mar hasznalja es igy olcsobban megkaphatja. Nekem azert van, mert a tapaszrol valtani akartam a gyurure, de aztan megse hasznaltam, mert ugy dontottem szunetelek, meg kisteso se artana annyiraKép.Hazakuldtem hugomnak, hatha meggondolja magat es kell neki, de o se hasznal semmit, ugyhogy igy most Pesten varja leendo hasznalojat (USA-ban vettem oket).
En egyebkent mar mindenfele fogamzasgatlot hasznaltam (tapasztalatot szivesen megosztom), de annyira nem jott be semmi, ezert ajanlotta nekem ezt a dokim, azt mondta az osszes nogyogyasz ezt hasznalja az osztalyon, es mindenki meg van vele elegedve, ezert akartam hasznalni, na majd legkozelebb ha aktualis lesz.
Te szules utan mennyivel kezdted el hasznalni?
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Sziasztok

A hüvelygyürüvel kapcsolatban tanácstalan vagyok...........
Szívesen beszélgetnék valakivel aki már használja............ :cry:


Böbe


Sziasztok!
Nekem most írta fel az orvos hogy alkatilag ezt javasolja nekem. De közben a mellék hatásban az van hogy hízni lehet tőle. Mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatba?
Meg lehet mellet tampont használni?
Puszi!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron