Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Próbálok én is jönni, de most nem túl könnyű, mert Karcsinak kiment a bokája és fekvőgipszben van.Kép Gergő meg néha hihetetlen nyűgös, akkor semmi nem jó Neki. Náthás is és gondolom ez a hülye idő is hatással van rá.

Auchan, Cora: pont tegnap volt a Híradóban, hogy valamelyik áruházban bele volt sütve az egér a kalácsba.Kép Mutatták is, hát elképesztő egy látvány volt! Én már nagyon rég óta se húst, se zöldséget nem veszek nagy áruházban, de a kenyeret eddig ott vettük, most meg nem tudom...Kép Az a baj, hogy nem tud az ember ezer felé mászkálni, hogy mindent beszerezzen.Kép De én a zöldséget fönt veszem a szilasi HÉV-nél, az a zöldséges tényleg szuper, nagyon jó az árú, a húst meg a hentesnél a József A. utcán. Az tuti jó hús!

Dórikám
Jó volt a családosdi, igaz fárasztó, de Gergő is nagyon élvezte, hogy ennyi ember volt körülötte.Kép
Pénteken meg esküvőre megyünk, jön Anyukám is, mert így, hogy Karcsi mankóval lesz kell valaki, aki vigyáz Gergőre, amíg én fújok. Ugyanis egy régi kolléga nősül, még Madeirán játszottunk együtt nagyon sokat és megkért, hogy a templomban is fújjak, meg a vacsorán is eljátszunk egy számot, amit régen sokat játszottunk.Kép Tudod, a Csárdáskirálynő, azt hiszem odaadtam Neked is tavaly a kottát.

Most mennem kell, remélem idejutok majd gyakrabban.

SziasztokKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Orsi!

Köszönöm az új tippeket, így legalább nem megyek senkinek az agyára az újabb kérdéseimmel, mert valószínűleg megkérdeztem volna, hogy ti hol veszitek az ezt-azt. Hát egy jó kis pékség nekem is hiányzik. Remélem a fiúk a családban hamar meggyógyulnak.
Le sem merem írni, de mégis: Fodrász, kozmetikus???

Egyébként a kisfiam már majdnem szobatiszta, csak egy-két ruhacsere van. Kicsi lányom már 5 kg, ami az 1800 gr. születéshez képest remek. A fiam nagyon élvezi a pocsolyákat, én nem annyira, de lényeg a kölök.


Sziasztok

Csilla
csilla74
 
 


Szia CsillaKép

Köszi, a fiúk jobban vannak, reménykedünk benne, hogy Karcsi nem kap járógipszet, csak fáslit! Gergő meg már sokkal jobban van náthailag.Kép

Pocsolya: képzeld Gergő is ha meglát egyet rögtön arra veszi az irányt! Még csak kézenfogva megy, így még el tudom téríteni, de már előre félek, mit fog művelni, ha elindul!Kép

Dórika
Merre jársz? Gyere Te is!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 

 
 

Sziasztok!

Orsi!
Megyek a napokban megnézem a húsboltot amit ajánlottál. Járógipsz, vagy fásli lett a vége?
Jó gumicsizma kell, és akkor bármit csinálhat a kölök. Enyém utána megpróbálta szandiba is vizes lett, és nem tetszett neki, azóta tudja, hogy csak csimába (ő így mondja) mehetünk bele.
Küldök képet:
Kép
Kép
csilla74
 
 


Szia CsillaKép

Nagyon édesek a gyerkőcök!!!Kép Kislányodról a kép annyira jó! A fiad pedig cuki kis vigyori!Kép
CsimaKép Nekünk még azért nincs, van 1 szál szandi, aztán ha bejön a rosszidő, akkor gyorsan veszek egy cipőt és majd ha hűvösödik nagyon, akkor egy téli csizmát. Előre félek így is , hogy mennyire gyorsan fog nőni a lába, mert a pénztárcánk most igen lapos.Kép Van egy csomó tartozásunk a kerítés miatt és mihamarabb szeretném visszaadni. Igaz a szüleimtől, így azért nem annyira gáz, de én nagyon utálok tartozni!

Babaklubba miért nem jöttök?

Docika????? Most Te merre jársz?Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Szia!

Orsi!
Mikor is van a babaklub? Hányan szoktatok kb. lenni. Nagyon szeretném már társaságba vinni a fiam, csak úgy félek, hogy elkap valakitől valamit, és átragassza koraszülött nyeszlett leánykámra. Mi is kerítést gyártunk. És mi is tartozunk a családnak, de mi a házvásárlás miatt. Ne haragudj, nincs időm annyira visszaolvasni. Neked hány gyereked van? Mekkorák? Hogy hívják őket? Kép?

Docika!
Nehogy te is eltűnj, mint a többiek.

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, de semmire nincs időm. Talán este....

Docika
docika
 
 


Csilla
Ne haragudj, de azóta nem jutottam ide.

A babaklubb minden szerdán van a közösségi házban 10-12-ig. Teljesen változó, hogy mikor hányan vagyunk, van hogy többen, van hogy kevesebben. Általában mindenki figyel rá, hogy beteg gyereket ne vigyen, így mi még soha semmit nem kaptunk ott el!

Nekünk 1 Mókuskánk van, Gergőnek hívják és aug.18-án volt 1 éves. Már óriásbébinek született és az is maradt, így legalább másfél éves méretekkel rendelkezik!Kép A profilomban is van kép rólunk, de azért teszek fel egyet.Kép

PusziKép

Orsi
Kép
Kép
Kép

Persze nem bírtam választani, így 3 lett. Bocsi!Kép

avocado
 
 


Szia!

Miért lenne baj a 3? Szeretünk képeket nézni, egyébként itt ül a fiam az ölemben, és mondja, hogy Gergő. Nem csodagyerek, nem tud olvasni, csak van egy hasonló korú Gergő ismerősünk. De azért rendesen meglepődtem, amikor mondta. Lehet, hogy valamelyik szerdán mi is lenézünk.

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Segítség!

Jövőre vinném a fiamat oviba. Ti tudjátok, hogy milyen ovik vannak a környéken, és melyikbe érdemes elvinni?

Csilla
csilla74
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
tavasz
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy ennyire nem tudtam errefelé járni, de atr sem tudtam hol álla fejem. Be-bekukkantgattam, de írni már nem volt időm. Megkezdődött az Opera is, dolgoztam, hakniztam, és közben Apa belevágott egy kis átépítésre. Sokat utaztunk is, egyszóval, remélem lezajlott minden , és tudok jönni. Kép


csilla: sziper aranyosak a gyerekek! Tényleg jó lenne, ha valamikor lejönnétek a klubba. Képzeljétek! A múlt héten lementünk, és nem volt klub, csak ruhavásár. Persze nagyon gagyi volt. Azért vettem Balázsnak zoknit, meg alsógatyeszt.
Időközben Balázs is szobatiszta lett, csak az alváshoz kap pelust, de többnyire az is tiszta. Úgy örülök! Olyan nagyfiú már!
Az ovi, ahová mi szeretnénk Balázst vinni a Wéber Ede utcában van. Nem nagyon ismerem, de hallottam már rosszat is, jót is, kipróbáljuk, és majd meglátjuk. A Te kisfiad is jövő szeptemberben kezd? Vagy mikor?

orsikám: veletek mizujs? Hogy van Gergőci? És Karcsi lába? A filmjeinket nézitek?

Mentek erre a tüntetésre? Én biztos, hogy nem, de drukkolok .

Lassan felkel Balázs, megyek, mert a kivasalt ruhákat el szeretném rakni addig, amíg alszik.

Sziasztok,

Docika
docika
 
 


Sziasztok!

Orsikám: láttam a kocsitokat a rendelő előtt .Csak nincs valami baj ? Vagy csak a gyógszertárban voltál?

Docika
docika
 
 


Még valami:

csilla: kérdeztél régebben fodrászról, kozmetikusról: én a Sólyom lakóparkba járok fodrászhoz, olcsó, és én nagyon meg vagyok elégedve. Mindig jó frizurát csinál nakünk. ( Apa is odajár ). Kozmetikushoz nem jutottam el több éve Kép Azt tudom, hogy az is van a Sólyom ligetbe. Mindkettő telefonszámát meg tudom adni, ha érdekel. ( kedvet kaptam, lehet, hogy kipróbálom a kozmetikust is )

Docika
docika
 
 


SziasztokKép

Dórikám
Filmeket lassan,de nézzük. Mivel Karcsi megint beteg, most nem sikerült egy pár napja, de talán ma rá tudom venni.Kép A kocsi is azért volt ott, mert a dokinál volt.Kép

Képzeld a Jutka mondta, hogy kapott valami szórólapot, hogy holnap is lesz ruhavásár ugyanott, ahol a babaklub.Kép De az Évike semmit nem tudott a dologról, így mi megyünk, aztán meglátjuk, hogy mi lesz.

Úgy utálom ezt az időt!Kép Ma elmentünk végül sétálni, ez a szitáló eső nagyon rossz volt, de már muszáj volt levegőzni Mókuskával. Nem zavarna a hideg, csak NE ESSEN!!!

Képzeljétek voltunk ma mérni Gergőt és 12.89kg és 85 cm! 4 centit nőtt egy hónap alatt! Már előre készülök, hogy 2 méteres lesz a fiam, ha felnő!Kép

Most mennem kell, sziasztok.Kép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Docika!
Én is hallottam jót-rosszat a szilasi oviról, úgyhogy még nem döntöttem (még Kistarcsában gondolkozom). A fiam jövő májusban tölti be a 3. évet, valószínűleg szeptembertől viszem majd. Te mikor viszed manódat oviba?
Múltkor hirtelen ötlettől vezérelve bementem a kistarcsai gyógyszertárral szembeni fodrászatba, pont ráért egy leányzó levágattam vele a hajam, nem bántam meg. Van ott kozmetikus is, majd egyszer azt is megejtjük.

Orsi!
Hát nem semmi méretek, a képeken nem is látszik, hogy ilyen nagyfiú. A fiam is nagy a korához képest, de rajta látszott is. Most éppen megnyúlt már nem olyan dundi.

Mi majdnem minden nap járunk sétálni, csak sajnos nem merek lemenni a Wéber-ig, mert visszafelé cipelhetem a fiam. Még sajnos nem bír olyan sokat menni, úgyhogy mi a környező utcákat járjuk. Nálunk takonykór van, de már múlóban hála istennek, és nem volt láz, úgyhogy tűrhető volt a dolog. Nektek is Mokos dr-nő az orvosotok? Mi lett azzal az új orvossal, aki úgy volt, hogy jön? Tudtok valamit?

Örülök, hogy írtatok

Csilla
csilla74
 
 


Szia Csilla!

MéretekKép Hát igen! Õ már nagynak is született és ezt meg is tartotta. Soha nem volt duci, igaz azért hurkái vannak rendesen.Kép Szerintem az én erős, nehéz csontozatomat örökölte. Nekem is mindig az volt, ha megmondtam hány kiló vagyok, senki nem hitte el.Kép

Ovi: én nem tudom mi rosszat hallottatok erről az oviról, de mi többször is voltunk ott a zeneiskolával és a kis növendékeinkkel kiskoncertezni és nekem nagyon tetszett! És én biztos nem vinném messzire a gyereket, olyan kényelmes csak elsétálni, nem kell autózni, vagy hévezni!

Doki: egy fiatal doki jött, már az anyatejes napon ott volt, beszélt is egy kicsit, nekem szimpi volt. De Õ fönt van Kerepesen.
Mi is a Mokos doktornőhöz járunk.

FodrászKép És mennyi volt? Nekem is el kell mennem 1 hónap múlva.

Nálunk is betegség van, Apa is és Gergő is beteg.Kép Ma alig akart Mókuskám szopizni, mert nem kapott levegőt az orrán és tök ideges lett tőle.Kép Aztán mikor már nagyon ki volt éhezve cicire, akkor úgy szopizott, hogy közben a száján kapkodta a levegőt, teljesen elázott alattunk az ágytakaró.Kép

Most mennem kell.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Csilla: az én Balázsom márciusban tölti a 3. évet, ezek szerint, ha felveszik, és Ti is ezt az ovit választjátok, akkor együtt fognak járni a fiúk ! Kép ( feltéve ,ha felveszik őket, bár úgy tudom, hogy ha az új ovi is megnyílik, akkor minden gyerkőcöt felvesznek )
Az elsődleges szempont nálunk is az, hogy 2 perc sétára van az épülat, a többit majd meglátjuk, szeretném a saját tapasztalatim alapján eldönteni, hogy milyen ez az ovi.

Mi is a Mokos drnénihez járunk, most nem részletezem, hogy mi a véleményem róla, szeremcsére nem sokszor volt dolgunk vele. Kép kopp.....kopp...... Most készülünk hozzá, kuki ügyben. Csilla: ti hogy álltok a kuki-témával? ( már a kicsié érdekelne Kép Kép Kép )

Orsikám: sajnálom, hogy megint betegek vagytok Kép, valahol azt olvastam, hogy nem baj, ha egy gyerek többször átesik ilyen betegségeken, mert a szervezet jobban "megtanulja" legyőzni a vírusokat. Csak gyorsan gyógyuljatok ! Kép Adsz is valamit a fiúknak?

Nálunk minden oké, nagyon élvezem, hogy nem kell pelenkázni a Balut, tegnap délelőtt Ikeáztunk, és Árkádoztunk, mindenhol a wc-be pisilt Kép Kinéztem a Balázsnak egy gyerekágyat Kép Nmsokára megvesszük, ha lesz időnk elmenni megint! Kép
Sajnos beindult az Operába is az őrület, több órás szervezés áll mögöttem, mire kialakult az október, de sajnos 3 jó kis pénzes haknit is le kellett mondanom, de úgy döntöttem, hogy jobb a Balázsnak, ha én vele vagyok itthon, és Feri dolgozik többet. ( mert persze mindenhová mindkettőnknek menni kellett volna Kép ) . Szóval zajlik az élet. !

Na megyek, holnap lesz itt valami rendezvény 10 :30 -tól az Óvodánál, lehet, hogy ott találkozunk? Ugye jöttök?

Docika

Tegnap gyakoroltunk! Kép:

Kép
docika
 
 


Sziasztok!

Avocado!

A fodrász ha jól emlékszem 2.500,- volt (vágás, mosás, szárítás). Meggyógyultatok már? Mi még mindig enyhén taknyosak vagyunk de nem vészes.


Docika!

Hát ovi kérdésben én nagyon bizonytalan vagyok. Vagy mégsem!? Szóval még tavaszig gondolkozom rajta, meg majd egyszer lenézünk a gyerekkel hogy, hogy tetszik neki.
Dr. néni: Én nagyon szeretnék róla beszélni az e-mailom: kerepes@citromail.hu
Kukac: Nekünk szinte rögtön majdnem hátrajött, nem teljesen, de egyelőre úgy tudom, hogy ennyire is elég. Egyszer picit letapadt, bepirosodott és nem akart a fenének sem elmúlni, és pl. dr. kérdés e miatt is felmerült, mert azt is legközelebb Bp-en a Bethesdába tudtam elintézetni. Kerepesen, Kistarcsán csak találgattak nézegették, majd elmúlik stb…. 3 hétig húztuk. A Bethesdában adtak krémet 3 nap múlva elmúlt, és vannak egyéb bajaim is. Mellesleg 1 éve amióta itt vagyunk senki nem nézte meg, hogy jó-e így. Úgyhogy remélem jó, de most hogy említetted megpróbálom picit mindig feljebb húzni, hátha elkerüljük a bikából hátrarántást. Aranyos a kép. Szeret zenélgetni?


Csilla
csilla74
 
 


SziasztokKép

Dórikám
Kár, hogy olyan keveset tudtunk beszélni a "homokozónál"!Kép
SzervezésKép El tudom képzelni, hogy nem egyszerű összeegyeztetnetek a dolgokat! Ha nekünk most nem sikerül a tesó, akkor jövőre mi is sakkozhatunk, hogy ne kelljen Gergőt bölcsibe vinni, de azt semmiképp nem szeretném! De remélem sikerül a kistesó és akkor nem kell ilyeneken törnöm a fejemet.Kép

Fiúk jobban vannak. Karcsi kapott antibikát, meg köptetőt, de Gergőnek Mokos drnéni csak a szokásos Calcimusc-Fenistil duót mondta, és unszolásomra, hogy nem kéne-e valami nyákoldó az ACC 100-at. Sajna 1 hét alatt szinte semmit nem javult, így ma bevittem a gödöllői fülészetre, ahol kiderült, hogy kicsit rá is ment a fülére, kaptunk orrcseppet, meg ott kiszívták a sok trutyit az orrából. Így ma már sokkal jobb volt, nem folyt folyamatosan az orra. Holnap is kell mennünk orrszívásra, aztán meglátjuk.

Dokinénihez hozzátéve, nekem különösebb bajom nincs vele, csak kicsit furi, hogy mindig ezt mondja minden náthánál. Az is lehet, hogy így a jobb, nem lesz a gyerek teletömve gyógyszerrel, csak ugye az ember nem ért hozzá és mikor a gyerek már 1 hete szenved akkor megkérdőjelezi a dolgokat.Kép Én egyelőre nem akarok váltani, mert a védőnőt is és az asszisztensnőt is nagyon szeretem. De nem egyszerű dolog!

Kuki ügy: hát én előre félek, hogy nekünk mi lesz! Igaz Gergő még nagyon kcsi és addig változhat, de egyelőre nem lehet hátrahúzni neki. Meg a sebészeten, ahol egyszer megnézték, mert kicsit begyulladt, azt mondták, hogy 1-1,5 éves korig nem is szabad hozzányúlni.
Nagyon remélem, hogy megoldódik a dolog magától!

Csilla
Fodrász:köszi!

Na, most már leesem a székről.

SziasztokKép

Orsi

avocado
 
 


Ja!

Dórika
A kép nagggyon cuki!Kép Milyen ügyesen fogja!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Már majdnem lejutottam a baba-klubba, csak most a párom talált ki programot holnapra, de a jövő hetire megpróbálok lemenni. Ti minden héten jártok?

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert Apa már lefeküdt, sietek utána!

Balázs is köhög egy kicsit, ezért holnap mi nem megyünk a baba-mama klubba. Ma is le akartam menni vele, hogy megnézze a kukiját a Dokinéni, de nem akartam levinni az egészséges rendelésre. Talán majd jövő héten.

Csilla: majd írok, de még nem volt időm. Kép Jó nektek, hogy feljön a kuki, nekünk nem nagyon. Mindenképpen szeretném, ha látná orvos, de lehet, hogy egyből a Bethesdába megyek.

Balázsnak mgszólalt a fuvola, és a piccoló is, nagyon szereti a zenét, és szépen tisztán énekel. Én nem fogom neki erőltetni, hogy zenész legyen, valami hangszert jó lenne, ha tanulna ( Orsikám: a Karcsi bevállalja ? Kép Kép Kép ). Aztán majd meglátjuk. Igazából nagyon nehéz szakma ez a miénk, nem biztos, hogy szeretném, hogy zenész legyen. Szeretném, ha ő döntene majd, de ha nagyon tehetséges lesz, akkor támogatjuk.

Orsikám: ti jobban vagytok már? Voltatok újabb orrszíváson?

Na , én megyek olvasni, nagyon jó könyvem van!

Docika
docika
 
 


Szia Dórika!

Szerencsére már jobban vannak a fiúk! Gergővel ma voltunk 3x orrszíváson és ma már nem jött olyan sok trutyi az orrából, így csak pénteken kell visszamenni, aztán meglátjuk.
Karcsi biceg a gipsz nélkül, gyógytornára is kell járnia.Kép Remélem rendbejön a lába!

Ma mi sem voltunk a babaklubban, azt szeretném, hogy Gergő teljesen meggyógyuljon. Remélem a jövő héten már megyünk!

Fuvola megfújásaKép Nagyon kis ügyi!
Karcsi tuti bevállalja, de csak akkor, ha Apuci fog vele otthon gyakorolni! Mármint Balázzsal.Kép

Most mennem kell.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Orsikám: a fiúknak még jobbulást!

Sajnos én is kicsit megfázhattam, eléggé fájt a torkom. Van itthon Bioparox, remélem segít.

Csilla: szerintem jövő héten mi is megyünk, ha nem jön közbe semmi. Kép

Ma voltam Kistarcsán a Csigaházban volt használtruha-vásár. Vettem egy 70 literes szemetes-zsáknyi ruhát, 3000 forintért. rengteg jó cucc van közötte mindenkinek. Nagyon örültem ! Kép

Megyek is, vasalás program beindul.

Ezt ma találtam a kertben:
Kép

Docika
docika
 
 


Sziasztok!
Hát jó régen nem jártam errefele, örülök, hogy jól beindult a topic.
Láttam előjött az orvostéma, gondoltam én is hozzászólok, sajnos elég nagy tapasztalatunk van már benne.
Szóval anno 2001-ben mi is Mokosnál kezdtünk. Ugyanaz az ábra mint nálatok Orsi.
Fenistil, Calcimusc. Egész addig míg az egyik betegsége a naygobbiknak (akkor még csak egyke) olyan 1 hónapig elhúzódott, csak nem akart gyógyulni, csak egyre rosszabb lett, míg végül hajlandó volt (kb 4 hét után) antibiotikumot
adni. De akkor az már nem volt elég, attól sem gyógyult, 1 hét után kénytelen volt egy másikat felírni.
Nem tudom a 2 antib-tól-e, vagy mástól, de tény, hogy a kislányomnak az egész teste tele lett kiütéssel. Tele vörös hólyagokkal, a tenyere, talpa, arca, szóval mindenütt. És viszketett is szegénynek. Na ekkor betelt nálam a pohár.
Én is a természetes gyógymódok híve vagyok, de az ésszerűség határain belül.
Azt gondolom, egy orvosnak tudnia kell, hogy mikor jött el az a pillanat amikor már a
Fenistil+Calcimusc koktél nem elegendő.
Ekkor pártoltunk át a mogyoródi dokihoz. Kezdetben jónak tűnt, aztán volt egy fülgyulladása a
középsőmnek, kihívtuk, hogy már második éjszaka, hogy nagyon nyűgös, sokat sír, kapkod a füléhez
biztos fáj a füle. Õ megtapogatta, akkor épp nem ordította el magát a lányom, és azt mondta, hogy
nem, nem nincs semmi baja a fülének. Aztán harmad vagy negyednap bementünk a kistarcsai kórházba
és akkor már annyira be volt gyennyesedve, hogy fel kellett szúrni mindkettőt. Hát azt az érzést nem kívánom senkinek. Sem az övét, de az enyémet sem.
Szóval ez volt az első baklövése. Mert ha ő nem tudja megállapítani, hogy fülgyulladás-e, az ok., de legalább a gyanút eloszlatandó be kellett volna külenie a fül-orr-gégére.
A második ugyancsak a középsőt sújtotta. Nagyon csúnya hörghurutja volt, annyira nehezen lélegzett, hogy messziről hallani lehetett
minden egyes lélegzetvételét. Õ pedig elintézte azzal, hogy vírus, és szokásos köptető, meg hasonló haszontalanságokkal látta el. A ciki, hogy bementünk a kistarcsai kórházba, a főorvoshoz, és ő is kb ugyanazt mondta.
Aztán másnap is bementünk, és szerencsénkre volt ott egy fiatal dokinéni, aki rögtön
bevitt inhalálásra, haza se akart engedni, csak annyian voltak, hogy nem volt szabad ágy. Egy kúppal engedett haza, hogy ha fullad akkor adjam be neki és sürgősen menjünk be a korházba. Utána meg naponta kellett inhalálásra mennünk amíg meg nem gyógyult.
Így aztán mi a múlt évben már inkább a Bethesdába jártunk ha valami gond volt.
Most pedig jött az új doki és már át is igazoltunk hozzá. A kezdeti benyomás nagyon jó.
Meg tudja nézni a füleket(nálunk nagyon fontos szempont), és nem csak nézi, hanem látja is.
Szóval nagyon bizakodom.
Egyelőre ennyi. Remélem fogok még jönni, csak lusta dög vagyok. Meg hát ez a 3 csajszi rendesen lefáraszt.
Orsi, asszem téged láttalak egy baba-mamán, amikor a bio-s csaj is ott volt.
Legalábbis a képek alapján, így utólag úgy tűnik. Nálam a kicsi pont akkor alszik, úgyhogy nem gyakran tudunk ott lenni.
Jó éjt és betegségmentes napokat mindenkinek.
ribiszke
 
 


Szia Ribiszke!

De jó, hogy ezt mind leírtad!!! Én még mindig vacilálok, hogy mi legyen, nem nagyon megy a váltás, de lehet, hogy mi is a fenti dokinál fogunk kikötni. Csak az ja baj, hogy nem nagyon szeretem a feszültséget. Én most úgy döntöttem, hogy ha megint náthás lesz Gergő (mert eddig hál istennek ennyivel megúsztuk, csak egyszer volt egy enyhe höghurutja), akkor viszem Gödöllőre a fülészetre, ott van egy nagyon aranyos dokinéni, eddig neki köszönhetjük, hogy nem lett gond a fülével! Mondjuk most már rutinból viszem, ha náthás, de azt hiszem ezen túl a Mokos dokinénit ki fogom hagyni. Aztán ha komolyabb a baj, pl. láza lesz, és úgy látom, hogy nem veszi komolyan, akkor fel fogok menni ehhez a fiatal dokihoz.

Babaklubb: legközelebb gyere oda, ismerkedjünk meg személyesen is!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!
Orsi:
Hát én már túl vagyok a feszültségeken. Megtanultam, hogy a gyerekeim érdekeit(ami jelen esetben az egészségük), csak én tudom megvédeni. És ehhez erélyesnek, rámenősnek, sokszor pofátlannak kell lenni. Ma már ha egy csepp kételyem is van azzal kapcsolatban amit mondanak, nem hagyom magam. Nem könnyű, mert elvileg ők jobban kéne tudják. Pedig sokszor nem. Sajnos manapság nagyon sok a lelkiismeretlen orvos, vagy egyszerűen gyenge, vagy mindkettő, nem tudom. Engem néha nagyon elkeserítenek, csak döbbenten állok, hogy lehetséges ez?
Az orrszívást miért Gödöllőn csináljátok. Otthon? Orrszívó-porszívó? Vagy az valamilyen speciális szívás? Én a múlt évben, a Somi Ildikó féle horror módszert alkalmaztam, fejüket lelógatva egyik orrlyukban az orrszívó, másikba fecskendővel be a sósvíz. Szegényeknek muszáj volt megszokniuk.
Óvodáról akartam még írni. Szerintem úgy nagyobb gond nincs vele, vannak aranyos óvónők és kevésbé, de ez úgyis a gyereken múlik, hogy ki lesz neki szimpi és ki nem. Amúgy egész jó dolgokat szoktak fabrikálni. Nálunk Bogival a mini csoport kín-keserves volt(abba is kellett hagyjuk fél év után), aztán a tavaly már szívesen mentünk. Most pedig Hangával szokunk be (ha már elkészülne végre az új rész).
Ja igen, a létszám.... hát igen, az lehetne kevesebb. De asszem ez máshol is ugyanígy van. Legalábbis Bp és vonzáskörzetében.
Meg a vas mászkálók Kép
Ha kérdeztek, szívesen válszolok, úgy tűnik, egyelőre csak mi vagyunk ovisok.
Üdv mindenkinek:
Ribiszke
ribiszke
 
 


Szia RibiszkeKép

Orrszívás: itthon nem jött neki semmi és ezért kellett ott kiszívni, amúgy ugyanazzal a módszerrel, amit írtál, csak a feje nem lógott. De egyik orrlyukból szívták, másikba fecskendőztek valamilyen folyadékot (gondolom akkor sós vizet). Persze itthon is porszívóztuk, de akkor nem sok eredménnyel. Ez viszont 3 nap alatt rendberakta szegénykémet! És főleg: nem ment a fülére!!!
OrvosokKép

SziaKép

Orsi

avocado
 
 


SziasztokKép

Sehol senki?Kép

Hoztam 2 képet nektek, hátha attól megjön a kedvetek az íráshoz!Kép

Gergő Mókus elaludt a hintában csipeszdobálás közben, kéz maradt a kosárban.Kép Már lassan 2 órája így alszik.Kép
Kép
Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!
Ma végre eljutottunk a zenebölcsibe. Sajnos több mint 30 percet cammogtunk a dugóban Gödöllőig, a mondókázás pedig annál sokkal gyorsabban elröpült. Na de majd gyakoroljuk itthon.
Orsi, milyen jól alvó fiad van. 2 óra ilyen pozícióban.... Kép
Képeket én is tervezek majd feltenni de azt hiszem valahol a 2002-eseknél vagyok leragadva, azóta nem töltöttem át semmit a gépre. Kép
Ribiszke
ribiszke
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is ! Kép

Ribiszke: de jó, hogy te is jössz mostanában! Kép Az oviról annyit szeretnék kérdezni, hogy miért kellett abbahagynotok fél év után? Mennyi idős volt akkor a kislányod?
A zenebölcsiről: mi is voltunk Gödöllőn egyszer, ( a Foltvrró Cilinél, ti is ott voltatok, ugye? ), és nkem is és Balázsnak is nagyon tetszett. Sajnos valahogy úgy alakult, hogy nem tudtunk többször elmenni, tlán amiatt, hogy autóba kell ülni, és az már nem olyan szimpla eset, hogy lesétálunk ide a HÉV-megállóhoz a baba-mama klubba. Viszont ezt a gondolatmenetet továbbvive, több napja azon gondolkodom, hogy mi lenne, ha megkérdeznénk a Cilit, hogy nem jönne el ide is egy héten egy alkalommal, itt is tartani zenebölcsit. Úgy tudom Gödöllőre is autóval jár, én tudom az email címét is, írnék neki. Nem tudom, hogy a Szilalsigeti Közösségi Házzal hogy lehet felvennia kapcsolatot, de az Évike ( védőnő ) biztos tudja. Szerintetek megpróbáljuk?

Rólunk annyit: Balázs már napközbenre teljesen szobatiszta, szépen szól, ha pisilni, vagy kakilni kell. Hétvégén Ausztriában voltunk, nagyon jó volt, Balázs Anyukámnál aludt, nagy a szerelem kettejük között.Kép

Orsikám: nagyon arik a képek Gergőciről!Kép Egyszer voltunk a Pilisben "őszelni " egy hétvégére, ott csinált ilyeneket a Balázs, ahogy kiértünk az erdőbe, abban a pillanatban elaludt. Pont 1 éve volt!

Na megyek is, Balázs alszik, muszáj összpakolnom egy kicsit, mert nemsokára Apa is jön haza, addig jó lenne rendet rakni! Kép

Docika
docika
 
 


Sziasztok!


Itten vagyok ám én is.
Kedves zenélő lányok láttalak titeket a Kerepesi újságban (csak nagyon távoli volt a kép). Én is érdeklődtem múltkor a Cilinél, hogy nincs-e a környéken zenebölcsi, de csak a Gödöllő paramétereit írta meg, de engem pl. érdekelne (mondjuk, még abba a szerencsétlen baba-mama klubba sem jutottam le). Fényképeztem én is bogárkát a kertünkben, de nem tudom lekicsinyíteni annyira, hogy elfogadja, béna vagyok. Hinta: Nálunk amikor még kislányom miatt nem tudtam altatni a fiam, én is csináltam, hogy egyik kezemmel a babakocsit ráztam másikkal fiamat a hintában, a fiam rendszerint elaludt és csak akkor vittem fel. Minden ovival kapcsolatos dolog engem nagyon érdekel, mert jövőre szeretném a kisfiamat beíratni.
Orvos: Hát én is bizonytalan vagyok, időnként váltanék, aztán kicsit visszatér a bizalmam, meg félek, hogy a másik sem lenne jobb. De egyébként én is mindig, ha tudok a Bethesdába megyek. Vaszil dr.: pont az újságban olvastam, hogy a nyár nagy részét azzal töltötte, hogy eltüntesse a rühöt (így kell írni?) pár cigány családból, ezek után nem biztos, hogy levinném a rendelőbe a gyerekeket.

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!
Ovi nálunk azért maradt abba, mert Bogi(akkor 3 és fél éves körül) minden áldott nap úgy indult, hogy nem akar menni, sokszor sírt reggelente. Egy ideig próbáltam hülyíteni, hogy ha igen, akkor bal-bla-bla. Aztán amikor már a megvesztegetések sem működtek és minden indulás kín-keserves volt, akkor azt mondtam, hogy eddig és ne tovább.
Ennek persze több oka volt. Bogi egy nagyon érzékeny kislány, becsöppent egy sajnos vegyes, nagy létszámú csoportba. Nagyobb, durva fiuk, kevés figyelem(mert a 30 az 30)...Ezek lettek volna az óvoda részéről, részünkől pedig, hogy itthon voltam a középsővel(és hát ő is szeretett volna), vártuk a harmadik tesót, ami benne valahogy egy olyan féltést váltott ki, hogy néha ki sem tudtam tenni a lábam a házból annyira kétségbe volt esve, hogy eltűnök örökre.
Szóval éretlen is volt az ovihoz , plussz az itthoni szitu. Mai napig is bánom, hogy erőltettem a dolgot, csak akkor én valkahogy egy nagy kudarcként éltem meg, hogy ő nem akar (a többi 120 meg miért igen), és az ovónők is ezt nyomatták, hogy nem szabad hagyni. De hát az elsővel annyi hibát elkövet az ember. Legalábbis én.
Na majd most meglátjuk mit produkálunk Hangával. Õ azért jó kis előnnyel indul, ott van már Bogi neki és kevbesen is vannak egyelőre a csoportban. Meg kistesó sincs útban. Kép
Zenebölcsi. Én beszélgettem hétfőn Cilivel, felsorolta, hogy melyik napokon hol tartja a zeneórákat, és nagyon úgy rémlik, hogy egy szabad napja sincs.
A kenyérről akartamírni, volt egyszer talán szó róla. Mi itthon sütjük, van gépünk is, de sokszor mixerrel(a dagasztó rúddal Kép. csak azért írom, mert volt már rá példa, hogy nem azzal sikerült és csak álltam értetlenül, hogy mi történik, míg olyan 5 perc után leesett. addigra meg az egész massza felmászott a mixerre) "megdagasztom", a sütőben megkelesztem, utána pedig a gyerekekkel még jól meggyúrjuk, cipót, veknit formázunk és megsütjük. Imádják !!! Enni is de főleg csinálni.
Doki:
Igen, Kerepesen ótvar(u.a. mint a rüh?) járvány van(vagy volt?), mi többször is jártunk a rendelőben, szerencsére (kopp-kopp) nem hoztunk haza semmit. Azért a biztonság kedvéért(mert a váróban nyüzsögnek rendesen a vírusok) utolsó alkalommal házhoz hívtuk a dokit. És valszószínű máskor is inkább ezt a lehetőséget választjuk majd.
Asszem bedőlök az ágyba. Holnapra és azutánra is szabit vettem ki. Lányok a nagyszülőknél. Ilyenkor mindig lelkiismeret-furdalásom van. Kép
Sziasztok
Ribiszke
ribiszke
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezem, talán holnap lesz időm írni többet is, csak csütörtök óta beteg voltam, láz , torokfájás, takony... stb., de pesze dolgoznom is kellett, és amikor nem, akkor Feri dolgozott, teljesen kimerültem estére. Balázs lefárasztott, és feküdni nem tudtam. Mára egy kicsit jobb, most csak hangom nincs. Megyek is, mert este is előadás van.

holnap jövök,

Docika
docika
 
 


Sziasztok!

Ideértem, most sincs sok idő, Apa dolgozik, és nemsokára hazaér.

Mára szinte teljesen elment a hangom, kezdek megijedni, hogy miért lehet ez. Ha holnapra nem lesz jobb, valamit ki kell találni.Még mindig fáj a torkom, valósznűleg rámehetett a gyulladás a hangszálaimra. Szerencsére a fiúknak semmi bajuk. kopp.kopp.kopp. jövő hét szerdáig nem kell dolgoznom, csak Apa szinte minden nap megy, de legalább fuvoláznom nem kell egy pár napig olyan intenzíven, mert az is nagyon nehezen megy, miután minden levegővétel után köhögög, vagy kiszárad a torkom. Na erről ennyit.

Balázskám újra elkezdte a hisztijeit, biztos én vagyok az oka, most valahogy kevesebb a türelmem hozzá, csak túl leszünk majd ezen is.

Ovi: Ribiszke én ugyanettől félek, Balázs is nagyon érzékeny, a baba-mama klubba is nehezen mászik el a nadrágom mellől, félek, hogy szintén kín-keserves lesz a beszoktatás. Egy kolléganőm is pont ezt mesélte a hétvégén, amikor vendégségben voltunk néluk. Az ő fia szintúgy hónapokig sírt. A szívem fog megszakadni, ha így lesz. Hogyan lehetne ezt elkerülni?

Múlt héten megvettük Balázsnak az IKEÁban az új ágyát, azóta abban alszik, nagyon tetszik neki, most már igazi nagyfiús ágya van! Kép
Tegnap meg bent voltunk az Operában, teljes extázisba esett, kipróbált egy csomó hangszert a szünetben, az ütősök nagyon bejöttek neki ! Kép csúcs aranyos volt, ahogy ütötte a nagydobot, meg a timpánit!

Csilla: a Bethesdába hogyan vittétek kuki-vizitre a kisfiad? Be kell jelentkezni? Milyen osztályra kell vinni?

na megyek, remélem Ti is jöttök!

Docika
docika
 
 


Szia Dórikám!

Most olvaslak, hogy ilyen beteg voltál! Ennyire sokáig elhúzódott? vagy ez már egy újabb kórság volt?Kép
Én is most voltam beteg, de hála a homeós bogyiknak 3 nap alatt elmúlt. 2 napig kutyául voltam, Karcsinak 2.nap itthon is kellett maradnia, hogy tudjak feküdni, de ma már tök jól éreztem magam! Sajna ma este Karcsi kezdi, nagyon úgy néz ki, hogy elkapta tőlem, de remélem a bogyik Neki is gyorsan segítenek!
Te is kipróbálhatnád, van torokfájásra is és rekdtségre.

Homeogene 9: garat-,gégehurut és torokgyulladás esetén
Homeovox: rekedtség, gégegyulladás

Én esküszöm ezekre a bogyikra, mert vagy segít, vagy ha nem, akkor semmi mást nem csinál, egyszerűen épp akkor arra a bajra nem jó! Viszont nem gyógyszer!
Én most influenzás tüneteket produkáltam és az Oscilloccoccinum 3 nap alatt teljesen rendbehozott! Vasárnap este kezdődött és ma már tök jól voltam. És ugye ez egy 14 hónapos örökmozgó mellett, aki ha tehetné egész nap nem is aludna semmit, nem egy elhanyagolható dolog, hogy nem 1 hétig vagy kiütve, hanem 3 nap altt megint a régi vagy!
Van egy homeós kiskönyvem, ha bármi érdekel csak szólj!

Holnap megpróbállak hívni telefonon, remélem sikerül!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!
A "szabimat" többnyire vásárlással, kertészkedéssel töltöttem, na meg mindenféle mással. Kép Rászabadultam a kedvenc üzleteimre(turkálók és hobbi bolt) és nem is merek utánaszámolni, hogy mennyit költöttem.
Docika: sztem, sokkal egyszerűbb a helyzet ha nincs kistestvér, te pedig dolgozol. Mert akkor látja, hogy nincs alternatíva. Anya reggel öltözik és indul ő is. Ezt sokkal inkább elfogadják. Az elején fontos, hogy határozott és következetes legyél. Hiába a sírás, hiszti, stb, óvodába menni kell és kész. Ha viszont tartósan nem szívesen megy, nem kapcsolódik be a játékokba, nem beszél, nem barátkozik, akkor kell elgondolkodni, hogy érdemes-e erőltetni. Most Hangussal vagyunk úgy, hogy ne tudjátok meg reggel milyen cirkuszok vannak. Volt olyan, hogy fetrenget a földön, nem engedte, hogy felöltöztessem, néha pukkadtam meg a röhögéstől. De bent teljesen felszabadult, játszik, beszélget, jól eszik. Szóval jól érzi magát, csakhát új környezet és próbálkozik, hogy hátha mégis itthon maradhat. A férjemmel megegyeztünk, hogy 1-2 hétig bekeményítünk és ha ezek után sem akar menni akkor átgondoljuk, hogy mi legyen. És ahogy telnek a napok, egyre egyszerűbb az elindulás. Remélem, hogy hamarosan ő is azt fogja mondani, hogy "mikor megyünk már oviba?". Kép
Orsi: homeopátiás bogyókat mi is szedtünk tavaly, próbálgattam a gyerekeknek is, naluk nem mindig hatott. Vagy én bizonytalanodtam el túl hamar. Szeretnék egy homeopátiás dokihoz elmenni, sok "sikersztorit" hallottam arról, ha megtalálják a gyerek alkati szerét. Nem ismersz véletlenül jó homeopátiás gyerekorvost?
Megyek kicsiket lefektetni.
Sziasztok és gyógyulást mindenkinek!
Ribiszke
ribiszke
 
 


A nagy felfedezésemet kifelejtettem. A keletinél találtam egy profi cipőboltot, nem tudom, ti hogy vagytok vele, mi amikor elindulunk a 3-al az Árkádba cipőt vásárolni, már előre borsódzik a hátunk. A 2 gyerek 5 felé szalad, (szerncsére a kicsi még ölben, háton vagy a bevásárlókocsiban) kezünket nem akarják fogni, ahány boltba bemegyünk, mindeniket átrendezik, az elárusítók szúrós szemekkel néznek, hogy mikor húzunk már a francba és persze sokszor nem is találunk megfelelő cipőt. A keletinél(Krokodil Corso) viszont óriási a választék, gyerekcipő rengeteg, rózsaszínű is(ami nálunk sajnos elég fontos szempoontKép), de felnőtt is, és árban talán még jobb is az Árkádnál.
ribiszke
 
 


Sziasztok!

Docika!
Emlékeim szerint felhívtam a Bethesdát (364-9020) és megkérdeztem ki a jó kukacügyben, ajánlottak egy nőt, de mi nem tudtunk a rendelési idejében menni, úgyhogy egy férfiembernél (Dr. Nagy Gyula főorvos, H: 14-16, SZ: 9-11, ez van a leletünkön) voltunk de teljesen meg vagyunk elégedve vele, de gondolom a többi is jó. Ja és a sebészeten voltunk.

Gyerekorvos után én is sóhajtozom. Volt a III. ker-ben egy dr. nénink ő homeosan kezelte a fiamat és nagyon szerettük, de sajnos messze van gondoltam jobb ha átjelentkezünk ide. Voltunk itt a dr. néninél, calcimusc-c vitamin, és eladott egy csomó szerinte nagyon fontos és jó biocuccot. Én meg megvettem, mert remélem hogy lelkiismeretes annyira, hogy ugyan gondolom inkább ebből él, mint a körzetis fizetésből, de csak nem ad el rosszat. Anno amikor váltani akartam, a védőnőnk azt mondta, hogy ha jót akarok a gyereknek maradok nála, mert lelkiismeretes.

Ovitól én is reszketek, jövő ősszel én is megpróbálkozom. Mennyivel előtte kell jelentkezni, hogy biztosan legyen hely? Mostanában a fiam az én ruhámba is csimpizik, ha idegenek közé kerül, de csak pár hete csinálja, úgyhogy remélem ez csak korszakos probléma, utána oldódik, csak idő kell neki.

Sziasztok

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Ribiszke: hová jársz turiba? én is szeretek turkálni, de a közelben nem találtam jót. hátha te tudsz valamit? Kép
Cipőt mi mostanában a Deichmannban szoktunk venni,de meg fogom nézni ezt a keletinél. Köszi a tippet!


Csilla: köszi a telefonszámot, sajnos muszáj lesz elmennünk, most próbálom a Balázst ráhangolni. Kép A III. kerületben laktatok? Én is odavalósi vagyok! Kép Merrefelé?

Orsikám: bejött nekünk ez a Coryzalia, Balázs is kezd taknyosodni, valamit fogok neki adni, most megyünk bevásárolni, megnézem a Cora gyógyszertárában ezt a kis füzetecskét is, és kérek valamit neki.

Kérdés: miután úgy tudom mindegyikünk a Mokos drnéninél van, gondolom a Vigantol olajat Ti is 3 éves korig adjátok. Viszont hallottam már több helyről is, hogy csak 1 éves, vagy 2 éves korig adják. Egy ismerősöm volt a kislányával orvosnál, és azt mondták nekik, hogy nem szabad 2 éves kor után adni, mert vesekövet okoz. Orsikám: Te jársz valahová másik fórumra is, megkérdeznéd a többi csajszit, hogy ők meddig adják a gyereküknek? Jó lenne tudni, hogy más gyerekorvos mit ajánl? ha megtudtok valamit, írjatok, addig is félve adom Balkónak a nap 1 cseppet. Kép

Docika
docika
 
 


Sziasztok!

Docika!
Mi a Kiscelli u-ban laktunk (Flórián tér), és a Zsigmond tér környékén volt a munkahelyem. Vigantolt nekünk is mondták, hogy télen szedjük, nyáron nem kellett. Akik nem ezt szedik, azok honnan szerzik be a D vitamint? Van az a Piros Pont??? Bababolt itt Szilason. Volt ott valaki? Milyen?

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!
Turkáló: A Thököly és Murányi sarkán van egy angol (1500/kg!), oda szoktam benézni, ha meg több időm van akkor veszem sorra a többit. Az indexen van egy turkálós topik, azt nézegetem, onnan lesem a tippeket. De ez a fenti a kedvencem, amúgy is szeretem az angol ruhákat, néha annyi mindent vásárolok a lányoknak, csak azért mert olcsó.(hogy magamat ne is említsem Kép)
A piros pontban valamikor én is voltam, ott is vettem egy két jó darabot de mikor utoljára arrafele jártam, úgy tűnt, hogy bezárták. Nem bizti.
Csilla: Oviba beíratkozni valamikor májusban kell.
Vigantol: hát én sajnos a trehány anyukák közé tartozom, aki még akkor is elfelejti amikor kell. Rákérdezek majd én is az új dokinál
Menyek, mert Csenge felébredt és hiányol.
Sziasztok:
Ribiszke
ribiszke
 
 


Sziasztok!

Ribiszke!

Nem találom a térképen a Rózsavölgy u-t. Hol keressem ha megnézném, hogy nyitva vannak-e még?

Köszi

Csilla
csilla74
 
 


Szia Csilla!
A Rózsavölgyi u. a Sólyommal párhuzamos, bent van a lakóparkban(Sólyom). Ott van közvetlenül a fodrász mellett, ő pedig 15. szám. Egy nagy piros pont van felfestve a homlokzatra.
A dokinéni milyen bio cuccokat vásároltat meg? Õ árulja, vagy csak népszerűsíti a Varga ökogazdaságot? Ugyanis ők minden pénteken hoznak árut a közösségi házhoz. Mármint a parkolóba. Van egy excel file-om a termékekről és árakról ha érdekel.
Üdv:
Ribiszke(amúgy ugyancsak Csilla)
ribiszke
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, a többit majd később: a Piros Pont már megszűnt, kb. 3-4 hónapja. Csilla: csak azért szólok, hogy ne menj fölöslegesen. Én oda járok fodrészhoz, azért tudom.

Docika
docika
 
 


SziasztokKép

Én is gyors leszek.
A bio cuccokat nem a doki néni árulja, Õ vitaminokat árul. A bio dolgokat egy csaj mutatta be egyszer a babaklubban és azóta lehet rendelni. Én is szoktam kb.2 hetente és tényleg nagyon jók a dolgaik. A múltkor vettünk biokolbászt, hát az valami isteni volt!!! Azóta nem is veszek a boltban, csak tőlük! Egész más az íze, nagyon finom! Amúgy szerintem nem sokkal drágábbak a dolgok, de tuti bio. A vaj és a joghurt is nagyon jó, vettem már lisztet is, meg sajtot, nagyon sok minden van!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Ribiszke-Csilla!
Rosszul mondtam, nem biocuccokat árul, hanem Gnld cégnek a vitaminjait, aloe vera stb… termékeit, biztos árréssel és keres rajta, de remélem attól még jók, csak emiatt picit érdekes az egész dr. néni kérdés. A pénteki biopiacot elmondta nekem, ő is meg a védőnő is. Igen nagyon érdekel a terméklista. Ide is küldheted (kerepes@citromail.hu). Köszönöm.

Docika, Orsi!

Köszönöm az infókat.

Csigaházban lesz valami izgi mostanában? Tud valaki valamit? Zenebölcsi?

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Orsikám: sajnos, már 3 hónapja nem jár nekem a Kismama. Kép

Csilla: annyit tudok, hogy november 13.-án lesz bababörze a Csigaázban.

Ribiszke: tegnap jártam a Keleti felé kocsival, láttam a turit, de nem volt időm bemenni. valamikor rászánok egy napot, nagyon szeretek turizni. Kép

Képzeljétek, tegnap bevittük Balázst a színházba, Hófehérke próba volt. Tátott szájjal nézte, meg sem szólalt, pedig nem mindenki volt jelmezben, és egy párszor meg is álltunk, mert új Kuka van , miatta volt, hogy még egyszer el kellett játszanunk egy pár részt. Olyan jó érzés volt, a másfél óra alatt egyszer szólt, hogy "Na, most szépen kimegyünk a büfébe ! ", ahol bevágott egy nagy sütit, és utána még visszajöttek.
Ma viszont kicsit kiborított, beléptünk keményen a dac-korszakba. Este leültem vele beszélgetni, megígérte, hogy ezentúl szótfogad, mert különben Anya nagyon szomorú lesz. Ezek után szépen úgy csinált mindent, ahogy mondtam, tündérke volt. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy holnapra mi marad meg ebből.Kép

Megyek fürdeni, Apa csak 11 körül jön haza. Ja, képzeljétek, én is voltam Operába! Kép Olyan ritkán jutok el megnézni valamit, mindig játszani kell, viszont szombaton Mamánál volt a Balázs, Apa játszott, én meg néztem. Nagyon jó volt!!! Kép

Sziasztok,

Docika
docika
 
 


Sziasztok!
Avocado: akkor ugyanonnan vásárolunk. Kép Azért volt egy kicsit furcsa, hogy a dokinéni árulja ezeket. Na de most már érteni.
Ami nekünk nagyon bejött a húsok, a kefir, joghurtok, párizsi, alma(nyám, nyám). Igaz, hogy drágábbak, de így leredukáltuk az Auchan látogatások számát. (ahol ugyancsak egy halom pénzt hagy ott az ember fölöslegesen.)
Vigantol: mi dokink is azt mondta, hogy lehet 3-ig.
Csigaházban mi szokott lenni? Már többször hallotam nevét, de fogalmam sincs hol van és mit lehet ott csinálni.
Zenebölcsire rákérdek Cilinél.
Jó éjt:
Ribiszke
ribiszke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: