Új privát üzeneted érkezett!

Lidke :) nálunk is van arcmosás, de nem langyossal....nem is jéghideg, de kézhideg. Nálunk eddig bevált.
És nálunk hisztinél ezt kérdezgeti: Mit csinálok? Mit csinálok? És nálunk is abszolút periodikus, van pár nap nihil, aztán meg egy olyan nap, hogy akkor rögtön elmegy a kedvem a kistesótól.
És akartam még írni, hogy olyan sok energiát kapok a soraidból, hogy ennyire sosem panaszkodsz a két picivel, pedig néha lehetne is akár, de még sosem voltál fáradt, meg nyűgös, meg akármilyen....
Kis latin fiúcska gyönyörű. :)

Nos, általában az igény szerint etetett babák nem olvassák a szakkönyveket. Benyó sem olvasta, amikor 5 hónaposan még mindig két óránként szopizott, hiába mondtam neki, hogy a nála fiatalabbak is már 4 óránként.... :lol: :wink:

Eszter, remélem szép ünneplés lesz. Állítólag holnap jó idő lesz.

Fanni baba is olyan szép. :) A foglikkal ne foglalkozz, majd összenő. :) Vagy ha nem, majd a maradandó tuti. :) Ettől még szép kislány. :)

Nekünk ma extra pörgős napunk volt, így Benyó már 8-kor bevágódott az ágyba, mi meg mos hawaikodunk. Pusssszzzz :)
Vendég
 


Eszti: köszi a megnyugtatást! Tudod csak amiatt idegesít a foga, mert anno az enyém is olyan volt, hogy a medencében jobban tudtam fújni a vizet a fogaim között, mint a vizipisztoly! :lol: :lol: Én is abban reménykedek hogy a maradandóak majd közelebb lesznek egymáshoz, ha meg nem, akkor úgyis trendi már a fogszabályzó :lol: :lol: Kézhideg víz :lol: Biztosan élvezik :lol: Nektek meg jó hawai-kodást! :lol:

Lidke: Igen, Eszti jól látja, ez már nekem is feltűnt, hogy Te még nem panaszkodtál, annyira jól csinálod, nem tudom mi a titkod!De az biztos, hogy példát lehet Rólad venni! Gyönyörűek a gyermekeitek! Tényleg, Keve hajta a járgányt? Névmizériát nagyon sajnálom. Hihetetlen hogy minden mást(kitöröltem amit először írtam ide) :lol: engednek már anyakönyveztetni, ezt a csodás nevet meg nem!Remélem végül megoldódik nektek megfelelően a dolog! Hisztit nagyon jól kezeled Te is!A nyelvvizsgáról csak annyit, hogy a lényeg az, hogy 4 pont kell hogy meglegyen a középfokú szóbelim.Úgyhogy jó lenne ha letudnám már végre tényleg! :lol:
Vendég
 


Hanna, kicsit későn már, de annál nagyobb szeretettel kívánok boldog szülinapot neked :)

Na, ez a hiszti, úgy látom mindenkinél menő. Nálunk ez a duma megy közben, hogy: Ez nem jó így nekem!. Nálunk is a langyos víz nyerő, bár én ezt még csak 2x vetettem be. A beszélgetés is bejön néha. Mondom, hogy Nézz anyára, utána megkérdezem, hogy mit is szeretne. Ha nem hergelte be magát teljesen, akkor elhüppögi, és próbálom megoldani a gondot, persze van, hogy nem sikerűl és jön a figyelem terelés.

Lidke: Már bocs, hogy ezt írom, de kész röhej, amit ezzel a névvel csinálnak. Mintha a Pentagonra kérnél bombatámadási engedélyt. :shock:

boscó: drukk a 4 pontért :)

Ma lejártam a lában, a Lili egy dekát nem aludt, viszont este 8-kor beszédűlt az ágyába. Kiváncsi leszek meddig nyomja a szunyát. Na megyek kanalat hajlítgatni :wink:

Kép

Kép
 

 
 

Drága Hanna!

Kívánunk Neked nagyon Boldog 2. Születésnapot!

Kép

Kép
 


Hannának nagyon boldog szülinapot!!!
és esőmentes bulit!!! :D

Lidke:
remélem sikerül a név herce-hurca...!!!

Boscó:
Neked is drukk a nyelvvizsgához!!

Pocakosoknak:
örülök, hogy minden rendben!!!!! :P

Hiszti:
szerencsére most nálunk nyugi van, viszont Patrícia keményen a kamaszkorba lépett, nagyon aranyos, segít, de vannak dolgai, ami miatt a hajam tépem... :roll:
12-13 éves osztálytársai másról sem beszélnek, mint hogy ki kivel jár, állandó fegyelmezés az egész órai tanítás, a normális gyerekek meg romlanak el sorba... :(

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Hanna
Nagyon boldog születésnapot! :D
Nagyon jó bulizást !!! Fényképeket kérünk a buliról.

Anita
Annyira örülök nektek. :D
Szerintem fiú lesz megint. :wink:

Boscó
Nagyon szép a lánykád. Így van , már lassan az lesz a ciki ,ha nincs fogszabályzója valakinek.. :lol:
Drukkolok, hogy meglegyen a 4 pont.

Lidke
Tényleg nagyon latinos Keve. Nagyon helyes a kiscsávó. :)
Bírod még apa nélkül?

Lyly
Bence se semmi kiscsávó. :)
Kicsit többet is írhatnál. Képet a házról!!
Szeretek ott lakni??

Eszti
Na mikor jártok erre nézelődni?? :)
Benyó nagyon cuki :lol:

Vali
Na mi van a combjaiddal? Szépülnek már? :lol:
Csajszi jól van? Már nem lázas?

Ildi
Eddig hányan jelentkeztek a talira?
Én is megyek csak nem írtam. :lol:

Csema
A te lánykád is gyönyörű. :D
Ezek szerint van barátod? :roll: Vagy rosszul olvastam. :oops:

Rólunk:
Valaki elátkozott minket Levi leesett a csúszdáról azt hittem kitört a nyaka, majd csak simán sikerült neki. Végül a motorral beakadt a lába vagy a kerék és ez lett a vége
:shock:
Kép Az alvás idejét végig bőgtem, annyira sajnáltam. :cry: :cry: Szegény, amikor tükörbe nézet sírva fakadt a látványtól. Nem volt hajlandó tükörbe nézni utána.

Na ennyi most kimegyünk, remélem, nem esik orra, mert ilyenkor tuti azt veri be. :roll:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


ÚÚ, Edit, jobbulást Levinek. :x
Voltunk ma megnézni a telket, de a páromnak nem jött be. :(
Vendég
 


Eszti: megint nézelődtök??? :wink:

Edit: szegény Levi, remélem hamar begyógyul!!!! :(

Ildi: találtál még valami használhatót???

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Sziasztok :)
Anita :)
Még nem is gratuláltam a pocaklakóhoz :)
Nagyon boldog és gondtalan pocakosodást kívánok :D
Kép
Remélem a rosszulléteid is hamarosan megszűnnek :)
Klassz, hogy minden rendben volt az ultrahangon :D
Egyébként nem baj, ha fiú lesz akkor is hívhatjátok Emmának :lol:

Eszter :)
Gratulálok Hannának a 2. szülinapjához :D
Kép
Nálunk a hisztire az vált be, hogy tudomást sem vettem róla. Nem is csinálja egyik sem :D
Igaz Peti soha nem is csinálta, legalábbis eddig :wink:

Eszti :)
Az Emma név nekünk is tetszett, de túl közel lett volna születésnaphoz :)
Merre felé nézelődtök mostanában?

Csema :)
Szófi nagyon szép kicsilány :D

Gyöngyi :)
Mikor Annamarival pocakos voltam túlhordásban mentem a klinikára és felállítottak a villamoson, hogy adjam át a helyemet :D Most meg már le se tudok ülni, mert a fiatalok MP3-aznak és ahhoz nagyon sokat kell pihenni:D De ezen már meg sem lepődöm :lol:
Nem semmi anyósod :D Remélem tényleg sikerült elintéznie, hogy soron kívül fogadjanak kedden :)

Ildi :)
Irtó rendes vagy, hogy le akarod venni a vállamról a terhet, de még jól bírom :D
A játszóházas ötlet is jól hangzik :)
Natus nagyon édes ebben a "neki való" cipiben :lol: :lol: :lol:

Cory:)
Drukk a beíratáshoz :) Hihetetlen, hogy már ennyi idős Balu is :shock:
Rohan az idő...
Liza nagyon aranyos, hogy már kezdi a szobatisztaságot :)

Boscó :)
Drukk a nyelvvizsgához :D
Fannika nagyon szép :D A fogai miatt meg ne aggódj. Annamarinak is volt rés a fogai között, de a maradandók már jól jöttek ki. Ha mégsem megnyugtató, akkor vidd el egy fogorvoshoz :wink:

Mamacka :)
Most már nagyon a finisben vagy :D
Lakásba teljesen odaköltöztetek?

Olgo :)
Klassz, hogy így jelez Emmácska, hogy minden rendben vele :D Megnyugtatja anyukáját :wink:
Kell néha egy kis gyerekmentes nap. Hamarosan úgy is babához lesztek kötve :)
Mi el akartunk menni apával egy hétvégére, de most jöttem rá, hogy már kicsúsztam az időből :roll:

Lidke :)
Sikerült szerezni oltóanyagot Dévának?
Ha hízik rendesen Déva, akkor szerintem nincs miért aggódni. Lenne mit kapnia enni épp csak vigyáz a vonalaira :D Igazi nő :lol: :lol: :lol:
Keve nagyon nagy fiú már. Szerintem nagyon hasonlít apára, de az arca lágysága az a tied :D
Az anyakönyvezéshez nagyon drukkolok :)

Melitta :)
Akartalak már hívni, de így is jó.
A caulophyllum-ból melyik pocentiálut kell szedni mikortól és mennyit?

Tünde :)
Sajnálom, hogy az osztálytársak rongálják Patríciát :( Ez szinte kivédhetetlen :(
Hogy állsz a sulival? Lassan jönnek a vizsgák, vagy most már csak gyakorlat van?

Edit :)
Atyám, szegény Levi :shock: Nem semmi az orrocskája :(
Remélem gyorsan meggyógyul. A felszívódást segíti a fekete nadálytő krém. Legalábbis nekünk eddig nagyon szupi volt.

Rólunk:
Még az életben nem jutottam be ilyen gyorsan a Nagyvárad térre, mint péntek reggel. Felőlem lehet minden nap sztrájk :lol: Olyan jó volt, hogy nem volt egy szál autó sem az utakon :D
Szóval pénteken voltam CTG-n. Pocakbaba nem akart nagyon mozogni, persze előtte, meg utána szétrúgta a ház oldalát :lol:
A doki szerint nem fogom kihúzni a végéig, hát majd meglátjuk. Csütörtökön megyek újra CTG-re, meg ultrahangra is.
Amúgy tele vagyok energiával, pakolok, rendezkedek egész nap, már amennyit Peti hagy :lol: Készülök a baba fogadására :D
Tegnap itt voltak a nagyszülők is, így a pincét is rendbe tudtuk rakni.

A nevet illetően még nincs teljes megoldás, de az már biztos, hogy Dorina lesz :D

Petka is nagyon várja már a kistesót. Simogatja a pocakomat, minden nap ő keni be krémmel... Ha megkérdezzük tőle, hogy mi van a pocimban azt mondja, hogy tesó :D És a nevét is megtanulta nár Dondinak hívja :lol: :lol: :lol:

Puszi

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
 


Annácska!
http://www.simonmed.hu/hirekb.php?hid=35 :lol:
Hajrá-hajrá!

Puszi

Kép
Kép
 


Melitta :)
Köszi az infót!
Király ez az oldal :wink:
Lassan itt a célegyenes, így már ideje ezen is elgondolkodni.
Egyébként te hogy állsz az előkészületekkel? Ruhácskák, kiságy stb? :wink:

Puszi

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
 


Annácska!

Sehogy. :oops: Tegnapelőtt előszedtem Zazi ruhácskáit és rájöttem, hogy neki egy csomó vastag rugija volt... így mivel a csöppség full-nyári baba lesz, mehetek körözni... Még az a szerencse, hogy Zazi hordott elég színes, vidám napozókat és zömmel én abban fogom járatni jóidőben, plusz a kulcs a body lesz. Szóval nem viszem túlzásba. Kiságyunk van, hordozókendő, babakocsi szintén, így csak nekem kell összepakolni. De én még ráérek, nem? :wink: :lol:

Ma lehet, hogy Lurdyzunk. Nem jártok a téren? Egy fogócska a parkban?

Kép
Kép
 


Most apa elviszi a gépet, ha jó nektek, akkor csörr! Vagy bárki másnak! Orczy-kert? Eső esetén ikeja? Ad-hock tali ma du.?

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Szóval szervezzük itt a naaaagy talit! :D Csak egyszerűbb! :D

A szülinap megvolt, jó volt. :D Hanna nagyon nagyot játszott a szomszédékkal. :D Mi is jól éreztük magunkat. Anyósom csak 2x akasztott ki. Ez egész jó arány. :D

Képeket teszek majd fel... csak előszedem a kábelt. :D:D

Puszi mindenkinek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Hiszti: nálunk is van néha, de főleg a nyáron voltak durvák. Mostanában le lehet kenyerezni azzal, hogy nézzünk Csimmá kandujt, meg Noddi kajácont!

Szóval ma megállapítottam, hogy felnőtt nagylányom van. Este szólunk neki, hogy mehet a kiságyába aludni, ekkor elindul puszit ad nekem meg apának és egy hang nélkül beköltözik a kiságyába és lefekszik aludni. Reggel a bölcsiben pedig átöltözünk, szól, hogy "Anya! Puszi!" és szépen bemegy játszani. És ma a bölcsiben szólt, hogy neki pisilnie kell, szépen pisilt a vécébe, megtörölte egyedül, és lehúzta a vécét maga után! És már mindent magyaráz és megért. Például egyik este kilogikázta: Anya dojozik, nincs cici, anya nem dojozik, van cici!

Tali akkor mikor, merre? Én is benne vagyok a gödöllőiben is, meg egyéb alternatív ötleteket is szívesen veszek.

Pusza mindenkinek!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
 
 


Melitta :)
Zazinak nagyon boldog 2. szülinapot :D
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
 


Boldog 2. Zazi napot! Juhhéééé
Vendég
 


ZAZI!!!

Boldogságos 2. születésnapot Neked!!!

Kép

Anita
Kép
Kép
 
 


Zazinak
Nagyon boldog szülinapot!!!!!! :D :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Drága Zazi!

Nagyon Boldog 2. Születésnapot kívánunk!

Kép

Kép
 


ZAZI!

Nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Zazi!

Itt is boldog szülinapot!!!! :D:D
Remélem a héten tudunk talizni! :D


Idli!
Mit szólnál egy csütörtökhöz, mint tali? Mondjuk Örs?

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Ha délután lenne az a tali csütörtökön, akkor én is mennék Benyóval. :)
Vendég
 


Zazinak nagyon szép és boldog szülinapot!!!


Annácska:
nekem is tetszik a Dorina név :lol: :wink:
Suli: május 31-én lesz a gyakorlati szintvizsgám, június 4-én és 11-én az elméleti.

Beszéljétek meg a talit, aztán majd mi csak megyünk!! :D


Zazinak és utólag Hannának (bocsi :oops: :oops: :oops: ) nagyon boldog 2. szülinapot :)

Kép

Vali

KépKép

KépKép
 


Zazinak boldog születésnapot!!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Zazi, nagyon boldog születés napot

Kép

Kép
 


Zazi,
boldog szülinapot Neked! Kép
 
 


Zazi!!! Mi is kívánunk sok boldog szülinapot!!!!!
Vendég
 


Talira csak szombati napot gondoltatok? Mert,ha vasárnap is ok, akkor a 15-e is lehet. Boti úgyis ébred, tehát nem gond a felkelés :D

Anita
Kép
Kép
 
 


Zazinak nagyon boldog szülinapot!!!!!
Kép


ma bejátuk fél Magyarországot, több mint 6 órát ültem a kocsiba, holnap jövök :wink:

emileket megkaptam, oké,akkor június, és szervezzük itt tovább.

Eszter, csütit még nem tudom, holnap kiderül(elméletileg holnap, vagy csütörtökön jön az ajtós ajtót szerelni) :wink:

pusszancs, holnap jövök

vas
 
 


Bocsi, hoyg nem tudok jönni, de nagyon zsufi napjaim vannak :(
Olvasni olvasok, amikor csak tudok, csak már írni nem jut időm. :? Talit mindenképpen figyelemmel kísérem, mindenképpen szeretnénk ott lenni!

Ildi: Látom nálatok is zajlik az élet :wink:

Nálunk pont most szerelik fel a karnisokat, holnap végre lesz szép függönyöm!!! :lol:

Vali

KépKép

KépKép
 


Nálam is az a helyzet, mint Valinál... Csak nálam nem szerelnek karnist. :)
Melóba azt sem tudom merre vagyok arccal. Koordinátor lennék, de mindent csinálok még mellette. Asszisztens, HR-es, Logisztikus, Folyamatszervező, stb. Szal időm semmi. Reggeli közben olvasom a Babanetet, meg az ebéd utáni 10 perces kajakómában. Meg ilyenkor, de most is rohanok, mert itt van 2 kosár ruha, amit be kellene építenem a szekrénybe...

Úgyhogy PUSZA!

Joccaka!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Zazinak Boldog Szülinapot!
Kép

Rólunk: Tünci a bölcsiben önállóan vécézik. Itthon nem.
A nyelvvizsgám nem sikerült 51% lett csak. :( De nem vagyok kétségbeesve, nagyon sokmindenkinek nem sikerült, úgyhogy nem csak én vagyok béna.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
 
 


Szép jó reggelt!

Zazinak utólag is Boldog Szülinapot kívánunk!!!

Hiszti, Nálunk is gyakori, de simán ott hagyom, így ha látja nincs hatás abba hagyja.
Ma reggel közölte Velem:
Anyuka én nő vadok!!!
Padlót fogtam :lol:

KépKép
 
 


Sziasztok!
Végre a betöltött 38. héten eljutottam ctg-re a kórházba!
Megnyugtatott, hogy egyáltalán nem volt nyomor még az alternatív szoba is szabad volt! ...szeretnék megint bejutni...
Felkértem a szülésznőt, már csak azért megy az ima, hogy ne frontosak legyünk! :) valahogy majd csak lesz...

Eszti képzeld tök aranyos volt, mindent tudott az előző szülésemről, állítólag végig kísérte telefonon az egészet... azért erről jó lett volna hallani az ottaniaktól...

Minden rendben velünk kicsit bealudt a manó de felráztuk és kapott egy kis csokit is... még egy fájást is produkáltam.
Legközelebb 28.-án kell mennem ha addig még egyben leszünk... amit nem tartok valószínűnek... ha öcsi is hozza a formát és úgy születik mint Áron akkor ma lesz a nagy nap... bár ezt sem hiszem, igaz még rám vár, hogy Áronomat a nyakamban cipeljem fel a harmadikra... :) :) :)
és még némi pakolás, bútortologatás is! :)

Még a héten ránk várna egy csomó dolog, lakcímet kellene módosítani és nem ártana még egy utolsó ultrahangra is eljutni...

Kép
Kép
Kép
 
 


Zazi
Isten éltessen!

Kép
Kép
Kép
 
 


...ja és második tökösöm sem lett szülinapos... Vasárnap 31 lettem... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
 
 


Szelivi:
nagyon ügyes Tünci a wc-vel, nálunk még nyoma sincs, igaz, hogy elhanyagolom a kérdést... :oops:
sajnálom a nyelvvizsgát, de majd legközelebb hátha szerencsésebb leszel!!!!

Mamacka:
látod, nem kell annyira izgulni, még az is lehet hogy az alternatívba kerülsz!! :)

Csatlakozom Vali és Nancsi időhiányához, a gyerekeim is élik világukat (egész jól), én meg csak tanulok, tanulok...

Csema:
pici nőcid van :lol: , legalább már most van ÉN tudata :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Sziasztok!

Biztos nem emlékeztek rám,de egy időben írogattam ide hozzátok!
Azóta is olvaslak titeket,csak az írás valahogy nem az én műfajom!

Most viszont lenne egy kérdésem azokhoz az anyukákhoz akik használnak hordozókendőt!
Mikortól lehet ültetve is beletenni a picit a kendőbe,és mennyire kell szorosan magamra kötni?(Ez a fekvehordozásra is vonatkozik)

Előre is köszönöm a válaszokat,és bocsánat a bepofátlankodásért!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
 
 


Tünde, és mi újság Patríciával és a kamaszkorral? :D Dorina akkor megnyugodott picit?

Csema, édes a nőcid :D

Annna, bocsi, én nem használtam eddig, ezért nem tudok segíteni.

Ildi, na merre jártál?

Hiszti, asszem Boti sajna világbajnok benne. Igyekszem következetesnek lenni, de vannak időszakok, mikor tombol bármennyire próbálom megelőzni a kétes szitukat. Most kopp-kopp pár napja nyugi van, egy-két nyafit leszámítva teljesen rendben van a gyerek :D Viszont nálunk nagyon változó mi jön be: nem figyelek rá, figyelemelterelés... sokszor ezek mind nem segítenek, mert iszonyatosan bele tudja ám lovalni magát. Na, meg még mindig tud önveszélyes lenni, mert csapja magát hátra, de még mindig előfordul,hogy fejel(ne),ha nem kiabálnám el magam,h ezt meg ne tedd! Aztán lemosom az arcát én is. Van,hogy még ezután is hüppög, és kiabálja,hogy "nincs hiszti Botond" :D

Anita
Kép
Kép
 
 


na azért két oldal tanulás között belestem...

Annna: gratulálok a kicsidhez!!!! :)
Én sem használtam kendőt, de majd jönnek a többiek!!

Anita:
Patríciával csak az a gond, hogy az osztálytársai többsége nem tanul, hazudozik, fiúzik/csajozik...stb. A szülők meg hagyják...
a szülőin egy lány anyukája kifejtette, hogy ő nem szól bele kicsi lánykája életébe, azt csinál amit akar... :shock: :roll:
ilyen hatások érik, úgyhogy mostanában hozott rosszabb jegyeket is, ez nem is lenne nagy baj, csak nem mondta el, én vettem észre
sok mindent megbeszélünk, de sok mindent nem mer elmondani, kényszeríteni nem lehet erre, viszont a hazugságért bünti jár, úgyhogy most nem mehet 3 napos osztály kirándulásra (képzelem mik lesznek ott :roll: )

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Sziasztok

Valami gáz van a mail-el, de jelzem, hogy részemről oké.
Ildi a kis rigolyás :) , hogy legyen a kaja, pia dolog? Mindenki vesz valamit, majd bedobjuk a közösbe, vagy dobjuk össze a zsetont és valaki nagy bevásárol?

annna: gratulálok a picihez. Én is passzolok :roll:

Csema: Hiába aki lány, az lány

Megyek, mert ez a lány még mindig fennt van. Nem akar aludni :shock:

Kép

Kép
 


Hali!!

Hú, Edit szegény Levi hogy néz ki :shock:
Javulgat már?

Anita, el kellett mennünk egy közjegyzős szerződést aláírni Vas megyébe :shock: , 220-220 km oda-vissza, 6, 5 óra a kocsiba, fél órát vártunk a közjegyzőre, 10 perc alatt megvolt minden, egy-egy órát ültünk a dugóban Pesten.
Durván ennyi :shock:
Így baromi fáradtam értem haza :wink:


Eszter, most telizett az uram, pénteken jön az ajtós, így jó a holnapi nap talizni. :D
Mikor, és hol, és ki jönne még???? :wink: :wink: :wink:

Tünde, hú, de nehéz lehet egy kamasszal(nekem még 1-2 évem van, bár már vanank dolgai Leventének is)

Csema, édes a kis nőcid :wink:

Hisztis gyerekeknek meg vizet!!!!! :D :D :D :D
Natus még csak egyszer kapott egy kis fröccsenést, meg is lepődött.
De nálunk is megy a hiszti gőzerővel.
Mikos anyósék vigyáztak rájuk múltkor, 2 napon kerseztül csak hisztizett :D :D


Annnnna, gratula a kicsi fiúhoz!!
Emlékszünk ám rád :wink:
Kendőben sajnos nem tudok segíteni :D

vas
 
 


Gyöngyi, hát ja az vagyok, mindig van valai kínom :wink:
Szerintem úgy kéne, hogy előtte megbeszéljük, hogy ki mit hoz.
Hogy mindenből elgendő legyen: nehogy legyen 30 liter üdítő, hús meg csak két szelet, meg 40 zacskó ropi :lol: :lol:

Ezeket az előtte lévő hetekbe megdumáljuk.
Persze, ha mindenki rábólint a június 8.-ra :D
(én meg viszek szülinapi tortát magamnak :lol: :lol: :lol: )


Szerintem az egyvalakis bevásárlás az túl sok lenne annak az egyvalkinek :wink:
vas
 
 


Tünde, még néztem az AA prestige-t, meg a Jean d'Arcel-nek a Naturelle sorozatát. :D
Mást már nem, 4 után mi is eljöttünk, aztán még beugrottunk az Arena Plazába. :D
vas
 
 


Annácska, a szombati napról:
még nem tudom hánytól meddig dolgozik az uram, és nekem kell-e a kicsiket Fótra vinnem, vagy ő viszi, és majd ettől függ, hogy inkább a XV.-ker-ben talizzunk-e valahol, vagy az Őrsön.
De szerintem pénteken kiderül. :)
vas
 
 


Sziasztok!

E-mail nem megy át. Most csak annyi, hogy nekünk is jó az időpont. Attilának lehet, hogy fellépése van aznap, akkor ő nem jön. Én szivesen csinálok tzazikit (ha már az uram görög :D ), meg horiatikit (görög salátát). Vélemény?

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Sziasztok!

Zazi mindenkinek köszöni köszöntéseket! Igazán tetszettek neki a képek, de a legjobban a mosolygós szmájlit szereti. Azokért odavan!

Mamacka! Isten éltessen utólag is! Én is töltöm szülés előtt a 31-et! :)

Tali: nekünk úgy tűnik jó, akkor majd egyeztessünk hogy mit tegyünk a batyuba.

Annna! Gratulálok a második babácskához! Kendő: újszülött pózban kellene felkötnöd, amíg nem tartja a fejecskéjét stabilan. Annyira kell megkötnöd, hogy stabilnak érezd, de neki ne legyen szoros. Igazából olyasmi, mint ahogy a kezedben is tartod. Akkor sem szorítod... szóval próbálgasd csak, szólni fog, ha nem tetszik neki! :wink: :lol: Remélem segítettem.

Puszi mindenkinek

Kép
Kép
 


Edit! A telcsink megint bé van szarva... majd szólok, ha jó...
És ne izgulj! Zazi felismerte Levit!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: