Új privát üzeneted érkezett!

Segítsetek rajtam!!

Szeretném, ha írnátok ötleteket, hogy mit vehetnék a keresztfiamnak az elsõ szülinapjára.

Segítségeteket elõre is köszönöm:
Zsolt
Névtelen

Pl. olyan polifómot, amelyeken állatok vannak, tetszõlegesen bõvíthetõ, olyan mint a puzzle.

Vagy egyéb képesség fejlesztõ játékot. Én biztosan annak örülnék, a gyerekek meg mindennek amivel játszani lehet.

Ruhát/ékszert... ne, azt egy gyerek ritkán értékeli.

Szerintem sohasem az érték számít, hanem a gesztus. Vidd el esetleg az állatkertbe.
Azt hiszem az a keresztszülõ többet ér, aki gyakran foglalkozik a gyermekkel, mint az aki évente 1-2x megjeleneik valami drága ajándékkal.
Móró

Én szeretek ajándékot gyártani,sokkal örömtelibb.
3 éven felüli gyerekek értékelik a fedeles tárolódobozokat,
valamilyen szép állatos képpel az oldalán, tetején, megtöltve finomságokkal, matricákkal, stb...
palacsinta

1 éves gyerkõcnek a következõk jöttek be:
plüss vonat aminek a vagonjai tépõzárral rögzíthetõek, csörög, zörög, színes.
Textil "mesekönyv"
Búgócsiga
Bedugós-kivevõs játékok
Rágható játékok (zörgõs fogkefe)
magas háttámlájú szobahinta
Babakocsira szerelhetõ "kormány" ami kattog ha tekergeti, duda van rajta és zörgõs valamifélék.
Szoba csúszda (kicsi)
A környzetemben ezeket szerették legjobban a kicsik azokból amit kaptak.
Üdv.
Malacka

Lányok, merre találok olcsónak mondható játékboltot?
én nem ragaszkodom a "lego" márkához, hisz annyi jó "lekoppintás" van már, és a legó nem a mi pénztátcánkhoz való.
szóval ismertek ilyen helyet?

én fajátékokból a "fakopáncs" nevû boltot tudom ami a legolcsóbbak közé tartozik, a Baross utca - Mária utca sarok.

Orsi
Gorsi

A Ráday utcában is van fajátékos, de nem tudom az árakat. Nyilván ahogy haladsz kifelé a városból, pesten, egyre olcsóbb. (plázákat nem számitva Kép ) Nagyon jó még a Gondolkodó, a Fény utcai piacnál. Mekkora gyereknek keresel játékot?

Sziasztok!

Pont tegnap voltam én is játékboltokban, 10 hónapos és 3.5 éves lányaimnak vásárolni.
Tapasztalataim:
1. Skála-Centrum: drága és kicsi a választék
2. Campona: 2 játékbolt is van, a Tropicariumhoz közelebb lévõ olcsóbb, de teljesen más az árukészletük.
3. Fakopáncs: Nálam ez a bolt nyert, az árak megfizethetõek, és óriási a választék, minden korosztály számára. Egyedül a bõvíthetõ sinen futó vonatnak húzós nagyon az ára. Egyébként van a Ferenc körúton is egy üzletük, pont a Baros utcai villamosmegállóban, ha a Petõfi hídtól megyünk akkor jobb oldalon.
4. A Király utcai megállónál, szintén jobb oldalon van egy másik fajáték bolt, de ugyanazok vannak mint a Fakopáncsban, csak drágábban.

Ha valakinek szüksége van rá, meg tudom adni a Fakopáncsok telefonszámait, mert rajta van a zacskójukon.

Anyuci
Anyuci

voltam az Unicef boltjában, nagyon jó képességfejlesztõ játékaik vannak, szerintem érdemes megnézni.
Meg az a rengeteg szép képeslap és dobozok meg egy csomó minden és egyebek ... karácsonyi ajándékötleteket gyûjtöttem be.

Enikõ

A bolt a belvárosban az oktogon mögött van, valami piac is a bolt mellett.
Enikõ

Sziasztok!
Mit szólmátok egy "ötletrohamhoz", aza mennyi idüs gyerekönk milyen ajéndéknak örült, hátha jól jón az ótlet máspknak.
Hmmmm, mehet???
zsike

Mehet! Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület