Új privát üzeneted érkezett!

a 31 hetes babám:

Kép Kép

A második képen nyitva van a szeme is :)

 


Sámuel Balázs 31 hetesen:)

Kép

Kép

KépKépKépKép
 
 


Most már én is felteszek képet a kis Dávidról.
Itt már 32 hetes. Kép Kép
 

 
 

12 hetes Kismanó (Istenhegyi Géndiagn. Központban készült felvétel):

Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


Sziasztok,

Roli 26 hetesen:
Kép

Kitti 27 hetesen:
Kép

Csikken

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok,

17 hetes kicsikém:
Kép Kép

Kép
 


Sziasztok!
Gyönyörűek a babócák!én is szeretnék 4D-s képeket, ha egy picit nagyobbak lesznek(ikrek).Tudnáton nekem néhány címet írni, ti hol csináltattátok őket?Köszi

 
 


SZANETT: Mi itt voltunk 4D-n ---> http://4dultrahang.hu/launch.php
Nagyon aranyosak, kedvesek, végig beszéltek az UH-on, mindent megnéztek, lemértek, megmutattak. 10 ezer Ft, azért kapsz 20 perces videófelvételt, 3db képet (mi annyit kaptunk), leletet. Az ikrek vizsgálatának alapára 12 ezer Ft. Az ikerterhességet a bejelentkezésnél előre kell jelezni!

Budapesten két helyen is van rendelőjük:
-XIII.kerület Kárpát u. 9. 5/6.
-VIII.kerület Baross u. 44.
Vendég
 


Fix.b,
köszi az ifót.felhívom :D

 
 


Szanet!

Mi pedig itt voltunk:

www.4dgenesis.hu

40-50 percig voltunk bent, nagyon kedvesek és alaposak, még az én vesémet is megultrahangozták,mert rajta fekszik Samu babánk.:)

Voltunk több helyen is: Elösször a Savoya parkban, aztán a Praxisban, és végül itt a 4D genesisnél,de nekünk a legutóbbi tetszett a legjobban, itt készültek a legélesebb képek és itt foglalkoztak velünk a legtöbbet. Nagyobbik fiam még csokit is kapott. :D

(Savoyát senkinek sem ajánlom...alig 10 perc alatt lerendeztek és flegma is volt a hölgy....) :roll:

KépKépKépKép
 
 


Kép

Vandababa 28 hetesen, Praxis Rendelő, babanetes uponnal 9000ft
Vendég
 


sziasztok!

Mi is a 4dultrahang rendelőben voltunk a Kleopátra házban. Nekem is nagyon tetszett a hozzáállásuk és jó felvételt csináltak :)
Hanna a 29. héten

Kép

Kép

KépKép
 


Sziasztok,

12 hetesen Istenhegyin

Kép

23 hetesen Savoyában

Kép

Nekem a savoya bejött, 30 perces, dvd, és a dvdn hallani a baba szívverését is!Kedves a nő és alapos, Hunor elbújt, de addig addig kereste, hogy legalább látszódjon valami....szóval alapos!
Vendég
 


babukam 23hetesen
Kép

Kép

Kép
 


23+4 hetesen az ikrekből a kislány volt csak hajlandó mutogatni magát.
Kép Kép Kép Kép

KépKép
 
 


Norton baba 15+5 hetesen a 4dgenesis-ben.

MINDEKINEK MELEG SZÍVVEL AJÁNLOM A HELYET! A VIZSGÁLAT 10500 Ft, EZÉRT MINIMUM 40 PERCIG (NÁLUNK 1 ÓRA VOLT) VIZSGÁLNAK. A SZONOGRÁFUS HÖLGY OLYAN KEDVESEN ÉS SZERETETTEL BESZÉLT A POCILAKÓ KISBABÁMRÓL, MINTHA CSAK A SAJÁTJA VOLNA!! A HELY MEGJELENÉSÉBEN IS NAGYON SZÍNVONALAS, A GÉP PROFI, A MOSDÓBAN A WC-N NYOMÓGOMBBAL TOVÁBBÍTHATÓ, TISZTA, HIGIÉNIKUS, PROFI NEJLONBORÍTÁS VAN. A VELÜNK BABAMOZIZÓ 5 ÉVES NAGYFIAM CSOKIT ÉS ÜDÍTŐT KAPOTT. MINDEN KÖRÜLÖTTÜNK FORGOTT, ÉRTÜNK VOLT. IGAZI, KISMAMA-SZÍVET MELENGETŐ ÉLMÉNY VOLT!!
A kisbabám nem éppen kooperatív hangulatban volt, befúrta magát a lepény mögé-alá, nehogy véletlenül megláthassuk az arcát. Nagy cselezéssel végülis amennyire lehetett, túljártunk az eszén, de inkább technikai bravúr volt, hogy sikerült egyáltalán ennyire elkapni az arcocskáját.

Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


Hűha, lehagytam az elérhetőséget :oops: :
www.4dgenesis.hu

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


Sziasztok!

Kislányunk 18. hét 4. napon, kissé kitekeredett, jóga-pozitúrában!:-)

Kép Liliána baba

Üdv: Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
 


Simon 22 hetesen, a felvetel Szegeden a Medicenterben keszult.


Kép Simon
 
 


mpatr írta:Hűha, lehagytam az elérhetőséget :oops: :
www.4dgenesis.hu

Nagyon szimpatikus amit írsz róluk!
És megnéztem a honlapjukat .... és a többit is, amit belinkeltetek...
Árban hasonlóak, de ez a képek alapján szimpatikusabbnak, és színvonalsabbnak tűnik ..
Meglátjuk.
Valószínű emellett döntünk.
Ti mit ajánlanátok? Hanyadik hétben látogassuk meg őket? :)
Most voltam 12 hetes Uh-n, tarkőredő-mérésen ... stb :)


És az egész baba-topicban az összes 4D-s baba-fotó csodálatos! Alig várom, hogy lássam a drágánkat .. és megtudjuk a nemét :D

Kép


Sziasztok!
Szösszenet, azt mondjak, hogy a 20. es 30. het kozott erdemes 4D-re menni. Mi az elso babaval a 28. heten voltunk, de kezzel-labbal takarta a pofijat, nem sokat lattunk belole. Most direkt korabban mentunk, es jobban is sikerult. Igaz o is vegig kalimpalt a kezevel, de nem tartotta vegig az arca elott.

Nekem is nagyon tetszenek a kepek, foleg azok, amiken a szemukre vagy a fulukre teszik a kezuket. :)

Agi
 
 


Sziasztok!
Ebbe a topicba még nem voltam, gondoltam én is felrakok a kisfamról egy képet.
Mi is a 4d-genesisben voltunk.Nagyon szép és kultúrált hely.
Csak nem értettük, hogy telefon megbeszélésnél is és a neten is 10500Ft-ot mondtak, hogy annyiba fog kerülni és mire odaértünk már12.000ft-ot kértek, de megérte természetesen, mert fantasztikusak lettek a képek.
41perc volt az ultrahang, csinált a szonográfus nő 57db képet, ezt megkaptuk cd-n és dvd-n is, (abból kettőt ki kellett választanunk), megkaptuk képeslap formában.
Mindenkinek ajánlom.
Szép Napot
Szilvi
Kép
 


Elfelejtettm, hogy hányadik héten csináltattuk.
30.héten, mert állítólag a 28-30 héten ideális.
sziasztok
 


Úgy látom , erről .. hogy mikor ideális :) megoszlanak a vélemények :D

Én biztos elmegyek a 16-20. hét környékén egyszer, és a 25-30. hét között egyszer :)
Barátnőm 16 hetesen volt, és nagyon cukorfalat fotókat csináltak róla :) ÉS nem utolsó sorban megtudták a baba nemét :)

Nah, köszönöm az infokat ... már csak várnom kell pár hetet :)
De a 4D-Genesis jól hangzik ..
Viszont akkor 12ezerrel kell számolni ...
Érdekes, mert a neten is 10,500.- van .. lehet azért volt neked több, mert a cd-re kiírattad a képeket? Sok helyen az felár :)

na pusz, szép napot nektek!!

Kép


Helló!

Én mindkét fiamnál a 20-21. hét között csináltattam 4D UH-os vizsgálatot. Az elsőszülött fiam alig akarta akkor mutatni magát, róla inkább a 28. héttől készültek jó felvételek. A másodszülöttem bármikor mentem, mindig a hátát mutatta, kivéve a 20. hetet, akkor még mosolygott is a drágám.
Hát gyermeke válogatja, meg az, hogyan helyezkedik el a méhben.
Vendég
 


Sziasztok én is teszek fel képet. Több helyről is van...

Szilvi, az alap vizsgálat + a dvd = 10,500.- + a cd az összes képpel 1,500.- Így jön ki a 12,000.- Valószínűleg elfelejtette megkérdezni a dokinéni, kéritek-e a cd-t is. Azért tudom ilyen pontosan, mert mi is most voltunk ott. Mi tuti, hogy ide megyünk vissza, ha megyünk még!!! Rettenetesen kedvesek, aranyosak, szép, kultúrált hely, szuper géppel... Én szerintem Bp. egyik legjobb rendelője!

Képek:

12 hetes UH Istenhegyi úton:
(13+0-n voltunk, de 13+6-nak mérték)
Kép

18 hetes UH Istenhegyi úton Hajdú Krisztinánál:
(19+0-n voltunk, de 19+2-nek méték)
Kép

És tegnap 24 hetesen 4D Genesis:
(23+5-n voltunk, 24+5-nek mérték)
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Győrből, vagy Szombathelyről van tapasztalatotok? Mert a főváros nekünk kissé messze van, meg bonyolult a közlekedés is egy "vidékinek". Előre is köszi!

Juti

 


Sziasztok!

Gyönyörűek a képek!

Juti
Szombathelyről van tapasztalatom.A Dolce Vita-ban voltunk,kultúrált környezet,szép,igényes rendelő.Árban elfogadható...DE nekem pl hiányzott a hangulat,olyan rideg volt. Nagy tér,kivilágított helyiség,közben vmi rádióadó szólt...a vizsgálat 13 perc volt,dvd-re rögzítve...2 kép (UH foto) meg 3db postán küldött 10x15ös fénykép.
Még 1x szeretnénk menni,de inkább felutazunk pestre...

Íme HÉDI 21+3 naposan (20+5re mérték)
Kép

Kép

Lego
Vendég
 


Köszi Lego!

Még nem tudom, hova megyek, talán mégis megkockáztatom Bp-et, valaki csak elvisz! Nekem is fontos, hogy jó hangulat legyen, és ha már egyszer a kisbabámról van szó, legyen minden tökéletes!

Köszi az infót!

 


Sziasztok!
A 4dgenesis-ben valóban 10500 +1500 Ft ha cd-rd is kéred a képeket, nem csk dvd-n.

Kérdezném, aki ismeri HAjdú doktornőt (Istenhegyin), miért dicsérik annyira? Szakmailag, vagy emberileg? Mindkettő?
Hozzá készülök a javaslatok alapján a 18 hetes genetikai uh-ra és kíváncsi vagyok.

Köszi!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


Szia, mpatr,

javaslom, hogy tedd fel ezt a kérdést a Szülészetek, kórházak/Kaális babavárók fórumán. Ott sokat emlegetik, mert a Kaáliban eleve mindenkit elküldenek 12. heti kombinált szűrésre az Istenhegyire. Ott tuti segítenek neked. De a Várandósság/Ikrek-veszélyeztetett terhesség topicon is próbálkozhatsz, mert ott is emlegették már párszor. Ennyit tudtam segíteni.

KépKép
 
 


Köszi, Lili!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


Mpatr, én voltam nála 18. heti genetikai UH-n. Emberileg és szakmailag is toppon van! Csak ajánlani tudom! Kedves, aranyos, türelmes és alapos! Még az ujjait is megszámolta mind2 kezén és lábán! :D

Kép
Kép
 
 


Második kisfiunk, Bence 31+6 hetesen:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 



Sziasztok!
Ime Tündi baba 25 hetesen. debreceni Belvárosi 4D uhrendelőben készült. Mindenkinek ajánlom ezt a helyet, nagyon jó! A kisfiammal is itt voltunk.
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Praxis uh. Hajdu drnőnél:

29 hetesen Hunor

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Holnap megyünk a 4dgenesisbe. Már nagyon izgulok, de annyira kedvesek voltak a telefonban. Szerintem jó helyet választottam, és nektek köszönhetem. De a többi tapasztalatot majd később!

Akkor majd hozom a képeket is természetesen!

Sziasztok!!

Juti

 


Kép

24 hét, 4 napos kisfiunk!

Nagyon, de nagyon jól éreztük magunkat, szuper-extra kedves volt mindenki, és ha tehetném minden héten elmennék. Nagyon alaposak, nagyon lelkiismeretesek, midenkinek ajánlani tudom!!!! Nálunk majdnem 2 órát vizsgált a hölgy (Márti) és mindent elkövetett annak érdekében, hogy a legtöbbet lássuk a kis kukisból, de a kis kukis inkább elbújt. Szégyenlős még.

Szóval: www.4dgenesis.hu

 


Milyen furi, most vettem csak észre ezt a topikot. :D

17+6
Kép Kép

24+4
Kép Kép Kép

Legközelebb szombaton megyünk (29+2), azt is felteszem majd. :)

Ja, és azért megyünk ennyit 4d-re, mert én a kötelező uh-okat is így kérem: így a nagyszülők is élvezkedhetnek otthon kedvükre. :D (És mivel egyébként is magánrendelőben csinálják mindig az uh-ot, nincs nagy különbség árban a kettő között. :D)

És hogy mikor érdemes: szempont szokott lenni, hogy kb. a 20. hétig belefér a babóka egy képbe, utána már csak egy-egy részlet látszik egyszerre. :D

 
 


Ja, és a kiscsaj rettenetesen bujkálós, úgyhogy elég nehéz volt őt "elkapni". :lol:

 
 


És még valamit elfelejtettem: most szombaton a dunakeszi KenguruGoldba megyünk mozizni, mert féláron van. Ugyanis a Kenguru szülinapja alkalmából minden hónap egyik szombatján buli van meg akciók. Mi a múltkorit pont kifogtuk, így tudtunk féláron bejelentkezni. Nem tudom, most is lesz-e ilyen :( , de a mostani szombat is bulizós szombat!!! (Azt nem tudom, a többi áruházukkal mi a helyzet. :( )

 
 



SZia Juti!
Biankánk lesz! És nem sokat gondolkodtunk rajta. :lol: Egyszercsak jött és maradt. :lol:

 
 



Akkor ahogy ígértem. :)
Bianka, 29+2

Kép Kép

 
 


Sziasztok! Csatlakoznék... :) Kép Milán 25 hetesen Kép
 


12 hetesen Istenhegyi Géndiagnosztikán:

Kép

15 hetesen a 4D Genesisben:

Kép

29 hetesen a Schöpf-Merei Kórházban:

Kép
Kép
Kép
Vendég
 



Juti,
Köszönöm :D
Vendég
 


Márkahű háziasszony lettem :wink: :lol: ,
ismét a 4dgenesisben voltunk, ahol ismét Királynői elbánásban volt részem, fantasztikus élmény volt!!!
Az én édes csepp, gyönyörű gyerkőcöm nem éppen egy kooperatív darab, bújkált, majd beleröhögött (rajtunk! :shock: ) a lepénybe, (pasi :roll: ) szerencsére még így is sikerült klassz képeket csinálni. Sőt, bibibíííí :P még Mikulást is kapott a pocilakó csemete!!

Barna Csillának, a szonográfusnak még egyszer, nagy köszönet a szeretetteljes, végtelenül kedves és odafigyelő bánásmódért és a színvonalas, profi vizsgálatért!!!!!

Továbbra is meleg szívvel ajánlom a helyet mindannyiotoknak: színvonalas helyszín, országos szinten is csaknem egyedülállóan profi készülék, kismama-szívet melengető hozzáállás, profi, hozzáértő, 40 perces vizsgálat, és mindezt elfogadható áron (dvd-t adnak, és színes fotókat, emellett még +cn is elkérhetők a képek!)
www.4dgenesis.hu

(Ja és decemberben akciózik a rendelő!!!)

Norton 26 hetes+3 napos képei:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron