Új privát üzeneted érkezett!

Na itt vagyok.Köszi,megkaptam az e-maileket,még a G-portalosat is.KépAz oldalt is elkezdtem nézegetni,van egy-két szimpi bútor. A babakék konyha képét nem találom.De mindegy,mert már tuti fenyő lesz.Kép
Tengeri malacokKépNekem a macskám szedte le mindíg a tapétát,most meg a gyerek,de ezzel az új házban nem lesz gond,mert nem lesz tapéta.Kép
Holnap megyünk ki a házhoz,lefényképezem,és felteszem,meg amikor kész lesz azt is,csinálok olyan volt ilyen lett képeket.

Jó éjt!

Orsi

Ui:Szerintem regisztráld magad mégegyszer...sajnos ez van,most a babanettel.Vígasztaljon,hogy majdnem mindenkinek,sőt azt hiszem mindenkinek eltűnt a regisztrációja.Kép
 
 


Próba

Kép
 
 


juhééé!
Bejutottam! De mit is akartam?
Jó ötlett a fotózás! Asszem én is megcsinálom, az étkezőnél. Tök más: pont most nézegettem a képeket a virágaimról...hát van egy ami most sokkal csoffadtabb Kép

Kép
 
 

 
 

Ez hihetetlen...egyik nap van internetem,másik nap nincs...Kép

Én ma ültettem át a virágokat,mert kezdtek haldoklani.Az egyik lehet,hogy már menthetetlen.
Fényképezni sajna nem tudtam(a házat) mert még benne laknak és nem mentünk fel a tetőtérbe,de Május végén már csak a miénk.Kép
 
 


Akkor még van egy csomó időd tervezgetni!

Kép
 
 


Igen,még van 1-2 hónapom tervezgetni,remélem addig megszáll az ihlet,mert még mindíg csak a hálóban és a gyerekszobában vagyok biztos falszín ügyileg.Bútor ügyileg meg csak a hálóban és a konyhában.Gyakorlatilag egy szobát terveztem meg ezek szerint,a hálót.Kép
Van még a napali,fürdő,és 2 pici szoba.Összesen lesz egy nappalink étkezővel,konyha,és 4 pici hálószoba.Ugyanis 3 gyerkőcöt szeretnénkKépEbből egy már vanKép
Ja igen a nappaliban nem parketta lesz,hanem ilyen padlólap...vagy mi...ugye az?
Kép
A hálóban pedig ilyen parketta:
Kép
 
 


Jéééé viszaállt a régi regisztrációmKép
 
 


Szia!
Ez laminált parkettának néz ki, ha jól tévedek. Nállunk az van, csak világos szín. Manapság már nagyon sokfélét lehet kapni belőlle. Nem tudom, hogy az csak a mienk kiváltsága volt-é, hogy sötétedik idővel, kivéve ott ahol rátettem valamit... Szóval mostmár jól láthatóak a virágcserepeim helyei Kép Erre vigyázz, ha ilyened lessz. Persze a fenyő bútornál szóltak, hogy ne tartsak huzamosabb ideig egy helyen egy dolgot, mert érik a szine, de ki gondolta hogy a padlónál is így van Kép
A padlólapból ilyen fényeset akarsz? Nekem nyaktörősnek tűnik. Pláne felmosáskor kell vigyázni. Viszont tuti, hogy növeli a teret, mert tükröződik Kép
3 gyerkőc, nem semmi! Én most még eggyet se nagyon tudnék hova tenni Kép

Kép
 
 


Orsi!
Az előző albérletünkben laminált parketta volt. Ha kiborítasz (vagy valamelyik gyerkőc) rá valamit, vagy túllocsolod a virágot, és ráfolyik stb. akkor bizony felpúposodik. Hajópadlóra nem gondoltatok?

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!
Az naon drága! De állat szép! Nekem még nem puposkodik, bár rendszeresen mellé locsolok Kép Igaz fel is szoktam törölni, kivéve egyszer mikor az esső esett be egy éjjel a nyitott ajtón.
Viszont van már hajópadló kinézetű laminált is. De az igazi azért klasszabb! Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Krimo,
a padlólap igen kb. ilyesmi lesz,ha találunk ilyet.Lesz szőnyeg is rajta(de ez még nem biztos) majd megpróbálunk nem nyakat törni rajtaKépDe nekem úúúgy tetszik...
Ajaj a fenyő ilyen színváltoztatós?KépAkkor a konyhámmal mi lesz?...

Jubi,
Én sajna nem túlzottan értek ehhez,hogy most melyik laminált,melyik nem,a lényeg,hogy ilyen színe legyenKépMost jut eszembe,hogy csak a hálóban lesz ilyen,meg talán a gyerek szobákban.A nappaliban,konyhában,étkezőben padlólap,így nem fogok ráönteni a parkettára semmit remélhetőlegKép
Azért köszi a tippet,megkérdezem Gáboromat mit szól hozzá.
 
 


Azért ne rettegj a fenyőtől! Csak annyi az egész, hogy kb. félévig tologatni kell amit ráteszel. Hát vagy örökre ott hagyni Kép De gondolom maga a pult rész úgysem fenyő lessz, a polcokra meg addig ne tegyél stabilan ottmaradó dolgot. Inkább az étkezőasztalnál gázos, a barátnőmnek azon van a kenyértató. Hát tologatta Kép
Ha meg úgy tetszik az a padlólap, be kell szerezni 1-2 tapadós talpú zoknit, tudod amin olyan puffancs minta van a talpán Kép

Kép
 
 


Krimo!
..erről az ágyról te jutottál eszembe Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


ez ugyanaz közelebbről:


Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


teccc ez a két konyha is

...ezt Orsinak:
Kép

...ezt meg magamnak Kép:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


...itt az asztal tetszik...meg az egésznek a hangulata:
Kép

..itt meg a kövek a falon:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Krimo,
A zoknival nem lesz gond,mert pont nem rég csináltam ilyen tapadós talpú zokni-műveket.KépHogy álltok a festéssel?(elfelejtettem mikor kezditek,bocsi)Kép

Jubi,
Jók a képek!
Nekem a kövek a falon nagyon tetszik...vajon hogy rakták fel oda???
 
 


Kép Azt még én sem tudom mikor kezdjük Kép Egyszercsak...

Jubi!
A magadnak konyha jó lessz nekem is! Kép
Vagy egy ilyen szekrény:
Kép

Úgy elvagyok ezekkel a falfestésekkel, pedig tudom, hogy ilyenem sosem lessz, de annyira jók.
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jó rég írtam,bocsi.
Nnnna,megvannak a tervrajzok a házhoz.A nappalink az étkezővel együtt 70nm lesz.Kép Így jött ki,de még lehet,hogy változtatunk rajta.Kép

Krimo,
Jó ez a falfestés,bár nálunk nem sok maradna belőle a gyerkőc miatt...meg még a macsek is...
 
 


e

Kép
Kép
Kép
 
 


Hoztam néhány képet.
Én a két véglet között ingadozok: tetszenek a nagyon modern, és a régies romantikus hangulatok is Kép ...ezek most a modernebb kategóriába tartoznak:
Itt biztos könnyebb magunkhoz térni reggel:
Kép
Ez olyan furcsa, hogy tecccik Kép
Kép
ezt a karnist gyerekszobába tudom elképzelni
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


erre nagyon rádobbant a szívem Kép:

Kép

itt pedig a falra szerelt megüresedett fémdobozokból készült tárolók tetszenek:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Deee jóóóó! Ez az utolsó 2 kép nekem is nagyon tetszik!
Én is találtam valamit:
Kép
 
 


Sziasztok!
Jubi! Tényleg tök ötletesek azok a dobozok a falon!
Érdekes, hogy két ilyen eltérő stílus közt ingadozol! Kép Ez a modern nekem nem jön be, bár így szépnek találom, de benne lakni már nem annyira.
Orsi! ezt a mosdót viszont én is elfogadnám! Kép
Pár képet hoztam én is.
Kép Itt még a csempe is festve van, na meg maszatos a fal Kép
KépEzt elfogadnám úgy ahogy van.Na jó a csillárt" lecserélném, meg az eggyik széket is...
A következő kettő,csak álom sajnos semmi esélyem rá, de nagyon tetszik.Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Krimo,
Ez a fürdő kicsit furcsa,de jópofa a festett csempével.Kép
Az étkezőben ötletes,hogy minden szék más fajta.
A kerti kiülők,meg nagyon jók!
Nekem ez az előszoba fal nagyon tetszik.Olyan Egyiptomi hangulata van,és én oda vagyok mindenért ami Egyiptomhoz köthető.Kép
Kép
Nem tudtok tippet adni,hol lehet viszonylag olcsón bőr ülőgarnitúrát venni?Lehet műbőr is.

Orsi
 
 


Bőrgarnitúrában nem vagyok otthon, bár a páromnak tetszik,én meg már próbáltam, de nem jön be a nyári odaragadás Kép
Nézd ez a lámpa menne ahoz az előszoba falhoz! Kép
A barátnőmnél fotóztam, ő meg pont valami konzolasztalt szeretne, valami hasonlót.
Kép

Kép
 
 


Szia!

Bocs,hogy csak most írok,de nálam nem jött be a babanet.

Tök jó ez a lámpa!Majdnem megakartam kérdezni hol lehet ilyet venni,de eszembe jutott,hogy nálunk spot lámpák lesznek mindenhol.
 
 


Orsi!
Most olyan, mintha vészmadárkodnék, pedig nem Kép Csak halkan jegyzem meg, hogy nekünk az előző albérletünkben szintén mindenhol spotok voltak, és amellett, hogy rengeteget fogyasztottak, még sokba is került kicserélni őket, ha kiégtek. Viszont baromi jól néznek ki!!

Krimo!
Nekem a festett csempe már túlzás Kép Így szép, csak ne nálam legyen Kép
A kerti hangulatok nagyon teccccenek!!

Képzeljétek, kezdjük az alapozást!! Juhéééjjj!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kicsit rég voltam, be vagyok havazva...
Viszont megvannak a festékeint!!! Juhééjj én is! Kép Csak pont az étkezőét nem vettük meg, mert úgysincs idő festeni... de így már muszály lessz!
Jubi!
Lemaradtam, a falat alapozod, vagy a házat?
Nem mindeggy tudom! Kép

Kép
 
 


Krimo!
Tényleg nem mindegy, még csak a házat Kép
J

Kép
Kép
Kép
 
 


Jöttem mutizni!
Hétvégén kivégeztük a folyosót meg a konyhát festésileg. A kupit ne nézzétek, még nem rendeztük vissza, csak a művem Kép Kép
Kép
Mindenesetre ami a boltba még tégla szín volt az valami epres narancssárga lett...a boltív van avval festve, lehet, hogy kicsit vad lessz ahálóba? Kép Most nagyon heppi vagyok, hogy már legalább nekikezdtünk! Kép

Kép
 
 


néhány nagyon jó gyerekszoba kreatív szülők hajráKép Kép !!!!

Kép
 


Kép
 


Krimo!
Nekem tecc! Nem tudom milyenek a berendezési tárgyak és a kiegészítők, de nekem olyan keleti hangulata van! Kép

Georgina!
Hát ehhez azért már több kell, mint kreativitás Kép
Az első képen nem nagyon látom, hogy mi tartja az ágyat...

A párom ma ment volna alapot ásni, erre szakad az eső Kép...de nem baj, így sem fog unatkozni, írja a szakdoliját Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!

Igazából nem sok berendezés van, mert ez csak a folyosó Kép Egy akasztós fal van a kabátoknak, meg egy tükör. De már rohangálok az egyik kisszekrényemmel, hogy hova tudnám feltenni ott, na meg hogy milyenre kéne festeni...

Ez az "ágyjelenet" nekem sem tiszta! Kép
De az sem, hogy a gyerekszobába homokot szórjak a földre Kép Jól néznek ki különben, a kölkök tutin élveznék!

Kép
 
 


Krimo!
Nekem is tetszik,csak így tovább!Kép

Jubi!
Múlkor írtam,de úgy látom eltűnt az üzenetem.Csak azt írtam,hogy elgondolkodtató amit a spotlámpa áráról írtál.

Georgina!
Ezek a képek arra emlékeztetnek,mikor kiskoromban eldöntöttem,hogy ha lesz sok pénzem,teszek egy úszómedencét a szobámba.(panel lakás)Kép
 
 


...én meg lovat akartam tartani (szintén bérház) Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Nahát, én meg teleakartam hordani földdel, és virágot ültetni....Kép

Festem a hálót...tök foltos lett, most morci vagyok! Kép

Kép
 
 


Krimo,hogy-hogy foltos lett?Most mi lesz,átfested,vagy csinálsz rá még több foltot és azt mondod,hogy direkt ilyen?Kép
Az antikolásos falat mikor fested?Arra nagyon kíváncsi vagyok,mert én is olyasmit tervezek a nappaliba.
 
 


Krimo!

Szerintem száradás után eltűnnek a foltok...

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hát nem mullt el a folt Kép Pedig a kis maradék föstékkel átkentem mégegyszer. A dekupis topikban a szekrénykém mögött láthatjátok milyen szinű, ott nem látszanak a foltok. Most már így marad, végülis annyira nem zavaró. Szerintem az lehetett, hogy túll sötét a festék, és van ahova több jutott...Átjött a nagyanyó megnézni, közölte, hogy szerinte olyan mint egy kupleráj Kép Na jó tényleg egy kicsit vad, de nekem tetszik! Kép Föleg ha majd felteszem a képeket is a falra, meg a kisszekrényt! De már behurcoltam egy nagy növényt, mert tök jó hátteret ad neki a fal.
Orsi!
Már tücsköt bogarat összeszedtem erről az antikolásrol, mindjárt jól kinézem az e-mailedet aztán átküldöm. Viszont én totál megszívtam, mert ez állítólag fürészporoson nem mutat, viszont rájöttem, hogy mégsem tudom leszedni a tapétát, mert befalaztunk egy ajtót, és csak a tapéta takarja a gipszkartont. Lehet, hogy le lehetne vakolni. De miután sikerült bent is foltosat csinálnom... Asszem veszek egy hengert, és megpróbálom a tapétára megcsinálni.
Bocsi, hogy kisregényt írok! Kép
léptem is.

Kép
 
 


Képvad?

Kép
 
 


Krimo!
Köszi,megkaptam!
Ha nem írod oda,hogy: FOLT
lehet,hogy nem is veszem észre.Szerintem tök jó színe lett!Mi még pirosabbra fogjuk a hálót festeni...ahhoz mit szólna a nagymamid?Kép
 
 


Kép Szerintem kiakadna! Kép Hajrá! Éljenek a piros hálószobák! Igaziban ez is pirosabb, de így képen sem rossz, a kis foltjaimat meg már meg is szoktam Kép Az a fura, hogy míg halvány barack szinű volt, és a lámpa gömböcöt befestettem pirosasra, mikor felkapcsoltam a villanyt olyan "sötét " volt. Most meg már ez nem tűnik fel. De úgyis lecserélem azt a lampiont. Ideiglenesen tettem oda hat éve....

Kép
 
 


Képideiglenesen...6 éveKépKép
És nem lett nyomasztó,hogy ilyen sötét,és nem lett sokkal kisebb érzete a szobának?(de mindegy,mert már úgy is rábeszéltél a piros hálóra,na meg ebből a párom sem engedKépde nekem is tetszik,csak még sosem volt sötét falú a szobám...
 
 


Egyáltalán nem lett sötét! Pedig ez volt a cél. Ugyanúgy bevilágít a nap hajnalban. Tudom egyszerűbb lenne lehúzni a redőnyt, mint festegetni Kép És kicsi sem lett, egyenlőre viszhangzik, vagy kong, vagy mi. De még mindíg nincs fúróm. Mondjuk ami eddig bent volt, az most is bent van, úgyhogy nem is értem.

Kép
 
 


Krimuszka! Ha nem beton a falad akkor én tudok neked fúrógépet adni.


Mitől ne lenne az? Kép Há' panell.
Azért köszi! De van kitől, csak el kék menni érte. Kép

Kép
 
 


Jók azok a gyerekszobák. A kép persze montázs dekornak, de jól mutat. Tetszenek a szobaötleteitek, én faltól falig matracos, párnákkal teli szobát képzeltem, amit az albérletben ágy híján sikerült is megvalósítanunkKép Éljenek a megvalósult és a meg nem valósult álmok! Kép
Paat, a lustaKép
 
 


Krimo!
Láttam az antikolt faladat a másik topikban,nagyon tuti lett!
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: