Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Kisbabám januárban egy ritka fejlodési rendellenességgel született a következő tünetekkel: nagy nyelv, amit eloszeretettel nyujtogat, de egyébkéntis többnyire kicsit kilóg a szájából, ezen kívül az egész bal oldala kisebb, mint a jobb(vagy a jobb nagyobb??, ezt eddig nem tudták eldönteni az orvosok), azaz a bal keze, lába rövidebb, vékonyabb, kisebb,de funkcionálisan rendben vannak.
Születésétol fogva persze orvostól orvosig mentünk, de mivel ritka jelenségrol van szó, mindegyik mást mond.
Anélkül, hogy untatnálak a részletekkel, az a kérésem, hogy ha esetleg valakinek van hasonló cipőben járó gyermeke, vagy tud ilyenről, az jelentkezzen. (Feltételezett diagnózis: Beckwith-Wiedeman szindróma, de ebben sem értenek egyet az orvosok.)

Köszi

Kati
Kati
 


Kati írd meg az e-mail címedet, szereetnék írni neked.

bigacsiga Kata

ataszabo@matavnet.hu
bigacsiga
 


Szia Bigacsiga,

nem is mertem remélni, hogy valaki rátalál a levelemre. Az emilcímem még új, de remélem mukodik: kszentkereszty@freemail.hu.
Várom a leveled!

Köszi

Kati
Kati
 

 
 

BIGACSIGA KATA!!! Vártam a leveled, emilt is küldtem Neked. Lehet, hogy nem mukodik az emilcímem, úgyhogy légyszi írj ide.
Köszi

Kati
Kati
 


Elküldtem neked a levelet
2000, 04, 26, 20:26
a freemailre.
a rendszeradminisztrátor nem jelezte vissza, hogy nem kapatad meg.

Ma átküldöm mégegyszer, ha megkaptad írj egy sort, hogy rendben a többire ráérsz válaszolni amikor idod engedi.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sajna nem vettem észre, hogy rosszul adtam meg a címem! A k betü után van egy pont, a cím helyesen: k.szentkereszty@freemail.hu
Sajnos így a másodikat sem kaptam meg.
BOCS!
Kérlek küldd el még egyszer, most biztosan meg fogom kapni.
Köszi
Kati
Kati
 


Kati elküldtem most.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Köszi szépen, elolvastam, holnap válaszolok.

Szia
Kati
Kati
 


BIGACSIGA KATA! Légyszi üzenj itt, hogy válaszoltál-e a levelemre, amit április 26-án küldtem Neked. Sajnos mástól is hallottam, hogy küldött nekem levelet, de nem kaptam meg. Ha csak nem volt időd, vagy nem szerettél volna írni nekem, akkor bocs, nem zargatlak többet.
Köszi

Kati
Kati
 


Mos írok neked.
bigacsiga
 


bigacsiga én is kerestelek, már többször. Iker fiaim vannak. Már írtál nekem, én válaszoltam és azóta nem írsz. Megharagudtál?
Szerettem volna még kérdezni egy-két dolgot, de nem akarok erőszakoskodni, kérlek ide írj, ha nem akarsz levelezni.

Köszi MSE. mirmur
e-mail: emese@zona.hu
mirmur (mirmur)
 


Emese most válaszoltam Neked!
bigacsiga
 


Kati!

Szeretném megkérdezni, hogy megkaptad-e a levelemet (05,19).
Ma jöttem rá, hogy nem jól müködik a levelezom fogadni tudok, de amit én küldök el az nem ér célba.
Elnézést kérek.

Szia

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia Bigacsiga, nem, nem kaptam meg a leveledet, de már nem akartalak megint zaklatni, hogy miért nem, így aztán többet nem kérdeztem. Légyszi próbáld meg újra és ha most sem kapom meg, akkor majd szólok.
Egyébként már máshol írtam, hogy mióta rendszeresen írok itt a Babaneten, azóta választottam egy kevésbé gyakori nicket, mert úgy láttam, hogy már sok Kati van és a végén teljesen beazonosíthatatlan leszek. Tejbemaminak már Te is írtál, ugye ismerős? Kép
Kati-Tejbemami
 


Szia Tejbemami!

Jaj tejbemami annyira sajnálom, de csak most tünt fel, hogy ez a vacak MS Outlook már megint elszált. Egyszer már ezért cseréltem le most megint az van fogadni fogad de küldeni nem küld.
Neked is elküldöm freemail-rol mint Emesének.

Mégegyszer bocsánat.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Tejbemami!

Elküldtem!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Visszaolvastam a hozzászólásaidat. Most már képbe vagyok. Csak pont azt a topicot nem olvastam ahol leírtad a névváltozást azért nem esett le.

Szia

bigacsiga Kata
bigacsiga
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: