Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok....

Kriszti: jaj de legyn stressz :wink: túl leszel a fog mütéten és az nagyon jó lesz utána....
De a bútor 1 szobában lesz de mind 2 a sarokban sé van közt vagy 2 m hely :) szóval nem ütközzik majd a kettő :D Hát most jönn rám a nem nagyon tudom mit egyek és aztán nem kívánom azt...Cicim fájdogál érzékeny és sötétedik :) M melozol?

Nálunk Hétfőn este felfedeztem, hogy elől a 3-4 fogam között egy luk van...Na hát kaptam érte lebaszarintást a páromtól, hogy nem vigyázzok magara mg stb...Mondom, persze, direkt csinálom......Aztán Kedden telefonáltam, hogy mi legyen?Mondta az orvos, hogy persze mehetek és kaphatok érzéstelenítőt, csak mondjam, hogy kismama vagyok De mégis félek azért!!!!Ti voltatok ilyen korán fogorvosnál???Volt valakinek a korai terhességénél fogtömés???
Aztán megbeszéltük, hogy Szombaton lesz kis buli nálunk Vasárnap meg végül megrendeljük a bútort ahogy ide feltettem olyan lesz és kész!Jó lesz Ami 1 hét múlva Vasárnap érkezzik, és közben kitaláltam, hogy akkor elötte lévő nap jövőhét Szombatról van szó, akkor meg átrendezzük és átfurjuk a szekrényeket, illetve, megtudtam győzni a páromat, hogy az egyik ismerősünk felragasztja nekünk a díszlécet mind 2 szobában Szóval végre a végére érünk a lakás utsó szépítéséhez, felújításához amit alig várom, és akkor köv Hétfőn meg orvos Szóval sürü lesz a jövő hétvége, de izgalmas Most hétvégén meg buli és csavizás
Ezek vannak :)
csip-csip18
 
 


Jó reggelt :D

Csip ne izgulj, a dokid majd majdmeondja mi legyen. Nekem igaz akkor mikor gond volt nem tömtek, de érzésteleítöt én is kaptam, azt meg álítólag kaphatnak kismamik is. Szóval inkább tömesd be,mint begyulladjon, vagy ilyesmi,mert az ártalmasabb.Mondjuk engem már a fogdoki gondolattól is öszeszorul a gyorom,nem azért mert félek töle, csak úgy a rossz emlékek. Tegnap sierült egyet legalább apa vállán bögnöm :? :? :cry: Kijött, muszáj volt, de megkönnyebültem. Szegény már azt hitte totál depis lettem megint,mint amikor kijöttem ide és nem mentek úgy az ügyntézések ahogyan szerettük volna....Na mindegy..

Ma melózom igen,hál istennek,mert 2 napja, csak a 4 fal között már begolyózik az ember, az idö is szar volt, hideg esös, ma meg legalább süt a nap! :D :D :D

Csip akkor nem fogsz unatkozni! :P Legalább az idö is gyorsabban telik! Hidd el itt van az a 11. nemsoká!! :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látszik, ez ilyen fogászatos hét. :roll: Én is holnap megyek, de csak terhességi ellenőrzésre. :? Úggggyy, nem akaródzik, de muszály, mert érzem, hogy van egy fogam, ami érzékenyebb. :roll: Pedig novemberben rakattam őket rendbe. :? :shock:

Mi végre azt mondhatom, meggyógyultunk. :lol:

Csip, ezt a - nem nagyon tudom mit egyek és aztán nem kívánom azt - hangulatot tökéletesen ismerem. Nálam, még a mai napig meg van. S mondhatom, borzasztó nehéz így főzni a 2 pasinak, mert szinte alig van valami, amit megeszek. Tegnap csináltam brassóit, de én bizony csak a sült krumplit tudtam megenni. Pedig, isteni illata volt.
A melleim nekem nem olyan érzékenyek, cserébe akkorák mint 2 sárgadinnye. :shock: El is felejtettem, hogy mekkorára képesek nőni.
Az ülőgarnitúra és az ágy szerintem teljesen szuper, az hogy nem tökéletesen egyformák nem gond, mert a fő motívumok megegyeznek.

Na megyek, elindítom a mosógépet. Tegnap is egy adag, ma is. Aztán holnap végre nem mosok. 8) Szörnyű, de azzal hogy itthon vagyunk, sokkal több ruha koszolódik, mint ha én dolgozom, gyerek meg bölcsizik. De hogyan???? :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 

 
 

Köszi lányok :) ma megyek 4 kor indulok, és úgy nézz ki vissza semm jövök ma :D jaja de jó, basszus kurvra nins kedvem melozzni ezen a héten :( mindig gonolkozzom, hogy ne kelljen bejönnöm :( szörnyű vagyok most :( Na mind 1 Pénteken jövök az már jobb lesz mert Péntek és hétvége azt kibírom, de a jövő hét??? :shock: :roll:
csip-csip18
 
 


Egy óra múlva jönn a kollegnőm és levált, Én meg indulok a fogorvoshoz...Párommal most beszéltem, és mondta, hogy szertné, ha nem kapnék érzéstalanítőt.. :shock: :roll: Hát nem tudom...Én is nyugodtabb lennék szerintem...Majd megláttom, nem igérem, hogy jövök már ma, mert sikerült megbeszlnem, hogy fogdoki után megyek haza, nem kell vissza jönnöm melozzni szerencsére...Akor holnap bekukkantok 2 szóra majd :)

Puszi sziasztok
csip-csip18
 
 


Jó reggelt, én meg nemsoká megyek a fogdokihoz :D :D Juhiiii :P :P :P Végre már eljutok remélhetöleg egy rendes dokihoz.Aztán apával ma mászkálunk erre-arra, aztán estefelé anyósékhoz megyünk,mert én már nagoyn régen voltam, de valahogy nemakaródzott,meg rossz passzban is voltam/vagyok néha :?

MAjd Csip írd meg mi volt a fogdokinál!

Pinkiné, de jó hogy itt vagy! :P
AMúgy a mi a mosást illeti ugyanez volt nálunk is, amikor mind a ketten munkanélküliek voltunk..annyi mosnivaló volt, hogy csak na :shock: :shock: Erre én sem tudok magyarázatot. Nálam mondjuk lehet pótcselekvés is volt egyben :D Ágyat is sürübben húztam,meg sürübben takarítottam. (heti 2) :D
Mikor kell legközelebb dokihoz menned?
Örülök, hogy meggyógyultatok és jól vagy te is! Továbbraisvigyázzatok magatokra!

Ez midenkire vonatkozott :D :D
Puszi :P Holnap én is jövök beszámolózni :D
Vendég
 


Morning...

Itt vagyok, elég szarul vagyok...Tegnap fogorvostól...kaptam érzéstelenítőt, de mondta nem lesz semmi baj... Rohadtul fáj a helye, persze ez a 3-as fogam elől....Aztán a fejem is fáj ma...Meg nyügös vagyok :(
Na mind 1 lesz ez jobb is....
csip-csip18
 
 


Jelentem fogászat meg volt, s meg lettem dícsérve, mert minden fogam rendben van és az ínyem is egészséges!!!! :D :D :D :D :wink: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Azért vagyok én is, olvasgatlak titeket!
Már ketten túl vagytok fogászaton, Kriszti van még hátra!
Csip persze h fáj, meg szar de el fog múlni és minden oké lesz!

Pinkiné: Ti gondolom kislányt szeretnétek. persze mindegy, de talán picit jobban örülnétek nem?

A meló jó, irodában vagyok 9-től 5-ig! nem kell megszakadni, és 3 embert ismerek is onnan, tök jó a társaság is! Bár karácsony előtt tuti nagyon sok melónk lesz!

Mi hétvégére elutazunk párom rokonaihoz vidékre, majd talán vasárnap este olvaslak majd titeket!
puszi

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok...

Csicsy: na az jó:) érezzétek jól magatokat :)

Kriszti: na mi volt???

Pinkiné: ügyi vagy :)

Én jól vagyok már köszönöm egy kicsit fáj a szuri helye, de az loszar :) Kezdenek jönni a kajában a kivánom-nem kivánom fujjj dolgok :) tegnap főztem pipi levest és brassóit, de mire kész lett öklendezni tudtam volna így Én céklát vacsiztam :)
Gyertek majd :)
csip-csip18
 
 


Jó reggelt! :D

Várom ép a festöt, de nagyonmérges leszek, ha ez a festö is meggondolta magát én meg itt vigyázban várom :P

Tegnap nekem is megvolt a fogdoki, dobtam megint egy hátast,mert azt mondta mind a 4 bölcsességfogamat ki kellene venni??? :shock: :shock: :shock: 4 db??? :shock: :shock: Én kettöröl tudtam, amásik kettö meglepi, azok felül vannak és ki vannak növe, de könnyen kilyukadhatnak... :? :? :? :shock: Szóval kérdezem, akkor nem lehetne a 4et in one húzással altatással... :D 300 euro+nem b´rik semmit sem enni :shock: :shock: :shock: :shock: Köszike, azt javasolta a doki, kettesével húzzuk, szóval a kritikus fogam,meg ugyanazon oldalt a felsö az jön most hétfön...HÈTFÖRE kaptam idöpontot 12-re!De helyi érzéstelenítéssel..az hogy a másik kettöt mikor húzatom ki az nem lényeges,mert azok egyenesen nönek,meg nincs gond velük, csak ez a gyuladdásos góc alúl,merthogy még ráadásul ferdén nö is :evil: :shock:
Na mindegy, hétfön meglesz, aztán túl leszek rajta. Szóval tegnap még voltunk a szájsebészeten is ezt megbeszélni. A fogdokim meg (jelentem ez új), ezu is jött azzal, hogy még miket kéne megcsináltatnom, szóval szépek a fogaim nagyon, e egy professzionális tisztítás?? :? Na ezt apukám elfelejthetetd,mert nincs kidobandó 80 euróm ezért, amikor szépek a fogaim, nincs fogkö stb.Aztán a másik, hogy ez is akar barázdatömést csinálni, amire a magyarországi volt fogdokim azt mondta, hogy minek furkáljunk meg egy fogat ott ahol nincs lyuk és lehet nem is lesz :D :D
A bölcsességfog mptét után engem most egy idöre elfelejthetnek a fogdokik,mert a nemlétezö fa...om is tele van mostmár velük :D Tisztelet a kivételeknek.
Azért egy kicsit parázok...nem magától a mütéttöl, hanem ami utánna rám vár damilokkal a számban :D Fogyókúra :D :D

Csip a fájás el fog múlni idövel, lehet azért fáj,mert nagy fog volt, de ne izgulj! A fejfájás meg lehet inkább már hormonális dolog nálad :wink: :roll: Kitartást a mai naphoz és írj, ha unatkozol!! :D

Pinkiné gratula a szép és egészséges fogakhoz, akkor legalább te letudtad a dokit! :D

Csicsy, szerintem is a társaság szinte ugyanolyan fontos egy melóhelyen,mint a pénz, vagy nincs igazam?De akkor pozitívok az élmények! Kellemes hétvégét és kikapcsolódást nektek!!
Vendég
 


Jujjj de jó :D és hány órára kell menned?
És mikor engednek ki???Meddig nem mész melozzni???Ohhhh leszek Én ma, bizti uncsizzom :D
csip-csip18
 
 


12re visz a párom, azt mondták kb fél óra az egész...lehet egy ici-picivel több,mert a jobb alsó ferde, így azt több darabbban fogja kivenni, aztán szóltam a fönökasszonyomnak, hogy mi van, így jövö héten nem melózok, azaz a szombat még (okt. 9) az kérdéses, majd látjuk mekkorra a fejem, bírok-e dolgozni... :shock:
Vendég
 


sziasztok,

jaj látom, mindenki fogorvoshoz megy. és hétfőn Krisz is túl lesz rajta. :) ez nagyon jó. :)

mi jól vagyunk, köszönjük. érzem már nagyon, hogy lassan itt lesz a finish. :) tegnap voltam dokinál, minden rendben van, Levi szépen fejlődik, méhszáj még zárva. (még szerencse :) )
3 hét múlva megyek megint, utána pedig már hetente. :shock: :)

el vagyok havazva mostanában picit. el kezdtük festeni a gyerekszobát, jövő héten csinálják az ablakot is ott, meg festünk.. szóval nem unatkozunk. ráadásul a baba születéséig le kellene adnom 4 dolgozatot a suliba is.. :oops: szóval, lenne mit tenni. :)

hétfőn megyek, a szakmai gyakorlati dolgozatomat kell megvédeni.. jó, hogy ma szóltak.. így mára is lesz már dolgom :oops:

csip: Te akkor mikor is mégy dokihoz? 11.-én? tünetek?

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Akkor Henne el vagytok havazva rendesen, de már tényleg közel a finish :P Le a kalappal, hogy terhesség+lakásfelújítás+suli :P :P Ügyes vagy! Mi lesz majd, ha megszületik a kisfiatok? A suliból mennyi van még hátra?

Nálam itt a festö, kicsit bejöttem pihenni,mert iszonyat sokat beszél és úgy néz ki ma egész nap itt lesz :? Amúgy nagyon rendi az ember, lengyel...mindjárt elmesélte a magyar-lenygel vonatkozásokat :D Jó akcentusa van :lol: :lol: Amúgy jó fej, anyu korabeli, párom majd örül, ha ez még mindig itt lesz,mikor ö hazaér :? :? Amúgy szerinte jó szarok az ablakok, meg vissza fog jönni a penész, úgyhogy a föbérlö bekaphatja. :D :shock: Már bocsánat, ö is elmondta a véleményét a föbérlönkröl :D
Na megyek vissza, csak felhúzok egy kabátot is,mert megfaygok így, hogy minden ablak nyitva :? :?
Jövök még... :wink:
Vendég
 


Henne: na és mien színű lesz a babszoba????képet rakhatnál majd fel róla :wink: jól vagyok tünet, hol éhes vagyok hol nem, hol ezt hol azt kívánom, és néha émelygek....

Kriszti: legalább ott van :) na az tuti, hogy estig marad :wink:
csip-csip18
 
 


Jó reggelt...na én is megjöttem....

Hát nálam a Szombat volt, húzos Elmentünk a bútort megrendelni, na hát, azt nem is meséltem, hogy Gyömrői úti boltukban voltunk múlthéten, de nekem nem tetszet a nő aki intézzi a vásárlást, mert elggé okoskodot multkor mikor a hitelre rákérdeztünk, ha esetleg hitelre vennék, hogy mennyi lenne a thm...Persze, Én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy akkor mennyivel többet kell vissza fizetnem, erre ő meg elkezdett faggatni, kinek a nevére, mennyire vagyunk-vagyok bejelentve, és a végén közölte nem kapnánk meg...Mi???Akinek van kocsi hitel, meg még vitrin hitel stb...szóval nekem ne mondja már meg, rádásul otp hitelt ismerem volt...szóval bunkóskodot...Na Én már ott berágtam rá....Meg ha kérdeztem, hogy van-e más árnyalatban ez a bútor elefántos, egyből mondta, nincs...közben az rs-ben más volt...Na mind1...
Na elmentünk Szombaton, mikor beléptünk az üzletben láttuk, hogy nem az a bunkó nő van, megörültünk...Erre oda mentünk elmondtuk mi van...Persze beszéltük a párommal, hogy most melyik a jobbos melyik a balos kanapé nekünk melyik kell...Erre leolt a csaj minket, hogy talán lekelene rajzolni, meg eldöntve kellett volna jönni....honnan a szarból tudjam most melyik a jobbos vagy balos kanapé???Erre a nő nem ezen kellene most agyalni-vitatkozzni(mikor mi beszéltük nem vitáztunk a párommal), hanem mondani a felállást....ja de ha nem tom a felállást, mert nem tom mit kell nézzni....na mondom bunkó magamban ez is....Erre képzeljétek mi történt...azt is mondtuk, hogy 1 hete voltunk a kollegnőjénél és árat is mondot, csak Én direkt nem mondtam, mert kivi voltam ő menniyt mondd...na hát képzeljétek 20.000 többet mondot, azt hittem kibujok a bőrömből.....Ja és takargata a papirt, amin rajta volt mi mennyi...Na mondom nem stimmel, mégegyszer átnézzte...Akkor már csak 7000 mondot többet, na akkor mondtam neki hölgyem a kolleganője pontosan:214.800 mondot, az kizért annyi nem lehet...Kis buta vagyok, mert otthon hagytam a papírt amire ezt az összeget írta, na sebaj...erre mentegetőzöt, hogy ha ő nagyon de nagyon kedves, és tényleg ÁRON ALUL adja nekünk a bútort, akkor is 216.800...Na Én ránézztem a páromra, hogy még egy a bunkó jópofázzik, menjünk a faszba, Én nem csinálok nekik vásárt, kapják be...Persze a párom felállt és az autóban lebaszot, hogy mit sszarozzik 2000 forinton...na mondtam neki, bekaphatják nem vagyok hajlandó fizetni vásárolni ott ha bunkók....Erre nem messze volt még egy üzletük, de párom mondta biztos nincs ott, mert, ő nem mint nap ott jár és nem látott, hát volt
Bementünk és lásd csodát láttam kiállítva a franciaágyat, mert azt ügye nem láttuk a Gyömrői útiban...elmondtuk mit szertnék...erre a csak mondta 214.800...na mondom ezt már szeretem, és....nem hiszitek el volt egy ujab anyagból mondja a csaj nekem az jobban is tetszet na és ott végül megrendeltük, nagyon aranyos volt a csaj, elmondta, mutata mi a külömbség, hogy jobb vagy balos a kanapé, ja és nekünk bal oldalas kellett a másik bunkó meg jobbot írt a papirra....huuu...na mind 1...szóval megvan rendelve, most izgulok, hogy jó legyen és egyforma de nagyon....Aztán mentünk auchan ott is belém kötöttek, szóval a tököm tele volt, aztán jötek vendégek, jó buli volt Én nem ittam csak zabálta...vasárnap meg turztunk a kuytával és dvd-tünk...szóval ez volt...Jó hosszú lettem

Gyertek majd!!!!
csip-csip18
 
 


Akkor Csip megoldodott a történet végül :D
Amúgy én is ilyen vagyok,meg a párom is, ha valamelyik üzletben bunkók én egyböl kifordulok :lol:
Most meg már parázok rendesen csajok, alig 2 óra múlva :oops: :oops: :? :? Kész vagyok, csak legyek már túl rajta......
Majd jövök "élménybeszámolózni" :P :lol: :lol:

Puszi :P
Vendég
 


Ma mennék orvoshoz, azerintetek lenne szívhang???nem birom ki azt az 1 hete már :(
csip-csip18
 
 


sziasztok,

Krisz: mennek mára a drukkok. ;)

csip: a gyerekszoba fala zöld lesz. csak még nem vagyunk vele kész, holnap csinálják az ablakokat, meg majd festjük is őket.
én biztos nem bírnám ki jövő hétig az orvost.. meg szeretném tudni, hogy jó helyen helyezkedik e a babó. :oops: nekem annó 6-7 hetesen már volt szívhangja. ;)
én azt mondanám, menj ma el, persze nem akarlak rábeszélni.

én ma voltam védőnőnél, hát, lányok, 10 kg hízásnál tartok. :)
du meg megyek suliba a szakmai gyakorlatos dolgozatomat kell megvédenem.. gondolhatjátok, mennyi kedvem van hozzá.. néha már nehézkes a mozgás :oops:

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Pontossan nem emlékszel, mennyi voltál?????Hány hetes és napos????
csip-csip18
 
 


hát már nem nagyon. de olyan 6 hetes és 5 napos körül. azt hiszem. :) akkor voltak a barnázásaim, és akkor nézett meg egy másik orvos is.

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok....

Henne: köszi az infót.

Kriszti: na mi volt??????Gyere!!!!!

Én jól vagyok ma baromi nehezen kelltem fel...tegnap főztem egy keveset, de enni nem ettem nagyon, mert végén semmit nem kívántam volt: lecsó, gombapöri, gulyásleves, borsófözelék
Ma szoli melo...Héétfőn orvos már bevagyok zsonga..
Tegnap azt álmodtam, hogy kislányom van...elmeséltem a páromnak aki, nagyon de nagyon fiú párti, hát nagyon nem barátkozzik meg azzal, hogy lánya is lehet, ő csak fiú képes csinálni-mondja....hát el vagyok keseredve, hogy nem akar megbarátkozzni a kislány gondolattal amúgy ha kislányról beszélünk, akkor ezt nem csinálhat azt nem csinálhat, szerinttem, féltené, de nagyon, nem fiuzhat, nem mehet buliba majd meg ilyenek..hát nehéz küzdés vár rám gy káttom...Remélem hamer megtudjuk majd a nemét, és lesz ideje felkészülnie mire megszületik....Nem sokára orvos, HÉtfőn Holnap vagy Pénteken meg jönnek a bútorok
csip-csip18
 
 


Jó reggelt :D
Hát itt is vagyok...Túléltem hál istennek, fájdalmam sincs nagyon, de a jobb oldalt olyan hörcsögpofám van, hogy hihetetlen, nameg a damilokat érzem még a számban, amivel összevarták, de tudok rendesen enni, meg minden, csak tejterméket nem ehetek. Tegnap meg azt hittem kiszakad a fejem a helyéröl, kicsit lement a vérnyomáom, hát igen a kávé hiánya... :? Aztán ittam egy kis kolát és elmúlt :shock:
A másik oldalt tutira nem mütetem mostanában ki, majd esetleg jövöre :P Amikor a kisdoki megállt rámeredt a röntgenképemre, hogy akkor melyik oldalt húzzuk, azaz, a másik oldal, amit nem is érzek, az a súlyosabb,mert ott ferde a fog és idegpályán is fekszik, szóval azt mondta, ahoz neki is majd segítség kell,mert az nem lesz egyszerü :shock: :shock: :shock: Mondom, nekem a jobb oldallal volt problémám,nem a ballal, ugyhogy azt húzza..és azt is húzta, csak érzéstelenítöt kaptam, mert ledumált a kisdoki a nyugtató onekcióról, lévén, hogy nem látszom pánik paciensnek :shock: Csak már akkor majd magam alá szartam az izgalomtól, pedig tényleg nem félek a fogdokitól, gyerekkoromban sem féltem :P :P
A mütét kb 45 perc volt, semmit nem éreztem, csak hogy néha nyeltem egy kis vért, meg az asszisztens csaj mellei voltak állandónan az arcomban :D
Na mindegy majd eltünik ez a hörcsögpofa, mert ez iszonyúan néz ki :D :D :D

Csip én is tutira szétizgulnám már magam, de hamarosan itt a hétfö!Amúgy a párom is hasonlóan van mint a tiéd, habár azt mondta, hogy neki az a lényeg, hogy egészséges legyen, hogy fiú-e vagy lány, az minegy. Dekisfiúpárti, én meg kislány :D

Mi vasárnap még apával elmentünk egy görög étterembe itt a városban, és beszélgettünk a babaprojetröl és arra jutottam, legföképp én,mert a párom amúgyis decembert mondott, szóval, hogy decemberben kezdünk elpróbálkozni rendesen, de azt mondta, hogy akkor belead ö is apait-anyait :lol: Ez lesz a legjobb,mert nálunk már most iszonyat sokan vannak a szoliba, ünnepek elött meg tiszta káosz és most nem akarom azt, ha netalán terhes lennék, úgy végigdolgozni ezt a kemény idöszakot. A fönökasszonyomék is tök rendesek, most nem akarom öket pont decemberben cserben hagyni.Utánna persze ego leszek rendesen, de ez már a mi dolgunk, úgyhogy addig éljük a kis életünket, egy kis szórakozás is kell bele, amúgy meg már október van :D
Vendég
 


Csip és hétfönél elöbb nincs már lehetöség dokihoz menni?
Vendég
 


Kriszti: örülök, hogy túl élted, ott tartottam, hogy írok már egy sms-t neked ma :D Hiányoztál :D

Jaj, de jó felviditottál, ezzel a mondoattal :D
"meg az asszisztens csaj mellei voltak állandónan az arcomban" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy apájával jól vagytok :D és mentettek egy jót vacsizzni, és sikerült megbeszélnetek a baba projectet!!!!
De tudod :wink: nem rágyörcsölni és nem kell minden nap keksz :) Nálunk megint az vált be, szóval nálatok is az fog :D :D :D
Tudod az jobb is mert jobban megérnek a kisfickók, és ha egyszer sikerült, most is fog :wink:csak hinni kell benne :)

Csak Hétfőn tudok menni, mert csak Hétfőn van a magánrendelése, ezért volt Hétfőn a kisértés nálam, elakartam menni, de nem váltot le egy kolleganőm semm tegnap elött...Úgy látszik a sors is így akarta....Biztos...Így most megyek Hétfőn az biztos már le van beszélve az orvossal már mióta és a kolleganőm is jönn be...Este megyünk 6-ra...remélem a párom végezz a munkával, ha nem mondta akkor ugy jönn oda-ott vtalálkozzunk és utána vissza megy még melozzni....Hát izgulok már rendessen....
Nagyon várom :D Most már kobírom, amúgy Vasárnap csináltam mg egy tesztet, azt nagyon erős volt a csík, majd Pénteken hozzok képet róla :)

Amúgy ja nálunk is m már van rendessen pörgés, nem todm mi lesz, lehet flnpozzom majd egy picit mikor baromi sokan lesznek, nem tom majd kiderül, meglátom mennyien lesznek...de körmözzni körmözzni fogok, és gyüjteni akarok :D
csip-csip18
 
 


Bocsi, szóval lehet félnapozni fogok majd, ha sokan lesznek....
csip-csip18
 
 


A félnapozás nem rossz gondolat, meg ha körmözöl, akkor legalább ülsz :D Á múltkori májusi hajtást a szoliban én semértettem, de mivel akkor 2 hétig minden nap melóztam,mert a fönökasszonyomék szabin voltak,anyu meg itt volt...biztosan emlékeztek, szóval elég rossz volt így, túl is hajtottam magam, nembeszélve a kajálásról,ami meg nagyon fontos lett volna ugyebár :?

Gondolj arra Csip, hogy már csak pár nap! :lol:
Épp most kajcsiztunk a párommal, rántott camamber, Bayerische Leberkäse és krumplipüré+hozzá a Leberkäse tetején egy tükörtojás :D :D :D Nem nagyképüségböl írtam németül, de fogalmm sincs mi az a husi magyarul :shock: :roll: Haláli jót kajáltam most, igaz 3szor annyi ideig tartott mint a páromnak, de megérte, mert tele a pici poci :lol: :lol: Kell is,mert egy lórugásnyi erösségü antibiotikumot kaptam+cataflam még itthonról. Jaj, de várom már, hogy kiszedjék a varratokat, habár már most is totál happy vagyok, hogy az a kis szemét fogam kikerült :D :D :D ugy haragudtam rá!!! :P

Abszolút nyugodt vagyok, ami a kekszelést illeti :D Majd jön, ahogyan jönnie kell, addig meg védekezünk megszakítással és éljük az életünket! Épp most agyalunk azon, hogy lesz Hannover környékén egy magyar est egy étteremben, aholmagyarok a tulajok, jó fincsi magyar kaja, meg lesz élözene is.Múltkor az iwiwen akadt rám egy srác, aki prób´lja összeszedni az összes Hannover környéki magyart, ugyhogy most szinte minden hétvégén van program, csak persze ritka, hogy mindenki egyszerre ér rá, de már ez is akkorra dolog, pont erre vágytunk, hogy magyarokkal, és föleg fiatalokkal, találkozhassunk. :D

Amikor áprilisban összejött a baby, akkor is ha jól emlékszem össz-vissz 3szor kekszeltünk, abból is csak kettö eksön jöhetett számítasba,mert a 3.kor már volt pozi tesztem :P
Vendég
 


Szóval nálunk a mindennapi keksz amúgysem jöhetne számításba... :lol: tudod Csip erröl már korábban is írtam :roll:
Vendég
 


Tudom Krisztán azért is írtam :D Na az jó...huuu nem tudom, mi az a hús magyarul, majd ha eszembe jutt megírom magyarul....
Tudom, hogy csak pár nap, biztos hamar elmegy...Csak legyen minden rendben :D Méretének korának megfelő :D Erre törekszem nagyon!!!!!Azért semm mentem idáig, hogy ne tudjam a kettőt hasonlítgatni... Tudod az előző nekem nagyon nem az volt :(
No nem agyalok ezen, rendben lesz, minden oké jó és szép lesz :D
Ma egy picit ingadozzik a hányinger bennem az legalább megnyugtat, és a bimbómérzékeny ez is jó náalm :D így nyugi van :D
csip-csip18
 
 


Nem lesz semmi gond, ezen ne is agyalj, ugyis mindent megmond a doki, meg minden,meg azt is hogy milyen idös a terhesség, és akkor kb. tudod mikor foganhatott.. :D
Ne is hasonlítgasd.
AZt akartam még kérdezni töled, illetve a többi kismamitól is, hogy a terhes kiskönyv hogy néz ki otthon? Mert itt úgy van , hogy két terhességet vezethetnek bele, így ha legközelebb terhes leszek, nem lesz újabb kiskönyv, hanem a régiben lapozás és folyt köv.. :?
Vendég
 


Nem itthon nem gy van...1 gerek születése egy aztán a következő is ujat kap...legalább is, ha a brátnőimet nézzem akiknek már 2 gyereke van 2 könyve van...ha jól tudom, de szerintem tuti így van
csip-csip18
 
 


az sokkal jobb szerintem, mint itt.. :? A kiskönyvem el van rakva, azóta talán egyszer vettem elö, de benne vannak az uh-s képek is, szóval nem bántom, jó helyen van most az a szekrényben :P
Amúgy épp most figyeltem fel, hogy p.é elött vagyok :shock: :shock: Már elnézést, de görcsölget a hasam, a folyásról meg nem is beszélve...a ciklus 12. napja van még csak :shock: :shock: mondjuk egy 30 napos ciklussal kibékülnék azért...úgy mint a múltkor.Nem tudom, hogy van-e köze a missed ab-nak, de azóta sokkal intenzívebben érzem a péket+plusz a mensi elött semmi barna, hanem egyböl piros vér :P
Vendég
 


Nekem is lerövidült utána, és én is jobban éreztem a görcöst és a folyásról nem beszélve :shock: :wink:
Szóval biztos vn benne valami...
De lehet most így azért ujat kapsz, nem lehet???Háát jobb az a szekrénybe...
csip-csip18
 
 


Jaj holnap Csütörtök remélem meghozzá a bútorok, mivel Hétfőn vissza szoltam a csajnk, hogy mi lenne, ha Csüt.mennék érte, mondta megprobálja, hátha addig megcsinálják :D jó lenne :DMert akkor én is ott lennék, és láttnám, ha valami nem jó, de remélem mindent jól megcsináltak rajta :D soha nem voltam még így, hogy bútort rendeltem...ráadásul kettőt, és egyforma húzat és eléggé megis bonyulítottuk az egészet :) Holnap 10 kor kell telefinálnom, hogy meghozták-e drukkoljatok, mert ha Pénteken hozzák Én nem tok ott lenni, mikor a párom átveszi, és jó lenne mág ott leellenörizzni, hogy minden stimmel-e olyan-e minden rajta, ahogy akartuk, és egy férfi, ha Pénteken megy és nincs ott a párja, Én, tudom, hogy ő nem úgy nézzi át a dolgokat, ahogy Én, és nem is foglalkozzik vele annyit amennyit Én....
csip-csip18
 
 


Sziasztok...

Reggel nem volt valami jó kedvem, tegnapi derékfájás miatt, egész éjjel nem tudtam aludni...Ma is nyílal egy kicsit...De remélem, hogy jó okból!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aztán igen meghozták a bútorokat, csak persze, nem biztos, hogy ma eltudjuk hozni, most várom a hívást, hogy eltudok-e menni mással, a Tomi barátja eltudja-e hozni, mert persze, az Embernek dögivel van ma munkája....
csip-csip18
 
 


Na ettem erős sültkolbást és hozzá céklát :) Most rohanok, mert igen mehetek a bútorét :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsban, mert annyira fáradt vagyok, hogy leesek a lábamról. :roll: Megyek is aludni.

Uh megvolt, babuska jól van, korának megfelelő. Éééééééééésssssssssssss:
K I S L Á N Y lesz!!!!!!!

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pininé: Hatalamas gratula :D De jó :D Örülök :D

Na jelenetem bútor össze szerelve, szoba közepén, nagyon jó szép tetszik mind 2 nek :D Hétvégén lesz még rendezkedés, a nagy ruhás szekrényt is sikerült, tegnap áthelyezni a másik falra, nem volt egyszerű, hűűűű még oda is vissza rámolni...Na szóval lesz, mit csinálni és még a régi bútorok is ott vannak :D
Amgy jól vagyok, a derekam néha nyomaszt egy picit, hogy hol fáj.hol nem....De mindjárt Hétfőn, remélem nem marad ez a derék fájdogálás.... :( Holnap megyek továbbképzésre, aztán Vasárnap lakásremdezés, Hétfő doki....Szóval izgulás van már :)
csip-csip18
 
 


Pinkiné HATLAMAS GRATULA A KISCSAJHOZ!!! :P :P :P Akkor a neven már gondolom nem kell gondolkozni...Megvan már? :P
Mennyire ideális, elöbb a kisfiú, utánn a kislány, pont jó korkülönbséggel :lol: Igazából gondolom a kisfiúnak is örültetetk volna, a fö hogy egészséges legyen!

Olyan jó kis álmom volt éjszaka csajok :P Mentem a pici fiammal bevásárolni egy élelmiszerboltba Szegeden. Babakocsival voltunk, a pici aludt, én meg jó kis bevásárlást csináltam.. :D A pénztáros csajszi mondta, hogy segít hazavinni :shock: Mondtam nem kell,mert csak a túloldalt lakom. Közben Közben Bencike felébredt és elkezdett sírni...én meg ott álltam a sok cuccal a bolt közepén :P
Annyira eletszerü volt a szitu különben...
Tegnap meg egy régi exemmmel álmodtam...nem azzal, akivel hosszú kapcsolatom volt (7 év), hanem egy korábbival, akibe anno nagyon szerelmes voltam 16 éves fejjel :lol: :lol: + még azon az éjszakán azt is álmodtam, hogy a párommal a szoliban a pulton kekszelünk.....
:shock: :shock: :shock: Biztosan a gyógyszerek miatt vagyok ilyen kis kelekótya, e ma már nem veszek be többet, söt tegnap is csak az antibiotikum volt, Cataflam mar nem. Mára még lenne egy 2 adag antibiotikum, de nem valószínü hogy beveszem,mert úgy néz ki elöjött a "rági" gombadolog... :? :? Legalábbis úgy érzem...ez mindig így volt miután erös antibiotikumot szedtem, hogy teljesen tökretette a hüvelyflórát...hát ez most sincs másképp :? :? :oops: Ha nem fent van bajom, akkor jön lent....fasza :evil: Még jó, hogy van Canesten combi itthon, de ugyis megnézetem magam a nödokival 12.-én :D :D

Csip én nem tudom, de szerintem a derékfájás normális, valamennyi nekem is volt, ha jól emlékszem. De ne emelgess nehezet, vigyázz magadra! A bútorok akkor megérkeztek? A pakolással csak lazán, lightosan :P Éppen még gondolatterelönek is jó lesz a hétvégén neked! De a hétfö mostmár tényleg itt van nemsoká!!! :P A szombatod sem lesz akkor unalmas a továbbképzés miatt, de azok jók szoktak lenni :D :D :D Csak 1 napos lesz? vagy még lesz másik hétvégén is? Ez körmös t.képzés?
Vendég
 


Pinkiné: gratulálok a kislányhoz, biztosan most még nagyobb az öröm!

Csip: holnap már HÉTFŐ, nagyon várlak a hírekkel!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 


sziasztok,

Krisz: egyébként ha minden jól megy, ez lenne az utolsó évem a suliban. :) Örülök, hogy túl vagy a fogorvoson. ;)

Pinikiné: GRATULA a kislányhoz! de jó! :) mi is így szeretnénk majd. :)

Csip: már csak egy napot kell aludni, és holnap doki. Drukkolok nagyon! ;)

mi jól vagyunk. egy picit már néha fáradtan, időnként görcsölősen.
Elég rosszul alszom már, ez sem az igazi.
Tegnap megjöttek a bútorok, így ha minden jól megy, jövő hétvégén már tudok majd nektek babszoba képeket mutatni. :)

és ha minden jól megy, legkésőbb 6 hét múlva már a kisfiam a kezemben lesz :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Úgy látszik engem is "megfertözött" a lakberendezési kedv :D :D
Ma áttologattam a két kanapét, azaz megcseréltem öket, meg kiporszívoztam alattuk a sok port :lol: :lol:
Tegnap voltunk egy nagy bútorüzletben, olyanmint az IKEA, mindent lehet kapni. Vettünk pár dekorációs tárgyat,meg 3 db képkeretet az elöszobába. Egy 60X80 cm-est,meg 2db 30X40cm-st!
Most kersek képek hozzá, mert posternek akarjuk megcsinálni, sepia-szeürnek, mert az illene be az elöszobába...

most rohanok,mert jön sogórnöm értem ott kajcsizom anyóséknál,mert a páromnak focimeccse van :D :D
Vendég
 


Sziasztok...Csak gyors kukk :D ige egy nap van már csak :D hát bevagyok szarva szó szerint, hogy már holnap megyek, lehet elsemm mennék, úgy félek amúgy :oops: :cry: De megyek és lesz szívhang merem ajánlani neki....
Bútorok a helyén, vissza rendezbe és berendezve minden :D majd hozok képet ésholnap jövök bővebben :D amúgy szolis továbbképzés volt..most és többször nem....
csip-csip18
 
 


Morning
Én is itt Ht eljött az Én napom is amire vártam több mint 3 hetet Kicsit fényezzve magam, büszke vagyok és elsemm hiszem, hogy ma megyek és kibírtam
Hétvég úgy eltelt, hogy csak na....Olvastam, hogy Bejni semm volt a toppon, na hát Szombaton Én semm...Képzésnek 3 kor lett vége, mire hazamentem ott volt anyós após és párom, és rendezték a lakást...Be semm léptem és ahllom anyós hangját, hát nekem ez itt nem tetszik....Huuu nekem semm kellett több, elkeztem ordítani apával, hogy ő most kivel fog össze költözzni???meg mért az anya mondja meg mi hova kerül...Após vette a lapot és mondta, hogy goo...De anyós még ott ült Én meg szó szerint üvöltöttem, és tetem hangos, mondom hangos a megjegyezséket, szartam le ha besértődik anyós, de ezt egyszer már ügye eljátszóta anyós, mikor költöztünk, hogy Én dolgoztam és mire hazaértem berendezte a lakás, na akkor gondolhatjátok a páromnak, hogy lehortam...hogy ki lakik itt nem ő és ne ö mondja meg...szóval volt remegés, nem alap szinten aztán zokogtam is, hogy mindig megjárom ezt.....Mikor beköltöztünk és hazaértem a meloból és bevolt rendezve minden a konyhától kezdve a szekrényig, azt hittem ez nem lehet, nm igaz, hogy elveszik az örömömet...na mind1....Na meg persze a régi franciág miatt is lebasztam a páromat, hogy oda adta az ágyat a öcsénak(persze, az anya nem úgy kérte el ahogy kellett volna)na ezt is szóvá tettem anyósom elött, hogy nem így kell ezt....szóval Szombat zürös volt mondhati, de mostanra betette a mércét nagyon....Aztán Vasárnap végre befejeztem a lakást, párom szó nélkül oda rakta a bútorokat, ahogy szerettem volna és ő is...aztán rendet raktunk szekrényt vissza pakoltuk....Ennyi...Derékfájás tegnap volt egy picit, de szerintem aztz mert hajolgattam gugoltam görbén üldögéltem De ma már semmi, gomrom ég, hányinger van és a bimbó érzékenységről nem beszélve
Szóval jól vagyunk
csip-csip18
 
 


sziasztok,

csip: hát nem semmi.. szerintem azért próbálj meg ne idegeskedni.. tudom, könnyű mondani.. én is jöttem már arra haza, hogy anyósom átrendezett egy-két dolgot.. na azóta sem meri... :)
hányra mégy ma orvoshoz?

mi jól vagyunk, az éjszakák egyre nehezebbek.. meg ez a sok rémálom.. dehát a terhességgel jár..

hányra mégy ma orvoshoz, Csip?

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Nem sokára indulok, izgulás van azért rendessen, mellél még a hányinger is ott van nem alap szinten, bimbóim is érzékenyek ma kifejezetten :D szóval ok minden :D majd jövök :D
6 ra van időpontom :)
csip-csip18
 
 


Na megjöttünk...Mind 2 megérzésem jó volt...Picike 12 mm petezsák (5-6 hetes lehetek) és benne egy CRL:5mm embryo, ami pulzulált, láttam a szememmel...De 1 hét múlva kontroll, addig nyugi és kaptam vitamint amit szednem kell.
Szóval még 1 hét türelmi idő!!!!
Addig nyugi és majd akkor jöhet a Grat......
Addig még növesztem :)

Köszi, aki drukkolt és gondolt ránk :)
csip-csip18
 
 


Jó reggelt!
Csip milyen vitamint kaptál? AZ a méret teljesen jó, föleg ha már pulzált a kicsi szíve is!! :P :P
Gondoltam ám rád!!Már fent vagyok egy órája,mert este már nemtudtam géphez jönni, elkezdett fájni a szurik helye a számban, aztánhamarabb lefeküdtem, e gondoltam ám rád !
Vendég
 


BOLDOG SZÜLINAPOT HENNE!
(remélem jól láttam az iwiwen :wink: )
Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: