Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ancsa! Nagyon sajnálom, ami veletek történik! De ha elárverezik a házat, nem kell tovább fizetni a hitelt! Tudom ez nem nagy vigasz. Egyébként miért költöztök anyukádékhoz? Én tuti nem költöznék addig, míg el nem adják a lakást a fejem fölül!

Liza viszont nagyon ügyes! akkor gondolom használt a torna! 7 hónaposan nagyon jó a mászás. Jázmin is akkor kezdte!

Gyerekek, hogy viselik, hogy elment az apjuk?

Biztos nem vagy 100 kilo!

Kép

Nekem a bankba másképpen mondták :shock:
Ha nem tudják annyiért elárverezni,mint amennyivel tartozom,akkor odaadják kevesebbért is és a fennmaradó tartozást rámverik.
Ráadásúl mivel még nincs 5 éve h vettem,így a szocpolt is vissza kell fizetnem,ami 1.200.000.v Ft + a személyi hitelt is a ház miatt vettem fel,így az is rajtam marad :cry:

Maradnék én is addig amíg nem viszik el,de nincs pénzünk egy kanyi se :cry: És enni is kéne,nem?

De sajna pont 100 kiló vagyok
:oops: az utóbbi időben sokat veszekedtünk már én meg bánatomban ettem meg ettem meg ettem :oops:

A kis liza még nem érti, a fiam sír nagyon,ő apás volt,de a lányom is maga alatt van.
Mondjuk én is :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12

Ancsa! Hát ezek tényleg nem szép kilátások! De ha nem marad semmid, hogyan verik rád?
Nagyon sajnálom! Csak a te neveden van a lakás? A párod hogy veszi ki a részét ebből, Csak te vetted fel a hitelt?

Kép

Nem tudom,gondolom vonnák a fizetésemből majd :? fogalmam sincs,nem voltam még ilyen helyzetben :cry:

Igen,csak az én nevemen van a lakás ,így ő csak odébb állt egyszerüen :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.

Hát már bocs, de elég gerinctelen egy alak lehet! Nem gondol a gyerekeire? Egyszerűen lelép és kész? Szokott velük találkozni?

Kép

Nem,nem gondol a gyerekeire egyáltalán. :cry:
Neki ennyi volt,megrázta magát aztán kész :cry:
Én meg szívjam meg az egészet a gyerekekkel.

Ő könnyen odébb áll,nem marad tartozás rajta ugye,meg egyedül majd társat is talál magának,vagy már van is neki,az is elképzelhető :wink:
Én meg 3 gyerekkel kinek kellek majd?SENKINEK! :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.