Új privát üzeneted érkezett!

Minden rendben van vele, több mint 7 kiló és már forog hátról oldalra majd hasra. Hasrol pedig hátra, de az utóbbit nem mindig csinálja csak az esetek felében kb. A hasra forgast meg este, félálomban is.... Egyfolytában dobja át magát.

A feje picit balra billen a doki szerint, el kell menni egy általános felmérésére, de azt mondta szerinte semmi nem lesz, de inkább nézzen rá egy gyógytornász.

@knegm:
Örülök a jó híreknek! :-D

Én majd csontkovácshoz viszem Bálintot nincs semmi baj csak a magam megnyugtatására nézetem meg

Knegm itt van egy hapi a Szálloda úton a babákat ingyen néző meg küldök telószámát is ha gondolod.

Nyuszmusz, Igen, azt nagyon szépen megköszönném!

Knegm priviben elküldöm a számot.

Van vki akinek refluxos a babája?

Ki kezdte el a hozzátáplálást?
Ezzel kapcsolatban tudtok tanácsot adni hogy kell elkezdeni (mivel, mennyit stb)?
Mindent írjatok le...
Köszi

Knegm!
Olvastad az üzit?
Mi hétfő délután megyünk.

Nekünk úgy tűnik hogy le van maradva a mozgasfejlodesben. Azt mondta a védőnő h gyenge a karja. Nem szeret hason lenni, nem támaszt a karjára. Viszont állandóan állni akar...

@annacska15:
Hátha később megerősödik. Nem minden baba egyforma.

Sziasztok!
Voltunk csontkovácsnál, mindent rendben talált Bálintnál.

@nyuszmusz82:
Reméljük így lesz. Amúgy semmi gondom vele

Az a lényeg...
Jól vagytok?

Oda vannak a bokáim, nem tudom miért de nagyon fájnak hónapok óta. Amúgy köszönöm mindeki jól van.
Anna most kezdte az ovit. Hát nem annyira szereti...

Korán kell kelni?
Nem a terhesség miatt fáj?

Nekem a hajam hullik de nagyon.

Vagy hogy talpon vagy...

Addigra már úgyis felkel a kicsi mire kelni kel. 7 kor kelünk, 8:45 től jár

Igen megkaptam nyuszmusz, köszönöm szépen :-)
Velünk minden rendben, igyekszünk elkerülni az influenzat... Szerdán megyünk 4 hós statuszra, Adél hátról hasra forog mind2 irányba, húzza a térdeit maga alá. Még mindig cicis de elkezdtem vele almát kóstoltatni. Étkezést nem t tervezek még kiváltani, de ismertetem az ízekkel minden nap. Eddig fogékony, sőt túl fogékony rá. Utána sír vagy 30 percig mert kellene még neki, szóval lehet hogy mégis kap majd nagyobb adagokat szépen lassan. :-) a hajam nem hullik jobban mint azelőtt, utalom amúgy. A fenekemig ér de mindig fel van kontyolva, feleslegesen ilyen hosszú de nincs szívem levágatni. Diéta megy azóta is keményen, így mar 10 kilóval vagyok kevesebb, mint ahogy kezdtem a terhességet. Amúgy nem éri meg, csak azért eszem mert ennem kell. Nincs élvezet benne olyan szigorú. Minden ízetlen :)

@knegm:
De jó hogy írtál :-D
Nagyon ügyes Adél!
Örülök hogy jól vagytok.

Bálint még nem forog, de már kközel jár hozzá. :-)
Már eszi az almát sütőtököt barackot.
Babakeksszel imádja.
Ma a krumplit kóstolta, hát elsőre nem ízlett neki, fancsali arccal ki is tolta a szájából :lol:

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

X
EZT MÁR OLVASTAD?