Új privát üzeneted érkezett!

próba
Vendég

vonalzópróba....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép

---
sadmin
Budapest VI. kerület

próba
mima11
Szeged

próba
sadmin
Budapest VI. kerület

kkk
zsuzsiiii
Budapest XXI. kerület

aaa

KépKép
KépKép
zsuzsiiii
Budapest XXI. kerület

aaa

KépKép
KépKép
zsuzsiiii
Budapest XXI. kerület

aaaa

KépKép
KépKép
zsuzsiiii
Budapest XXI. kerület

:-)

Zsó

KépKép
KépKép

ör

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét

hfisfwhf

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét

próba

Zdhgvffhjvgtzjjhcdf

Piri

Kép
Kép
Kép

@mérnökasszony:

szia! na, hogy tetszik eddig?

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest

Lehetne egy oldal tetejére gomb is? Nagyon érzékeny a vissza gombra, vagy ez mobil függő? Ha megnyomom a vissza gombot nem az előző betöltött oldalra lép vissza, hanem törli az utolsó hozzászólásomat

Piri

Kép
Kép
Kép

@mérnökasszony:

Dóri már készíti is, azt mondta a másik topikban. A vissza gombot nem tudom, hogy lehetne kevésbé érzékennyé tenni, de mindjárt továbbítom ezt is.

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest

@dia: ok, egyébként klassz lesz, bár kár hogy itt nincsenek aláíràsok

Piri

Kép
Kép
Kép

Mérnökasszony, alulra betettem az "oldal tetejére" linket, viszont ezt a vissza gombos dolgot nem értettem teljesen.

mardor
mardor
Telki

@mérnökasszony:

hát, izé, félek, kicsit belassulna tőle a letöltés, plusz úgy megdobná a nethasználatot mobilon, hogy nem biztos, hogy örülne neki mindenki...

dia
Budapest

@mardor:
Ha elküldök egy hszt majd megnyomom a vissza gombot akkor vissza lép az üzenet szerkesztés fázisba, mintha újra szerkeszthetném a már elküldött üzenetet. És ekkor újraküldhetem az üzenetet, ezért duplázott az előbb a képem

Piri

Kép
Kép
Kép

@mérnökasszony:
Hmm, most kipróbálom...

mardor
mardor
Telki

@mérnökasszony:
Már látom, mire gondolsz. De miért kell vissza gombot nyomni? A hsz. elküldése után nem frissül az oldal?

mardor
mardor
Telki

@mardor:
De, frissül. Másik topikba kerestem a legrövidebb utat :-)

Piri

Kép
Kép
Kép

@mérnökasszony:

Jaaaaaa....

dia
Budapest

próba

Kép
Kép
Kép

Próba :)

Lilypie Maternity tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

123

Prb :shock:

:-)

próba

...

proba

Lilypie Pregnancy tickers

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Próba terület

Jegyzetfüzet:

XTeakiadó