Andkata, valóban nem lehetett egyszerű a szüleidnek

és elképzelem, milyen lehetett, amikor először megtudták, hogy ikreik lesznek... és ezután, amikor másodjára is megtudták
Ronix, én sem mennék kirándulni. Főleg veszélyeztetetten nem.
Én meg császárosan láttam természetesen szült mamikat szenvedni
igazából azon múlik, ki milyen alkatú, és mennyire viseli meg a szülés.
Megértem a félelmeiteket. Én attól félek, hogy mivel nincs más élményem, már eleve nem is tudok mást szülést magam elé képzelni, mint a császárt, és nem akarom, hogy épp emiatt zárjam el agyban a babámat a természetes szülés lehetőségétől.
Igazából emiatt jöttem, hogy elmeséljem nektek: tudom, hogy nagyon ufóul hangzik, de olyan boldog vagyok, hogy a cégeknek van ügyfélszolgálatuk!!! Sikerült úgy elkavarnom az összes adóbevalláshoz szükséges papírunkat, hogy a párom hetek óta, a lakás többszöri felforgatása után se találta meg őket... végső elkeserdésben telefon a zöld meg kék számoknak... és még ma postáznak mindent! Tudom, hogy egy rakás pénzt befizetünk amúgy nekik, de olyan boldog vagyok! Megyek is, és veszek extra mappákat minden fontos papírunknak!
