Új privát üzeneted érkezett!

Ismeri a doktorurat valaki?volt vagy jár hozzá valaki?
nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni vele kapcsolatba.
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Én csak jót tudok mondani róla! Mire lennél kíváncsi vele kapcsolatba? Én Dunaújvárosból jártam fel hozzá mert itt a városba nincs egy értelmes doki se. Kérdezz nyugodtan vele kapcsolatban!
 


szi kunimumi:azt mondták,hogy ő csak a soroksári rendelőbe van,a kórházba csak szűléseket vezet le,ezt mind a szűlésznőm mondta.Az sztk-ba be kell előre jelentkezni?
Pénzt adni kell neki?ha igen mennyit?
Tegező viszonyba voltál vele vagy magázódtatok?
Mindenbe lehet rá számítani?
nekem 7 het volt missed.ab spontán vetélésem,második baba lett volna.A volt orvosom cserbe hagyott és anyukám azt mondta menjek hozzá.Szóval akkor azt szeretném ha ő lenne az orvosom.
Kösz,hogy válaszólsz amire tudsz.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

szia!

Én a magánrendelésére jártam szigetszentmiklósra de össz-vissz 4-szer kellett odamennem vizsgálatra.
Az ultrahangot a kórházban csinálta de ott nem kért semmit. Tegeződni nem tegeződtünk de nagyon kedves és mindenben segít. Bármikor hívhatod ha valami problémád van. ha gondolod megadom a telefonszámát és szerintem ha felhívod akkor szívesen segít hogy hol kezdjétek el . 30/203-0400Ja és nekem a szülés egy élmény volt vele nagyon jól éreztem magam vajúdás alatt és szülés közben is.
 


miklóson merre van a rendelője és menyit kell ott fizetni?
akkor nem értem a szűlésznőm mért mondta hogy csak a soroksári rendelőben van még :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Kedves "Ittlakók"!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül betörök!Meg szeretném kérdezni, hogy nincs-e véletlen köztetek, vagy ismerőseitek közt olyan egyén, aki örülne egy golden retriever mamától és egy labrador papától származó kiskutyának? Ugyanis kedvenc háziebünk váratlanul megvemhesült, és nagyon szívesen adnánk ajándékba a kölyköket olyanoknak, akik örülnének egy kedves, jól nevelhető, kifejezetten gyermek-és családbarát kutyának. A kölykök március első vagy második hetében érkeznek, tehát úgy április végén, május elején lehetne őket elvinni. Természetesen az első oltást is beadatjuk nekik, ennek az árát mi álljuk, így a lehendő gazdinak erre sem lesz gondja. Nagyon szeretném, ha ezek a kis tündérek szerető gazdira találhatnának!
Kérlek Titeket, hogy amennyiben tudtok valakit, akit érdekelne a dolog, küldjetek nekem egy privit, és elküldöm a telefonszámom, hogy egyeztetni tudjuk a továbbiakat!
Egy kép, várhatólag így fognak kinézni a kutyuk, ez Anutájuk 3 hósan:
Kép

Előre is köszönöm a segítséget, és mégegyszer bocsánat, hogy így betörtem!
Minden jót Nektek!

 
 


szia!

Árpás utcába van de házszámot nem tudok ha halásztelek felől mész akkor a jobb oldalon van egy családi ház aminek olyan sötét barack színe van. Fogorvosi rendelő van még ott.
Azt hiszem most 5 ezer nála egy vizsgálat.
Ha gondolod megadom a rendelő számát mert időpontot ott lehet kérni egy kedves hölgy fogja felvenni de csak akkor veszik fel amikor a fogorvosi rendelőbe rendelés van mert akkor van valaki az épületbe. 24/515-940 De ha kérsz időpontot akkor meg is tudod kérdezni a házszámot
Légyszi írjál már ha voltál nála mert kiváncsi vagyok a benyomásodra. Nekem nagyon bejött most már rajta vagyunk a következő bébin. szia
 


Bocsi nem árpás hanem árpád utca :oops:
 


szia.majd csak márc 10-e körül fogok tudni menni ez tuti.de írok neked ha már voltam.és köszönöm szépen a segítséget és az infókat.
mégegyszer nagyon köszi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Nagyon szivesen. csak egy megjegyzés mennyire aranyos: tegnap felhívtam mert véreset pisiltem. bemutatkoztam és egyből tudta ki vagyok elmondtam hogy mi a problémám és elmondta hogy mitől lehet hova menjek és mit csináljak ja és persze tök kedvesen. Én nagyon bírom.
Szia
 


köszi hogy te is írtál a dokiról már most nagyon kedvelem pedig még nem taliztunk :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

engem is érdekelne mindenféle info a dokiról.
várom én is az élménybeszámolókat.
hogy érhető el a doki?

Üdv: aryvirag
Vendég
 


Szia aryvirag!

Ha figyelmesen elolvasod amit eddig írtunk akkor minden benne van ha nem baj nem írom le mégegyszer de ha valami más kérdésed van akkor csak írj és válaszolok rá.
 


Szia, kunimuni!

bocsi, ha egy kicsit értetlennek tüntem.
én elöször szeretnék menni hozzá, de a délpestibe, amikor rendel.
ezt szerettem volna megtudni, hogy lehetséges-e?
és a soroksári rendelő meg a szigetszentmiklósi rendelő nem tiszta, most akkor hová is induljak?

én is Dunaújvárosi születésü vagyok!

aryvirag
Vendég
 


szerintem neked a magánrendelésre szigetszentmiklósra kell menned.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én most járok hozzá terhesgondozásra, teljesen rendben van a doki. Voltam a soroksári és a szigetszentmiklósi magánrendelőjében is, a vizsgálatokat (ultrahang, vérvétel) a kórházban csináltuk, soron kívül!! Ez nálam külön plusz pont.. :D
Sőt, körbevitt bennünket a szülőszobában is a párommal.
Ja, a soroksári rendelőben kevesebben vannak, és nem kell bejelentkezni. Ha jól emlékszem, a cím: Rimaszombat u.
31. A szülésről még nem tudok nyilatkozni.. :)

Erika

KépKép
 
 


Szia aryvirag!
Én úgy tudom neki nincs rendelése a kórházban mert ott csak ügyel. de ha nem akarsz fizetni akkor soroksáron én úgy tudom hogy az sztk-ba rendel és nem kell fizetni. Még mindig itt laksz a városba?
 


a kórházba tényleg nem rendel.és akit nem a soroksári rendelőhöz tarozik azt magánrendelésre fogja hívni.ezt most tapasztaltam.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

köszönöm mindenkinek az infokat!

Kunimuni: már nem lakom a városba kb 1,5éve költöztem el, teljesen, de sokszor járok haza.

Ez a doki saját privát száma 30/203-0400?
Vendég
 


szia aryvirág!

Igen ez a saját száma. Bébit szeretnél azért akarsz hozzá menni vagy más miatt? Én nagyon meg vagyok vele elégedve és úgy gondolom elég rugalmas is. Ja és mindent meg tudsz vele beszélni. Remélem neked is bevállik mert ugye mi emberek nem vagyunk egyformák.
 


nekem bevált a doki nagyon jófej!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia

Örülök neki hogy bevállt! Te már terhes vagy? Mi most próbálkozunk. A kisfiam 20 hónapos lesz és csak decemberben jött meg először a szoptatás miatt és még nem jött össze. :( Dehát dolgozunk rajta.
 


vasárnap derűl ki hogy van e baba a pocimba vagy sem!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szorítok nektek hogy legyen
 


köszi ari vagy!!!!!!!!!!én is remélem hogy az lesz!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok sajnos nem baba,fals teszt volt!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sajnálom

én is ott tartok hogy volt egy nagyon halovány tesztem pénteken de vasárnap megjött de nem úgy ahogy szokott. Most várok péntekig csinálok mégegy tesztet aztán eldöntöm hogy felhívom-e a dokit vagy sem
 


drukkolok hogy sikeűljön neked!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia

Gratula neked! Örülök hogy nektek sikerült! :lol:
Szerintem nekünk ebben a hónapban sem mert pont akkor voltunk kisfiammal a kórházba amikor peteérérsem volt. Ilyen az élet.
Voltál már dokinál?
 


köszi a gratulációt.Még nem biztos lehet nektek is sikerűlt,mindíg vannak véletlenek!!!!!!!
holnap megyek orvoshoz!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia nitacska007

na mi volt a dokinál már tuti a dolog?
kiváncsi vagyok ám azt hittem megírod hogy mi volt
 


szia,bocsi.szerdán/30/án megyek vissza,akkor derűl ki,hogy fejlődik e a baba vagy ezt is elvetélem!
de hála égnek jólérzem magam nincs semmi baj,folsavat is szedek.Remélem szerdán jókat mond a doki! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia

Szintéhez jársz vagy végül valaki másnál döntöttél?
 


szintéhez járok és imádom,nagyon jófej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na tök jó hogy te is így gondolod!

szerintem nehéz lenne még egy ilyen dokit találni
 


Szia!

Na mi volt a dokinál tegnap?
minden rendben van? izgulok ám érted hogy ne legyen bajotok.
 


hát az uh szerint még csak 4 hetes a terhesség!a petezsák 1 hét alatt 6mm-ről 14mm-re nőtt a hcgm is szépen nőtt 1055-ről 15000 főlé ment.de babát még nem lát.jövő pénteken reggel megyek a dokihoz csinál uh-ot és ha nincs baba műtét!:( :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


de ha valami nem jó akkor miért lett 6mm-ről 14mm-es?
szegény gondolom most milyen állapotban lehetsz és ha műtét akkor mit csinál? Szegény hát most padlót fogtam
 


szia.a szűlésznő szerint élő terhesség csak a méhenkívülit kell kizárni!
ha nem lát babaát a doki akkor gondolom kikaparnak! :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia

a vonalzóbol itélve hogy levetted baj van ugye?
 


szia.tegnapelőtt ujra missed.abom volt.üres volt a petezsák! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia

Nagyon sajnálom! Remélem már nem lesz ilyenben részed! mit mondott a doki mitöl lehet hogy kétszer egymás után is ilyen probléma volt?
 


sajna nem udjuk miét,de én arra gondolok,hogy kevés volt a pihi a januári vetélés után.ugye az nagyobb terhesség volt 12.hetes volt! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szült valaki mostánában Dr. Szinte Andrásnál?
 
 


szia....én ugy volt hogy nála szülök de ott hagytam.mert bunkó volt nagyon!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy jelenleg mennyibe kerül egy vizsgálat nála?

Előre is köszönöm
 


ha sztk-ba mész akkor semmibe se kerűl!!!!!!ha magánba akkor asszem 5000ft........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm szépen a segítséget!
 


Szia Nita!

Már rég beszéltünk itt megmondod, hogy mi volt a konfliktusod vele? Csak, mert most várom én is a másodikat és nála akarok szülni megint. köszi
 


kunimumi..........az van hogy nekem két vetélés van a hátam mögött...a második nála történt...ő műtött........idáig nincs is gond......de miután terhes lettem a 4.héten elkezdtem barnázni....felhívtam és mondta hogy szedjem az utrót de nem fog segíteni...ez a baba is elmegy........na most szerintem egy kismamának nem ilyeneket kellene mondani..........a másik ahol betelt a pohár hogy az első uh-g után kérdeztem mikor találkozunk legközelebb....mármint uh-ra....ere ő majd....ráérünk........szerintem meg 2 vetélés majdnem egy 3. is nem játék!!!!!!
most egy sztk-s dokihoz járok aki emberszámba vesz....és igen is bátorított!!és most majdnem félidősek vagyunk a kisfiammal!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: