Új privát üzeneted érkezett!

EnigmaKép
Szegény Zsombi! Micsoda tortúrát. Ez a fejből vérvétel nagyon brrrrrrr!

Nagyon rendi vagy, hogy ennyit törődsz velünk. Igazán hálás lennék, ha ellátnál tanácsokkal és tapasztalatokkal a babaholmikkal kapcsolatban.
Én valahogy még mindig úgy vagyok vele, hogy még van időnk, de ha belegondolok tényleg nincs olyan sok, főleg, hogy közbejönnek az ünnepek is!
Ha lesz időd légyszi küldd át at e-mailemre, amit hasznosnak és fontosnak tartasz. Köszi-köszi-köszi!!!

Törökkel a szülésről és a befekvésről még nem beszéltünk. Abban maradtunk, hogy ő a dokim és maradok is nála terhesgondozáson. Persze elég nagy a valószínűsége, hgoy pont nem lesz Pécsen, de ezen meg azért nem izgulok, mert abban élek, hogy nagyobb esély van a császárra. Azt meg úgy időzíti, ahogy akarja.
De a "helyettes" dokija is nagyon aranyos. Egyetlen hátránya, hogy baromi jól néz ki Kép!
Most rohanok a bankba! Reggel jövök!
Puszi mindenkinek!
Stella

Kép
 
 


Enigma Kép
A süti Timi kevert almása volt, csak hogy ne egyedül arassam le a babérokat.
Egyébként gyönyörtelien hosszú a hozzászólásod Kép

 
 


Hajni! Kép Úgy ahogy írtam, csak semmi latinos izé-mizé. Kép

Wish! Egy kicsit én is meglepődtem, a 14 éves lányán Fülöpnek. De ugye nagy volt köztetek a korkülönbség? Lehet, hogy ezért szakítottatok 7 évesen? Kép

Enigma! Nem semmi esszét sikerült összehoznod! Sajnálom a Zsombival történteket, gondolom rosszul viseltétek az elmúlt napokat. A fejből vérvétel borzasztó lehetett. Kép
Okosat nem tudok mondani, hogy mi lehet a probléma, reméljük semmi.
Szerintem Dévait most hanyagold egy kicsit, mert rengetegen vannak nála. Vagy hívd fel, hátha belemegy, hogy időre behív.

Kata! Sajnos én nem tudok hozzászólni ezekhez, nem vagyok benne jártas. De drukkolok, ne idegeskedj, mert akkkor tényleg nem fog megjönni.

Timi! Nagyon jó ötlet az angyalka, nekem is szokott lenni az ajtón.
 

 
 

két kedvenc
Kép
 
 


Kép
 
 


Enigma Kép
Panci tiszta Balázs Kép

VandaKép
Nem, egyidősek voltunk. Korán családot alapított, nem is tanult igazán tovább, pedig jó eszű gyerek volt, csak kicsit lusta és öntörvényű.

na már csak mésfél fejezet és kész vagyok Kép

 
 


Enigma!
Köszönjük a szuper fotókat! Azért hasonlítanak rendesen, pedig te írtad azt hiszem, hogy mennyire különböznek. Remélem, semmi komoly nincs Zsombival és csak nagyon Anyás Kép
Hihetetlen vagy, hogy ennyit tudtál írni, még ha több napig is tartott. Kép
Köszi, én is gondoltam, hogy a Mária u.ba menjünk.
Egyébként Dévainál csak előre vesznek egy kétgyermekes kismamát! Nem hiszem el, hogy váratnak!

A közös kézműveskedésben én is benne lennék, mint régen a fonóban. Úgyis szerveztem már ilyen foglalkozásokat, bár azt "néhány" évvel fiatalabbaknak szoktam (gyerekeknek: origami, gyöngyfűzés..stb) Már a mézeskalács hegyeket is a szomszédasszonyommal közösen csináljuk. Kép

Stella!
Ennyi jóképű dokit! És az miért baj?

Wish!
Hajrá! Még ma meglesz!
Vendég
 


Még mindig másfél, mert írtam hozzáé közben még egyget Kép
Egyébként a céges honlapunkra írom a szolgáltatásainkat, majd ha felkerül büszkén nézhetitek, hogy a fórumon keresztül ti is asszisztáltatok hozzá Kép

 
 


SziasztokKép

Ezt most olvastam és Ti jutottatok róla eszembe:

Az Úrnál járt az egyik angyala, és azt kérdezte tőle: - Miért fordítasz
ennyi időt erre az egyre? - Az Örökkévaló pedig így felelt neki: -
Láttad már a hozzá készített tervrajzaimat?

Tökéletesen moshatónak kell lennie, de nem lehet műanyagból, mozgatható,
egyenként cserélhető része kell hogy legyen, és fontos, hogy "diet
coke"-kal és ételmaradékokkal is üzemeltethető legyen. Az ölében egyszerre
négy gyermeknek kell elférnie, és fontos, hogy a csókja felhorzsolt
térdektől a megtört szívekig bármit képes legyen meggyógyítani. És akkor
még nem is említettem, hogy mindezt egyszerre, de csak két kézzel kell majd
elvégeznie.

Az angyal egészen elképedt e követelményeken:
- Mindössze két kézzel?! Az kizárt! Ráadásul ez csupán az alapmodell?
Túl sok munka ez egyetlen napra. Szerintem elég, ha holnap fejezed be.
- Eszem ágába sincs várni! - tiltakozott az Örökkévaló. - Hiszen már
olyan közel állok ahhoz, hogy befejezzem ezt a teremtményemet, amely amúgy
is olyan közel áll a szívemhez. Már most képes meggyógyítani saját magát,
amikor beteg, és napi 18 órát képes robotolni!

Az angyal erre közelebb lépett, és megérintette a nőt. - De hát olyan
puhára csináltad őt, Seregek Ura!
- Mi tagadás, tényleg puha - értett egyet az Örökkévaló -, de ugyanakkor
nagyon szívós is ám. El sem tudod képzelni, mit képes elviselni vagy
elvégezni!
- És tud majd gondolkozni? - kérdezte az angyal.
Mire az Örökkévaló: - Nem csak hogy gondolkozni lesz képes, de érvelni és
alkudozni is!

Az angyal ekkor észrevett valamit, és kezét kinyújtva megérintette a nő
arcát. - Hoppá! Úgy tűnik, szivárog ez a modell. Mondtam neked, hogy túl
sokat próbálsz belezsúfolni ebbe az egybe.
- Az nem szivárgás - pirongatta meg angyalát az Örökkévaló -, hanem egy
könnycsepp!
- Hát az meg mire való? - tudakolta az angyal.
Az Örökkévaló nem késlekedett a válasszal: - A könny arra való, hogy
kifejezze vele örömét, bánatát, fájdalmát, csalódottságát, szeretetét,
magányát, gyászát és büszkeségét.
Az angyal egészen odavolt. - Te egy lángész vagy, Uram!
Mindenre gondoltál! Tényleg bámulatos teremtmény a nő!

És valóban az! A nőkben olyan erők rejlenek, amelyek ámulatba ejtik a
férfiakat.

Elviselik a nehézségeket és viselik a terheket, de tudnak boldogok
lenni, szeretni és örülni is. Mosolyognak, amikor pedig sikoltani
akarnának. Dalolnak, amikor pedig legszívesebben sírnának.

Sírnak,amikor boldogok, és nevetnek, amikor idegesek.

Küzdenek azért, amiben hisznek. Bátran szembeszállnak az
igazságtalansággal. Válasznak nem fogadnak el "nem"-et, amikor meg
vannak róla győződve, hogy létezik jobb megoldás is. Képesek lemondani
bármiről, hogy a családjuknak ne kelljen nélkülözniök.



Feltétel nélkül szeretnek. Amikor gyermekeik kitűnnek valamiben,
elsírják magukat, és tapsolnak örömükben, amikor barátaik díjakat
nyernek. Boldogok, amikor a fülükbe jut, hogy valahol egy kisbaba
született, vagy hogy két fiatal összeházasodott, és a szívük szakad meg,
amikor egy barátjuk meghal. Meggyászolják egy családtag elvesztését,
mégis erősek, ha azt látják, hogy a környezetükből minden erő elszállt.
Tudják, hogy egy ölelés, vagy egy csók a megtört szívek gyógyítója
lehet.

Nők minden formában, méretben és színben kaphatók.

Autóba pattannak, repülőre ülnek, mennek, rohannak vagy egyszerűen csak
írnak egy e-mailt - s mindezt azért, hogy lásd, mennyire fontos vagy
nekik. A női szívek tartják mozgásban a világot. Örömet, reményt és
szeretetet hoznak. Képesek szánalmat érezni mások iránt, és vannak
eszményeik. Erkölcsi támogatást nyújtanak családjuknak és barátaiknak.

A nőknek lényeges mondandóik vannak, és semmit sem sajnálnak
környezetüktől.

Mindazonáltal ha van egy hibájuk, hát az az, hogy elfeledkeznek mennyit érnek.

Puszi!

EngimaKép
Ezek a gyerekek csodaszépek!!! Én minden szuri után egy órával adtam Olinak kúpot és még éjszakára is kapott egyet. Soha semmi baja nem volt. Ja és borogattam a combját. Amit úgy tudsz legegyszerűbben, hogy veszel a gyógyszertárban olyan hálót amit a bekötött újra szoktak és az jól rögzití a combjukon a borogatást.

Puszi

KépKép
 
 


Enigma,
Our Hero Kép de jó, hogy ennyit tudtál írni!!! Annyira édesek a Bébik, gyönyörűségesek és hogy nőnek, dundisodnak, hihetetlen! KépKép
Hát én sajnos nem tudok okosat mondani a problémára, ha mindent kizártak. Remélem, hamar túl lesz rajta Zsombi és semmi komoly. Tudom, hogy az nem mérvadó, ami 29 évvel ezelőtt történt, mert egészen más szinten tartott akkor még az orvostudomány, csak eszembe jutott, hogy én is ugyanezt produkáltam, vígasztalhatatlanul sírtam, főleg éjszaka, ha nem sírtam, napközben aludtam. Senki semmit nem talált, a doki mindig hazaküldte Anyut, hogy ne aggódjon, csak hasfájós a baba, kinövi majd. Aztán Anyu besokallt, elvitt Pécsre a kórházba és ott azon nyomban meg is műtöttek, mert kiderült, hogy köldöksérvem volt. Nem ijesztgetésnek szántam, ne haragudj, csak úgy szeretnék segíteni, de ha az UH kizárta ezt is, akkor az előbbieket le sem írtam, oké?! Kép

A közös kreatívkodás nem rossz ötlet, benne vagyok! Kép

Vanda,
köszi, ígérem, többet nem kíváncsiskodok! Kép

Wish,
na hogy állsz a fejezetekkel? Hol lehet majd megnézni?

Gigi,
Te mindig olyan jókat találsz, ez szép volt. Kép
 
 


Sziasztok!
Enigma!
Sok szeretettel várunk Titeket a buliba!De megértem ha a szuri miatt nem mersz eljönni velük.Ez esetben küldök csomagot.KépKicsi a lakás,de ti kaptok egy szobát.KépOtt lesz egy francia ágy és Domikám is kölcsön adja az ágyikóját/megkérdeztemKép/,ha megfelel nektek.Kérlek ne húzd fel magad,nem érdemes vitatkozni!Engem is kicikiztek a csajok de nem haragszom rájuk majd megtudják remélem hamarosan,hogy miért írtam amit írtam.Kép
Zsombi:Nagy zsivány lesz már most tudja,hogy anya és apa között legjobb aludni.KépAz jutott eszembe a hasfájásról,hogy szokott büfizni?Nem a büfi hiánytól fáj a poci aztán a sok kínlódástól jön a sugár hányás?KépCsak egy ötlet volt.....Nagyon tündériek ezek a gyerkőcök és nem is kicsik.Úgy néznek ki mintha 3 hónaposak lennének.Minden jót nektek!Kép

Mindenki!
Be-be ma volt társaságunk.Nagyon jól szórakoztunk.Íme pár kép.Jó éjt puszi!Dia
Kép
Kép

Kép
Kép
 
 


<font color="ff0000">LÁNYOK!
MEGLEPETÉS STELLA ÁTKÜLDTE A POCAKKÉPÉT ÉS MOST KÖZZÉ TESZEM. IME EGY 19 HETES IKERMAMI POCIJA:</font>

Kép

Enigma!
Nagyon aranyos vagy, hogy emlékszel még rám! Kép
Köszönöm a meghívást, ha megyek feltétlenül élek a lehetőséggel és megnézlek benneteket. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép


Sziasztok! Kép

Én most kicsit betolakodok ide ne haragudjatok. Dia és Gigi ismernek a másik topicból, ahova még szoktak írogatni. Szoktalak titeket olvasni és Enigma kérdéséhez szeretnék hozzá szólni, hátha sikerül segíteni.

Enigma
Az én kisfiamnál is hasonló volt a szituáció, mint nálatok. Nappal minden OK volt, de este kezdődött a rémálom. Nekünk is volt olyan, hogy köztünk elaludt Bence annak ellenére, hogy előtte sírt, de mégis elég gyakran fölébredt. Nálunk a hasa volt a baj. Nekünk elég jól bevált a szélcső. A legkisebbet vettük, azt kell feldugni a popsijába (nem kell félni tőle) és rengeteg levegő kijött belőle, és utána teljesen nyugodtan aludt. Sokan nem javasolják, mert a védőnő is azt mondta, hogy inkább hagyjam sírni, majd elmúlik magától, de már bánom, hogy hetekig rá hallgattam. Szinte csodát tett (Nekem a Bethesda kórházban javasolták, amikór már sokadszorra hívtam őket) Sokszor nem használtam (max. napi 2*), de úgy megkönnyebbült tőle, hogy volt, hogy még benne volt a cső a popsijában, de ő már elaludt. Remélem segíthettem. Kép

Puszi,
Zsófi
 
 


Dia,
Nagy sokára jöttem csak rá, hogy a "Be-be" az nem a társaságotokat képező kisfiú neve, de azért konstatáltam, hogy illene rá...Kép
Látom, volt egy kis harc a szinti fölött. Kép Édik!

Zsebi,
Köszönjük!!! Kép

Stella, nagyon szép ez a poci! Tényleg vicces lehet, ahogy csodálkoznak az emberek, hogy még nem tudjátok a "baba" nemét! Kép
 
 


DudduKép
Miért baj, ha jóképű a doki? Hát, kicsit cikisen éreztem magam, mikor altatás előtti percekben elkezdett velem beszélgetni és poénkodni: én a kengyelben totál lekötözve, ő pedig a lábaim közül kandikál ki....
De amúgy tényleg semmi gond vele.

ZsebiKép
Köszi, hogy megoldottad a hetek óta fennálló technikai gondjainkat Kép!
Stella

Kép
 
 


Ejha lányok, milyen sokat írtatok!

Enigma!
Annyira szépek a kicsik, s valóban fel lehet fedezni bennük Zuxxot, meg a te vonásaidat is Kép Köszönöm, jól vagyok. lefoglalom magam, szerencsére van mivel. Munkahely most nyugis, ami nem baj, mert legalább írom a szakdolimat. Könyvtárba járok, így nem érek rá azon gondolkodni, hogy miért nem sikerült a lombik. Nagyon várom már, hogy találkozzunk, nagyon remélem, hogy tudtok jönni Diáékhoz.

Kata!
Nekem nem fájt a méhszonda, rettenetesen féltem tőle, főleg, hogy előtte iratják alá veled, hogy most átszúrhatják a méhed... De nem volt gond, nekem utána görcsölt be a pocim, de az is gyorsan elmúlt.

Stella!
Szépen alakul a pocid. Már túl vagy félidőn...

Dia!
Jól mutatnak a fiúk az italok előtt Kép

Gigi!
Köszönjük az idézetet, lélekmelengető.

Timi!
Keksz kutyával mi van mostanság?

Judit!
haladtok, tessék kiharcolni az előbbi műtétet, én szurkolok nektek.

Wish!
Munka? Befejezted?

Hajni!
Én is megyek veled játszóházba, Szani annyira lelkesítően írta, hogy kedvet kaptam én is. Olit már úgyis kitúrtuk az ajándék játékától, pár gyerek nem jelenthet gondot. Bár kreatívnak lehet Krisztiánt is vinni kellene Kép

Szani!
Szépek vagytok, gratula a nagynéni kitoloncolásáért.

Eszter
Kép
 
 


Jelentem, TÚLÉLTEM A FOGORVOST!!! Annyira de annyira ügyes vagyok. Végig cikizett, hogy mennyire "bátor" vagyok, mert az ájulás szélésn voltam a félelemtől. Amikor beadta a szurit, a még felemelt székről leugrottam, és indultam a váróba, amikor is visszavezényelt a székbe, hogy van még egy szuri. Tök vicces volt, tudjátok, fogorvosi székből akkor szállunk ki, amikor a doki ismét leengedte...
Na jó, röhögjetek csakKép
Különben aszonta, hogy alapvetően rendbe vannak rakva a fogaim (ezt szerintem a másik szakvizsgája, a pszichiátria mondatta vele), van dolga, de semmi gáz.
Jól bele is nyúlt a közepébe, ki akar cserélni egy rondának tűnő amalgán tömést, ami alatt kiderült, hogy egy idült fogbélgyulladás lapult, ami ki tudja mit okozott már jó ideje...Szóval a gyors töméscsere 35 percig tartott röntgennel megspékelve.
Na jó, nem részletezem tovább.
21.00-re értem haza, úgyhogy a lasagne recept még mindig várat magára...Lassan már akár azt is gondolhatjátok, hogy nem is tudok lasagnet készíteniKép

Enigmám!
Annyira édes vagy, hogy többször nekirugaszkodtál a levélnek, hogy mindenkit belevegyélKép Nagyon szeretlek érteKép
A bébik annyira szépek!!!!!Hogy lehet 2 ennyire szép gyereke valakinek? Ez a Pityesz tudhat valamitKép (oli, Domi erre csak megerősítésKép)

Stella!
Pfú, hát nem gondoltam volna, hogy már ilyen szép nagy a pocidKép Azt azért látom, hogy Te is ügyesen csak a pocidat növeszted, máshol semmi plussz. Gondolom, Rólad sem lehet hátulról megmondani, hogy kismama vagyKép

Mikor lesz a Kretatív Délután? Én nagyon benne vagyok, de komolyan.

Hajni, Wish!
Az üvegfesték nem tud beszáradni, tűvel addig kell a kinyomó részt piszkálni, amíg egy gumiszerű festékhernyó ki nem jön belőle. Legutóbb nekem tűvel sem sikerül, leműtöttem a kinyomó csőrét, és vízsugár alatt kiugrott a festékhernyó.
Tetszik ez a festékhernyó szó-költeményem. Te tényleg azKép

Na gozok dolgozni.
lkt
 
 


TimiKép
Hatalmas dícséret jár a fogorvos miatt!!!
Szerencsére ezer éve nem volt részem fogorvosi székhez, de igazán nem kis mutatvány lehetett kiugrani belőle!

Köszi a pocakdícséretet. szerintem így képen sokkal kisebbnek tűnik, mint amilyennek én látom és érzem.
Hátulról tényleg nem lehet megmondani, hogy babát várok,de ami késik nem múlik Kép!
Eddig egy-egy "jól" megválasztott ruhával még elöről sem mindenki vette észre.
Tesóm 3 nagyobb gyermekének (7 és 6 éves fiú, 5 éves kiscsaj) is csak tegnap tűnt fel.
Tök édesek voltak!
Azt tudni kell, hogy alegnagyobb folyton kérdezgette, hogy mikor születik már meg a kisbabánk. elmeséltem neki, hogy nem esik túl jól, hogy folyton kérdezget. Lesse inkább azt, hogy mikor nő meg nagyra a pocakom! 7 éves kora ellenére tökéletesen megértette mit akarok mondani.
Nyár eleje óta szóba sem került köztünk a dolog.
Erre tegnap megkérdezi, hogy miért ilyen nagy a hasam.
Mondom neki: Szerinted?
Erre elkezdte kapkodni a levegőt, mint, aki nagy bejelentésre készül, aztán elkiabálta magát: Az Eszter kisbabát vár!!!
Erre mindhárman odafutottak hozzám és elkezdték simogatni a pocakomat.
aztán elmondtuk nekik, hogy nem is egy baba van odabent, hanem kettő! Volt nagy álmélkodás, el sem hitték.
Olyan édesek voltak!

Kép
 
 


Wish!
Tényleg szívesen megnézném a honlapotokat.
Én is szerkesztgetem a mieinket. Kép

Enigma!
Remélem, valamelyik jótanács a csajoktól beválik Zsombinál! Kép

Zsebi!
Köszi a képet! Kép

Stella!
Ez aztán már pocak! Nagyon tetszik! Kép
Dehogy baj a jóképű doki, csak irigykedtem... Kép

Gigi!
Köszi, hogy ránk gondoltál Kép

Timi!
Te vagy a tegnap hőse! És hányszor kell még menned?
Voltam tegnap Ági gurunéninél. Nem igazán tudom megfogalmazni, hogy mi volt, de nagyon egy hullámhosszon voltunk és azt hiszem, fog tudni segíteni rajtam. Reméljük, így is lesz Kép
Ja és kb. 3 utcányira lakik tőlünk, ez nagggyon kényelmes! Kép

Lányok!
A játszóházba engem is vigyetek! Lehet, hogy a következő talit ott kellene rendezni? Úgyis az az álmom, hogy nyitok egy játszóházat valahol... ...egyébként nem lehetetlen. Épp "tárgyalásokat folytatok" az ügyben.

Tényleg tarthatnánk egy kézműves napot valamikor. Szívesen felajánlom szerény hajlékunkat a nemes célra. Szerintetek össze lehetne hozni? És ha igen, mikor?

réka
Vendég
 


szevasztok Drágáim,

Wish,
Akkor Enigmáékhoz sem jutottál be, szegényke! Gyártottál még újabb fejezeteket?

Enigma,
Te írtad a Szex és New Yorkot is? Lehet hogy Zsombin még a "kedves vendég" maradványa jött ki? Lehet többet nem kell jönnie! Már fel kell mennünk, mert nem fogok rájuk ismerni! Kösz a muffint, még jóformán be sem ért az ajtón de már Krisztián szájában volt az egyik. Amúgy miből akarsz fogyni, hiszen ha lemegy a pocakod, akkor nem is lesz rajtad semmit!

Hajnesz,Lkt-hőscincér
Elfelejtettem írni, hogy hétfőn Ottó mágusnál nem volt egyáltalán vizsgálat, így azt sem tudom hogy megvan-e még az átmeneti PCO-m, és ami a legszörnyűbb, hogy nem tudtam megmutatni az elveszett Kóbor Jánost. Nem is tudom hogy fogom ezt túlélni?! szerintetek most mi lesz?

puszi Farkasok J

Kép
 


SziasztokKép

RoxalKép
Olyan nosztalgiahangulatom lett, ahogy írtad, hogy könyvtárba jársz. Annyira szerettem könyvtárazni. De nem is tudom mikor voltam utoljára könyvtárban.

JuditKép
Sőt Raymondékhoz sem mentünk be, de nem is akartunk bemenni senkihez, mert még itthon is sok dolgunk volt, csak elvittük szétosztani a sütit. Úgyhogy ez így volt pont jó.

LktKép
Hősises vagy, azért a az a fog fájhatott, ha be volt gyulladva. Szegénykém.

RékaKép
Kézműves-játszóházat nyissunk Kép
Kézműves délután nekem oké, többen úgyis jobban esik a kreatívkodás is. Régebben a barátnőmmel fűzögettünk gyöngyöt, mert karácsonyi díszeket csináltunk, de mostmár a keresztfiamtól ez nehezen lenne kivitelezhető. Bár még pár év és besegíthet Kép

StellaKép
Nagyon aranyosak lehettek a gyerekek Kép

Mindenkit szeretnék megnyugtatni, hogy természetesen kész lettem tegnap. Ez abból is látszik, hogy ma nem írtam sok hozzászólást, mert nem a gép elött ültem Kép Nem tudom mikor fog kikerülni a honlapunkra, most még a régi van fenn, de azt hiszem december elején valamikor. Majd dicsekszem, ha kinn lesz Kép

Délelött elmentem két neten megrendelt ajándékért Lacinak. Az egyik bazi nagy dobozban van, még jó, hogy kocsival mentem.

 
 


Lkt,
Kép Nagyon jót szórakoztam a Veled történteken (bocsika!!!), de örülök, hogy ilyen kis hős voltál, büszke vagyok Rád! Kép
Márpedig az én festékeim beszáradtak!!! Onnan még hernyó kövület sem jön kifele! Kép

Réka,
de jó, ilyen közel laksz Ágihoz! Nekem nagyon tetszett az a környék, ki is néztem egy tök jó házat, amit megvennék ha ötösöm lenne a lottón! Kép

Stella,
Olyan jó volt olvasni amiket írtál a tesódékról. Emlékszem, milyen szomorú voltál miatta, hogy megromlott a kapcsolat köztetek. Most úgy tűnik, ez már a múlté. Kép

Wish,
Nagyon titokzatos vagy, már alig várom, azt a dicsekvést! Kép
De jó lesz Lacinak!!! Kép

Judit,
Hát igazán sajnálom, hogy János nem volt részese a találkozónak. Majd legközelebb! Talán akkorra már előkerül, kb ilyen fizimiskával...
Kép
 
 


HajniKép
Nem akartam titokzatos lenni Kép
A www.aam.hu a weboldalunk, de ez most még a régi. Én csak a szöveget írom rá a szolgáltatásaink egy részéről, a többit profik csinálják és nem is tudom mikor lesz. Az tudom, hogy december elejére tervezték az újat feltenni.
Lacinak jó lesz, de nem tudom, hogy fogom kibírni még egy hónapig, hogy ne adjam oda Kép Most megyek és becsomagolom, mert ekkora dobozt nem nagyon lehet elrejteni sehova. Bár nem szokott járni abban a szekrényben ahova tettem, de soha nem lehet tudni... Kép

 
 


Nnna, megnéztem, most már lesz hasonlítási alapom az újhoz. Kép
Nem láttam a neved, képed sehol. Nem vagy a vezetőségben??? Kép
Úúú, tényleg, holnaphoz egy hónap Szenteset! Hogy szalad az idő!!!
 
 


Hihi...Szenteset...Kép Szóval Szenteste! Kép
 
 


Hajni!
Nagyot nem hibáztál: Szenteset miatt lett a Szenteste Kép
Vendég
 


Akkor tehát LASAGNE recept:

Tésztának, mint már írtam, friss lasagnet használtam, amit hűtőpultban lehet megtalálni a boltban, de Roxal azt mondja, hogy szárazból is ugyanolyan fincsi.

Ragut készítek:
50-60 dkg darálthús (lehetőleg marha)
1 db hámozott paradicsom konzerv
kb 1 liter paradicsom lé
2 fej vöröshagyma
2-3 gerezd fokhagyma
olivaolaj
bazsalikom, oregánó,só
fehérbor

A hagymákat az olajon megdinsztelem, rádobom a husit, fehérre párolom, ráöntöm a paradicsomkonzervet (ami persze hámozott paradicsommal is pótolható), egy kevés vizet, felöntöm a paradicsomlével és a fehérborral, hogy jól ellepje, fűszerek bele és főzöm 50-60 percig, jó hígnak kell lennie, ha elfőne a leve, pótolom.

Besamellt készítek:

kb 5 dkg vajon megpirítok (a pirítok szó nem jó, mert nem kell pirosnak lennie) 2-3 ekanál lisztet, ezt 3 dl tejjel felöntöm, állandó kevergetés mellet kb 5 percig csomómentesre főzöm, mehet bele (ez nem kötelező) 10 dkg reszelt sajt.

Előveszem lasagnesütő tepsimet az aljára besamellt teszek, jöhet 1 réteg tészta, majd besamell, majd ragu, újabb tészta stb, a tetejére ragu kerüljön, meghintem jó sok reszelt sajttal (ezt a rétegek közé is tehetek), alufóliával lefedem, 20-25 percig sütöm, majd leveszem az alufóliát, és újabb 10-15 percig sütöm.

Annyira de annyira finom, garantálom, ha Apa ismét belétek szeret.
lkt
 
 


Kata!

Megjött a mensid??

Judith!
Hajnesz után nem tudok labdába rúgni, bocsi, jánosügyileg. Nem tudja ez az Ottó, miről maradt le.
lkt
 
 


SziasztokKép

Én benne lennék egy kis kézművességben.Kép Persze ha nem zavar titeket egy ugri-bugri egyéves.

HajniKép
Kóbór JánosKépKépKépKép

Puszi

KépKép
 
 


Jó estét Lányok!
Nem jött meg, sajnos... :-(
Felhívtam a Dévait, annyit mondott, hogy ha péntek reggelig megjön, hívjam fel, talán még berendel délutánra. De nem ígérte már meg, hogy biztosan beleférek még, hanem telefonáljak és megbeszéljük. Úgyhogy továbbra is itt izgulunk, hogy most mi lesz?

Kép


Sziasztok!Kép
Timikém!
Nagyon bátor csaj vagy!KépNekem is kellene már fogdokihoz menni,de majd jövőre rászánom magam.KépKöszi a receptet meg fogom csinálni becs szó.

Réka!
Nem lehetne ingyen bérletet kiálítani nekünk abba a játszóházba?KépPersze ha csak nem a város vagy ország másik végében lesz.Kép Ha csak kedvezmény kapunk már az is jó.Kép

Milyen kreatív délutánról van szó???Én is,én is!Kép

Andi!
Mit kap Laci ami bazi nagy dobozban volt?Kiváncsi fáncsi vagyok.KépLaci légyszi most ne nézz ide!Kép

Mindenkinek puszi,akinek nem írtam külön annak dupla puszi!KépDia

Kép
Kép
 
 


KatácskaKép
Összebújás apával és némi hasizomgyakorlat talán segíthet.
Tesztet nem csináltál? Hátha Kép
Egy másik topikban is tegnap történt meg a csoda. Második lombik elötti spontán baba Kép

De ha nem és mégsem jön meg péntekig, akkor úgy lesz jó. Lehet a baba januárban szeretne beköltözni Kép

 
 


KataKép
Azt akartam még mondani, hogy szolidaritok ám! Nekem is késik Kép

DiaKép
Nem olvassa Laci a topikot és kategóriában tudja, hogy mit kap (társasjáték), csak pontosan azt nem, hogy mit és ezt nem is árulom most el, mert mi van ha mégis beleolvas Kép

Egyébként ha szeretne valaki társasjátékot venni, akkor ajánlom a
www.compaya.hu vagy a www.gemklub.hu oldalt. Itt nem csak azok a társasok kaphatók, amik a játékboltokban, hanem több ezerből lehet választani Kép

És akkor tessék kreatív délután időpontokat választani:

Kreatív délután

 
 


Kata! Kép Én is azt mondom, hogy akciózni kell otthon (vagy bárhol) apával, húzzatok bele. Dolgozzon még egy kicsit Pityesz is. Kép

Timi! Kép Hát nem semmi csajszi vagy. Jól kinevettem magam, elképzeltem lelki szemeim előtt az ugrálásod a székről. De azért irigykedem is rád, nagyon bátor voltál.

Réka! Kép Azért bővebb beszámolóra számítottam. Ráérzett rögtön a problémák forrására? Mi volt, mi volt, mi volt? Kép
Én is gondolkodtam egy játszóház nyitásán itt, csak közvéleményt kellene kutatnom ez ügyben, lenne-e rá kereslet. Milyen végzettséget igényel, nem tudod?
Én is imádom az kézműves foglalkozásokat, főleg ha a'la Réka. Kép

Wish! Kép Mikor tellik le két hét? Már nem kell várni a telcsit igaz?
Annyira kíváncsi vagyok Laci ajándékára. Írd meg!

Megasztárt megnéztem, most gyorsan Született feleségek. TV mániás lettem.
 


VandaKép
Már megírtam, társasjáték Kép
Én is nézem a Született feleségeket Kép

 
 


Helló Csajok!

Tegnap voltunk dokinál. A Picik behozták a múltkori lemaradást. Az egyik pont megfelel a korának, a másik még ennél is nagyobb egy picit.
A fejük most 50 mm és 53 mm.

Mindkettő harántfekvésű, vagyis vízszintesen egymás fölött vannak. A doki szerint ennél rosszabb nem is lehetne. Szerintem viszont ezen még korai aggódni.

ÉS VÉGRE TUDJUK A NEMÜKET!!!!!!!!!!!!!!!

Mindketten fiúk Kép!
Most aztán törhetjük a fejünket a pasineveken!

Én majd itthon szolidaritok veletek a kreatív napon, jó?!
Stella

Kép
 
 


Wish!

Én szívesen mennék kreatív napra, de sajna nem fér bele az időmbe. Dec.6-ig könyvtárba járás, aztán már a vizsgáimra kell készülnöm. Kellett nekem a szakdolgozatot a végére hagynom...

Stella!
De jó, fiúk. Persze megint a lányok vannak kisebbségben Kép

Timi!
Majdnem hasonlóan készítem a lasagnét, nekem a besamellnél vannak más arányaim. S imádom, csak nálunk ritkán van, lévén Atti paradicsom allergiás Kép

Kata!
Lehet, hogy spontán...

Hajni! Kép
Kóbor János Kép

Eszter
Kép
 
 


SziasztokKép

StellaKép
Két fiúKép Felkötheted majd a gatyádatKépKép Elég béne fiú nevek vannak, kezdjetek már most gondolkozni.

WishKép
Nekem bármelyik délután jó, alkalmazkodom a dolgozó tömeghez.

Puszi

KépKép
 
 


Stella!
Gratulálok!KépSzerintem legyen Dominik és Olivér.KépKépPuszi

Kép
Kép
 
 


ENIGMAKépKépKép
 
 


Bocsánatot kérek mindenkitöl.
Padlón volt a lelki világom
Szültem két egészséges gyereket és az egyiket majdnem tönkre tettek.

Lehet hogy nekem nincs már helyem köztetek.

Kérlek bocsássatok meg.
Elsö sorban EnigmaKépKép
Rosszul értelmeztem az egészet.
 
 


Lavy!

Persze, hogy KÖZTÜNK A HELYED!!!! Iszonyatos lehet (és ezt Enigma tudja a legjobban), ha beteg a hőn áhított baba, az hogy padlón voltál, is érthető, Enigma maga is nagyon labilis lelkileg. Azok az átkozott hormonok!

Enigma nevében nem tudok ugyan nyilatkozni, de biztos vagyok benne, hogy megbocsát, ha már meg nem tette, mert ő is egy nagy szívű, érzékeny lány.Ezért szeretjük!!!

Enigma!

Hogy van Zsombi??? Vettetek szélcsövet? A barátnőm is áradozik róla, rengeteget segít a nyűgös kisfiánKépKép
lkt
 
 


Lavy!

Mi az, hogy nincs köztünk helyed???? Ne butáskodj már, mindenkinek vannak rosszabb pillanatai. Szerintem mi nem haragszunk, Enigma pedig tudja, hogy min mentél keresztül. Én nagyon remélem, hogy maradsz velünk, s első ikres kismamiként osztod majd a jó tanácsokat nekünk.

Eszter
Kép
 
 


Stella! De jó! Két gyönyörű kisfiúKépKépKép Még szerencse, hogy megálltatok a sárgánál és a kéknél a ruhavásárlásban, éreztétek ti ezt, valld be nyugodtanKép

Kedves Kretaív Lányok!

Nekem lenne egy javaslatom, mert tegnap este is hóember festés közben ezen a de jó lenne együtt kézműveskedni dolgon járt az eszem. Elképzeltem, amint a jó nagy kretaív dobozommal, meg a cserepeimmel vonulok Rékához. Hát nem kis cucc. Nem -e lenne -e esetleg -e jobb az, hogy elmennénk együtt valami kreatív műhely félébe, ahol fizetni kell ugyan, de adnak mindenféle alapanyagot, sőt még esetleg segítenek is. Ha jól láttam a neten, Bp-n van egy csomó ilyen.
A helytől függetlenül különben nekem az lenne a kérésem, hogy hétvégén tartsuk, de ha a többség hétköznap du-hoz ragaszkodik, nekem az is jó, csak akkor valszeg valakinél ott aludnék, hogy ne kelljen késő este vonatoznomKép

Réka! azt elfelejtettem írni, hogy csatlakozom Hajnihoz, nagyon szívesen mennék Hozzád, mert tényleg írtó jó környéken laktok, Ágihoz is mindig olyan szívesen mentem a környék miatt is.Arról ne is beszéljünk, hogy a férjem munkahelyétől egy köpésre van, ezért is kényelmesKép
lkt
 
 


Kreatív délután

 
 


StellaKép
Hűűű, két fiú Kép Csatlakozol a fiús anyák táborához Kép

TimiKép
Nem hiszem, hogy gond lenne találni valakit aki befogad egy éjszakára Kép, de próbáljuk meg akkor valamelyik hétvégét első sorban belőni.

 
 


Stella! Kép
Az a formás pocakod most aztán kitett magáért! Két fiú, nagyon szerencsések vagytok. Nagyon sokat fognak ők még vándorolni, úgyhogy ne a dokinak legyen igaza.
Gondolom most egyfolytában gondolkozol a neveken, de jó! Vagyis én biztos ezt tenném. Bár igaz ami igaz, a lánynevek jobbak.

Wish! Kép Én csak a jövő hét pénteken vagyok Pesten, és akkor se sokáig, de meglátjuk mit mond Pityesz, és annak függvényében tudok nyilatkozni a kreatív napról. Pedig már erről álmodtam, de tényleg. Olyan jó lenne elmenni, kreatívoskodni kicsit.
Timi ötlete is jó, de én pici pont vagyok az eldöntésében, főleg ha nem is tudok menni.

Réka! Mi a Kacsóh Pongrác 130-valamennyiben szoktunk megszálni a sógornőmnél. Ez tőletek messze van? Gyalog?
 


Wish!

Imádnivalóan pontos vagy ebben a kreatív nap összehozásban isKép
Dec 3, é 10. nekem is -.
lkt
 
 


Sziasztok!
Na, az éjszaka végre megjött a vérzésem, úgyhogy kezdődhet az izgalom, mint mond holnap Dévai. Reggel kell felhívnom, hogy megmondja, tud-e még vállalni az idén.
Tiszta izgalomban vagyok! Szeretnék menni, meg félek is egy picit, és még rengeteg más érzés kavarog bennem. Jó lenne már hozzákezdeni.

Köszönöm hogy bevettetek a kreatív buliba. Hogy élni tudok-e az alkalommal, az nagyban függ attól is, hogy mit mond holnap Dévai.
Jövök majd reggel a hírrel!

Kép


Drágáim,
Meg kell mondjam én még vonal mentén sem tudok egyenesen vágni, biztos hogy akarjátok, hogy menjek?
farkasok J

Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: