Új privát üzeneted érkezett!

Gotti,Adri,Dorka,Ditta,Moni,Zsuzsi,Timi!

Valahol elveszett az éterben a topikunk. :(
De itt az uj,remélem jöttök hamar!!!!!! :lol:
Mindenki mást is szeretettel várunk ám!!!!
Puszika:Kinga :P Kép
 
 


Halihó !

Én is itt vagyok ! :) :)

Lányok el ne tűnjünk :) :)

Most házimunkázok ezerrel, de jövök. Kinga itt is puszi Neked !! :) :)

Gotti
 


Sziasztok lányok!

Hú, újra van babanetem! És nem is akármilyen, ha jól látom a lehetőségeket :) Bár a régi topikunk eltűnt (szerintetek reklamáljunk?) :( :( :( De tök jó, hogy van másik :)
Bálint most már mindenhol mindenbe kapaszkodva feláll, én meg állandóan a nyomában vagyok, szerencsére nagyon ügyes fiú, szépen popsira tottyan, ha úgy alakul és nem sír, csak akkor ha olyan helyzetbe kerül, amit nem tud megoldani, és ekkor is inkább "segítséget kérően" szól.
A héten folyt egy kicsit az orra, én meg azt hittem megfázott és jól beöltöztettem, mire tele lett melegkiütéssel... hát hiába, van még mit tanulnom... azóta persze elmúltak a pöttyök (hála a rövidujjú pólóknak) és az orrfolyás is szépen javul. És közben kiderült, hogy bizti elkapott vmit, mert férjem is hasonló tünetektől szenvedett, úgyhogy szegény Bálintnak kijutott az orrszívásból :(
Jaj és még azt akartam elmesélni, hogy B. végre hajlandó inni néha a cumisüvegéből, és ha odaadom neki, akkor "rendeltetésszerűen" használja (persze sokszor játszik is vele), szóval tökre örülök. :)
Még egy jó hír: végre elkészült és fel is szereltük a nappaliba az ajtórácsot, így megszűnt a barikád-állapot nálunk :) és Bálint tök jól tud belekapaszkodva felállni, sőt le is tudja engedni magát és leülni. Teszek fel egy képet róla Nektek.

Kép 1148120116.11.jpg

Kinga :) Ez a visegrádi bobozás nagyon szupi lehetett! Voltam már Visegrádon a férjemmel, de bevallom, nem tudom, hol van ott bobpálya. A kullancsról jut eszembe: hallottam egy tök jó riasztó sprayről (Vape Derm a neve), amit gyerkőcre is lehet fújni, és úgy emlékszem van külön kullancsra és szúnyogra is.
A fogmosó egér nagyon tetszik :) És köszi a mélt :)

Móni :) Meg tudlak érteni, hogy izgulsz Daniért, amikor fára mászik, meg hasonló mutatványokat csinál! Bálintom az apjára ütött: ő is mindenre fel akar mászni, mint az apja, anyósom nem győzi mesélni a régi hajmeresztő sztorikat, hogy évente hányszor varrták össze a fejét, úgyhogy már megkezdtem lélekben a felkészülést...
Eszméletlen ez a sok tanulás! Nem semmi, hogy még erre is van ennyi energiád! Nekem már nem lenne... Mondjuk tényleg tök jó, hogy itt a jó idő és legalább ki tudsz ülni a kertbe, de gondolom szívesen töltenéd már mással is az időd! Csatlakozom Adri kérdéséhez: meddig tart még ez a hajtás?
Fogadnak bulást!!!

Ditta :) Képeket én is megnéztem, nagyon jóóóók!! :) Szuper helyen voltatok! Az uszoda a szállodához tartozott? Tök nagy volt a medence. És a kert is szép, meg amit írtál, hogy még tó és vár is van! A gyerkőcök (és persze az egész család) nagyon édesek :)
Bilizéshez gratulálok! Ez nagyon szép eredmény ilyen rövid iső alatt!! :)

Adri :) Örülök, hogy megúsztátok a barihimlőt! Tanulással mi újság?

Dorka :) Épp ma jutott eszembe, hogy nincs már egy hónap és hazajöttök! Remélem sikerül összehoznunk a talit! :) Mi csak egy rövid nyaralást tervezünk, de valszeg csak júl. második felében megyünk, úgyhogy bizti itthon leszünk, amikor itthon lesztek.
A szomszéd cicus még a sláger, vagy a játszótér tetszik jobban Szoncsinak?

Gotti :) Zitus tényleg igazi hölgy a cipődben :) Amit Ditta írt Veronikáról és a ruhákról, eszembe jutott, hogy én is ilyen voltam, a nagyimnak volt egy hosszú köntöse, amit imádtam felvenni és magam után húzni, mint vmi palástot, mára már szerencsére kinőttem dolgaim :O
Nincs vmi finom süti a láthatáron? Esetleg recepttel?

Timi :) Remélem a héten tényleg több időd lesz (ahogy írtad) és tudsz jönni! :)

Puszi: Zsuzsa
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Hú, újra van babanetem! És nem is akármilyen, ha jól látom a lehetőségeket :) Bár a régi topikunk eltűnt (szerintetek reklamáljunk?) :( :( :( De tök jó, hogy van másik :)
Bálint most már mindenhol mindenbe kapaszkodva feláll, én meg állandóan a nyomában vagyok, szerencsére nagyon ügyes fiú, szépen popsira tottyan, ha úgy alakul és nem sír, csak akkor ha olyan helyzetbe kerül, amit nem tud megoldani, és ekkor is inkább "segítséget kérően" szól.
A héten folyt egy kicsit az orra, én meg azt hittem megfázott és jól beöltöztettem, mire tele lett melegkiütéssel... hát hiába, van még mit tanulnom... azóta persze elmúltak a pöttyök (hála a rövidujjú pólóknak) és az orrfolyás is szépen javul. És közben kiderült, hogy bizti elkapott vmit, mert férjem is hasonló tünetektől szenvedett, úgyhogy szegény Bálintnak kijutott az orrszívásból :(
Jaj és még azt akartam elmesélni, hogy B. végre hajlandó inni néha a cumisüvegéből, és ha odaadom neki, akkor "rendeltetésszerűen" használja (persze sokszor játszik is vele), szóval tökre örülök. :)
Még egy jó hír: végre elkészült és fel is szereltük a nappaliba az ajtórácsot, így megszűnt a barikád-állapot nálunk :) és Bálint tök jól tud belekapaszkodva felállni, sőt le is tudja engedni magát és leülni. Teszek fel egy képet róla Nektek.

Kép 1148120116.11.jpg

Kinga :) Ez a visegrádi bobozás nagyon szupi lehetett! Voltam már Visegrádon a férjemmel, de bevallom, nem tudom, hol van ott bobpálya. A kullancsról jut eszembe: hallottam egy tök jó riasztó sprayről (Vape Derm a neve), amit gyerkőcre is lehet fújni, és úgy emlékszem van külön kullancsra és szúnyogra is.
A fogmosó egér nagyon tetszik :) És köszi a mélt :)

Móni :) Meg tudlak érteni, hogy izgulsz Daniért, amikor fára mászik, meg hasonló mutatványokat csinál! Bálintom az apjára ütött: ő is mindenre fel akar mászni, mint az apja, anyósom nem győzi mesélni a régi hajmeresztő sztorikat, hogy évente hányszor varrták össze a fejét, úgyhogy már megkezdtem lélekben a felkészülést...
Eszméletlen ez a sok tanulás! Nem semmi, hogy még erre is van ennyi energiád! Nekem már nem lenne... Mondjuk tényleg tök jó, hogy itt a jó idő és legalább ki tudsz ülni a kertbe, de gondolom szívesen töltenéd már mással is az időd! Csatlakozom Adri kérdéséhez: meddig tart még ez a hajtás?
Fogadnak bulást!!!

Ditta :) Képeket én is megnéztem, nagyon jóóóók!! :) Szuper helyen voltatok! Az uszoda a szállodához tartozott? Tök nagy volt a medence. És a kert is szép, meg amit írtál, hogy még tó és vár is van! A gyerkőcök (és persze az egész család) nagyon édesek :)
Bilizéshez gratulálok! Ez nagyon szép eredmény ilyen rövid iső alatt!! :)

Adri :) Örülök, hogy megúsztátok a barihimlőt! Tanulással mi újság?

Dorka :) Épp ma jutott eszembe, hogy nincs már egy hónap és hazajöttök! Remélem sikerül összehoznunk a talit! :) Mi csak egy rövid nyaralást tervezünk, de valszeg csak júl. második felében megyünk, úgyhogy bizti itthon leszünk, amikor itthon lesztek.
A szomszéd cicus még a sláger, vagy a játszótér tetszik jobban Szoncsinak?

Gotti :) Zitus tényleg igazi hölgy a cipődben :) Amit Ditta írt Veronikáról és a ruhákról, eszembe jutott, hogy én is ilyen voltam, a nagyimnak volt egy hosszú köntöse, amit imádtam felvenni és magam után húzni, mint vmi palástot, mára már szerencsére kinőttem dolgaim :O
Nincs vmi finom süti a láthatáron? Esetleg recepttel?

Timi :) Remélem a héten tényleg több időd lesz (ahogy írtad) és tudsz jönni! :)

Puszi: Zsuzsa
 
 


Bocsi, hogy kétszer sikerült elküldeni, de már azt hittem (megint) lefagyott...
 
 


Sziasztok!

Na, végre ide találtam! És ez az eltűnés is.... :evil: Hát nekem egyre jobban nem tetszik ez az új rendszer!
Tegnap mégis megvolt a kerti party, dél körül kicsit esett, de utána szupi jó idő volt egész délután!

Most megyek, kihasználom, hogy Ati alszik!

Ditta
 
 


Sziasztok!

Szerintetek direkt szívatnak minket? (Bocsi a kifejezésért! :oops: )
Reggel még volt régi 'Kirekesztettek', most meg nincs! :x
Majdcsak eldől, hogy mi lesz a sorsunk!

Most mennem kell tanulni, mert 8-án (Bálint szülinapján) lesz -elvileg- az államvizsgám...

Na pusszantás mindenkinek!

Adri
 
 


No itt vagyok végre, nem értettem egészen, hogy mi folyik itt. A topic tényleg eltűnt.Sajnos fényképet nem tehetek fel magamról, mert a párom nem engedi és ezzel én is egyetértek, szóval remélem ezért haragszotok rám.De majd teszek fel a kicsi Szonjáról, ha lesz időm. Egyelőre örülök, hogy feljutottam.

Zsuzsi!Már tényleg hamarosan megyünk, majd megszervezzük a talit. Otthon nincs internetem, így majd megküldöm neked mailben a telefonszámomat. Tök jó a rácsotok a nappaliban, a kisfiad biztos imádja rángatni.:)Most ismét nagyon jó idő van nálunk 20 fok közeli hőmérséklettel, így a játszóterezés megy most leginkább, sok-sok homokozással. De találtam egy babaklubot a közelben, egy fizetős játszóházat és ott szórakoztattam Szonját, mikor rossz volt idő.Ki kell fárasztanom, különben este nem tud elaludni időben, a kis virgonc.:)

Adri! Nagyon drukkolok az államvizsádra!!!

Ditta!Én is szeretem a kerti partikat, otthon tartottunk is egy párat és azt hiszem idén is megyünk egyre Budapesten.

Dorka
 
 


Sziasztok!

Én ezt nem értem.Reggel még a régi topicba írtam,most meg már nem találom.De látom,hogy már régebben eltűnt.
Ezentúl akkor ezt használjuk?
Képzeljétek olyan jó színem van,mintha nyaraltam volna!!
:oops: kb. így ég a képem!
Holnap német és fizika vizsgám lesz.Már alig várom...
Adri,szorírok az államvizsgádhoz!!!!!!!!!!!!!
Mindenkinek sok-sok puszi!! :lol:

Móni
Kép
 
 


Sziasztok!

Na teszek egy próbát...
 
 


Na, tegnaphoz képest kifejezetten gyorsan küldte el az üzenetet!
Ez már haladás!

Holnap majd írok, most megyek csucsukálni!

Ditta
Kép [/img]
 
 


Sziasztok !


Én olyan régimódi vagyok :( , nehezen szokom meg az újdonságot ) pl. ezek a változások ...

Kipróbálom lehet-e képet feltenni

Zsuzsa, nagyon aranyos a kis "bezárt" :) , meglátod rázni is fogja hamarosan, mérgesen is. Zitim is rendszeresen próbára teszi a lépcsőfeljáró "kisajtaját". Lányok, mindenkinek pussz, tanulóknak kitartást, nincs már sok hátra !!! Móni, holnapra Kína összesét... Kép

Ez a ma esti szalonnasütés :) Nem tudtam mit kitalálni vacsira, a gyerkőcök meg élvezték ( a végén még Apája is :) )
 


Sziasztok lányok!

Hát már én sem értem,hogy mi van itt.... :(
NA mindegy,majd csak kialakul,gondolom,és remélem,hogy az elején ilyen zötyögös csak.
Az uj séma nekem is idegen,de majd csak megszokjuk... :)
Adri,Moni sok-sok sikert a vizsgákhoz,nagyon szoritok mindkettötöknek!Móni,és többi kertesházlako,no ilyenkor (is)nagyon irigy vagyok rátok a kert miatt!!!!!!!!
A képek mindenkié nagyon klasszak,édesek a gyerköcök.
Remélem holnap picit több idöm lesz irni,most még kihasználjuk a joidöt,mert hallottam a hiradoban,hogy a hét második felében elég vacak idö lesz!
Titeket nem viselnek meg a frontok?Engem nagyon!Tegnap tök szarul is voltam,szédölögtem egész nap.Valoszinü meglátogatom a dokimat,mert szerintem a vérnyomásommal valami gond lesz,magas lehet. :(
Mindenkinek további szép napot,akkor holnapig sziasztok!!

Puszi:K
 
 


Sziasztok!

Most akkor szerintetek hová irkáljunk? Hol ide, hol oda?
Na mindegy!
Amúgy a férjem eléggé nyűgös, ha fellépek ide, mert rengeteg vírust kap a gép a Bnetről! (Minden este azzal kezdi a gépezést, hogy vírustírt!) :roll:

Amúgy tanulok, ezért nem jövök túl sűrűn! (Amellett, hogy kiakaszt a Bnet).

Puszi mindenkinek!

Adri
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron