Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egy kérdés: Ti a kötelező oltásokon kívül adattatok illetve fogtok beadatni valamit?
Előre is köszönöm..
Jó hétvégét!
 
 


Na hazaértünk anyósoméktól...
Pszichológia szak lesz a következő suli, épp illik a közgázhoz :lol:

Mi semmit nem adattunk be, és sztem nem is fogunk.
Vendég
 


Sziasztok!

Angi: Tamáska hogy viselte az oltást?
Velünk nem volt semmi extra, Zsófit lemérték széltében-hosszában, aztán jöhettünk is :lol:
Most meg elvileg tanulok.. csak valahogy bekapcsolódott a számítógép ;)

uxi: jól eltűntél.. Anikó, Te is :(
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Andi: Sajnos bébike nagyon rosszul viselte az oltást, pedig ott bátran viselkedett, még amikor hazajöttünk rámosolygott távozó apjára, s kb. ahogy becsukódott az ajtó, kezdődött a sírdogálás. Tulajdonéppen csak akkor nem sírt, amikor szopcsizott. Illetve még egyszer sikerült megnevettetnem, véletlenül egy csitító ssssss hanggal. Ezzel elvoltunk vagy 10 percig, de aztán újrakezdte szegénykém. Aztán elkezdett belázasodni, úgyhogy végül kúpot is kapott.
Egyébként mire apukája hazaért, éppen elaludt...
Szóval iszonyúan kimerültem. Nagyon.
Egyébként 60 cm és 5,18 volt a fiatalember, megdícsérték. Zsófi bébi?
Tényleg mindenki nagyon eltűnt innen, remélem nem mi riasztottuk el őket :?: :!:
Hogy bírod a tanulást? Ha mégis járnátok felénk, előtte riassz, hátha..
Húsvétra megyünk Debrecenbe, én ott maradok bébivel 1 hétre a szüleimnél. Hátha végre kicsit engem is kényeztet valaki :?
Ti merre mentek? (Remélem, nem "ríkatja meg" senki Zsófikát.. :shock: )
Nos, üdvözlet az itt-lévőknek és távolmaradottaknak!
 
 



Zsófi 68 cm és 7200 gramm, elégedettek voltak vele teljesen :)
Mi maradunk itthon, Zsófi keresztszülei jönnek vasárnap, de tőlük nem fog sírni ;) Én viszont tiszta beteg vagyok már megint, mióta szültem állandóan ez van... Izgi így tanulni. Amúgy a tanulást bírom, most volt két durva éjszakánk, az elsőn 3,5 órát aludtam, a másodikon 5-öt, de most megint végigaludta az éjszakát, csak én nem tudtam aludni, mert nem kaptam levegőt az orromon :lol:
Vendég
 


Mi van veled, Andi, minden oké? Vajh' sétálunk-e még közösen? :)
 
 


Megvagyok, köszi, csak beszippantott a tanulás :) Remélem fogunk! :wink:
Zsófinak ma kibújt az első foga :lol:
Vendég
 


Gratuláció és kitartás! 8)
 
 


Sziasztok!

Panndi, igen, az elmúlt időben ritkábban jöttem a babanetre, mert már mindkét "topikom" elköltözött innen zárt fórumra, nehéz lépést tartani még itt is. De majd igyekszem. El is utaztunk, nem voltam gépközelben mindig.

Hogy van Zsófi?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Hová jelentkeztél pszichóra?

Hétfőn megyünk óvodai beíratkozásra, olyan fura, Emi most született, azt mán megy oviba. :shock: De nem ide szeretnénk, csak álíltólag be kell írtani a körzetesbe is,úgyhogy viszem. Fóton néztünk ki neki egy ovit, oda április végén kell beíratkozni, s jövő januártól vihetnénk.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Károli Gáspár Református Egyetem.

Zsófi jól van, köszi, most fektettem le, remélem reggelig alszik, de legalább hajnalig :lol: Nagyon fura, hogy van foga :D

Ti? Beni?

Ez a fóti ovi az, amit meséltél, abban a kertben?
Vendég
 


Igen, oda szereténk majd a református óvodába.
De be kellett iratni ide is, mert ez a körzeti. KÖzölték finoman, hogy esélytelen a kistesó miatt, én meg finoman, hogy nem baj, úgysem ide szeretnénk. :wink:

BEni jól van, teper ezerrel, körbejárja a bútorokat kapaszkodva, elkezdett "beszélni" halandzsául, enni még nem annyira, inkább csak szopik. Éjjel is, ez utóbbit hanyagolhatná már... 8) . NEki is van 4 foga, néha súrolja vele a cicit, nem olyan jó így szoptanti, de nem harap.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Nyolc hónapos elmúlt Beni, Te jóóóó ég :lol:
Zsófinak kijött a második foga is, ő már csak kétszer szopik egy nap, meg hát mióta jönnek a fogak, azóta hajnalban is :?
Vendég
 


És mit eszik, ha nem szopik? Ilyen jól álltok a hozzátápival?
Bár mi is ott tartanánk, egyelőre reménytelen... Emi meg tudja néha etetni titokban, de csupa olyat, amit nem szabad, tegnap egy falatka kenőmájas kenyeret nyelt el, mire észrevettem. Neki a mi kajánk kéne, nem pempők... ma kapott is egy icit a húslevesből. :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Reggel ugye szopi, délelőtt gyümölcsöt eszik, ebédre valami husis főzeléket, délután gyümölcsöt rizsnyákkal, este szopi. Illetve írt fel neki a doki néni Sinlacot, mivel sokat bukik, ezt is szokott kapni a kajákhoz.
Vendég
 


Sziasztok!

Panndi: hogy bírod bébike mellett a tempót??
Képzeld, ma volt a 3 hónapos oltás, plusz ugye mérés, hát: Tamás megduplázta a születési súlyát: 6,29, magassága pedig 64! A 3-6 hónaposoknak való rugiban végigér a lába!! Nem győzzük a gyereket ruhával :shock: No és tejjel :)

Puszi a nagylánynak!
 
 


Sziasztok :)

Bírom, köszi, bár nem bánnám, hogy kis tanulásmentes időszak jöjjön :)

Hűűűha, nem semmi, ügyik vagytok :lol: Remélem jövőhéten össze tudunk futni, mi hétfőn megyünk mérésre :D
Vendég
 


Fú, Zsófi már 7 hónapos, amikor elkezdtünk itt fórumozni, kb. annyi idős volt, mint most Tamás..
 
 


Öregszik a csaj :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Most fedeztem fel délután ezt az oldalt, remélem nem zavarok, én is Dunakeszi lakos vagyok. Én most várom az első babámat, ami ha minden igaz kislány lesz. Már néha rámtör a szülési pánik, de aztán elég hamar elhesegetem, remélem nem lesz semmi komplikáció. Lehet, hogy néha "buta" kérdéseket felteszek, mivel nagyon kezdő anyuka leszek, de remélem senkit nem fogok lefárasztani.
Mindenkinek szép hétvégét kívánok. :)

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]


Dunakeszin az Alagliget lakóparkban eladó bruttó: 93 nm-es (nettó: 60 nm), nappali + 2 szobás tetőtéri lakás. A ház 2007-ben épült, teljesen újszerű állapotú. A lakáshoz 4 nm-es terasz valamint zárt kerti gépkocsi-beálló tartozik. Riasztórendszer kiépítve, minden ablakon redőny, a beépített konyhabútor az ár részét képezi. Ir.ár: 17,9 MFt
Gellén Orsolya 06 20 367 52 89

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Ajándékba kapott, de méretproblémák miatt, nem megfelelő 120x60x7 cm-es, bordázott, levehető huzatú habszivacs marac, bontatlanul eladó!

Ha esetleg valakit érdekel a 30/6804003-as telefonszámon egyeztethetünk!

Üdv Mindenkinek!
Ágnes
 
 


Sziasztok!

Én is dunakeszis leedő anyuka vagyok még 3 hetem van a szülésig
:-) Alig várom, hogy meglássam a kislányomat


Hűha.. Akkor karácsonyi babátok lesz.. :D Előre is sok boldogságot.. És ügyesen.. :wink:
 
 


Köszi szépen Igna igyekszünk mindent beleadni :-)
Ez lesz a legszebb karácsonyi ajándék amit valaha is kaptam


Sziasztok

Én egy olyan anyukát keresek aki mostanában szült Vácon
és nem volt fogadott orvosa.
Ha van ilyen nagyon szívesen venném ha elmesélné, hogy milyenek az ottani nővérek orvosok stb..
Előre is hálás köszönet


Sziasztok!

Légyszi ha valaki tudja írjon nekem választ ezekre a kérdésekre

1., Sajnos nem 26.-án szültem ahogy megjósolták még mindig nem akarodzik kijönni a baba szerintetek mennyi ideig lehet túlhordani és nem -e veszélyes azért írom mindezt mert kórházba nem szeretnék vonulni ha nem muszáj csak szülni szeretnék menni már oda.

2. Ha szilveszteri baba lesz akkor tényleg jár az államtól valami?

3. Amíg érzem, hogy mocorog nem lehet baja a kicsinek?


Sziasztok!

Zsófi túlhordtam, a dokim egy hetet várt, utána indította meg a szülést, nem tudom, Vácon mi a szokás, én nem ott szültem.

Úgy tudom, tavaly már nem kapotak semmit az újévi babák.

Szülés előtt elcsendesednek a babák, ez jó jel lehet ;)
Vendég
 


Sziasztok!
Figyelmetekbe ajánlanám : http://felicitas.qwertynet.hu/hu/index. ... ba_csomag/ 1évnél fiatalabb babák vehetik igénybe. (a kismama csomagot már ismeritek biztos)

Továbbá a következő oldalt is az érintetteknek: www.koraszulott.com

Üdv.
Ennn

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Ha tudnátok információt adni a most rendelő nőgyógyászokról a Dunakeszi Rendelőintézetben, azt nagyon megköszönném, ugyanis 3. fiam már lassan 5 éves, így kizökkentem a babázásból, most viszont úgy tűnik jön a negyedik baby,javascript:emoticon(':oops:') habár nem volt a terveink között. Most viszont sos keresek itt a rendelőben normális nőgyógyászt, mivel a MÁV-ba bejárást már nem tudom bevállalni. Terveim szerint majd Vácon szülök. Most fő a közelség és a kényelem.
Bényi Béláról megoszlanak a vélemények, Juhász Bélát dícsérte egy Váci anyuka, de Dr. Kovács Istvánról semmit nem tudok. Ha van infótok róluk, megköszönném. Jövő héten már el kell mennem nőgyógyászhoz.
Tényleg külön fogadják a kismamákat a Sztk. vérvételén? vagy valamit félreértettem?
Minden infót megköszönök.

illesera
 


A GÖDI WALDORF ÓVODA
BABA-MAMA JÁTSZÓHÁZBA

várja szerdánként 16.00-18.00-ig az egy évnél idősebb, de még nem óvodás gyermekeket. Óvó nénik, anyukák, gyerekek együtt játszanak, kézműveskednek, mondókáznak, verses-dalos játékokat játszanak, majd mesével búcsúznak egymástól.
Alkalmanként: 500 Ft
Érdeklődni: Somodiné Marianna 30/367-7287
Cím: Felsőgöd, Tél u. 2. (bejárat az Ősz utcából)
e-mail: godiwaldorf@gmail.com http://waldorf.god.hu

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Egy kedves irmerősöm kérte, hogy továbbítsam minél több anyukának:

"egy reklamozni, terjeszteni-valo csoportos foglalkozast ajanlok Nektek, amit Dunakeszin inditunk egyik kolleganommel, ime a reszletek:
Család születik…
(CSALÁDI) ÖNISMERETI CSOPORT KISMAMÁKNAK
Játékos és komoly beszélgetések tíz alkalommal
Párkapcsolat
Szülői szerep (anyaság, apaság)
Az új családtag
Félelmek – felkészülés
Változások - mert kellenek …
Csoportlétszám: 10 fő
Helyszín: Farkas Ferenc Művészeti Iskola (Zeneiskola) Dunakeszi, Bem utca 17.
Időpont: szerdánként 9:30-12:00
Első alkalom: várhatóan 2010. szeptember 15.
Záró alkalom: várhatóan 2010. november 17.
A csoportba való jelentkezést egy első interjú előzi meg.
Költség: 3300 Ft/alkalom – össz: 33 000 Ft
Jelentkezés:
Szentléleki Kriszta
pszichológus, pszichodráma asszisztens
20 8280896
Dr. Viszket Mónika
tanácsadó szakpszichológus
30 572 7598 "

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: