Sziasztok!
Ma egész nap nem voltunk itthon! Visszaolvastam, de most nem emélkszem már mindenre!
Anyjuk!
Nagyon jó lett a párna is, meg a kiságyba való cuccok is! Ja, meg a parketta is!
magdolnam!
Remljük nincs semmi gond.... jó a + hozzáállás!
Mi ma Göteborgba mentünk! Nagyon jó nap volt! Először IKEA-ba mentünk! végülis nem sokmindent vettünk, de csupa hasznos dolgokat! Szinte mindent babónak vettünk, talán azokon kívül csak műanyag ládáklat ami arra kell hogy a paprika és paradicsom palántákat elültessem!

(ja, mert kaptam magyarországról magokat- itt nem lehet paprikát kapni (csak kaliforniait) és néha ugy ennék már lecsót...... így most próbálkozom

).
Babónak vettünk 3 polár pokrócot ( hogy legyen a babakocsiba is, meg az ágyba is) meg két felakaszthatós tárolót vettnk, amibe még ruhákat tudok rakni! (szekrényt már nem akartunk). Kis sima fehér mini törölközőket vettünk még, és egy képkeretet (amibe a tesómtól kapott képet tudjuk rakni, ami a gyerekszobába kerül) ja, és függönyt (de csak sima narancssárgát - nem kellett sötétítős, mert van redőny... csak hogy mégis legyen valami)!
Majd most már ha be lesz rendezve az egész szoba, akkor csinálok képeket, és akkor teszek fel majd ide képet!
Utána meg egy Univerzum nevű múzeumban voltunk! Nagyon jó volt! Volt egy rész, ami tengernek volt megcsinálva, olxan mint otthon a tropikárium ahol halak rákok, és cápák is voltak.... van egy nagy rész, ami esőerdő...(de komolyan..... igazi esőerdei növényekkel, állítokkal, rohadt meleg van benn, és pára

) Volt egy rész, ahol meg kisérleti dolgokat lehet kipróbálni, és még egy ahol pedig "mérges szépségek" vannak....(kígyók, pirannyák, pókok, skorpiók....) Nagyon szupi hely! (4 órát sétáltunk benne)
Aztán meg mielőtt hazajöttnk, elmentünk egy kínai étterembe...és sikerült nagyon finom kaját kifognom!

Rizs (azt alapból hoznak hozzá) grillezet csirkefalatkák voltak ilyen fapálcikás nyárson....és mogyorós szósszal volt leöntve, meg nagy darabokra vágott zöldségek és ananász volt mellé!
Bocsi, hogy ilyen bőbeszédűre sikeredett!!!
