Új privát üzeneted érkezett!

Juli: "én mondjuk az sem értem, hogy mire kezdted el így a gyógyikat... akkor kellett volna, amikor bizonyítottan van pé-d, utána azonnal.
ha az orvosok azt mondják, persze hagyd abba... de csak ha egészen tuti nem vagy babás."

Hát mint nem titok :oops: nem védekeztünk és Én azt hittem, hogy na ez a hónap nyerő :wink: és mondta a doki, hogy akkor kezdjem el szedni hisz tünetek hasonlóak voltak...
Ma tesztem is nega :cry: így nem is szedem a gyógyit.....
csip-csip18
 
 


azért a hődet még mérd mindenképpen! nehogy abbahagyd, hiszen amíg nincs vérzés, van remény ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Igen is, mérem :wink:
csip-csip18
 
 

 
 

Köszönöm majd jövök, hogy haladok és merre :lol: 8) :lol:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Kitti
Hát jó nagy fennforgás van most nálad.

Tünde
Itt vagyok. :) Küldjek recepteket?

Kép
Kép
susytunder
 
 


sziasztok!

susytunder írta:
Tünde
Itt vagyok. :) Küldjek recepteket?

ide: http://ilovas.hu/receptek/
az új recept menüben tudod feltenni... köszi!!!

csip nem tudom... én orvost váltanék... :shock: :? :roll:

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
fene tudja ezt az orvosváltást... ha csip bízik a dokijában, akkor az bármit is csinálhat, ő úgyis neki fog hinni...

tudom, mert amikor én ovu-indukciónak bromocriptint kaptam, mindenki hülyének nézett, hogy képes vagyok beszedni... és hogy miért nem keresek olyan orvost, aki érti is a dolgát... persze lett tőle pé-m... és ez az orvos aztán 4 hónappal később csak összehozta a babócánkat.
na, már volt aki azért is az orvosváltást javasolta, mert a dokim megígérte, hogy lesz nekem babám... és hogy egy orvos hogy mondhat ilyet felelőtlenül... meg még sorolhatnám... hiszen bármennyire is jónak tartom a dokimat, igen sok negatív vélemény, tapasztalat kering róla a városban... pedig sztem egy tündéri ember... ugye kírus?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


oh... én paraszt...
khm...

jó reggelt!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Tünde
Hát ez nem semmi, no majd este ráfekszek és gyarapítom a darabszámot a receptekben. :D

Ha nem is orvos váltás, lehet megérné egy másik dokival is beszélni azzal nem veszít semmit Kitti

Kép
Kép
susytunder
 
 


Juli!
Az ám!!!!!!!! Nagyon rendi!!!
Szerencsére nem hallottam még negát róla :roll: ,de persze te többet is hallasz róla mint én. Há má ideje lenne meglátogatni azta betyárját :lol: :lol:
Vendég
 


Juli nem tudom, biztos igazad van, de nekem akkor se teccik, hogy gyógyszert szedet egy "talán volt" pé-re, majd azt mondja, hogy na jó, akkor ne szedje tovább... meg más dolgok, amiket menet közben írt Csip... :roll:

Susytunder remélem sziporkázol majd!!! :D jah, egyébként Nyúlfül én vagyok! :wink:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Susytunder szerintem ezt a pennét ki fogjuk hétvégén próbálni! szuper!!!! köööööööszi!!

Kép
gtunde75
 
 


Nekem is azon a pennésen akadt meg a szemem(hasam :lol: )
Vendég
 


Várjatok lányok! Még épp csak elkezdtem, mit mondtok majd holnap? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Tünde
Hiányolom a kategóriák közül a desszertet a salátákat és a grill ételeket. :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


susytunder írta:Tünde
Hiányolom a kategóriák közül a desszertet a salátákat és a grill ételeket. :wink:


ok, máris lesz olyan is... :) látom termelsz!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok....

Tünde: ha nem hagyom abba a gyógyszer és nem vagyok terhes, akkor minek szedjek tovább progit????Ahogy Juli is mondta felesleges és az Endókrinolúgus is azt mondta, és a dokim is, hogy hagyjam abban, mert addig nem jön meg....Azt várhatnám, hogy mensiszek....

Suzytünder: igen igazad van és ezért mentem el vissza az Endóshoz is!!!! :) De ő egyetért a kezelésemmel, amit a dokim írt elő, csak tanácsként ő még a closyt is bele tenné, ha nem esnék teherbe 1-2 hónapon belül.....

Tünde: "nem tudom, biztos igazad van, de nekem akkor se teccik, hogy gyógyszert szedet egy "talán volt" pé-re, majd azt mondja, hogy na jó, akkor ne szedje tovább"

Ezt meg azért volt mert mi nem védekeztünk már :oops: :lol: és kérdezte, hogy na mi van???Mikor állunk rá a témára????Mikor volt a konzultáció :D és annyit válaszoltam, hogy valentin nap volt :lol: és megtaláltuk egymást a párommal...de akkor még korai lett volna egy teszt....és akkor mondta, hogy akkor lehet már össze is jött jöhetett akkor, kezdjem el szedni!!!!!Biztos ami biztos.....
Tudod???? :o

Most várom pirit, kezd esni a hőm napról napra!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Semmi időm Míra mellett sajnos, épp átfutottam pár hsz-t....
Már feláll a drágám és lassan el is indul, mert már próbálkozik egyedül is a felállással...mindent pakol amit elér, semmi nincs biztonságban tőle...:(

Imádja a mondókákat énekeket, csip.csip csókát már mutogatja is :)

Nagyon szépek mindenkinél a babák és a nagyobb gyerkőcök is, nézem az iwiwen is mindig aki ismerősöm :))

Vigyázzatok magatokra!!!

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!

Megsüttöm a receptes oldalról a kakaós-almás sütit, nagyon fini lett!!!
Meg sütöttem egy őszibarackos szeletet, az is nagyon jó lett, majd bepötyögöm az oldalra.
Vendég
 


Ja annyi hogy a kakaós-almás tetejére nem barack lekvárt kentem hanem jó kis házi szilvalekvárt :P .
Meg a barackosat kisebb tepsibe kellett volna,mert így elég vékony lett..de sebaj az íze finom nagyon!!
Vendég
 


kírus írta:Sziasztok!

Megsüttöm a receptes oldalról a kakaós-almás sütit, nagyon fini lett!!!


én a jeges szeletet sütöttem meg... húúúúúúúú! mennyei... még sose csináltam, csak ettem... le akartam ellenőrizni a receptet...


kírus írta:Meg sütöttem egy őszibarackos szeletet, az is nagyon jó lett, majd bepötyögöm az oldalra.


szuper! :wink: :D :D :D

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok....

na majd Én is nézem ám a recepteket, mert sokszor gondban vagyok mi legyen az ebéd...de holnapra nézzek valamit...

na úgy nézz ki piri nem sokára itt van :wink: már jelei vannak :wink:

És van egy hírem Nektek!!!!!!

Hétfőn megyünk tollal átírni magunkat :lol: Az az 2011.Augusztus 13. 13.00 kor lesz az esküvőnk :lol:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!!

Csip!!!
Jajj de jóóóóóóó GRATULÁLOK!!!!!! :wink: :wink:
Vendég
 


csip!
kívánom, hogy ne férjen bele a pocid a kiválasztott ruhádba ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszönöm úgy legyen Juli :wink:

Poén, hogy anyám most hívott, hogy apám ezt meg sem hallotta, hogy esküvőnk legyen :shock: :roll: Na most ezt rohadtul nem értem....ez idén nem volt tervbe véve közli anyámnak( de az már tervben van, hogy ők most Amerikába mennek és szeptemberben meg megy a család Tunéziába)....érdekes, 2 szer voltam terhes és akkor ő közölte, hogy házasság meg kell előznie!!!!!!
Szarok rá, akkor is lesz!Akkor 2 tanúval megyek el!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok!

Csip ez nagyon izgi! és gratulálok! remélem apukád megváltoztatja a hozzáállását!

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok...

Itthon vagyok és épp nagy takarításban és kapkodásban, mivel, ma átjönnek anyámék és anyósék is.... :shock:
Megbeszélés lesz...Hát azt hittem, hogy ilyenre nem kerül sor többet a lakás vásárlás és költözés és felújítás után-hisz ott is volt marakodás, akkor most is számíthat rá az ember.... :roll:
Holnap jövök a részletekkel :wink:
csip-csip18
 
 


csip!
megy a drukk ezerrel!

de mondjuk azért már túl nagylány vagy ahhoz, hogy ebbe beleszóljanak... nem?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Csip!
Várunk majd a beszámolóval :wink:

Tünde!
Szupi az új vonalzód!

Szoktatok sétálni a városban mikor nincs olyan hideg?
Hol szoktál vásárolni?(pelus, törlő stb...)
Vendég
 


kírus!
egyenlőre még csak céltudatosan megyünk a városba. postára, orvoshoz... stb... de amint tavaszodik, és nem kell 28 réteg gúnyát adni a pocokra, sztem beindulunk :)

vásárlás:
mindig, ahol akciós. majd most akarom a dm-ben levásárolni a kuponokat, meg a rossmannban is 25%os törlőkendő-akció van...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jaj a törlő az most nagyon megéri tényleg.. csütörtökön valószínű bemegyek én is a Kírával. Úgy is kell vennem neki péntekre fehér blúzt meg harisnyát..aztán akkor benézünk a Rossman-ba is.
Vendég
 


mi holnap elmegyünk a tanácsadóba mázsálkodni :D
csütörtökön viszont tanuló védőnő jön hozzánk...

törlőkendő... szerintem a gyárak belőlünk élnek... komolyan, annyi fogy, hogy ihaj! meg pelusból is... napi 8-10 simán... most is kakált a törpe, vártam... végzett, na, akkor bugyi-csere.
rajta a tiszta bugyi, ezerrel megy a huncutkodás a pelenkázón... aztán ahogy beraktam a kiságyba, hallom, hogy rotyog a gyerekem :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Morninig...

Én is megjöttem, és hát tegnapi át battyogtam anyóshoz, mert beszélni akart velem....
Hát képzeljétek a székről is ledőltem meglepően jót csalódtam most benne ez, hogy lehet??? Veszekedés mentes beszélgetés, és ajtó csapkodás sértődés nélkül jöttem el.
Lényeg az volt, hogy megkért, hogy ő is hadd vegye ki részét, akármiben, kérjem meg.(pl.jönne velem ruhát probálni, éttermet keresni, templomnak utána járni stb.)Mondom oké, szólok majd ha kell valamiben....
A másik, hogy ezen teljesen meglepődtem, és nem tudom hova tenni, hogy valós vagy nem valós, majd kiderül....hogy közölte, hogy szeretné, ha nagyon jó helyszínt meg mindent választanánk....Magyarul valami puccosat.(Én kicsit lazábbra gondoltam)De ő kijelentette, hogy erre ő hajlandó pénzt adni vagy az ő vendégeit állni, de az olyan hely legyen, hogy szóljon....Kíváncsi leszek...
Este átjött mind 2 szülők....Na az Én apám....Egyszerűen nem akarja feldolgozni az esküvői árakat. Milyen árakat elkérnek már per fő egy vacsoráért....Hogy anno 35 éve nem ennyi volt állandóan ezt hajtogatta
De nem mond nemet, csak összeg nem tetszik neki....
mert mondtuk nekünk van egy kevés, és szűk családi kör nem kell nagy dinóm dánom megtudjuk tartani, de ekkor jött az, hogy áhhh az nem jó,akkor tartsunk normálisat, de mi mondtuk, hogy pénz meg máshova is kell(vállalkozás, baba).
És így jön az, hogy a két szülő akkor beleszáll és nagy lesz....
Még annyi volt mielőtt meg jöttek a szülők leültem Tomival beszélni, mibe akar beleszólni, miből veszi ki a részét....
Közölte neki a polgári mind 1 hol van és a templomi is és a vacsi is mondom igen???Igen
Mikor már elmentek és megtudtuk, hogy szülők közösen megbeszélték, hogy beleszállnak és kapunk pénzt, közölte, hogy neki nem jó a polgári helyszín...jöjjön ki ahová ő akarja, és a vacsora helyszínnek meg nem olyan képzelt el amit Én néztem,ha nem szó szerint Villában gondolta a drágám és a polgárit meg tenger parton
Mondtam neki, értse meg ez nem 1-1.5 mis hanem itt több misirről beszélünk.Erre közölte ő ezt tudja elképzelni vagy így vagy pedig a telken nyaralón egy parasztos lagzit....na nem kell mondom, hogy egyből mondtam neki, hogy .
Tegnap este direkt elküldtem egy ár ajánlatot a Villába amit kinézet, már csak kíváncsiságból. És mondtam neki, hogy majd meglátjuk...De tuti sok pénz az....Így nem tudom most mi van lesz, hogy ő mért nem tudja elképzelni az esküvőt egy szép terembe ami ablakos vagy mit tom én divatos és azért puccos.....De majd nézzek helyeket, ha van ötletetek akkor azt megköszönöm!!!!!!!

Jujjjj hosszú lett bocsi
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Juli!
Majd írd meg a kis csávó méreteit :D , szép idő van ma is szerencsére!!
Hát igen a sok pelus...ne is mondd! Nálunk is szokott így lenni
:lol:

Csip!
Örülök hogy sikerült vita nélkül a megbeszélés!! A pároddal is biztos megeggyeztek hogy hol legyen :wink:
Vendég
 


csip!
ehhez nem tudok hozzászólni, ugyanis nekem teljesen más elképzeléseim vannak a számomra "ideális" esküvőtől/lagziról...
egyébként meg mondd meg mindenkinek, aki bele akar szólni, hogy ők csak pár napja/hete tervezik az eseményt, de egy lány (TE) kislány kora óta mindig is a nagy napot tervezgeti ;) szóval úgy legyen, ahogy te akarod :)


kírus!
paraméterek:
5990 gramm :shock: (ha vetkőzés közben nem pisil, simán megvan a 6 kiló :lol: ) és 58 centi...
a súlya miatt ismét megkérdezték: ugye csak szopizik? :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Juli szép méretek! :wink: :D

mi is voltunk a héten méreckedni: 72! cm :shock: és 8700 gramm... azt mondta a védőnő, hogy akkora majdnem, mint egy egyéves... :shock: az én kis még nem is 7 hónaposom... :shock: ez van... viszont a súlya a magasságához átlagos, úgyhogy aggodalomra semmi ok... amúgy minden rendben, amikor a doki hasra fordította a vizsgálathoz, Zoé rögtön négykézlábra állt, majd felült... a doki meg csak nézett, hogy hoppá... mondom neki, hogy ez semmi, már fel is áll! azt is kipróbálta és odahívott minden jelenlévőt, hogy nézzék meg miket tud ez a baba! én meg csak úgy híztam a büszkeségtől... a hathónapos státusznál még épp hogy csak négykézlábazott... azóta mászik, felül, feláll... ja, és elkezdte mondani, hogy bababababababababa!!!!!

Csip remélem idővel dűlőre juttok az esküvővel kapcsolatban! biztos nagyon szép lesz... sajnos pont Zoé szülinapja előtt egy nappal keltek össze, így biztos, hogy akkor pont nem leszünk Pesten... pedig szívesen elmentem volna megnézni a szertartást! :wink: :D

Kírus Ti hogy vagytok? Fejfájás?

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!!

Juli,Tünde!

Szép súlyuk van a babócáknak!!

Juli!
És tényleg azt mondják hogy legtöbb bébi ha csak szopizik nem hízik úgy mint egy tápszeres, de Áron bizony gyarapodik szépen :wink:

Tünde!
Zoé magas csajszi lesz :wink: Ti is magasak vagytok??

Jól vagyunk köszike! Kírát is most kerüli a fejfájás szerencsére!! :)
Ma ünnepi műsoruk van az oviban, tegnap vettem neki egy fehér rövid ujjú blúzt, mondván majd jó lesz ballagásra is(2600 ft)...este kiöblítettem..erre mit csináltam ma elkezdtem vasalni a gallérját aztán ráolvadt a vasalóra :evil: :cry: talán visszább kellett volna vennem a fokot...és pont az a fele olvadt ki ami kifelé néz... Úgyhogy mivel nincs itthon neki másik elvittük az oviba aztán mondtam az ovónéninek hogy hajtsa be a gallért(itthon felprobálta úgy és nem nézett ki rosszul). azt mondta mivel hosszú a haja szerinte nem fog látszani meg hát úgy is csak itt az oviba müsoroznak...úgyhogy nesze neked fél napos 2600 ft-os blúz :( ..

Nimi kint alszik az udvaron, tök jó idő van..Még akkor elaludt mikor jöttünk hazafelé az oviból(7:40),aztán elmentünk boltba,postára stb.. végig aludta... aztán kint is hagytam az udvaron és azóta is alszik.. csupán 3 órája :D
Vendég
 


Ja, 2 napja nem kell neki a tápszer, sorozatban öntöm ki :? .. reggel és este kapott de már nem kell beleiszik és teszi le...ezt is megéltük..
Vendég
 


sziasztok!

kírus írta:Tünde!
Zoé magas csajszi lesz :wink: Ti is magasak vagytok??



párom: 183, én: 168....
de állítólag anyu családjában az egyik ágon mindenki 190 felett volt... ehhez képest anyu törpe a 158 cm-ével...

:lol: :lol: :lol:

blúz :arrow: :evil: én is jártam már így egy vadiúj nadrággal... ott a komplett vasalótalp égett ki a combján... kuka lett a naci... :(

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Tünde
Lányod nagyobb, mint Nóri. ő épp csak 8 kiló és 70 cm. Viszont megy a szépségem. Már egyedül is tesz pár lépést, ő is 7 hónapos volt, amikor állt. Én nem tudom hová rohannak ezek a gyerekek. :)

Én úgy tudom, hogy amekkora 2 éves korában a gyerkőc azt duplázza meg 18 éves korára. De hogy ez igaz e... majd elmondom. :)

Én ismerek olyan babát, aki csak anyatejes és 4 hónaposan 7 kiló volt.

Kírus
Akkor már tejcsiztek? Valamelyik reggel Kristóf nem itta meg a kakaóját, Nóri elvette és szépen megitta. Ízlett neki :)

Kitti
Apukád nagyon nem akar az új világ áraival szembe nézni? Mindenben így gondolkodik, vagy csak az esküvővel kapcsolatban?

Kép
Kép
susytunder
 
 


hali!
az első alma:
Kép
imádta!
2x fél kanállal kapott... aztán csorgott a nyála, ahogy megettem a többit :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Susy!
Édi lehetett Nóri, elkobozta a tejcsit :P
Nem tértünk még át tejcsire, most újra eszi a tápit..átmeneti állapot volt nála úgy néz ki...de nemsokára bepróbálkozok vele..
Kírának anno nem kellett sokáig a tej :( ..

Juli!
Nagyon cuki Áron!!
Pocak hogy van mostanában? Alma hozott valami kis hatást?
Azóta kapott már?

Ma du viszem a gyerköcöket a 6 ill. 1 éves státuszra :shock:
Kíra nemsokára kapja a szurit is. Ma du még megyünk beiratkozni is a suliba!
Tortákat szombaton megrendeltem, Nimié kutyusos lesz fekete erdő ízzel, Kíráé Barbie-s lesz oroszkrém ízzel..
26.-án tartjuk majd nekik!! :D

Kíra tegnap akkorát esett a játszin a libikókáról azt hittük eltört a nyakcsigolyája...durva látvány volt :(
De az apja volt a hibás :!: :!: :!: Ő ráült a másik felére és annyira hintáztatta hogy Kíra egyszer csak akkorát huppant hogy átbukfencezett a hintán,szegénykém felállt tisztára elvolt kékülve..
Nagyon megilyedtünk!
De szerencsére megúszta egy orrvérzéssel,meg a felső ajka picit felrepedt vérzett meg a nyaka meghorzsolodott :cry: , szegénykém csak úgy potyogtak a könnyei.
Ja és előtte meg elbotlott a járdán úgy hogy talán 1cm volt hogy ne törölje fel a betont az arcával..
Nem az ő napja volt!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!

Nálunk jelentem:99%, hogy

2011. Augusztus 12-én lesz az Esküvőnk, már le is van előlegezve az Étterem ami egy Villa a Budai hegyekben, baromi nagy volt vele a szerencsém :Wink: Csak egy a bibi, hogy Péntekre esik ez a nap, így a templomi eskettetés nem mindenhol vállalják el, s eléggé szigorítottak a dolgokon Rolling :eyes: Kellene szereznem egy Papot, de sajnos senkinek nincs ismerőse :sad: úgy egyszerűbb lenne :sad: Úgyhogy most ezzel küzdök nem alap szinten :crying or very: :sad: És kezdem feladni, de egyben nem szereteném, mert mégis a templomi esküvő egy gyönyör...
csip-csip18
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!!!

Juli!

Boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/i][/b]
Vendég
 


kírus!
köszönöm szépen :)

úgy tűnik, bevált az alma... ma viszont front van, vagy mifene, mert eszik-sír-alszik... egész nap, lényegében reggel 5 óta :?

csip!
én nem értek egyet azzal a felfogással, hogy azért legyen templomi esküvő, mert az szép... de azzal a pappal sem, aki így összeesket embereket :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok....

Juli: igazság szerint nem értem, mire értetted ezt, hogy "de azzal a pappal sem, aki így összeesket embereket", meg a felfogásommal.... :roll:
Mire gondoltál itt?
Arra, hogy ha Mi ismerősök lennénk a pappal akkor össze eskettetne vagy mi?Falukban rengetegen így csinálják.....pap ismerős eskettet és nem vesznek komolyan semmit.
Nem csak azért mert szép a templomi de szerintem egy esküvőnek az a gyönyöre, és az az igazi esküvő, főleg, ha még meg is adatik, hogy az ember meg van keresztelve és elsőáldozó is meg bérmálkozó is volt, mint Én. Akkor legyen is templomi esküvő. És igen gyönyörű és nem mindenkinek adatik meg.
Csak tudod, a jegyesoktatás olyan napokon van, ami kivitelezhetetlen, hogy az ember főleg Én vagy a párom eljárjon...Du.4-6 ig....és hétköznapról beszélünk. Ezért lenne jó egy Pap aki olyankor vállalna el mikor mind 2 ráérünk a párommal.
Szerintem nincs gond ezzel, hogy ha egy pap így esketett meg 1 pár. Mert végül is lehet kevesebb alkalomról beszélünk, de ugyan úgy le tudja dolgát mint más, csak lehet ő kevesebb alkalomból.
Sikerült is találonom egy 75 éves idős nagyon rendes papot aki megértette és mondta, hogy elvállal, és mehetünk hozzá jegyesoktatásra, és beleegyezett abban, hogy hétvégén menjünk, és ő is fog minket összeadni és még ráadásul Pénteken, ami ügy nagyon nem szoktak elvállalni, mert akkor hanvasztásos misék szoktak lenni. Szóval ő megértett és mondta is, hogy tudja, hogy milyen nehéz a mai világ az ember sokat melozik és kevés a szabad ideje, de mondta ő megérti és elvállal minket :wink: Hurrá :lol:
Sajnálom, hogy Áronka nyűgöske. Ilyen korán már almát adtál neki????

Suzy: Ti hogy vagytok?????

Juli, Ancsa: baromi rég voltatok :cry:

Kírus: hogy vagytok???Sikerült az oltás????

Tünde: mizujs apácskával, sokat van veletek????

Iner: Nálatok a kis asszonyka????

Többieknek öllelés.
csip-csip18
 
 


sziasztok!

Juli utólag is boldog szülinapot! bevallom nem tudtam, mert nem járok iwiw-re (csak ha levelet kapok, felugrok törölni... :D ), nincs rá időm, és már nem is érdekel úgy, mint régen... lehet, hogy ez valaki szemében unszimpi, mert azért regiztem, hogy nyomon kövessem az ismerősöket... de mostanában nagyon megbecsülöm a szabadidőt, és vagy alszok (éjjel), vagy olvasok... de néha csak arra fussa, hogy ne úgy nézzek ki egész nap, mint aki most ugrott ki az ágyból... :wink: :lol: :lol: :lol: majd meglátod, ha a gyermek elkezd mászni és felállni... non-stopp a nyomában kell lenni!!!

Csip örülök, hogy sikerült egy ilyen jófej papot kifogni... én magam nem vagyok vallásos, de bírom az ilyen papokat...(mint pl a gördeszkázó pap)... a vaskalaposokat viszont kifejezetten nem!
apa továbbra is csak hétvégén van velünk... :( esély sincs munkahelyet találni...

Kép
gtunde75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: