Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szilvia és Cas
Ha nem jönnék vagy Ti nem jönnétek addig - előre is - BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

A bölcsiben is lesz szerdán farsang... azt hittem, hogy ott nincs...
A keresztlányomnak van 3 db jelmeze, de azok nem jók...
(menyasszony - lányos, bohóc - túl nagy, katicabogár - szintén lányos, szoknyás... )
Ma elmegyek Levivel egy - két boltba szétnézni...
Ki tudja mit fog kitalálni... mi akar lenni.. :roll:

A ház átvezetékelése kész.. Apa már elkezdte eltüntetni a vésésnyomokat... remélem a héten ki tudok takarítani... bár még hétvégén jön a villanyszerelő egy kis külső munka van még hátra..
Számolom visszafelé a napokat... főleg, hogy Apóssal bő fél év után ismét sikerült jól összeveszni..
Csak egyszer költözzek el... :roll:

Kisslena
Örülök, hogy jól sikerült a műtét!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nyafi
Kipróbáltam hétvégén... a fejet nem tartja az ülőgarn.
Sajnos nem olyan magas... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Rekus!
Hatalmas gratula! Nagyon orulok, hogy osszejott!

Cas!
Jobbulast!

Lena
udv

Kia
csak amulok, bamulok a munkalatokon! Csodaszepek lesztek, es tok jo, hogy mar ennyire kozel jartok a bekoltozeshez! irigy!

Szilvi
Szepek vagytok es aranyosak. Es hogy Matyi mennyire kezd rad hasonlitani! Persze en a parodat nem ismerem, de a te arcod nekem nagyon visszakoszon a pici szemeibol!

Kismok
Szepek vagytok, es kisertetiesen hasonlitotok rank!


Mi jol, bar valamikor mindig beteg valaki, de azert nagy altalanossagban szolva jol vagyunk. En most epp a munkahelyemmel kuzdok, hogy ugy mehessek vissza part time-ban, ahogy az nekem tetszene, es amihez elvileg jogom is van. De azert a dolog nem annyira egyszeru, mert a fonok ugye nehezen veszi be a pirulas, es szarozik a papirjaim alairasaval. Nem teszik neki, hogy delutan haromkor lepni akarok, meg ha reggel fel nyolctol bent is lennek.
Meg a nyari szabim alairasaval is csak tokol, pedig en mar nagyon szeretnem szervezni: most van idom, modom, sot most meg olcsobb is lenne, mintha mondjuk ket honap mulva kezdek neki. Vagyom a tengerre, es mar annyira szeretnem ott tudni a lanyokat is. Tudom, hogy ropulnenek a boldogsagtol.

Most var egy het Spanyolorszag, a parom csaladjanal, aztan meg 6 het itthon, es vissza a meloba :(

Lola tunemenyes, bar a mozgas meg tovabbra sem az erossege. :cry: De hihetetlen aranyos, tarsas leny. A tesoit imadja, mar Zsofi tanksagaval is kezd "megbaratkozni". :roll:

Most ennyi, babasok, vigyazzatok magatokra
puszi
gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 

 
 

Kia!
Köszönöm, hogy gondolsz rám!
Csodaszépen alakultok! Már én is nagyon drukkolok Nektek,hogy mielöbb költözhessetek! Valahogy - bocsi - a hideg is ráz, hogy ennyi időt együtt anyósékkal (bárkivel), főleg miután már egyszer volt külön életetek!!!
Ügyesek vagytok!
UH-n voltatok???
Lánynév van már???

Rékus!
Ég a pofám, de nem vagyok biztos benne, hogy gratuláltam Ricsi tesónak!!! Sok szeretettel gratulálok most!!! Írj, ha van időd!

Cas!
Én is követem Kiát, s boldog szülinapot Neked!

Gemini!
De jó hallani Rólatok!
Jó pihenést Nektek!
Remélem, hogy a munkahelyi gondok is megoldódnak! El sem hiszem, hogy már itt tartasz, még most volt, hogy Zsófit kellett otthon hagynod, s mentél vissza dolgozni...megy az idő!
Félve kérdezem, hogy gondolkodtok négyeskén????

Én tök hülye vagyok, s azt hiszem skizofrén (na jó, ilyennel nem illik viccelni :oops: ) de vannak pillanatok, amikor eljátszok a gondolattal..aztán gyorsan elhesegetem....vmelyik éjjel azt álmodtam, hogy terhes vagyok, s félidőben derült csak ki, s éreztem (nem megmondták, csak éreztem álmomban), hogy fiú ismét, s mondtam, hogy most már nem tágítok, Benjámin lesz és kész :lol: jó volt felébredni :wink:

Nyafi!
Hogy sikerült a hosszú hétvége??

Puszi Nektek!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Kia köszönöm hogy megnézted. Csudába. Voltunk most hétvégén matracot venni, de közben benéztünk egy helyre, ahol tök jó ülőgarnitúrák vannak. az a nevük, hogy andante. Találtam kettőt, ami kényelmes, de abban az összeállításban, ahogy én akarom 300e-nél kezdődnek. Nem baj, legalább tudom, hogy mit kell keresnem a vaterán.
Szilvi nagyon jó volt Sopron, olyan a város, mint egy ékszerdoboz. Maga a hotel nem volt valami nagy szám kajaügyileg, meg a dolgozók is nagyon amatőrök voltak, bár udvariasan amatőrök, de szép helyen volt, jó matracokkal és tiszta volt. azt hiszem ezek a legfontosabb dolgok egy hotelnél.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nemsokára megyek a keresztlányomért az oviba, hazahozom, aztán Leviért és megyünk kettesben a dokihoz...
Apa az ágyat nyomja... tüdőgyuszi :(

Gem
Köszi!
A munkához DRUKK!

Szilvia
:D
Lánynév? ...szerintem majd márciusban...
Először elő akarom keresni az egyik dobozból az utónévkönyvemet...
Már Levinél is volt egy-két név bejelölve.. :P
...és márc. elején a 4D után már tuti lesz a neme... :wink:
...ha ma esetleg nem látjuk majd..

Micsoda álmok... :roll:

Nyafi
300eFt - azért már nagyon szépeket lehet venni :wink:
Remélem találsz megfelelőt olcsóbban..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nődoki
Levivel mentünk kettesben..
Nagyon jól viselkedett.
A tesó már több, mint 600 g. , a feje 61 mm, minden rendben vele...
Megnéztük a nemét is... először takarta az egyik lábával, de a második próbálkozásra megmutatta... szétdobta a lábait.. szépen látszottak a szeméremajkak :lol: :lol:

A nyuszit reggel nem kellett sokáig ébresztgetni...
Nagyon élvezte a festést - festettem egy kis bajuszt, foltokat, bár alig látszik..
..ez a jelmez is a keresztlányomé volt...
Kép

Indulok lassan egy kis vérvételre...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kia!
GRATULÁLOK!!!
egy nagyon picit irigyellek azokért a szeméremajkakért....valamiért soha nem tudok letenni erről az érzésről, de nem hiszem, hogy tovább próbálkoznék.....a lényeg, hogy egészséges legyen!
Majd kérünk újabb fotókat is!
Vigyázz magatokra!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Köszi a köszöntést mindenkinek!!! :D

Aranyos a Levi-nyuszi! :) Nálunk Csilla katica, Sebi meg spanyol focista lesz, majd teszek én is képeket. :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


ja, és majdnem elfelejtettem :oops:

Szilvi
Neked is nagyon sok boldog szülinapot!!!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi, köszi...

..ugye Apának tüdőgyulladása van... tegnap már én is köhögtem néha... ma reggel 37.5 - hőemelkedésem volt, fáj a hátam, mellkasom... elmentem dokihoz... hörgőgyulladás...
Kaptam Augmentint, köhögéscsillapítót... és Panadolt is kell szednem..
Így holnap nem tudok elmenni a cukros vizet meginni..
...és sajnos már Levi is köhög néha...
...és Anyós, Após is...

Szerdán megvolt a tesztebédes cukor- vérvétel 3.8 lett

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Gemini és Szilvi köszönjük a gratulációt!

Kia, gratulálok a kislányhoz!!!

Mi ebben a hónapban nagyon "padlóra" kerültünk. Minden összejött. Apa is beteg volt, Ricsi is és én is meghültem. A múlt héten végig itthon voltam a Ricsivel, mert másodlagos bárányhimlője volt. Tegnap este meg vihettük az ügyeletre, mert fájlalta a fülét. Szerencsére komolyabb baja nincsen. A rutin vizsgálatokon, vizeletemben találtak valamit. A tenyésztésnek holnap lesz meg az eredménye és valószínűleg antibogyót kell rá szednem. :( Most emiatt is lehet izgulni, hogy időben ki legyen kezelve és ne okozzon semmi gondot. Idegesít is, mert Ricsivel nem volt ilyen problémám.
Egyébként a baba jól fejlődik és egyre többet mozog. Csüt este voltunk 4D-n. Alig lehetett lemérni, mert úgy mozgolódott. Emiatt a neme sem látszott igazán. Azt mondta a dokinő, hogy nem lóg ki semmi. De mivel a nagy mozgolódás miatt konkrétan nem tudta az alrészét befogni, így nem merte rámondani biztosra, hogy tényleg kislány. Legközelebb 03.03 megyünk a saját dokinkhoz és 03.08 megyünk a körzetis kórház genetikai vizsgálatára. Remélem valamelyiken mostmár látni fogják a nemét a babának.
A nevek már megvannak: Viktória / Marcell.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Réka
Akkor drukk a következő UH - hoz. Remélem látszani fog a neme...

..és JOBBULÁST az egész családnak!

Köszi, én már jobban vagyok.. szedem a gyógyszereket...
Apa még nincs jól, de sajnos Levi sem...
Délelőtt elvittem a dokihoz, hogy ne kelljen ügyeletre menni később... akkor még jó volt, csak a mandulája piros és nagyobb...
Este 39.2 volt a legmagasabb, 3 hűtőfürdő, gyógyszer, kúp... hajnali 3-kor az ügyeleten is voltunk egy szuriért... /39.5/
Hazaértünk, aludt egy jót... szerencsére ma még nem volt lázas :)

Jó hétvégét Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Rékus akkor jól látom lesz egy druszám, ha lány lesz?Meg a másik Vikinek is.
Mi itthon vagyunk valami vírussal, holnap már megyek melózni, a nagyi marad vele itthon, mindjárt indulunk orvoshoz, hányt egyet tegnap, ma meg láza van, de jókedvű és ropit ebédel éppen. Lehet nem is viszem el a dokihoz, csak felhívom, hogy adjon nekünk táppénzt mára.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi, jobbulást kívánok nektek!!!!!

Igen, úgy néz ki, ha lány a babánk, akkor Vikrtória lesz a neve. :) Ricsinél, Ivett volt a lány nevünk, de az mostmár nem igazán tetszett egyinkünknek sem. Igazánból a Ramóna volt az első számú favorit, de erről letettünk. A sógornőméknél mindkét lánynak L betűvel kezdődik a keresztneve és nem akartam, hogy megszóljanak minket. Tuti az lett volna neki az első, hogy milyen szemetek vagyunk és utánozzuk őket a két R betűs keresztnévvel.
Így döntöttünk a 2.favorit mellett: Viktória! A 3. favorit a Sarolta lett volna. Ennél hosszabb listát nem készítettünk. Már az elején megállapodtunk, hogy max. 3 név lesz a fiú/lány listán és ezek közül választunk.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon régen nem jártam már itt,talán még emlékeztek rám.Olvasgattalak néha benneteket,de irni már nem igazán tudtam.Ugye visszamentem dolgozni,ha meg gép közelbe jutottam,akkor egyszerűen nem engedett a Réka álltalában (mert ugye őnagysága nem marad senkivel,és ami kellett neki azt csak is kizárólag én adhatom oda neki)rögtön megjelent,hogy olvassunk,vagy szomjas,vagy éppen pisilni kell,tehát bele sem fogtam hosszabb nézelődésbe.Na de nem akarok kifogásokat keresni,viszont szeretnék ujra csatlakozni.

Kia:Gratulálok a házhoz és a tesóhoz.Átérzem a helyzetedet,bár mi csak egy udvaron lakunk,külön háztartásban,de ez is elég.Bár ha nem lennének itt a közelben nem tudoh hogy tudtam volna dolgozi.
Nagyon nagy gratula mindegyik most-és nemrég született babához.
Elképesztő hogy milyen nagyok,és szépek ezek a gyerekek.

Dióhélyban rólunk:Először is hozzánk is bekopogott a gólya.
Mi is ovodás nagylányok lettünk.Na de nem indult ám valami zökkenőmentesen.Noveberben kezdtük,és februárban jutottunk el odáig,hogy bent is aludt.Na de nem tudom,hogy nálatok volt-e ilyen,persze nov,decemberben többet voltunk betegek,mint amit oviba voltunk.Januárban m ég ebéd után elhoztam,na de amiből a cirkusz volt,hogy miért nem én viszem,és miért nem én hozom.Képes volt fél órákat hisztizni a mamáéknak,hogy miért ők mentek érte.Szerintetek képes pszihésen betegséget elérni hogy itthon maradjak vele?Érdekes most hogy nem dolgozom,bent az oviban sincs hiszti,mert tudja hogy én megyek érte.Azóta javult annyira a helyzet,hogy ha nem vagyok itthon,(Pl.orvoshoz megyek)akkor mindenkinek szót fogad,de ha itthon vagyok akkor senki se jó,szinte csak én.

Igyekszem minél többet jelentkezni.
azért egy-két kép rólunk.
Mikulás ünnepségen:

Kép

Maskara kisasszony:
Kép

És egy pózolós:
Kép

Bocsánat hogy egy kicsit hosszú lette..

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa grat az újabb pocaklakóhoz. Mit szeretnétek?
Azért nem dolgozol, mert babát vársz? Mit melóztál?
Nálunk is van hiszti, ha nem én hozom el, úgy tudjuk kikerülni, hogy apja már reggel késziti fel, ha valamiért nem én megyek érte, mikor viszi az oviba és akkor fel tud rá készülni. Neki ez nagyon fontos és ilyen esetben nem hisztizik, ha tudja, mire számíthat. Egyébként a matricás kor is egy korszak, szeretgesd többet, mint amit megkíván és akkor gyorsan elmúlik.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi: Titkon kislányt szeretnék,apa fiút,de mindegy csak egészséges legyen.A sport-játék osztályon vagyok eladó,és hát a nehéz kondigépeket nem szeretném emelgetni,másrészt meg pocsék két hét van mögöttem.Hányinger,meg sok a savam.Arról nem is beszélve hogy napi 3x inzulinozok megint,és azt nem tudom bent megoldani.

Valaki tud nekem segiteni?Fogorvoshoz kéne mennem,de nem tudom hogy kaphatok-e érzéstelenitőt?
Egyébként mintha javulni látszana a helyzet,most csak hétfőnként viszik a mamáék,a többi napokon én.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa, gratulálok a babához!
Helyi érzéstelenítést tuti kaphatsz a fogorvosnál! De mindenképp szólj, hogy babás vagy.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok!

Ancsa
Szia! GRATULÁLOK a pocaklakóhoz!

Szép nagylány lett Réka!

Nyafi Jobbulást Nektek!

Réka
DRUKK a névválasztáshoz!
...mi még sehol nem járunk... :roll:

Levi a szuri után tegnapig jól volt, de tegnap ismét 39.1 volt a láza...
Elmentünk a dokinőhöz, aki azt mondta, hogy gyógyszert kell váltanunk...
Így most napi 2x kap Zinacef /antibiotikum/ szurit... péntek reggelig..
Szegénykém nagyon sír...

...én pénteken megyek cukros vizet inni...
Még van 2 szem antibiotikumom, de a köhögés még nem múlt el..

A ház sem alakul, mert a villanyszerelő is beteg.

Kb 2 hét múlva szeretnék menni 4D-re....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Köszönöm a gratulációt,és a fogorvos imfót is.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Amíg Levi alszik benézek...

Ma megittam a cukrot...
Hétfőn ismét vérvételem lesz...
Levi ma megkapta a 6. szurit, már csak gyógyszert kell innia, de még egy hétig nem megy bölcsibe...

Ancsa
Fogdoki?

Tegnap
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Csini vagy! Ötletes a kép! pont 100 napod van hátra!

Ancsa!
De jó hallani rólatok! Réka nagyon szép kislány! Gratula az újabb pocaklakóhoz!

Jajj, lányok, ez annyira jó....mindig nosztalgiázom...imádtam az összes pillanatát...

Begegeknek jobbulást! Csak jön már otthon is a tavasz hamarosan!
Én most nem panaszkodhatok....nagyon jó, nyári idő van....barátnőmék jöttek egy hétre, most pont strandolnak :oops: 8)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvia
Köszi!
irigy - irigy a nyár miatt

...igen, már csak 3 hónapom van... :roll:

Mi ezt építettük ma:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, Szilvi
Nálatok legalább rendes tél/nyár van. Itt Pesten bezzeg csak szutyok hideg, marhára elegem van belőle! :twisted:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Cas
Ott tuti hamarabb lesz tavasz :wink:

A hóember lassan elolvad...

Levi jobban van, már néha nem lehet vele bírni... biztos hiányzik a bölcsi, a gyerekek...

Már csak a villanyóránál kell egy - két dolgot cserélni... de arra engedélyt 2 hét múlva kaptunk... így addig nem tudunk költözni... de így legalább van időm szépen kitakarítani ismét és mindent a helyére pakolni...

Remélem jól vagytok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szilvi72:Köszi szépen!!!

Kia:Fogdoki?Sajna letört az egyik fogam,és muszály megcsináltatni.
A költözéshez kitartás hamarosan magatok lesztek.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa én is jártam fogorvoshoz terhesen és adott lidocaint. Gigi meg egészséges mint a makk!
Kia akkor ez azt jelenti, hogy Levi meggyógyult, ha már ilyen rossz.
Nálunk a múlt héten volt beteg Gigi. Benyalta az oviban a rotát. Szerencsére könnyedén átesett rajta a többiekhez képest. Akitől elkapta kórházba került, aki meg tőle kapta el, az is...
Most már dolgozunk én a mhelyen, Gigi az oviban.
Cas! Nemsoká tuti tavasz lesz, én ma hallottam reggel a madarakat az ablakom alatt.
Nagyon várom a hétvégét, megyünk Velencébe a karneválra.
Szilvi rád meg irígy vagyok! :lol: Hány fok van? Milyen messze van tőletek a strand? Egyébként meg tudnád mondani, hogy mennyibe kerül a repjegy hozzátok, meg egy apartman egy hétre? Ha jól emlékszem te a pockok előtt ifóval foglalkoztál ugye?

Kép
nyafi
 
 


Ancsa
S mikor mész a fogdokihoz?

Nyafi
...bizony meggyógyult... :D
Holnap megyünk vissza a dokinőhöz... aztán mehet is a bölcsibe...
/de a héten még engem boldogít :lol: /

Jó utat nektek /irigy-irigy/

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ma fodrásznál járt a nagyfiú
Tegnap pedig csatokat tett a hajába :P
Kép
...mint egy kislány... :roll: :oops:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a endokrin /pajzsmirigyes/ dokihoz...

Az eredmények jók, de azt mondta, hogy szülés után biztos felborul a hormonszint... még az is lehet, hogy műtét lesz, mert most is nagyobb a jobbos, mint kellene... :(

Ma is vért vettek... /egy hét alatt ez már a 3./

Honap védőnő - meghallgatjuk a nagylány szívverését, aztán megyünk haza /Anyuékhoz/ Levivel... egy "hosszúhétvégére".

A jövő héten pedig indul a ház takarítása, aztán vasárnap - hétfőn... a költözés... :D

Márc. 15 után eldöntik a UPC-nél , hogy mikor kötik be a tv-t és a netet... így max csak pár napig nem lesz net...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jaj Kia! Remélem nem kell megműteni!

Kép
nyafi
 
 


Én is remélem, hogy nem lesz műtét..

Kértem időpontot a 4D-re...
9-én, szerdán lesz. :P

Remélem Mindenki jól van...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kihal a topik...

Jövök majd bővebben is....
..de Levi nincs jól... remélem csak egy gyomorrontás volt...
Hajnalban hányt, délelőtt ment a hasa... most alszik...

Tegnap nagyon jó volt a 4D.
Majd hozok képet... csak feldobom majd a gépre először...

A kicsi lány a combjait és a "lányságát" mutogatta...
Az arcát nagyon takargatta, de sikerült egy-két képet készíteni róla..
Nagyon morcos volt, végig ficánkolt...
Levi kb. a feléig bírta nyugodtan nézni a tesót...
Nagyon teszett neki a szívhang... azt tátott szájjal nézte - hallgatta :lol:
Sajnos ott benyomott 4 csokit... /a kismamák helyett/ - lehet ez sem volt túl jó a hasának...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Az egész család beteg...
Levi csüt-től, Apa és én péntektől... a többiek pedig követtek minket...
/bár nekem 2 napig sem tartott a hányás, hasmenés.../

Rakok fel egy képet.
Kép
A nagylány 1200 g körül van... és a 4D méterek szerint is június 5-én születik...

Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Nagyon szuperek a kepek!
A hasmenes-hanyas sajnos nalunk is megvolt, en konkretan igy jottem haza Spanyolorszagbol repulovel. Hat nem volt egy leanyalom...
A lanyokat is nagyon kiutotte, 5 allo napig tartott.

Nalam mar megindult a visszaszamlalas, meg 19 napom van, es megyek melozni :( Feldob viszont, hogy az ido sokkal jobb, erezni mar a tavaszt a levegoben.

Lolat ma visszuk vedono-doki kontrollra, kicsit aggodok, mert a leanyzo baromi lusta, es nagyon nem akar mocorogni, meg forogni is alig forog. Bizom benne, hogy semmi komoly gondja nincs, hanem csak az apjatol orokolte ezt a vegtelen beket. De tartok tole, hogy neurologus lesz belole. Majd meselek

Puszi mindenkinek, babasok vigyazzanak magukra!
Gem

Titti merre jarsz, mi van veletek???

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Köszi Gem!

Sajnálom, hogy lassan ismét meló...

Holnap nődoki... már 29 hetesek vagyunk... nagyon rohan az idő...
A nagylány nagyon aktív, Levi pedig sokszor simogatja és puszilgatja a hasam..

A költözés
Még káosz van, de minden nap pakolgatok, mosok, stb...
(..hogy mennyi zsák és doboz van még...)

...most is várt a mosógép...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Helyzetjelentés...

Tegnap a nődoki azt mondta, hogy minden rendben...
7.5 cm a feje és már kb 1400 g a nagylány.

Levivel tegnap csinosítgattuk a szobáját..
Nagyon tetszik neki, de még nem akar ott aludni..

Hogy vagytok?? ...eltűntek...


Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok
csak egy rovid helyzetjelentes: nem kezdtem el dolgozni a heten, mert mult het csutortokon korhazba kerultem, aszthmaval. Nem volt rohamom, meg ilyesmi, csak mar hetek, vagy akar honapok ota nagyon kohogtem. Ok meg bent fogtak, mert talaltak valami bacillust a veremben. 5 nap korhaz, egy rakas gyogyszer, es 6 nap itthon.
Mivel utana ket het szabit mar joelore kivettem a lanyok tavaszi szunetere, ezert csak Husvet utan kezdek. Nagyon gyenge vagyok, de azert lassan javulgatok.
Parom allta a sarat, es a lanyok is derekasan viseltek az "egyedulletet".

Lola forog, vegre valahara, es szepen jarogat korbe a jarokajaban, most mar eleg magabiztosan. Persze ulni meg mindig nem ul fel magatol, mivel nem maszik. :shock:

Puszi mindenkinek, babasok vigyazzanak magukra!
gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Gem :(
JOBBULÁST!!

A lányok nagyon szépek...

Mi jól vagyunk - leszámítva, hogy Levi is ismét köhög, folyik az orra.... így a héten nincs bölcsi...

Már a babaruhákat válogatom, mosom...
Lassan mindennel kész leszek.

Ha a laptop nem készül el hamarosan - letöltöm erre a gépre a képszerkesztőt és rakok 1-2 képet...
...csak Levi mellett nem könnyű..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hoztam én is képet... amíg Levi nem volt itt - nagyizott és uncsitesózott, addig szerkesztettem néhányat - lassan hozzák haza...
...bár állandóan változik valami a lakásban... már nem sok idő kell és minden a helyére kerül...

30. hét
Kép
Levi
Kép
Nappali
Kép
Manószoba
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:Nagyon szép lett a ház..............Jól látom hogy már beköltöztetek???Milyen újra magatok lenni?Gondolom már nagyon vártátok.Na és Levi is jó nagyfiú már.Van már lánynevetek?
Nálunk fiú az Zsombor,a lány az Luca,Léna ezeket Réka választotta.

Gem:A te lányaid is csodaszépek.Jobbulást neked!

Nálunk is minden rendben.Megcsinálták a kombinált tesztet is azis nagyon jó lett.Annyi,hogy a doki egy héttel fiatalabbnak nézte,és csúsztatta a szülés idejét okt.1-re.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Kia
nagyon szepek lettetek!

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: