Új privát üzeneted érkezett!

Ez egy eladó ház! Közel a tenger, bár ez most inkább csökkenti az ingatlan értéket! Kép De azért szép!!!! Csak egy kis szívmelengetőnek tettem fel!
Kép
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Ígérem utolsó! De ez is eladó! Kép Amúgy érdemes az alaprajzra odafigyelni, mert nagyon praktikusak és hihetetlen, de nem nagy alapterületűek!
Kép

Boldog új esztendőt kívánok! Kép
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!
Már megint én vagyok! Van időm szörfözni a neten és találtam még pár jó dolgot! Kép
Ígérem, tényleg abbahagyom mostmár, mert rámuntok! Kép

Néhány üvegfestéssel díszített tárgy, ami nagyon fel tudja dobni alakást! Paat már csinált ilyen mécsestartót és nagyon szép lett! Kép
Kép
Kép
Kép


Anikó

Kép

KépKép
 
 

 
 

Pár antik darab Jubinak és Paatnak ajánlva! Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Fuggony kesz lett vegulis /egyik feleKép/, meg a 6 parna, abrosz es "keresztabrosz". Merthogy ketszinu minden, hogy egyszerubb legyen a dolgomKép
Kepet majd rakok fel, ha Apum is felteszi az uj karnist es vele a fuggonyt. Talan addigra elkeszul a masik fele isKép

-Afonya
 
 


A parafa a szivem csucske, abbol tegyetek fel még, mégKép

-Afonya
 
 


nem teljesen ideillik, de:
gyonyoru diszparnakat kaptam KaracsonyraKép

Kép

Nem tudom, mennyire latszik, de ez nem "nyomott mintas" anyagbol van, hanem ilyen a szovese.
Es vannak hozza mar gyertyaim, alabastrom vazam, papirusz-kepeim, falikepem, alakul a jovendo egyiptomi szobam. Ha valakinek van lampara otlete, ossza meg velem.

-Afonya
 
 


Paat!
Dédi-féle tálalóra talán jó lenne a viasz...

Hajni!
Gyönyörű ez a fa, ilyenkor kedvet kapok hozzá...de azt gondolom, hogy nem is lenne igazi a karácsony, ha nálunk elmaradna a "honnan-a-túróból-vegyek-idén", vagy a "már-megint-nem-fér-be-az-ajtón" felkiáltással gazdagított meghitt készülődés Kép Kép

Jubi!
Ugyan apu is épített már konyhát, de nem emlékszem, hogy írtam volna róla, bár lehetKép
Jó ez a kosaras állványkaKép
Épített konyha: anno találkoztam olyan anyaggal a neten, ami a dísztéglákat tette tisztításra alkalmassá, afféle impregnáló folyadék volt az. Mindenféle porózus kőhöz ajánlották, ha ilyennel van bevonva a tégla, akkor sztem lehet tisztítani is..

Áfonya!
Pont ma jutott eszembe az alabástrom vázád... Az Auchanban van olyan ámpa, ami hasonló, mint az alabástromod...most persze nem lelem...
Ha nem ilyet veszel, akkor mindenképpen szálasnövény-alapú lámpa lenne jó sztem... Hasonló anyag mehetne a falra is. Vagy már ezt mondtam?Kép

Csi
 
 


Ja, egyébként tényleg szép a párnaKép
 
 


Dióhéjban itt tartok egyenlőre a konyhával, majd ha teljesen kész, a párom fotóz rendeset is
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=222808&index=5

Jubi!
Épített konyha-ügyben végignyálaztam az albumokat, de csak olyan könyvban találtam, ahol a pult csempézése van lépésenként leírva. Az is érdekel?
 
 


Anyko!
Köszi a konyhaötleteket!Kép..igen, és az az öreg tálaló a rengeteg fiókjával nagyon-nagyon tecc!!

Áfonya!
Ez a párna nagyon szép darab! Én is kaptam díszpárnahuzatokat karácsonyra, de azok szafari témájúak. Majd ha feltölt a fotomasina eleme, megmutatom.

Csi!
Ez az impregnáló lötyi felkeltette az érdeklődésemet, majd utánanézek.

Paat!
Szép lesz a konyhád, de azért majd egy nappali képet is tegyél be róla Kép
Az a leírás pedig nagyon jól jönne!

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Paat!
Nagyon eltalált a szín - vagy csak sötét van?Kép

Jubi!
Érdeklődj kőműveseknél...

Ma ezt találtam, kissé speciális, mert bárpultok-otthoni borozók divatját mutatja, de sztem nagyon szép...
http://www.wineenthusiast.com/Shopping/prod_directory/Main.asp?cat=HD&catid=8&su bcat=HA&uid=8C3D6AE3-FAD3-4D98-BF21-B268C0AE778E
fenti gördülőből a többi is kiválasztható, más nem, jó nyálcsorgatóKép
 
 



Csi,
ezek tenyleg dugok? MErt lattam tok ilyen csomagolopapirt isKép

-Afonya
 
 


Igen, dugók.
Nekem is van hasonló csom.papírom, de azon nincsen BB feliratKép
http://kep.tar.hu/szuszetti/27654947/5575450#2
Csi
 
 


Bocs', a szalvétát linkeltem be, nem a papírtKép
 
 


Találtam néhány "teccccik" kategóriás képet Kép
TEtszik ez az ál-ágyvég:
Kép
..ez a gyerekszoba is aranyos:
Kép
ezt a képet a szekrény miatt tettem el magamnak:
Kép
ez annyira nem tecc, csak érdekes: felöltöztetett villanykapcsoló:
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Ennek a nappalinak a hangulata fogott meg:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Jójó, kicsit sötét lett a konyhai kép, de sok eszemmel csak egy lámpát kapcsoltam a hárombólKép
De így legalább meglepi lesz a végén! Bár nekem is lett még egy kis meglepi: az IKEA már nem forgalmazza az a polcot, amit oda terveztemKép
Ismét gondolkodási fázisba estem...

Csi! Köszi a viaszötletet a tálalóra, majd nyáron beleugrok.

Jubi!
Millió életed közül melyikben érsz rá netes képeket is gyűjteni?!?! Ossz meg velem pár trükkötKép Világosban fotózom neked a pultépítést.
 
 


Sziasztok! Kép

Most találtam rá erre a topikra, és nagyon klassz!

A parafa dugós üzenőtábla nagyon szuper, el fogom készíteni!

Gyerekszoba ablakra keresek jópofa függönyt, / fiúknak / van ötletetek?

Előre is köszönöm,
Ildikó
 
 


Sziasztok!
Nekem ez is tecc....szeretem a sárgát!KépKép
 
 


De ez a zöld sem rossz!Kép
 
 


Paat!
Ami érdekel, arra mindig van időm Kép...és a lakberendezés nagyon érdekel!

Abby!
Nekem a sárga a nyerő!

Ildikó!
Most hirtelen nincs ötletem fiú függönyre, de rajta leszek az ügyön (már csak azért is, mert nekem is két fiam van) Kép

itt egy guszta hálószoba:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mostmár teljesen paff vagyok idegileg a ház miatt! Minden tervünk romokban! ma az ügyvéd olyan "jó" hírrel várt, hogy nem térek magamhoz. Lányok! hamarosan láthatóak leszünk Juszt László műsorában, ha az ügyvédünk beleegyezik!
De most végső elkeseredésemben megmutatom nektek azt a házat, amit nem engednek felépíteni és milliók fekszenek már benne! Azért merem feltenni,mert soha nem fog felépülni!


Kép
Kép

A tervrajzot mégsem teszem fel, de ha valaki kíváncsi rá, elküldömmailben!

Megyek egy kicsit szomorkodni, aztán gondolkodom!

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anyko! De miért nem?
Jubi ezt neked ajánlom..a NLC-n találtam. Kép
Ez pedig szintén aranyos ötlet szerintem: könyvespolcra könyvtámaszKépKép
 
 


Abby!
Ez a képkeret nagyon jó ötlet, valószínűleg fogok is csinálni hasonlót, ajándékba Kép...a könyvtartó sem kutya, bár egy kicsit morbid Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!

A képkeret a mostani praktika magazinban is benne van. Sőt lépésről lépésre le van írva az elkészítés módja! Egyszerűnek tűnik! Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam erre, de közben beköltöztünk az új házikónkbaKép

Anikó!
Én nagyon megértem, hogy szomorú vagy.
Ez még mindig a polgármesteres ügy?

Era

Era
Kép
 
 


Era!

Az! De már nagyon elegem van belőle! Nem tudunk szabadulni tőle. Nem eladható a ház, építeni nem lehet és nem is fizet a Polgármester! Na meg nem áll szóba sem velünk sem pedig az ügyvéndünkkel. Szóval padhelyzet van!

De annak viszont nagggyon örülök, hogy ti végre az új házikóban laktok!! Kép Majd egy fotót kérhetek mondjuk a konyháról????? Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Era!
Még valami!
A pályázatról az oldalamon olvashatsz! Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Jubi!
Az NLC-n is részletesen le van írva ezért nem érdemes megvenni apraktikát szerintem...
majd átdobom a linket!Kép
abby
 
 


Sziasztok!

Nekem olyan képekre lenne szükségem,amiken tetőtér beépítéses lakás látható.Főleg a konyha érdekel.
Ha valakinek van ilyen,légyszi tegye fel!Előre is köszi!

Orsi
 
 


Orsi!
Itt nézelődj : http://www.lakberendezes.hu/magazin/mutat.php?id=108
Sajna én most nem tudok képet illeszteni ide, de az a cikk pont erről szól, hátha ad valami ötletet.
Festeni készülünk, úgyhogy én is nézelődök ezerrel Kép

Kép
 
 


Szia Krimo!

Nagyon jó ez az oldal amit belinkeltél!Köszi!!!
Van már valami elképzelésed milyenre festitek a lakást?
Én még csak a gyerekszobát tudomKép
 
 


Jaj! Most olvasom:
A narancsvörös szín a térben közelünkbe jön, minden más színt megelőz. Minél nagyobb felületen alkalmazzuk, annál kisebbnek látjuk szobánkat. Bizonyos arányon túllépve hatása nyomasztóvá erősödik. Sok helyen lehet látni déli fekvésű lakásokon narancsszínű fényvédőrolót. Ez a szobákban rossz hatású lesz: a belső teret kápráztató, bántó meleg reflexekkel telíti.

Én pedig már kinéztem egy tök jó narancssárgát Kép
Most akkor rosszul fogom érezni magam az étkezőben?
De nekem tetszik, most mitévő legyek?

Kép
 
 


Fúú hát eddig volt! Kép
Mexikó örületben vagyok, úgyhogy akkor is nari lessz, antikolt, és az ajtót meg zökldeskékre festem, meg egy polcot is ami elég nagy, és a falon lessz, így csak nem lessz már túll narancs minden KépA plafon meg napsárga, a textilek meg sárga csíkosak, vagy piros mex.mintásak...
Én már olyan jól elterveztem, most mié kellet ezt olvasnom Kép
Van ott azon az oldalon egy halom cikk:

http://www.lakberendezes.hu/magazin/magazin.php
A gyakorlati lakberendezésbe nézelödök épp Kép

Kép
 
 


Szerintem jó a narancssárga.Van azon az oldalon egy teszt,hogy kinek milyen szín áll a szívéhez közel,szerintem nézd meg.De ha te a narancssárga színtől érzed jól magad,akkor hiába írják az okosok,hogy az nem jó,meg mondjuk helyette hupilila legyen,attól te még nem fogod a hupililától jól érezni magadat.SzerintemKép
Én is kitöltöttem a tesztet,és egész jó színeket dobott ki.
Nekünk még bútorunk sincs nagyon,mert az albérlet bevan bútorozva a főbérlő cuccaival,így nekem teljesen szabad a pálya,és rengeteg ötlet kavarog a fejemben.Nem tudom hogy fogok dönteni.
Mikor kezditek a festést?
 
 


Engem sikerült megrémiszteni Kép Lecseréltem egy nagyon erős napsárgára, és majd az antikolása lessz narancs. Mondjuk gondolkoztam, hogy sötét lessz oda, csak egy nagyon pici ablak van, viszont elég sokat használjuk. Jaj még nem tudom mikor, már kétéve festünk... de mostaztán már szinkártyám van, szóval nagyon rákészültünk! Kép
No és mik azok az ötletek? A gyerekszoba milyen lessz? Azt már tudod! Kép
Jaj de jó neked! Úgy szeretem mikor költözés meg rendezkedés van! Így festeni se rossz, csak ne kéne annyit pakolni közben Kép
http://www.hkartprojects.co.uk/offshoots/bathroomseascapemural.htm Még egy ilyen fürdőszobát elfogadnék! Kép olyan klassz falfestéseket találtam, de ehez már tehetség kell!

Kép
 
 


Hú Krimo!

Ez a fürdő...meg kell mutassam apának! Kép Úgyis költözünk! Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Tényleg nagyon szép ez a fürdő!
Az antikolást hogyan csinálod?Szivaccsal?
Egyébként én mindenképpen szeretnék jó nagy ablakot a fürdőbe.Ja igen az egész tetőteret átépítjük,így oda rakok ablakot ahova akarok.Kép(remélem)Kép
A gyerekszoba úgy fog kinézni,hogy:
-világoskékre befestem az egész falat,majd olyan 70-80cm magasságban sötétkére festem(vagyis sötétebbre mint a többi részét),és ebbe a sötétebb kékbe festek függőlegesen hullámos csíkokat,vagy valami sárgás színnel,vagy világoskékkel.Ebbe a részbe ilyen kis macikat is szándékomban áll festeni:
Kép
Kép
Kép

De majd lerajzolom paintben hogyan gondoltam,és megmutatom.
A többi ötletem eddig annyi,hogy a konyhabútort tuti fenyőszínűre akarom.Kép
Ja meg a hálószobáról is félig meddig van elképzelésem.
-fekete színű vaságy.(Ikeás)
Kép
-A fallal még bajban vagyok,de valami vilásos szín.
-Ikeás komód.Kerestem de nem találtam róla képet.
 
 


Jaj ez tök jó ágy! Mármint nagyon tetszik, csak nállunk max rúdugrással lehetne kiszálni belőlle Kép A hálónk 2x3m úgyhogy nállunk olyan ágy kellet amibe nem verem be a csülköm mikor lekászálódok rólla reggel. És miután oldalra nem lehet, csak a hátuljánál, így elfelejthettem az összes ágyat aminek hátul is van keret része Kép
A világos fal a hálóban? Most téglaszín lessz nállunk, eddig valami halványbarack volt, de olyan világos lett, hogy hajnalban kelek, ha nem húzom le a redőnyt! Kép
Na meg nem beszélve arról, hogy pár éve elterveztem hogy "piros" fal zöld növény tök jól mutat, bár az anyósnyelv még korántsem olyan dús mint szeretném....
Fenyő konyha: Tökély! Azt szerettem volna, aztán győzött a píztárca Kép Úgyhogy maradt mdf lapból, de szerencsére a szineket jól eltaláltam, még abból a 2x2 cm kockából is amit hozott az asztalos Kép A formáját ma már másképp csinálnám, de így jártam...
Gyerekszoba: Édes lessz! Kép Kézzel fested majd a macikat? Mondjuk van tehetséged hozzá! Biztos nagyon klassz lessz! Majd mutizol, képet ha kész?
Anyko!
No mit szólt apa? Lessz ekkorka medencétek? Kép
Én csak álmodozom itt a kis panelben Kép

Ja lefotóztam a színkártyát, nem tom mi látszhat belőlle, majd felteszem, és megmuti, ha jó...

Kép
 
 


Mgjöttem a színekkel, gyengébb idegzetüek ne nézzék meg! Kép
Ja az antikolás, igazából fogalmam sincs még, valószínűleg a festő fogja csinálni, nem én. Nézelődtem találtam spéci segédeszközöket hozzá, az is lehet hogy veszek valami olyat és én csinálom. Majd még kiderül Kép
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2519&page=2&image=123346 Kicsit vegyigyümi, ezen az étkező alapja van, meg a nappali színe, két egymásmelleti sárga, a ződeskékel meg az étkező ajtaját szándékozom kencézni, de azt is megmaszatolom majd valahogy..ja és nem teli ajtó hanem üveges, ne retenjetek meg! Kép
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2519&page=2&image=123344 Na erről ennyit, mert itt már tök más színnek néz ki, de ezen is az étkező alapszíne, meg amivel maszatolni szándékszom, narancsja van....
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2519&page=2&image=123345 ez valami vanilia szín a folyosóra, meg a konyhába.
És itt a tégla a hálószobába:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2519&page=2&image=123358
Bocsánat hogy itt ezzel fárasztalak titeket Kép

Kép
 
 


Itt vannak a technikák:
http://www.profaux.com/techniques/index.htm
Meg itt a hengerkék:
http://www.colorland.hu/d_festes_szerszamok.html
És mostmár lelőttem magam, mert ez nem is festő topik!

Kép
 
 


Nagyon jó ötlet ez az antikolás,kezdesz meggyőzni.Kép
A hálót azért szeretném világosra,mert elég pici lesz,hátha nagyít rajta valamit.A vanília színben gondolkozom.Bár a férjem is pirosat szeretne mint teKép
Honnan lehet ilyen jó kis színkártyákat beszerezni?Gondolom kikeverteted a színeket,vagy esetleg te kevered majd ki?
Tudsz képet mutatni a konyhádról?
Azt hiszem több kérdésem nincs mára.Kép
 
 


Találtam egy ilyet:
Kép

Ha mégsem jön össze a fenyő konyha,akkor lehet,hogy ilyen színű lesz mdf-ből.Kép
 
 


Antikolj! Kép Nekem már rég tetszik, csak azt nem sejtettem, hogy ezt nem lehet fürészporos tapétára, pedig előrelátóan azt tettünk, hogy majd lehessen átfestegetni...hát most leszedjük Kép
A színkártya nagy kincs, nem is lehet kapni ilyent, csak erről lehet választani a bótba, de mivel a barátnőm tesója ilyen bótos, nagy szerencsém van Kép Természetesen kevertetem, öt éve próbálkoztam napsárgát keverni, miután sima pasztel sárga lett két félityis flakon szinezővel, feladtam.Csinálja aki ért hozzá! Kép
Hagyd az embert kibontakozni, egy hálószoba ne nagy legyen hanem meghitt. (mondom én...akinek olyan mint egy cella.. Kép már a méretei miatt )
Majd lefotózom a konyhát, de igazából semmi izgi nincs rajta, meg nem is nagyon fog beférni a képbe, mert nem tudok majd hova állni, olyan pici Kép

Kép
 
 


Babakék! Kép Nekem furi lenne konyhában, de hát mindenkinek a saját szinei valók! Kép Nállunk zöld, valahogy úgy kifogtam mindent, hogy nem látszik a kosz rajta. Praktikus! Kép A barátnőm megőrül a fehér konyhabútorral, két kiscsaj mellet! Gondolod, minden nyakig csokismancsnyom Kép

Kép
 
 


Ez a babakék azért tetszett meg,mert találtam egy külföldi oldalt(már nem tudom a címét holnap megnézem,vagyis ma esteKép)na és ott volt egy ilyen konyháról kép,szerintem tök jól néz ki,de majd felteszem a képet.(nem meggyőzésképpen mondom ám...Kép)
Tapéta leszedés...Kép ...hát az nem a legjobb mókák közé tartozik.
Na mostmár megyek aludni,a piros hálón még gondolkozom...Kép
 
 


Persze, nagyban függ attól, hogy milyen környezetben látom a babakéket! Kép Olyan jól megtudják csinálni ezeket a bútorkatalógusokat is, aztán mikor 1 valamit hazaviszek belőlle...az má nem olyan.
A tapétát csak az étkezőben szedjük le, és van két tengerimalackánk, akik ezt már elkezdték 1-2 helyen... Kép

Kép
 
 


Szia Krimo!

Ne haragudj,nem volt internetem pár napig.
Este írok bővebben,most rohanok a gyerkőcöt fürdetni.Kép
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: