Új privát üzeneted érkezett!

@napsugar22:
Szia! :-)

Minden rendben volt :-)
Képességei korának megfelelőek, még kicsit előrébb is van :)
68cm és 7130g Bálint.

A kanalas pürét szívesen kóstolgatja fogyasztja.

Nagyon kínlódik a fogával ő is egyre többet felsír, és már fehéredik az ínye nagyon de még nem tört át.

Kis hernyó olyan édi ahogy próbál kúszni bár inkább hátrafelé halad mint előre.

Én vagyok gyenge meg kedvetlen, lehet vitamin hiány is, meg visszatért a mensim is az is eléggé megvisel.
Szülés óta nyolc kilót fogytam.

Lenne itt a közelben Maminbaba torna, hordozós latin fittness, gondolkozok rajta hogy kipróbálom.

Szia Nyuszmusz!
Örülök, hogy jelentkeztél! De szuper hogy ilyen ügyes Bálint baba, szépen fejlődik!
Kezdetben hátrafelé közlekednek majd ahogy rájönnek elkezdenek előre is kúszni.

Lehet egy kis mozgás kellene csak és energikusabb lennél. Bár egy anyának megvan az otthoni fittnesse is kimozdulás nélkül.
Mikor lesz az 1.óra? Jó ötlet szerintem, ha mész majd írd meg milyen.
A fáradtság, kimerültség miatt vagy gyenge....tudsz rendszeresen enni, pihenni Bálint mellett?
Ezt azért kérdezem így mert anno a kislányommal elhanyagoltam az evést mert minden más fontosabb volt és persze mindent meg kellett csinálnom 1 nap alatt. Most lazább vagyok, figyelek az étkezésekre bár nem híztam szerintem semennyit, annyi lehetek mint a várandósság előtt. Mondjuk ez nálunk genetika. A fittnessről meg már 2 gyerek gondoskodik.

Vigyázz magadra és majd jelentkezz ha tudsz!

@napsugar22:
Sziamia!

Hát ráhibáztál...
Inkább a kaja hogy egyszer max kétszer eszek egy nap...

Tudom h nem helyes így...
De ha ébren van Bálint akkor vagy foglalkozok vele vagy a házimunkát csinálom stb
Ha alszik akkor meg pihenek vagy olvasok egy kicsit (persze evés helyett)

Az első óra ingyenes lesz, lehet most a héten el is megyek.

Ti is vigyázzatok egymásra!

A fogaim mennek nagyon tönkre szülés óta a harmadik tört le :-(

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

X
EZT MÁR OLVASTAD?