Új privát üzeneted érkezett!

Áron
Neked is boldog születésnapot és névnapot kívánunk! :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Pötyi
Kicsit megkésve ,boldog születésnapot! :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Kedves Áron! Utólag is nagyon boldog születés-, és névnapot kívánunk Neked!

Drága Keve! Isten éltessen Téged is sokáig születésnapod alkalmából!

Mamiknak is sok-sok boldogságot!

Szelivi Tüncijének is boldog szülinapot!

Anita
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Tüncinek megkésve boldog szülinapot!

Livi!
Ha olvasol minket, gyere, írj pár szót magatokról!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! Jól sikerült a nap! Reggel fél 10-ig aludtunk, bár Déva az ágy végében ébredt, tehát valószínüleg elindult kifele, csak út közben elnyomta az álom. :lol: Utána összekaptuk magunkat, és kimentünk a kopaszi gátra a tortával, meg kakaóval, üdítővel. Keve nagyon meglepődött amikor előkerült a torta égő gyertyákkal. Míg énekeltünk, végig azt hajtogatta, hogy köszönöm, köszönöm! :wink: Dévával nem volt egy nyerő ötlet a piknik, ment mint egy orosz gép, többször majdnem belegyalogolt a tányérokba, tortába. :? Utána játszótereztünk, aztán itthon ebédeltünk, majd alvás következett.
Délután (este) főztem, azalatt Attila terített, öltöztette a kölyköket. Az ünnepi vacsi után (amiből Déva is egész szépen evett!!! :D ) ajándékoztunk, aztán fölkerekedtünk, és elmentünk az Ikeába, mert Keve az ottani játszóházra vágyott hetek óta, és megígértük neki, hogy a szülinapján bemehet. A lelkére kötöttem, hogy hivasson minket, ha nem akar tovább maradni. Fölmentünk bámészkodni, és minden alkalommal, amikor leállt a zene dermedten vártuk, hogy szólítanak minket a hangosbemondón, de ez nem történt meg. :wink: Végül háromnegyed óra múlva mentünk érte. Felügyelő néni megjegyezte, hogy mindent kommentál a gyerek (nekem mondja, ezt hallgatom hajnaltól éjszakáig, néha még álmában is :lol: ), meg, hogy milyen fejlett a szókincse. :wink: Fél 11-re értünk haza, Déva ki is dőlt amíg Keve zuhanyzott, remélem, reggel is hagynak aludni. :wink:
Majd hozok képeket is, csak baj van a nettel, a mobil netet meg nem tudtam a másik gépen elindítani.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Déva ellenkezési szókincse újabb kifejezéssel bővült: ENGEDJ EEEEEEEEEEEEEEEEEL!!! Persze visítva! :lol:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Tüncinek, Áronnak, Kevének Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk! :)
Kép

Kép

Kép
 


Hello Lányok!
Köszönjük a köszöntéseket! Mi is hasonló jókat kívánunk Kevének És Áronnak is!!! :)
Nancsi, köszi még egyszer a torta tippet, nagyon jól sikerült, valami isteni volt és basszus hatalmas volt, de mind elfogyott, mert bár pénteken csinálták, még ma is olyan frissnek tűnt, mint első nap.
A Kolpingban is mázlink volt, mert gyönyörűre sikeredett az idő ls alig voltak.
Képzeld Esztipeszti tesód könyve volt kirakva repinek a bioházakba, én annyira örültem neki, mert már régen meg akartam venni!!! Kaptok valami részesedést??? :wink:
Itt megy pár kép!
Puszi:
Mi
Kép
Kép Kép

KépKép KépKép
Kép
 


Barti, semmi részesedés. :wink:
Tesóm már két éve együttműködik a Kolpinggal, ő tart egy évben 4x Léghajót, és a Kolpingnak annyira bejött, hogy vett egy csomó könyvet, hogy repiként adja a vendégeknek. :wink: Ennyi. :)

Szuper édesek a kölykök. :wink:
Vendég
 


Keve,
boldog szülinapot Neked!
Kép

 
 


Barti: de jó kis tortája volt Pötyinek :) Már én is nagyon várom a Kolpingolást, de még kissé odébb van

kaja után:

Kép

Tegnap kicsit vacak napunk volt. Eszter szinte egész nap ébren volt és nyűglődött a pocijával. Még jó, hogy itt van Anyu, mert elég nehéz lett volna a két gyerekkel. Aztán este bealudt és az éjszaka nyugis volt. Ma is szinte folyamatosan alszik, biztos a tegnapi nap kimerítette szegényt. (na kellett elkiabálni)

Kép

Kép
 


Nagyon nagyon sok boldog szülinapot kívánunk mi is Tüncinek, Áronnak, és Kevének!!!!!! :lol:

Bartika: csodahelyes a csipet csapat!
Vendég
 


Nagyon nagyon sok boldog szülinapot kívánunk mi is Tüncinek, Áronnak, és Kevének!!!!!! :lol:

Bartika: csodahelyes a csipet csapat!
Vendég
 


Nagyon nagyon sok boldog szülinapot kívánunk mi is Tüncinek, Áronnak, és Kevének!!!!!! :lol:

Bartika: csodahelyes a csipet csapat!
Vendég
 


Keve! Áron! Tünci! Boldogságos tortázást így utólag is és anyukátoknak is ölelés!

Angi!
Nekem van egy elég komoly hordozóeszköz táram, ha gondolod tesztelhetsz. Didymos, Nandu, Carolino kendők, Bohém mama erszény, Ergo hordozó. Többre nem emlékszem így hirtelen. Mindegyik másra való, de alapból a kendő verhetetlen.

Puszi,

Kép
Kép
 


Boldog szülinapot minden érintettnek!

Bocsi az eltűnésért, de összecsaptak a fejem felett a hullámok :(

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Jöttem jelenteni az örömhírt, hogy Matyikánk április 2-án megszületett.
Minden rendben zajlott, és nagyon hálás vagyok a sorsnak azért, mert egy álom-szülésem volt.
Hajnal 2.20-ra értünk be a kórházba, és Matyi 4.20-ra már megszületett. Nem kaptam semmi fájdalomcsillapítást, de nem is kellett, mert tényleg nem fájt nagyon. Egy kis gátmetszés kellett csak, de a doki nagyon ügyesen megcsinálta, és ezt is alig érzem, teljesen fitt vagyok.
Mivel mi két gyerkőcöt terveztünk, örülök, hogy ilyen szép élményekkel búcsúzom a várandósságtól-szüléstől.
Az is jó, hogy habár a 32. héttől szigorúan feküdnöm kellett (méhszájam kinyílt), Matyi csak a 39. héten született csak meg, teljesen éretten, 3730 grammal és 54 cm-rel.

Képeket majd idővel teszek fel,

sok puszi
Betti

Kép

Kép
 


Betti
Gratulálok Matyihoz! :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Betti: Gratulálunk, kívánunk nagyon nagyon jó egészséget Nektek!!!Örülök hogy szép szülésed volt!


Bocsi a múltkori triplázásért :oops:
Vendég
 


Betti! Gratulálunk Matyihoz! :) Jó égészséget, sok boldogságot Nektek! :)

Kép

Kép
 


Betti:mi is nagyon gratulálunk. Örülök, hogy neked is olyan szülésed volt mint az álom :) . Ha tudsz gyere képekkel is

Kép

Kép
 


Betti! Próbáltalak hívni, mert nem voltam netközelben, amikor csicseregték a madarak... Gratulálunk és sok-sok boldogságot nektek! Ölellek!

Kép
Kép
 


Betti
Gartulálok Matyihoz és örülök a szép élménynek!!


Köszönjük a köszöntéseket!


Mi lebetegedtünk Andornak centrális tüdőgyulladása van... szegényem rettenet ahogy levegőt vesz... :( Áron is lázas és mi is félárbócon... :(

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Mamacka
Jobbulást mindenkinek :(

Ildi
Nem baj ám ,egyszer csak sikerül. :lol:

Gyöngyi
Pocakfájás megoldódott? :?:

Angi
Jól vagytok? :) Nagyon eltűntél.
Barátnőd ,hogy van? :?:

Cory
Remélem már jobb a helyzet. :roll:

Többieknek puszi és írjatok. :lol:

Rólunk: Mi jól vagyunk, szerencsére nem vagyunk betegek :)
A húsvéti takarításom elmaradt ,és inkább megyünk a hétvégén kirándulni ,mint lakást fényezni. Ilyen se volt még ,de el kell kezdeni valamikor.


Kép

A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára babetta 2009.04.11 17:33-kor.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Sziasztok!

Betti!
Nagy gratu tőlünk is! :D

Esztipeszti!
Boldog szülinapot! :D:D

Edit!
Nagyon vagány a pasid. :D Mármint azon a zsebrerakós képen :D:D:D

Mamac!
Jobbulást!!!!!

Angi!
Hogy vagytok? :D

Lidke!
:D Tök jó lehetett a szülinap!!! :D
Déva nagyon jó fej :D:D
Remélem hamar túljuttok melós napokon és össze tudunk futni :D


Rólunk:
Nincsen telefonom, mert lezárták a kimenőmet. A flottában jó sokan nem fizettek... csak hogy jó legyen... ugye... nekem mondjuk épp jól jött, mert ki akartam volna lépni. :D így legalább nem kell érte fizetni :) Viszont jövő hétig nincsen telcsim.. :(
Ezt nem tudom hogy fogok kibírni :D:D

Jövő héten kinek lenne jó egy délutáni játszózás? Valahol a stadion környékén? Népliget?

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Köszi a köszöntést, a telefont, az sms-t, üzenetet.

Sajnos nem jó híreim vannak.
Benyó délutánra belázasodott és fájlalta a bal fülét.
Kijött a tubus, beforrt a dobhártyája és pattanásig begyulladt. Mindezt 5 nap alatt.

Teljesen el vagyok keseredve, nem jutunk 1-ről a 2-re....:(

Két hét múlva újabb műtét, újabb tubus....csak már látnám, hogy amerre haladunk, azzal történik is valami. :( :( :( :(

Mindenki szép ünnepeket.
Vendég
 


jajjjjjjjjjj!!! :(:(:( Ez nem jó hír! :(:(:( De gáááz!!! :(
Nagyon sok erőt ennek a nagy fiúnak, meg persze nektek is!!!!
Remélem a második tubus tartós lesz!!!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Névnaposoknak, szülinaposoknak nagyon sok boldogságot kívánunk!

Betti,
gratulálok a kiskukihoz, szép, boldog, hosszú életet kívánunk nektek!

Eszti,
mi is megyünk tubusolni, bár most, ahogy olvastalak, nem tudom, van-e egyáltalán értelme. Annyira el vagyok kenődve én is. Bencusomnak gomba(!) van a manduláin, idáig azt hittük, mandulagyuszi, csak az a furcsa, hogy láza nincs. Remélem, nem is lesz.

Mamacka,
semmit nem reagáltál az ötletemre, de gondolom, el vagytok ti is havazva a betegséggel, miegyébbel.

Babetta,
jól teszitek, irány kifelé! Levi egy kis tündér(fiú).

Kép

Kép

Kép
 
 


ESZTIPESZTI! Annyit jártok a fejemben, nagyon sok drukk nektek!

És Levi barátját megismeitek? :)

Kép
Kép
 


Melitta :D Meg... :D Bár egy re inkább Tamásra hasonlít :D

Lyly!
Ti hogy vagytok? Meló?
Gomba??? :( Azta... de durva! Komolyan mondom, néha csak ámulni lehet, hogy mi van egy ember szervezetében... :s

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszter,
köszönöm, megvagyunk, meló nincs, de szerdán megyek egy állásinterjúra, már ez is valami.
Igen, a házi doki nénik is azt hitte, tüszős mandula, de gyanús volt neki az élénk, láztalan gyerek, ezért elküldött a gégészhez (aki az orrmanduláját is kivette Bencusnak). Na, ő egy pillanat alatt megállapította, hogy ez bizony egy "takaros" (hogy takarodna már el) gombatelep a mandulákon! És szerinte elég gyakori a gyerekeknél, csak van, akinél nem is látszik.

Kép

Kép

Kép
 
 


Eszti,
nagyon sajnálom Benyót. Én is pont tegnap gondoltam rá, hogy remélem minden ok. Drukkolok, hogy ez a tubus hasson. Jobbulást!
Téged pedig utólagosan köszöntelek a szülinapodon!
Babetta,
köszi a hiányolást. Nagyon nem volt időm mostanában a festés majd a bepakolás miatt. Pihenni se sokat pihentem. A barátnőm kicsit jobban van már, de nem nagyon akarom keresni az én pocakosságom miatt.
Levi nagyon helyes ezeken a képeken. Gondolom tökre meghatódtál. Ja és a barátja is irtó jó kispasi. :wink:
Mamacka,
jobbulást! :(
Lyly,
jobbulást Nektek is és drukk a munkához!
Betti,
gratulálok Matyihoz!

Lidi náthás és tegnapra kötőhártya-gyulladása is lett. Feri csak náthás. Én meg ápolom őket. Azért jól elvagyunk. :)

Mindenki szép Húsvétot!
 
 


Eszti
Jajjjjj szegény Benyó,remélem sikerül valami megoldást találni a fülére,hogy jó legyen :( :(

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Eszti: jajjj, nagyon sajnálom!! Drukkolok nektek nagyon!

Vok: akkor most téged sem lehet elérni?

NÁlunk meg az a helyzet, hogy a pasim lábából nem vették még mindig ki a csavart, pedig már kétszer voltunk ezéprt a kórházban. Először a röntgen alapján hagyták benne, másodszor meg mert nem volt bent a doki, aki műtötte, más meg nem nyúl hozzá. Újabb próbálkozás 1 hét múlva, azaz most kedden, ami persze még tavaszi szünet, úgyhogy 3 gyerekkel megyünk (asszem viszek nekik labdát is).
Hétfőn voltunk audiológián Zsomával, ahova a logopédus küldte el, mert nem haladtak úgy, ahogy kellett volna. Nem csoda, annyira katasztrófális volt a hallása, hogy azonnali orrmandulaműtét javasolt, 21-én műtik (azt csak halkan teszem hozzá, hogy aznap veszik le elvileg a pasim lábáról a gipszet).
Közben hétfő estére Liza lett lázas, szerdára meg Balu. Mindkettőnek torokgyuszi, úgyhogy Zsoma búra alatt, nehogy elkapjon bármit, mert akkor halasztódik a műtét.
Úgyhogy a púpom nekem is televan :(

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Angi
Örülök , hogy jól vagytok, elfelejtettem ,hogy festés van. :oops:
Lidinek jobbulást , hát a szemét meg átérzem. :(

Lyly
Nálatok is tubus lesz ,nem segítet a mandula kivétel? :?:
Jaj ,ez a gomba meg szörnyen hangzik. :(
Remélem sikerül a meló.
Mamacka szerintem elfelejtett válaszolni. :wink:

Tényleg Mamacka ,hogy vagytok? Gyógyultok? :?:

Melitta
Levi is lehet reggelre beteg lesz. Nagyon gyanús :?
Zazi hogy van? Nem lett lázas? :?:
Holnap, ha itthon vagytok ,hívj. :D
Eszter
Kilépsz a munkahelyedről? Vagy félre értettem? :?: :roll:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Cory
Akkor nálatok is zajlik az élet bakker :( :(

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Jobbulást mindenkinek.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Lyly
Mamacka,
semmit nem reagáltál az ötletemre, de gondolom, el vagytok ti is havazva a betegséggel, miegyébbel.

Milyen ötlet??? Ne haragudj nem olvastam?


Nem vagyunk jól... éjjel próbáltuk borogatással levinni Áron lázát, de annyira ordított, hogy arra gondoltam ez lehet így még rosszabb... Most este próbáltam a vizét hűteni, de sírt... lehet neki is tüdőgyulladása van???

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamacka,
az anyagi helyzet ismerős. Ha lesz időd és kedved, szívesen találkoznék veled, pár km-re vagytok tőlünk. Esetleg segíthetnék neked azzal is, hogyha a kicsikéiddel összebarátkozok, akkor játszom velük, amíg egy kicsit dolgozol. A fotók gyönyörűek, babák édesek.

De aranyos vagy! Ne haragudj valahogy nem olvastam...
Pár kilométerre? Azt hittem nyáron amikor beszéltünk, hogy itt nyaraltatok, de itt is laktok? Merre? (ne haragudj, de valami rémes a memóriám... :( ) Nagyon szívesen találkoznék veled-veletek!

Most anyum kivett két hét szabadságot, hogy segítsen egy másik pályázatra készülni, meg rendezni a portfólióm.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog, békés ünnepet kívánunk!


Mamacka!
Jobbulást Nektek!
De jó, hogy anyukád segít! :D
Milyen a vidéki élet? Megszoktátok már?

Edit!
Drukk, hogy Levi ne legyen beteg!
Milyen képekről beszélnek a többiek? Én csak egyet látok, de azon nagyon vidámak a fiúk! :lol: :lol:

Cory!
+++++++++++++++++++++ hegyek Nektek! Nézesd meg Eszterrel, hátha valami rontás van rajtatok! Ez már annyira durván összejött!
Betegeidnek jobbulást!

Angi!
Lidinek is mennek a gyógymanók! (Többen betegek a topikról, mint az influenza idején! :evil: :shock: )
Kész lettetek a festéssel? Milyen lett? Vásárolgattok már?

Lyly!
Szegény Bencus! :evil: Fáj is neki? Mit kap rá? Vagy ecsetelik? Mennyi idő, míg kiírtják?
Neked drukk a munkához!

Eszti!
:cry: :cry: :cry: És ilyenkor hova lesz a tubus? Mekkora egy ilyen? Mitől jön ki? Kilöki a szervezet, mint idegen anyagot, vagy rosszul tették be, vagy...?????? Mennyi rá az esély, hogy az új tubus bent marad? Annyira elkeserítő ez az egész! :cry:

Eszter!
Sajna én júni 9-ig gőzerővel dolgozom, most van ez a három nap, aztán nincs több lazítás! :roll: Délelőtt nem jó valamikor?

Betti!
Gratulálunk Matyihoz, és a szép szüléshez is persze! :D Egy kislányt nem vállaltok még be?

Barti!
Nagyon szépek a gyerekek! :D És Ádi is milyen komoly nagyfiú már! :D
Örült Pötyi a tortának? Hol rendelted végül?

Gyöngyi!
Hozzál még képeket! Olyan szép ez a pindur! Hadd irígykedjek!
Pocakot homeózni próbáltad?


Mi Kulcson vagyunk, éjjel jöttünk, hétfőig maradunk, keddtől meg folytatom a robotot. Gyerekeket egyelőre nem viseli meg, remélem, nem is fogja. Attila is bírja, most három napig otthon volt, én napi 11 órát dolgoztam, közben néhány szopi-szünet volt, aztán rohantam vissza. Attila jól elboldogult, még a háztartást is ellátta, ugyanúgy, mintha én lettem volna otthon. Mondtam is neki, hogy maradjon otthon gyesen, én meg elmegyek dolgozni. :lol: Erre fölényeskedve közölte, hogy ő megmondta, hogy a szoptatáson kívül mindent meg tud csinálni. :lol:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Sziasztok!

Cory,
Elérni elméletileg eltudsz. Csak a kimenőmet tiltották le. És még nem tudom hova menjek, hogy visszakapom-e a számom... :? De addig is feltöltöm apám régi kártyáját, ami szintén az enyém volt, csak neki adtam. Addig az is jó lesz.
Majd hívlak róla, csak vedd fel :D:D
Hajrá Zsoma! :) Remélem ő lesz az erősebb, nem a torokgyuszi!

Mamacka!
Szegény törpék! Nagyon sok gyógyenergiát küldök!!!!

Lidke!
Ááá, a délelőttök eléggé esélytelenek. :? Majd júliusban... :d
Édes a férjed :D:D Komolyan! :D:D
Egész nap a várost járod? (ok kerület :))
Jó pihit nektek!!! :D

Edit!
Aham keresek új melót. Jó lenne egy olyan hely, ahol legalább majdnem betartják, amit ígérnek... :D
Hogy van Levi?

Melitta!
Zaza és Szofi hogy vannak? Te?

Rólunk:
Anya ma reggel majd kipakolja a nyuszitól kapott ajándékokat a kertbe. :d Rommá fogja enni magát a lányom csokival :D:D Nem vettünk sokat, mert mindent felfal azonnal, csak épp eleget :d
Tegnap festettünk tojást. Olyan kis édes volt, ahogy segített. :D Aztán ő rakott rá matricát. :D Meg festettünk... mondtam neki, hogy az vizzel festő könyv, de ő ragaszkodott a rendes festékhez. Nem lehetett meggyőzni az ellenkezőjéről :D Imádom, hogy kos :D:D Már most annyit bírunk vitatkozni... olyan önfejű, hogy áááá. Tuti, hogy kortünet is, nem azért, csak naaaaaaagyon kitartó. Én ha valamit akartam több körben támadtam. Ő folyamatosan.... És úúúúúúgy felnyomja az agyvizemet néha. Bár azt hiszem a sztressz tűrő képességem most épp nincs a toppon....

Na, megyek iszok egy kis teát. :D
Szép napot mindenkinek! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Mamacka
Húú de nem jó hírek. :( Jobbulást mindenkinek.

Eszter
És milyen irányba keresel munkát? Megint tanítani akarsz? :?:

Lidke
Jó pihit nektek. Jó sokat dolgozol.
Párod haláli a dumájával. :lol:
Levi ovis képei voltak ,de már leszedtem őket. :wink:

Gyöngyi
Kihagytam Esztert ,tényleg nagyon édes kislány. :D Olyan képet hozzál, amin mind a ketten rajta vannak. :lol:

Hát sajnos jó volt a megérzésem. :( Levinek 37.8 volt a hője,ezt mértem legmagasabbnak éjjel ,így nem adtam neki lázcsillapítót. Most nincs semmi, csak köhög,de délutánra bizti megint felkúszik.

Ja a szemembe még 5 hétig kell csepegtetni napi 5x1-et. :( Májusba megyek vissza ,de lehet hogy meg marad a két heg a szaruhártyán. Azt mondta a doki hogy még nem mond inkább semmit,mert lehet hogy elmúlik,de a fejét nézve kicsi rá az esély szerintem. :?


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Vok: te voltál a 30-as?

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Lidke
Megszokni??? mintha mindig is itt éltünk volna!


Áldott vidám Húsvétot!

Kép


... mert legyőzhették hitvány zsoldosok
és megszűnhetett dobogni szíve,
de harmadnapon legyőzte a halált
et resurrexit tertia die...


(Pilinszky János Harmadnapon)


Kép


Áron még mindig lázas! :(
Nálunk holnap jönne a nyuszi, de az úton lesántultak (elolvadtak) most a fagyóban ülnek! :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mamacka!
Hú, szegény Áron! Jobbulást neki!
Lakást már el/ki tudtátok adni? Jó, hogy ilyen könnyen átálltatok, én nyáron még csak-csak ellennék, de télen asszem meghalnék a nyüzsgés nélkül. :lol:

Eszter!
Igen, egész nap kutyagolok. :wink:
Jobban belegondolva összehozhatunk majd már májusban is egy délutánt, ez az eröltetett menet csak áprilisban van, meg majd közvetlenül a választás előtt.
Édes a kis akaratos csajod! :lol:

Edit!
Levinek jobbulást! A közérzete még mindig rossz, vagy az már jobb azért?

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Helósztok,

Kellemes Húsvétot mindekinek.

Mi ma a Vajda Hunyadvárba nézünk ki. :)

Benyó már jól, a pénteki lázon kívül nem volt semmi. Legalább ez.

Lidke, a tubus kiesett a dobhártyájából, de ott volt a hallójáratban, így azt kivették. Amúgy magától kiesett volna egy idő után. Borzasztóan pici, biztosan nem vettem volna észre. Értsd: kb. 1 mm-es kis műanyag darab.
Nem tudni, mitől jött ki....általában mindenkinek magától esik ki, de nem ilyen gyorsan. Persze ilyen is van, ezért most újra be kell tenni.
De ezen kívül azért a tubus betételkor vesznek majd mintát, mert az egy dolog, hogy kijött a tubus, de hogy azonnal be is gyulladjon a füle....azt mondják, hogy tuti van valami kórokozó ott. Le kell tenyészteni.

Egyébként voltunk nagy allergia és immunvizsgálaton (a füle miatt ajánlották, hogy nézzük meg), minden teljesen negatív lett. Főleg az ellenanyagoknak örülök, hogy jól működnek, persze az sem utolsó, hogy nincs egy darab allergiája sem.

Na, hát ez van, megyünk tovább, amerre kell.


Lidke, azért ez durva, ez a tempó. Ki fogsz nyúlni. Emiatt a mostani politikai helyzet miatt lett ennyi meló?

Cory, kitartást nektek is!!!!!!!!!

Eszter, hogy-hogy el akartál jönni? Nem vált be mégsem?

Edit, hogy vagytok??

Lyly, én azért nem bántam meg, hogy belevágtunk ebbe a tubus történetbe, mert amíg bent volt, hihetetlenül sokat javult a füle.
Meg hát nekünk nem is nagyon volt más, muszáj volt tovább lépni.
Ha bízol a dokitokban, és javasolja, ne habozz.

Szép napot mindenkinek
Vendég
 


sziasztok

betegeknek gyógyulást, együtt érzek, mi is beleestünk sajnos :( Lili 3 napja hihetetlenűl nyűgös és éjjel is többször fennt volt. Tegnap is csak addig volt jó kedve, amíg itt voltak a tesómék. Most azon imátkozom, hogy Eszter ne kapja el (kb.2 napja ő is nyafizik)

Eszti:remélem másodszorra már sikerűl a műtét. Kiváncsi vagyok találnak-e valamit Benyó fülébe :?

Lidke: elismerésem, hogy két gyerek mellett így tudsz melózni.Hasfájás, lekopogom, múlóban. Próbáltam homeozni, de valószínű, nem találtam el a szert, lehet megpróbálom a pátyi dokit én is. Most schüssler sót adok, ha fáj a poci, úgy tűnik ez használ.

cory: nektek se fenékig tejfel :? , ilyen ramatty évkezdés után, most már csak jó jöhet, drukkolok nektek.

vok: most a telefon számod meg fog maradni, vagy új van?

Edit: jól elhúzodik ez a szembetegség :evil: . Levi nagyon vagány, és olyan helyes kispasi :)

melitta:látom Zazi nagyon el van Levivel,kis huligánok :)

mamac:Remélem nem tüdőgyulladás :( , az jó, hogy ilyen hamar megszoktátok a balcsit. Nekem sokszor még mindig nehéz a vidéki élet, pedig már 10 éve leköltöztem. Szerintem sose fogom megszokni Pest nélkűl :?

na megyek, ennyi volt a nyugalom

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Eszti,
na most baromira nem találom, de úgy emlékszem ide is írtam (bár nálam előferdül, hogy csak akartam írni), hogy kicsit besokalltam a melóból. Ugyanis a csoportvezetőmet előléptették, így visszajött egy másik lány (aki mellesleg a barátnőm), de ő kilép. Erre kaptunk egy full új csoportvezetőt, aki nem ért az ügyfélhez. Én csinálok alapvetően mindent, amit egy csoportvezetőnek csinálnia kell, de a csoportvezetői fizetésért. Még mindig nem vettek át e céghez és még mindig nem kapok cafeteriát. Nem is akarom megvárni már a végét. Voltam 2 fejvadásznál, meg kezdem elölről a keresést. Baromira nem mindegy, hogy mennyit kell dolgoznom...
Az egyik hely érdeklen. a Lexmarknál keresnek alap embereket (lépcső legalja, de valahol el kell kezdeni) bruttó 380ért. :D És még tetszene is a meló, mert nm IT, hanem logisztika. :D Ez lett volna az Exxonnál is, ha oda felvesznek. Még nem tudom mikor lesz az első kör, de várom :D

Eddig miért nem csináltak tenyésztést? Nekem ez tök logikus lett volna ennyi gyulladás után. :? :evil:

Lidke!
Nem lehet egyszerű sima képviselőnek lenni.... Nem irigyellek!
Május is jól hangzik :D

Edit!
Tanítani tök szívesen visszamennék, de még nem nyeretem ehhez sok-sok milliót a lottón... :? szerintem akkor lesz legközelebb esélyem tanítani... Hiányoznak a gyerekek nagyon...

Remélem nem lesz nyoma a szaruhártyán!!


Gyöngyi!
Egyenlőre semmit se tudok. Csak annyit, hogy jövő héten lesz infó erről. Amint tudok valamit, szólok :D
Addig is felötlöttem apám régi kártyáját... szóval már legalább csörgetni tudok. :)
Örülök, hogy a pocakfájás javul! :D:D


Nem tudom írtam-e, de el akartam vinni Hannát szemészetre, hogy megnézzék a szemét, meg a dioptriáját. Pupilla tágítót kellett volna kapnia 5 napon keresztül 2*1 cseppet. Hát, nem vállaltam, hogy mérget csepegtetek ennyi időn keresztül Hanna szemébe egy vizsgálatért. Találtam helyette egy szemészeti vizsgálatot, ahol nem kell pupillát tágítani, de ugyan azt a vizsgálatot el tudják végezni. Igaz, persze ez 10 ezerbe kerül, de tojok rá... Remélem nem örökölte az apja belső kancsalságát!!! Kíváncsi leszek. Holnap bejelentkezek...

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Mi nem túl jól. :( Levi tegnap ki se akart menni. Ez már azt jelzi ,hogy tényleg gáz van. :?
Levi ma is lázas,nekem meg szerintem megint herpesz lesz a szememen. :cry:

Levi nézi a jégkorszakot. Nagyon szereti,és azt mondja az előbb „anya vedd le onnan azt a fehéret” Rtl klub „ az nem szokott ott lenni. :lol: :lol: Milyen kis megfigyelő :shock:

Gyöngyi
Nektek is jobbulást!

Eszti
De jó ,hogy nem rosszabbodott a helyzet. :) Negatív vizsgálatról nem is beszélve. Örülök ,hogy kicsit jobb a kedved. :D Jó volt a mai napotok?




Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Áront elvittük ügyeletre. Randa a mandulája. Nála sem hallani tüdőgyulladás zörejt de valószínűleg neki is van mint Andornak. Antibiotikumot kap ő is. Remélem jobban lesz éjjel...


Ma tekeregtünk a környéken, valami fantasztikusan gyönyörű!

Lidke
Én pont inkább a turistadömping nyártól félek.
Lakás sajnos még mindig nincs kiadva... :( no emiatt aggódunk rendesen.... :(



Gyöngyi
Ti hol is laktok?
Én egyáltalán nem vágyom vissza.... gusztustalan tömeg, kosz, mocsok... brrrrr

Kép
Kép
Kép
 
 


Babetta
Megint egy herpesz?????
Jaj szegény... :(

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: