Örömmel tudatjuk mi is, hogy Abigél hétfőn, 29-én éjjel, kevéssel éjfél előtt megszületett (még éppen belefért a házassági évfordulónkba - dupla ünnep!)
A szülés fantasztikus élmény volt, iszonyú gyors - egy óra, magától -, és gátvédelem is volt, így boldogan ugrálok
Ha majd egy napon egy kicsit kialudtabb leszek, szívesen megosztom veletek a részleteket, ha kíváncsiak vagytok, persze... Abigél baba jól szopik, csak ettől persze fáj a hasa, nagyobbik felébred, stb, stb.
Megyek aludni
Üdv
Enőki



Tegnapi vizsgálat szerint még nagyon magasan van, bár mások szerint sokat ment lefelé. A MÉG egykénk nagyon érezheti a feszültséget bennem, mert olyan hisztirohamjai vannak, hogy ennek eredményeképpen öcsi/hugi szétveti a kuckóját a ficergéseivel. (még hogy nincs helye megfordulni...) Pedig úgy szeretném békésebben tölteni ezeket a napokat!










