Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Vera!

Köszi a segítséget, szombaton meg is vettük a kocsit. Eddig CAM Combitris-ünk volt (van), de a fiam utált benne lenni. Ebben az új kocsiban meg egyelőre elég jól elvan.

Nóra
 
 


Szia Nóra!Nagyon örülök neki hogy segithettem nektekKépKépKépKépés az a lényeg hogy a picur jólérzi magát benneKépKépKépüdv.vera

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Olvastam, hogy többen szeretnétek Peg Pérego babakocsit. A húgom úgy döntött, hogy ők már kinőtték, eladnák: MILANO XL !
Ők nagyon szerették, a bábának nagyon kényelmes volt, jókat aludt benne.

- vízszintes pozícióig dönthető, lábtartója két pozícióban állítható
- átfordítható és állítható magasságú tolókar
- meghosszabítható és levehető karfa
- 5 pontos biztonsági öv, mely háttámlától függetleníthető is
- lapra csukható, összecsukva kerekein megáll (befért a kocsiba)
- mind a 4 kereke bolygósítható vagy rögzíthető (nem túl nagy kerekek, de nem volt vele gondunk: városban is a boltokban és nálunk a környéken is)
- könnyedén cipzárral téliesíthető
- nyári mózeskosár is kialakítható (ez nagyon praktikus!)
- minőségi anyagból készült (gyönyörű!), könnyen tisztítható

Irányár: 45E Ft
Tel.: 06-20/313-0015 Budapest és Vác környéke
 
 

 
 

Sziasztok!
Én is szeretnék kérni egy kis segítséget. Hamarosan megszületik a második gyermekünk és testvér vagy iker babakocsit szeretnénk venni, mivel az első gyermekem még csak 2 éves. Az Árkádban láttunk egyet azt hiszem Hauck típusú volt, de alig bírtam megmozdítani. Például járdára fölmenni szerintem képtelenség (legalább is nekem, aki általában - most persze nem - 50kg vagyok). Ha tudtok ajánlani tipusokat, ötleteket légyszi írjatok. Esetleg használt is érdekelne.
Köszi, Edit
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, decemberben születik meg az első babánk és már előre gondolva nézegetünk babakocsikat, én névszerint a pepino5 babakocsi ami igazán megtetszett nekem és a férjemnek is. Mivel én vidéken lakom elég straba bíro kocsira lenne szükségem, ha tudnátok tanácsot adni, hogy hol tudok körülnézni azt megköszönném!!

dimacs
 
 


Sziasztok!

Meg tudná nekem valaki írni, hogy a Peg Pérego pliko mózeskosár nélkül használható-e újszülött kortól, ill. döntött háttámlával beleülhet-e egy ülést most próbálgató, de stabilan még nem ülő gyerkőc? A kérdés második fele vonatkozik a Peg Pérego Aria-ra is.
Előre is köszi:
H.

Ági
Kép
Kép
 
 


Szia Dimacs!Engedd meg hogy a figyelmedbe ajánljam a Pawel tipusu babakocsit május 8-i hozzászólásomban leirtam valakinek és meg is vették a kocsit üdv.vera

Kép
Kép
 
 


Szia Vera! Köszönöm a segítséget és utánanézek a hozzászólásodnak. üdv Dimacs
 
 


Dimacs,
arra figyelj, hogy a veteltol szamitjak a garancia kezdoidopontjat, tehat nagyon elobb nem erdemes megvenni a kocsit, mert mire hasznalnad, lejar. Mondjuk tobb helyen meg lehet dumalni, hogy a baba szuletesetol datumozzak, de ezt le kell jatszani elotte.

Edit,
ugy erted, hogy ket kocsit akarsz venni?

-Afonya
 
 


Sziasztok,
meg tudná valaki mondani, hogy hol van a Pierre Cardin kocsik szervíze? Rajta van a jótálláson, de az enyém már eltűnt sajnaKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Áfonya,
köszi a tanácsot, még nem szeretnénk megvenni a kocsit csak gondoltam jobb ha időben elkezdünk körbe nézni és megtalálni a pénztárcánknak és az igényeinknek megfelelőt, még nagyon sok mindent kell vennünk de babonából csak a bababoltok környékén sem voltam, szerintem majd ősszel kezdek el vásárolgatni. De azért köszönöm.
Dimacs
 
 


Szia Hagnos!
A Pliko sajna nem dönthető víszintesre, de egy kb 5 hónapos babát belerakhatsz nyugodtan. Újszülött kortól nem ajánlják, nekik vízszintes kell és a tolókarja sem megfordítható. Mi is ezerrel gondolkoztunk rajta, de pont ezek miatt kiesett, mivel több gyerkőcöt is szeretnénk még.
Az Ariát láttad már élőben? Nagyon édi, pici, könnyű, de az tényleg csak egy sportocsi.

Én a Veneziát vagy a Milanot javaslom (ha még szeretnétek babát), nagyon praktikusm klasszul téliesíthető, szabályos mózest lehet csinálni belőle. Újonnan 80-90E Ft, de akkor megúszod a mózeskosaras és a sportkocsit egyben. A súlya nem vész, bár mi autóval közlekedünk főleg.

Ha érdekel a mi családunk egyik Milanoja még megvan (tel:20-313-0015), a tesóm használta, de Ő nem egy sétálgatós fajta, főleg csak a teraszon aludt benne a kislánya, szóval a kerekei szuperek. Csak júliustól megy majd a hirdetés a Kismamában. De mondom, ha újat szeretnél inkább, akkor is szerintem ezek a legjobban kihasználhatóak és hosszú távon megérik az árukat.

üdv
 
 


Köszi, Adél a tájékoztatást,meg a felajánlott Milano-t, de közben már meglett a Pliko, nagyon meg vagyok vele elégedve. Végül is van egy újszülött kortól használható kétfunkciós Pierre Cardin-ünk is, csak gondoltam, ha a Pliko tud mindent, akkor azt eladom. De mivel nincs autónk, sokat BKV-zom, így szempont a súly is, meg a szélesség is. Végül is az Aria is tetszett, csak a háttámlája egy kicsit instabilnak tűnt, és a Pliko nem annyival nehezebb, hogy megzakkanjak az emelésben.

Mégegyszer köszi:
H.

Ági
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nem tudom jár-e erre valaki néha? Hátha ...Kép

Tud nekem valaki segíteni abban, hogy a Graco Citisport babakocsit mennyi idős kortól lehet használni? Elvileg nem dönthető teljesen vízszintesre, kb. olyan a szög, mintha hordozóba lenne, vagy még annál is kisebb, de jó kemény a fekvőfelülete. Igazából csak arra kéne, hogy ha hetente 1x-2x elmegyünk valahová autóval és ott babakocsiba akarom rakni akkor legyen valami. Sétákra megvan a tesótól a böhöm ABC Design felfújható kerekű, csak hát az nem fér be a kocsimba (mikor a nagy pici volt még nem nagyon autóztam vele egyedül, ezért ez nem volt szempont, kb. 1 éves korától kezdtünk el autózgatni, akkor meg már esernyősben ült - de most nem gondolom, hogy újabb egy évre el szeretném magam zárni a külvilágtól).
Szóval ha 3 hós babát már bele lehet tenni, akkor ez lenne az ideális, mert kicsi, könnyű, nagy bevásárlóhálója van.

Szerintetek?

Előre is köszönöm, ha válaszol valaki:

Bogárka

Bogárka
KépKép
KépKép
 


Szia Bogárka!Nem tudom mennyire tudnék segíteni.Nekünk is Graco babakocsink van,bár a miénk Graco Mirage.Azt hiszem hasonló a fevőfelülete a tiétekhez.Mi ezt használjuk újszülöttkortól kezdve.Eleinte én is aggódtam,de nekem az a tapasztalatom,hogy lehet használni.Az én babám 9 hónapos.Igazad van mert tényleg jók a Graco kocsik.Könnyű és a bevásárlóhálója remek.Egy gondom van vele,hogy a tolókar nem átfordítható.A tietek is ilyen?Egyébként volt olyan eset,hogy amikor nagyon megvolt fázva a kicsi a babakocsiban altattam éppen azért mert a fevőfelület nem teljesen vízszintes és így jobban érezte magát.Nekem ezek a tapasztalataim.Remélem valamennyit tudtam segíteni. Üdv:Andi
 
 


Bogárka, nekem is Graco Citysport babakocsim van, bár most épp szerelik, mert becses uracskám rálépett a hátsó tengelyére és elkoptak a kerekei is. Kép Én négy hónapos kortól kezdtem el használni, amikor már van egy kis tartása a derekának, nyakának, plusz séta közben sokáig ébren van a kisded...
Nekem csak az a bajom a kocsival, hogy elég keskeny. Bár mióta ültetem benne a fiamat, ez megoldódott, mert a karját ilyenkor a karfára teheti...
 
 


Sziasztok!

Bogárka a Graco Citisport babakocsi, mint a neve is mutatja egy sportbabakocsi. Én már csak akkor használtam, amikor tudott a lányom ülni. Tudom döntető, de nem pici babáknak van kitalálva. Ráadásul oldalt ez már nem zárt. Bizt.övvel rögzíted a babát benne, de nincs középpen semmi ami megfogná ha csak simán beteszed.
Egyébként nagyon jó kis kocsi! Én kifejezetten szeretem a keskenységét, a villamosokra való felszállásoknál kifejezetten előny.
Ugyan tényleg nem átfordítható a tolókar, de egy napernyővel kiküszöbölhető a szembesütő napocska. Ha meg már ülni tud a babád úgysem veled szemben akar közlekedni érdekli a nagyvilág Kép
Üdv!
Hajni
 


Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat, nem is gondoltam, hogy rögtön többen is lesztek!

Közben nézelődtem külföldi oldalakon, és mindenhol azt írják a Citisportra és a Mirage-ra is, hogy születéstől használható. Persze én születéstől úgysem akarom, mert mint írtam sétára ott a nagy ABC, ami szupi kényelmes, ez csak kicsit később kéne, mikor már autókázunk majd együtt. Egyébként azon is gondolkodtam, hogy rengetegen használják ilyen célokra a hordozót, szerintem abban is kb. ennyire van megdöntve a baba. Szóval nem gondolnám, hogy heti 1-2X1-2 órától bármi baja lenne ebben.

Andi! Még nics meg a kocsi, csak érdeklődtem, Kistesó még csak 18 hetes a pocakban. Egyébként néztem a Mirage-t is, az is hasonló.

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Bogárka

Bogárka
KépKép
KépKép
 


Szia Bogárka!Boldog,áldott állapotot kívánok!Szia Andi
 
 


Sziasztok!
van-e valakinek tapasztalata a Graco Coach Rider babakocsival kapcsolatban?
Nekünk ilyen kocsink van, elégedett is lennék vele, ha nem nyikorogna, csörögne, zörögne! Hiába olajozom, alig használ valamit! Csak a mi kocsink ilyen "selejtes", vagy ez típushiba?
Viki
 
 


Sziasztok!
Van-e valakinek tapasztalata a Graco Coach Rider babakocsival kapcsolatban?
Nek�nk ilyen kocsink van, el�gedett is lenn�k vele, ha nem z�r�gne, csikorogna, nyikorogna! Pr�b�ltam olajozni, de semmit sem haszn�lt! Csak a mi kocsink ilyen "selejtes", vagy ez t�pushiba?
Viki
 
 


Szia Viki!
Nekünk is ilyen van, majdnem 2,5 éve használjuk már a 2. gyerkőccel és bent a lakásban még mindig nyikorog néha. Amúgy szupi és nincs semmi baja. Ti mióta használjátok? Egyik barátnőmnek is ilyen van, neki is nyikorgott.Kép
Panka

 
 


Sziasztok,

tudnatok segiteni? Nagyon pontos elkepzelesem van arrol, hogy milyen babakocsit szeretnek, de nem tudom, hogy ilyen tulajdonsagokkal kaphato-e valami egyaltalan.
Szoval:
- legyen vizszintesig dontheto, lehetoleg fokozatosan
- a labtarto resze is legyen emelheto (ez azert szukseges, mert a 20 honapos kislanyom meg mindig csak hason szeret elaludni, es igy egy kicsit hosszabb a hatradontott kocsi, nem log le rola a laba)
- kupolatetos
- bolygosithato elso es fekezheto hatso kerekek (nem kell, hogy nagy kerekei legyenek)
- jatszotalca (utkozben szeret enni, es praktikus, ha a talcara tehetek neki nehany falatot)
- egy kezzel is tolhato (szerintem kenyelmesebb a korbe-tolokar, mint a ket kulonallo)
- osszecsukhato
- konnyu (max. 8 kg)
- bevasarlokosar alul

A Cam apollo-t nezegettem. Mi a velemenyetek? VAgy tudtok meg valami hasonlot, ami kielegiti a fenti igenyeket?

Koszi
Szilvi
 


Szia Panka!
7 hónapja használjuk (8 hónapos a kislányom) Eleinte "csak" az volt vele a problémám, hogy séta közben ha ráhajtottam egy bukkanóra, a baba ugrott egyet a kocsibanKép, pedig városon lakunk, aszfaltozott környéken. Nyikorogni csak később kezdett. Kezdetben a párom olajozta, de aztán megunta, azt mondta, én választottam a kocsit, gondozzam én! Kis híján eladtam, de már nem bánom, hogy nem tettem, mert ülőkocsinak kényelmes.
Megyek, mert felébredt a pici, és le kell "nyikorogni" a boltba kenyérért!
 
 


Szia Szilvi!
A Cam Apolloról olvasd el Phaedra véleményét az archivumban(2002. szept. 6)!
Viki
 
 


Szia Viki,

elolvastam. Koszi. Ezek szerint akkor megsem ez a megfelelo kocsi nekunk. Mi azert eleg sokat tomegkozlekedunk, es a leirtak szerint ez a kocsi tul szeles, nem fer fel konnyen a buszra.

Valami mas tipp, hogy milyen marka johetne meg szoba a fentebb leirt igenyeim alapjan?
 



Bogárka!
Ha jársz még erreKép Végül megvettétek a graco citisportot? Ha igen, milyen? Szereted?
Panka

 
 


Szia Panka,

koszi a tippet, de a labtarto - marmint a felhajthato - sajna elengedhetetlen. A "kiscsaj" mindig hason fekve alszik el. A nem felhajthato labreszes babakocsikrol meg terdtol lefele a levegoben log a laba. Ez nem lehet valami kenyelmes.
Egyeb otlet? A peg-perego a3-rol tudtok mondani valamit? Pl. hogy hany kg, stb.?
 


Szia Szilvi!
Itt van előttem a Peg Perego katalógus, máris nézem!
Súlya:8.1 kg. Egy kézzel nyitható, csukható. Lapra csukható, összecsukva kerekein megáll. Közel vízszintes helyzetig dönthető.(nem teljesen). A lábtartója 3 pozícióba állítható.
Játszótálca viszont nincs, csak karfa, de az nyitható.Oldalt fogantyúja van, amellyel vihető. Oldalt italtartó. Nagy alsó kosara van. Kerék: 19.5 cm. Elöl rögzíthető bolygókerék, hátul rúdfék.
Nekem ami szimpi a Perego kocsiknál, hogy az ötpontos öv hátul kiakaszható, így bekötve is előre tud hajolni a gyerek, nincs a háttámlához szögezve.( Nekünk a kis sportkocsink Perego Aria, ezt használjuk utazáshoz, buszozáshoz.)
Egyébként a katalógus valamelyik babaújsághoz volt mellékelve.(már nem tudom melyikhez, mert többet is meg szoktam venni) Szerintem ebben a hónapban jött, úgyhogy érdemes lenne megnézned. Vagy a Kismama, vagy az Anyák lapja, vagy a Baba magazin melléklete volt!
Remélem segítettem!
Viki
 
 


Megvan! A júliusi Baba magazin melléklete!

Viki
 
 


Szia Viki,

koszi a segitseget. Tudom, nehez eset vagyok, de a leiras szerint az A3 sem felel meg 100 %-osan. Mivel nem dontheto teljesen vizszintesig, ugy gondolom, hogy ebben sem lehet hason aludni. Lehet, hogy olyan babakocsit meg nem is talaltak ki, ami minden igenyemet/igenyunket kielegitene?! Masok hogy oldjak meg ezt a hasonfekves-dolgot, vagy mas 1,5 - 2 eves gyerkoc nem szokott hason aludni a babakocsiban?
 


Esetleg a Peg Perego Pramette vagy a Chicco Trio CT 0.1? Én is most keresek, bár nekem még ráér, én ezeket néztem ki eddig. Akinek van esetleg ilyen, szívesen venném a tapasztalatokat.
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!
Milyen tapaztalataitok vannak a Bergon babakocsiról? Érdemes téli babának ilyet venni? BKV-n nem nagyon utaznánk vele, inkább csak a sétákra kellenének. Azt tudja valaki, mennyire lehet összecsukni, hogy autóba férjen?
És Bergon autósülés-hordozóról van valakinek tapazstalata?

Köszi előre is!

Proone</font>

KépKépKépKép
 
 


Szia Proone!

Nekünk Szimbaba van, de a Bergon is ugyanilyen, csak más a neve. A barátnőmnek pl. Bergon van. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, igaz nekem augusztusi a babám, de télen nagyon sokat sétáltunk ezzel és jó volt. Eleve jó nagy a belseje, az én óriásbabucim is jól elfért benne, sőt még most is elfér, pedig 1 hét múlva lesz 1 éves.Kép Viszont kocsiba igaz, hogy befér, de el is foglalja.Kép Mi ezért vettünk egy esernyőre csukható babakocsit és azzal tudunk menni bevásárolni, pontosabban most már nem kell, de mikor még nem ült bele manócska a bevásárlókocsiba, akkor nagyon jó volt a kicsi kocsi.Kép
Remélem sikerül jó modellt választani! Az újpesti Szentmihályi úton van 2 bolt is, ott jó nagy a választék és jók az árak!
Sok szerencsét!Kép

Orsi

 
 


<font color="0000ff">Orsi!
Köszönöm a választ!</font>

KépKépKépKép
 
 


Sziasztok,

Milyen tapasztalatotok van az ABC Design Tech Rider Travel babakocsival?
Mindenképpen olyan babakocsit szeretnék venni, ami a babának is kényelmes, mivel azonban sokat autózunk, fontos, hogy lenne, hogy ebből a szempontból is egyszerű legyen használni. A baba február elején fog megszületni, szóval idő van még, de azért az utolsó pillanatra sem szeretném hagyni. Ha van esetleg egyéb javaslatotok?
Várom a válaszotokat.
Köszi. Deja
 
 


Szasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni! Olyan aránylag kis sportkocsit keresek(pl.:GRACO), aminek FIX kerekei vannak és mindkét irányból tolható. Sehol nem találok ilyet, csak az utcán láttam. 3 funkciós kocsink van, de kellene egy masszív kisebb kocsi is, ami befér egy nem üres csomagtartóba.Van ilyen egyáltalán? Ha tud valaki megköszönném,ha megírná hol lehet kapni!!! Előre is köszi Timi
 
 


Sziasztok!
Megtudná mondani nekem valaki a sima Retrus Ruby kocsi méreteit összecsukva? Köszi Timi
 
 


Szia Timcsa!
Nekünk Retrus kocsink van,bár nem tudom Ruby,vagy sem,az a terepjáró forma.Nagyon szuper,rengeteget használjuk.Tágas,magas fekvőrészű,NAGY.!Szeretem,hogy vízálló a borítása.
Összecsukva is baromi nagy.Szerintem a kerekei miatt!!Ha sokat akartok autózni vele,nem ajánlom!Inkább gyalogos forgalomhoz tervezték.
Szia!
 


Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy a következő babakocsihoz lehet-e testvérfelállót csatlakoztatni? Ha esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a kocsival kapcsolatban, azt is szivesen venném.
A kocsi:
Pierre Cardin 2004-es 827-es modell ( a hosszabb, tágasabb fajta)
Kép
 
 


Sziasztok,

egy jó babakocsi szerelőt keresnénk Budapesten, lehetőség szerint XI kerület és környékén. Peg-Perego kocsit kellene szervízelni. Nincs valami tippetek, merre induljunk?

Köszi,
Csilla
 


Csilivili!
http://babakocsi.kibernet.hu/ Itt nézd meg!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Ha jár még erre valaki kérem segítsen!!!
Nagy gondban vagyok! Szeretnék tanácsot kérni akinek van tapasztalata ez ügyben, van egy Fiat Pandám nagyon kicsi a csomitartója, légyszi aki sok babakocsit megnézett írja meg melyik a legkisebbre összecsukható, és még használható kocsi.
Előre is köszi!

Zeze

Kép
Kép
 
 


Szia,
nézd meg ezt a kocsit: ezen a honlapon:

http://www.bababarlang.hu/product.php?id=165


http://www.bababarlang.hu/product.php?id=167

Ezek szupi kocsik, és nagyon jól összecsukhatóak, könnyen kezelhetőek.

üdv, Kép Red Castle
 
 


Zeze: irtam privit!!!
Vendég
 


sziasztok!

PIKOLOT NE VEGYEN SENKI!!!!!SZAR LENGYEL UTÁNZATOK!!!!mi elsőnek azt vettünk.először kinéztünk egy cracot aztán még nézegettünk és megtaláltuk a pikolot.ugyanugy nézett ki mint a craco.hordozó is volt hozzá.megis vettük.1 hónap használat után elkezdett leválni a kerékről a futófelület.1.5 hónapig baszogattuk a nőt akinél vettük mire felajánlott egy használt chiccot.35 be bevette az 50 ezres kocsit és 10 et kellet ráfizetnünk a chiccora.3 kerekű.ez egy fokkal jobb.de ezen is vannak hibák.már nemérdekel mert alkalmazkodtam de én többet nem veszek babakocsit.max a kistesónak.kisfiam most 8 hónapos,úgydöntöttük megvárjuk a tavaszt és veszünk neki egy triciklit.aminek van teteje meg biztonsági öve,és azzal fogm tologatni.ezt a kocsit megtartjuk ha szar idő lenne akkor ebbe teszem.

szóval inkább vegyétek meg a márkásat többért mint az utánzatot ami aztán széttesik!!!!(nu persze a chicco is nagy olasz márka de ez már az én balszerencsém :cry: )
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
 
 


@Anonymous: Sziasztok! Hamarosan itt az ideje,hogy babakocsit vásároljunk. Van valakinek tapasztalata Strokke v. ABC designe cobra babakocsiról?
bibione8
Jászberény
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: