A baba portál - Babanet.hu

Új privát üzeneted érkezett!

Társalgó főoldal » Várandósság » 2008 nyári kismamák


Sziasztok csajok!

Előkerültem én is, visszaolvasni lehetetlenség, remélem, mindenkivel minden oké!

Muffin, hihetetlen, milyen szuperul sikerült a műtét!

Csak futólag láttam, hogy Fisher Price-os játékokról is volt némi szó, nem tudom, írta-e vki, az Auchan katalógusban most akciósak, pl a tanuló kutyus, amit a Tescoban a múltkor 10ezerért láttam, 6ezerért van.

Ez a kürtőskalács nagyon szuperül fest, a kéztörlő papír belsejével csináltad, Dodó?

Mi jól vagyunk, csak csütörtökön bementünk a Heim Pálba alváslaboros vizsgálatra, merthogy gyakran riasztott a légzésfigyelő. Sokat meditáltam, kitegyem-e ezeknek a vizsgálatoknak esetleg tök feleslegesen Mancikánkat, de aztán olvastam itt, hogy írtátok páran, hogy Xidő után először riasztott, nálunk meg ez elég gyakori volt, úgy, hogy már a gyártó képviselőjével is beszéltem és mindent úgy rendeztem, ahogy ő javasolta, hogy ne legyenek téves riasztások. Aztán volt egy éjszaka, mikor besokkaltam és másnap kértem időpontot, ami persze tök sokára szólt, de azok alapján, amiket mondtam a nőnek, előrevett minket sürgőséggel, így hívtak be minket csütörtök éjszakára.
Jó alaposan kivizsgálták Tamit, szerencsére semmit nem találtak, bár először azt mondták, reflux, de aztán mégsem, de hajlamos rá, úgyh ágyláb emelés meg sűrítő nekünk is jár, illetve, azt mondták, fel kellene kelteni éjszaka, mert leesik a vércukra.

Katák, lécci, lécci, csecsemőnél mik a határértékek az éhgyomri vércukornál? És még egy, mi az a GOR?

És képzeljétek, a szomszéd szobában egy 3 hónapos kisbaba volt, akinek EPEKÖVE van, az orvosok se akarták elhinni elsőre.

Amúgy tök normális és kedves volt minden nővér és doki, még elintézték a könnycsatorna átmosást is, ahova ma mentünk volna. És eltűnt a veséjéről a tágulat is!

Hát ez történt velünk, most már próbálok majd képben lenni folyamatosan.

Kép
teó
 
 


Jó reggelt!

Vidokata! Az Aldiban vettem őket, volt minden féle színben.

Marcsi! Jó, hogy jelentkeztél! Sajnálom a telódat! Nyugi, még Jázmin is csak oldalra fordul, pedig idősebb.

Muffin! Adatokat mentettem.

Teó! Nem semmi! Sajnálom, hogy ilyeneken kell keresztülmennetek, de az a lényeg, hogy nincs semmi baja Taminak! (tényleg mindent a refluxra fognak, érdekes)

Vége a jó időknek, megint felkelt 3-kor a kisasszony szopizni. Fogy a tejcsi! Szaporít. Gondoltam én hogy ez lesz, de legalább ha majd nem szopizik, átalussza az éjszakát tuti.

Nekünk egy küllemre olyan etetőszékünk van, mint amit felraktatok, de ez még régebbi és nem lehet állíthatni. Úgyhogy majd akkor kerül bele Jázmin, ha már szépen ül magától. Addig meg hordozóban eszünk.

Kép
szly27
 
 


Teó!
Örülök h Tami macival minden rendben volt!

Marcsi!
Nem akarsz örökbefogadni? Olyan jó lenne ilyen kari ajándékot kapni, mint a lányaid! :oops:
20150601134430
 
 

 
 

hu basszus ez a kortus iszonyat jol nez ki! ezzel kezdeni a reggelt :twisted: Nyamm de jop lene! De nincs ithon egy olyan rollkm sem:(

Na de most ezerrel hasznalom a papirkeztorlot hogy legyen:)


En i fisher price tanulo kutyust szerettem volna de egy darab nincs itt a tescoban:( MEg anyos kijelentette, hogy ilyenre nem ad penzt mert emeloik megint a futest( en csak annyit jegyeztem meg ferjemnek erre hogy akkor ne lepodjon meg ha karacsonyra valami bal....sz jatekot hoz Annanak a fejehez vagom hogy erdekes erre volt keret, de amit en kertem hogy vegye meg- gondoltam jobb ha mondom mi az ami jo mintha hoz egy vackot- ara nem :evil: :twisted: ) szoval ha lenne a boltba se tudnank megvenni.
Vendég
 


Teo: orulok hogy Taminal nem talaltak semmi komolyat!
Vendég
 


Hát nekünk pocsék éjszakánk volt! :( Szinte 20-30 percenként fent volt a kisasszony.... Viszont lehet hogy ennek "én" vagyok az oka... azaz a gombócos káposzta amit megettem ebédre.
Mára is az lett volna, de igy nem azt fogok enni, csak sima tésztát.

Ma megyünk 4 hós mérésre, holnap meg BCG-re.

d.dodó
 
 


Dodó! Nagyon aranyos Laura, jól áll neki a rózsaszín sapi!

Kép
szly27
 
 


Anyjuk!
Nem a kürtössel kezdtem a reggelt, azzal fejeztem az estét :) Még este raktam fel a képeket! Elég ám 4 ilyen henger.....és utána sem kell eldobni, mert ahogy rajta van az alufólia, és az le volt vajazva, gyönyörűen lejön róla a kalács......és ujra felhasználható. Max időnként majd az alufóliát kell rajta cserélni, de azt sem minden alkalommal.

d.dodó
 
 


Tami!
Állítólag most a tescoban vannak jó áron FP cuccok.
20150601134430
 
 


aki mar jartas anyuka: etetoszekbol a hasznalt nagy riziko?
vagy hosszu elettartamu egy ilyen?
Vendég
 


Timi!
Te licitáltál utánam a tesz-veszen a Libero textilkönyvre?
Tiimoo néven? :lol: :lol: :lol:

Tamara, szerintem egyáltalán nem használódik el egy etetőszék egy gyerek után. Nekünk Zsuzskával olyan volt, amit három gyerek használt előttünk, és még mi is tovább adtuk!
Most is használtat kaptunk, ezt is legalább két gyerek használta még, és az ég világon semmi baja! Persze azért meg kell nézni, de ha normálisan használták akkor több gyereket ki kell bírnia!

Kép
Kép
patr
 
 


Köszi a megértést, csajok!

Közben láttam a Tesco katalógust, ugyanazokon az árakon vannak a Fisheres játékok, mint az Auchanban.

És feltűnt az új oldal is a hasznos címekkel, tök jó ötlet és jók a címek is, amiket betettetek! Merthogy pont kezdtem volna keresni Sütisnénét a kürtőskalács miatt, de hálisten az is már ott van.

Katák Közben megtaláltam a neten, hogy a gor az a reflux, viszont közben eszembe jutott egy másik kérdés is. Mikor ledugták szegénykémnek a szondát, utána kicsit öklendezett és visszajött olyan sűrű, zöldes trutyi a torkában, azt mondta ott a nővér, hogy hurutos. Kell szerintetek amiatt tenni vmit?

Kép
teó
 
 


Viki: ugen tudom ott neztem,egy darab sem volt a meghirdetett dolgokbol:(


patr: koszi ez jo hir. Mert teszveszen 10ert kineztem Brevi etetoszeket, kettot is.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 19:35-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 19:35-kor.
Vendég
 


Kata, milyen jó, hogy vagytok nekünk!
Akkor azért érdemes néha porszívózni (orrot), akkor is ha nem beteg a baba?

Kép
Kép
patr
 
 


Kata, köszi!!!!!
Akkor viszont nem értem,miért mondták, h alacsony a cukra, mert 4,7 lett az éhgyomrija, előtte 4 órán át nem ehetett. Már olyan lelkiismeretfurdalásom volt,mert mondták, hogy a cukor szint esése az én terhességi cukrommal függ össze és a vége felé már kicsit lazítottam a diétán.

És kicsit szörcsög, meg tényleg szokott olyat csinálni, hogy olyan furán nyeldekel.

Takarítani nekem is kéne, húzom egy ideje, valami őszi fáradtságom lehet, mert nincs kedvem meg erőm se semmihez, mármint házimunkához persze. De ma én is megpróbálom lerendezni, boá.

Kép
teó
 
 


Katus!
Nyugi! A takarításhoz az én fogam se fúllik! Inkább lemegyünk Dundóval sétálni.
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 19:36-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 19:36-kor.
Vendég
 


nekem is a porszivo es a mosogep varakozik... na meg a bolt es a fozes:(
Vendég
 


Sziasztok!

Nem olvastam vissza, csak átfutottam a képekért meg itt-ott beleolvastam. :oops:
Remélem mindenkivel minden rendben van.

A babaképek viszont (mint mindig) gyönyörűek! És nehogy azt gondoljátok, hogy sok van belőlük!

Mi szombaton anyósnál voltunk. Fél egyre értünk oda. Levi egykor elaludt(!), húzta háromig, akkor cici és rögtön visszaaludt, fél hétkor úgy kellett felkelteni, hogy megyünk haza! :shock: :shock: :shock:
Anyósnál amúgy nem volt valami sok kaja: halászlé, rántott hal, káposzta, körömpörkölt, pacal. Látnotok kellett volna, hogy gurultam hazafelé! :oops: :lol:

Szóval ez van. A sátánfiókámnak mindenhol jó csak itthon nem, mindenki el tudja altatni, csak én nem. :cry:
Tegnap anyukám volt itt, vele is tök jól elvolt.

Amúgy Levi lesz az új F1-kommentátor, mert tegnap végigszövegelte a Brazil nagydíjat! :lol:

Most mesét néz és visong, ha a sárkányt mutatják! :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


vagyok én is nem kell ma föznöm
most ment el a védönö hozott humanas receptet ha-st
váltsam ki és proba hogy eszi e
jo majd ki váltom

andi elköldhetnéd azt a tápot kiprobálom és utalom az árát

porszivozni nekem is kéne meg felmosni meg a mosogép is lejárt

viki:egy héten kb 3-4 napot dolgozom általában délután,amig pici a babo sok segtséget kapok a kollegáktol.
apa hetelni megy már irtam én meg szét szervezem az agyam

a tescoban én is néztem a tanulo fp-s kutyust de nem volt egy darab sem majd benézek azért 20-áig mert addig van akcio

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


kicsi fiam megint visszaaludt a reggeli alvás után. Gondoltam, hogy akkor veszek egy kádfürdőt amíg felébred. Kiengedtem a vizet, és ahogy annak lennie kell, abban a percben elkezdett nyekeregni... MEgfürödtem és kijöttem. Mire felöltöztem visszaaludt és azóta is alszik... Ázhattam volna egy órát. :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
muffin
 
 


Jár már valamelyikőtök babaúszásra?
Karácsonykor elutazunk Siófokra, wellness szállóba. Szerintetek Zsoltit bevihetem a medencébe? 31 fokos a víz. Mert akkor a tesz-veszen vennék úszópelust!

Kép
Kép
patr
 
 


Evelin, ne mérgelődj :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Ja, akartam mondani, nagyon szép lett Eliot!!! Szinte alig látszik!

Kép
Kép
patr
 
 


Roni! Írd meg a címed priviben vagy e-mailben és küldöm! De nem viccelj! Csak egy csomag, nem doboz. Pontosan a fele :D . Küld a címed én meg feladom a tápot!

sz.andi
 
 


Patr! Hát, szerintem a 31 fok nem túl sok! Én lehet nem vinném bele!

Kép
szly27
 
 


Újra itt :D :D :D
Még 7 oldalt kell visszaolvasnom :shock: Így jár, aki lemarad... :oops: :roll:

Gyors helyzetjelentés: voltunk a BHRG Alapítványnál. Csúcsszuper volt!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Akár csecsemő, akár kisgyerek, szerintem, profi szakemberek kezében van! Liluval 2,5 órán át foglalkoztak!!! Volt állapotfelmérés. Ezzel kezdődött. Különböző területeket vizsgáltak. Pl. taktilis fejlődés, grammatika, stb... Nagyon komplex volt! Élveztem nézni, milyen szakértelemmel fordult a trénerünk Lilu felé. A kül. területekből abszolút vegyes erdményt ért el Lilu. Volt, amiből csak 25%-os, de volt 98%-os is! Ami 50 % alatt van, azt kell itthoni gyakorlatokkal erősíteni. Az agy kéreg alatti fejletlenségét - ha jól mondom - erősítjük. A gyakorlatok nagyon szuperok! Nem monoton, tényleg gyerekeknek való. Heti 3X kell majd csinálni, és 1 hó múlva visszamenni bemutatni, mennyit fejlőtünk. Akkor frissítünk a gyakorlatokon.
(Érdekes volt, hogy pl. forgószéken, és egyéb forgókán Lilu sosem szédült el. Én ezrre büszke voltam... Erre kiderült, hogy ez baj, mert a fül-agy működésénél valami nem úgy működik, ahogy kellene, mert nem szédül el. És állítólag ez nagyon jellemző az olyan nagyon nyugtalan, nagyon aktív, esetleg olykor indulatos gyerekeknél, mint ő. Erre is kaptunk gyakorlatot! Akkor fejlődünk jól, ha már szédülni fog 10 jobb, 10 bal pörgetés után. Jelenleg 100 pörgés után sem szédül...)

Muffin :P
Mi sem hidroterápiára járunk. Tudom, Eliotot emiatt nem vitted ide. Ha csak ez volt a gond, úgy látom, elhárult :wink:

Akata :P
Még a múltkori kérdésedre a válasz: dr. Poloviczer Mária, az asszisztens pedig egy 4 gyerekes anyuka, ahol a fiú a legutolsó szülött :D

Na, visszaolvasok. Nem tudom, mikor fejezem be, és mikor tudok reagálni :?

Puszi addig is az összes tündérbogárnak!!!

Véda
Vendég
 


NA MÁR CSAK FEL KELL MOSNOM a törpe csörgözik ezerrel :D :D

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


a babauszin is 32-34 ha jol emlekszem, csak annak a tisztitasa, fertotlenitese specialis
de Zsolti addigra fel eves lesz, hat nem tudom. a bore mennyire erzekeny? gondolom inni meg nem fog belole. en kis idore bevinnem, de gondolom mint mindenre erre is van valami "szabaly" mikor lehet....
hatha valaki tudja
en csak a asajat velemenyem tudom, bevinnem Annat
Vendég
 


Roni: atugorhatsz hozzam is~:) itt meg van tenni valo
Vendég
 


Na, én még ilyet nem láttam hogy tudja ennyire összekakilni magát egy gyerek...feladta a Huggies pelus is. Folyott a combján. Persze ahogy vettem le a ruháit, ugy a gyerek több helyen össze lett kenve.... :? :lol:

d.dodó
 
 


csipem az ilyen kaka akciokat:)
a minap Anna ment a zuhany ala, mert olyan szinten minden olyan lett, es o altalaban felfele kakil ki es ahogy a bodyja olyan lesz es veszem le, mindene olyan lesz:)
egy elmeny!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap egész nap rohanás volt, azért nem voltam...Még nem olvastam vissza...

A szombat éjszaka nem volt túl jó, Adél köhögött egy csomót én meg figyeltem hajnalban, hogy hogyan lélegzik, így nem sokat aludtunk...Reggel ébredés után kb másfél órával spontán elaludt a pihenőszékében, ez kicsit gyanús volt, ilyet nem szokott csinálni, így hőt mértem, de nem volt lázas. Csak nagyon nyugodt. Utána a sógorom születésnapját ünnepeltük, aludta az erkélyen az anyósoméknál, utána pedig Sólymáron egy nagyot sétáltunk, akkor is végig. Este elszöktem egy kis csaj-összejövetelre kb 2.5 órára, addig apája szórakoztatta, akkor is aludt egy órát. Én meg nagyon jól éreztem magam és fürdetésre hazaértem. Szóval szerintem ez a durmi- üzemmód a betegségtől van...De éjjel már sokkal kevesebbet köhögött, orrváladék is kevesebb. Kap egy kis ACC-t, hát látnátok kellene hogy kanalazza be egy kis édeskömény teába keverve...
Viszont az elmúlt héten alig hízott, pedig enni jól eszik, néha meg is hagyja a pótlást, tehát szerintem nincs kevés tej...
Ma is csak 4.30kor kelt enni, márpedig ha éhezne, nyílván előbb kelne. Mondjuk sokkal többet mozog, állandóan nyomja fel magát, tehát lehet hogy ez a sok mozgás teszi..

Na jó eldugulok és visszaolvasok.-..

Kép
andkata
 
 


Sziasztok,
én már soha nem fogok tudni rendesen visszaolvasni :(
most is csak ezt az oldalt olvastam el, de már nyekereg Nándi (és nem az ő hibája! Szonját vittük oviba, és utána a Corában vásároltunk, szóval igaza van, ha kajálni akar)

Szóval csak erre az oldalra tudok reagálni:

1. tanulós kutyus akciós a Corában is, de nem néztem az árát (rohantam)

2. Patr, szerintem is kicsit hűvös a 31 C-fokos víz, de amúgy szerintem beleviheted Zsoltit, ha nem gyógyvíz. Nálunk kb 32-34 C-fokos a babaúszáson a víz.

3. Véda, de jó, hogy jó a BHRG! Tényleg nagyon alaposan meg"vizsgálták" Lilut. Nem is tudtam erről a nem-szédülős jelenségről, hogy ez fontos lehet... :oops:

Képzeljétek, ma viszem a lányomat ritmikus gimnasztikára délután. Hétvégén országos bajnokság volt Budakalászon, és épp bementünk, nagyon tetszett neki, ahogy a labdával, karikával, szalaggal ugráltak a lányok, és a sok szép ruha :D
találkoztam ismerős edzőkkel, és az egyik mondta, hogy mehetünk az oviscsoportjába Solymárra. Úgyhogy ma megyünk! Karikát és labdát már viszünk is, úgyhogy tuti jó lesz!

Na, etetés jön.....
talán még ma jövök 8)

KépKép
szkagi
 
 


Jó reggelt :)

Titi köszi :)

Wera, nekem a doki fél évet mondott.Mondtam h Én azt hallottam többet kell,de baromi határozottan állította h elég a fél év.
Ti mennyit vártok? :D

Teó, milyen sűrűn jelzett a légzés figelőtök?
Nekünk is volt időpontunk a heim pálba de én lemondtam a házi orvos tanácsára.Metr nekünk minden lelet jó volt.A ph szondára kelett volna vissza vinni,de uh alapján refluxa nincs.

Az ha néha becsippan mennyire aggaszon szerintetek?
Régen éjjel nappalt riasztott.
Most 5 hét után csippant eggyet.

nicike
 
 


Halihó!

Akata - sajnálom h Adél még mindig ilyen beteg! :( Gyógypuszi neki! De ha sokat alszik szerintem nem baj, azt mondják akkor gyógyul! :wink:

Megrendeltem azt az etetőszéket amit mutattam tegnap, remélem jó lesz.

Nálunk apa egyre betegebb, de mától szabin van, remélem hamar meggyógyul. Úgy köhög mint egy csacsi :roll: Asszem vennem kell neki vmi gyogyit mert a házi praktikáimat nem hajlandó megenni! (tudjátok méz, citrom, ilyesmi).

Na húzok mert 100 dologm van!

AMI - ADJ FÜSTJELEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


véda, nekem dec. 1-re van időpontom a bhrg-nél. nagyon kíváncsi leszek. örülök, hogy neked pozitív tapasztalatod van!

itt volt a védőnő. persze nem szólt hogy jön... :twisted: :twisted: :twisted: gyerek épp akkor ébredt. kérdezte hogy kihozom-e. (nem, majd hagyom éhesen sírni...) ő is csodálkozott hogy milyen szép lett... de kb. ennyit foglalkozott vele. nem kérdezett semmit, amikor meg én mondtam valamit (pl. hogy az oldalára fordul, meg emelgeti a fenekét) nem reagált rá semmit... na mindegy. ja, és az orra előtt (szó szerint) voltak a bébiételek amiket akcióban vettünk, de semmit nem mondott ezzel kapcsolatban sem. a kiskönyvünkbe pl. még egy betűt sem írt... :twisted: :twisted:

KépKép
muffin
 
 


Nici - nem tudom mennyire gáz a légzésfigyelős dolog. Többeknek volt ilyen 1 csippanás régen, a tapasztaltak azt mondták h ha ekkor odamész és látod/hallod h szépen lélegzik akkor fel sem kell ébreszteni és nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani. Nekünk is van ilyen kütyü, de egyelőre az utazóágyban alszik Nóri velünk, úgyhogy még össze se raktam. :oops:
Nálunk kistesó jöhet, amikor akar de psssszt!!! :wink: :lol:
Vendég
 


AKAta!
Édes drága Adélkánknak sok sok gyógypuszkó!

Véda!

De jó h megit jöttél!

Csabi képek?

Olyan szuper idő van kint. Jót sétáltunk, bevásároltunk, Dundusom még mindig alszik a kocsiban.


Kép
20150601134430
 
 


Werus!
Mi is így vagyunk vele, de pssssssssssssssssssssszt!
20150601134430
 
 


Akkor reagálok, a leány alszik...

Babu! Szabi nagyon édes apával!

Patr! Tesóm jelentkezik!!! Köszi!!!!
Én bevinném 31 C-os vízbe Zsoltit, ha a tisztaságáról meggyőződtem, Hűvösebb vízben kisebb a fertőzésveszély. Állítólag a babaúszáson se melegebb sokkal a víz...

Jók a cuccok, Szly!

Timi! Nálunk mindig ordítás van, ha szopi közben büfiztetni akarok. Mint akit nyúznak.

Kike! Hogy van Domi. Egyik barátnőméknél a Gengigél jött be, ami nem is gyerekeknek van kitalálva...

Na megyek, sírás van folyt köv.

Kép
andkata
 
 


mennyi ideig kell felforralva a vizet adni a babaknak?
Vendég
 


tali, holnap vagy holnaputan?
setalhatnank ebben a gyonyoru idoben valahol!
Vendég
 


WERA!!!!!!!!!!!!!

FÜST!!!!!!!!!!!!!

Jövök majd de sok dolog van!

Pussz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Én a mondjuk egy holnapi Margitszigeti sétában naaaaaagyon benne vagyok...

Reag. folyt.

Pati! Miért akarnád szívni az orrát, ha nem folyik?

Marcsi! Nem akarod kipróbálni a Szoptanítot? Mondjuk macerás, de ha én nem azzal etetnék, Adél már tutira nem szopizna...Ő nagyon rákapott a cumisüvegre, bár nem tudom Nálatok mi a baj...Emma ordít és nem akar szopizni? Be se kapja? Vagy nem szívja?

Teó! Örülök,hogy jól viselkedtek a kollégáim. Pedig az nem is olyan jó osztály. Kata válaszolt, én még azt szeretném, hogy a nyeldeklés pont a GOR jele lehet és Nicike kérdése is ide kapcsolódik, az UH-n nem látszott GOR, az nem biztos, hogy nincs is...Csak akkor épp nem volt. A csippanás egy légzésfigyelőn meg lehet egy reflux epizódtól, viszafolyik és egy ideig nem vesz levegőt éppen ettől. Persze ez nem biztos,csak lehet és nem akarok ijesztgetni senkit. Adélnak pl. leírtak az UH-n refluxot, de kis bukásokon kívűl sok tünete nincs, csak épp akkor evett jó sokat előtte és volt egy kis viszafolyás. Tehát semmi, az Uh sem szentírás és csak klinikai tünetekkel értelmezhető. ( huuh de tudományos)

Véda! Párom unokaöccsei kb 2 éve járnak HRG-re és naaaagyon sokat segített nekik...Az egyiköjük pedig elég problémás. 6.5 évesek és el tudtak menni suliba. Mondjuk irtó okosak is...
Polovitzer Marcsi nagyon szertett kollégám, arról nem is beszélve, hogy szakmailag talán a legjobb...

asszem ennyit akartam most...

Kép
andkata
 
 


valaki nem tudja hogy a millenarison levo gyerkprogramokra mehez valamelyik berlet neve van irva jeggyel is be lehet menni? es menny kb?( amihez nincs odairva) es hol tudhatok meg valamit a berletekrol ,arakrol, stb
Vendég
 


en is benne vagyok!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?