Új privát üzeneted érkezett!

Itt az adóbevallás ideje és sokan kérdezik, tõlem hogy kinek ajánlják fel az adó 1%-át. Arra gondoltam, hogy a családdal, gyerekekkel, születéssel stb. kapcsolatos civilszervezetek bankszámlaszámait közreadhatnánk egymásnak, hátha van még rajtam kívül tanácstalan. (Sajna nem sok pénzrõl van szó, de a szerintem a gesztus legalább olyan fontos, ... a cseppekbõl áll a tengerrõl már nem is beszélve.)
Ha lehet pár szóban mutatssátok be a kevéssé ismert szervezetet. Üdv.: Szofi Kép
Szofi
 


Szofi, tetszenek az ötleteid!

A La Leche Liga Magyarország köszönettel venné, ha adótok 1%-át felajánlanátok részére. Az adományokat új tájékoztató füzetek kiadására fordítanánk.

Adószám: 1 804 8092-101
 
 


Aki az adója MÁSODIK 1%-át nem egyháznak akarja adni, adhatja a 0808 kóddal a SÜRGÖSSÉGI BETEGELLÁTÁS céljára.

Peter Cerny Alapitvány a Betegek, Koraszülöttek Gyógyitásáért.
Adószám: 19010289-1-43
 
 

 
 

[url=http://www.niok.hu" TARGET="_top]http://www.niok.hu[/url]
[url=http://www.adoegyszazalek.lap.hu/" TARGET="_top]http://www.adoegyszazalek.lap.hu/[/url]
Mindkettõ nagyon jó, lehet téma szerint keresgélni.
Niok-kal email-en is lehet levelezni, ha kérdés merül fel.
 
 


Szent Márton Gyermekmentõszolgálat Közhasznú Alapítvány
Adószám: 18162785-1-42
Ez a gyermekmentõ rohamkocsi, aminek speciális gyermek felszereltsége és ahhoz értõ "legénysége" van. 04-et hívod és ha kell, kisgyerekhez - nagygyerekhez lehetõség szerint ezt küldik...

Maminti
maminti (maminti)
 


Azért leírom, sose lehet tudni. :-)))

Alternatal Alapítvány, a háborítatlan szülésért
18050354-2-43

"Magányos" Szilvi
maganyos
 


Maminti!
A 04-et ne hívd, ha baj van. Kép a mentõ száma 104-re változott néhány éve.
Nekünk is gyermekmentõ jött ki, de az a Peter Cerny Alapitvány által támogatott kocsi volt. Úgy emlékszik a férjem. Hihetetlenül gyorsan megérkeztek és azóta is tartozunk nekik a "viszonzással" mert valahogy nem sikerült rájuk találni. Nem tudtuk a pontos nevüket.
Nagyon jó ez a gyüjtemény. Terjesztem a tanácstalanok között.
Üdv.
Malacka
 
 


Kedves Adót Felajánlani Készülõk,
az APEH honlapján is lehet válogatni.
www.apeh.hu
Ü: Merci
 
 


Kedves Babanetesek!

A Gólyahír Egyesület adószáma:
18687343-1-13

Egyesület a válsághelyzetben lévõ várandós anyákért és gyeremekeikért.

Köszönettel: Edóka (Edit)
Edóka
 


Én ezt választottam:
Gyermekklínika Alapítvány "Gyermekeinkért"
19128898-1-09

Üdv. Remama
 
 


Malacka!
Tök ciki vagyok...
A Cerny alapítvány számát én sem tudom, de adok egy telefonszámot: 3343-186/2780, ezek õk, kérdezd meg direkbe õket!
maminti
maminti (maminti)
 


Malacka!

A Peter Cerny alapítvány mentõi nem oly régtõl már a Tiszti kórház helyett az I.sz Gyerekklinika udvaráról indulnak. Olyan kocsik, amikben csak inkubátorba férõ babákat tudnak szállítani tehát kifejezetten kora és újszülötteknek való mentõszolgálat 104-tõl különbözõ telcsiszámmal.
A gyermekmentõ a központi mentõállomásról indul (Markó utca), leggyorsabban a 104-en keresztül elérhetõ, OMSZ-hoz tartozik. De természetesen oda-vissza értesítik egymást, ha szükséges.
Egyébként én is a Cernyt szerettem volna felvétetni a listába. Látom, már lemaradtam.

Jó szemezgetést mindenkinek!
Sziasztok
Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, de a La Leche Liga adószáma tévesen jelent meg, a helyes szám:

Elnézést, mégegyszer!

Iboly
 
 


EGÉSZSÉGES MAGYAR ANYÁÉRT ÉS ÚJSZÜLÖTTÉRT ALAPÍTVÁNY: 18049976-143

Ez a Kútvölgyi Klinika Szülészeti Osztályát segíti majd.

KépKép
KépKép
 


Megkérdeztem.
Peter Cerny Alapítvány
19010289-1-42
Halacska
Halacska
 


Szia Halacska!

Én a Niok.hu-ról töltöttem le a Cerny-t, de ott nem 42-re, hanem 43-ra végzõdik.

ZSófi
szzsofia (szzsofia)
 


Szia Zsófi!

Ezt a számot telefonon mondták. Most le is ellenöriztem megint amit felírtam. Tegnap én feladtam a bevallást, remélem azért ha máshogy nem a nevük alapján megkapják!
Halacska
Halacska
 


Én a Heim Pál Kórház mellett mûködõ véradó állomásnak adtam és adom évek óta az adóm 1 %-át. Azt a vért csak gyerekek kapják!
Bár már elmúlt az adóbevallás, de hátha jövõre valaki szintén nekik adja.
"Heim Pál Gyermekkórház Fejlesztéséért Alapítvány"
19650397-1-42 az adószám
üdv
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


A La Leche Liga Magyarország tisztelettel kéri, hogy idén is ajánljátok fel adótok 1%-át az egyesületnek. A pénzt új füzetek nyomtatására, vezetõképzésre, irodaszerekre, postaköltségre szeretnénk felhasználni.

<FONT COLOR="0000ff">La Leche Liga Magyarország adószáma:
18048092-1-41</FONT>

Köszönjük!
 
 


A Tovább Élni Egyesület ezúton kér Benneteket, hogy ajánljátok fel adótok 1%-át az egyesületnek. Az egyesület a születésük óta súlyos beteg gyermekek fejlesztésével, habilitációjával foglalkozik sajnos nagyon szerény körülmények között. A pénzt játékokra, tornaeszközökre és kézügyességet fejlesztõ eszközökre fordítanánk.

A Tovább Élni Egyesület adószáma:
19636261-1-43

Elõre is köszönjük segítségeteket !
Ági
 


Sziasztok!

2002. februárban írta Katalin, hogy az egyházak részére felajánlható 1%-ot 0808-as kóddal a Sürgõsségi Betegellátás-nak is lehet adni. Nem tudja valaki, él ez idén is? És hol lehet több ilyen négyszámjegyes nem egyházi szervezetet találni? A közismerteken (apeh, niok, adoegyszazalek.la.hu) nem találtam, de az is lehet, hogy nem jó helyen kerestem.
Segítségeteket köszönöm!

Toffifee
 


Sziasztok!

Mi a családdal Nekik adjuk:

Animal Life Alapítvány

Saját adószámuk: 18538043-1-08.
Bankszámla az Erste Banknál: 11608004-00874000-08000007

Szent Ferenc Állatotthon Alapítvány
Adószám: 18078477-1-42
A tragikusan korán elhunyt édesanyjuk által megálmodott menhelyet a két huszonéves lány, Rita és Henriett vezeti. A menhelyen 150-300 között mozog a kutyák száma, de előfordult már, hogy a háromszázas határt is átlépték, mert kapujuk mindig nyitva áll a kidobott állatok előtt. Henriett jelenleg egy cicamenhely létrehozásán fáradozik és fogadja a hontalan macskákat, Rita pedig a kutyák körül tevékenykedik és vezeti az alapítványt.

Noé Állatotthon Alapítvány (korábbi nevén Rákosmenti Noé Bárkája Állatotthon Alapítvány)
Adószám: 18169696-1-42
Hédi és párja önerőből, saját keresetükből tartják fent Budapest legnagyobb menhelyét, ahol kb. 150 kutyát látnak el. Katasztrófacsoportjuk már évek óta menti az árvíz miatt veszélybe került állatokat. Az alapítvány neve jól tükrözi a menhely mentalitását, hiszen nem csak kutyák és macskák, hanem nyulak, kecskék, bárányok, malacok, libák, kacsák, tyúkok és mindenféle rászoruló vagy épp a vágóhídról megmentett állat élvezi vendégszeretetüket.

Márta
Névtelen
 


Sziasztok!

Kerlek Benneteket, hogy tamogassatok a Magyar Gyermeksebesz Alapitvanyt.

Adoszam: 18161344-1-42
Szamlaszam: 10200902-32712982-00000000

Kildi
 
 


Sziasztok,

én is dobok egy tippet:
PETER CERNY ALAPÍTVÁNY A BETEG KORASZÜLÖTTEK GYÓGYÍTÁSÁÉRT
"Kiemelkedően közhasznú szervezet" [Főv. Bíróság 12.(14.) Pk. 63.473/12]

Bankszámlaszám: K&H 10200823-22212948,
HVB Bank 10900028-00000014-34030012

Adószám: 19010289-1-42
Internet: www.cerny.hu, www.pca.hu

Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


A La Leche Liga Magyarország köszönettel vette a tavalyi felajánlásokat és tisztelettel kéri, hogy idén is ajánljátok fel adótok 1%-át a szervezet részére.
A pénzt újabb tájékoztató füzetek kiadására szeretnénk fordítani.

Adószám: 18048092-1-41

Köszönjük!

Iboly
 
 


Néhány állatvédelemmel foglalkozó, 1%-ra jogosult alapítvány:
http://kep.tar.hu/moaf/images/pic4284933.xls
zillah
 


Néhány állatvédelemmel foglalkozó, 1%-ra jogosult alapítvány:
http://kep.tar.hu/moaf/images/pic4284933.xls
zillah
 


Én csak annyit akarok írni, hogy aki jó szándékkal feltesz ide adószámot és alapítványt, olvassa már végig az előző hozzászólásokat, mert szinte ugyanarról beszéltek!
Zsu

Kép
Kép
 


Dévai Szent Ferenc Alapítvány

Adószám: 18106802 &#8211; 1 &#8211; 41

Árva ill. nehéz sorsú gyereket támogat. Bővebben:www.devaigyerekek.hu

Aki nem ismeri, nézze meg, érdemes!
 


Bocs, a szám még 1szer:
Dévai Szent Ferenc Alapítvány

Adószám: 18106802 - 1 - 41
 


Környezet - természetvédelem
Adószám: CSEMETE - 19368575-1-06.
A kiemelkedően közhasznú szervezet 1987-óta működik. Szerteágazó környezet - természetvédelmi programjairól, környezeti nevelő munkásságáról a www.csemete.com oldalon olvashatunk.

Gyermekvédelem, programszervezés
Adószám: TOP Egyesület - 18464829-1-06.
Az ifjúsági - önszerveződő közhasznú egyesület 1999 óta működik. Állami gondozottak patronációját, prograszervezést, tehetségsegítést, sporttevékenységet végez. Segítsége kulcs a sikerükhöz! További tájékoztatás a http://top.zug.hu weboldalon.

Állatvédelem
Adószám: Orpheus Egyesület - 18464654-1-06.
1998 óta főbb prevenciós programjaik a sintérprevenció, kiadványkészítés, szemléletformálás, állatmentés. A tudatos környezetkezelésre ösztönző közhasznú munkájuk nagyban segíti a felelős állattartói társadalom létrejöttét. További információk a www.zug.hu és a www.sinter.hu weboldalakon.

Szociális tevékenység
Adószám: MÁTRIX Alapítvány - 18472273-1-06.
A hátrányos helyzetű csoportokat támogató közhasznú szervezet célja a társadalom fenntartható fejlődésében való passzív részvétel. További tájékoztatás a http://matrix.zug.hu weboldalon.
 
 


BÖLCSŐ ALAPÍTVÁNY
"Egy se vesszen el a kicsinyek közül..."
honlap: www.bolcso.hu
18852613-1-17
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: