Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok Lányok!
Így megszívni az első tavaszi szép napokat, ráadásul egy remek lehetőséget az új családunk első hosszú hétvégéjét. Szombaton influenzás lettem, hétfő hajnalra Szilárd is elkapta. Szegénykémet nagyon lenyomta. Nekem gyakorlatilag a magas lázon kívül más bajom nem volt, amit algopirinnel csillapítottam. A rossz közérzet keddre már nagyjából elmúlt. Szilárd viszont nem kap levegőt, 3 percenként fújjuk az orrát. Annyira rettegek, hogy Zsombor el ne kapja, ma egész nap nyűgös, de még nem lázsa. Apa is jól van még.

Moti!
Egyéveskédnek boldog Szülinapot! Mit vettetek neki? Szilárd nagyon sóvárog a Tescoban kapható kisház után, nem tudja, hogy már megvettük neki a szülinapjára még mielőtt kinézte volna :)

Nem is írok többet, mert valamelyik gyerekem perceken belül tutira felébred, és pár képet szeretnék tenni. Szilárd tűzoltós képei anyu fényképezőjével készültek, így az még várat magára :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Van itt minden vegyesen, még karácsonyról is, de még azokkal is tartoztam nektek.

Jövök még, igyekszem :wink: :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Annamari! Telefont ne is mondd! Már csak nevetek h hogy lehettünk ekkora balekok... De eddig csak jó tapasztalatok voltak. Jövő hét pénteken megyek dokihoz. Nagyon izgulok miatta. Olyan furcsa, m hol fáj a cicim, hol teljesen elmúlik. Róka komával még nem találkoztam, de öklendezek ezerrel. Remélem minden rendben van...

Franci! Ne keseredej el, nektek is hamarosan sikerülni fog!!! Annyira érzem! Nekem is most úgy jött össze h már teljesen feladtam. Nem is tudom h hogy sikerült összehozni, m semmi pére utaló jel nem is volt.

Angi! Nagyon szép kis család vagytok! Jobbulást mindannyiótoknak!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

 
 

Angie!
Sajnálom az influenzát, remélem már jobban vagytok.
Zsombor is milyen sokat nőtt, nagyon szépek vagytok a képeken!!!

Teri!
Rendőrségen nem lehetne feljelenteni őket???
Munkahelyen tudják, hogy terhes vagy??? Vigyázz magadra!!!

Többiek????

Panni!
Kristófnak boldog névnapot!!!!
( vagy ti is júliusban ünnepeltek, mint Szilviék???)
Sikerült az egészségpénztárt elintézni?? Fiúk meggyógyultak???

Kri!
Megvolt az első nst??? Zsombival apa lesz majd, míg a kórházban leszel??

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Franci, úgy sajnálom. Ripsz-ropsz meggyógyulsz és indul a projekt. A drukkok mennek ezerrel +++++++++++++++++++++++++++++ Ja és laptető !!!

Boni, nagyon eltűntél?!?!?!

Angie, nagyon édesek a srácok. Jók lettek a képek. :):):) Szorítok hogy Zsombor ne legyen beteg. Nektek meg mielőbbi gyógyulást.

Lillanyu, te mikor teszel fel fotókat a gyerekekről ?

Teri, telefont sajnálom :cry: A cici fájást ismerem nekem is volt az elején majd megőrültem tőle. Tényleg a munkahelyeden már tudják?

Annamari, ma megvolt az első nst. Minden tökéletes volt. Apa bejön velem a szülésre. Még nem dőlt el pontosan ki vigyáz Zsombira majd, több lehetőségünk is van. Az is befolyásolja majd mikor kell mennünk.

Ma voltam utoljára a dokimnál is. Méhszáj teljesen zárt, baba még nagyon fent van és nagy is. Doki szerint jó lenne ha két hét múlva megszületne, mert akkor még nem lenne olyan hatalmas. Szerintem ez nem fog összejönni. Ma egyeztettem a szülésznőmmel is most már csak vele randizgatok, meg lesz még egy uh.
Mi jól vagyunk. A nagyszülők segítenek takarítani. A baba cuccai kimosva, kivasalva, már csak el kell pakolnom. Még egy két dolog kell és össze tudom pakolni a kórházi csomagunkat is.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Jó reggelt!

Nem vesztem el...megvagyok, kb. 2 napja próbálok visszaolvasni, h képbe kerüljek...

Majd mesélek...fogorvos és szemészet felválltva, ezért is nem tudtam olvasni...

AM, légyszi küldj egy email címet és elküldöm Neked a várva várt képeket...

Majd jövök, most már minden oké...
puszi:danyu
danyuci
 
 


EZ még muszáj:

Pruci,
ugráltam örömömben, mikor megláttam a csíkokat..... :lol: :lol: :lol:

Maryka,
Neked sok puszit küldök és kitartás a lét manócskához...
ha már a gratulációm lemaradt :oops: :oops: :oops:
danyuci
 
 


Annamari, lázam már az első adag gyógyitól lement. Most már a kihűlés fenyeget. De még mindig fáj a torkom, és a fülem is ha nyelek. Holnap megyek vissza, remélem mondanak valami okosat. Addig járok oda míg meg nem gyógyítanak.

Angie, jobbulást nektek. Remélem Zsombor megússza.
Nagyon szépek vagytok a képeken.
Szilárd nagyon hasonlít rád, Zsombor inkább apára.

Pruci, nagyon remélem. A ciklusod neked rendben van/volt ugye?

Kri, olyan jó olvasni a készülődésedet. Ahogy olvasom nekem is pakolhatnékom támad. :D

Danyu, beteg voltál? Na, majd mesélsz.
franci
 
 


Lányok,
köszönjük a jókívánságokat Sebikének!
Eltűntem, mert síelni voltunk, tegnap éjjel jöttünk haza.
nagyon aranyosak vagytok, hogy gondoltatok ránk!
Egy hintát vettünk neki a kertbe, meg kapott még csomó kisebb játékot a rokonoktól, mindennek nagyon örült.
Annamari, jól esett, hogy még az időpont is eszedbe jutott, mikor írtam.)
Szonjácska nagyon ügyi!!!!úgy szalad az idő, most született.)

Pruci, annyira örülök, tudom, hogy már írtam, de most is megírom.)

Kri,a Botond az egyik kedvenc nevem!!!!

Danyu, csak nem megint szemherpesz?

Angie, gyönyörűek vagytok, a gyerekek is és Ti is+++nyoma sincs fáradtságnak!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Danyu! Aranyos vagy!

Franci! Nagyjából rendben volt, 31-32 naposra állt be, de a doki tavaly jól letolt h fogynom kell, m valszeg nincs peteérésem és ezért nem jön össze a baba. Próbáltam lefogyni, nem ment :oops: :oops: :oops:
Úhogy NE ADD FEL!!! Nektek is Bonival hamarosan sikerül!!!!!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Nos...már 2x nekiláttam, remélem most sikerül... :shock:

Moti,
remélem akkor kipihentétek magatok, fiúk hogy bírták az utat???
én nem merek rendelni semmit neten, max az alexandrában...
de sajnos megint szemherpesz, de ez most a padlóra küldött, pedig már volt pár... :cry:

Pruci,
végül a telefonok elvesztek az éterben???

Am,
Szonja nem semmi, már mekkora és hogy pózol...gondolom a nagyok sokat dajkálják...és én sem tudlak karcsú boszinak elképzelni...nagyon szeretem az olyan típusú embereket, mint Te: jókedvű, felszabadult, vicces, kedves...igazán felszabadult...nagyon figyelmes vagy és mindig mindenkihez van pár kedves szavad...engem mindig megnevettetsz...

Panny,
a fejés tényleg ördögi kör...én Gabinál sokat fejtem, mert kellett, BOrónál csak eleinte kipucoltam, hogy ne keményedjen be és utána nem fejtem, csak ha éreztem ,hogy gond lesz...
szerencsére a mellgyuszit nem kellett kipróbálnom...remélem többet már Neked sem lesz...

Panndi,
szép pocak és gondolom a lányok után óriási élmény lesz majd Gábor érkezése...a név miatt meg hivatalból elfogult vagyok :lol:

Franci,
sajnálom a betegséget...és Gergő olyan kis érzékeny lelkű...na a dumája sem semmi...remélem, hogy hamarosan érkezik a kistesó és akkor nagyon boldog lesz és sokat segít majd Neked...
ezzel a halál dologgal ugye én is hadilábon állok, és nem tudom mit mondanék, persze, azt amit hiszek, hogy a mennyország meg minden, de az extra kérdésekre nem tudom hogy felelnék...de legalább gondolkodom rajta, sajnos előbb-utóbb szembesül vele az ember...

Szilvia,
azért nem vagy semmi...úgy látom, hogy van lehetőség még egy babára...lehet, hogy nálatok is a 4. lenne egy kislány :lol: fiúkkal mi újság???

Beze,
szépek vagytok, hogy viseli Lexi a fodrászkodást???

Maryka,
hát...nem könnyű két picivel, de bele lehet jönni...persze az első 2 hét nálunk is nehéz volt, nem értette Gabi, hogy Boró miért sír és egyáltalán miért van velünk...de néha már közös játék is előfordul...kicsit később meglátod szuper lesz...
Nálunk azt hiszem nem lesz több baba...bár még nyitva hagytuk ezt a kérdést, de amilyen irányba tart a világ most úgy érezzük, hogy felelőtlenség lenne részünkről...

Évim,
gyógyulj meg végre...betegség már elhagyhatna...
Peti és Lillus gyönyörű, iwiwen láttam képeket...

Boni,
remélem sikerül megvalósítani majd az álmotokat...

Angyalka,
sajnálom, hogy Zsombi ilyen kis érzékeny gyerek, remélem hamarosan már nem retteg SZilárdtől és szépen együtt játszanak majd...a képek csodaszépek és tényleg nem látszik fáradtság senkin...

Kri,
kíváncsian várom a névválasztás végeredményét...

Most mennem kell, talán nem hagytam ki senkit...akkor Neki puszi ha igen... :oops:

Legközelebb ígérem magunkról írok!
Szép hétvégét :)
danyuci
 
 


Moti!
Nem is mondtad, hogy síelni mentek. Fiúk is voltak? Tetszett nekik??? Majd képeket is kérünk ám!!! és tömény élménybeszámolót!!!!
Mivel munkanap áthelyezés van, ma van hétfő, Sebinek ismételten boldog szülinapot!!! :lol: :lol: :lol: a mázlista, 2-szer is ünnepel :lol: :lol: :lol:

Danyu!
Köszi szépen ezeket a szép szavakat, meghatódtál rendesen!!! :D
Akkor felrakom a képeket, csak ismételni tudom magamat, nagyon szépek a gyerekeid. Így két szöszit összehozni?? nem semmi. Kendős és a csűcsöritős tetszik nekem a legjobban.

Tehát a képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Danyu!
Köszönöm a képeket, azt hiszem sikerült mindegyiket feltöltenem. :wink:

Kakaós csigát sütök, már kel a tészta.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Am,
a csiga jöhet...képekből elég lett volna kettő is :lol:
De így legalább a többiek is kapják ajándékba...

KÖSZÖNÖM! :D :D :D :D :D
danyuci
 
 


Jobban van Szilárd is! Tegnap már nem kellett lázcsillapító neki, az orra még szakad, és néha köhög. Jó a hangulata.
Ma anyuéknál tengetjük az időt. Zsomborkám nagyon nyűgös napok óta. Fogra tippelek.
Elkezdtük a hozzátápit, de nem igazán van oda érte. Nehéz elcsípni azt a pillanatok, amikor van kedve kanalazni. Eddig még nem sokszor sikerült. Vagy álmos, vagy éhes (olyankor nincs türelme, csak cici kell), vagy valami más baja van. Így csak pár kanállal sikerül belevarázsolni. Nem látok benne lelkesedést, sőt. Úgy rémlik, Szilárd majd elrepült örömében, amikor kóstoltatni kezdtem. Na mindegy, már megszoktam, hogy Zsomborral semmi sem egyszerű. Tanítja vele az élet a türelmet a türelmetlen anyának :lol:

AM!
Irigy mirigy vagyok, hogy te három gyerek mellett tudsz még kakaós csigát gyúrni. Mond már el a titkodat? Nekem még az ebédkészítés sem mindig megy. Zsombor hangulatától függ, és bizony neki nem gyakran van kedve egyedül ellenni, még a konyhában sem.

Danyuka!
Én már kommentáltam a képeket. Cukik a gyerkőcök. Házat belaktátok? Várom magatokról a beszámolót :)

Moti!
Merre találtatok ilyenkor havat? Gyerkőcöket is tanítjátok már síelni, vagy még csak ti síeltek?

Hamarosan apa jön értünk (ma is dolgozik).

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Danyu!
Nem tudtam választani a képekből, s ezért gondoltam, hogy akkor mindegyiket felrakom, amit küldtél. :wink:
A felét kakaós csigának, a másik felét pudingos csigának csináltam. Hülye voltam, mert akkor gondoltam ki a pudingosat, amikor beraktam sülni a csiga felét. Így várnom kellett, míg kihűl. Teljesen nem hűlt ki, így kicsit csúnya lett, nem tudtam szépen felvágni, de finom lett.

Angie!
apa is dolgozik, fél 7-re kellett mennie, s 4-ig van. Talán fél 5 felé ér haza.
Most te is kicsit könnyebben vagy, anyukád elbabázgat, te meg pihenj!!!!
Az jó, ha Szilárd már nem lázas.
Mi még csak cicizünk. 1-szer kóstoltattam meg vele a mandarint, mert kinézte a kezemből. Úgy szívta a levét, kisporszívó. :lol:
2 hét, s én is megkezdem a hozzá tápit. Kanalat már adtam a kezébe, ügyesen be is veszi a szájába. :lol: sőt kipróbáltam, hogy üresen adom neki a kanalat, mintha lenne rajta kaja, szépen kinyitja a száját, s be is kapta a semmit. :lol: szemét anya vagyok, mi? :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szasztok!

Én is kicsit eltűntem...bocs.

Visszaálltam a sorba mint "anyataxi"...úgyhogy megint nem unatkozom...voltam már vásárolgatni Viola babával...csajos programok:)

Olikának hörgőgyulladása van...nagyon fasza:(((...szívni kell az orrát 3 percenkétn meg inhalálni napi 3x.Szerencse h ez nem fertőző,mert aggódhatnék a pici miatt.

Viola baba hízik ezerrel...nem tudom hány kg lehet(szerdán visszük méretni)de szemmel láthatóan gömbölyödik:))

Egy-két húzós éjjelünk volt amikor hajnali 3-kor egyszerűen nem akart visszaaludni(nem sírt,nem fájt semmilye csak nem akart aludni...remélem csak front volt)...engem már ez az egy-két éjjel is kikészített...nem hiába,már nem vok mai csirke és hát azért a 4 gyerek lefáraszt....egy első gyereknek van joga ilyet csinálni,de egy negyedinek nincs:::)))DDDDDAmúgy meg volt már egy jó pár éjjel hogy végig aludta az éjjeleket...jaj csajok,az de jól esett!!!:)

Nálunk is apa ma is melózott és Márknak is volt suli.

Apa jövő héten veszi ki az apaszabijait...tök jó lesz:)


Danyu!


Bocs h így rákérdezek...de akkor mi speciel felelőtlenek vagyunk a te véleményed szerint?

Édesek a gyerekek...nagyon hasonlítanak egymásra!!!

Angie!

Jobbulást nektek!

Franci!

Neked is!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csak most olvastam el az előző oldalt...

Szóval...Látom Évi nálatok is műsorozik Peti pár éjjel...na,nálunk is pont ez van...nagyon remélem ez csak átmenet mert én nagyon kivagyok ettől...bírom napközben a hajtást,de azt már nem ha nem tudok éjjel pihenni!!

Szilvi!

Pont ez benne a csoda és Isteni ajándék,hogy semmilyen praktika nem volt Viola gyártásában:)A 3 vetélés alkalmával mindig lányra gyúrtunk a Czeizel módszerrel...mivel vetélés lett,felállítottam magamban a tézist h tuti lányok lettek volna és ez nekünk nem megy...ezért negyedszerre nem foglalkoztam ezzel és pont a pé napján,előző napján és az utáni napon is együtt voltunk...szóval a Czeizel módszer szerint fiúnak kellett volna lennie:)

Egyébként a módszer:a pé előtt 3 nappal kell akciózni akkor nagy eséllyel lány,a pé napján akcióból nagy eséllyel fiú...mivel a lány spermák lassúak de 3 napig élnek és pont a pé-re érnek a petesejthez,a fiú spermák 3-5 óráig élnek de gyorsak.

Annamari!

Köszi a számot,próbálok nyomozni.

Nekem még a T-mobilos postás flotta telcsim van.Az egész családnak az van,így ingyen dumálunk egymás közt.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
dehogy vagytok azok...ez nem a gyermekek számától, hanem az adott helyzettől függ...és nekünk most olyan a helyzetünk. De még fiatal vagyok, visszamegyek dolgozni, és 5 év múlva sem lesz késő...a kérdés nyitva maradt, a döntés nem végleges, csak a jelen állapotunkra vonatkozik... :)
danyuci
 
 


Sziasztok!

Danyu, nagyon édesek a gyerekek :):):). A nevünk már meg van Botond lesz a drága :).
A házat belaktátok már?

Panny, jobbulást Olikának. Raksz fel képet a Violáról?

Annamari, kakaós csiga ide is jöhet :lol: :lol: :lol:

Boni, merre vagy?

Mi tegnap takarítottunk. Én fürdőt anyum ablakokat. Jobb lett volna ha süt a nap de így is kész lettünk. Jól elfáradtam. Délután bevásárlókörűt apával. Így most már minden szinte megvan. Lassan összerakom a pakkomat. Botond ezerrel mocorog így nem nagyon kell számolnom hogy meg van e a 10 mocorgás :):):).
Kedden megyek újabb nst-re, hát kiváncsi leszek.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Danyu,annyira jók a képek!!!!gyönyörűek és édesek a gyerekek!!Boró olyan csajos!!!!!

Annamari,
kakaós csiga??én is kérek!!!hogy van ennyi időd?illetve hogyan tudsz csinálni magadnak?.-)
köszi még egyszer a köszöntést!!!.-)

Gleccseren voltunk síelni, rengeteg hó van, egyik nap zárva is volt a pálya, mert vihar volt.3000méter magasan voltunk.
A gyerekeket most nem vittük.A párom ragaszkodik hozzá,hogy minden évben elutazzunk kettesben.azért én sem tiltakozom.)először azt hittem, ki sem bírom a srácok nélkül, mikor megérkeztünk, mondtam, hogy menjünk vissza, nem bírom.de aztán a 3. 4. nap körül már jól éreztem magam.)a sítudásom az nincs magas szinten, mert 4 éve nem síeltem a babák miatt, de volt egy helyes kis osztrák srác oktatóm, úgyhogy nagyjából belejöttem.jövőre szeretnénk vinni a fiúkat is, mert BOldi már 4 évesen elkezdhet tanulni.ha lesz kedve.ha nem, az sem baj.
a gyerekek olyan szépen tudnak síelni...látszik felnőtt korban is, hogyha valaki gyerekkora óta síel.
én paragép vagyok, tökre félek, hogy elesek, túlzottan felgyorsulok, stb.)
Kri,annyira izgi, megint van kit várni!!!!!mármint Botondot!!!!
Annamari, jót röhögtem ezen a semmi kanalazásán.)Sebi is csinálta ezt, és elégedett volt az üres kanállal.mostmár persze nem az, csak ha van is benne valami.mivel fogod kezdeni a hozzátápit?melyik gyümölccsel?alma?nekem pl., azt nem szerette egyik sem.)

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Olyan álmos vagyok. Ma 3.55-kor keltem. 5.19-kor már melóhelyen voltam. Lassan készülődhetek az ebédhez, és a csicsikához.

Gergőm mostmár tényleg nagyon szeretne kistesót:
Múlthéten anyósomnak magyarázza, „nem tudom mikor lesz kistesó, mert anya hasa még nem kezdett el nőni”.
Tegnap apa fülébe súgta, mi legyen a tesó neve.
Este ágyazásnál apa és az én párnámat egymás mellé rakta, hogy összetudjunk bújni.

Moti, azt de jó lehetet síelni egy jót. Gondolom pihentetek is egy jót.

Teri, még mindig nagyon drukkolok, sokat gondoltam rád a hétvégén. Mikor mész dokihoz?
Nagyon szeretném hogy hamarosan sikerüljön. Remélem az első beavatkozás sikeres lesz, azt még nem tudom mi lesz.

Danyu, gyönyörűek a gyerekeid. Mennyire hasonlítanak egymásra.
Szerintem Gergő lesz a világ legféltékenyebb gyereke. Mondjuk már most is az.

Angie, örülök hogy Szilárd javulgat.
Zsombor majd megszeret enni. Gergő ennyi idősen még a kanalat se kapta be, most meg egy zabagép.

Annamari, köszönjük Danyu képeket.
Szegény Szonja! Üres kanalat kapott.

Panny, remélem Viola csak megnézte mi is történik éjszak. Most már tudja, és aludni fog éjszaka.
„anyataxi” – nagyon tetszik.
Olikának jobbulást!

Kri, nagyon fészekrakó lettél. Botond azért még maradjon a pociban.

Boni???

Beze????

Panndi, merre vagy? Elpártoltál?
franci
 
 


Sziasztok!

Franci, nem bánnám ha két hét múlva megszületne :).
Gergő nagyon tündéri. Lesz öröm ha elkezd nőni anya pocija :).

Moti, síelésért irigy-irigy. Mi tavaly voltunk gyerek nélkül kb. én is a
3. 4. napon kezdtem el élvezni. Bár férjem jó fej volt épp kikanyarodtunk az utcánkból mikor megjegyezte neki ez nem megy, hogy a gyereket itthon hagyjuk. Jövőre tuti visszük őket is. Idén ugye nem voltunk. Sebinek nagyon boldog szülinapot így utólag.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, beírtam április 4. Régen is ünnep volt. :)
Gergő szerintem ugrálni fog örömébe. Szerintem a szomszédoknak se kell majd szólnom, mindenkinek elmondja majd. :lol:
franci
 
 


Sziasztok!

Nem pártoltam el, de elmesélem, hogy zajlott az elmúlt négy hetünk:

Fruzsi bárányhimlős lett, amikor kezdett jobban lenni, Zsófinak vírusos kötőhártya gyulladása lett, első nap, hogy végre nem fertőzött, bárányhimlős lett, majd amikor már jobban lett, és kezdett nem fertőzni, Fruzsinak lett vírusos kötőhártya gyulladása, akit én követtem :roll:

Szóval négy hete betegek vagyunk folyamatosan... :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, jobbulást!
franci
 
 


Sziasztok!

Franci, vagyok, de mostanában csak olvastam. :oops:
Azért továbbra is drukkolok neked nagyon!!!!!!!!!!!!

Danyu, köszönjük! De szépek a gyerekek! Házra is kivi lennék.

Angie, ti is szépek vagytok, Zsombi milyen nagy lett! :D

Annamari, én tegnap buktát sütöttem. Férjem egymaga jóval több, mint a felét befalta, pedig fogyózik. :lol:

Panndi, jobbulást nektek!

Panny, sokan tuti hülyének néznének, ha tudnának a tervünkről, de nem érdekel. Mindig is nagycsaládot szerettem volna, nekem sajnos nincs testvérem. Nem raksz Violáról képet?

Kri, Botond nagyon szép név. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Franci!
Hamarosan Gergő is kap kistesót. Szerintem olyan büszkén fogja majd mesélni, tologatni, szeretgetni.
Reggel jó korán keltél. Én akkor fordultam át a másik oldalamra. :lol: :lol:

Moti!
Elhiszem, hogy hiányoztak a fiúk. Mi még eddig nem szerveztünk apával "csak ketten" bulit.

Panni!
Én kíváncsi lennék egy Viola képre, nem inkább a 4 gyerek közös képre.

Beze!
Én a 4. gondolkodom, de mindenki hülyének néz.
A bukta Angie kedvence. :lol: :lol:

Panndi!
Kemény 1 hónap volt. Volt segítséged???
Jobbulást!!!

Kri!
Lesz még uh?

Kakaós csiga elfogyott. :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Panndi, nem semmi jobbulást neked. picurkával minden rendben?

Annamari, majd márc 29-én lesz az utolsó uh, ha adig nem szülök meg :D:D:D.

Holnap nst, meg leveszik a streptococcus cuccot is. Aztán haza, tanulás. Csütörtökön zh. Köszönöm a névdicsiket, elspájzoltuk :).
zsombi olyan édes ha megkérdezzük mi lesz a neve kistesónak mondja hogy Botond. Olyan cuki, imádom :):):).

Jó éjt.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Beze, én is vágyom nagycsaládra. Nem szeretem hogy nincs testvérem. Az is jó lenne ha 10 évvel fiatalabb lenne, de legalább akkor számíthatnánk egymásra, ha szülők nincsenek.
Gyere sűrűbben. Olyan jó olvasni rólatok.

Annamari, nyugi én se tudtam hol vagyok. Úgy megijedtem az óracsörgéstől hogy felültem ijedtembe.
4. gyerkőc? De jó! Aztán meg az 5.!!! :lol:

Kri, NST-hez, vizsgához drukk!!!

Tegnap délután Gergőt öltöztetem az oviba, öltözik a kis barátnője is. Megkérdezi anyukáját, „Mikor lesz Gergőnek testvére, anyukájának nem nő a pocakja”. :shock: Néztem nagyokat, két játék között ez a téma náluk. Utána anyuka mesélte, hogy a kiscsaj a mamának beadta hogy a 3. gyerkőc.
Este mesélem apának, Gergő közli, „kislány legyen a tesó, mert fiúnak ő itt van.” :lol:
franci
 
 


Franci!
Nagyon édes dumája van Gergőnek, még mindig. :D :D :D
Eddig ikreket szerettem volna, de így már nem, hogy 4-5. :lol: :lol: :lol:
Anyámnak kell programot csinálni, 2 év múlva nyugdíjas lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri!
Én drukkolok, hogy kihúzd áprilisig. Tudom a vége már nagyon nehéz, ja és ne elsején. :lol: :lol:

Ma olyan nagyot sétáltunk, hogy csuda. 9 órakor kimentünk, s 12 is elmúlott, hogy haza értünk. Végre itt a jó idő!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari, én megértelek. :wink:

Franci, de aranyos vagy, köszönöm szépen! Én is egyke vagyok, szóval teljesen értem, mire gondoltál.
Gergő haláli! Azt hiszem, nem lesz gond a csajozással! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kri,
annyira izgulok már miattatok!!!én úgy imádtam a szülés előtti pár hetet.olyan csodálatos, az ember valahogy két lábbal a föld fölött jár.


Panndi,

sajnálom, megértem, hogy nem jöttél, nálunk ugyanez volt a helyzet, szintén 4 hét, csak másfajta, de nem kevésbé kellemetlen betegségekkel....(((,mostmár épp ideje, hogy vége legyen a télnek, és senki ne legyen beteg.bár a bárányhimlő nem szezonális.(

Csajok,úgy kiakadtam, öntsetek már egy kis lelket belém...tegnap megjött a papír, hogy nem vették fel Boldit abba az oviba, ahova nagyon szerettük volna. Ez csak egy dolog, van persze még egy pár amelyik szimpatikus, de mindenhol csak falakba ütközök, és nyilvánvaló, hogy ismerős és csók nélkül nem jutunk be sehova....
ez Magyarország?Nesze Neked ovi, add be a gyereked, de nem veszik föl, mert nincs hely???és ha dolgoznom kéne menni?

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Annyira sajnálom... :( :( :(
Költözzetek ide, itt mindenkit felvesznek!!!! Nálunk is van 3 ovi, de itt nem hallottam, hogy "sajnos nem tudjuk felvenni, nincs hely".
Most megpróbálkozol akkor egy másikkal? Vagy bemész, s beszélsz a vezetővel????

Kri!
Kinek írsz, ha megvan Botond??
Olyan jó, hogy mindig van valakiért izgulni. :wink: :wink:

Angie!
Hogy vagy??? Fiúk kényeztetnek??? :D :D
Zsombor picikét már jobb fiú???

Szilvi!
Jobbulást a fiúknak!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Teri!
Hogy vagy??? Róka koma már meglátogatott????

Danyu!
A házat nem fényképeztétek le???
Gabó már elkezdett beszélni? Írtad, hogy nem nagyon akar.

Franci!
Te ilyenkor már biztos alszol, mert reggel korán keltél.

Beze!
Matyi forog már? Foga még neki sem jött ki? Lexi nem féltékeny??

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Tegnap délután Szonja kinézte a kezemből a vérnarancsot. Picit adtam neki, had szívja. Éjjel sírt is, most nem tudom, hogy a narancs bántotta-e a kishasát, vagy a foga. :? :? Annyira nem volt vészes, 4-5-ször sírt fel, 1-szer meg is szoptattam.

Holnap délelőtt megyünk a nevelési tanácsadóba. Kíváncsi leszek, mi sül ki majd.

Franci!
Te vagy a legkoránkelőbb közölünk. :wink: :wink: jó reggelt kívánok... :lol: :lol: :lol:
hamarosan meglesz az a kistesó Gergőnek!!!

Többet nem dumálok, nehogy enyém legyen a laptető. :lol: :lol: :lol:

Jó éjt!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szép jó reggelt!

Moti, nálunk ugyan ez a helyzet ovi ügyben. Viszont itt azért is elutasítanak, ha anyuka otthon van kistesóval. Rengeteg itt a gyerek. Ovikat nem nagyon bővítenek, vagy csinálnának. Az önkormányzat a csana-kat támogatja. Így mi valószínű oda visszük ősszel Zsombit. Nálatok nincs esetleg csana?
Aranyos vagy , én is kezdek egyre jobban izgulni. Jó lenne ha már lassan megszületne :).

Annamari, Francinak fogok írni ő lesz a hírhozó :).

Tegnap nst-n 60-as összehúzódásom is volt azt meg is éreztem. Volt egy csajszi aki elvileg meg is szült a 40-es értéknél megkérdezte a bent lévő szülésznőt hogy az magas mert neki nagyon fáj. Erre mondta a szülésznő a 80-as az már magas. meg se mertem szólalni nekem pont akkor volt a 60-as, nehogy szegény elkeseredjen. Elég sok összehúzódás volt remélem a picikém elkezdett dolgozni, hogy két hét múlva kijöjjön. Tudnám díjazni :D:D:D. Nagyon magasan van még remélem ez is megoldódik. Zsombival is úgy mentem szülni hogy még be se illeszkedett tovább is tartott mint ha leszállt volna.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Moti! Ovit sajnálom! De lehet h jobban jártok ha másikba veszik fel. Én is Petrát máshova akartam beiratni, nem vették fel (pedig protekció is volt), de nem bántam meg, bár akkor nagyon ki voltam akadva. Ráadásul itt vegyes csoportba tették amit meg nagyon nem akartam, még bőgtem is miatta, erre kiderült h itt sokkal jobbak az óvónénik. Olyan programjaik vannak ami a másik oviban nincsen, ráadásul oda szeretik a celebgyerekeket felvenni...

Panndi! Remélem már mindenki jól van!

Vasárnap és hétfőn olyan ramatyul vtam h csak na. A vasárnapot szinte végigfeküdtem... Hétfő délután hazajöttem a suliból, hánytam egyet és utána jobban lettem. De azóta megint csak öklendezek. Egyedül a pirítóst meg a limonádét bírom... Pénteken megyek dokihoz, nagyon izgulok h mit fog mondíni.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Moti, Gergőt még a körzetis oviba se vették fel. Gondolom nem voltam szimpi a vezetőnőnek. Meg az ételallergiánk se tetszet neki. Aztán benyomtam.
Olyan oviba irányították át ami katasztrofális. De valami hasonlót tettek az alattunk lakók is.

Annamari, még fent voltam.
Hogy bírt ennyit Szonja kaja nélkül. Nekem max 1,5 óra séta fért két kajcsi között.

Kri, kibeszéljük Botondot a pocidból.

Beze, szerintem ezt csak az egykék értik.

Teri, minden rendben lesz. Ne aggódj.

Én megint itthon. Éjszakát a wc-n töltöttem. Remélem nem vírusos. A reggelim még bennem van.
franci
 
 


Kri!
Akkor talán jó jel ez, ha Franci lesz a hírhozó. :wink: :wink:

Franci!
8 után annyit kajált, hogy egy büfivel egy pici vissza is jött, pedig talán 2-3 alkalommal volt, hogy visszabukta.
Én néha nem is értem Szonját, sose reklamál, ha éhes. Bár 3-3,5 óránként adok neki cicit, ha mennünk kell vhová, akkor igazodunk úgy. Tegnap nem gondoltam volna, hogy ennyit fogunk sétálni, de jól bírta. Néha érzem, ahogy szopik, hogy ömlik a szájába, alig bírja nyelni, aztán máskor meg olyan érzésem van, mintha csak a semmit enné, de ezzel is elvan 3 órát. :? :? :lol: :lol:

Teri!
Suliba tudják a babát???

Évi, Maryka!
Ha tudtok, gyertek mesélni a picikről. és persze képet is rakjatok fel.

Anyataxi (Panni :lol: :lol: )!
Fiúk meggyógyultak? Tudtál valamit intézni egészségpénztárral???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
Mindig elfelejtem megdicsérni ezt a kis nyulacskát, ez is nagyon aranyos. :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Ananmari, Matyit nem tudom, :lol: Marcus már próbálkozott a hátról hasra, a karja útban volt, ki is akadt rendesen. :lol:
Lexi nem féltékeny, nagyon szeretik egymást, olyan sokszor meghatódom rajtuk.

Kri, drukkolok, hogy hamarosan jöjjön Botond! Marcus ilyenkor már 1napos volt.

franci, ez így van! :wink:

Moti, sajnálom. Nálunk is így van, ha itthon vagyok, 3évesen tuti nem veszik fel, de jövő szeptembertől megpróbálom. Nekem nincs útban, de már most unatkozik mellettem Lexi, kell neki a gyerektársaság.

Teri, ezek nagyon jó jelek! Nyugi, minden rendben van!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Igen, köszi, már mindenki jól van :) Zsófi ma mehetett megint csanába, nagyon örült neki :)

Ovi: nálunk sem vették fel Zsófit, mivel én itthon vagyok. Valószínű, ha nem készült volna el az egyházi ovi, akkor most szeptemberben sem mehetne még oviba. De elkészül őszre, és oda felveszik valószínű, tehát így szeptembertől a csanát ovira cseréljük :) Fruzsit is beirattuk, ő májusban kezdhetné az ovit jövőre, meglátjuk, hogy felveszik-e, de szeptembertől ő is megy csanába. Ma itt van reggel óta a szomszéd kisfiú, Fruzsinál két hónappal fiatalabb, és látom Fruzsin, hogy ez az, amit én nem tudok neki megadni. Olyan jól elvannak együtt mindig, hát hiába, egy gyerek mégsem felnőtt, tudom, hogy sokak szerint három éves korig anya mellett van a helye, de szerintem heti pár délelőtt senkinek sem fog ártani (ma reggel is sírva ment volna Zsófi után, és mondogatta, hogy oviba, én is, oviba, én is).

Na most én is megyek pihenni, már igyekszem többet jönni, több időm lesz :)

Betegeknek jobbulást!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Beze!
Nem tudom, miért írok állandóan Matyit, tudom, hogy Marci... de mégis az ujjam mégsem úgy ütik le a betűket. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, semmi baj, értem én. :lol:

panndi, Lexi is mondogatta már, hogy ő oviba megy.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annamari!

Egyenlőre én nem nyomozok a Postás EP ügyében mert a munkaüógyis csaj azt mondta ő érdeklődik még a héten ...ha nem jár sikerrel akkor intézkedem én!!

Hajrá 4.bébi!!!!

Beze,Franci!


Örülök h itt nem "szégyen" ennyi gyereket vállalni...sajna sok helyen rossz tapasztalatom van...az emberek olyan furán néznek ránk és szó szerint szinte hülyének néznek :shock:

Danyu!

ok,értem :wink:

Rakok majd képet ígérem....már csináltam egy csomót Violáról csak nincs még feltöltve a gépre.


Ja és majd elfelejtettem a lényeget...Viola náthás lett nagyon :( ...szívni kell a pici orrocskáját....alig fér bele az orrszívó az orrába :roll: ...elvittem dokihoz,hál'istennek más baja nincs....sajna 3 felől kapja a bacikat....ovira olyan erős lesz hogy csak na :wink:

Ma voltunk méretni....egy kg-ot hízott egy hónap alatt,szóval szuper.

Viola is 3-4 óránként eszik....éjjel 5-6...van hogy séta miatt ő is 4-5 óránként eszik napközben is mert olyan jót alszik a jó levegőn....meg valószínű annyira tápláló neki a tejem mert nem kér sűrűbben....újszülött létére csak napi 6x eszik és így is ennyit hízik :wink:

Moti!

Kellet volna vigyél egy kamu munkáltatóit az oviba...úgyse ellenőrzik le...ezt az óvónőktől,vezetőtől tudom....anno én is megjártam...Márkot nem vették fel mert itthon voltam a Krizsivel...aztán tapasztalt anyukák felvilágosítottak h hogy kell kicsit taktikázni...szomorú h ez kell de ez van!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Violának jobbulást!

Az én lányaim voltak kevésszer evőek, három hónapos korukig naponta ötször ettek, akkor meg mindketten átálltak a napi négy szopira. Hát mit ne mondjak, nekem nagyon kényelmes volt, remélem Gábor is ilyen lesz :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Én se panaszkodom...nekem is kényelmes h ritkán eszik a kiscsajszi :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: