Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Én is sütit viszek, csokisat, csokidarabokkal:-))
Mazsi, a szalmonellát ne hagyd otthon!:-))))))))

Hali, Judit
JéJé
 


Sziasztok!

Sokat rágódtam, hogy mit vigyek magammal, és még mindig nem döntöttem, csak halvány sejtéseim vannak. Sajna költözködés miatt, nincs kéznél a "konyhám" Kép szanaszét vagyunk.
Mi lenne, ha vinnék gyümölcsöt, paradicsomot, aprósütiket. Gondoltam még palacsintát is...

Valaki bólogasson plíííííz Kép
Noémi
 
 


A süti már kész (2 tepsi gyümölcsös), remélem, marad is belõle holnapig. Kép Ha a lányok is úgy akarják, ma még sütök zsömléket a sok salátához. Ha nem lesz annyi idõm, akkor kitalálok valami mást.
Pussz
Andi

Andi
 
 

 
 

Noncsika!!!

Hozzál gyümölcsöt az jóóóó lesz!!!!
Most hevesen bólogatok. Látod???????

Pusz
Kubu
kubuka
 


Kubu!Kép
Megmentetted az életem!
Pusz
Noémi
 
 


Na, én viszont visszavonom a sajtkrémre tett ígéretemet. Sajnos, nem lesz idõm megcsinálni, mert közbejött egy meló, amit muszáj befejeznem, így lassan egy hete nem alszom. Holnap majd ledõlök valakinek a plédjére, és bevágom a szunyát.Kép
Azt hiszem, marad az, hogy veszek egy jókora adag pogit, oszt azt hozom magammal.

Csók:

Dia
Dia
 


Nálunk nagyon jó kenyér illat terjeng.
Nem érzitek?
Nem?
Kár.
Viszek kostolot. Jó?

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Mivel már a tali is harmadszor kerül megrendezésre, meg ugye ez a topic is mindig illően kísérte, gondoltam, felhozom a mélyből.
Nekem ugyan jelenleg még semmi ötletem nincs, de imádom nyálcsorgatva olvasni a jobbnál-jobb ötleteket.Kép
Szóval, lányok, mit hoztok a Babanetes talira?Kép

Pusszancs:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Én gondoltam, hogy a kenyeremből már elegetek van valami mást viszek pl. a kedvenc sütimet. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Én gyümölcssalátát viszek! (A főzési tudományomat latba vetve! Kép) Meg persze az kibírja az utat.

Bigacsiga! Na, ne csináld már! Ha nem kifejezetten erre az alkalomra sütsz, akkor nekem jó lesz az is, amit odahaza esztek! Kép

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Bigacsiga!

Én imádom a kenyeredet! Főleg azt a magos csodát, amit tavaly volt szerencsém megkóstolni. Isteni volt!Kép

Hmmm, én azon gondolkodom, hogy mit lehetne úgy 20 perc alatt összerittyenteni, de eddig semmi ötletem nincs...

Puszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Dia!

Az első talira te egy egész érdekes salátát hoztál esetleg azt?
Mintha valami tojás rémlene, de nem biztos.

bigacsiga Kata

ui: Kenyéren azért is bacillálok, mert pofára esett a kenyérsütő (kisfiaim), kézzel meg nem boldogulok annyira.
Ld Ildi igért paprikás zsömlét, ha minden igaz... Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga!

Nem én sajtkrémet vittem.Kép De az igaz, hogy elég érdekesen nézett ki, bár a népnek ízlett.

Ja, tényleg, olvastam is, hogy tönkrement... Káááár.

Azért a paprikás zsömle sem rossz. Ilyeneknek én neki sem mernék kezdeni.

Puszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Paradicsomot viszek, házit, itt érlelem a kertben!Kép

Ildi

Ildi
 
 


PIldi!

A te paradicsomod felkarikázva, az én kenyeremen szervírozva, egy kis oliva olaj, hagyma kocka, zöldfüszer és kész a fini egészséges szendvics.
Hamhammmm....

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Dia!

sárga, sárga mindkettő... Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Hát, lányok, sajna, úgy néz ki, én semmit sem viszek, csak magamat, meg a gyereket. Ma ugyanis kihúzták egy fogam, nem vészes, de valahogy most nincs kedvem odaállni kevergetni, irtó álmos vagyok. Remélem, megbocsátjátok.Kép Azért lehet, hogy veszek valami gyümit, és viszek azt. Sajna, nekünk nem érlelődik a kertben.Kép

Pusszancs:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron