Új privát üzeneted érkezett!

Reni,
A cickafarkot a cikus első felében, a palástfüvet a második felében kell inni. A palástfű erősíti a méhet és segíti a progeszteron termelést. Valami ilyesmi. Ami ugye kell a megtapadáshoz.
A túró, a húsok és minden fehérje ugyancsak segíti a tapadást.

Hát azért elég szarul hangzik, hogy ki vagyok okosodva ebben a témában. :oops:
 
 


Akkor most én meddig igyam a cickafarkot?
Máig?És holnaptól palástfűvet igyak?Menszeszig?

Én is egyre okosabb vagyok :(

Kép
 
 


breni,

bocs úgy értettem a DM-est nem ismered, bocsi :oops:
Találtam egyet itt:
http://www.hazipatika.com/store/product?pid=1955

Egyébként azt is olvastam már, hogy nagyon megbízhatatlan az LH teszt, csak a hőmérőzés jó...máshol meg azt írták, hogy a hőmérőzést annyi minden befolyásolhatja (kevés alvás, stressz...stb), hogy az meg azért nem jó. :roll:

...és nem értettem teljesen amit írtál, hogy felesleges volt az LH teszt. Bár néhány napja semmit nem értek meg elsőre :shock:

Nem baj, csak okosodjunk! Legfeljebb majd nyitunk egy rendelőt :lol:
 
 

 
 

ezek tök jó infok nekem, mert nálam meg pont sem a hőmérőzés, sem az lh teszt nem vált be. de akkor végre hsizek az orvosomnak, hogy ezek nem teljesen megbizhatóak. egy kis stresszért én nemmegyek a szomszédba :)

én egyébként iszom a cickafarkot, meg ilyen multivitamonokat is szedek, és szolidaritásból mindent, amit a férjem is :) csak nehogy spermáim legyenek :D de becsülettel lenyomom a gingsenget én is, meg q 10, meg minden :D :) csak ide már az a gyerek!!!
 
 


kokor,

én ezt nem hiszem el....belinkeltem egy éppen forgalomban nem lévő 25.000-tól ingyenes házhozszállítással kapható tesztet. Bocsesz :oops:
Viszont rákerestem arra, hogy "ovulációs teszt" és mindenféle véleményket találtam. Ahogy előbb is írtam, pro és kontra. Szerintem úgyis az a lényeg, hgy miben hiszel. Ha a dokid a tuti, akkor Ő :D Én ezt egy játéknak tekintem, olyan izgi minden hónapban tesztre pisilni :lol: :lol:

A vitaminok meg a lötyik tök jók! Mi is zúzzuk mindketten! :P

T
 
 


Tapedli!

Írtam az előző oldalon hogy 2-szer műtöttek.Olvasd el.
Ezért volt felesleges LH-tesztelnem.

Kép
 
 


Breni,

már értem, és sajnálom, hogy nem emlékeztem. Asszem mára be is fejezem a beszélgetést :cry: Nem tudom mitől van ez...talán a melegfront. Soha nem szoktam ilyen dekoncentrált lenni...

T
 
 


Semmi baj,nem emlékezhetsz mindenre.
Én sem szoktam,nincs ebből semmi.
Gyere csak beszélgetni,ne menj sehova.

Kép
 
 


Lehet, hogy majd én is kipróbálom az LH tesztet, pedig én tudom mindig, hogy mikor van pém, de hadd legyen már egyszer egy teszten két csíkom! :lol: :lol:
Tapedli, el ne menj! :roll:
 
 


Itt vagyok, figyelek, csak inkább nem írok, mert nem akarok butaságokat írogatni :oops:

Egyébként én is nagyon érzem a pé-m, de az a dupla csík engem is mindig elkábít :lol:
 
 


Egyébként már akartam írni, hogy korábban én hőmérőztem is. Csak pár hónapig csináltam, de engem kiborított. hétvégén mindig elaludtam, de ha véletlenül kb időben kellett pipilnem, kitántorogtam és elfelejtettem megmérni. Aztán vagy két hónapot rendesen végig vittem és rájöttem, hogy ez engem nagyon stresszel. Az LH teszt nekem azért tetszik jobban, mert csak pár nap és nem reggel kell használni...Ráadásul ha épp este mutatja, hogy csúcs van, egyből lehet is unga-bungázni :lol: :lol:
 
 


Csajok, nem akartok jönni erre? Tényleg jól hangzik:

A SOTE-n van. 500 ft egy alkalom:fokozza a terhesség létrejöttének és megtartásának esélyét, javíthatja az orvosi kezelések, beavatkozások hatásfokát. És még sok más. Olvassátok el:

http://www.arwentorna.tk/
 
 


szia tapedli, mire irtad azt, hogy "én ezt nem hiszem el"??
 
 


kokor,
azért írtam, mert kedveskedni akartam neked egy olcsóbb ovulációs teszttel és pont egy olyan linket másoltam be, ami nem a legjobb :roll:

pihi,
ez nem hangzik rosszul, de én most startolok egy jóga tanfolyammal épp...karira kaptam a 10 alkalmas bérletet.De azért köszi, hogy írtad! :)
T
 
 


Megígértem hogy leírom a férjem eredményét.
De már teljesen értem,ebből hogy derül ki mennyi kiskatona van.

Carentia:4 nap
Mennyiség:5 ml
Küllem:normális
PH: 7,7
Spermiumszám/ml: 5 ml ez jelenti a számot,mert ha igen akkor csak 5 milla van.Rosszul emlékeztem :cry:

Spermiumszám/ejaculatum:25 ml

Mozgó:80%
Progr.gyors WHOa:60%
Progr.lassú WHOb:20%
Mozdulatlan WHOd:20%
Normál alak:80%

Ennyi van rajta!Kérem a véleményeteket :)

Kép
 
 


Elírtam az elejét!

Nem értem,hogy ezekből a számokból hogy derül ki hány millió van?

Kép
 
 


ezek szerint kevés van de ügyesek??
 
 


Úgy néz ki,hogy ami van az nagyon jó,csak hát kevés.
Te érted ezeket a számokat?

Kép
 
 


Reni, itt nincs, hogy hány millió, csak hogy hány mililiter. Az viszont nem szokott 5 ml lenni. Vagyis lehet hogy szokott, csak az nagyon sok! :)

Kellene, hogy hány Millió. Mert ha 5 Millió 5 ml-ben, akkor az 1Millió/ml és az tényleg kevéske!!!

Ez már műtét utáni állapot? 3 hónap kell, hogy helyrejöjjön. Mjd utána kell megnézni.

Egyébként ami a legfontosabb: lehet saját babátok.
Sokan vannak, akiknek egy darab spermiumuk nincs és csak donorspermával lehet babájuk. :(
 
 


A spermiumszám/mililiter: 5ml? nem 5 M?

A mozgásuk tényleg irígylésreméltó! Már csak a darabszámot kell növelni.
 
 


Tudom.Csak kiváncsi voltam hogy ti mit modntok rá.
Én 10 millióra emlékszem,hogy a doki azt mondta,de nem vagyok benne biztos.
Ez még a műtét előtti állapot.Majd jövőhéten derül ki mikor kell megint mintát leadni,de remélem azt már nem kell megérnünk. :wink:

Lehet hogy úgy kell értelmezni ezt,hogy a spermiumszá/ml: 5 ml,hogy 5 millió van 1 ml-ben.Nem?Vagy így sem jó?

Na mindegy,majd a doki megmondja.

Többiek merre vannak?

Kép
 
 


tegnap vettem testgyertyát, azt égetem a hasamon... :D meglátjuk, hátha használ. mindenesetre a lakás lassan úgy néz ki, mint egy természetgyógyász rendelőintézet :)
 
 


ÉN IS A MÚLKOR VETTEM IGAZ FÜL GYERTYÁT,DE AZ IS NAGYON JÓ,ANNYI CUCC KIJÖTT (BOCSIKA :oops: )
A TEST GYERTYÁN IS GONDOLKOZTAM,DE AZ ELADÓ NEM VOLT VMI NAGY ÉSZ.
MILYET KELL KÉRNI?MERT HA JÓL TUDOM A TESTGYERTYÁBÓL IS VAN TÖBB?MIRE KÉRJEM?MIRE JÓ?
ENNYI KÉRDÉST FELTENNI. :oops:

Kép
 
 


ahol én vettem, csak egy féle volt. remélem kipucolja a petevezetőimet, márha egyáltalán van vele gond. ma is elégetek egyet. a fülest magadnak cisnáltad? vagy kérjek meg valakit??
 
 


A férjem csinálta,magadnak szerintem nehéz.Mi mindkét fülünkben elégettünk egy teljeset.Szóval 2 kell egy embernek.
Nekem nincs baj a petevezetőimmel.Másra jó még?
Ma egész nap szúrt a jobb oldalam,gondolom a petefészkem.De nincs fehérfolyásom(bocsika).Mi lehet ez?

Kép
 
 


breni,

nem lehet, hogy a pé-d miatt szúr? Nekem mindig szúr akkor...mióta a lombikhoz jól megstimuztak néha úgy fáj, hogy egy-egy napig még egyenes háttal állni is rossz. :cry:

Ha végre rászánom magam és újra meg merek bízni egy dokiban, azt hiszem ezt mindenképp fogom említeni. Bár tényleg nagyon hasonlít a stimus fájdalomhoz, ami olyan volt mintha szétrepedne belül valami. Nekem mindkét oldalon 5-5 tüszőm ért meg és mindegyik jó nagy volt 20 mm körüliek...alig fértek szegények ott benn :shock: Lehet, hogy még időnként több nagy tüszőm is érik?
Sajnos a lombik után kontroll nem volt, így nem tudni mi zajlik ott belül...
 
 


Tapedli!
Fogalmam sincs,mivel elvileg eddig nekem nem volt pém.Most a műtétek után már lehet,ittam a cickafarkfű teát is.Lehet az.
De nem értek hozzá.Ha szúr akkor az nap van pé,vagy lehet utána nap is próbálkozni?Semmi fehérjém nincs ami ekkor szokott lenni,vagyis aminek kéne lenni.

Hol laksz?

Kép
 
 


szia Breni!

Pesten lakom, a XV. kerületben. YNugodtan lehet a pé másnapján is próbálkozni! Olvastam egyszer, hogy az akkor és másnap fogant babák lesznek kukisak :lol: Mert azok a spermiumok a gyorsak, akikből fiúcska lesz. Gyorsan célba érnek és góóól! :lol: :lol:
 
 


Csak azért kérdeztem,mert ha keletre laknál akkor ajánlottam volna dokikat.

Kép
 
 


a testgyertya mens. görcsökre is jó. meg mindenre:) fehér folyás nekem sem szokott lenni. most a fogam fáj, mindjárt az is meggyertyázom:)
 
 


Sziasztok!

Mi újság?

Kép
 
 


nekem holnap fog megjönni, fáj a hasam, elgem van az életből. de mindenkinek hajrá hajrá
 
 


Kokor, nem szabad!!!!!

Nekem 3 cn. És már két éve, hogy nem jön a baba!!!! mégis próbálok optimistán nézni a jövőbe!!! (Na erre majd emlékeztessetek, ha Nektek kell összekaparni engem a földről!:))
 
 


No para lányok!
Itt mindenki években méri már a görcseit, de akkor sem szabad feladnunk! Vlahogyan mind babások leszünk, ez tuti! Mindig csak előre szabad nézni éso tt a baba mindenkinek! :D

Én meg megpróbáltam átírni a vonalzóm, de inkább másikat csináltam. Amikor az elsőtt összehoztam nagy nehezen, beírtam, hogy 25 naposak a ciklusaim. De most a pé-m két nappal később volt, így két nappal később kell megjönnie is... Szóval, ez a tuti! :D

T
 
 


Tapedli!
És mit érzel?

Kép
 
 


fájnak a didkóim és néha a hasam is picit...de ez minden mensi előtt így van. Szóval biztosan megjön :cry:
 
 


:(

Kép
 
 


az mi,hogy 3cn??? már jobban vagyok kicsit. csak félek a holapi naptól. nem tudom, hol kap el a rosszullét, buszon?? az irodában?? mennyire lesz rossz?? jaj, ez valami rémes, hogy utálom!!
 
 


Szia Kokor,
milyen rosszullétre gondolsz? A mensi miatt? Vagy korábban írtad, hogy a fogad fájt...amiatt? :shock: Ezt most nem értettem :oops:
 
 


a mens miatt, igen. még egész jól vagyok, majd délután fog nekikezdeni:) lehet, hogy a mastodynon segitett? máskor rosszabbul szoktam lenni. a fogam most szerencsére békén hagy...
 
 


Kokor!
Mi újság?Ugye nem volt tegnap semmi baj,nem lettél rosszul?

Tapedli!Ugye nem jött meg?

Kép
 
 


Bocs Tapedli,látom megjött.:(
Ezt egy kicsit elnéztem.

Kép
 
 


köszi:) a szokásosnál enyhébb a dolog, túl fogom élni. ittam rendesen a cickafarkot is egész hónapban, és leht, hogy a testgyertya is használt. ma veszek még egy csomót, (egy vagyon!!) csinálok egy kúrát, hátha csodát tesz!!
 
 


igazából csak barnázom, pedig én nem szoktam :shock:
 
 


KOKOR!
A CICKAFARKOT CSAK PÉIG KELL INNI.NEM?
NÁLUNK 300 FORINT EGY TESTGYERTYA.KI KÉNE PRÓBÁLNI NEKEM IS. :wink: ÁRTANI BIZTOS NEM ÁRT.KÖLDÖKHÖZ KELL TENNI?VAGY A HASRA BÁRHOVA?

TAPEDLI!
VAJON MITŐL LEHET MOST?

Kép
 
 


igen, sok helyen azt olvastam, hogy a cickát kell péig, utána meg a palástfüvet, de valahol meg azt, hogy lehet mindkettőt végig. a nlcafe.hu-n a szakértők között van egy gyógynövényes, valamilyen A...-né valaki, akinél ird be a keresőbe a testgyertyát, és akkor kidob sok infot. és van egy blogja a teherbeesésről, ő is ezt a két teát irja, de azt nem, hogy melyiket mikor. a testgyertyát lehet a petevezető föl tenni, meg köldök környékére is. 5 cm a kör, ahol még hat. eddig én a hasam közepre tettem, de most majd megpróbálom két alhasi oldalon, ahol a petevezetőket sejtem. de szerintem lehet akárhová, mindenképp segit. valahogy a nyirokrendszeren keresztül tisztit. nekem a géz alja a végén tele volt lerakódásokkal, ezek asszem a belső tisztitás következményei. jó dolog bizni valami újdonságban... férjem már lázong a sok kapszula ellen, ami reggel várja. lehet, hogy csökkentenem kell az adagját?? :D :D
 
 


breni,
fogalmam sincs :cry: Talán amiatt van, hogy két nap múlva elutazunk és az izgalmak okozzák. Nekem mindig beindul a "nagyüzem" az elejétől és az van két napig... Most tegnap elkezdte ezt az izét és még most ia csak az van :shock:
 
 


kokor,
a testgyertya nagyon jó, nekem is segített már arcüreg gyulladásnál. Cickafarkot én ösznye-visznya iszom :shock:
 
 


Kokor!
Köszi az infót,nagyon jó dolgokar ír ez a nő.Már hívtam a párom,délután megyünk veszünk egy pár darabot. :)

Kép
 
 


Sziasztok!

Tegnap testgyertyáztam.Még 4 napon keresztül fogok.Kiváncsi vagyok mi lesz,mit fogok érezni.Havonta lehet ezt használni szerintetek?Meddőségre is jó.

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: