Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudom, hogy van e még más is, aki érdekelt ebben a témában.
Konkrétan az, hogy egy teljesen normális nõ vagyok, akinek férje van, de közben a nõk sem hagyják hidegen.
Ezen kívül gyermeket is szeretnénk, de továbbra megvan ez a vágyam, hogy nõi testet érinthessek.

Lehet, hogy mégsem normális dolog?

Várom a hasonló cipõben járó lányok, asszonyok hozzászólásait.

Tilda
Tilda
 


Kedves Tilda!

En nem erzem ugy hogy hianyzik egy no az eletembol,de mivel Kaliforniaban elek s itt az ilyen teljesen megszokott hogy no novel el vagy ferfi ferfival. Meg gyereket is nevelhetnek egyutt,nem akarlak megbantani de ezzel nem ertek annyira 1et.
nem ertem ,neked a ferjed mellett van szukseged nore? (mert az megint mas tema)Vagy rajottel hogy a ferjed helyett ,inkabb nore van szukseged....?Merlegelned kell (nem tudom hogy a ferjed tud-e errol a vagyadrol)hogy a hazassagotok tud -e igy mukodni.Ha igen? akkor szamodra nincs gond.
Furcsanak talalom vagy "nemnormalis" dolognak az ilyen szitut vagy inkabb nem erem ezt a dolgot de valoszinuleg azert mert nem erint ez a tema.Es gondolkozni is csak egy pillanatig gondolkoztam el ezen ,amikor megtudtam egy baratnomrol hogy O lanyok kozott talalta meg a tarsat...6eve elnek mar egyutt s nagyon nehez nekik Mo-n a tarsadalom miatt.A mi baratsagunk nem szakadt meg , s ok beletorodtek hogy nem lesz gyerekuk,de ok boldogok amennyire en latom.
De mint irtam en egy kivulallo vagyok ebben a dolgban.Hatha mas jobban ert ehhez.
Udv:Szilvia
Sylvia
 


Sziasztok!

Én ezt abból a szempontból nem értem, hogy szexuálisan érintenek meg a nők, vagy egészen más oldalról is?
Pl. azért mert olyan szeretetéhes vagy, és igényled hogy szeressenek, amit esetleg egy férfi nem mutat ki. Pedig igényelnéd...
Vagy csak egyszerűen a női test hoz lázba?....

Szia: Ildi
Névtelen
 

 
 

Biztos, hogy ez a tema pont a Babanetre valo?
Valoszinuleg letezik egy csomo heteroszexualis website a neten.
Névtelen
 


Szia Tökéletesen igazad van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Névtelen
 


Ja, pont nem hetero, hanem biszexet akartam irni, de mindegy is.
Névtelen
 


Akkor is igazad van ez a téma nem ide tartozik Söt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Névtelen
 


Engem is érdekelne a dolog. Hiába tökéletes a szexuális életem. Megértelek Tilda
Névtelen
 


Szia Tilda!

Nem vagy egyedul. Nekunk van egy gyerekunk is. Marmint a ferjemmel. Megy ez igy is. Hogy normalis-e vagy sem? Nem tudom. De ez van. En nem is banom. Illetve nem tudom.

Vagy meg errefele neha, Tilda?

I.
Névtelen
 


Lányok!
Egyetértek, hogy ez nem a babanetre való téma. Nem ítélem el a másságot, de cseréljetek e-mail címet és tudjátok le magatok közt, vagy keressetek a témához passzoló web oldalt.
Ha ezt megteszitek, légyszí töröljétek ezt a topicot, mert elég idétlenül mutat a szobatisztaság és a szoptatás közt a címe!
Hello: Egy konzervatív anyuka?
Konzervatív anyuka
 


Konzervativ anyuka és többiek!

Ha ez a téma nem ide valo, akkor kérlek titeket, hogy a megcsalasrol, szex a szülés utan, valasi utmutato, mit csinaljak a parommal, és a többi és a többi topikokat is töröltessétek!!!

Hol éltek? Cenzurazni akarjatok mas gondolatait? Ejnye!

De megjegyzésként irnam, hogy szerintem ti biztos "öreg motorosok" vagytok, és a babanetet magatokénak tudjatok!
Gyerekek, ez a Vilaghalo, nem a helyi kulturhaz!!

Nadja
Nadja
 


Kedves Nadja!
Az öreg motorosok nevében kikérem magamnak Kép. Egyébként tökéletesen egyetértek veled.
A babanet nem csak a gyereknevelésrõl szól, hanem az anyaságról is, illetve tágabb értelemben a NÕ-ségrõl is. ehhez pedig néha ez is, ilyen érzés, ilyen érzelem is hozzátartozik. Ezt tudomáésul kell venni. És igenis, akinek ilyen gondja, gondolatai vannak, az beszélje meg itt. Aki pedig nem szeretne ilyenrõl itt olvasni, az ne olvassa, ugorja át a topikot és kész.
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Egyetértek Zsókával. Akit nem érdekel vagy fel van háborodva ezen a topic-on, az mi a fenéért olvassa el? Vagy csak véletlenül rákattintott a linkre????

Üdv Atiapuka

Ui: ennyi erővel akkor bármelyik topicot lehetne törölni, olyan még sohasem fordult elö, hogy mindenkinek minden tetszett volna.
Atiapuka
 


Sziasztok!

köszi a helyeslést!
Zsoka, egyébként én is öreg motoros vagyok, csak ugymond csendes... Kép

Szép hétvégét, Nadja
Nadja
 


Kedves Nadja!
senki sem kivanna helyi kulturhazza tenni a Babanetet. Nem igazan ertettem, hogy mi koze a kirohanasodnak a Babnet oreg motorosaihoz.
Udv
Eva
Eva
 


Gyerekek! Úgy látom, ezt az oldalt meg kellene változtatni az "Essünk egymás torkának" címmel....

Ez ám a demokrácia! Hajrá!

Kati
Kati
 


Miért? Én is vágyom egy nö után! Mi ebben olyan falrengetö? Szerintem tök jo!

Amugy a szemkitolást javaslom, az mégiscsak élvezetesebb.

üdv: Zsolt
Kép
Zsolt
 


Gyerekek!

Ne marjuk már egymást!!! Így is olyan erőszakos a világ!!! Nyugi mindenkinek.

Ui: Egyébként én megelőztelek Zsolt, én kettő, három, száz, ezer, ... nő után vágyom! Csak ők nem tudják, de addig lehetnek biztonságban, mert ha egyszer Atiapuka kiveti hálóját, akkor ... - az égvilágon semmi sem történik -

Üdv Atiapuka
Atiapuka
 


Ati!
Van erröl egy elméletem, de azt csak magánban... itt hölgyek is vannak. Kép
zsolt
Zsolt
 


Szia Zsolt!

Ha gondolod, írhatsz: koko@hbrt.hu
Atiapuka
 


Zsolt!

Én is kíváncsi lennék az elméletedre!
(Habár én NÕ vagyok...)

Megvitathatnánk emilben, ha gondolod. novacki@freemail.hu

szia: Kati
kati
 


Na jo, lassanként közkivánat.
Tömören, és röviden: a nönek megérik havonta 1 sejtje. A ffinek naponta 2-3-5 millio??
Gondoljatok bele a késztetésbe... Kép
Csak kiállni a dombra, és beporozni a fél várost... Hm, Ati, hogy is van az az 1000? Kép

üdv: Zsolt Kép
Zsolt
 


Szia Zsolt!

Már nem 1000. Ez a szám a napok múlásával egyenes arányban nö!!! Te hogy vagy vele?

Szia Atiapuka
Atiapuka
 


Jaj, ezt a dumát már hallottam egy párszor..
Óh, Ti férfiak, milyen egyformák vagytok.

A no meg legyen huséges, mi?

Na, nem! Akkor én is szabadon élhessek, nem lányok?
Névtelen
 


Azért megnézném ezt a két nagyszájú apukát, a valóságban biztos, hogy eléggé nyugis életet élnek. Ez tipikusan abba a körbe tartozik, hogy:
'Aki csinálja, az nem beszél róla'...

kata
kata
 


Sziasztok!

Igazatok van, tényleg csak a szám nagy.
Valójában én nagyon (túlságosan is) hüséges tipus vagyok, rá is fáztam alaposan.

Szerintem igenis, a nö (de a férfi is-szerencsére a babaneten nem sok férfi ír, csak a Zsolttól kaphatok ki!) legyen hüséges!

Üdv Atiapuka
Atiapuka
 


Atiapuka,
szóval én legyen huséges, míg a férjem máshová jár....
Na ezt már akkor én sem hagynám ennyiben.

Mit jelent az, hogy ráfáztál a huségre? Megbántál utólag valamit?

Reni
Reni
 


Reni!

Atiapuka azt írta, hogy a nő, de a férfi is...

Puszi:

Dia
dia (dia)
 


Bizony bizony!

Ha az egyik fél nem az, akkor fogalmam sincs, hogy mi a helyes teendő. De az biztos nem vezet jóra, ha "csak azért is" hűtlenkednek a felek. Bár nem értek hozzá, nem akarok senkivel sem vitába szállni, de ha egy kapcsolatban szerintem ennek már a gondolata is felmerül, akkor ott valami nincs rendben!

Na sziasztok!
Atiapuka
Atiapuka
 


Kata!
Kép
üdv: zsolt
Zsolt
 


Zsolt!

Nocsak-nocsak...csak nem egy picike hamis mosolyt látok?....kis huncut.

Puszi: Kata
kata
 


Kata!
Huha, azt hiszem, legbuktam...
Kép
zsolt
Zsolt
 


bocs, sajtohuba: "lebuktam"
zs
Zsolt
 


Szia Reni!

Egy kicsit elgondolkodtatott az a kérdésed, hogy megbántam-e a hűséget, még soha nem vetettem fel magamnak. Érdekes kérdés. Azt hiszem, hogy ha hűtlenkedtem volna, akkor abban a helyzetben lehet, hogy jólesett volna (bár lelkileg nem tudom), hisz annyi sok szép és kedves lány van a világban, de attól még a jelenlegi helyzetem semmivel sem lenne könnyebb (söt lehet, hogy most lelkiismeretfurdalásom is lenne).
Szóval öszintén szólva nem tudom, hogy mi lett volna jobb, de úgy érzem, hogy így jobban tettem.

Pusszantalak
Atiapuka
Atiapuka
 


Atiapuka!

Tudod, én már voltam csalva, és lelkileg bizony nagyon sokat segített, hogy "nem hagytam annyiban" a dolgot. Egyébként biztos, hogy nem "éltem" volna túl a dolgot...

névtelen
névtelen
 


Szia Névtelen!

Hát akkor nem vagyunk egyformák.
De azért arra kiváncsi lennék, hogy a mostani párod volt-e a "megcsalós", vagy az egy másik kapcsolat volt? Vagy akkor még mennyire volt komoly a kapcsolat? Felteszem, hogy nem esküvő után történt.

Üdv Atiapuka
Atiapuka
 


Köszi a választ Atiapuka és én is pusszantalak ismeretlenül is. (Csak mert ez olyan titokban marad...)
Cupp!

Reni
Reni
 


Atiapuka!

Én már lettem megcsalva, de nem adtam!

És hozzá is mentem, s most nagyon boldogok vagyunk.
Megsúgom: visszavágtam.
Igy lett rendben a lelkem.
Most inkább névtelen
Névtelen
 


Szia Atiapuka!

Ez nem is olyan régen történt, kb fél éve. És bizony mi már lassan tíz éve vagyunk együtt. Remélem együtt is maradunk. Az akkori lelki állapotomban bizony nagyon kell ez a "külső vigasz", mégpedig azért, hogy ne hozzak visszavonhatatlan döntést. Ne érts félre, nem azt jelenti, hogy "most jól visszaadtam neki"...hanem egészen mást. És még mindig imádom. Megjegyzem, nyugodt szívvel elengedem bárhová, és nem rágodóm feleslegesen, hogy vajon most mit csinál...

Csók: NÉVTELEN
névtelen
 


Mi lett az eredeti témával?
Tilda, hol vagy? Vagy még?
Én pont fordítva vagyok, mint te. Szívesebben élnék együtt nővel-kkel, futó pasik pedig az ágyban. Ez az egy szoknya-egy nadrág nem volt valami nagy ötlet, akárhol találták is ki.
Zsuzsa
Névtelen
 


Zsuzsa,
Mi lett az eredeti témával? Én most olvastam először végig ezt a topicot és nem csodálkozom, hogy szegény néhány , a témával halkan egyetértő azonnal elhallgatott néhány anyuka határozott kirohanása után. Szépen csendben eltüntek a gondolataikkal. Gondolom azért itt írták le a gondolataikat és nem más rózsaszín weblapokon, mert amúgy normálisnak tartják magukat, akiket ez a téma is érdekel valahol legbelül. Szerintem nem is biztos hogy olyan kevesen vagyunk. Csak épp nem merik vállalni, vagy talán még saját maguknak sem bevallani ezt.
Van aki viszont meri és bátortalan csendes lépéseket tesz, hogy meg tudja beszélni.
Ne haragudjKép Igazán nem is Neked szól ez, csak annyira felháborodtam néhány hozzászóláson...

Zsolt,
Nem biztos ám, hogy egyet értek Veled az elméletedet illetően... Pl nálunk épp fordítva működik a dolog a vágyakat illetően holott nekem "csak" havi egy petém érik meg. Igaz valószinűleg ennek és az ősi ösztönöknek is van ehhez köze, de bizony az is előfordul, hogy mi, nők égünk gyakrabban...
Éva
Éva
 


Éva!

Te jo ég, micsoda nök vannak!
hehe.
zsolt
Zsolt
 


Sziasztok!

Teljesen normálisnak tartom magam. Házasságban élek két gyermekkel, de én is vágyom egy nő után. Nem szégyenlem, sőt ha utazunk az autóban meg is nézek a férjem mellett egy-egy csinos nőt.
Miért ne tetszhetne egy formás cici, popsi, vádli?!
Elismerem, ha valaki vonzó. Igenis lefeküdnék egy nővel!

Most inkább névtelen, amúgy öreg motoros
Névtelen
 


Sziasztok!
A nők gyönyörűek. Sokkal szebbek tudnak lenni mint a férfiak. Én grafikus vagyok és mindig jobban szerettem a nők lágy vonalait rajzolni.
De felizgatni, csak pasi tud. Nem feltétlenül a látványával...
Lehet, hogy lányokkal is jó. Csak az tudja aki kipróbálta.
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Tényleg Lányok, próbálta valaki már nővel? Akár névtelenül is számoljatok be a tapasztalatokról.

X.Y.
X.Y.
 


én nem tudnék nővel szexuális kapcsolatot létesíteni, nekem nem vonzó egy nő és, azért mert egy nő szép az nem indít el hátsó gondolatokat.Aki kiváncsi, hogy milyen lehet nővel azt talán elfogadom, aki viszont vonzódik az számomra nem normális.Bocs az előítéletekért nem akartam senkit megbántani
nyuszimama (nyuszimama)
 


Ne légy ilyen konzervatív kedves Nyuszimama. Jó dolog ám ez!
Névtelen
 


Névtelen!!

Honnan tudod? Csak nem........?ÉS milyen ?

Névtelen
Névtelen
 


Mint a nyíló rózsa....!
Névtelen
 


Nem vagy pite Névtelen!
Névtelen
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron