Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Újra itt.
A hétvégén férjem birtokolta a gépet, kiélte internetezési hajlamait.
Ma megyek dokihoz,hogy táppénzre vettessem magam, mert már nincs annyi szabim, amennyit itthon kell lenni a Kristóffal. Egész délutános program, mivel a szomszéd faluban rendel, a férjem elment a kocsival dolgozni. Így a déli busszal átmegyek, még szerencse, hogy anyósék ott laknak. Így oda beadom a dédinek Kristófot.
Engem most nagyon megviselt az óraátállítás. Hajnali 4-től egész fél 6-ig csak forgolódtam. Aztán elaludtam, de utána 7 kor nagyon álmosan ébredtem. Kristóf végre tegnap este hőemelkedés nélküli volt.

Viki
Nagyon helyes pocid van. Azért én még reménykedem benne, hogy pár éven belül esetleg mi is meggondoljuk magunkat. Én szeretném legbelül, csak azt nem tudom, hogy mikor. Sajnos a férjem nem keres úgy, hogy belemerjünk vágni. Így is hónap végén 0-án állunk jó esetben. Nem is tudom mi lett volna, ha nem megyek vissza dolgozni.

Anikó
Ehhez azért pofa kell :shock: (telefonos pasi)
Igénye mindenkinek lenne, csak fizetni nem akarnak.
Na, azért remélem egyszer hozzánk is eljön az igazi. Próbálom több helyre feltenni. Botond hihetetlenül formás (tudom csak ismétlem önmagam), jól sikerült baba.
Most, hogy itthon vagyok 2. hete, elbírnám viselni még pár évig...

Szilvi
Anyósod messze lakik, hogy 1 hétre odamegy?
Nem vagyok az enyémmel rosszba, de hogy oda jöjjön 1 hétre..
Örülök, hogy tetszik a munka. Egyébként külső szemlélőként nagyon sok munka tök egyszerűnek tűnik, de ha belekerül az ember, akkor ámul el. Engem is nagyon érdekelt a banki terület, de nem sikerült bekerülnöm.
8-tól kellemesebb lenne dolgozni, mint fél 7-től.

Képet már probáltam feltenni, de szerintem nem eléggé kicsinyítettem le.

Kép Kép

Na, talán sikerült. Bár a kép még télen készült.
Üdv mindnekinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Anikó!

Jól vagyunk. Remélem, ti is meggyógyultatok már. Kicsit látszik a pocakom. Szerdán jön a tesóm, és csinál képeket, aztán majd felteszem.
Igen, család és a gyerekek is tudják. Mindenki nagyon örül, és sokat aggódnak értem, mert gyakran fáj, görcsöl a hasam.

Viki!

Szép a pocakod. Szerdán megyek AFP-re. De a genetikai uh-t nem említették nekem. Vagy csak másképp hívják Dani születése óta?

Timi!

Jó a képe, amit feltettél. Nálatok is menő Thomas? A rajzot te csináltad?

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

A mai napot nagyon élveztem. Itt helyettesítek helyben és itt hétfőn csak 10-re kell menni, mert ez a kirendeltség csak 6 órás. Holnaptól már fél 8-ra kell menni, de 2-kor jöhetek haza. Az óraátállítást még nekem sem sikerült kiheverni, nagyon korán felébredtem és amikor még bőven aludhattam volna, akkor csak forgolódtam. Patriknak szünet van, Tomi jár oviba. Reggel nem akart menni, mert a Patriknál sem volt iskolatáska. Nagyon figyel a részletekre.

Anikó!
Előbb utóbb majd csak eljön nektek is a megfelelő vevő. Szorítok hozzá! Hú egy új építésű nagyon jó dolog.
Nem leszek szabin amikor anyós jön, már kiosztották ki mikor lesz szabadságon, úgyhogy én majd csak januárban leszek szabin.

Viki!
Örülök, hogy bejelentkeztél, már rég hallottam felőletek. Hát most már hamar itt lesz és megszületik az újabb csaj a családban. Örülök, hogy a Heniékről is írtál pár szóban, nagyon sajnálom, hogy már nem jár ide.
A bejárás nem gond, mert András viszi a gyerekeket oviba, én is kocsival járok, így munka után mindenhonnan odaérek a Tomiért az oviba fél ö-ig, Patrik pedig már egyedül is boldogul.
Jól alakul a pocakod!

Timi!
Nagyon jó ez a kép, te festetted?
Kristóf nagyon helyes, jó ez a kép, szerintem változott egy kicsit. Anyós Németországban lakik, én sem vagyok rosszban anyóssal, de azért ....

Britta!
Biztosan minden rendben lesz az AFP -n is.

Puszi mindenkinek
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 

 
 

Szilvi!

Az óraállítást mi sem úsztuk meg. Mindenki el volt tévedve úgymond. Korábban keltünk, a gyerekek is.
Örülök, hogy most 6 órában dolizol, így tudsz egy kicsit pihizni.

Puszi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Andi
Remélem már meggyógyultatok, nem lehetett semmi két picivel a kórházban.

Timi
Jó hogy van már netetek. Kristófnak is jobbulást.

Anikó
Az a tapasztalatom, hogy ha egy lakásra jó sokat költöttek is, az hiába jó és szép, sajnos nem igazán hajlandóak megfizetni. Azért remélem sikerül jól eladni.

Szilvi
Anyós :twisted: :twisted: :twisted:
Én is jóban vagyok vele, amikor nincs itt. Szerencsére havonta csak egyszer jön, akkor is egy max. napra.

Viki
Kérd meg Henit, hogy néha írjon ide is, ha lehet.
Jó a pocakos kép, itt már azért látszik.
A fiúk jól vannak, Gergő mászik ezerrel, sőt leginkább már kapaszkodva jár, Attila pedig újra mászni kezdett. :?

Britta
Remélem jól vagy és azok a görcsök nem komolyak. Akkor várjuk tőled is a pocakfotót.

Ha lesz még időm, teszek fel képet.

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Gergő a szék alatt:
Kép

Gergő & Attila:
Kép


A leendő nappalink:
Kép

Az előszoba:
Kép

A terasz:
Kép

Holnap megyünk hitel szerződést kötni.
Lehet, hogy a jövő héten már költözhetünk. :D :D :D

Jó éjszakát!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Éva
EZ ÁLOMSZÉP! :wink:
NAgyon gyönyörű. Nem is kicsi, ha a nappali ilyen nagy. Ez a berendezés is benne marad? A gyerekeid is nagyon édesek.

Mi ma voltunk kontrollon, még zajlik némi gyulladás, de engedélyt kaptunk a bölcsire. Hétfőtől újra járunk. (remélem)
Már megint kezdek pesszimista lenni. Hiszem, ha látom alapon.
Csekély 2 órát kellett várni, mire sorakerültünk. Ráadásul busszal voltunk, úgyhogy az egyiket lekéstük, a másikra +1 órát vártunk. De túl vagyunk rajta.

A Kristóf melletti képet sajnos nem én csináltam, de vmi falfestett kép, ami nagyon tetszett és a Kristófnak is tetszik. El bírnám képzelni a szobájába. Én ennél bénább vagyok.

Viki
Akkor még kérdéses az óvikezdés. Én is már agyalok, hogy melyikbe próbáljam meg. Kristófra nagyon jó hatással volt a bölcsi, csak dícsérni tudom. Múltkor találtam az ajtójukra kirakva 5 oldalnyi mondókát, hoztam belőle 1 példány. A napokban elővettem és majdnem felét kivülről fujja. Úgy örültem neki.
Nem csak motoroznak ezek szerint.


Most csak ennyire futja, mert fél napom elment a fülészetre.

Szép napot!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi
Örülök, hogy Kristóf már jobban van.
Mondókázik???? Attila még csak most kezd igazán beszélni, sajnos ezzel is kicsit késésben vagyunk, mint a járással is voltunk. + a kistesó sem tett jót ezzel kapcsolatban.

A ház nekünk is nagyon tetszik, vannak kisebb hibák, de majd idővel megoldjuk. Sajnos a bútor nem marad, csak a szőnyeg és a függöny.
A jövő héten már költözhetünk is, csak még szeretnék a lépcső tetejére rácsot vagy valamit, nehogy éjszaka valaki lesétáljon.
Lehet, hogy a kazánt is kicseréljük, ha még lesz rá pénzünk. :?

Remélem jól van mindenki.

Andi???

Jó éjszakát mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors reakció

Éva
A beszéd nem rég kezdődött Kristófnál. Mikor márciusban kezdtük a bölcsit 1-1 szót mondott csak. Nyáron indult meg a változás és azóta rohamos méreteket öltött. Azt azért ne hidd, hogy teljesen tisztán mondja. De én azért már értem. Ráadásul nem is az én érdemem. A bölcsiben tanulták őket. De örülök, hogy vannak foglalkozások.
Ami még számomra nagy változás volt: érdeklik a mesék, minden mennyiségben; teljesen kinyílt az emberek és gyerekek felé; júliusban 1 héten belül teljes szobatisztaság;
Legújabb változás a félés felismerése. Nem megyek ki a konyhára, mert félek. Az ágy alatt oroszlán van, ne kapcsoljam le a kislámpát és efféle fantáziálások.

Már az is jó, ha a függönyök maradnak, nagyon tetszettek. Nekünk is van zárható ajtó fent és lent a lépcsőnél. Mi asztalossal csináltattuk.

Szép napot, megyek mert még nagyon fut a ház.

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Éva!

Nagyon szép a házatok, és édesek a gyerekek. Nekünk is van a lépcső tetején egy zárható ajtó. Eleinte használtuk is, de most már Dani is nagyobb, így nem kell. Legközelebb csak a picinél, de az még odébb van. A mi nappalink és étkezőnk is majdnem ilyen narancsszínű, mint a tiétek.


Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!


Éva!
Én is csak azt tudom mondani amit a többiek. Nagyon szép, gyönyörű a házatok. Örülök, hogy jövő héten költözhettek is, akkor mostanában biztosan nem fogtok unatkozni, nem kis munkával jár az biztos. Akkor ezek szerint festeni sem kell?
Kiváncsi vagyok a fiúk mit szólnak majd hozzá. Nagyon szépek a képen . Huncut Gergő! Mire Tomi 3 éves lett addigra meg annyit beszélt már és beszél most is, hogy néha azt várom, hogy legyen már egy kicsit csöndben. Kimeríthetetlen a kiváncsisága, rengeteget tud kérdezni, a két szavas válaszokat nem fogadja el, akkor tovább kérdez. Most már németül is egyre többet mond, apával sokat diskurálnak németül.

Timi!
Örülök neki, hogy Kristóf jobban van. Milyenek ezek a mondókák? Nem tudod elküldeni a e-mailben? Olyan jó, hogy ismét be tudsz nézni gyakrabban.

Hogy telik a hosszú hétvége? Nálam az őszi nagytakarítás jegyében. Megpucoltam az összes ablakot, kimostam a függönyöket, ajtók lemosva és még rengeteg tennivaló vár rám. Ma elmentünk vásárolni is. Megvettük Tominak anyuék nevében a karácsonyi ajándékot, nem éppen fiús ajándék, de annyira szeretett volna egy kis konyhát aminek hangja is van, hogy megvetük neki. Már próbálom kitalálni kinek mit, de nem olyan könnyű.

Remélem mindenki jól van!
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Britta, Szilvi
Örülök, hogy nektek is tetszik.

Festeni nem fogunk, kb 2 éve festették ki, viszonylag jó állapotban van, majd akkor festünk, ha a gyerekek picit nagyobbak lesznek.

Nálunk is asztalos fogja csinálni a lépcsőrácsot, felülre és alulra is, amíg ez nincs meg, addig nem költözünk, mert ez a márvány lépcső szép, de a gyerekeknek életveszélyes.

Mivel kicsit bonyolultan szeretnénk vezérelni a fűtést és a kazánt is ki akarjuk cserélni, hívtunk egy szerelőt, aki ért hozzá és ráadásul ismerős is, de b..ott kijönni, ja és a mobilját is kikapcsolta. :evil: :evil:
Remélem még talán holnap sikerül elérni.

Szilvi
Még hogy nem fiús a konyha, Attila meg van őrülve mindenért, ami a főzéssel kapcsolatos, mi is gondoltunk rá, hogy veszünk valamilyen kis konyhát.
Tudsz esetleg képet feltenni róla?

Lehet, hogy egy hét múlva már az új házban alszunk! :D :D :D
Egy darabig biztos nem lesz majd netünk sem, még csak most próbálom elintézni.

Szép jó éjszakát mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Éva!
Szorítok, hogy mielőbb az új házban aludhassatok!
Remélem az a fránya szerelő is előkerült időközben.
Hát igen megértem , hogy nem akartok festetni. Egy darabig biztosan mi sem fogunk, tavaly június óta lakunk itt , de a gyerekek már gondoskodtak róla, hogy mindenfelé otthagyják a nyomukat, mi is úgy vagyunk vele, hogy majd ha nagyobbak lesznek. Pontosan ilyen meggondolásból nem cseréltük ki az emeleten a szőnyegpadlót sem.
A konyhát sajnos tegnap elvitték anyuék , így nem tudom lefényképezni, de itt a kép az újságból , a tescóban vettük. Ha jól emlékszem az volt a dobozon, hogy 96x56x46 a mérete. Három db elem kell hozzá.

Szép napot mindenkinek
Szilvi
Kép

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Nagyon tetszik a konyha, majd megnézzük.

Szerelő
Nem került elő, bizonyára lemerült a telefonja és nem találja a töltőjét. :roll: :roll: :roll:

Más nem történt, remélem mindenki jól van.
Jó éjszakát!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Velünk minden rendben. Gergő oviban, Dani épp alszik.

Szilvi!

Ari a konyha. Az én fiaim Thomast kértek. Már elsorolták mindenkinek, hogy melyikek hiányoznak még. Úgyhogy azt kapnak.

Éva!

Nem irigyellek a szerelő miatt. Remélem, hamarosan megoldódik a probléma.


Szép napot!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Viki! Nagyon szép a pocid. Szurkolok, hogy minden rendben legyen a 4D-n.
Szerencsém van Biussal, nem igazán féltékenykedik. Nagyon oda kell figyelni rá is. Sokat beszélgetünk és kell idő, amikor csak ő van. Apa veszi át a kicsit. Együtt játszunk vagy pancsizunk és így jól viseli. Meg sokat besegít, ami szerintem nem a leg jobb Bobónak, ha Bibi öltözteti vagy pelenkázza. De így jobban szerei, mert úgy érzi ő is nagyon fontos. Nem panaszkodom, jól sikerült gyerekek. Leszámítva a hisztit Biankánál. Ami szerintem genetikai, az apja is hisztis.

Timi! Szép képek. Kristóf olyan kis baba arcú, nagyon szép. Mentetek bölcsibe? Amúgy milyen a munka, azon kívül, hogy korán kell kelni. Melyik banknál próbálkoztál? Kristóf nagyon ügyes. Az enyém még pelusos éjjel. Azonban szépen beszél, énekel. És hirtelen elkezdték érdekelni a mesék. Minden nap olvasok neki alvás előtt.

Britta! Jól vagyunk már. Teljesen meggyógyultunk. Nekem is sokat görcsölt a hasam a harmadikkal. Magne b6-ot szedtem rá. Attól jobb volt és jobbakat is aludtam. Az afp utáni uh-t hívják genetikai ultrahangnak. Hamarosan te is mész. Szurkolok. Te tudod már a nemét? Választottatok már nevet?
Most nézem merre felé laktok. Anyósomnak van egy nyaralója Hosszúvízen. Sokat járunk arra.

Szilvi! Akkor legalább nem kell egésznap bájolognod vele. Patrik nagyon okos. Néha én is meglepődök, hogy milyen következetesek tudnak lenni. Semmi nem kerüli el a figyelmüket. Szerintem a fiúknak is kell lányos játék és fordítva. Már én is elkezdtem vásárolgatni. Nem akarom a végére hagyni, amikor amúgy is vizsgaidőszak lesz.

Évi! Hát igen sajnos így van. Sokan a lakásukra a legigénytelenebbek. A baj az, hogy eredetileg nem akartuk eladni. Most azonban jobban szeretnének kertesbe menni. Korábban úgy volt, hogy ha Bius iskolás lesz majd addigra elcseréljük. Na de akkor már minek, a kertre most lenne szükség míg kicsik. Azért még reménykedem. Sajnos jön a karácsony, ilyenkor kevesen vesznek lakást. Bár mi ide dec. 14-én költöztünk. EZ GYÖNYÖRŰ!!!! Nem csoda, hogy bele szerettél. Ha beköltöztök még több képet kérünk. Nagyon tetszik.

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Szerelő :D :D :D :D
Megtaláltuk, sőt Ő hívott, este meg is nézte, mindent megbeszéltünk, sajnos csak 2 hét múlva tud jönni, de állítólag ilyenkor nagyon sok munkájuk van.

Britta, Timi
Nálatok mennyiért csinálta az asztalos a lépcsőrácsot?

Anikó
Tetszik amit írtál, nálunk is genetikailag hisztis mind a két gyerek, persze nem tőlem örökölték. :roll: :roll: :roll:
Karácsony? mi minden lakásunkat ilyenkor vettük, ált. dec. közepén.
A ház már üres, most azt várjuk, hogy a bank átutalja a pénzt. Ez vagy holnap, vagy holnap után lesz, aztán elkezdhetünk költözni. :D :D :D :D :D :D :D :D

Britta
Thomas nálunk is sláger, de Attila a sima kisvonatot is Thomasnak hívja, az pedig kicsit olcsóbb. Inkább Thomas-os pólókat és pulóvereket szeretne. Már van egy pár, a legelsőt véletlenül vettük turkálóban fillérekért, még azt sem tudtuk, hogy mi az a Thomas. :wink:

Most inkább a Spongya Bob-ot nézi, vagy a Teletubbies-t, vagy a kisvakondot. (lehet, hogy azért, mert nincs Thomas dvd-nk) :oops:

Nem tudom ismeritek e, van egy nagyon jó Ausztrál csapat, gyerekeknek énekelnek, táncolnak, meg minden. The Wiggles a nevük, nemrég kaptunk egy pár dvd-t tőlük, imádják a gyerekek, meg még mi is, tényleg jó.

Szép jó éjszakát mindenkinek!

Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Anikó!

Jól vagyok, de a pocakom még mindig sokat görcsöl. Uh-ra mához 2 hétre megyek, remélem, minden rendben lesz. Magne B6-ot szedem minden nap. A babó nemét még nem tudjuk. Egyelőre. A nevek: lány-Hanna, fiú- Dávid. Örömmel olvastam, hogy szoktatok erre járni. Hosszúvíz a szomszédban van. Szólj, ha legközelebb jöttök. Szeretnélek megismerni benneteket személyesen, ha van rá mód.

Éva!

Nekünk már megvolt a lépcsőrács, amikor megvettük 2 éve a házat. Látom, sok gyerek szereti Thomast. A fiaim imádják, ez lesz idén is a kari ajándék. Az igény már bejelentve részükről.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Halihó!

Gyors bekukk.
Már újból a dolgos hétköznapokat éljük. Korai kelés, bölcsi, hazarohanás.....

Éva
Mi 6000 Ft-ot fizettünk érte, fenyőből van. Ez egy falusi asztalos, jól dolgozik.

Anikó
A kölcsönnel a remélt vevő érdeklődött (gondolom), mert azóta nem jelentkezett. Úgylátszik 3 éves kor körül van a mesekorszak. Nálunk is tombol.

Szilvi
Nagyon ügyes vagy. NAgytakarítás :roll:
Hát, én nem is készülök rá. Mondokákat elküldtem.

Britta
Amikor tudsz pihenj. Gondolom 2 gyerek mellett nehéz.

Rohanás volt az elmúlt 2 nap. Elszoktam tőle.
Ma azért voltunk tornázni, hát egy kicsit rövidebbre vettem.

Jó éjt mindenkinek:
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van. Az elmúlt napokban nem sokat neteztem. Vírus támadás érte a gépemet, és minden egyes bekapcsolás után kiderült, hogy még mindig van. Egy letöltött programon keresztül jutott be, nem élveztem. Ha minden igaz akkor sikerült megszabadulnom tőle.

Éva!
Akkor ha minden igaz, már megkezdtétek a költözést?! Ez nagyon izgalmas dolog. Örülök, hogy előkerült a szerelő. Drukkolok, hogy ügyesen , rendben menjen a költözés!

Timi!
Köszönöm szépen a mondókákat, ezeket mind ismerem. De azért köszi! Hát igen a dolgos hétköznapok , ne is mondd! A héten a melóban is sok volt a tennivaló. Ma például nagyon elfáradtam, egésznap rengeteg ember jött mivel bérek és nyugdíjkifizetés volt, még a mosdóba is alig volt időm kimenni. Furcsa még mindig hogy így elmegy a napom és valahogy olyan érzés egy kicsit mintha kicsúsztott volna a dolgok irányítása a kezemből.

Anikó!
Hú, hogy bírod a három gyerek mellett a tanulást? Én biztos nem bírnám. Nagyon ügyes vagy!!!

Britta!
Szép neveket választottatok! Majd csak elmúlnak a görcsök!!!! Vigyázz magatokra!

Többiek?

Puszi mindenkinek
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Kicsit már költözünk, de megvárjuk, míg a kazánt kicserélik, csak azután alszunk ott. Nem mindegy, hogy mennyit fogyaszt.
Azért sokmindent vittünk már át.
Holnap jön az asztalos a lépcsőrácsot megcsinálni, kíváncsi vagyok, milyen lesz potom 35 ezerért. Bár, ha úgy nézem, hogy felül 240 széles, és alulra is kértünk, akkor lehet, hogy nem is sok.

A gázszerelő kb 1 hét múlva jön (remélem). Le sem merem írni, hogy mennyiért csinálja, pedig ő most tényleg olcsó.

Ja és voltam bennt az internet szolgáltatónál, hogy áthelyezést kérjek, azt mondták, hogy több mint két hét lesz. Addig nem lesz kábeltévénk, internetünk és telefonunk sem. :cry: :cry: :cry:

Gergőt pedig beirattam a bölcsödébe, azt mondták, hogy épp időben, mert csak egy pár hely van már. :shock: A gyerek még csak 10 hónapos.

Szilvi
Vírus :evil: :evil: :evil:

Britta
Csak ismételni tudom, hogy vigyázz magatokra.

Remélem mindenki jól van.

Jó éjszakát!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szép napot mindenkinek!

Nálunk eltelt a hét. A végére már nagyon fáradt voltam. Szilvi nagyon találóan fogalmaztad meg, hogy nem igazán irányítjuk a napjainkat, csak sodrodunk és próbáljuk tartani az iramot. Normálisan semmire sincs időm. :(

Éva
Nálunk jóval keskenyebb, talán 100 cm. Meg nem fém és márvány amihez passzolni kell. Nagyon ügyesek vagytok, remélem hamarosan sikerül beköltözni teljesen. Mikortól megy Gergő bölcsibe, 2 évesen? És útolsó pillanat :shock: Csak nem készülsz visszamenni dolgozni?

Britta
Pihi! pihi! és pihi! Amikor csak tudsz. Görcsölsz még? Gyerekek hogy vannak?

Szilvi
A vírust sajnálom, nagyon nehéz őket kiírtani. Nálunk ez a férjem hatásköre.

Én szülinapra v. karácsonyra hidegpárásítót tervezek venni, valahogy mindig elmaradt és nagyon száraz a levegő. Igaz vízet mindig teszek a szobába, de nem az igazi. Meg társast néztem a Kristófnak, vízilovakkal kell golyókat bekapni. Több ötletem egyenlőre nincs. A család már nagyban vásárolgat. Ha minden igaz kap Verdás kamiont, verdás szőnyeget.....Tiszta függővé teszik a gyereket :o
Néha reggel azon megy a harc, hogy ő villámos szerelést akar felvenni, de egyenlőre csak nyári cuccban volt neki olyan. Télapóra igértem neki egy villámos felsőt, csakhogy reggel hajlandó legyen felöltözni. Sajnálom ám azért, reggel 5 óra 20-kor ébresztem :cry:

Na dugolok, mert azért valamit kell főznöm. :wink:
Jó hétvégét!!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Szilva, Éva, Timi!

Igyekszem sokat pihenni, amennyit csak lehet. Tegnap görcsölt megint a hasam. Megvolt 30-án az AFP. MAjd az eredményért megyek másfél hét múlva. Hétfőn meg kell ismételni a toxoplazmát, mert az egyik poz lett. Úgyhogy oda megyek. Ja, AFP-nél szétlőtte a laboros a vénámat, pedig nagyon szép és erős. Igaz, közben egyfolytában dumált egy másikkal. Mérges is voltam.
Gyerekek jól vannak. Sokat rosszalkodnak. Ezt kicsit nehezebben bírom, mint máskor. Bár a munkával is így vagyok. Állandóan fújtatok.

Na, nem panaszkodom tovább.


Pussz nektek!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Timi
Elvileg 2 évesen megy bölcsibe, vagyis jövő szept.-dec.-ig valamikor, azt majd megmondják, hogy mikor pontosan.
Dolgoznom kell sajnos, kell a pénz. :?

Britta
Toxoplazma? Ilyenre nem emlékszem, lehet, hogy azért, mert nem volt gond. Remélem minden rendben lesz.
Véna :evil: :evil: :evil: a héten voltam én is vérvételen, hát úgy nézek ki, mint egy rossz drogos, kb 10 cm-es kék folt van a karomon, pedig az enyém is elég jól látszik, de a hölgy is beszélgetett közben.

Anikó
Mi van veletek, sikerült eladni a lakást?

Andi
Remélem már meggyógyultatok.

Viki???????????

Szilvi???????
Esetleg újabb vírus van, vagy sok a munka?

Lépcsőrács elkészült, nagyon szép lett: :) :) :)

Kép

Kép

Kép

Szép jó éjszakát mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Hát Éva beletrafáltál rendesen de ezúttal nem számítógépes , hanem finom kis hányós. Tomi kezdte, aztán jó szülőhöz méltóan én is elkaptam. Még mindig szenvedek mint pata a napon. Úgy fáj a gyomrom, hogy csak na. Patrik és András nem hánytak nekik csak a gyomruk fájt, Tomi hipp hopp meggyógyult, de én .... Gondolhatjátok mennyi kaját pusztíott ma a család. Szinte semmit, nem élveztem ma így dolgozni, remélem holnapra jobb lesz már.

Britta!
Szorítok, hogy minden rendben legyen! A véna dolog ismerős, Tomi mikor született , a császár előtt a másik kezemen is keresték a vénámat, nem jött nekik össze, de addigra a falat is le tudtam volna kaparni, szép kis foltom volt nekem is. A császár utáni fájdalom kutyfüle volt hozzá képest.

Timi!
Patrikkal holnap megyek a szemészetre ellenőrzésre, utána tervezünk egy játékbolti túrát, hogy kiválogathassa miket szeretne. Volt neki listája, de tele van drága kacattal, amikről tudom, hogy addig sláger amíg meg nem kapja. Mondtam neki, hogy olyat válasszon amivel tényleg tud játszani és élvezni fogja. Add majd néhány támpontot legalább.

Éva!
Szép a lépcsőrács! Hát igen a pénz nagyúr! Biztos neked is nehéz lesz majd, dehát szerencsére addig még azért van egy kis idő.

Mennem kell mert Tomi már nem bír magával!
Puszi mindenkinek
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Jobbulást nektek és még Boldog Névnapot is!

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!!!!

Itt egy elveszett bäränyka. Bekukkantottam kicsit hozzätok és rä kellett jöjjek, hogy nagyon régen nem irtam mär.

Igaz nem is volt nagyon idöm.Nyaralni voltunk, ahonnét november 1-én jöttünk haza. Most meg ezerrel készülödünk Gioia szülinapjära.Pénteken lesz 1 éves a kis Hercegnöm.
Millio még a dolgog addig. Igaz a legfontosabbat mär elintéztem. Ruhäjät ma sikerült megvenni és tortät is olyat sikerült rendelni, amit elképzeltem neki.
Hät röviden ennyit rolunk.Jelenleg senki sem beteg(kopp-kopp)Gyerekek nagyon jooo testvérek.Én fogytam juni ota 13 kilot.
Most hirtelen ennyi jut eszembe.

Éva!!!Nagyon szép az uj häzatok!!!Gratulälok!!

Viki!!!Csinos a pocakod nagyon!

Szülinap utàn megint benézek majd és beszämolok majd hogy hogy sikerült.

Üdv. mindenkinek.Zsuzsa Kép Gioia az uj ruciban
zsuu74
 
 


a végén megint elirtam egy ä betüt

tehät a szülinap utän majd benézek megint

üdv.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Éva!
Köszi és a névnapi köszöntést is köszi!
Miután a másik vírusból kigyógyultam, lett egy kis légcsőhurutom. Tominak pedig tegnap óta megy a hasa.
Hogy álltok? Megkezdtétek már a költözést?

Zsu!
Tényleg igazi kis hercegnő! Hogy elment ez az egy év! Boldog születésnapot kívánok neki!

Lányok mi újság? Merre vagytok?

Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Helló Csajok!!!

Nálunk is pörögnek a napok.Egész nap pakolászok,e hétre ígérték a festők,hogy jönnek,de még mindig semmi...valószínű csak kedden érnek ide.Addig meg semmi kedvem elkezdeni a takarítást! :evil:
Voltunk Pesten hétfőn,vásárolgattunk rengeteg dolgot:ágyneműgarnitúrát a csajoknak,lámpákat,Hédinek ami még hiányzott.KAptam egy szopis fotelt is.:)
UH-n is jártunk,már 1310g a Csöppség,kicsit fiatalabb,mint a vonalzóm szerint,de majd kint behozza.:) Vagy esélyem lesz a túlhordásra. :evil: Ezt nem igazán szeretném!
1-2 kép:
Kép Kép Kép

Szilvi
Bár kicsit megkésve,de NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!Mesélj,ünnepeltetek?Mit kaptál?
Remélem már jobban vagy egy kicsitkét,kitartás!Jobbulást!
Dolgozol?Vagy Tomival otthonmaradsz????Szegényke,sok gyógypuszi Neki.

Éva
Eszméletlen szép a ház!Gondolom fiúk is élvezik a hatalmas teret.

Zsuu
Gyönyörű a kislányod!Olyan mint egy porcelánbaba.:D ÉS jól látom,hogy Rád hasonlít????

Anikó
Hogy vagytok????

Britta
Az jó,ha pozitív a toxoplazma.Az a probléma ha negatív,akkor vagy fogékony,akkor kaphatod el a vírust.Én Dorkával is és most is fogékony vagyok rá,minden vérvételkor nézetnek kell ezt is,ami most már nem is ingyenes...Na de ez mellékes.

Timi
Arnyos Kristóf nagyon.:) NAgyon sokat változott.:)
Vendég
 


Sziasztok!

Velünk minden rendben. Kedden megyek uh-ra, remélem, kiderül a neme a babónak. Nagyon örülnék neki. Ha jól éreztem ma délelőtt, akkor megmozdult. Szerencsére nem vagyunk betegek. Gergő is megint két hete oviba jár. Talán most tovább bírja. Dani csak nyüglődik egyedül. Most még ki sem mehetünk, mert napok óta esik és borzasztóan fúj a szél.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Zsu
Tényleg gyönyörű a kiscsaj, nem semmi, hogy így hagyta magát kisminkelni. (én annak is örülök, ha egy pelenkát rá tudok adni a Gergőre)

Boldog Szülinapot Gioia-nak!

Merre voltatok nyaralni? Fényképek?

13 kiló??????????????? Nem semmi, nekem 3-at kellene leadni, bár nem is nagyon próbálom. :oops:

Viki
Édes a picurka, most nézem, hogy már 30 hetes vagy. :shock: :shock: :shock:

Nekem is mindig azt mondták, hogy kisebb a baba, de szerintem csak rosszul számolják, vagy nem tudom.

A házat nagyon imádjuk, sajnos még mindig nem alszunk ott, pedig már majdnem mindenünk ott van, Ha minden igaz, akkor hétfőn jön a fűtésszerelő, kicseréli a kazánt ... azután már ott alszunk. :lol: :lol: :lol:

Britta
Örülök, hogy jól vagytok!

Mindenkinek jó éjszakát!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szilvi
Bocsi, majdnem kihagytalak. :oops: :oops: :oops:
Remélem azóta már picit jobban vagytok.

Képzeljétek ma voltam a kórházban hasi ultrahangon, 11-re volt időpontom, persze éjgyomorra és tele hólyaggal, ahogy azt kell, pontosan negyed 3-kor kerültem sorra. :evil: :evil: :evil:
Azt hittem éhen halok. :cry:

Szerencsére minden renben volt. Azért kellett mennem, mert újra magas a vérnyomásom és már sokszor kivizsgáltak, de az orvos szerint újra kell, mert már eltelt 3 év. Most sem lettünk okosabbak.

Na most már tényleg jó éjszakát!
Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva!

Örülök, hogy minden rendben volt az uh-n. Vigyázz magadra. GYerkőcök jól vannak?

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

De jó sokan írtatok :lol:

Mi megvagyunk, csak hétvégére nagyon kipilledtem. Ma anyuékhoz megyünk.
Szerdán fotózták Kristófékat a bölcsiben, olyan jók lettek a képek. Csak kicsit drágának tartottam, darabja 420 Ft.

Szilvi
Jobbulást és utólag Boldog névnapot! Remélem Tomi nem kapta el nagyon a vírust és te is javulgatsz.

Éva
Szép lett a rács. Jó, hogy nincs semmi az UH-n. Jó költözést, most már mindjárt itt lesz.

Zsu
Jó, hogy jöttél. Én hirtelen a babás képnek azt hittem, hogy vmi katalógus baba kép. Ja és Boldog szülinapot neki! Tényleg kis hercegnő a lányod. Gratulálok a fogyáshoz, nekem sajnos nincs kitartásom, pedig egy 5-össel jobb lenne. Mi volt a technikád? Várjuk a szülinapi beszálolót.

Viki
Teljesen meglepődtem, hogy hamarosan már szülsz. Jó, hogy minden megvan már. Dorka is jól van? Nekem soha nem tippeltek súlyra. De az utolsó hónapban híznak legtöbbet a babák.

Britta
Jó, hogy újra egészség van. Most egyre többször fogod már érezni a babót. De jó, el nosztalgiázom.

Majd még jövök.
szép napot.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Pszichológus, családkonzulens édesanya vagyok. Négy éves ikergyermekeim egyike súlyos fejlődési rendellenességgel született, az ő fokozott ápolása, gondozása miatt munkámat itthonról végzem. Így elmondhatom, hogy elméleti tudásomat ugyan az egyetemen szereztem, de ikergyerekeim és a betegséggel járó teendők sok mindenre megtanítottak a gyakorlatban.

Gyerekneveléssel, családi gondokkal, párkapcsolati nehézségekkel, személyes jellegű problémákkal küzdő személyek bizalommal keressenek fel egy e-mailben, segítek megtalálni a jó megoldást és kivitelezni azt. Akinek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de a távolság miatt, vagy bármi más okból kifolyólag nem tud személyesen keresni fel egy szakembert, annak ideális megoldás lehet az e-mail-en át történő konzultáció (pszichotanacs@freemail.hu). Lásd még: www.pszichologia.mlap.hu

A www.pszichologia.multiply.com oldalon ingyen letölthető anyagok várják a kicsiket és a nagyokat egyaránt: babazenék, gyerekzene, kifestők, rajzfilmek (angol, magyar), oktatóprogramok, könyvek, zene minden kornak... A feltöltés folyamatos, érdemes többször benézni.

üdvözlettel, Nisreen
nisreen
 
 


Szilvi!

Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok!


Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a köszöntéseket!
Remélem mindenki jól van! Én még mindig elég hurutos vagyok, de a többiek jól vannak. Nálunk megkezdődött a novemberi vendégjárás, a héten az én ünnepelnivalóim, jövő héten Katalin, anyu és mama is az, utána pedig az András névnapja lesz. Aztán pedig hipp hopp itt a karácsony. Nem tudom ki, hogy áll. Nekem egyedül Tominak van meg az összes ajándék mindenki részéről, Patrik pedig csak félig, a többieknek viszont még ötletem sincs.

Viki!
Nagyon édes a bébi, gondolom már nagyon várjátok, hogy megszülessen.
Nem voltam itthon Tomival, András elvitte a nagynénjéhez. Egy új cd lejátszót kaptam és az ígért könyvesszekrényt!

Éva!
Na akkor már csak napok kérdése és ott fogtok aludni. A gyerekek biztosan gyorsan meg fogják szokni az új házat.
Örülök, hogy minden rendben volt a vizsgálaton!!!

Timi!
Nálunk is fényképezték az oviban a Tomiékat, nálunk még drágábbak voltak, 470,- Ft/ db. Ez már rablás.

Szép napot mindenkinek!
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!!!!


Köszönöm csajok a dicséreteket.Gioia nekem is nagyon tetszik a kis hercegnös ruciban.
A szülinap nagyon jol sikerült, igaz kicsit elfäradt az Angyalka és félidöbe le kellett fektetnem egy kicsit aludni, mert elkezdett hisztizni.
Aztän mikor felébredt boldogan bontogatta az ajändékokat, persze Giuliano közremüködésével.Giuliano végig azt hidte hogy az ö szülinapja van.A tortähoz is odaült és ö fujta el a gyertyät.Na majd jol meglepödik 3 hét mulva hogy megint szülinapja lesz.(az igazi)

Gioia a képen nincs kisminkelve , csak egy kicsit kiretusältam a képet, mert nem volt elég vilägos és éles.Na hät ez lett belöle, de tényleg olyan mintha ki lenne ruzsozva.
Hät tömören ennyit a szülinaprol.

Éva!!Egyiptomba voltunk.Képeket le kellene kicsinyiteni, mert hatalmasak.De igérem hamarosan rakok fel többet is.

A fogyomhoz csak annyit hogy nekem nem csak 5 kilo volt a feleslegem , hanem 22 és még 7 kilo vissza is van.Szigoru diéta és sport a nagy titkok.Persze kell a kitartäs hozzä,de nekem azzal sosem volt bajom.Egyszer elszänom magam valamire azt meg is csinälom.Csak addig el is kell jutnia az embernek ugyebär és ez nekem hosszu idöbe tellett.De a lényeg hogy msot mär hamarosan megszabadulok a feleslegemtöl.
Na most mennem kell, mert Gioiät le kell tennem aludni.Puszi és jövök a képekkel nemsokära.
zsuu74
 
 


Sziasztok!!!

Zsuuu
Hát le a kalappal! Minden miatt. Néztem a képeidet iwiwen,szuper jól nézel ki. És mi az a 7kg plusz???Hol???? :wink:

A gyerekek meg igazán csodásak,nyugodt,kiegyensúlyozott család vagytok! Mikor jön a 3.??? :wink: :lol:

Éva
Megvolt már az első éjszaka????
Rajtad se látszik a 3kg,nagyon csini vagy! Jó Uh-nak örülök,csak így tovább.Akkor következő kontroll 3 év múlva?

Szilvi
Látom zajlanak a napok! Egyik ünnep a másik után és hamarosan itt a karácsony is.Jobban van már a kicsifiad???

Timi
Ha tudsz tegyél fel képeket.Nálunk is hasonló áron fotóznak oviban. Én most karácsonyra akarok Dorkáról képeket.Elképzelés már van,csak nem tudom melyik fotós valósítja meg... :? :?

Britta
Milyen lett az ismételt toxoplazmád???

Velünk minden oké,bár szenvedek néha.Haladunk,már nem sok van hátra... :shock: Holnap megyek UH-ra,nem tetszik a dokinak Hédi lemaradása,remélem nem lesz gond. :roll:

Pusszantok mindenkit
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig itt lakunk. :(
Tegnap kicserélték a kazánt és amikor újra töltötték a rendszert, az egyik radiátor kilyukadt, :evil: persze radiátor csak a tetőtérben van, ezért szépen lefolyt a víz a falon. Szerencsére nem a nappalinál, hanem hátul és már meg is száradt állítólag (én még nem láttam). Emiatt tegnap nem végeztek, ha minden jól megy holnap, vagy holnapután megcsinálják és ha nem jön közbe semmi, akkor pénteken már ott alszunk.
Remélem nem kiabálom el.
Ráadásul péntek délután már jönnek áthelyezni a kábel TV-t és az internetet, úgyhogy az legalább meglesz.

Viki
Aranyos vagy, ruhában nem is nagyon látszik az a 3 kg, de nyárra nem ártana eltüntetni. (ha az iwiwen nézted a képeket rólam is, akkor ott még több, mint 3 kg volt.) :oops:

Azt hiszem nincs több kontroll, sem időm, sem kedvem nincs hozzá és értelme sincs sok, majd ha úgy érzem, hogy gond van, csak akkor megyek újra.
Minden orvosnak az a mániája, hogy ki kell vizsgálni, mert ennyi idősen nem lehet magas a vérnyomás és hiába mondom, hogy már kivizsgáltak és semmi bajom, max. örököltem.
Szerencsére ez most is beigazolódott, úgyhogy szépen kaptam rá gyógyszert, holnap kezdem szedni, kiváncsi vagyok, hogy beválik e.

Neked mi volt az UH-n, remélem minden ok.


Zsu
Én sem látom a +7kg-t, de a +22-re sem emlékszem, pedig azt hiszem, hogy tettél fel képet.

Aranyos lehetett, ahogy Giuliano fújta el a gyertyát. :lol:
Azt hiszem, hogy mi egyszerre tartjuk majd, végülis csak 10 nap a különbség. (és nem kell anyóst 2x meghívni :lol: )

Szilvi
Remélem, már meggyógyultál.
Ajándék? én sem állok túl jól, de lassan nem lesz gond, mert elfogy az összes pénzünk. :?

Britta
Köszi, jól van mindenki nálunk.
Veled mi van? Hogy van a baba és Te?

Timi
Neked is köszi.


Jó éjt mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Voltam genetikai uh-n. MInden ok. Leírom az eredményem. AFP mom: 0,44. Úgy néz ki, megint fiam lesz. Bár nem 100%. Méretek:
BPD: 44 mm
HC: 149 mm
FL: 31 mm
AC: 132 mm
Magzati súly: 273 gr.

Mellékelek képet is. Ja, még annyi, hogy a gyakori görcsök miatt naponta 3*2 No-Spa, és 3*2 Magne B6-ot kell szednem.

Remélem, jól vagytok, mert nem olvastam vissza. Majd pótolom.

Kép

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Ezúton szeretném megköszönni bizalmukat azoknak a kedves látogatóknak, akik már írtak. Bízom benne, hogy sikerült megfelelő lelki támaszt nyújtanom azok számára, akiknek erre volt szüksége, és megoldást találni és kivitelezni azt mások esetében.

Továbbra is várom leveleiket a pszichotanacs@freemail.hu címre. További információkat a www.pszichologia.mlap.hu oldalon olvashatnak. Újabb értékes, érdekes gyerekdalok stb. kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra – érdemes ellátogatni és kinek mi tetszik letölteni.

A legjobbakat kívánva: Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van. Nekem zsúfolt hetem volt. Kedden továbbképzésen voltam estig, pénteken pedig bankbiztonságtechnikai előadások voltak estig. Csütörtök éjjel Tomi belázasodott, egész hétvégén magas volt a láza. Felénk most ilyen megbetegedés hódít, a fél ovi beteg. Elég randán köhög is.

Zsu!
Gratulálok neked, hogy ilyen nagy kitartásod van! Bennem valószínűleg nincs ilyen erős kitartás, másrészt meg amúgyis nagy időhiánnyal szenvedek. Mire hazaérek utána még jön a főzés, pakolás, Patrikkal az iskolai dolgok, Tomival játszani kéne és utána már csak az ágybazuhanás marad, ha mégis maradna egy kis időm, akkor bevallom bűneim de akkor az olvasást választom, azt pedig semmi pénzért nem hagynám el más miatt.

Éva!
Kiváncsi vagyok vajon sikerült már ott aludnotok? ! Ha igen milyen az új lakásban lakni? Biztosan nagyon jó! Mesélj!

Viki!
Mi volt az ultrahangon? Minden rendben?

Britta!
Hát ha ez igaz akkor aztán igazán többségben lesznek a fiúk nálatok! Vigyázz magatokra!

Többiek?
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem volt netünk, mert persze nem jött a szerelő, csak ma.

Britta
Nagyon aranyos. :D :D :D
görcsök ? tudod, hogy mitől vannak?

Szilvi
Tominak jobbulást!

Igen,már itt alszunk, ma este lesz harmadszor, nagyon jó, ugyan vannak gondok a fűtéssel, épp most is cserélnek egy radiátort.
Gyerekek nagyon élvezik, első este órákig csak szaladgáltak, végre van hely.
Kicsit lassan haladok a kipakolással, nem tud senki vigyázni a gyerekekre, így együtt "csináljuk". :?

Megyek, még pakolok kicsit.

Jó éjszakát!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!


Nem vesztem el, gyorsan leírom, mi történt velünk.
Megint kevés időm van az írásra. Épp főzök. Bár lassan készen van a kaja. Dani alszik. Gergő oviban van. Szerencsére rendbejött a múlt hét után. Picit köhög, de Sinupret-tel kezelem, és múlik neki szépen. Tegnap voltam védőnőnél és tanácsadáson. NOs, a toxoplasma ismétlésem is poz lett, de alacsonyabb, mint az első, így nem kell aggódnom. Manó is egyre többet mocorog, de még nem az igazi, hisz pici. Két hét alatt híztam 1,5 kg-ot. Nem is olyan kevés. Mi lesz később? Danival tegnap bementünk az oviba, amikor végeztünk a védőnőnél, és megbszéltem a vezető óvónővel, hogy januártól ő is megkezdi az ovit. Legalább az utsó hónapokban tudjak pihenni. Nem is ellenkeztek, mert ők is várják már nagyon az én pici fiamat. Jövő héten el kell mennem vásárolni neki az ovihoz szükséges dolgokat, mert jan 8-al kezd. És karácsonyra is kellen néhány dolgot vennem még. Egyébként jól vagyunk. Még gyakoriak a görcsök, de igyekszem pihenni, és a gyógyikat is szedem.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


KÉZ-MŰ - Iparművészek karácsonyi vására

Helyszín: Iparművészeti Múzeum - Budapest
Dátum: 2007. december 7-9
IPARMŰVÉSZETI MÚZEUM
ELÉRHETŐSÉGEI
Budapest IX. Üllői út 33-37

Telefon: 456-5100
Tel/fax: 217-5838
Titkárság: 217-3272

Közönség: 456-5171
Honlap:www.imm.hu
E-mail:muzeum@imm.hu

Ez a régi hagyományokra visszatekintő vásár abban különbözik a karácsony előtt városszerte megrendezett vásároktól, hogy a közönség egyedül itt találkozhat közvetlenül a művésszel, a tárgy alkotójával. Így, még ha nem is vásárolnak, egy-egy személyes találkozás élményével gazdagabban térhetnek haza a múzeumból.

A látogatók a háromnapos rendezvény folyamán naponta kétszer – délelőtt és délután - felcsendülő zenét hallgatva, forralt bort szürcsölgetve gyönyörködhetnek az iparművészek által feldíszített hatalmas karácsonyfában.

Szombaton és vasárnap szeretettel várjuk a gyerekeket is, akik karácsonyfadísz, ablakdísz, apró ajándékok elkészítését tanulhatják meg, és elsajátíthatják a csomagolás fortélyait is




Kép


2007. december 1-2-3.
II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért
Az Iparművészeti Múzeum, a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete és a Magyar Formatervezési Tanács 2007. december 1-jén 14 órakor nyitja meg a "II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért" című pályázati kiállítását. A tárlat nyitva tartása alatt játszóház működik a művészek irányításával.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon írtatok a napokban. Remélem mindenki jól van. Mostanra már a Tomi is meggyógyult és ma már ment oviba. Szegény múlt héten hol itt volt, hol ott.
Zsúfolt volt a hétvégénk. Szombaton vendégeink voltak, egész nap készülődtem és főzöcskéztem. Már csak azért is, mert vasárnap szabadnapot vettem ki. Reggel felmentem Pestre a Hugomhoz, elmentünk a karácsonyi vásárba a Vörösmarty térre, nagyon hangulatos volt, ittunk forralt bort, sült gesztenyét ettünk, délután szinházba mentünk a Mágnás Miskára. Szenzációsan jó előadás volt. Bajor Imi és Oszvald Marika nagyot alakítottak. Utána pedig egy török étteremben megvacsoráztunk. Csak csajok voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. Itthon apa rendezte a gyerköcöket. Jó volt kicsit elszabadulni a mindennapos teendők elöl.

Éva!
Örülök, hogy már ott laktok. Mostanra már biztosan még többet pakoltál a helyére.

Britta!
Vigyázz magadra!

Többiek?

Andi!
Rég hallottunk felőletek?!

Puszi mindenkinek
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk. Bár apa kicsit beteg, szerencsére ő is kezd jobban lenni. Ma voltunk az oviban a Mikulásnál, teszek is fel képeket. Mostanában kevés az időm. Sok dolgom van így az ünnepek közeledtével. Igyekszem majd jönni.

Kép Dani
Kép Dani megkapja a csomagot Mikulástól
Kép Gergő szürke pólóban

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: