Új privát üzeneted érkezett!

halihó,

Vera, szerencsére Bence jól van Kép ennek örülük, és el is hiszem, hogy sírtál, szörnyű lehetett, de a mozgásfejlődés sajnos ezzel is jár Kép az viszont már nagyon nem jó hír, hogy ennyire rosszul lettél a gyógyszertől Kép és dokit nem kérdezted meg, hogy az ilyen tünetek tényleg előfordulhatnak, és hogy tényleg folytatni kell a szedést?

Brigi, a két kiscsávó még mindig nagyon édes Kép a kóla nálunk is menő, amikor pohárban van és le lehet vadászni észrevétlenül az asztalról, hogy aztán kiöntse Kép

Mzx, hamarosan írok mélt Kép Hetényi jó, de részleteket ott írok Kép

panu

ja, és javulunk, jövünk kifelé a kórságból. már csak nátha van és köhögés, láz nincs semelyikünknél Kép
 
 


hahó, befejezem, amit elkezdtem Kép

Mzx, mél ment

Edit, nem lehet tudni, miért 6 hó, de 10 évre mostanában nem túl gyakran adják, mi is pont 2001 nyarán kaptuk meg 10 évre. és akkor Boti nem megy veled? és meddig leszel kint? bocsi, ha már írtad, de nem emlékszem. jó, hogy bírja Boti az autózást, és megértem, ha utána kergebirka Kép

Manócs, capisci Kép, jó szövege van a csajnak Kép irigy vagyok a beszédért, úgy szeretném már én is, ha Liza beszélne Kép

Tündér, mi egy eldugott részen lakunk, errefelé csak az jön autóval, aki itt lakik. a legközelebbi BKV is tőlünk úgy 1 km. szóval tényleg kisforgalmú utcák, napközben nulla forgalommal, csak a kukás autó, meg az ebédkihordó autó jön-megy napi 1x, és mi Kép

sajna, a gyerekem mindenre mászik fel: táncol az asztal tetején, én meg röhögök rajta, és persze, hogy nem hat, ha azt mondom, hogy oda NE, így nem is mondom, minek Kép, már esett is, de nem szegte kedvét. pedig ugyanott történt mindkétszer, de nem esett nagyot és nem fáj semmije, szerencsére. szóval már tényleg gyógyul Kép

jó éjt, panu
 
 


egy órás késésben van a babanet Kép Kép, most nem 3/4 9, hanem 3/4 10 van Kép Kép
 
 

 
 

EditKép
De jó, hol ez a hely? Mi gyakran járunk Szegedre, hátha egyszer benéznénk, még akár nyaralni is jó hely lehet!

VeraKép
Jó, hogy már semmi baj! Nekem el volt törve 8 évesen az orrom, hát nem kicsit fájt.

BrigiKép
kettős fronthatás volt a hétvégés, sokaktól hallottam, h kergék voltak a gyerekek.

Ma hazajön apa, kérdezem Lilit: Hol volt apa? erre ő: NéninélKépKépKépKép Jól lebukott a férjemKép

na pusz, megyek tanulni:

Manócs
 
 


Nálunk úgy néz ki apa jövőhéten elhúzza a csíkot 6 hónapra. Pontos infón még nincs, de a gyomrom már görcsbe van. Én még elleszek, mert 3 éve volt már ilyen , de őt nagyon sajnálom, hogy nem fogja látni kisnikit. Valszeg tőlem az elkövetkezendő időkben sok sírást-rívást panaszkodást fogtok hallani. Kép
Ja, ápr. 5-én fölhívott anyós, hogy gratulál a 4. házassági évfordulónkra. Mi meg teljesen elfelejtettük. KépKépKép Hát hiába, kedden kitaláltuk, csütörtökön házasodtunk és rajtunk kívül csak a pap volt meg a fotós.
Niki kapott ma egy új zoknit, amit megnézett utána elindult a konyhába és kidobta a kukába. Hát , istenem nem tetszett neki. Kép
Edit
oszama szeptemberi akciója után nem osztogatják a vízumot hosszú időre. A 10 évesekből pedig sokat be is vontak. Egy alkalmas túrista útra ennyit szoktak adni.
Brigi
eső, szél miatt nekünk is nyávogós a gyerek, főleg, hogy nem feküdhet le a homokozóba, ahogy szokott. Nagyon szépek a fickók. Néha a nagyról is rakjál fel képet.
Manócs
Beles Béla is tud róla, hogy így híja őt a csajszi ??? Van erkélyünk és virág is van az ablakba, de Nikit egyáltalán nem akarom kiszoktatni.Egyrészt a 3. emelet az 3. emelet. Parázok, hogy kimászna. Mert érdekelni érdekli. Másrészt pedig olyan zaj, por, szmog van előttünk, mindha a Hungária krt-on laknánk a belső sávban. Nappal millió kocsi, éjjel kamionok vonulása az M0-ról. Buszok + HÉV + vonat. Bár troli és villanyos az nincs. Ja és napi 10-15 szirénázó mentő, tűzoltó, rendőr, gázművek,vízművek, marhák. Az indokolatlan szirénázásról tudnék mesélni.Kép Kertesházat akarok csönddel !!!!!
Vera
szegény Benci. Borzalmas látni mikor elesnek ezek a pici gyerekek. Az embernek úgy összeugrik a gyomra. Te meg inkább hívd fel az orvost és kérdezt meg, hogy lehet-e ez a mellékhatás. Bár nem szokott rajtad utólag kijönni, ha ideges vagy, pl. Benci esése miatt ?
Jó éjt mindenkinek
Dorki és a 85 cm-es 12 fogú Niki Kép ( mai friss adatok)KépKép
 
 


Sziasztok Lányok!

<font color="0000ff">Megjöttünk Szentesről Kép Nagyon jó volt ez az egy hét, bár Apa nem volt velünk (ő itthon dolgozott), de annyira szép idő volt végig, hogy vagy a kertben bóklászott Zsoltika, vagy a városban csavarogtunk Kép Nagyon élvezte az állatokat, minden nap órákat töltöttünk a tyúkoknál, Zsoltika rengeteg búzát szórt nekik, meg ilyen zöld leveleket dugott be amit lecsipegettek Kép Be is mentünk minden nap a pipikhez, hát alig lehetett kirángatni onnan. A másik nagy kedvenc ugye a macska, de az mindig résen volt, és elszaladt Zsoltika elől Kép

Az egyetlen gond az volt, hogy pont csatornáznak az utcában, vágták meg törték a betont, rakták le a csöveket, és mindez iszonyú zajjal (no meg porral) járt. Ha a gépek álltak, akkor jókat bámészkodott Zsolti, de ha beindultak, akkor bizony zavarta a kalapálás, be is fogta a fülét ha az udvaron voltunk Kép

Még teljesen nem sikerült visszaolvasnom, csak belenézegettem az oldalakba. Így aztán csak néhány dologra reagálnék Kép Viszont az állatkerti talis képekbe belenézegettem, szuper jó lehetett Kép Mikor lesz a következő tali? </font>

Edit,
nagy-nagy-nagy gratula a pocibabához!!! Nagyon örülök, hogy minden rendben, gondoltam ám rátok Szentesen, hogy vajon mi is lett az orvosi vizit eredménye Kép Vigyázz magadra nagyon!

Barbi,
rettenetesen sajnálom apukádat Kép Őszinte részvétem Kép Nem is tudom, mi segít ilyenkor, talán csak az idő...

Zsizsa,
csini a pocak Kép

Vera,
szegény Bencike Kép De még szerencse, hogy ilyen hamar gyógyult Kép Húha, az nem jó, hogy ilyen rosszul voltál! Szerintem is kérdezz rá a dokinál, hogy ez normális-e!

Dorki,
nem semmi, fél évre elmegy a párod! És hová, ha szabad kérdezni? Remélem nem túl messzire, és időnként haza tud látogatni hozzátok (vagy Ti mentek hozzá).
Nagyon helyes Niki a képeken, a jobb oldalin épp milyen állatot etet?

<font color="0000ff">Bocsi, hogy nem tudok mindenkinek írni, de már össze-vissza ütögetek, annyira fáradt vagyok. Napközben is alig volt nálunk alvás, este is későn aludt el Zsoltika, és 1 hétig nem neteztem, egy csomó mindent meg szeretnék nézni, és a levelezésemmel is totál el vagyok maradva... De első a Babanet Kép

Sziasztok,
Gabi</font>

 
 


DorkiKép
A lányod fotójára Lili puszilgatni kezdte a monitortKép

Szép napot mindenkinek, megyünk sétálni, aztán tanulok, ha hagynak:

Manócs
 
 


Sziasztok

Látom mindenkinél frontosak voltak a gyerekek. Mi sem úsztuk meg. Beni is 3 napig óbégatott itt nekem. Jó volt. Ma meg legurult egy lépcsősoron, mert hiába futottam, ő gyorsabb volt és a hangos "Beni állj meg!" felkiáltásaim ellenére sem fogadott szót. Olyan szépen esett viszont, hogy semmi baja nem lett (kb 10 lépcsőfok volt pedig), a fején egy pici horzsolás. Még jó, hogy volt rajta sapi.

Vera
Megértem, hogy sírtál, én is remegtem ma amikor felkaptam végre a gyereket a lépcső aljából. Kép Jobbulást nektek. Kép
Manócs
Capisci KépKépKép Nagyon jóóóóó KépKép
Panu
Én tök csípem a kiscsajodat Kép Tök jó fej Kép
Dorki
Zokni KépKép Hát nem finomkodott Niki KépKép Gratulálok én is a házassági évfordulótokhoz! Csatlakozok én is a kertes ház utáni áhitozásodhoz!!! Itt a Hév is jár 5 percenként, tök buli. Kép Ha meg majd panaszkodni akarsz, én tuti meghallgatlak, nekünk is van még 5 hónap vissza. Sajna.
Gabi
Üdv itthon. Kép Zsoltika nagyon aranyos lehetett amikor befogta a fülét a zajra. Kép Pihenjetek csak. Kép

Mi tegnap voltunk dokinéninél, mert nem múlik Beni ekcémája. Most kaptunk homeos szert, kíváncsi leszek. Meg is mérték, 83cm és 12,5 kg. Ja és ma amikor feljöttünk a játsziról, totál önként bevonult a szobába és lefeküdt, elaludt. Kép Ezt is megértük. Kép

Szép napot mindenkinek!
zit
zit
 
 


Zit, gratula az önkéntes ágybavonuláshoz Kép és szerintem edzened kéne, hogy utolérd Benit Kép én már itt tartok (mármint hogy tudom, edzenem kéne, mert félév és nem bírom majd szusszal, hogy utolérjem)

panu
 
 


Sziasztok!

Volt ma egy csepp időm (2 zh között) és beleolvastam a topicba.... de jó, h ennyire megmaradtatok egy "kiscsaládnak"..
MAgunkról annyit, h jól vagyunk, Anna egy kis csibészke http://anna.tuti.hu
És egy kis hír, testvérkéje lesz karácsonykor, most derült ki h terhes vagyok.
Borzasztóan tartok ettől, h hogy fogunk együtt dolgozni mi 4en...

Sok puszit küldünk mindenkinek ... remélem lesz időm majd és be-be kukkantok néha.

Olyan nagyok lettek ezek a lurkók és milyen szépek, jajde elérzékenyültem Kép

Susie&Prücsök
Barbi
Ilyenkor nem lehet mondani semmi olyat,ami vigaszt jelentene. Sírd ki magadról, sírasd el, engedd ki magadból a könnyeid, gondolj rá és búcsúzz el tőle, Hidd el hallja valahol !!!
 
 


Hali!

Még nem sikerült visszaolvasnom sem, csak beugrottam szólni, hogy élünk, virulunk, ma voltunk a ruhavásáron a Népstadionnál, és egy vagon rucit vettem (na jó, kis túlzással, de tényleg sokat). Pénteken meg voltunk állatkertben, mert apukám kivitt autóval, így nem kelllett bkv-zni. Gabi iszonyúan élvezte, főleg a simogatót, rohant szegény kecskék után, a kicsiket meg fel is emelte, állandóan figyelnem kellett, hogy ne tegye. Teszek fel gyorsan képet, aztán majd megpróbálok jönni, de most éppen minden szabadidőmben a fényképeket rendezgetem, ugyanis már több mint fél éve nem írtuk ki őket, és kicsit rámjött a félsz, hogy esetleg elszállnak. Azért igyekszem jönni.

Zsizsa

Kép

Ő adta magára a kendőjét.Kép
Kép

Itthon is fő a biztonság.Kép
Kép

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Susie
Gratulálok a pocilakóhoz! Kép Jó, hogy benéztél. Kép Anna gyönyörű kis hölgy lett, igazán. Hogy megy a suli? Azért írj néha ha tudsz!
Zsizsa
Nem emlékszem, neked mondtam-e, de gratu a te pocilakódhoz is. Kép Nagyon jók a képek. Kép
Edit!!!
Szerintem neked sem mondtam, de nagy-nagy gratula a babóhoz!!! Főleg a tesztek után!!! Kép
Panu
Mióta hazajöttünk legutóbb anyuéktól, azóta edzek, itthon. Kép Futni is kéne. KépKép

Beni ma du még egy órát sem aludt, így este kilenckor beájult. Sajna jön a foga is, egész nap szinte semmit nem evett, néha belegyömöszöltem egy-két falat kaját, de aztán köpött ki mindent. Inni azért ivott, meg este tejcizett is. Éhen azért nem hal szerencsére. Ati holnap megy megnézni egy-két lakást, így talán nem kell csöveznünk majd kint. Kép És utánanézett, van ott is külön babavíz. Ez azért megnyugtató. Kép

Jó éjt mindenkinek!
zit
zit
 
 


Szaisztok!

Jók ezek a képek Gabiról Kép Most már kicsit sajnálom, hogy én nem mertem Botit beengedni az állatsimogatóba, gondoltam, elegendö a keritésen keresztül is...szegényt mitöl fosztottam meg!

Most jó sokat van az apjával, mert a héten hoztak egy müszert és a beüzemelése zajlik, igy benn kell lennem sokáig. Mondta is tegnap az apja, hogy már egész bébiszitternek érzi magát...hirtelen szóhoz sem jutottam, de aztán kifejtettem neki, hogy azért nagyjából ez lenne a normális, hogy ha minden reggel én viszem be bölcsibe (meg öltöztetem, reggeliztetem stb.) akkor du ö megy érte, nem kéne ugy csinálnia, mintha ez egy kegy lenne Kép Azért nem értett velem egyet, föleg amikor mondtam, hogy a minden jól megy, akkor októbertöl ugysem tudjuk máshogy megoldani a dolgokat, mert mégsem várhatja el, hogy ha nem dolgozom akkor napi kétszer felautózzam Pestre, ami anyagilag sem semmi amugy. De mindezt egész nevetve tárgyaltuk meg, de tartok töle, hogy lesz ez még igyse Kép

Boti teljesen leállt a fognövesztéssel, pedig még 4 hátra van. Már szeptember óta nem növesztett uja. No nem mintha le lenne maradva Kép

Kivancsi vagyok, hogy kiszurnak-e valamit a pocibabáról a munkahelyemen, mert azért vannak már észrevehetö dolgok, kicsit bövebb nadrágokat kell hordanom (derékben), gyakran megszédülök és le kell ülnöm stb. De azt hiszem meg akarom várni a szólással amig vissza nem jövök az usabol, csa kinos lenne, ha elöbb rákérdeznének. Meg hát még nagyon drukkolok, hogy a jövö heti uh-n minden oké legyen .

Ann, merre vagy?
Vera, ugye nem volt megint ilyen rosszulléted?

Jajj, mennem kell, sziasztok!
Edit

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Megszülettek Tamás tesójának (azaz a sógoromnak) az ikrei Kép Kép Kép.
Zsombor és Zalán, 2290 gr és 2360 gr-osak.

Annyira várom már, hogy holnap reggel legyen, mert megyünk be hozzájuk.

Csak ennyire jöttem most.

Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
 


Sziasztok!

Ma voltunk az anyukámmal az Ikeában, kicsit izgultam, hogy bírni fogom-e, de nem volt semmi gond. Leszámítva Laca akaratos fetrengéseit, hol a toalett előtt, hol a sárga forgóajtó előtt Kép

Most "rohanok", csak egy kép erejéig jöttem, ma csináltam, olyan cuki rajta Laca Kép

MZX!!!!!! Kép Kép
Te csak ne leskelődjél a topikunkba Kép Kép Kép , mert rádszabadítom Lacát Kép

KlarisszaKép
 


Sziasztok!

Lassan megpróbálok visszakapcsolódni a topicba,bár a Babanet ma sem volt túl kegyes hozzám, vagy huszadjára jöttek be a topcikok. (még olyan hibaüzit is kaptam,hogy túl gyakran látogatom az oldaltKép)

Lassan elsimulnak a hullámok felettem,holnap lesz a temetés.Köszönök minden hozzászólást, biztatást és együttérzést, én ezt szavakban el sem tudom mondani,mennyire fáj apukám elvesztése.
Sok család van ahol egyik erre-másik arra megy, nem is nagyon foglalkoznak egymással, de a miénk nagyon össztartó és szoros család volt. Anyukámnak mindenki csak azt mondja otthon,milyen jó ember volt,milyen szép családja volt...hát igen, ez akkor sem számit már.
A legrosszabb az egészben az a sok megválaszolatlan kérdés, ami bennünk van és marad,sajnos ha az egészségügy nem olyan fenomenális Mo-on,amilyen,lehet még most is élne apukám. Csak annyit irok,hogy telefonon könyörgött anyu a mentösöknek, hogy vigyék be a kórházba, de nem mentek ki érte...
Szóval elég fájdalom az elvesztése önmagában is, de az ahogyan történt még nagyobb fájdalmat jelent.
Próbálom magamban helyrerakni a dolgokat, kicsit lezárni és elöre nézni. Mást úgy sem tudok tenni.


Gratulálok Susienak a babához, akkor meg van a negyedik pocakos a sorban,lassan táblázatot lehetne vezetni...
Nekem egyre közeledik a nap,szük két hónapom van, de tudom milyen gyorsan eltelik ez már. Hétvégén megpróbáljuk az elsö elökészületeket megtenni babaszoba ügyben,néha rámjön a csinálhatnék...

Most egyelöre ennyi, majd irok és jövök most már sürübben is.
sziasztok
Barbi

Kép
Kép
 
 


Klarissza!

Akkor megint majdnem találkoztunk.
Mi meg zenebölcsiben voltunk az Örs vezéren és utána IKEÁ-zást terveztem (11 körül), csak közbejött valami.

Susie,
gratulálok a pocakodhoz Kép.
Terveztétek?

Edit,
Ákos is leállt a fognövesztéssel, viszont neki még a szemfogai sincsnek kint.

Manócs,
szerintem nekünk idén kimarad a nyaralás.
Ha megyünk, akkor pedig Hajdúszoboszlóra, Tamás munkahelyének szervezésében.
Mert ti mit terveztek?

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
 


Sziasztok

Azt hiszem mi elkezdtük ma a dackorszakot, megvolt az első "igazi" hisztink. Ebéd előtt mindenki elindult a játsziról haza, de Beninek ez nem tetszett és egy darabig jött ordítva, aztán a tengó pályán hasra vágta magát, üvöltött és a homlokát csapkodta a földhöz. Most véraláfutásos neki. Aztán néha hajlandó volt jönni egy-két lépést (persze üvöltött közben), aztán kezdte elölről. Még jó, hogy csak itt a ház előtt voltunk. Ezt végig játszotta a pinceajtók előtt is, aztán a lépcső aljában, a végén a ruhájánál fogva vittem fel, mint egy szatyrot, mert másképp nem engedte. Mindeközben visított. Aztán felérve letettem a lábtörlőre, ott még vergődött egy darabig, aztán nagy nehezen leszedtem róla a sáros ruhát (belefeküdt a pocsolyákba) és bevittem. Aztán pelenkázás és ruhacsere közben is csapkodta magát, végül beájult és elaludt. A végén már csak röhögtem, egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni, de ahogy a lábtörlőn fetrengett és csapkolódott, az volt a csúcs. Kép Aztán üzentem Atinak, hogy mi volt, s hogy most tök brutálan néz ki a feje, mert kétoldalt ekcémás, a többit meg összeverte. KépKép Mi lesz még????
Bocsi, de tök lefáradtam és most csak ezt akartam megosztani veletek. Kép
Jó éjt!
zit
zit
 
 


Hali!

Ma egész nap akartam jönni, erre nem volt babanet, most meg már nincsen erőm visszaolvasni és reagálni, ezért azt majd később, de magunkról azért írok pár sort, hogy mert lassan ezeréves infokat fogok közölni, annyira le vagyok maradva.Kép

Szóval Gabuci két hete kinövesztette a jobb felső szemfogát is, rá egy hétre meg a bal felsőt, ezért most már 16 foga van.Kép Húsvét óta tud puszit adni, ami odáig fajult, hogy mindent megpuszil, még a ropit is, mielőtt megeszi.Kép Meg a játékai is puszit adnak egymásnak.Kép Nagyon élvezi, hogy tetszik nekünk, amikor puszit kapunk, ezért már elkezdett vele ravaszkodni is.Kép Úgy motorozik, mint egy profi, kifejezetten ijesztő, mindig attól félek, hogy mikor esik el. Mostanában gyakran járunk fagyizni (én kifejezetten fagyifüggő vagyok gyerekkorom óta), és Gabi egyszerűen rajong a fagyiért. Direkt olyasmit próbálok venni, amiből nyalogathat (az enyémből szokott enni, ő üres tölcsért kap), és alig haladunk hazafelé, mert állandóan fagyit kér.Kép Mikre szoktatom én a lányom, ejnye!

Pocakbaba ezerrel rugdos (már nagyon korán éreztem, a 14. héten, rá két hétre meg már a férjem isKép), jövő héten megyek uh-ra csütörtökön. Az AFP eredményem icicpicit magasabb a normálisnál (1,5 MOM, a normális felső határa 1,4), de tényleg olyan kevéssel, hogy nem aggódom, főleg, hogy 16+6 voltam, amikor levették a vért, de azért várom az uh-t, hogy megerősítse, tényleg nincsen miért aggódni. (Egyébként az öcsémnek van két nyitott csigolyája, de valahogy úgy érzem, hogy pocibaba jól van. Meg aztán Gabinál 1,4 MOM volt az eremény, pedig nála pont 16 hetesen vették le a vért.) Kicsit viszont most kiakadtam, mert az őszi topikban az egyik lány friss toxoplazma fertőzött, én meg a terhesség elején terveztem, hogy elmegyek megnézetni, mivel Gabi alatt negatív lett az eredményem, viszont elfelejtettem. De majd most gyorsan bepótolom, hogy megnyugodjak. Keményedéseim rapszodikusan vannak, ma például volt pár, míg az utóbbi pár napban csak 1-2. Továbbra is reménykedem, hogy nem sűrűsödnek be.

Derekam javul, már csak extrém mozdulatokra reagál rosszul, remélem, most már nem lesz visszaesés.

Na, egyelőre ennyi jutott az eszembe csak úgy hirtelenjében, ugyanis nem is számítottam rá, hogy működni fog a babanet.

Most megyek, bocsánat mindenkitől, hogy csak így magunkról, de nagyon álmoska vagyok.

Jó éjt!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Zsizsa, lassan te is irogathatnád a pocibaba korát, legalább néha!
Nekem most telefonált a körzetim, hogy nem lett jó a vizeletteszt és a vérkép sem tökéletes, be kell mennem holnap. Remek. És még egy hét amig megkukkolhatom, hogy van-e értelme az egésznek.
Ma nagyon magam alá estem, mert a vadi uj készülék, aminek a beüzemelése ment az elsö "éles" használatkor feldobta a talpát. Majd felrobbanok!!!

Zit, ez a hiszti nagyon rosszul hangzik. Sajnos nagyon ugy hallom, hogy meg kell várni amig kinövi.

Bocs, most nincs hngulatom igazán irni, ki vagyok akadva. Pedig igazán nem kéne...na mindegy.
Edit

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok

Edit
Ne mérgelődj, nincs értelme. Babával meg tuti minden ok, nekem az AFP-m volt nagyon rossz Benivel, a végén még szívultrahangra is kellett mennem. Annak ellenére, hogy éreztem, nincs gond a babával, azért jól beparáztattak. Erre most itt hisztizik. Kép
Szerintem írd ki ide magadból, talán segít kicsit. Kép Amúgy Beni ma tök tündér, abban meg igazad van, hogy ezt ki kell várni, csak leírtam, hogy megvolt az első. Kép Egész jól viseltem amúgy, csak röhögtem rajta és eszembe jutott Cory esete Baluval. Kép

Szép napot.
zit
zit
 
 


Sziasztok!

Zit!
Szerencsés vagy mert én az elsö hisztinél, tisztára lelki beteg lettem, magamba zuhantam. Aztán rájöttem, hogy ez most egy darabig így lesz, hol jobb, hol rosszabb. Ez bejöttKép De mára megtanultam elfogadni, néha sikerül kezelni, többnyire persze itthon. Nyilvános helyen kínos, de megpróbálok nem foglalkozni a megvetö pillantásokkal, ugyanis az emberekben olyan szinten nincs szimpátia, hogy nagyon.Kép Vagy nem tudnak, vagy nem akarnak emlékezni, hogy ez bizony velük is elöfordult. Na sebaj, ezen is túl leszünkKép Amúgy Ilang csúcshisztijeikor, a fejét tiszta erövel beverte az ajtófélfába, vagy hátravetette magát és beütötte a falba, vagy egyszerüen levetette magát a "mélybe". (padról)
A csúcs az volt amin én már csak röhögni tudtam, hogy az esernyökocsival elöre bukott, annyira ki akart jönni. Hááát, nem jött össze.
Na befejezem, mert írhatnék már könyvet is, de végül is egy oroszlán kiscsajtól mit várok, nem?!Kép

Edit!
Ne izgulj, sztem minden rendben. Ne idegesítsd magad elöre, annyi hülye eredmény lett már, amik nem is kellett volna, hogy galibát okozzanak. Lsd. Zit, de ilyen esetem nekem is volt..

Vera!
Merre vagytok? Rég nem írtál!

Ann!
Na ha vki, Te aztán jól eltüntél! Minden oké?

Zsizsa!
Nagyon édes Gabi, már nekünk is nagyon érik egy állatkertezés, csak ez a sok hülye vizsga ne lenne..

Panu!
Nem dobsz föl a csajsziról fotót? Olyan rég láttam.. Mégsem voltunk úszni és úgy néz ki most szombaton sem megyünk, mert kerti buli lesz nálunk (10 felnött), úgyhogy készülödés lesz ezerrel.

Ilang baby alszik, megyek hátha kicsit közelebb tudok kerülni a bankrendszer ismereteihezKép

Tündér
 


Bocs Zsizsa, láttam most, hogy nagyon morcosra sikerült az irásom, csak azt akartam kérni, hogy néha ird meg, hogy hogy telnek a hetek, mert mindig elfelejtem Kép
Edit

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyors beköszönésre jöttem, csak hogy bebizonyítsam nem tűntem el újra Kép
Nagyon sokat vagyunk kint mostanában mióta itt a jó idő, szinte az egész napot kint töltjük, teszünk-veszünk a ház körül meg a kertben. Ennek megfelelően bent állandó felfordulás van Kép Így ha végre bekerülünk, nem jöhetek a gépecskémhez, hanem mindenféle házimunka vár rám...
Az állatkertezést irigyeltem, tavaly Csibó is nagyon élvezte, várom már hogy mindkét lurkóval mehessünk. Még a kis Vidámparkba akarom majd elvinni őket. Tavaly Horvátországban volt egy mini vidámpark az egyik kemping mellett, volt benne egy kisvasút. Semmi extra, kis mozdony 2 vagonnal, sima oválpályán. De azt az arcot, ami a kicsi fiamé volt... Kép Rettentően élvezte, úgyhogy ilyesmit idén is szeretnék látni rajta.

Barbi, nagyon sajnállak apukád miatt... KépKépKép Remélem a pici születése segít majd könnyebbé tenni az idő múlását és enyhíti majd a fájdalmadat Kép

Csibi hív hogy menjünk aludni, lefekszem mellé.

Sziasztok, Diti
 
 


Sziasztok!

emberi szimpátia:
tegnap elmentünk az egyik bevásárló központba, ezúttal nem kocsival, hanem busszal.
Mivel eléggé fárasztó tud lenni egy ilyen program még a felnőtteknek is, így a sport kocival vittem Bebit, hogy majd akkor szállhat ki akar, és elfárad le tud ülni. Egyébként már nagyon ritkán használjuk, szinte mindíg gyalogosan közlekedik:-) Na meg egy jó kis eső volt kilátásban, és a kocsin ugye van eső védő, ez volt a másik indok. Velünk jött a közel egy idős unokatesója is, szintén kocsival.
A buszon ült egy faszi, aki az mellette álló lányával azzal volt el foglalva, hogy ezek a gyerekek miért ülnek még mindíg baba kocsiban:-(
Mert biztosan lusták, és persze így sokkal kényelmesebb nekik, és miért nem tanulnak meg állni és kapaszkodni a buszon stb. Ja, és meddig ülnek még benne, öt éves korukig??
Szerencséje van, hogy én nem hallottam, csak anyukám, Ő meg nem szólt nekik semmit. Ha én hallottam volna, jól kiosztottam volna. Egyébként nem vagyok ilyen típus, na de azért álljon már meg a menet...
A véleményét nem kell fennhangon, mások által hallhatóan közzé tenni.
Vagy olyan nagy baj az, ha egy 2 hónapos gyereket alkalmankét baba kocsival visznek, mert előre láthatóan strapás lesz a progarm???
Különben is, honnan tudhatja hogy éppen nem beteg gyereket tolne e így?? hülye barom:-((

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
 
 


Mucus: ez nagyon gáz. Mi baja van? Zsomával én csak és kizárólag babakocsival indulok el. Hogy kapaszkodna egy ekkora gyerek? Balu 2 éves kora óta jön gyalog bkv-n is. Eleinte féltem is, hogy mi lesz.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

ÉlünkKép Csak nem volt időm jönni. Mindig van valami. Most is csak azért vagyok mert hajat festettem és amíg várok addig gondoltam írok. Bence alszik, nem tudom mi volt ma vele, de extra nyűgös volt.
Én is az vagyok, mert Apa éppen ma ment Szegedre munkaügyben mikor én fél 6ra homeos tanfolyamra mennék és nem bizti hogy hazaérKép
Cory!
Lehet hogy nem tudok elmenni, de akkor mérges leszek... Jegyzeteljél csak mert lehet hogy elkérem majdKép

Egyébként köszi mindenkinek az aggódást, jól vagyok és már kedden jól voltam. Csak az az egy éjjel volt nagyon rossz, de utána csökkentettem az adagot 1 cseppre, most szokik hozzá a szervezetemKép

A képek nagyon jóóóóók megint, Laca valami hihetetlenül szépKép Mindig azon csodálkozom hogy egyes gyerekeknek mennyi foguk vanKép nekem olyan fura. Bencének még mindig csak hat van...

Susie!
Gratula a pocaklakóhozKép Anna nagyon szép, én is végignéztem a képeiteket. Kár hogy már nem írsz nekünk (velünkKép)!

Állatsimogató Gabi és Niki, valamint Bömbi és Máté is nagyon cukikKép Bevallom nekem a Niki állatos képe kicsit meredek, azt néztem hogy most benne van a szájában a keze?! Én biztos szívinfarktust kaptam volnaKép Még mi sem voltunk a simogatóban, igaz még el sem jutottunk odáig BencévelKép

Közben szalad a lakás, de olyan nehezen veszem rá magam a takarításraKép
Holnap menjen ki mindenki a szabadba, mert állítólag gyönyörű idő leszKép Mi megyünk horgászniKép
Végül egy kép a homokozó BencémrőlKép Végre kapott homokot a teraszon lévő homokozójába!
Kép

További szép napot kívánok (legalábbis az enyémnél szebbet)!
Vera

KépKép Kép
 
 


Mucus!

Az emberek alapban olyan szinten aszociálisak, hogy csak na... Nem vagyok ám negatív hozzáállású sokszor már észre sem veszem. De azért ez tényleg felháborító.... Nekem tegnap a gyerekek szóltak be (10-14 évesek), hogy miért ott motorozik a 20 hónaposom ahol ök, kvázi a járdán? Gondoltam Ök miért ott bicikliznek, 100-al legalább? Persze meg kell tanulni alkalmazkodni, nekünk is, nekik is, de utálom, hogy a kisgyerekest sok helyen nem tolerálják.
És én még szerencsés is vagyok mert nem igazán tömegközlekedem.
Tojd le Öket, nem ér annyit!Kép

Ilangnak 39 fokos láza van popsiban, most kapott egy kúpot és alszik.Kép Ötletem sincs mi lehet a bajKép

megyek is,

puszi,
Tündér
 


Vera!
Egyszerre írtunk! Jobbulást lelkileg és fizikailag is!Kép
Bencéd tündériKép

Lemaradt az elöbb, hogy a többi babó is nagyon édesKép

Tündér
 


Vera: oké, jegyzetelek Kép De drukkolok, hogy odaérj te is!
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jó lehetett az állatkertben, a képeket nézegetve elhatároztam, hogy mindenképpen elmegyünk valamikor mi is. Az állatsimogató szerintem Barninak is nagyon bejönne.

Most már lassan naponta kell valamit átrendezni a lakásban, mert ahogy Barni egyre magasabb lesz, úgy kell biztonságba helyezni a dolgokat. A múltkor például megszerezte a mosdó széléről a folyékony szappant, szétcsavarta, és majdnem az egészet rákente a fejére.Kép Még szerencse, hogy nem ette meg. Kb. 10 percig öblítettem a haját utána a kádban, mire végre nem habzott. Aztán másnap tisztába tétel közben pedig a használt pelenkát kaparintotta meg, és a tartalmával ugyanazt művelte, mint a szappannal. Megintcsak jó sokáig voltunk a kádban, és azzal vígasztaltam magamat, hogy milyen szerencse, hogy ezt sem ette meg.

Egyébként nincs miért panaszkodnom, szerintem ritka rendes gyerekem van. Legalábbis a Zit által leírt hiszti egyenlőre nálunk még ismeretlen. Csak a szelídebb változat van néha, amikor például egy ajtót kulcsra zárok előtte. Hullanak a mogyorókönnyek (lehet, hogy tudja, hogy ettől én jobban kiakadok, mintha a földhöz verné magát?), néha nagy óvatosan hasra is vágja magát, de ez utóbbit kizárólag csak a lakásban. Egy ideig még megy a sírás, aztán egyszercsak abbahagyja.

Az emberi bunkóság határtalan. A múltkor felszállt egy anyuka a villamosra egy egyéves-forma kisgyerekkel. Átadták neki a helyet, de a kislány rögtön sírni kezdett, mihelyt a mama leült vele. Egy ideig azért próbálkoztak, mert babakocsi nélkül kicsit nehéz álldogálni egy ilyen kicsivel. Villamos zötyög, gyerek bőg, anyuka kissé zavarban, mikor megszólal mellettem egy idősebb nő: "Miért nem adnak cumit annak a gyereknek a szájába? Cumi kell neki, és akkor elhallgat!" Azt hittem, felrúgom, mint vak a padlóvázát. Szerencse, hogy az anyuka nem hallotta meg.

Susie! Gratulálok a pocibabához!Kép

Barbi: örülök, hogy benéztél. Gyere minél gyakrabban, ha van kedved. (Egyébként akárhogy számolom, Susie az ötödik, nem? Lehet, hogy tényleg kéne táblázat. Vagy a régibe egy tesó-oszlop.) Sok energiát a finishez! Néha én is megállíthatatlanul elkezdek rendezkedni, de aztán piszkosul elfáradok, valahogy úgy, mintha lenyomtam volna 100 hasizomgyakorlatot, légszomjam lesz, és akkor abbahagyom az egészet. Arra gondolok, hogy milyen jó, hogy a második gyereknek már majdnem mindene megvan, ha belegondolok, szigorúan csak egy-két dolgot kell venni.

Zsizsa: miért aggódsz a toxoplazma miatt? Van macskátok? Barnival én is negatív voltam, pedig nekem volt macskám egy pár évig. Valahogy eszembe se jutott, hogy most akkor megnézessem. (Bár egy aktív fertőzésnek azért vannak tünetei, ha könnyen összekeverhetők is egy enyhe influenzával, és én az utóbi időben egyáltalán nem voltam beteg.) Remélem feleslegesen aggódsz emiatt is, meg az AFP miatt is.

Edit: remélem nálad is minden rendben lesz.Kép Azért a vérből és a vizeletből olyan nagyon durva dolgokat csak nem szűrnek ki, amit ne lehetne kezelni. Persze egy kisebb problémát sem kívánok nektek, csak azt akartam érzékeltetni, hogy ne aggódj!Kép

Mondom én, aki szintén tudok aggódni, ha arról van szóKép. A múltkor, mikor az eredményért mentem a klinikára, az ultrahangon láttak egy hiperechogén szívizmot. Vagyis hogy jobban kiábrázolódott az a bizonyos izom az ultrahangképen. Az ottani doki azt mondta, hogy azért nincs jelentősége, mert ez általában genetikai rendellenességre utalhat, nálam meg ugye már megtörtént a magzatvízvizsgálat, és a kromoszómák rendben vannak. A saját dokim is ezt mondta, meg hogy egy hónap múlva megint megnézi úgyis, és lehet, hogy akkor már egyáltalán nem fog látszani. Hát remélem.

Vera: örülök, hogy már jól vagy.Kép Tök jó Bence homokozója. Én is vennék ilyet Barninak, ha lenne erkélyünk.

Tündér: jobbulást Ilangnak!

Jajj, Barni felébredt, most abba kell hagynom. Mindenkinek jó hétvégét!

Hagnosz 26+3

Ági
Kép
Kép
 
 


Hagnosz, tényleg igazad van, Susie már az ötödik kismami...Mondom én, egy táblázat kellene már...

Tényleg csúcs amiket az otthoni emberi bunkóságról irtok, ez az egy elönye van ennek az országnak,hogy itt nagyon toleránsak az emberek egymás iránt,és mindenki a saját dolgával foglalkozik.

Nálunk tegnap havacska várt reggel a füvön, de csak olyan porcukorszórás, délutánra el is olvadt. Viszont a szél meg akkorra ért ide,igy nem mentünk ki. Sajna ez az április mindig ilyen errefelé...Nem messzire tölünk 25 cm hó esett,szóval mi még megúsztuk kevesebbel.

Két napja leszereltem Ádám rácsos ágyának az egyik oldalát, hatalmas boldogsággal robban bele mostanában az ágyába, akármikor arra járunk befekszik. Az alvás is türhetöen megy,elsö este fél 8-ig aludt, ma már fél7-kor kelt...Remélem nem lesz még hamarabb kelés, mert akkor visszaszerelem a rácsotKép (még 2 órát aludt a mi ágyunkban, de jóformán csak ö, én nem tudok már nagyon egyhelyben feküdni...)

Vera,tényleg jó az a homokozó, mi is ilyet fogunk beszerezni az udvarra, én még egy hintát is szeretnék, hogy ne kelljen elcaplatni a játszótérre hintázni. Majd meglátjuk hogy lesz.

Most elköszönök, legyetek jók!

Barbi
32+0

Kép
Kép
 
 


Ez a Babanet még mindig tud meglepit okozni...Az elöbb amikor el akartam küldeni az üzimet,kiirta,hogy nem sikerült, erre megpróbáltam mégegyszer,akkor meg azt irta ki,hogy már elküldtem...
Nálatok is még mindig ilyen megbizhatalan ez az oldal???
Barbi

Kép
Kép
 
 


Ahh, semmi, nem a labor miatt voltam ideges, csak a bentiek miatt. A pocibaba miatt sem a labor okán aggódom, csak ugy, lévén elsö trimeszter meg amugy is macerásan indult az egész no meg a sok görcsölgetés...

én eddig zömmel olyanokkal találkoztam, aki nem néztek nagyon megvetöen, amikor gyermekem a földön fetrendve üvölt valamiért. Esetleg akkor, amikor kinevetem, akkor tudnak csúnyán nézni Kép

Ma vettük át az uj kocsinak, remélem jó lesz. Egy Tata. Boti már vagy 2 hónapja, mióta kinéztük megmutatja minden autósujságban.

A babanet megbizhatatlan és vacak, de ez van. Barbi, kérésed számomra parancs, bár remélem nem lesz sértödés belöle, hogy egy régi táblát szedtem elö, az adatok és tagok nem épp naprakészek (Manócs, pl., bocsi, nem volt idöm visszakeresni a Ti adataitokat).

<pre>
<font size="-1">Anyuka Baba Baba szülinapja - 1 év ha betöltötte Baba születési adatai Baba szülinapja Baba kora Testvérek
DBarbi (XI. ker.) Fanni Auróra 2004.06.17 3500 g / 56 cm 2003.06.17 1 év + 9 hó + 29 nap első baba
Zsófi (Szeged) Bence 2004.06.27 3770 g / 51 cm 2003.06.27 1 év + 9 hó + 19 nap első baba
Anita (Jászberény) Róbert 2004.07.15 2600 g / 50 cm 2003.07.15 1 év + 9 hó + 0 nap első baba
Marcsi (Bpest) Ákos 2004.07.23 3200 g / 55 cm 2003.07.23 1 év + 8 hó + 23 nap első baba
Barbi (Kanada) Ádám Csaba 2004.08.01 3385 g / 53 cm 2003.08.01 1 év + 8 hó + 14 nap 32 hét
Orsi (XI. ker.) Benedek 2004.08.01 3450 g / 57 cm 2003.08.01 1 év + 8 hó + 14 nap Anna Rebeka
Brigi (XIV. ker) Marcell György 2004.08.02 2003.08.02 1 év + 8 hó + 13 nap Dániel és a kis Máté
Hagnosz (X. ker.) Barnabás 2004.08.06 2003.08.06 1 év + 8 hó + 9 nap 26 hét + 3 nap
Zit (Szentendre) Benjámin 2004.08.09 4000 g / 54 cm 2003.08.09 1 év + 8 hó + 6 nap első baba
Gabi75 (USA) Dávid András 2004.08.14 3250 g / 54 cm 2003.08.14 1 év + 8 hó + 1 nap első baba
Eszti (Pécs) Ákos 2004.08.15 2003.08.15 1 év + 8 hó + 0 nap első baba
Tündér Ilang Anna 2004.08.20 2003.08.20 1 év + 7 hó + 26 nap első baba
Dea Ábel 2004.08.22 3270 g / 54 cm 2003.08.22 1 év + 7 hó + 24 nap első baba
Szisz Boróka Anna 2004.08.26 3150 g / 50 cm 2003.08.26 1 év + 7 hó + 20 nap első baba
Zsizsa (XVIII. ker.) Gabriella 2004.08.28 2830 g / 48 cm 2003.08.28 1 év + 7 hó + 18 nap 17 hét (?)
Cory (XXII. ker.) Zsombor 2004.08.31 2280 g / 48 cm 2003.08.31 1 év + 7 hó + 15 nap Balu
Kati Levente Richárd 2004.09.01 3200 g / 51 cm 2003.09.01 1 év + 7 hó + 14 nap első baba
Vera (XIII. ker.) Bence 2004.09.02 2150 g / 48 cm 2003.09.02 1 év + 7 hó + 13 nap első baba
Batkamano (NZ) Emma 2004.09.03 3925 g / 53 cm 2003.09.03 1 év + 7 hó + 12 nap első baba
Dandy Martin 2004.09.05 3860 g / 54 cm 2003.09.05 1 év + 7 hó + 10 nap Dorina
Docka András 2004.09.06 3800 g / 52 cm 2003.09.06 1 év + 7 hó + 9 nap első baba
Judit Virág 2004.09.10 3300 g / 53 cm 2003.09.10 1 év + 7 hó + 5 nap első baba
Gabi (XIII. ker.) Zsolt Márk 2004.09.10 3400 g / 55 cm 2003.09.10 1 év + 7 hó + 5 nap első baba
Panu (XI. ker.) Liza Júlia 2004.09.18 2940 g/ 49 cm 2003.09.18 1 év + 6 hó + 28 nap első baba
Klarissza László Gábor 2004.09.19 4000 g / 59 cm 2003.09.19 1 év + 6 hó + 27 nap első baba
Laura Nikolett 2004.09.21 2600 g / 49 cm 2003.09.21 1 év + 6 hó + 25 nap első baba
Susie Anna Gréta 2004.09.23 3200 g / 56 cm 2003.09.23 1 év + 6 hó + 23 nap 8-9 hét (?)
Diti Réka Tünde 2004.09.23 3340 g / 56 cm 2003.09.23 1 év + 6 hó + 23 nap János Ádám
Nyuszimanó (Finno.) Petra Sári 2004.09.29 3670 g / 51 cm 2003.09.29 1 év + 6 hó + 17 nap Donát
Regina Dominika 2004.09.29 1547 g / 45 cm 2003.09.29 1 év + 6 hó + 17 nap első baba
Edit (Etyek) Botond 2004.10.03 3350 g / 57 cm 2003.10.03 1 év + 6 hó + 12 nap 11 hét 5 nap (?)
Meme (XI. ker.) Nóra 2004.10.12 3300 g / 56 cm 2003.10.12 1 év + 6 hó + 3 nap első baba
Hanzika (IV. ker.) Marcell Bertalan 2004.11.03 2700 g / 50 cm 2003.11.03 1 év + 5 hó + 12 nap első baba
AnnAnn Hanna 2004.11.04 3490 g / 56 cm 2003.11.04 1 év + 5 hó + 11 nap első baba
Dorki Nikolett 2004.11.08 3700 g / 52 cm 2003.11.08 1 év + 5 hó + 7 nap első baba</font></pre>
Edit

Edit

KépKép
KépKép
 
 


De jó Edit, köszi a táblát!Kép Barni egyébként 3800 g / 55 cm-rel született.

Ági
Kép
Kép
 
 


Edit!

Köszike a táblát!Kép
Ilang amúgy 3320 gr/53 cm-vel született.Kép

Újra felment a láza, 38,8-ra most alszik a kincsem.Kép
Egész éjjel figyelgetni fogom.

Mindenkinek békés éjszakát!

Tündér
 


sziasztok,
Susie gratulálok a babához Kép
Laca még mindig gyönyörű Kép hogy vagy Klarissza??

Bence csuda édes a homokozóban Kép és még most is a lábára szórja a homokot? mi még nem raktuk rendbe a homokozót, éppen ilyen van, megörököltük. van teteje, de a tavalyi homok van benne, és az ősszel megjárták a macskák. szóval homokcsere szükséges, pedig már szeretné a csaj, csak az apját kéne rávenni, hogy dolgozzon a projekten Kép

Barbi, az újdonság ereje, meg a szabadságé Kép biztos ezért kel korábban Ádi. az érzés hasonló lehet, mint amikor járni tudott, meg felállni, mennyit gyakorolták akkor is Kép

Hagnosz, tudom neked nem olyan vicces, de én elképzelten a jelenetet (mindkettőt) és nevettem, sőt apának is felolvastam és ő is jól szórakozott. mi viccelődve szoktuk túlélni az ilyen jeleneteket.

Tündér, jobbulást Ilangnak Kép mi lehet az oka ennek a láznak? gondolom, holnapra kiderül Kép
usziba mi sem mentünk már egy ideje, de azt hiszem már nem megyünk, majd ősszel talán.

én az embereken már nem is nagyon akadok ki, illetve nem foglalkozom velük, fütyülök rá, mit mondanak. az viszont jobban zavar, ha a játszótérre jön cigizni, és ott dobja el a csikket, ha odahozza a kutyáját sz..ni, bocsánat a vulgarizmusért. és sajnos, ilyenek is vannak. arról már nem is beszélek, hogy amikor ezért szóltunk, akkor az idős néni felháborodott, hogy mit képzelek, minek is szedné össze a végterméket, mi ő? nem utcaseprő Kép erről ennyit.

mindenkinek szép hétvégét, panu
 
 


jajj, most látom csak, hogy nem takartam el a "szerkeztö" sort Kép BOcsi!!! Na majd legközelebb Kép
Edit

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok Lányok!

Épp most vagyok túl egy szívinfarktusközeli élményen KépKép
Kint voltunk az udvaron mindkét gyerekkel, bicikliztek, homokoztak, én meg a kocsit takarítottam. Persze jó lassan, mert percenként félbehagyom hogy rájuk nézzek mit rosszalkodnak Kép
Csibi persze mindig valami attrakciót akar bemutatni, most is mindenféle mutatványt csinált a biciklivel. Szóltam 100x hogy nem lesz jó vége... Csak folyton a lépcső felé vette az irányt. Na és mi lett a vége? Hát persze hogy legurult rajta Kép Üvöltött egyből, fejéből dőlt a vér, még a lépcső is olyan lett, épp hogy csak nem estem össze ott helyben KépKép Gyorsan lemostuk, letörölgettük, átöltöztünk, addigra valamennyire meg is nyugodott. Szerencsére nem nagy a seb, csak kb fél centi, de a hajacskáján most is ott a vércsík, nem engedte letörölni, gondolom fáj neki Kép
Most figyelgetem nincs-e valami más tünet, nehogy nekem agyrázkódás legyen a vége. De vidám, rohangál, cibálja a macskát, úgyhogy túl nagy baj nem lehet Kép
Csak azért írtam, hogy tényleg mindenkivel előfordul ilyesmi, akárhogy is figyelünk rájuk sajna.

Sziasztok, Diti
 
 


Diti
Csibinek jobbulást. Szerintem sem lehet megakadályozni az ilyen balaeseteket csak a számukat csökkenteni.
Vera
Mikor megláttam, hogy a kecskének a szájában van Niki ujja én is rosszul lettem, de kipróbáltam és csak szopogatták, mert nem volt még foguk , olyan picik voltak.


Apa 29-én elrepül és csak novemberben jön haza megint.Kép Esélyünk sincs rá, hogy meglátogassuk, vagy ő minket, mert ugye pénzért megy ki. A legkevésbé sincs szegénynek kedve menni, de most erre az elhatározásra jutottunk, úgyhogy ez van. Nagyon szar lesz, főleg az eleje. Meg is beszéltük, hogy megpróbálunk nem sajnálkozni 5 percenként, hanem inkább a pozitív dolgokra koncentrálunk. Persze ez sokszor nem sikerül.Kép
De jövőhéten kedden elmegyünk a Bakony hotelbe 4 napra hármasban, úgyhogy nekünk ez lesz a nyaralás. Az idő elég trágya, esősnek néz ki , de hát majdcsak csinálunk valamit. Apartmanba megyünk, amiben 2 szoba van, legalább Nikcsi tud szaladgálni. Van valami játszószoba is állítólag. Na majd meglátjuk.
Voltunk ma Halász Judit koncerten, nagyon jó volt. Kép Az első 20 percet simán bírta Niki , utána kezdődött a mászkálás. De tapsolt, táncolt, barátkozott is, amikor ideje volt megállni. Én utoljára gyerekkoromban láttam HJ-t és most a koncert elején volt egy dal, ami arról szólt, hogy milyen ismerős vagyok neki, biztos találkoztunk már valahol csak akkor még nem ült az ölemben az a csodaszép kislány, akit most lát.
És Nikcsi tényleg ott ült az apja ölében mellettem, aki szintén gyerekként volt utoljára koncerten. Na szóval könnybe lábadt a szemünk egyszerre, tényleg olyan bizsergetően kedves érzés volt. Kép
villámlás és dörgésmentes jó éjszakát
Dorki
ez fog Nikinek hiányozni:Kép
 
 


Helóka!

Már megint irtó későn, de amikor próbálkoztam tegnap és ma délután jönni, már megint nem volt jó a babanet. Egyszerűen nem értem, hogy én vagy éjjel tudok jönni, vagy sehogy.Kép

Na szóval, anyuéknál voltunk a hétvégén, és hajnalig társasoztunk (az Annal sokat említgetett Catant, most már mi is lovagokkal, tök jó!Kép), Gabi persze hétkor ébresztett, éljen, így fáradt is vagyok rendesen. Azért írok pár sort.

A múltkor elfelejtettem megemlíteni, hogy Gabi totál beindult beszédileg, próbál utánunk mondani egy csomó mindent, mondjuk a magyar kiejtése nem éppen tökély, de majd fejlődik.Kép Ma pl. többek közt azt is megpróbálta mondani, hogy D vitamin.Kép Szóval szerencsére amerikai Gabinak lett igaza, nem kanadai Barbinak.Kép (Persze köszi Barbi, hogy felkészítettél arra, hogy lehetett volna nem így is.Kép)

Dorki,
sajnálom, hogy a párodnak el kell mennie, sajnos a pénz egy undorító dolog, sokat számít.Kép A képek viszont irtó aranyosak.Kép Egyébként Gabi ujját is megrágcsálta a kecske, de neki nem tetszett annyira, meg a cipőfűzőjét és a ruháját is, az már jobban.Kép

Diti,
jaj de jó, hogy Csibinek nem lett nagyobb baja, remélem, hamar teljesen rendbe jön!

Tündér,
jobbulást Ilangnak!

Edit,
jé, egy tábla!Kép A hiányzó adat: ma, azaz vasárnap vagyok 18+4.Kép Csütörtökön megyek egyébként uh-ra meg dokihoz is, nagyon kíváncsi vagyok, mi a méhszájstátuszom, remélem minden teljesen oké! Te pontosan mikor mész uh-ra? Új kocsi, de jó!Kép Ügyi Boti, hogy így felismeri!Kép Morcos írást nem vettem magamra, ismerlek már annyira, hogy tudom, nem bántólag írtad.Kép

Barbi,
én ki is akadnék, ha itt havazna! Megújult ágy Ádinak.Kép Hát igen, ez a szabadság azzal jár, hogy most már bármikor odamehet hozzátok, ha kedve tartja.Kép

Hagnosz,
ez a folyékony szappanos hajmosós sztori nagyon jó.Kép A pelenkásat is elképzeltem, de ott már nem vigyorogtam annyira.Kép Toxoplazma: anyóséknak vannak macskái, igazi udvari/falusi macskák, és most, hogy Gabi is simogatja őket, nehéz elkerülni, hogy ne érintkezzek velük semmilyen módon. Ráadásul én háromszor voltam influs a télen, jó hosszan elnyúlóan, szóval ki tudja... Drukkolok, hogy a pocibabátok szívével is minden oké legyen!

Vera,
milyen volt a horgászás? Tök jó ez a homokozó, gondolom Benci élvezi nagyon!Kép Mi az állatkertben mindig a simogató felé indulunk el, Gabi már kb. tíz hósan simogatott.Kép

Mucus,
ez a történet tényleg szörnyű, én is úgy utálom az ilyen beszólogató, mindenttudó embereket! Én Gabival tutira nem indulnék el gyalog messzire, ugyanis egyszerűen nem jár még ennyit egyedül, én meg aztán nem cipelem, az biztos. Szerencsére bkv-zni nem nagyon szoktam vele (most meg pláne nem a terhesség és a derekam miatt), inkább itthon maradunk.

Zit,
ez a hiszti elég rosszul hangzik, nem tudom, Gabi mikor jut el idáig, de remélem, hogy inkább hanyagolni fogja. Mikor is mentek ki Atihoz? Már nem sokára, ugye?Kép

Klarissza,
Lacáról tényleg csúcs ez a kép! Írnál pár tornagyakorlatot, amit csinálnod kell? Csütörtökön megint sikerült elcseszni a derekamat, azóta már sokkal jobb, de nagyon elegem van abból, hogy max. két hét után mindig visszaesek.Kép

Marcsi,
gratula a sógorodnak az ikrekhez!Kép Szerintem nem is kicsik ahhoz képest, hogy ikrek. Remélem, jól vannak mindannyian!

Susie,
Anna nagyon szép kislány!Kép Gratula a pocilakóhoz!Kép Jöhetnél azért gyakrabban, ha tudsz!

Gabi,
örülök, hogy jó volt Szentesen!Kép

Na, egyszerűen nem bírom tovább, muszáj aludni mennem! Ha valakinek volt bármi kérdése (leszámítva a szopiról való leszoktatást, mert az itt van a fejemben), akkor szóljon légyszi mégegyszer, és ígérem, válaszolni fogok!

Minden jót, szép hetet!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Diti, mi is igy jártunk tán két hete, Boti az apjával volt kinn, az alsó lépcsön állt, és nem tudni miért hátralépett és lezúgott. A Dologban az a rossz, hogy murva van elöl a kutyák miatt. Apja felvette, hogy megvigasztalja, erre látja, hogy egyre nagyobb vérfolt van hátul a sapiján, beszaladt vele, addigra már a kabátján is folyt a vér. Az egészet egy kb. 4 mm-es elég mély seb okozta, egy kavics állhatott bele hátul a fejébe. Lemostuk, jegestük, elég hamar elállt a vérzés és nem is gyulladt be. Szerencsére nem lett semmi komolyabb, remélem Csibinél sem lesz.

Zsizsa, nem értem hogy van energiád még éjjel babanetezni! Engem ha napközben, legkésöbb fürdetés alatt nem enged be, akkor nem jövök. ALudni is kell Kép Mondjuk a játszásért irigyellek nagyon, mi annak idején sokat bridgeltünk, de mióta Boti ittvan, azóta összesen ha 6szor összejött egy-egy parti. Viszont voltunk tegnap a Tropicariumban, az óriásteknösök nagyon bejöttek Kép Meg azt hiszem 8szor mentünk vissza megnézni a krokodilt, pedig kitömött is lehetett volna az aktivitása alapján. Kép
Dorki, nagyon rosszul hangzik, hogy a párod ennyi idöre elutazik. Én nem hiszem, hogy ezt bevállalnám. Persze a pénz nagy ur, amikor nagyon rosszul álltunk anyagilag, akkor nem mondtam ilyet. Szoktuk is beszélni a párommal, hogy az már jólétet jelent, amikor az ember azt tudja mondani, hogy ezt vagy azt nem csinálná meg a pénzért. Pedig annyira mi sem állunk jól.. na mindegy.

Többiek, jól telt a hétvége?

Üdv mindenkinek, Edit

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés megint mert 1000 a dolgom. Végre, végre, végre, ma utazunkKép Csomagolnom kéne de nem tudom mit vigyek magammal. Tök égő. Drukkoljatok nekem, hogy legyen legalább 1 szabad hely a gépen, úgy sokkal egyszerübb lenneKép.
Diti: úgye nem lett semmi komoly. Úgy sajnálom szegényt, no meg téged is, hogy ilyeneket kell átélned. Bömbi a multkor a csúzda tetejéről esett le majdnem fejre. Az utolsó pillanatban kaptam el.
Susi: gratula pocibabádhoz. Gyere gyakrabban ha tudsz.
Edit: jó a táblicsku. Köszi. A hiányzó adatok. Bömbi 3330gr. 49cm- született.
Vera: nagyon jó a homokozó. Bizto Benci élvezi nagyon. Bömbi nem szeret homokozni. Ő inkább a magasba vágyikKép
Dorki. HÁt nem irigyellek, hogy egyedül maradsz ilyen hosszú időre, de a pénz az nagy úr sajnos.
Most el is búcsuzom, majd ha megjöttünk jelentkezem. Addig is vigyázzon mindenki magára, a pocakosok meg még a pocibabájukra is különKép
És akkor most az elmaradhatatlan képek:
Dorki külön kéréséreKép
Kép
Innen eset majdnem le:
(Kép
És végezetül Máté az új fürdetőfoteljában
Kép

Pusz
Brigi
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakozom Zsizsához az éjféli hozzászólások tekintetében Kép Mire idejutok, vége a nappali alvás-időnek Zsoltikánál. Annyira gáz, mostanában még csak tornázni sem tudok, mert nagyon keveset szundizik Zsolti napközben, este meg iszonyú későn alszik el megint...

Brigi,
jó utat Nektek! Szépek a fiúk Kép

Edit,
hú ez a sztori sem semmi! Szegény Boti, látszik még a seb?

Zsizsa,
társasjáték Kép Mi a férjemmel Rummikub-ot játszottunk sokszor még Zsoltika születése előtt (azóta sem).

Dorki,
nem lesz könnyű nektek ez a fél év, viszont tetszik a pozitív hozzáállásod, tényleg így érdemes nézni a dolgokat, ha már így alakultak... Ezek szerint holnap már indultok is a "nyaralásra"?

Diti,
nálatok is zajlanak az események Kép Remélem, nem lett komoly baja Csibinek!

Panu,
nekem azt mesélte a barátnőm, hogy a kutyatulajoknak kötelességük összeszedni a "végterméket" Kép És erre valahol már ingyen osztanak zacsikat! Különben nagyon felháborító, hogy a játszóterek milyen szemetesek tudnak lenni, nálunk mondjuk kutyagumi nincs szerencsére (zárt a játszó). De cigarettacsikk az van dögivel, utálom én is...

Barbi,
jó, hogy megint jöttél Kép Jó az ágy-sztori, bárcsak Zsoltika is megint a kiságyában aludna Kép

Hagnosz,
ez a Barni miket ken a fejére Kép Remlem, a jövő hónapban megnyugtatnak Téged azzal a szívizommal kapcsolatban.

Tündér,
jobban van már Ilang baby? És mi lehetett a baja?

Vera,
klassz a homokozótok Kép Bence nem hordja be a lakásba a homokot? Örülök, hogy jobban vagy már Kép

Mucus,
hát a tömegközlekedési eszközökön ritkán éri jó benyomás az embert.. Én már ott kiakadok sokszor, hogy fel sem férek a buszra a babakocsival Kép

Zit,
hiszti Kép Beni hazacipelése nem lehetett így egyszerű, de hát nincs mit tenni. Ugyanezt csinálja a barátnőm is a kisfiával, bár mi úgy tapasztaltuk, hogy ha egyszerre indulunk haza a játszóról, akkor a gyerekek is tolerálják, hogy menni kell, mert látják, hogy a másik is indul Kép

Susie,
gratula a pocaklakóhoz!!!

<font color="0000ff">Kicsit távirati stílusban sikerült az elmúlt napok terméséhez hozzászólnom Kép Mi ma délelőtt még tudtunk sétálni, Zsoltikára gumicsizmát és vízhatlan cuccot adtam, így nyugodtan tapicskolhatott a pocsolyákban Kép Ezt is egy kislánytól tanulta, na azóta minden egyes pocsolyát megjárunk, még motorral is beléjük hajt. Mert motorozunk ám, mégpedig ezerrel, megy mint a meszes, bár ha érdekességet lát, akkor persze megáll. Már volt 2 fejreesésünk... De alig volt sírás, már ült is vissza a motorra, és ment tovább Kép

Csapadékmentes szép holnapot kívánok mindenkinek!
Gabi</font>

 
 


Sziasztok megprobalok kepet feltenni.

Nem engedi Kép hogy lehet pedig csak 75kb a kep,a nagyobb meg 125 kb.Segitsetek! MIt csinaljak?


Sziasztok!

Csatlakozom a "nincs időm írni" anyukák táborába.
Mi mostanában bölcsis játszócsoprtba járunk, ha éppen nincs játszóteres idő. Hetente 2x megyünk, reggel 9 körül indulunk és Ákos ott ebédel.
Hetente 1x pedig zenebölcsibe megyünk.
Mindkettőt nagyon szereti Ákos.

Zit,
ez a hiszi nem hangzik túl jól. Ehhez képest Ákos nagyon light-osan csinálja még.
Bár tegnap óta sikít, ami nem sokkal jobb. Ezzel a dobhártyámat teszteli és saccperköbö meg is találta a tűréshatárát, mer most is vagy 10 perce fáj a fülem Kép.

Edit,
akkor neked nem kellene magyarázni, hogy a Tata pl. egy autómárka is.
Tamás korábban a Tatánál Consulting-nál dolgozott, és hiába mondtam, hogy van ilyen kocsi is ... de erre is csak mindenki a szemét kerekítette. Bár ez még mindig jobb volt, mint arra válaszolni, hogy ingázik-e Bp és Tata között.

Most is csak ennyire futotta.
Ákos kint van a konyhában és túl nagy a csend ...

Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
 


Sziasztok!

Hát nekem sincs semmi időm a géphez ülni. Napközben Bence nem tolerálja, este pedig már nincs erőmKép

Zajlik az életünk, csak most olyan szar idő van hogy nem nagyon mozdulunk ki.

Marcsi!
Én is szeretnék játszóbölcsibe járni, ti hova jártok? Gondolom a környéketeken vhol... Itt is van a XIII.kerültben, egyszer voltunk is, de annyira tele van hogy már nem fértünk bele a keretbe (és elég lepukkant is volt...). Hetente kellene telefonálnom hogy van-e üresedés a hétre, de én olyat szeretnék ami tervezhető hogy akkor ezen és ezen a napon az a program. Szerintetek ha felhívom a környékbeli bölcsiket, lehet hogy van több helyen is ilyen?!

Brigi!
Mindhárom fiad nagyon szépKép
Bence mikor meglátta Mátét csak annyit mondott: baba pancsiKép
Remélem szerencsésen odaértetek és volt egy szabad helyKép Majd várjuk a beszámolótKép

Dorki!
Én is sajnálom hogy egyedül maradtok félévreKép Hova megy a férjed, ha nem titok.
Aranyos az apás képKép

Panu!
Irigyellek a nyugodtságod miattKép Jó lenne ha én is ilyen higgadt tudnék maradni sok esetbenKép
A homokozónak nálunk nincs teteje, de gondolom lehetne rá venni mert van két lyuk rajta (a tető rácsatlakoztatásához). Mondjuk nálunk nincs értelme, mert fedett helyen van és macska sincsKép
Még nem sokat homokozott benne Bence, de igen, a lábát (is) temetiKép
Aztán teljes ruhaleporolás van mielőtt a lakásba lépünk... De az neki nagyon megyKép

Most éppen a kisszékében ül és billeg, engem meg a frász kerülget... Képzeljétek, tud számolni. Az egy-kettőt én mondom, viszont a 3-4-5-6 megy egyedül is, és sosem rontja el a sortKép
És ami rendkívül vicces hogy a hogy hívnak kérdésre a válasz: ManciKép Néha mondtam neki viccből, Apa meg tök mérges rámKép
Na mennem kell mert már tologatja a széket a parkettán és ez az alattunk lakónak nem túl nyerő...

Még 3, a hétvégi horgászaton készült kép:
Kép
Kép
Kép

Sziasztok,
Vera

KépKép Kép
 
 


Gabi 75! Szeretnék egy kis segitséget kérni töled amerikai szállásfoglalás ügyben! A profilodban nincs e-mail cim, irnál nekem egy mailt? Köszi, Edit
sz-edit@mail.bme.hu

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Vera,
Én itt kezdtem keresgélni: http://bolcsode.lap.hu.
Találtam is egy nagyon közeli bölcsit, de az nem nagyon jött be nekem.
Ez, ahová végülis járunk (http://bolcsi.freeweb.hu/), kicsit meszebb van, de 100x jobb. Két busszal vagy egy busszal + kis gyaloglással háztól-házig 30-40 percre van hozzánk.
Viszont itt is be kell jelentkezni előre. Itt úgy van, hogy legelőször lehet menni 9-10-ig bejelentkezés nélkül, és ha tetszik akkor már be is írthatom magam legközelebbre.
Ez a "hátránya" annak, hogy jólfelszerelt és kedvesek az ott dolgozók. (Magyarul sokan szeretik, de azért megvan a befogadóképessége a teremnek.)

Más.
Végülis megrendeltem a Gordon könyvet. Ma szállították ki és így 30 oldal után azt mondom, tetszik.

Erről jut eszembe.
Annról tud valaki valamit? Remélem jól vannak.


Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
 


Köszi Marcsi, nézegetemKép

Batkamanó Emmájának nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép
Jó lenne ha láthatnánk isKépKép

Bence és Vera

KépKép Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: