Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép

Kép
 


Kép
 


Azt a szarvasos adventi naptárt azt hiszem meg fogom csinálni, nagyon aranyos! Kép

Én most egy érdekes falfestést találtam:
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Olcsó és kreatív karnis pl. gyerekszobába:
Kép

Ez meg attól szép, hogy olyan egyszerű:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Hello lányok!
Újra itt vagyok!
Építkezés befejezve....ööö vagyis kényszerbefejezve,mert itt a tél.Augusztusban tudunk csak beköltözni a tetőtérbe,addig a szüleimmel az alsó szinten éldegélünk,hol békésen,hol pedig nem.Kép

Holnap ha nem felejtem el teszek fel pár képet,hogy milyen volt és milyen lett.
Addig is puszi!

Jaj majdnem elfelejtettem...Jubi! Ti hogy álltok,kész már a ház?

Orsi
 
 


Szia Orsi!

De jó, hogy újra itt vagy! Sokat gondoltam rátok, hogy vajon beköltöztetek-e, és hogy van-e netetek? Kép

Igen, okt.8-a óta már itt lakunk az új házban! Bár még nincs kész teljesen, de már lakható!

Jubi

Ui: Várom a képeket!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Szió!
Kicsit késve de mutatom a képeket!Kép

Kívülről most ilyen:

Kép

És ilyen volt:

Kép
 
 


Anyuék hálója ilyen volt:
Kép
És ilyen lett:
Kép
 
 


Jubi!A többit holnap fényképezem.Kíváncsi vagyok ám a ti házikótokra is,mutatsz képeket,ha szépen megkérlek?Kép
Jó éjt!
Orsi
 
 


Orsi!

Gyönyörű lesz a házatok! Töltsétek meg élettel és boldogsággal! Kép
Várjuka további képeket!

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Építkezünk, ötleteket gyűjtök. És itt találtam jókat is.KépKép
Viszont nem lehetne kérni, hogy ha valaki konkrét gyártóval lát dolgot, akkor a gyártót is megírja vagy a lelőhelyet (újság, int. cím)?Kép Sokszor nem azért, hogy pont azt megvegyük (bár az is előfordulhat), hanem ha csinálni vagy csináltatni akarjuk, akkor is jó "élőben" megnézni, lemérni, miből készül stb.
Persze ezt újságképeknél nem biztos, hogy lehet.

Viszont Georgina tett fel szeptember végén lámpákat, amik nekem tetszenek és a leendő ygerekszobáinkba jók lennének (és ugye azért lámpát inkább venni szoktunk) és jó lenne tudni, hogy ki gyártotta (talán ez még belefér).
(Később rájöttem, hogy már láttam internetes barangolásaim közben ezeket a lámpákat: Haba gyártmányúak).
Viszont korábban is voltak képek, amiket még nem sikerült azonosítanom, pedig a "tehénkakukkos" óra vagy az ágyak is jók.

Georgina!

Nem jársz erre, nem tudsz segíteni, honnan vannak?

Orsi!

Hú, micsoda változás!KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Szia Anikó!

Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat!Kép

Szia Beszti!

Ti hol tartotok az építkezésben?

Orsi
 
 


Szia Orsi!
Rendesen átváltozott az a ház! Kép
Az ideiglenes együttlakáshoz kitartást kivánok! Kép
A házunkról a http://gportal.hu/portal/judit-lak oldalon találsz képeket az ÉPÍTKEZÜNK...-ben.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretném ha segítenétek fürdőszoba fotókat keresgélni, vagy esetleg kész fürdőszobákról ha tennétek fel fotót szívesen megnézném.

Köszi:Anita
 
 


Szia Anita?
Milyen stílusra gondoltál? Modern, romantikus, vagy...??

Itt van néhány ötlet:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


ez pedig a mi fürdőszobánk, ami még nincs teljesen kész, de alakul:

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Juborka!

Mi is most fürdőszoba felújításba kezdünk és az egészet átépítjük. Stílusban a ti fürdőszobátok áll közel hozzám. Nekünk is sarokkád lenne, valahogy a zuhanykabint is be kéne építeni és a bojlert is valahogy szekrény mögé rejteni.
A ti fürdőszobátok nagyon szépKép!
Keresgéletem a neten is, de már belefáradtam , mert nem nagyon találtam olyan odlalt ahol csakis fürdőszoba fotók lennének.

Köszi szépen a feltett képeket, várom még ha van a tarsojodban, vagy bárki másnak.

Anita
 
 


Sziasztok!

Úúúgy elfelejtkeztem erről a topikról... de most babaszoba ötletkeresésben eszembejutottatok! És lám mien szépen haladt a munka! Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Beszti, egy német katalógusból, ha jól emlékszem, régebben mentettem le ami tetszik vagy ahol látok valami érdekeset, (ki tudja mit mikor kell használnom Kép ), arra emlékszem hogy nagyon drága dolgok voltak Kép

Anita felteszek pár képet, nem kimondottan fürdőkádas képek, mert az talán 1-en ha van, de olyan jó kis ötletek vannak rajta. Érdekesek a szín párosítások, tükör formák .. stb. remélem látsz majd használható ötlet.

gina

Kép

Kép

és 2 hajszárító-tartó (ezzel nekem mindig bajom volt, hogy hová tegyem ..)

Kép

Kép
 


Kép

Kép

Kép

és egy kis kép bárhova:

Kép
 


Kép

Kép

Kép
 


és helyes kiegészítők:

Kép

Kép

ötletes gyűrűtartó:

Kép
 


aki a romantikust kedveli:

Kép

Kép

Kép
 


egy nagyon eredeti tükör:

Kép

és egy fürdő ahol kádat is látokKép:

Kép
 


egy szélcsengő-szerintem gyönyörű:

Kép

egy kis feng-shui:

Kép
 


itt a zuhanyzófülke az érdekes (jó vízelvezetése+szigetelése lehet):

Kép



Kép
 


és végül egy luxus kényelem:

Kép
 


Néhány babaszoba Krimonak...bár azt nem árultad el, hogy fiú vagy lányszobára gondoltál Kép

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Jubi!

Nagyon jó képek!!! Nekem főleg az tetszik, ami különböző kiegészítőket mutat, pl. az utolsó előtti-előtti kép, olyan élő ez a szoba, nagyon jó a fali kép 1 nagy 2 kicsi, meg a rózsák a vázában.. vajon ezek soha nem borulnak fel? vagy ez csak nálunk fordulhatna elő? Kép Kép Biztosan oda van ragasztva..Kép

Azt néztem, milyen sokat jelent ha pl. egy meleg tónusú szín az alapszín a szobában. nem? sokkal jobban "berendezi" a szobát.


Más:
Azt írtad a fürdőszobádra hogy még nincs kész. nekem már így is tetszik, teljesen olyan minha kész lenne. Mit tervezel még?

gina
 


Gina!

A fürdőszobában még le kell csempézni a kád felső peremét, és szeretnék még a tükör mellé egy kis fa szekrénykét is, és egy kis fa polcot fonott kosárkákkal...egyenlőre ennyi, de mivel mindent a Párom készít, ezért kicsit hosszadalmasabb a folyamat, mintha csak bemennék a boltba és megvenném Kép Viszont mennyivel olcsóbb! Egyébként Õ csinálta az egész fürdőszobát; festést, burkolást, a tükör keretét, a csempe melleti falécet és még a karnist is.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


hát nagyon ügyes a férjed!! Kép
Meg is néztem még egyszer jó alaposan a képet amit feltettél, nagyon klassz. majd tegyél fel képet ha meglesznek az apróságok is.

Gina
 


Jubi!

Te milyen aranyos vagy! Tudnék választani ám, ha lenne rá ennyi helyem, de sajna csak egy kiságy fog elférni, meg valamo polc hozzá. De azért egy két apró ötletet el lehet csenni! Köszi a képeket!
Az a kerekes kiságy például tök jófej!
Kisfiú lessz, úgyhogy bekékülünk, vagy inkább zöld-nyers....vagy...
Vagy marad a nyers fa vidám szines kiegészítőkkel. Van gondom nem mondom! Kép

Kép
 
 


Krimo!

Ez igazán szuper! Kép Nem aggódom azon, hogy milyen lesz a szoba, mert ha t csinálod ( vezényeled ) a munkát, tuti befutó lesz a gyerek kuckója! Kép
Hogy vagytok? Mikorra vagy kiírva?

Jubi!
A férjed eszméletlen ügyes! Bárcsak az án uram is...na jó, megcsinálja amit szeretnék, de jobb szereti megcsináltatni. Kép Most egy polccal nyúzom éppen, amit a konyhába szeretnék. Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Krimo!
De jó!!! Nagyon örülök, hogy gyerexoba gondjaid vannak Kép ...én holnap megyek az első ultrahangos vizsgálatra Kép

Anyko!
Az enyém meg inkább megcsinált bármit, mint megcsináltassa...nagyon precíz, és nagyon szeret barkácsolni...és mivel a munkahelyén számítógép előtt dolgozik, így itthon éli ki magát.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!

nem mondod! babád lesz????? Kép Kép De örülök neki! Kép
Mi most megyünk Gerivel dokihoz és ha azt mondják, hogy nincs komoly baj, ugrunk az ágyba apával! Kép

A lakás többi része hogy áll? Majd láthatunk képeket mondjuk a nappaliról, konyháról, ebédlőről? Kép
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Váú Jubi!!!!
Hurrá! Mit mondtak az UH-n? Akkor megértem a lelkesedést, egyből volt kéznél pár gyerekszoba kép! Kép

Anykó!
Felzárkózol te is? Kép
Május 18 ra vagyok kiírva. De nem szeretném szét offolni a topikot, bár úgyis csak magunk közt vagyunk Kép

Most tervezgetem a szobát, mert már lassan nem lessz idő megcsinálni, ha ilyen lustán folytatom! Kép

Kép
 
 


Krimo!
Akkor neked már szép kis pocakod lehet Kép Én egy gy kicsit túlszámoltam magam, még csak 6 hetes és 6 napos volt tegnap, és 1 cm Kép Mikor mondta az ultrahangos doki, hogy "egy élő magzat" teljesen meghatódtam, pedig már kétszer hallottam ilyet Kép
A két fiú pici albérletekbe született, egyiknek sem tudtunk igazi babaszobát berendezni. Most először van rá lehetőségünk, hogy saját babaszobát alakítsunk ki a picinek, és ezt nem hagynám ki. Ha megtudjuk, hogy kisfiú lesz vagy kislány, akkor indul a project Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi Krimo gratulálok!!!!! Kép Kép

Találtam egy gyerekszobát vagy inkább kamasz szobát. Szerintetek miből csinálhatták a várfalat? Nem mintha meg akarnám valósítani, de tetszik és érdekelne.

Jubi lehet egy kérésem? Megkérdeznéd az ügyeskezű férjedtől, hogy egy térképet szerinte mivel kasírozzak fel parafára hogy ott is maradjon, ne hólyagosodjon .. stb. köszi Kép

g.Kép
 


Gina: nagyon szépen köszönöm a sok képet. Ne haragudj, hogy nem reagáltam, de csak most néztem be ide és lám, csomó jó ötlettel szolgáltál.Ari vagy, köszi mégegyszerKépNagyon jók, de még mindig a csempe megoldáson varriálunk. A zuhanynál és a mosdónál kisebb méretűt szeretnék, de úgy, hogy alul és a kádnál lévő résznél picit nagyobbak és nehéz színben találni megfelelőt.

Anita
 
 


Gina: nagyon szépen köszönöm a sok képet. Ne haragudj, hogy nem reagáltam, de csak most néztem be ide és lám, csomó jó ötlettel szolgáltál.Ari vagy, köszi mégegyszerKépNagyon jók, de még mindig a csempe megoldáson varriálunk. A zuhanynál és a mosdónál kisebb méretűt szeretnék, de úgy, hogy alul és a kádnál lévő résznél picit nagyobbak és nehéz színben találni megfelelőt.

Anita
 
 


Gina!
Ez a vár talán hungarocellből készülhetett, jobb ötletem nincs..de nagyon pofás!
Megkérdeztem Zolitól a kasírozást, de sajnos nem tud rá jó megoldást Kép Az jutott eszembe, hogy képkeretezőknél vállalnak kép kasírozást, ott esetleg megcsinálnák neked, de nem hiszem, hogy olcsón Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Ma festettük ki a konyhát:
Kép
...és az előszobát:
Kép

Mindkettőt összegyűrt ronggyal márványoztuk, és nagyon örülök, hogy sikerűlt, hiszen most próbáltuk először.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok, nagyon klassz fotókat tettetek fel, köszi az ötleteket!
Zsuzsa
 
 


Jubi!

Nagggyon jól néz ki! Ügyesek vagytok!

Kép
 
 


Készítettem egy nagyon egyszerű tavaszi koszorút az összemaszatolt előszoba falunkra:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Húú, látom itt majdnem mindenki az (sz)építgetés kellős közepében van, kitartást kívánok és ahogy látom mindenkinek csudaszép házikója lesz!Kép Mi már kiestünk ebből a körből(1,5 éve költöztünk be az új házba), de idén jön a parkosításKép! Ötletek és vágyak vannak dögivel(sziklakertKép), remélem sikerül olyannak megcsinálni, amilyennek szeretnénk!Kép

Orsiiiii!
Ezer éve nem hallottam rólad!Kép Örülök, hogy szépen haladtatok az építkezéssel az együttlakáshoz pedig sok+!Kép

Jubi!
Egyszerű, de ettől nagyszerű a koszorúd!
És tényleg, már tudjátok milyen lesz a babaszoba?KépKépKép

Sztigris
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: