Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabi!
Még mindig nem sikerült a hozzászólásom,pedig az azonosítóm KANGA,a jelszóm kukac,mint ahogy amúltkor megírtam...nem értem mi lehet a gond?
Vagy valamit mégis rosszul adtam meg?Köszönöm asegítséged,szia!Réka
Schulteisz Réka (kanga)
 


Réka, én most a Te azonosítóddal és jelszavaddal léptem be. Pontosan mit csinál, mit ír ki, adsz-e meg e-mailt, mert látod nekem sikerült.
Gabi
Schulteisz Réka (kanga)
 


Szia, Gabi!

Az azonosító/jelszó nálam is gondot okoz, úgyhogy kérném felvételemet a babanetesek széles táborába.
Azonosító: Cicamama
Jelszó: kisbaba
Köszi, a Cicamama, aki szintén Gabi
Cicamama
 

 
 

Kedves Cicamama!
Felvettelek, de azt ajánlom, változtasd meg a jelszavad. Az azonosító- jelszó kéréseket inkább mailben küldjétek, nem szeretném hogy bárkinek kellemetlensége legyen abból, hogy elvileg mindenki ismerheti a jelszavát. Eddig nem volt ilyen gond, és senkirõl nem feltételezem, de nem lenne jó, ha valaki el kezdene "szórakozni"
velünk. Gabi
szerk
 


Gabi!

A Rovataink felirat alatt a Társalgó menüpont (zöld) nem működik, csak az apró kék feliratról tudtam bemenni. Légyszives nézzétek meg.

Szióka
Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Nagyon köszönöm, hogy szóltál.
Most már jól működik.
Gabi
szerk
 


kedves Gabi!
Légyszíves írd meg, hogy hogyan lehet használni, az "Új üzenetek"-ben az üzenetek utolsó ellemőrzés óta változatot.
Köszönöm : Timi
I.T.
 


Kedves Gabi és Babanetes szerkesztők !

Nagyon kellemes Ünnepeket és eredményekben gazdag boldog új esztendőt kívánok Nektek is.

CSak így tovább !!!!!!! Superrrrrrrrrrrr a Babanet !!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


Kedves Gabi!

Valamelyik topicban olvastam már, hogy Renátának egy hét csúszással megszületett a babája. A babanetes családoknál még mindig az akiket várunk táblázatban van. Most hirtelen nem találtam meg, de majd ha türelmesebben átnézem, akkor írok és kiegészíthetnétek a táblázatot.
Egyébként Mindenkinek Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok.

Sziasztok

Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Kedves Gabi!

Megtaláltam, Renáta dec.15-én írta le a koraszülés topicban, hogy megvan a baba.

Szióka
Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Gabi, nem tudom létezik-e ilyen, csak én nem találtam még meg. A Babanet főlapjáról mindig tudom, mikor volt frissítés, de azt konkrétan nem, hogy éppen akkor mi az új anyag.
Gabó
 


Timi!
Ahhoz, hogy az "új üzenetek lekérdezése utolósó" ellenőrzés óta" funkciót használd,kell hogy legyen azonosítód és jelszavad. Ezt először csak én adhatom ki, ha nincs, írd meg (lehetőleg mailben), hogy milyen azonosíóval, jelszóval vegyelek föl. Ha ez megvan, rámész az új üzenetek menüpontra és ott kiválasztod az "utolsó ellenőrzés óta" lehetőséget. Jelenleg ha az utolsó ellenőrzés egy hétnél régebben volt, akkor is csak az egy hétnél nem régibb üzeneteket adja meg. Még senki nem kérte, hogy ezt a korlátot növeljük meg mondjuk két hétre, de ez változtatható.
Gabi
szerk
 


Mindenkinek nagyon köszönöm a jókívánságokat és én is nagyon boldog új évet kívánok.
Köszönöm Renátáról és a kisfiáról az információt, azt sejtettem, hogy már régen megszületett.
Ha tudtok új babáról, kérlek szóljatok, mostanában több babának is érkeznie kell. Magdi, te is készülődhetsz!
Gabó! A nyitóoldali ajánlat általában a rovat utolsó anyaga pl. utolsó "te történeted". Az új anyagokat (majdnem) mindig ajánlom. A szakértői válaszoknál az ajánlással arra törekszem, hogy a sokszínűséget sugalljam és lehetőleg minden szakértőnket ajánljam, viszonylag sok kérdés-válasz lemarad a nyitóoldalról. A nyitóoldalon annak nincs nyoma, hogy a netkönyvtárat folyamatosan bővítem.
Gabi
gabi (gabi)
 


Gabi, nem lehetne megoldani, hogy a frissítés feliratra kattintva egy külön ablakban látható legyen az aktuális és a legutóbbi frissítések?
Gabó
 


Kedves Gabó!
Úgy érzem, nem sok pluszt jelentene egy "utolsó frissítés" lap. A
legfrissebb anyagok a nyitóoldalról elérhetok, a kérdéseket viszont sokszor
naponta kétszer is frissítem. A rendelo tartalomjegyzékében is idorendben
vannak a kérdések, a legutolsó van legfelül. Nem tudom, hogy lesz késobb, hisz a babanet folyamatosan változik, ha nem is
látványosan, de most egyelore nem tervezek ilyen oldalt.
Gabi
szerk
 


Valaki jelezte, hogy nála még mindig a novemberi Vendég a háznál műsor van meg. Én a műsorelőzetest azonnal frissítem, amikor megkapom, általában csütörtökön a következő hetit.
Ha másnál is van ilyen gond, az lehet mögötte, hogy a Netscape-nek van olyan beállítása, hogy soha nem frissítsen,és ilyen beállítás mellett a felhasználónak kellett frissíteni.

Ikres anyuka levelezne más ikres szülővel (18 hónaposak a gyerekek, fiú-lány)
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Kérdésem az lenne, hogy hogyan juthatok én is fel arra a táblázatra. Sokat vagyok itt.
Mostanában szeretnék teherbe esni. Már augusztus óta próbálkozunk, eddig, még nem nagy sikerrel.

Köszi a segítséget előre is.

Üdv.:Király Kati
Király Kati
 


Bocs, en nem a szerkeszto vagyok, de van egy topic, az anyasagon belul, az adatok. Oda ird meg az adataidat, es akkor fel fogsz kerulni. En szoktam azt nezni, es a Gabinak tovabbitani.
Moni
Moni
 


Gabi!

Az ikres anyukád nem éri el az oldalaidat? Nem írtad a mailjét sem. Szívesen írok neki, ha tudom hova.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Szia Kati!
Ahogy Moni írta, akár az anyaságon belüli adatok topicba, akár nekem vagy Moninak mailbe, akár ide írhatod az adataidat, a lényeg, hogy tudomást szerezzek róla. Légyszíves jelezd, hogy pontosan milyen adatok szerepeljenek (pl. mail cím is).
Moni, köszönöm.

Ezt már a többieknek is mondom: a közeljövöben szeretném kiegészíteni a táblázatot a lakóhellyel egyelőre az egyéb adatoknál, mert érdekes (és jó érzés), hogy vagyunk már Marosvásárhelytől Calgaryig. Akiket megtalálok levélben vagy az Adatokban, azokat kitöltöm, a többieket meg kérem, hogy küldjék el nekem, ha egyetértenek az ötlettel.
Gabi
szerk
 


Hol lehet a táblázatot megnézni?
Egyszer régebben már láttam, de elfelejtettem hol volt.

Kata
bigacsiga
 


Szia Kata

A nyito lapon jobb oldalon talalhato "Babanetes Csaladok " cimszo alatt


Hajnalka
napocska (napocska)
 


Szia Gabi!

Szeretném megkérdezni, hogy miért nem tudom megnézni az e-mail címeket a névre kattintva?
Azt az üzenetet kapom vissza, hogy az e-mail cím és profil információ nem érhető el.

Köszi

Ancsa
Anyanyanya
 


Köszi napocska megtaláltam!

bigacsiga
bigacsiga
 


Nem lehet, hogy nincs kitöltve vagy rosszul van beírva?
Az enyém és a szerk lejött a többi tényleg hibás.
(napocska anyanyanya)

Kata
bigacsiga
 


Gabi, csatlakozom Anyanyanya problémájához, nekem se sikerül, pedig nagyon fontos lenne valakinek emailt küldenem.
Kata
kata (kata)
 


Sziasztok!

Ha beirom alul az emil cimet, akkor meg szokott jelenni, ha nem, akkor a "nem elerheto" szoveg jon. Biztos nem akarta megadni.
Zsolt
Zsolt
 


Bocsánat, régen néztem meg. Köszönöm Naopcskának és Zsoltnak, hogy válaszltatok helyettem.
Gabi
szerk
 


Az a gond, Zsolt és Gabi, hogy úgy jelenik meg, mintha megadta volna. Én pl. megadom, de ha magamra kattintok azt írja ki, hogy nem elérheto.
Ez mitol van?Vagy lehet, hogy nem értettem a válaszotokat? :-)
Kata
kata (kata)
 


Szia Kata!

Háááát biztos rossz helyen kattintasz magadra...... Kép
Ha én magamra kattintok, akkor biza müködik... Kép

Egyébként akkor passz.
Üdv Zsolt
Zsolt
 


csak egy proba most beirtam jelszom es email cimem is
napocska (napocska)
 


Na most csak nevem es eamil cimem van jelszomat nem hasznalom
Napocska
 


Kedves Gabi!

Azt hiszem valahol ott a problema ha hasznalom jelszomat. Olyankor szerzo neve zarojeleskent jelenik meg. Ilyenkor hiaba irom be email cimem nem elerheto.

Elnezest hogy itt probaltam ki.

En honnan valosagomat nyugodtan bevezetheted a tablazatba. Vancouverbol Kanadabol vagyok.

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Hajnalka, köszönöm, az az igazság, hogy én is vagy a jelszót próbáltam vagy az e-mail. Ezzel riasztom majd a webmestert. Bár az a valószínű, hogy szándékosan így van kitalálva, mert a jelszó védő hatását az e-mail cím végülis lerontja.
Tényleg érdekes tudni, hogy ki hol lakik. Rólad sem tudtam eddig, hogy Kanadában élsz.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!

A Betegségek, gondok cím alatt van egy topic, amit én indítottam Diabéteszes gyermek címmel. Öt hónappal az indítás után jelentkezett valaki, én most válaszoltam a topicban, de nyilván mostanában nem "jár arra", mert nem reagál. Nekem nagyon fontos lenne, hogy elérjem, mert hasonló cipőben járunk, és szeretnék segíteni, de sajnos az adatai nem hozzáférhetőek. Tudnál-e segíteni, számodra hozzáférhető-e az e-mail címe, vagy nincs más megoldás, csak a várakozás?

Köszönettel,
Dóra
Rozgonyi Dóra
 


Kedves Gabi!

Babanetes babak kozul 2 mar megszuletett. Ide masolom adatokat, hogy tablazatba at tud vezettni.

Zorkanya dec 20-án megszülte kicsi Dömét, 3500 gr és 53 cm-rel született,
es
Gallai Magdi picurja jan 3-an Gallai Miklós Dávid 3830gr és 53cm.

Remelem erintettek nem haragszanak meg ram.

Szeretettel
Hajnalka
napocska (napocska)
 


Ildi! Elöször nem vettem észre az üzeneted, de remélem azóta megkaptad mailben az ikres mama címét. (Elöször hibaüzenetet kaptam a levélre , azért remélem.) Ö nem hatalmazott fel, hogy nyilvánosságra hozzam a mail címét, de mailben megadom, ha valaki kéri.
Hajnalka! Nagyon köszönöm, tudtam, hogy már meg kellett születniük, és innen is szeretettel gratulálok mindkettőjüknek. Van még egy baba, akinek meg kellett érkeznie, mert az ő születése is karácsonykor volt várható.
Gabi
szerk
 


Kedves Dóra!
Megkerestem a másik édesanya hozzászólását, de sajnos nem tudok segíteni. Nincs semmilyen olyan adat, ami alapján mondjuk a webmester legalább elérhetné.
Arra kérlek, hogy ne add fel. Ha most Évát nem is sikerül elérni, hátha ezután érintett szülö megtalála a topicot és vele Téged.
Azért is örültem, amikor nyáron láttam, hogy megnyitottad ezt a témát, mert szeretném, ha a babaneten a beteg vagy fogyatékos gyermekek szülei vagy az egyéb súlyos gondokkal küzdö családok is fórumot és segítséget találnának és megoszthatnák egymással, de nem csak egymással a gondjaikat, tapasztalataikat. Ez most elég frázisszerüre sikerült, de tényleg így gondolom.
Gabi
szerk
 


Köszi Gabi, levél megjött, én is megírtam a magamét az anyukának, még válasz nem jött.
ILdi
Pethes Ildikó
 


Kedves Zsolt és Napocska!

Köszönöm a választ így utólag is, lehet hogy tényleg az volt a gond, hogy az illető nem adta meg az e-mail címét, csak azt írta, hogy oda írjak neki és így furcsa volt.

Üdv

Ancsa
Anyanyanya
 


Gabi, már kb. egy órája próbálom, de a Társalgón és chaten kívül semmi nem jö be nekem, a not found üzenet jelenik meg. Mi lehet ennek az oka? Lehet, hogy csak ideiglenes probléma vagy lehet, hogy a szerverváltás miatt van?
Elore is köszi a választ!
Kata
kata (kata)
 


Szerbusz!
Amikor eleinte ismerkedtem a Babanettel, láttam egy programajánlót. A szteroidos krémek veszélyeiről szólt. Az előadás azóta valószínüleg megtörtént. Lehet erről olvasni bővebbet valahol?
Katalin
 


Szia Gabi!
Az ujgep szerveren nem tudok az ikres témához írni, a többihez megy. Ráadásul pont most ajánlottam másütt egy ikres anyukának.
Ha véletlenül egyszercsak átmenne egyszerre az a sok próbálkozás, Te ki tudod törölni a fölös példányokat?
Köszi,
Sára
Sára
 


Szia Gabi!
Az ujgep szerveren nem tudok az ikres témához írni, a többihez megy. Ráadásul pont most ajánlottam másütt egy ikres anyukának.
Ha véletlenül egyszercsak átmenne egyszerre az a sok próbálkozás, Te ki tudod törölni a fölös példányokat?
Köszi,
Sára
Sára
 


Szia Gabi !

Már másoknál is észrevettem, úgyhogy gondolom nem nálam van a hiba, hogy sok szó, olyan rejtjelesen jön le, ( betűk helyett mindenféle számok jelennek meg ) mi lehet az oka ??

Lehet valamit változtatni rajta ?
Amikor beírom ide a szöveget, akkor jó, de ahogy megjelenik a hozzászólásom egyből megváltozik .

Köszi,
Szilvy
Szilvy
 


Véletlenül rosszul gépeltem be az emil címem. Most javítom.

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


Bocsánat, látom már megint lemaradtam és egy csomó üzenetre nem válaszoltam.
Kata, nem tudom, hogy akkor mi volt a gond, azóta remélem rendbe jött. Az hogy idönként nem jön le egy oldal bármitöl lehet, a mi szerverünktöl. de a hálózattól is. Remélem már rendben van.
Katalin, sajnos nem tudom mire gondolsz, ha találok valamit, jelezni fogom neked.
Sára, kösz hogy szólsz, szólok a webmesternek. Az nem olyan nagy baj, ha kétszer van meg valami, ki lehet könnyen törölni.
Szilvy, engem is nagyon bosszant, hogy így jelennek meg karakterek, remélem, remélem hamarosan javítani tudjuk.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Köszönöm szépen a fáradozásodat és a biztatást. Akkor tovább reménykedem :-)
Dóra
Rozgonyi Dóra
 


Hogyan lehet belépni ide azonosítóval és jelszóval?????? Csak névtelenül fogadja el, vagy a CHAT-ba tudok belépni. Az ottani belépo és jelszó ide miért nem jó?????????
Névtelen
 


Kedves Névtelen!
A chat és a társalgó független egymástól. jó lenne megcsinálni azt a fejlesztést, hogy az ottani azonosítót és jelszót ismerje fel, de sanos nem tudom megígérni, hogy ez hamar meglesz.
A társalgóba először csak én adhatok ki azonosítót és jelszót. Küldd el nekem, hogy milyen azonosítóval és jelszóval vegyelek fel. Utána már megváltoztathatod a jelszavad.
Gabi
szerk
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: