Új privát üzeneted érkezett!

Hahó,

néhány Zozival kapcsolatos aranyköpést akarok megosztani veletek. (Emlékeztetõül: Zozi most 2,5)
1.
Zozi apával fürdik, és meglátja a fütyijét. Döbbenten kérdezi:
Mi ez?
Apa: Fütyi!
Mire Zozi: Húúha!
2.
Apa a wc-n, Zozi meg veri az ajtót és kiabál:
Apa!!Kaki???
3.
Zozi nagy bõszen drüszöli az akkor 7 hónapos Döndi lábát. Kérdezem tõle hogy mit csinál?? Mire Zozi közli: Mosom a lábát!!Büdös!!
4.
Kérdezem Zozit:
Zozi, szereted anyát??
Igen! Nagyon igen!
5.
Amikor Döndi alszik Zozire mindig rászólunk hogy:
Csitt! Döpike alszik!
Sétálunk az Ikea mellett (Döndi alszik a babakocsiban) ahol egy férfi füvet nyir. Odaérünk mellé, mire Zozi ráüvölt:
Csitt! Döpike alszik!
6.
A kádban ülök, és Zozival a szopiról beszélgetünk, Zozi a cicimet nézegeti én meg mesélem neki hjogy onnan szopiztak. Zozi bólogat majd összefoglal: szopizott onnan Döpike, Zozó, apaka!
7.
Zozi ha szeretetre vágyik vagy vigasztalni kell akkor odabújik hozzám és szipog: édesanya! de eléág gyakranm összekeveri az édest a büdössel.
Lent vagyunk a játszótéren, de Z nem akar még jönni. Elindulok a babakocsival és mondom neki hogy otthagyom. Z játszik tovább, de mikor látja hogy nem állunk meg felugrik kitárt karokkal rohan utánunk és közben kiabál: Büdösanya! Büdösnya!
8.
Ismét a kádban, téma megint a szopi. Magyarázom Zozinak hogy már nem szopik a Döpike, mert nincs több tej, és illusztrálom is neki, nyomogatom a cicimet hogy abból már nem jön semmi. Zozi is elkezdi nyomogatni a cicijét, majd fejcsóválva közli:
ÓÓÓHHH! Nincsen tejföl!
Zorkanya
 


Sziasztok! Nagyon jókat nevettem a gyerkõcökön, nekem is van egy újdonságom Kittikémtõl aki majdnem 3 éves. Sokat járuk ide-oda, ma megkérdeztem:- Kittikém, hova menjünk bábszínházba, vagy táncházba? - Táncszínházba!
Sziasztok, és írjatok jókat, ne haljon ki ez a jó kis topic.
 
 


Fiam negy eves, a Tescoban a penztarnal elkezdett ugra-bugralni, hogy kakilnia kell. Apa elvitte, majd nagy vigyorogva jon vissza. Dani ugyanis otperces nyoges, erolkodes utan azt mondta:
Apa, azt mondta a kaki, hogy jatszik meg odabenn egy kicsit a kisfiaval, pukival.
Eva
eva
 
 

 
 

Ma voltunk a mamánál vidéken, Zozi leguggol a kutya elé, jól a szemébe néz és mondja: Mi bajod van Buksi? Nem tudsz beszélni??
Zorkanya
 


Sziasztok Lányok! Jókat nevettem a csemetéitek aranyköpésein. Én is szívesen megosztom veletek a mieinket:

Anyu epilál.
Ati(3 éves): Én eloltottam azt a borotválkozógépet, ami szõrözött a lábával.
Apu: Ki szõrözött?
Ati: Ott, a lábánál gerebjézett.

Harangoznak, borús idõ van.
Ati: Most kezdõdik világos lenni és kiharangozzák a napot.

Ati: Anyu, mi az ott neked?
Anyu: Anyajegy.
Ati: És az veszélyes, az az anyapötty?
Anyu: Igen, nem szabad piszkálni.
Ati: Miért, megharap?

Autóból látunk áramfejlesztõ szélkereket.
Attila megjegyzi: Nézd, forgószél!

Ati ásványvizet kap.
Ati: Ez szúrós víz?
Anyu: Igen, de ez már nem szúr.
Ati: Mert már kiszúrta magát?

Tünde (1 éves) a járókát tologatja. Többször rászólok:Tünde, ne tologasd azt a járókát! Attila is megelégeli és rákiállt: Tünde, te nem értesz magyarul?

Utolsó. Általában fektetés után szoktam netezni. Tegnapelõtt Ati fülembe súgja a Jóéjtpuszinál: Anya, most mész konektorozni (a computer szót helyettesítette egy számára ismerõssel)? Azóta konektorozok.

Üdv: Maci
Maci
 


Sziasztok!
Nagyon jó ez a topic Kép
Én is leírok néhány dumát a gyerekeimtõl, bár ezek már ezer évesek, mivel 16 és 15 évesek a lányaim, a nagyobbik fiam 12, a legkisebb viszont még nem beszél, mert csak 4 hónapos. Tehát:
Zsófihoz szólok zuhanyozás közben, erre õ: Most nem tudok rád figyelni, csak arra tudok koncentrálni, hogy zuhanyozok!
Juli a kocsiból nézegeti a KRESZ-táblákat: honnan tudja a nyíl, hogy mi merre lakunk?
Zsófi Julihoz, amikor kikapcsolódott a ruhája: Itten a hátadon nagyon kikapcsoltad.
Most ennyi. Valahol volt egy egész gyûjteményem a cetlikbõl, de most nem találom. Majd még jelentkezem.
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


Bámészkodva sétálunk az utcán, kihalt, kevesen járnak arra. A két kicsi (3,5 és 2 évesek) körülöttem totyog én meg viccbõl, csak hogy már mást is modjak (ne csak a gyereide, stb), elkezdek kotkodácsolni nekik.
Egy darabig még figyeltem, hogy ha jön arra valaki, abbahagyjam, de aztán elbambultam... Most már mindegy...

Ilon
Ilon
 


Hahó...

Újabb szösszenetek:

(Zozi 3 múlt márcban)

1. Kitört a Diavetitõláz nálunk. Zozi nézi a Piroska és a Farkast, majd kommentálja nekem:
A csúnya farkas megette a Pirost, meg az öregasszonyt!
(Jancsi és Juliskát meg úgy mondja: Ancsi és Juliska)

2. Anya el van keseredve. Zozi odajön, és elkezd vigasztalni:
Anyu! Ne keseredj el! Okos vagy...Kövér vagy...Ilyenek!!

3. Téma a terhesség.
Mesélem Zozinak, hogy hogyan történik: apa meg anya szerelmes volt egymásba, kisbabát szerettek volna, és akkor Zozi elkezdett nõni az anya hasában. Zozi áhitattal hallgat, mire kérdezem: Te is szeretnél kisbabát?
Z: Hááááttt....Nem bánom!

4. Reggel bebújok Z. mellé az ágyba lustizni, de Z fel akar kelni. Azt mondja:
Anya! Ne szenvedj már itt az ágyban! Gyerünk! Felkelni!

5. Zozi méreget a fürdõszobában mikor meztelenül vagyok.
Jó nagy a cicid!...Nem. Kicsi.
Na, most akkor melyik? kérdezem.
Inkább kicsi...

6. Zozi kis kedvencét a babzsák Cicót kimostuk a mosógépben. Z ül a mosógép elõtt, el sem mozdul, néz be az ablakon és kiabál:
Cicó! Jól vagy? Rendben van minden? Cicó! Válaszolj!

7. Fényképnézegetés.
A fotón az unokatesó mamája és papája. Kérdezi Z: ezek kik? Mondom a ffra, hogy az a Tomika nagypapája. Zozi:
Igen? Ez meg itt a nõje?- mutat a feleségére.

8. Mesefilm: Azt mondja benne a fõszereplõ:
Nem pusztithatjátok el a játékokat!
Mire Zozi magyarázva odafordul hozzám:
Azt mondta a csúnya, hagyjátok békén a kockákat!

9. Zozi aggódik:
Hát ez a Döpike! (Másfél éves öccse). Nem tud beszélni....csak azt hogy tátátátá!!

10. Döpi kapcsolgatja a tv-t. Apa rászól, Zozi meg, aki a szõnyegen játszik felnéz és azt mondja: Na! Most mondd meg...

11. Zozi imádja a Dzsungel könyvét, de azt hiszi hogy a Maugli teljes neve a Maugli a dzsungel könyve. Nézi a mesefilmet és sápitózni kezd:
Óhhh jaj! Bezárták a dzsuggel könyvét!

Mára ennyi...
ZA
 


Sziasztok!

Lassan Bori (2 éves) is abban a korban van, hogy egyre több vicceset mond. Íme, egy pár:

Nézi a tábikat, akik éppen elbújnak. Odafordul hozzám: Hol van a tábi? Felemeli a kezét és válaszol a saját kérdésére: Várjál csak, keresem.

Apukám szeretetbõl megsimizi a lábamat, amikor ül a család anyámék konyhájában, és beszélget. Bori odarohan, és elkezdi a nagyapja kezét lefeszegetni teljes erõbõl a lábamról, miközben harsányan üvölti: Add vissza, add vissza, add vissza az anya lábát!

Dia
Dia
 


Lányok! Komolyan mondom, törölgettem a könnyeimet, ahogy olvasgattam ezeket a gyerekszájakat! Kép Remélem, hamarosan én is jelentkezhetek itt, de Levi még csak most kapcsol össze szavakat.
Úgyhogy csak továbbra is írjatok, mert nagyon szórakoztató Kép
Eryc@
 


Sziasztok!
Amióta itt van a hugi közöttünk , azóta megint téma , hogy kinek van fütyie és kinek cuncusa. Gergõt nem lehet kizárni a fürdõbõl és nem is igen próbálkoztam ezzel. Õt meg nem igazán érdekli a dolog. De valamelyik nap berohant hozzám amíg én a folyóügyeimet intéztem és kiabálva rám parancsolt - "Anya mutasd csak a cuncusod!!! (nem tettem)

Evésnél mindíg elmondja , hogy azért eszik , hogy nagy legyen. Valamelyik este ül az ágyon és vizet iszik és megszólal : " Anya azért iszom ezt a vizet , hogy a lábam a falig érjen!
Hasonló eset volt tegnap , amikor pisilés közben azt mondta , hogy azért pisil , hogy nagy legyen a fütyije! Kép

Nagyon sok jópofa dolgot szokott mondani , de most több nem jut eszembe.

Kanga

Ui.: Ma azt mondta , hogy nagyon szereti a hugit és õ a legjobb barátja is! És a cicit is szívesen neki adta! Kép
Kanga-Zsebibaba
 


Növérem, Emese kislánya Lilla három éves volt.

2001.07.04.
A párom, Miki készített aznap vacsorát.
Lilla vacsora után Mikinek: -Csinálsz mesét, Szakács?

2001.07.30.
Családi ebéd a nagyszülöknél. Ebéd után bátyám, Botond azt mondja fennhangon Lillának: -Ez a gyerek úgy nö, nemsokára érettségizik!
Mindenki kacag.
Lilla rövid, értetlen mosollyal néz körbe, majd elkomorodik: -Ez nem vicces!

2001.08.03.
Lilla a kerti gumimedencében meztelenül pancsol. Látogatóba érkeztem hozzájuk, akkor már állapotosan.
Bori: -Szia Pucér!
Lilla: (végigmér) -Szia Babás!
 
 


Beszélgetünk
-holnap elmegyünk kirándulni?
-VALÓSZÍNÛ
Andriska visszakérdez
-Az milyen színû?
Névtelen
 


A lányom 6 éves, kistestvért szeretne, de szeret velünk aludni. Mondogatom neki, hogy ha nem alszik a szobályában akkor sohasem lesz tesója. Sógórnõn hamarosan terhes lesz. Erre a lányom, nyomban felelõségre von
-Anya Lilike az anyukájával alszik mindig, akkor neki, hogy lehet tesója?????
SZVM
 


Kisfiam másfél évesen még szavakat tudott mondani. Egyik este benézett a fürdõszobába mikor apukája éppen befejezte a fürdést és törölközött. Bertike kinyújtott kézzel mutatott apja mellkasára és ujjongva kiabálta: fa! fa!
Névtelen
 


A dackorszak kezdetén levõ lányunknak, mikor a mentholos habfürdõjükkel dúsított fürdõvizembe szerette volna belemártani a fogkeféjét, nemet mondtam. Jó szülõhöz méltóan meg is magyaráztam:
- Nem szabad, mert mentholos!
Erre a két éves válasza:
- DEtholos!

Még nem volt kettõ, mikor egy novemberi délelõtt sétálni indultunk. Felsóhajtott, és így szólt:
- Esõ esik, cumi elfelejt, basszus!

Azóta mi is csak a kutyafáját!

Solya
 
 


Anna lanyom 23 honapos.Mai gyongyszemei:

-Anya, mindjart sirok.Biztos nagyon szomoru vagyok.

Masik. Felfedezett par szorszalat a mellbimbom korul.Tagranyilt szemekkel mondja:

- Anyaaaaa, haja nott a cicidnek!!!

Tegnap rajzoltunk.Megkert, hogy rajzoljam le ot is, hat lerajzoltam, kis palcika-kislanykent,kihangsulyozva a copfjat.Mergesen nez ram:

- Nem igy akartam, hanem fenykepet rajzoljal rolam!

Most legalabb megbantam, hogy a gimiben mindig ellogtuk a rajzorakat...
Aniko
 


Lányom két éves és két hónapos. Kistestvére lesz, márciusra várjuk. Sokat mesélek neki a cicizésrõl (õ 19 hónapos koráig szopizott), tudja, hogy Kende is azzal fog táplálkozni. Meg is mutattam neki az anyatejet, sõt meg is szokta kóstolni azt a pár cseppet, ami most már kipréselhetõ. Nagyon érdekli tehát ez a téma. Múltkor férjem félmeztelenül fekszik az ágyon, Virág meg vizsgálgatja. Majd pár pillanat múlva tanácstalanul ránéz, és azt kérdezi: "Apatej???" Hát, fetrengtünk a röhögéstõl! Sziasztok!
Névtelen
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak az aranyköpések,jó sokat nevettem rajtuk.
Nekem most csak ez jut eszembe:Tündével(két éves)lépegetünk felfelé a lépcsõn.Mondom neki:óvatosan,erre õ:olajosan.
Mikulás jött,Ati(négy múlt)a konyakmeggyre nézve:Ezt nem nekem hozta,mert ebben vannak vmi rossz koffeinok!
És még egy:
Ati:Anyu ,azt mondtad,hogy majd felkelsz!
Én:-
Ati:Most van "majd"!
Én:Nem hiszem.
Ati:De!Nézd meg az órádat!

Üdv,Maci
Maci
 


Helo mindenkinek!

Ime egy aranyköpés kislányomtól aki alig múlt 2,5 éves.
Orvosnál megjegyezte a doktornéni (mivel több, mint fél éve látta utoljára), hogy: "Jaj, de nagy lány lettél mióta nem láttalak!"
Mire a kislányom: "Igen, és meg fog nõni a cicim is!"

Üdv. Zuru
 
 


Vidéken voltunk télen,és az út mellett ált egy kimelegedett ló. A négy éves kislányom ijedten fordult felénk:
-Anya,anya! Füstöl a ló!
Ez egy régebbi történet amit írok most. Anyósék kutyája elpusztult,és az egész család sajnálkozva beszélgetett róla.
Manóka aranyosan odabújik a nagyijához és igy szól.
-Nagyi! Nem lehet hogy csak elemet kell benne cserélni?
Névtelen
 


Sziasztok!
A kislányom 2 éves. Ültünk az autóban, nagyon sütött a nap. Apa felvette a napszemüvegét. A lányom így konstatálta: Apának nincs szeme! (Aztán még hozzátette) Elbújt! Kép
Üdv: Vica
 
 


Szegény fiam (21hó) megbetegedett, és nagyon fáj a torka, szinte semmit nem tud lenyelni. Kínáltam neki banánt, gondoltam gyümölcs is, édes is, puha is, talán meg tudja enni. Belekóstolt, elkezdett hüppögni, és közölte, hogy MAG van benne.
Hirtelen nem tudtam, hogy nevessek vagy sírjak.
mikoo
 
 


Egy éves kisfiam imádja a szörös kis állatkákat,különösen a vau-vaukat. Egy alkalommal bevásárolni voltunk,és a csmegepultnál vártunk a sorunkra,mikor nagy örömmel rámutat egy szakállas bácsira és azt mondja: vau-vau.
Névtelen
 


Eszterkém 3 éves korából

Nagymamánál:
– Mami, téged megevett a farkas!
– Engem nem. Mibõl gondolod?
– A Mária mesélte, hogy a nagymamát megette a farkas…

Anya! Mutogasd el a lábamon, hogy "ez elment vadászni…"
Elmutogatom és a végén ahogy szokás "itt szalad a nyulacska" jól megcsiklandozom.
Mire Eszter:
Elég, elég! Miért éppen a testemen szaladgál a nyulacska?!


Eszter: Anya! Nincs egy kis csoki a hûtõben?
Anya: Itt csak egy árva túró rudi van.
Eszter: Nincs egy árva csokoládé?

"Anya, vedd fel a fülbevalódat mert abban olyan romantikus vagy mint egy pénztárosnõ!"

Üdv.
Malacka
 
 


A frankfurti repülõtér forgatagában vártuk a csatlakozást. Elhaladt (vonult, lebegett) elõttünk egy középkorú, szakállas arab, tetõtõl talpig hófehérben. Juli lányom, aki épp elmúlt kétéves, lelkesen fordult hozzám:
- Nézd, apa, ott a menyasszony bácsi!

* * *

Még nem volt kétéves, amikor szaladt a járdán, elesett majd fájdalmas képpel mutatta a lehorzsolt tenyerét:
- Lemorzsoltam a kenyeremet!

* * *

Nagyjából ugyanekkor történt, hogy a játszótérrõl hazafelé menet a karomba kéredzkedett és a vállamon át hátrafelé nézve, szótlanul hagyta, hogy cipeljem. Egy idõ után megkérdeztem:
- Julika, alszol? - Mire õ:
- Nem. Gondolkodol.

Apa
Névtelen
 


Barátnõm kislánya (2,5 éves) elõtt tettem be a kontaklencsémet. Megkérdeztem tudja e mi az a kontaklencse, mire sértõdötten válaszolt:
"Igen, valami fõzelék."
Névtelen
 


Sofia kb.2,5 éves lehetett, mikor a nagyiéknál nyaraltunk és mivel mindig is elég rossz evõ volt, a nagyi azzal próbálta meg megyõzni, hogy vacsorára egye meg a krumplilevest, hogy majd ha megeszi, meglátja milyen nagyra nõ tõle. A krumplileves el is fogyott. Másnap reggel Sofi felébred, végignéz magán, majd:
- Na, nem nõttem meg!
Azóta sem lehet ilyen szövegekkel átejteni Kép.


Márk fiam éhesen jött haza az óvodából, s a hûtõt nyitogatta. Megkérdeztem tõle, megette-e az uzsonnáját, mire õ azt felelte, hogy csak a felét kérte. Erre én kioktattam, hogy anyának akkor is az egészet ki kell fizetnie, ha csak a felét eszi meg. Kicsivel késõbb Márk nyûgössé vált, s megkérdeztem tõle, hogy aludt - e délután az oviban. Mire õ megszeppenve:
- Miért anya, azt is kifizetted???????
Névtelen
 


17 hónapos Kata lányom fejét megütötte a hinta, és az orvos eltiltotta a szaladgálástól, ugrálástól. 4 éves nõvére nagyon sajnálta szegényt (na meg egy kicsit bûnösnek is érezte magát a balesetben), ezért a kedvében akart járni, és játszani hívta.
Én: "Nóri, tudod, csak finoman, semmi szaladgálás!"
Nóri: "Tudom! Kata gyere dominózni!"

Nóri sokat hallotta a nagymamát panaszkodni, hogy fáj a dereka, és azt is tudja, hoyg ilyenkor úszni szokott menni a Mama.
Tél közepén, amikor nemigen jártunk uszodába Nóri egyszer csak megszólalt: "Jaaajjj. Én olyan sokat hajoltam, hogy megfájdult a derekam. Úgy látszik úszni kell mennem! "

Anyuci
Anyuci
 


A fiam (22 hó) a játszótéren kapirgált a homokban, és talált egy megszáradt gesztenyehéjat. Nézegette, tologatta, majd közölte:
- Homoksüni.
 
 


A wc-n ültem mikor csörgött a telefon.2,5 éves lányom odaszaladt, felvette és ezt mondta :" Szia, az anyukám nem tud jönni, mert ül a wc-n, és hasmeséje van"(hasmenés).
Juj de égtem, de késõbb kiderült hogy a mama volt az, szerencsére.
Névtelen
 


Europarkban vásároltunk és vettem a lányomnak (3 éves) egy rétest. Leültünk és elkezdte enni. Rámnézett és ezt kérdezte:
-Anya, te nem vagy éhes?
-De, nagyon éhes vagyok!
-Nem baj, majd otthon eszel!
tikva (tikva)
 


4 éves lányomnak mézes teát adtam.Kérdezte, hogy mi van benne. Mondom: méz és citrom.Erre õ:de én nem szeretem a mézbe a teát.
Baby
 


Sziasztok!
Nagyon jó ez az oldal, rengeteget nevetek rajta! Ne haragudjatok, de a legjobban Tikva kislánya tetszett. Nem tudtam abbahagyni a nevetést.
Névtelen
 


Örülök hogy rátaláltam erre az oldalra.
2 évas kisfiam ma rádõlt a combomra.
Azt mondta: Jó sonka!
Sziasztok
Névtelen
 


Sziasztok!
Szuper ez az oldal. Viktor(3)fiamtol pár kedvenc:
-Vik mik ezek az érdekes szagok?
- Pukiztam, miért dübös?
Zuhanyzom és bejön, mire jol megnéz és :- Mami, neked kuki, nincs? Csak haj!
Mobevik
 
 


: )))
Névtelen
 


Kislányomat, aki öt éves nagyon foglalkoztatta, hogy született meg:
- Nekem fájt, mikor kibújtam?
- Nem.
- Csak azt nem értem, hogy másztam ki?! Akkor kellett valamilyen vágást csinálni a hasadon.
- Tudod, a Zalán is így született. /A barátnõm kisfia, aki császárral született.
- Na, nem! Nekem senki nem vágja szét a hasam, akkor szólok a Gyulának /a szerelme/, szüljön babát õ!

Banett

Kép
 
 


Fiam, Péter (2,5) még pelenkás volt, de rettenetes méretű és szagú produktumai voltak. Egy ilyen alkalommal, mikor a gyerek egy pöcegödör szagát árasztja, megkérdem: Peti, bekakáltál? Mire ő: Nem, köszönöm.
Hiába, az úr a pokolban is úr!
Névtelen
 


Még egy Pétertől:
- Hol lakunk? - kérdezem. Válasz: A Túró Rudi utcában. (A Tinódi utcában)
Névtelen
 


Egy nap a 2 éves kislányom bent a szobában az ágyon üvöltött mire megkérdeztem tőle hogy miért sirsz kicsim erre Ő kapásból rávágta hogy Anya nem sirok hanem hisztizek.
Szabóné Anikó
 


Anya, én nagyon szeretem a sült krumplit, mert az egészséges. Anna lányom 2,5 éves
Névtelen
 


Lányom nadrágján lett egy pici luk a varrás mentén. Erre Kali levette a nadrágját, és észrevette a lukat. Kb. 5 perc elteltével megszólalt:
- Anya tudom már, miért szakadt el a nadrágom.
- Na, miért?
- Mert az oviban akkorát pukiztam, hogy elszakadt.
 
 


Négy éves volt a nagyfiam, amikor a fodrásznál, míg várakoznia kellett rám, kapott az egyik hölgytől egy krémest.
- Most leülsz szépen itt, és ezt a krémest benyomod! - biztatta a nő.
Mire a fiam értetlenül és kételkedve:
- Tényleg be kell nyomni?
 


Két és fél éves Réka lányom először kapott egy nénitől kemény cukorkát. Kibontom, mondom neki, hogy ezt nem lenyelni, hanem szopogatni kell. Sétálunk tovább és kérdezem:
- Finom a cukor? Nem nyelted le?
- Finom, nem nyeltem le.
Még háromszor kérdeztem meg mire egyszer csak azt mondja a kislány:
- Finom volt.
- Jaj, Réka mégis lenyelted?
- Nem, csak eltűnt a nyelemben.
Emmer Ancsa
 


Sziasztok!

Mióta kisebbik fiam is megszületett, olyan ritkán van alkalmam Babanetet olvasgatni, most egy szuszra végigolvastam az egész topicot és sokszor a könnyeimet törölgettem a kacagástól, olyan jólesett a nevetés! Köszönöm! Kép

Petya fiam 2 éves, öccse, Viktor 7 hónapos. Szeretnék megosztani én is velek néhány aranyos esetet!
Katus
 


Apával bele vagyunk merülve a beszélgetésre, Petya hiába ráncigál hogy figyeljek végre rá, majd mérgesen megszólal: -Anya! Nem beszél!

Telefonba a Maminak: -Mami, hoztál lepetést? (meglepetést) és közben kuksizik befele a kagylóba, hátha abban talál valamit...

Másfél évesen még nem minden szavát értették akik nem a közeli családhoz tartoznak. Ebből a szótárból szemezgetek most:

mén - krém
távíró - távirányító
bámi - számítógép

"Anya, Öcsi mérges!" Amikor a 6 hetes öccse összevonta a szemöldökét. Kép

Most több nem jut eszembe, de ezentúl biztos, hogy jegyzetelni fogok!!!!

Üdv: Katus
Katus
 


Sziasztok!

Vili nem szereti, ha vágjuk a haját. Visít szinte mindig, nagy trükközés kell, hogy sikerüljön, pedig ollóval vágjuk. Az apjának géppel szoktam vágni a haját. Egy ilyen alkalommal Vili odaállt a férjem elé és megszólalt:
"Na, apa! Visítsál!" Kép

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Benedek (29 hó) gyakran elesik, ha nagyon siet valahová. Ilynekor persze a hatás kedvéért ordít erősen. Bátyja (7 év) fel se néz a játékból, csak odaszól: Menjen oda valaki, és sajnálja!
Kíváncsi
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron