Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Mint a címből látszik Dunakeszi alsón lakunk. A kicsinyke lánykám 2005.01.17 én született. Már nagyon mozgékony, ill. szerintem szívesen ismerkedne hasonló korú kicsi babákkal.
(Meg lehet hogy nekünk sem ártana egy kicsi letye-petye.. ;) )
 


Ha jó minőségű és olcsó baba és kismama ruhára van szükséged, keresd Irénke honlapját.
http://www.g-portal.hu/portal/baby-mami/
Gyors, pontos csomag küldés, mérsékelt árak.
Minden érdeklődőt szeretettel várok.
Irénke
 
 


Kedves Anyukák,

Fóton lakom a kis családommal és gyed kiegészítésként,
Parfümöket – ismert illatok alternatív illatait pl.: Davidoff, Charel, Escada, Gucci, Giorgio Armani, Kenzo, Naomi Campbell, Christian Dior, Calvin Klein, Hugo Boss

Tusfürdő 200ml - 1200 Ft, Golyós dezodor - 890 Ft, Tollparfümök 8ml - 1400 Ft, Deo Spray Women 75ml - 1200 Ft, After Shave for Men 50ml 1600 Ft, Ferromon Tartalmú illatok - 3150Ft

és Fehérneműket – tanga 325Ft, teli és francia bugyi 455Ft, melltartó 780Ft - 910Ft, szoptatós melltartó 950Ft, trikó 910Ft - 1170 Ft, zoknik 455 Ft - 715 Ft, babydoll 1820 Ft, bodyk 1820 Ft - 1950 Ft, polók/ s-xxl 1560 Ft, xxxl 1950 Ft

értékesítek. Ha érdekelnek a termékek vagy esetleg te is szeretnél egy kis pénzt keresni kérlek keress meg, Németh Beatrix 06-30-639-9820 telefonszámon vagy a branne.b@invitel.hu e-mail címen.

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 

 
 

Sziasztok!

Ez fontos:

Ezt olvastam egy másik fórumon:

"Tudomásomra jutott hogy Skripeczky István volt önkormányzati képviselö,
MÁRCIUS 30.-ÁN 18-HKOR gyűlést szervez a Széchény u-i állt isk.-ban az
ÓVODAI helyzetről. Az illetékeseket is meghívja. A helyi tévétől is jönnek. Szóval minél többen kellene elmennünk. Kérek mindenkit terjessze az időpontot.
MINDEKIT SZERETETTEL VÁRUNK, AKI OVIT SZERETNE DUNAKESZIN.
Visszajelzést szívesen vennék a részvételt illetően"

(Mivel már bemásolva olvastam nem tudom kinek kell visszajelezni, viszont sztem inkább az a fontos h minél többen menjünk el.)

Üdv,

cs


Sziasztok Lányok!

Szülés után nőtt a lábam, így sajnos van egy pár cipőm ami feleslegessé vált, ezért kiárusítást végzek 38-as, 39-es cipőkből. Pár ezer forintért adom őket. Ha valakit érdekel, hívjon Bea 70/366-9936.
 


ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
8 db rugdalózó 800,-/db, 9 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 3 db napozó 500,-/db, 10 db hosszú ujjú body 600.-/db, 6 db atléta 200,-/db, 4 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db, 1 db nadrág 800,-. 2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-, 1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!!

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!!

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu
 


Dunakeszin az Alagliget lakóparkban eladó bruttó: 93 nm-es (nettó: 60 nm), nappali + 2 szobás tetőtéri lakás. A ház 2007-ben épült, teljesen újszerű állapotú. A lakáshoz 4 nm-es terasz valamint zárt kerti gépkocsi-beálló tartozik. Riasztórendszer kiépítve, minden ablakon redőny, a beépített konyhabútor az ár részét képezi. Ir.ár: 17,9 MFt
Gellén Orsolya 06 20 367 52 89

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Ajándékba kapott, de méretproblémák miatt, nem megfelelő 120x60x7 cm-es, bordázott, levehető huzatú habszivacs marac, bontatlanul eladó!

Ha esetleg valakit érdekel a 30/6804003-as telefonszámon egyeztethetünk!

Üdv Mindenkinek!
Ágnes
 
 


Hahó, sziasztok!

Életbevágó kérdés: nem tud valaki egy megbízható bébiszittert itt Dunakeszin? Most hagyott el minket Szilvi néni egy minden napos gyerekvigyázós meló miatt és én kétségbe vagyok esve.

Itthonról dolgozom és heti 1 délelőttre lenne szükségem (8-tól délig) ill. ha el kell mennem otthonról (ez sajnos kiszámíthatatlan) akkor jönne a segítség. Hát főállást nem tudok biztosítani, de a heti egy fix az biztos. Annyira nem szeretnék valaki ismeretlent az internetről.

Kedves Lányok, aki tud valakit ajánlani, borzasztóan hálás lennék. Nagyon nehéz ez így, hogy senkit nem ismerek itt Dunakeszin :cry: . Bennetek összes reményem.

Bogi
 


Sziasztok!
Figyelmetekbe ajánlanám : http://felicitas.qwertynet.hu/hu/index. ... ba_csomag/ 1évnél fiatalabb babák vehetik igénybe. (a kismama csomagot már ismeritek biztos)

Továbbá a következő oldalt is az érintetteknek: www.koraszulott.com

Üdv.
Ennn

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


A GÖDI WALDORF ÓVODA INFORMÁCIÓS ESTET TART
február 24-én és március 24-én
Az érdeklődő szülők megtekinthetik az óvoda épületét, megismerkedhetnek az óvónőkkel, akik szívesen válaszolnak a Waldorf- pedagógiával kapcsolatos kérdéseikre.
Az estek 18:30-kor kezdődnek.
Érdeklődni: Somodiné Marianna (óvónő) 30/367-7287
Pénzes Barbara (szülő) 30/606-2494
Cím: Felsőgöd, Tél u. 2. (bejárat az Ősz utcából)
e-mail: godiwaldorf@gmail.com http://waldorf.god.hu

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Kedves Dunakeszis Anyukák!

Hol vagytok?Smile) Senki nem akar dumcsizni?
Gyertek írjatok, barátkozzunk!!!
ÉLESSZÜK fel a topicot!!!

Na ki lesz az első???

ÜDV Mindenkinek Very Happy Very Happy Very Happy
mimi100
Dunakeszi
 
 



Gyermeknapi Mini Mulatság
Dunakeszi-alsón
lelkes szülők szervezésében:

Szeretettel várunk mindenkit
2011. május 28-án, szombaton 9.00 – 13.00 óra között
a játszótér környékén!

Programok:
• Aszfaltrajz 9.00 – 10.30
• Arcfestés 10.00 – 12.30 (korlátozott a létszám)
• Kézműves foglalkozás 10.00 – 13.00
• Mondókázás, körjátékok 10.30 – 11.00
• Játékos vetélkedők 11.15 – 11.45
• Családi futás 9.30
• „Városnéző” minivonat 9.00 és 12.00 között (300.-/fő)
• Bábelőadás Tücsök Báb-Színház 11.00
• Jurtaállítás Árpád Nemzetség Honfoglaló Kézműves Egyesület 9.00
• Ugrálóvár a Pinokkió Ovi közreműködésével
• Lufihajtogatók, Tombola, Büfé

A programok lebonyolításához várjuk a lelkes, ügyes kezű anyukák, apukák
jelentkezését, a tombolához nyereménytárgyak felajánlását, illetve minden
újabb ötletet, programjavaslatot, felajánlást az alábbi elérhetőségeken:
+36-30-63-64-699 vagy szekeszi@freemail.hu

Gyertek el minél többen!



(Eső esetén a program sajnos elmarad.)
 
 


Hello Mindenkinek!!!

Használja,olvassa még valaki ezt a fórumot???
Remélem igen:)))

Én azért gondoltam hogy írnék ide mert van egy 3éves kisfiam és nincs igazán társasága:(((
Szeretnék ezen változtatni! Úgyhogy arra gondoltam jó lenne egy-két helyi anyukával megismerkedni,közös programokat csinálni gyerekekkel,szülőkkel...összebarátkozni stb!!

Elmenni sétálni,játszótérre,összejárni ilyenek.!

Aki úgy gondolja..írjon!!!
timea8611
Dunakeszi
 
 


Sziasztok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára beatrix72 2012.12.13 16:24-kor.
 


Sziasztok !

Akit érdekelne Dunakeszin egy új játszóház bölcsi -ovi pótló hely kérem jelentkezzen ,hogy fel tudjam mérni az igényeket .

Lenne állandó csoport és játszóház ahova akár egy -két órára is be lehet jönni:).
Elsősorban az Alag- lakópark környékére gondoltam ott nem találtam hasonló helyet ,de várok más ötletet is ,.
Vannak akikkel már kapcsolatban vagyok ,de minden segítségre szükségem van és hálásan köszönöm az érdemben segíteni tudóknak:)))))))

beatrix72@indamail.hu Szakképzett csecsemő és gyermekgondozónő -óvónő

Beatrix
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron