Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok elsösorban pécsiek segitségét szeretném megbizható női nőgyógyászt keresek pécsen és környékén,
Minden segitséget előre köszi: Humanilla
 


senki? :(
 


Szia!

Akiről jót hallottam Dr Bédi Beatrix. Őt nagyon sokan dícsérik.
Személyes tapasztalatom nem igazán van vele. Egyszer jártam nála uh-on, akkor nagyon kedves és segítőkész volt! A megyeiben van.

Erzsó

Kép

Kép
 

 
 

Szia Humanilla!

Én a klinikán szültem Dr Wilhelm Ferencnél, szuper jó doki, mind szakmailag, mind emberileg, nagyon ajánlom.
Ha érdekel írok róla bővebben.

Hello Bözsi! :)

Rohan az idő, már alig van vissza. Puszi nektek, majd hívlak. :)
 
 


Sziasztok! Én Dr Tóth Zsoltnál szültem kétszer,elöször tökjó volt,aztán másodszor be sem ért. Akkor az ügyeletes orvosnál szültem Dr Bédi Beatrixnél.Nagyon segitőkész volt. Harmadszor már nem választottam orvost és elmondom most többet foglalkoztak velem, mint 2005-ben. Öt honapos a harmadik gyerköcőm.

pankász vivien


Mindenkinek nagyon köszi akki írt Bédi Beatrix-ról már én is hallotam még utána érdeklödök "neki" is mégegyszer köszi Humanilla
 


Sziasztok!

Nemrgiben PCOS-t állapítottak meg nálam! kérem a segítségeteket, hogy megfelelő orvost talájak!
Köszönöm szépen!
Sorstársakat is keresek, hátha együtt könnyebb a gyógyulás!
 


Szia Varkonyik!

Nekem is PCOm van, és mint ahogy feljebb írtam Dr Wilhelm Ferencet tudom ajánlani, első harmonkezelésre sikerült teherbe esnem.....mindig mindent elmond elmagyaráz, megnyugtat....
ha van kedved, kérdésed priviben is írhatsz.....
vagy tanti78@gmail.com-ra

Fel a fejjel!!!!!!!!

szia
 
 


Sziasztok!

Varkonyik!
Gyere a Pécsiek jelentkezzetekT topicba, ott a lányok bizti tudnak neked segíteni!!!!!

Helló Katus!
Csak hogy visszatértél :wink: !

Szép estét!
Erzsó

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Katus, Varkonyik!

PCOS ügyben nagyon nagyon ajánlanám felkeresni a www.pcos.hu weblapot, mielőtt bármilyen hormonkezelésbe belekezdenétek a jövőben!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is PCOS vagyok és épp kezelés alatt állok, de szó sincs semmilyen hormonról, stb. Ha nem csak a nőgyógyászati bajotokat kezelik, akkor nem csak a teherbeesés lesz könnyebb, hanem adott estben a mindennapi életetek is.
Ajánlom ez ügyben Vizer Miklóst és diabetológusként Molnár Mártát!

Mellesleg meg én is ajánlom a Pécsiek jelentkezzetek topikot! :D

Üdv:
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


varkonyik írta:Sziasztok!

Nemrgiben PCOS-t állapítottak meg nálam! kérem a segítségeteket, hogy megfelelő orvost talájak!
Köszönöm szépen!
Sorstársakat is keresek, hátha együtt könnyebb a gyógyulás!
Én az édesanyák uti klinikára jártam PANKA Dr nál nekem mindkét petefészek tele volt ezekkel a bizonyos policistákkal. Megműtött laparoszkópiával és ennek már több éve. Nem ujjult ki ,pedig nagy az esély rá. Most szült nála a barátnőm és az egész terhessége alatt csak jót mondott róla.Nekem is csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban,hozzá jártam 3 évig meddőségi kezelésre.SOK SIKERT A GYÓGYULÁSHOZ.
 
 


Sziasztok!

Pcos vagyok, babót szeretnék,tud valaki olyan dokit ajánlani aki segíteni tud nekem,kezdő vagyok a témában! Pécsi vagyok!
köszönöm
 
 


Szia Léni!

Gyere a pécsiek jelentkezzetek topikba!

én már írtam ott Neked, igaz pco-ban nem vagyok tájékozott!

monee85
Középhaladó felhasználó


Csatlakozott: 2005.12.05.
Üzenetek: 423
Tartózkodási hely: Magyarország, Baranya, Pécs

HozzászólásElküldve: 2007 Június 12 Kedd - 14:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Katus, Varkonyik!

PCOS ügyben nagyon nagyon ajánlanám felkeresni a www.pcos.hu weblapot, mielőtt bármilyen hormonkezelésbe belekezdenétek a jövőben!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is PCOS vagyok és épp kezelés alatt állok, de szó sincs semmilyen hormonról, stb. Ha nem csak a nőgyógyászati bajotokat kezelik, akkor nem csak a teherbeesés lesz könnyebb, hanem adott estben a mindennapi életetek is.
Ajánlom ez ügyben Vizer Miklóst és diabetológusként Molnár Mártát!

Mellesleg meg én is ajánlom a Pécsiek jelentkezzetek topikot! Very Happy

Ez van kicsit fentebb ! :D sok sikert

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
 
 


hát asszem az idézet rész egy csöppet el....tam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Valaki ismeri esteleg Dr. Tóth Tamást? Ő az Édesanyák úti klinikán rendel.

Köszi előre is.
Szilvi

Kép
 


Szilvi!

Gyere a "Pécsiek jelentkezzetek!"-be, oda azért naponta benézünk! :wink:

Amúgy én sokat nem tudok Tóth Tamásról, csak egy ismerősöm szült nála, de az meg nem volt egy sima szülés, így vélemény sem igen van.

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most költöztem Pécs mellé és lenne egy kérdésem??!

Megyei vagy klinika??? Melyiket javasoljátok? vagy ha doki, akkor kiket javasoltok?

Köszönöm,

Rita

olahrita
 


Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni tőletek, még új vagyok itt.
Ma diagnosztizáltak nálam pco-t :shock: , de szeretnék egy olyan nőgyógyászhoz menni, aki nagyon jól ismeri ezta szindrómát és ért is hozzá! :idea:
Van ötlet kihez menjek?
Köszi a választ előre is!
:) Furamokas
 


Sziasztok!

Én Dr.Bédi Beatrix elérhetőségét szeretném megtudni!Hol mikor rendel és hol és hogyan lehet elérni?
e-mail címem:makoskutya@gmail.com

Előre is köszönöm
 


Sziasztok,engem is érdekelne a Megyei kontra klinika vélemény.... 26hetes vagyok,komlói.Komlón megszűnt a szülészet és teljesen tanácstalan vagyok. :oops:
 


Sziaztok!
annak a kismamának aki valamilyen alapbetegséggel indul neki a terhességnek, vagy számítani lehet komplikációkra, mindenképpen a klinikát ajánlom, mint baba mint mama szempontból. üvd
kitti
 
 


Sziasztok!
Én is kezdő vagyok itt, márciusban fogok szülni, a klinikára járok, légyszi írjatok valamit hálapénz ügyben. Sehol nem találtam semmit, hogy mennyit kell/illik adni! Az én dokim 5000Ft-ot kér a magánrendelésen, de már évek óta ennyi, azt hallottam ennek a 10x-esét szokás adni, de félek ez kevés lenne! Légyszi segítsetek!!! Köszi :D
 


SZIASZTOK!VALAKI TUD NYILATKOZNI DR.VARGA TAMÁSRÓL?
 


Szia Domi!
Megyeiben a Varga Tamás a sztár,de úgy tudom Ő új Anyukát nem fogad, annyira túltelitett.....
Miért nem a Klinikát választod?????
Én 10 hetes vagyok ma,És Te???
[url] http://babafalva.hu/tickers/1552.png" alt="babafalva.hu vonalzó" border="0"/>

[/url]


[/url]http://babafalva.hu/tickers/1552.png" alt="babafalva.hu vonalzó" border="0"/>

[url][/url]


Sziasztok!

Remélem még nem késő, hogy írjak, Vargát érdemes megpróbálni a megyeibe, én Bédihez jártam, de kiderült ő már idén nyugdíjba megy -egész érdekes lett volna, ha nála maradok, mert a szülést már valószínű nem vállalta volna el, miért nem mondta al egelején?! Még így is kell az elérhetősége? Megadom.

Ha tehetitek menjetek a klinikára, mert a megyeiben teljes káosz uralkodik. Én is most váltok orvost -félidősen és mondhatom nem egyszerű- mert egy magas AFP miatt senki nem tudta hová menjek, mit csináljak, csak húzták az időt.

Szülésre 50 e Ft szerintem biztos elég, én sem adok többet, régen az anyasági segély mértékével hozták párhuzamba. Havi 5000 + 50 a szülésnél szerintem nem kevés. Inkább költsd a többit a
babádra, így is van elég kiadás.

Éva

KépKépKép
 
 


Szia!Én pécsi vagyok ugyan férfi a nődokim,de ha gondolod?!Szivesen ismerkednék nekem van egy 8 hos fiam jo lenne brátkozni!Kertvárosban lakom,ha gondolod irj!Baba8181@indamail.hu
 
 


Sziasztok!

Én itt még új vagyok, viszont szülész- nőgyógyászt keresek. Akiről szívesen hallanék infót: dr. Arany, Wilhelm, Bédy Beatrix, Varga Tamás. De ha tudtok ajánlani vkit, minden info érdekel.
Olyan orvost szeretnék Pécsett, aki végigköveti a terhességet, úgy , hogy nem csak megkérdezi a magánrendelőben hogy vagyok, utána meg egy másik napon menjek az épp UH-on rendelő teljesen más orvoshoz, hogy nézzen meg.
Tehát aki UH-ra is magához hív. Nem gond ha nincs neki a magánrendelőben, csak legalább a kórházban is ő nézzen meg.
Remélem tudtok segíteni.
Köszi előre is mindenkinek!
 


Nekem Varga Tamás a sztár, én csakis őt Istenítem. Nála szültem egy éve, és nagyon meg voltam elégedve.
Gátvédelemmel szültem, pedig 3840 kg volt a baba, magam is meglepődtem, amikor megkérdeztem tőle, hogy és nem is vágott?
Ennek köszönhetően szülés után 3 órával már ugráltam a szobába, és én segítettem mindenkinek, mert semmi bajom nem volt.
Ő a természetesség híve mindenben, de persze ha kell, akkor beavatkozik.
Nagyon nagyon jó orvos, és emberséges.
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni hátha valaki tudja mikor és hol rendel Dr.Wilhelm
Ferenc?
 
 


Én most voltam a szülészeti klinikán. Nőgyógyászati műtét miatt. Most itt van Dr, Varga Tamás. Nem volt fogadott orvosom, akkor láttam életemben először, amikor megállt az ágyamnál és közölte, hogy ő fog műteni. Először nagyon megijedtem, de utólag örülök,hogy hozzá kerültem. Nem csak szakmailag, de emberségből is kitűnő.Még civilben is érdeklődött az állapotom után. Mindenkinek ilyen orvost kívánok. Őt most a pécsi Édesanyák úti Szülészeti Klinikán lehet megtalálni. Én már nem fogok szülni, de mégis igyekezett, hogy a női szerveimet megmentse és nem a drasztikus kipakolás legyen a cél.
matyi57
Pécs
 
 


dr Vizer Miklóst ajánlom mindenkinek. Simply the best.
laura25
Pécs
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron