Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!!

Én is nagyon örülnék a Facebook csoportnak, mert telefonon keresztül nagyon rossz ezen az oldalon írni...kb szívesen válaszolnék mindenkinek egyesével, de mire visszaporgetem a beszélgetéseket lemegy a nap. Bár egyáltalán nem vagyok nagy facebookos, sokkal átláthatóbb lenne minden beszélgetés. Szóval ha valaki ért hozza, hogy kell egy szupertitkos csoportot létrehozni .. hajraaa :)
Elvileg sikerült kitöltenem a táblázatot :)
Én most 10+5 vagyok. Pénteken megyek vervetelre (cukorterheles, panoráma, torch ). Utalom a vervetelt. Pláne a terhelést
28-ÁN pedig genetikai uh+doki. Úgy várom, hogy lássam újra addig pedig mantrázom, hogy minden rendben velünk
Nekem kezdenek elmúlni a rosszullétek, bár most annyira nehéz napjaink vannak. Bendének 4 foga jön egyszerre. Szegényt megviseli nagyon :( de majdcsak túl leszünk rajta
Zsuka nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen

Borostyán jajjj de jooo

zyxton Ezek a legszebb hangok
Fanni nekem is imindig megugrik a vérnyomásom ha a doki méri, de nekem az előző várandósság alatt napi egyszer merném kellett és leírni az eredményt. Mindig vittem neki és így látta, hogy a magas vérnyomásom neki szól én még szedem az utrogestnant, jövő héttől fogom csökkenteni az adagot és szépen leállni vele :)

Sziasztok! Felfedeztem még egy baba csomagot :) 

Welcome Baby névre hallgat, ide küldjetek emailt: 

info@welcomebaby.hu

És hogy mi van benne:
MAM cumi,  Elevit complex 2 (4 db), babamasszázs olaj, Bepanthen baby, Nivea krém, Lactacyd, kismama naptár (11. héttől), MAM termékkatalógus, szórólapok, no meg 2 lejárt kupon. 
Egy kis zacskó az egész, de elég jó. :) 

ps: Az Elevit is lejárt. A másik csomagokban pedig a fogkrémek. Szóval érdemes megnézni...

@dzsu9:

Szia! Köszi az infót! A honlapon ezt írják: "Tekintettel arra, hogy egyesek visszaélnek a lehetőséggel, és több email címről regisztrálnak, időlegesen felfüggesztettük az igénylést.
A közeljövőben, csak terheskönyv szám megadásával lehet Welcome Baby csomagot igényelni."

Ez azért elég nagy pitiánerség a kismamáktól, nevetséges, hogy bepróbálkoznak a több regisztrációval!
Neked még sikerült igényelni? Az e-mail címre ha kiskönyvi számot küldünk, akkor adnak?

Én egyébként még csak a Promobox-hoz jutottam hozzá és nagyon kellemesen csalódtam! Csupa hasznos dologgal volt tele, semmi sem volt lejárt, a kuponok is idén év végéig jók.  A macis doboz tetszik a legjobban! Úgyis hamarosan költözünk, jól fog jönni! 

Picnicky

@picnicky:

Annyit jeleztem nekik, hogy érdekel a csomag, erre kérdezték, hogy merre lakom, s megadták, hogy hol vehetem át. Nem kellett a kiskönyv, csak a helyen kitölteni egy rövid adatlapot - amiről le is lehet "iratkozni" amúgy. 

Szerintem is nagyon ciki, hogy ezzel valaki visszaél!

@picnicky @dzsu9: nekem a promoboxban volt pont e legkevesebb hasznos dolog :D de hát mondják, hogy folyamatosan változik a tartalma, uh ez amúgy is lutri :) 
Írtam a welcome babynek de még nem válaszoltak (meg facebookon is írtam, de még ott se :/ )

No mindegy, de az hogy valaki 1 ingyen cumiért és 5 termékmintáért bepróbálkozik több e-mail címmel az valóban elég szomorú. 

Képzeljétek, tegnap meg tegnap előtt brutál mód fájt a derekam.. meg is erőltettem magam, egy kicsit sokat mentem, de valószínűleg a babó növekedése is rátesz, hogy máshogy terhelődik a gerinc. Olvastam erről a pocaktámaszról, nekem az Anita típusú teljes pocakot fedő a legszimpibb. Egy bajom van csak, hogy 12ezer!!!! :D én ezt kicsikét sokallom, uh most próbálok használtan keresni. 
Van aki már próbálta esetleg? Én eddig neten jókat olvastam róla :)

Ti vettetek már övterelőt a biztonsági övhöz az autóba? A Promoboxban található egyik tájékoztatóban írták, hogy érdemes beszerezni. 

Egyébként a Promobox színvonalasabb, mint a Nativitas doboz. Az egyszerűen nulla volt. A dobozokat egyébként most arra használom, hogy a babának már kapott vagy vett apró cseprő dolgokat azokban tárolom. :) 

Lilypie Maternity tickers

@fanni89: Jól emlékszem, hogy te kaptad a lejárt határidejű Lidl kupont a Promoboxban?   Nekem érdekes módon nem a derekam fáj, hanem a combtövem. Olyan, mintha izomlázam lenne. Ez akkor jelentkezik, ha sokat járkálok, aztán pihenés után elmúlik. Ahogy utánaolvastam ez a kismedencében zajló változások miatt is lehet. Közben meg nekem is másnaponta hasogat a fejem, egyre sűrűbben. 

De legalább a progeszteront abbahagyhattam. 

@zsuka27:

Szia! Szerintem még ne add fel. Én 6 hetesen voltam először, és nekem se látott még babát. Meg is voltam ijedve, de két hét múlva már ott dobogott a kis szíve. :) Sok fórumot átolvastam a gyötrő várakozás közben, és rengetegen írták, hogy ugyanígy jártak. Kívánom, hogy minden rendben legyen nálatok is :)

@fanni89:

Szia! E-mailt írj a welcomebabynek! :) Ide: info@welcomebaby.hu Nekem spamba jött a válasz elég hamar, úgyhogy ott is nézd ;)

@sazpa:

Szia! Úgy látom hasonló korúak vagyunk és terhességi hétben is fej-fej mellett haladunk ;) Gratulálok a babához! Mi ma voltunk a 11 hetes ultrahangon, febr. 25-én megyünk a kombinált tesztre. Az orvos bíztat, hogy minden rendben, tarkóredőt még nem is látta. :) Ti hol tartotok?

@aletheia:

Szia! Takarja el a hasát :D Ez jó! Az orrdugulás nekem is probléma. Az orvosom nagyon nem örül neki, de hát mondom én megfúlok :D Aztán kompromisszumot vállaltunk, hogy, csak ha nagyon muszáj, csak egyik orrüregbe. Nekem ez évek óta tart sajnos. 

Táblázat kitöltve :)

Mai kép manócskárol. :) Doktor bácsi szerint minden a legnagyobb rendben :)

@annsori78:
Jajj, babó nagyon cuki!! Végre nem csak én tudok képet feltolteni

A lejárt Lidl kupon nem az enyém volt, nekem kupon se volt benne

@fanni89:

Köszi! :) Én is csak telefonról tudok feltölteni :) 

Én kaptam lejárt kupont :D

Sziasztok!

Fanni89: nekem pedig befeszül a hasam, ha sokat sétálok. Ne emelgess nagyon, vigyázz magadra!
Annsori78: de jó neked, hogy már voltál UH-on és láthattad:) Én vasárnap megyek Magyarországon, alig várom! És ez a tarkóredős dolog nem fog hiányozni? Vagy a teszttel kiegészítve az már nem olyan fontos? Marha jó ez az UH kép, annyira látszik mindene:) Nagyon cuki:)

Képzeljétek vettem ilyen magzati hang hallgató szerkentyűt, gondoltam, ha vasárnapig nem is láthatom, hogy rendben van-e, majd behallgatok. Fél napig kerestem, férjem mondta is, hogy ha tudja, hogy venni készülök ilyet, lebeszélt volna, mert most 5 napig tovább paráztatom magam, mert tuti nincs is szívhangja, stb. Szóval nem találtam meg végül, de rákerestem neten és a termkleírásban azt írják, hogy 12 hetes kortól:) Remélem csak amiatt nem hallottam, mert még csak kb. 1O és fél hetes, és még olyan helyen, ahova nem tudok behallgatni. Így mot hanyagolom és nagyon izgulva várom a vasárnapot!

Többiek, hogy vagytok?

Sajnos a promo dobozos témához nem tudtam hozzászólni, sosem voltam ilyen beszerzős:) Meg itt még nem fedeztem fel ilyet, majd meglátjuk vénségemre lehet, hogy én is élek ezekkel, ha lesz. Mondjuk egyik fiam sem cumizott és nem is cumisüvegezett, de ez nem jelenti azt, hogy ő sem fog:)

@sazpa:

Köszi! :) Hamarosan akkor te is láthatod végre a picuridat! ;) A terkóredő vizsgálatot a genetikai ultrahangot, és vértesztet 02.25-re tették. Na megint várhatok 10 napot :D Mindig csak várunk, de hát ez a várandósság, nem? ;)

@annsori78: ne haragudj, nem emlékeztem :) Babó cuki!  @fanni89: A Lidl márkás pelusos csomaban volt elrejtve. :) Hátha mégis...

annsori78: végülis a nevében is benne van a vár szó (várandóság)

Viszont rákerestem véleményekre ezzel a kis szerkentyűvel kapcsolatban és sokan leírták hol kell hallani, egészen a szeméremdombnál ebben a korban. És lehet, hogy őt hallottuk:) De az is lehet, hogy a saját szívverésem egy verőéren? Legalább 1OO-at vert/perc, lemértem (szerintem a baba szívhangja gyorsabb). Na jó, tényleg túlparázom. 3 nap múlva minden kiderül Le is zárom ezt a témát itt magamban

@sazpa:

Lehet te izgultál nagyon, azért volt olyan gyors a szívverés? :) Huh, én nem veszek ilyet, így is szétparázok mindent :D

@annsori78:

De jó kép, nagyon szépen látszik a pici és az arca is milyen jól el lett kapva!  Gondolom nem volt könnyű, mert izgett-mozgott. 

Húú, akkor már nekem is így fog kinézni, ha jövő kedden végre megnézik? Akkor már a 13. hétben leszek, de már olyan régen nem láttam, el sem tudom képzelni, mekkora nagy lehet... Ahogy közeledik az idő, egyre jobban izgulok, hogy minden rendben legyen.  Folyton emlékeztetnem kell magam ilyenekkel, hogy: dehát még mindig vannak émelygéseim rendszeresen, puffadok, nagyok a melleim, nőtt a hasam, fura alhasi feszüléseket érzek, nem volt eddig semmi vérzésem, görcsöm stb. Ilyenkor meggyőzőm magam, hogy dehát ezek szerint mindennek rendben KELL lenni, a bogyókának már nagyra kellett nőni odabent!  Ugyeeee?? 

Picnicky

Annsori dejooo ez a kép nagyon cuki
Én ma töltöttem a 11 hetet. Túl vagyok a vervetelen
, többek között cukorterheles :? annyira utalom. De szerencsére nem volt semmi gond. Kíváncsian várom az eredményeket. Nagyon remelem, hogy minden rendben lesz
Sazpa engem is lebeszeltek az előző varandossagom alatt erről készülékről. Én is hajlamos lennék folyton a szivhangjat hallgatni. Emlékszem az elején a védőnőnél is komoly kutatómunka volt, mire megtalálta a picurt szóval nyugi bár könnyű mondani. Én is állandóan parazok mindenen
Bár lehetne minden héten uh-ra menni, hogy az ember lánya ne aggódna ennyit

Picnicky igen igen!! rendben kell lennie

@picnicky:

Igen :) Rendben lesz minden! 

Én is mindenen parázok... Bár hozzátok képest le vagyok maradva, mi még csak 8 és fél hetesek vagyunk :) és majdnem 11 leszek, mire a következő UH-ra megyek... Na addig én is szétaggódhatom magam...!
Pedig tegnap full szarul voltam, émelygés, szédülés minden.. Ma meg tök jól vagyok! És ahelyett hogy örülnék, hogy végre bírok enni, még ezen is parázok...

Melóban megmondtam, és azt is, hogy az októberi missed ab. miatt most a kritikus időszakot nem szeretném itt a stresszben tölteni. Főnököm abszolút támogatott így most itthon vagyok. Egyelőre a szabijaimat írtuk ki, aztán a köv. UH-n kiderül, hogyan tovább, valószínűleg veszélyeztetettként táppénz. 

@ancs008:
@zyxton:
Köszi, mindig jól esik kicsikarni a minden rendben lesz bátorító mondatot! ;-) Mindnyájunknak minden legyen rendben és rendben is lesz! :)

Zyxton, akkor te is túl vagy a nagy melós bejelentésen, jó neked! Én jövő héten tervezem, mert egyik kolléganőm kedden fog felmondani és nem akarom, hogy véletlen rám is gondoljanak, mint akire plusz munkát lehet rakni. Mondjuk így egymás után kicsit le fogjuk sokkolni a vezetőséget, dehát ez van, ilyen az élet.

Picnicky

Sziasztok!

A tegnapi reggelünk merő ijedtségben telt, ugyanis egyhén véreztem. Azonnal bementünk a kórházba, ahol az orvosom megvizsgált és azt mondta, hogy minden rendben a picivel. A méhlepény ép és nincs vérzés a méhemben sem. Nem tudta megmondani honnan jön. Úgyhogy most nyugalmat írt elő és nem győzött bíztatni, hogy minden rendben nyugodjak meg. Úgyhogy ma nem mentem a Várandós napra sem, mert nem akarom kísérteni a sorsot. Remélem hamarosan elmúlik, mert addig nem tudok 100%-osan megnyugodni. 

@borstyan:
Kitartás!!! Ilyenkor az a legfontosabb, higy próbálj pozitív maradni, az segít elkerulni a stresszt. Feküdj amennyit lehet, na hajoljgass, ne emelek, ne menj sokat. Amikor nekem az elején Barnazas volt, full ki voltam, aztán osszekaptam magam, sokat beszéltem a picihez, egy hétig szinte csak pihentem és feküdtem és magnéziumoztam. Muszáj pozitívan gondolni a babóra és a dolgokra, különben felőröl az aggódás.
Minden rendben lesz

@fanni89: köszönöm a bíztató szavakat. Nagyon igyekszem minél többet pihenni és nem parázni. 

@borstyan:

Remélem azóta jobban vagy és sikerül pihenned?

@zyxton: Igen, köszönöm a kérdést, sikerül pihenni, a férjem intéz most mindent. A vérzés szivárgás átcsapott barnázásba, de erről előre szólt az orvos, hogy így lesz. Mintha egyre kevesebb lenne a mennyiség, de majd akkor nyugszom meg teljesen, ha már teljesen elmúlt :) 

Borostyán ha a doki azt mondja, hogy minden rendben, akkor mindennek rendben kell lennie Te megtettél mindent, hiszen azonnal mentél az orvoshoz. Fogadd meg a tanácsát, Pihenj amennyit csak tudsz Kicsi manó jól rad hozta a frászt mikor mész legközelebb vizsgálatra?

Sziasztok! Túl vagyok egy védőnői "vizsgálaton" meg egy fogorvosi kezelésen. 
Hát a védőnő kiakaszt ezzel a 180 grammos diétával :D egy grammot nem híztam, sőt tartom a csökkent súlyt. Mondta h nem jó hogy eszek gyümölcsöt mert így biztos hogy 16 kgot legalább fogok hízni..:D És ha rostot akarok bevinni a szervezetembe egyek zabpelyhet.. Mert ugye a zabpehely pont ugyanaz mint egy alma mondjuk. Teszem hozzá, hogy a zabpehely kalóriatartalma sokkal magasabb mint egy almáé, de mindeeegy :D 
Fogorvos.. jó fej volt meg minden, de beközölte hogy a lyuk, amit ma akart tömni, ugyan icipici, de bele lóg a mellette lévő fogba, uh még a másikon kívül ezt is kell majd tömni. Mondom de tök jó mert fél órával előbb bejutottam, mint ahogy időpontom volt, plusz ugyanaz az oldal, már úgyis le vagyok érzéstelenítve, hogy akkor meg lehet egyszerre csinálni a kettőt nem? Hát nem!  Nem is értem hogy gondoltam..:D uh egy hónap múlva mehetek hogy betömje azt a picike lyukat is amit most nem, aztán rá egy hónapra a másikat. Kérdem én, hány aprócska lyukat fog még találni, amiket nem is érzek és fogja szétfurkálni a fogaimat?

@borstyan:

Örülök, hogy jobban vagy! Pihengess továbbra is:)

@borstyan:

Sajnálom az ijedelmedet, de hidd el, minden oké  lesz!  Nem a vérzés napja környékén lett volna az újabb kimaradt menstruációd? Az okozhat még a szervezetben ilyesmi "emlékeztető" vérzéseket. A nődokim egyszer azt mondta, hogy a várandósok nem is tudom, talán 30-40%-ánál (nem emlékszem pontosan, de azért egy elég jelentős szám volt) előfordulnak vérzések a várandósság alatt, bármiféle negatív következmény nélkül. Különösen az elmaradt menstruációnak megfelelő időszakok alatt fordulhat elő. Persze az ember sose tudja előre, hogy mi az oka a vérzésnek, ezért megijedünk és sietünk az orvoshoz, hogy megnyugodjunk. Ez így van rendben, de tényleg, ne ijedj meg nagyon! 15 hetes vagy, nem lesz semmi baj!  A megerőltetés még, ami kiválthat ilyesmit, ahogy hallottam. Meg gondolom stressz, trauma, stb. is.
Persze, ha velem ez előfordulna, én is egyből megijednék...  Félek is kicsit, hogy lesz-e ilyen, mert nekem ráadásul még mindig nincs orvosom, akihez ilyenkor bizalommal fordulhatnék, és ez az, amiért igazán aggódom a hasonló esetek bekövetkezése miatt.  Igyekszem hamar dokit találni!

Picnicky

Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni. 11 hetes vagyok, első kisbabánkat várjuk <3 Múlt héten kezdtük elmondani a családnak és a barátoknak. Kétszer voltam eddig uh-n, a 7. és a 10. héten. Az első védőnői látogatás is megvolt. A héten megyek vérvételre és fogorvoshoz, jövő héten lesz a kombinált teszt. 

@manekineko:
Szia! Üdv itt minálunk gratulálok a babóhoz

Lányok lehet lemaradtam, de végül a Facebookot teljesen elvetettük? :) Ha nem és van rá igény, megcsinálom szívesen a csoportot :)

Sziasztok,

Vegre en is be tudtam jelentkezni. Eddig nem tudtam jonni, az otthoni laptop beadta a derekat, telorol meg nem tudok bejelentkezni, ugyhogy en is NAGYON orulnek a facebook csoportnak. :)

Mult heten szabin voltunk, elmentunk meglatogatni az ocsemet Budapesten. Eletem egyik legjobb utazasa volt, szuperul ereztem magam, csomo mindent megneztunk, meg az allatkertben is voltunk. A hosszu utat (9-10 ora) nagyon jol birtam, abszolut nem volt kenyelmetlen, es pisilni is csak parszor alltunk meg.

Ne haragudjatok, nem tudok visszaolvasni nagyon, mostmar melozom, dugiban irok. Csak muszaj volt jelentkeznem, meg a vegen kizartok. :D

Puszi mindenkinek

Lilypie Pregnancy tickers

Fanni, reszemrol van igeny, en benne vagyok :)

Borostyan, sajnalom ami tortent, de le a kalappal elotted. Pihenj, amennyit tudsz, remelem hamarosan teljesen elmulik a verzes.

Manekineko, udv koztunk, gratulalok a babahoz. :)

Lilypie Pregnancy tickers

Sziasztok! Köszönöm a kedves szavakat. :) 

Úgy néz ki, hogy túl vagyok rajta (lekopogom) most már vagy csak azért látok kis barnát, mert odaképzelem vagy tényleg már csak annyira nehezen kivehető. :)

@picnicky: lehetséges, hogy az elmaradt "helyett" volt, mert aznap lett volna a menstruációm. De akkor már minden hónapban a frász jön majd rám? 

@ancs008: legközelebb 3 hét múlva megyünk a 18 hetes genetikai ultrahangra. Azt mondta az orvos, hogy nem szükséges előbb mennem, ha csak nincs valami gond. 

@fanni89: részemről megköszönném, ha megcsinálod a Facebook csoportot. Ha jól vettem ki, akkor a többség örülne neki. Kérdés: ti is benne vagytok, hogy csak az itteni tagok legyenek benne? 

@fanni89:
Facebook csoport hajrá:) én is benne vagyok! Erről alig kapok értesítést.. úgy kell keresgélnem.az előzményeket.. Köszi!

Üdv manekineko
Borostyán emlékszem amikor nekem volt ilyen folyamatosan láttam a bugyin ( odaképzeltem :( ) de persze minden jól alakult a végén :) kitartás!!
Fanni azt mondjak, hogy elvileg minden várandós nő ir-es, szóval alapból mindenkinek tartani kellene ezt a fajta diétát. Nyilván ha semmi panaszom nem lenne, akkor én sem csinálnám. Sőt így gyerek mellett marha nehéz, de muszáj megtenni mindent hiszen nem csak rólam van szó. De Ha nem volt ilyen jellegű progbelmad nem kellene a vedononek erőltetni szerintem .. a csopinak nagyon örülnek, szerintem is csak mi legyünk benne. Tedd titkossá a csoportot :)

Lányok valakit fel kell vennem ahhoz, hogy létrehozhassam a csoportot :) Valaki bejelöl ismerősnek , mert addig nem megy :D 

https://www.facebook.com/lorinczi.fanni

Sziasztok!
Szeretnék nektek nagyon boldog baba várást kívánni!! :-* Köszönöm a bíztatatást! Sajnos nekem holnap missed ab-ra kell menni. Tovabbra is szépen nőtt a perzsák de sajnos nincs benne semmi:(.

@zsuka27:

Jajj nagyon sajnálom :'(

@zsuka27: Sokat gondoltam rád az elmúlt pár napban, remélve, hogy örömteli híreket kapsz. Nagyon sajnálom. Időről időre azért jelentkezz, ha van kedved, hogy mi van veletek. 

@fanni89: bejelöltelek :) 

No kész a csoport: 

2019. augusztusi babák fórum csoport

Annyi van, hogy mivel titkos ezért csak e-mailcímmel vagy kapcsolat utján tudok felvenni tagokat. Kérlek, hogy vagy e-mail címet írjatok, vagy jelöljetek be :) és írjatok már rám egy üzit a fórumos nevetekkel, hogy tudjak ti vagytok azok :) Kösziii

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

X
EZT MÁR OLVASTAD?