Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dolli: Nagyon jók a képek, szépek vagytok & a hátterek is nagyon klasszak!
Magánoviig még van egy hónap,mert a másikba vettek fel 2 hetes gyereket (2db. egész héten bentlévö gyereket) és igy az 1-2 naposak kiesnek.DE még el se kezdtük,mikor kiderült és találtunk egy 100*jobbat,sokkal közelebb,aminek nagyon örülünk!

Kicsit reklámozom Zsuzsáékat (voltam náluk babanézöben) : Nagyon - nagyot nött az Adél, kész kis hölgy,arany fürtök,ami kell + a kistesó, Sebestyén is nagyon édes ,nyugodt baba, Zsuzsa pedig csini, mint az elözö szülés után is :)

Mi épp költözünk,cuccolunk lassan át,amint eltünnek a dobozhegyek a lakásból,már ki is hirdetem a kecóavató bababulit ám :)

Kép
Vendég
 


Halihó!

A képen csak nem Adéllal sétál Fanni?
Hihetetlen tényleg, milyen nagylány már ő is! :)

Dobozhegyek miatt nem irigyellek, bár én mindig imádtam pakolászni, rendezkedni, ha meg az ember lánya a saját kecóját rendezi, akkor az mégis más! Szóval azért kitartás, nem lehet egyszerű gyerkőc mellett...

Dolli

Kép
Kép
 


Szia Dolli!

Nem ,a képen a barátnöjével,Blankával sétálgat, de Adél se sokkal alacsonyabb ám már tényleg!
10 cm van Fanni és Adél között.

Én is imádok költözni,igaz mi még mindig nem sajátba de nagyobba megyünk.

A babatalira Titeket is várunk ám majd szeretettel!
Zsuzsáékat,Berniéket,Helgáékat szintén !!!
DE majd ugyis irok mindenkinek jóval elöbb!

Vigyázzatok magatokra, torokfájós orrfolyós baci van mindenütt!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Átköltöztünk,itt vagyunk már pár napja, tegnap lett net,Fanni imádja a szobáját ,minden reggel elmondja,h EZ az ÚJ szobám :)

Nagyon Boldog 2. Születésnapot Kívánunk Zéténynek!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Zétinek!
Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Mi már egy hónapja lassan itt lakunk Újpesten, Fanni elős nap beszokott az oviba,imádja-imádják, vonat a jele,úgyhogy teljes a harmónia :)
Túlvagyunk a második kruppos napokon igy egy év után (egy éve nyáron egyszer volt ilyen) ,hidegpárásitóval és nyitott ablaknál aludtunk 3 napig-most én vagyok megfázva :D
Holnap állatkert,hétfön ovi!
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi! Szegény csajszi! A krupptól mindig annyira tartottam. :(
Vonat jel! :lol:
Hogy állsz a dobozokkal?

Mi zsinórban betegeskedünk, nálunk asztmatikus bronchitis volt októberben, kórházat is kipróbáltuk. :?
3 hete pedig járógépek vagyunk, nagyon élvezi Gézu az önállóságot!
És dumál is ezerrel, mindent próbál utánunk mondani.
Na mennem is kell, mert hív. :)

Dolli

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Dolli: Nagyon rossz lehetett az a köhögős nektek,meg a kórház pláne :(
Nagy gratula a járáshoz, nagyon édes lehet Levi ahogy teper a szobában!!!
Dobozok már vissza lettek víve, már 2 hete elvileg okés minden a lakásban, most a karácsonyi hangulatú szolid diszitést kezdem el jövőhéten.
Fanni imádja az ovit változatlanul, csizmát festettek a Mikulásnak, énekli a Télapó itt van-t, és közölte,h neki csokit és autót hoz a Télapó :) A LÁNYom :D
Meg van egy kissrác akivel haverkodnak,Ö 3 éves múlt, de mondta az ovónő,h mindketten nagyon hamar és választékosan,szépen beszélnek, ezért megértik egymást nagyon.
Egy másik kisráccal meg jókat autóznak, pedig az a kisfiú nem nagyon barátkozott eddig senkivel, de Fannival azonnal összehaverkodtak.
Én még nem jöttem ki a náthámból,azaz már egy ideje arcüreg gyulladásom is van 8)
Berniékkel találkoztunk, nagyon Csaj már Zsófi!
Helga,Fazsu, hahó!!!:)
Kép Narancs & mandarin imádó :)
Vendég
 


Karácsony éjjelén ezer csillag ragyog.
Boldogság tölt el aprót és nagyot.
Angyalkák hada száll alá lassan
Kellemes Karácsonyt,suttogják halkan!


Dolli és Gézu

Kép
Kép
 


Kép
Vendég
 


Jajj, de tündéri Fanni! :)
Boldog új évet kívánunk mi is mindenkinek! :)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Dolli: Levi másfél éves mindjárt, ami azt jelenti,h fél éve voltunk az Állatkertben együtt ! :) Tehát lassan, amint jön a jóidö, újra mehetnénk ;)

Zsuzsa: Képképképkép gyönyörüséges Sebiröl és nővéréről,Adélról!!!

Berna: Hogy vagyTOK ???

Heldzs: Szintén hogy vagytok? Petrus szereti a bölcsit?Nagylánnyal mizujs?

Vikiékkel szoktunk találkozni, Zé már kész pasi ! :) Legutóbb múzeumban voltak Fannival :)

Kép
Vendég
 


Ildi! Úgy van! Remélem, nem leszünk betegesek tavasszal, mert az őszi időszak katasztrófa volt. De most már van állandó gyógyszerünk, azóta nem voltunk betegek (egy hónapja), reménykedem. Épp most sikerült beadatni a 15 hós oltást, annyira elcsúsztunk, holnap meg megyünk kontrollra a kórházba, kíváncsi vagyok, mit mondanak.
Már nagyon várom, hogy újra kimozdulhassunk sokat, ez a tél nem nekem való.

Szívesen látnánk mi is képeket mindenkiről! Milyen múzeumban jártatok? Csak nem a vonatosban? :) No de majd ha lesz kis időm, elolvasom fanni blogját, csak mostanában nem volt időm.

Dolli

Kép
Kép
 


Bocs, természetesen Fanni, nagybetűvel, csak csibém itt tekereg az ölemben. :)

Kép
Kép
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
 


Szia Dolli!
Tündéri Levi a képeken,már kész pasi!
De, a Közlekedési Múzeumban voltunk ,a kedvencben :)
Mi is épp betegek vagyunk,én hörghurut plussz enyhe tüdőgyula,Fanni még nem tüdögyula, megkapta élete elsö antibiotikumát viszont erre most,úgyhogy dölünk jobbra-balra éppen.
Na de majd tavasszal megyünk ám újra Veletek !!!
Örülök,h az állandó gyógyszer bevált!!!
*
Vendég
 


Szia Ildi!

Mikor vittétek Fannit először múzeumba? Mikortól érdemes? Csak mert szerintem Gézu is jókat húúúúúúúúzna meg hááááááázna, vonatok és egyéb közlekedési eszközök láttán. :)

Jobbulást Nektek! Nálunk most én vagyok soron betegségileg, múlt héten apa volt. De csak vírus, azt mondta doki, hogy feküdjek, pihenjek! Másfél éves mellett azt olyan egyszerű. :lol:

Dolli

Kép
Kép
 


Szia Dolli!

Mi 1 év 2 hónaposan voltunk vele löször egy kerületi madárkiállitáson, 1 év 3 hónaposan a 2 órás Titanic kiállitáson,mindegyiken babakocsi nélkül, és 1 év 6 hósan pedig elsőként a Közlekedési Múzeumban,utána pedig a Repülőgép emlékparkban. Első pillanattól nagyon szépen viselkedett,nem nyúlt semmihez, jött,nézelödött,nem kiabált,nem szaladgált, elég szép szinten örökölte tölem a múzeum-kiállitásfüggést :)

Szerintem gyerekfüggö de úgy 2 éves kortól szokták kipróbálni,van aki 3 van aki sose mert nem divat a családban sem,sok gyerek annyit megy amit az iskola viszi.

Az szerintem tök jó dolog,h Ti is el akarjátok vinni korán, a Közlekedési eléggé gyerekbarát múzeum,érdemes ott kezdeni szerintem, mi már szinte hazajárunk, tényleg imádja nagyon :)
De idén már többet is kipróbálunk, de szerintem majd marad ez a kedvenc meg a repüléstörténeti lesz majd szerintem még ami majd csak április-májustól lesz nyitva.

Megyek, gyógyulunk :)
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Szülinapot Adélnak és Petrának itt is :)
Zsófinak pedig majd 10 nap múlva :)

Jövöre már ovis az egész topic ! :)
Vendég
 


Isten éltesse a csajszikat! :)
Hátha anyukák olvassák néha a topicot. Sokat nem kell visszaolvasni! :lol:

Ildi! Pár év, aztán járhatunk esküvőkre! :lol:

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Szeretném elújságolni a nagy hírt, hogy 2009. január 20-án megszületett Emma lányunk.
Képeket itt láthattok róla: http://web.t-online.hu/atw/Emma

Kép
 
 


Sziasztok!

Alin: Kép
Nagyon Sok Szeretettel Gratulálunk !!! Tündéri Emma, Te pedig olyan boldogan mosolyogsz a képen, jó ránézni :)
Emilkének pedig Nagyon Boldog Születésnapot Kivánunk igy utólag is !!!
Kép
Vendég
 


Alin!
Gratulálunk Emma babához! Gyönyörűséges baba! Sok boldogságot az egész családnak! :D

Kép
Kép
 


Boldog 2. Születésnapot Zsófi Babának !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
Vendég
 


Ingrid : Kép

Kép múlthétvégi kép Róluk :)

Törpiek: Hogy vagytok?Jön a tavaaaaaszt!!!! :) Már Február van!!!
Vendég
 


Halihó!

Szia Ildi! Már én is alig járok ide, annyira behalt a topic, pedig jó lenne tudni a szülőotthonos babákról, meg a tesóikról! :)
Január, február, itt a nyár! :D Már nagyon várom, hogy kimozduljunk, nem csak a szokásos kis körünkre. Utóbbi 2 és fél hetet megint végig betegeskedtük, a fülecske nálunk gyenge pont, de nagy nehezen kimásztunk belőle és tegnap már oltást is kaphatott: prevenart meg 18 hósat.
És életünkben először fogytunk az elmúlt hónap alatt, mondjuk csak 10 dekát, és azért van miből, de azért furi volt. Bár ennyi betegeskedés után nem csodálom.

Azt a rajongást, amivel Zéti Fannit nézi! :lol: Tündériek!

Dolli

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Dolli: A topicleállás nem rajtunk múlt, az biztos :)
Remélem visszajönnek a csajok, én is kivi vagyok a tesókra,képekre,stb.!
Remélem,mostmár jön a jóidö és nem lesz baj azzal a kis fülecskével!!!
A 10 dekát pedig hamar bepótolja,remélem!!!
Ez múlthétvégi kép megintcsak ,a játszóról :)
Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép
Bernáék Orsi babájához, aki ma délben született a szülei és növérkéje, Zsófi nagy örömére :)
Valentin napi baba !!! :)
Vendég
 


Hát boldog Valentin napot a párnak, meg persze mindenkinek! :lol:

És Orsit Isten hozta itt a Földön! Igazi szerelem baba! Gratulálunk hozzá! :D

Kép
Kép
 


Már nem is emlékszem, hogy Zéti ma tartja-e, de ha igen, akkor nagyon boldog névnapot kívánunk a nagyfiúnak! :D
Ildi, tolmácsold légyszi! :wink:

Kép

Kép
Kép
 


Szia Dolli!

Átadjuk, igen, tegnap tartotta Viki szülinapjával egy napon van :)
Volt is kis buli + kirándulás :)
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Érdemes megnézni:-)

http://www.koltok.ltime.hu/

http://www.hoppa.ltime.hu/

Üdv.

Üdv.
 


Sziasztok!
Érdemes megnézni, hogy süt a nap :D
Vendég
 


Dolli, Gézunak : Kép
Vendég
 


Köszönjük! :) De édesek ezek a sünik! :)

Fú, akkor Vikinek utólag is nagyon boldog szülinapot kívánunk! :)
Vasárnaptól nagyon jó időt mondanak, már nagyon várom! :)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Fanninak nagyon boldog névnapot kívánunk! :)
Kép

Ildi! Hogy vagytok? Mit tudsz a többi topicos babáról? :)

Más, egy kis offtopic talán, bár nem biztos, mert lehet, hogy valakit érint, bár nem tudom, olvassa-e még valaki kettőnkön kívül. :roll:
Van egy volt osztálytársam, aki pénzügyi tanácsadással foglalkozik, a Magyar Pénzügyi Közvetítőnél dolgozik. Szombaton találkoztunk vele, mert csibének szeretnénk valami megtakarítás félét elkezdeni. Hát nem gondoltam, hogy ilyen kiterjedt a tudása és a tapasztalata ezen a téren. Foglalkozik biztosításokkal, befektetésekkel, hitelekkel, nyugdíjakkal, megtakarításokkal, szóval mindenben tudott okosakat mondani, még páromat is megfőzte a tudásával, aki pedig szkeptikus és nagyon résen van az ilyen beszélgetéseknél, mert pénzügyi területen dolgozik. Szóval a lényeg, hogy akit bármi ilyen dolog érint, az írjon nekem privit és akkor szólok neki. Mi úgy mentünk el a találkozóra, hogy meghallgatni érdemes, veszíteni nem veszítünk. És úgy néz ki, tovább is fogunk lépni. Aki előbb utánanézne a cégnek, hogy mi mindennel foglalkoznak, akkor:
http://www.mpk.hu
Munkatársakat is várnak a cégnél, ha valakit ez a része érdekel.
No közvetítés befejezve, csak gondoltam, itt sok a gyerkőcös, akiket érinthet. Wink
És majd beszámolok, hogy mi mire jutottunk vele!

Pénteken voltam konditermezni, meg masszázson. Anyum feljött hétvégére, és végre tudtam egy kis időt szánni magamra! :) Hát hadd, ne mondjam, mennyivel jobban érzem magam. Persze nem állok meg itt, mert szeretnék kicsit formába lendülni! :)

Dolli

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Ki hogy van?
Dolli, tegyél képeket,ha vannak újak :)
Berna,Zsuzsa,Helga,Alin?
Hogy vagytok?
Nálunk Fanni köhög mi náthásak vagyunk.
Vendég
 


Dolli: Köszönjük!Nagyon édes képeslap! Egyszerre irtunk :)

Bernáéknál Orsi baba szombaton lesz 1 hónapos, Helga sokat dolgozik, néha váltunk smst vele, Zsuzsáékkal 1 hónapja beszéltünk,náluk Sebi baba ma fél éves , Vikiékkel napi kacsolatban vagyunk, jól vannak.

Majd elolvastataom Zolival itt,amit irtál,köszi!

Örülök,h eljutottál egy kis kényeztetésre, én is csütörtökön megyek fodrászhoz, szösziböl szökésvörös leszek, a héten kozmetikushoz is ( küldöm a mailt, Ági elküldte az árlistás,vár szeretettel).
Vendég
 


Szia Ildi! Köszi az árlistát! :)
Szőkésvörös! Azta! Nagyon kíváncsi vagyok! :)
Jobbulást nektek!
Képet rakok, ígérem, csak mostanában olyannehezen jutok el odáig. :roll:
Tegnap voltunk vérvételen csibével, hát van jó pár plusszos eredménye,úgyhogy kicsit aggódom. Ma igyekszünk leadni a vizeletmintát is és akkor holnap tudok beszélni a dokival.

Kép
Kép
 


Dolli: Biztos minden rendben lesz Gézuval, majd irj,hogy mi volt a dokinál!!!
Vendég
 


Ildikó! Nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Dolli: Köszönjük, nagyon aranyos vagy :)

Tegnapi képe a sztárpárnak :

Kép

"Drágám,felkapcsolnád a lámpát? Persze,figyííí! " :D
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki jó sokat csavarog ebben a jó időben! :)
Ildi! Te olyan nagy világjáró vagy! Írsz nekem majd pár ötletet, hogy hova érdemes kimozdulni a szabadba így tavasszal gyerkőccel? Én nagyon beindultam, most szombatra is szeretnék valamit. Múlt héten vadasparkoztunk, vasárnap meg tropicariumban voltunk.

Ja, Gézu eredménye mindössze annyit mutat, hogy allergiás, azt pedig majd 2 évesen lehet tovább vizsgálni...

Jaj, képzeld, hogy barinőm (régi bejelentkezett nem is oly rég, és kiderült, hogy kozmetikus a 2. kerületben! :) ). Mondjuk még hozzá sem tudom, hogy el fogok-e jutni valaha. Már nem merek több luxust kérni Gézától. :)

Dolli

Kép
Kép
 


Ja, és képeket akartam rakni...

Kép Kép

Kép Kép

Kép
Kép
 


Szia Dolli!

Naon jók a képek!!! Mi is nagyon szeretjük a Vadasparkot, ezen kivül tudom ajánlani a Maciparkot Veresegyházán, a Ligetet, a Libegő környékét, a fogaskerekű vasútat és környékét, a különbözö közeli-távoli állatkerteket és nemzeti / vadasparkokat, botanikus kerteket,kilátókat,várakat.

Szilvásvárad,Lilafüred gyönyörü,akár egy kis barlangászás is beleférhet, meleg ruhával kell készülni,mert bent nyáron is hideg van természetesen, de a levegöje és a látvány páratlan!!!A legrövidebb távokra már egész kiskortól lehet szerintem vállalkozni, ez akkor még föleg a szülö teherbirásától függ szó szerint.

http://www.anp.hu/anp/default.asp

Itt is nézelödhetsz : http://www.iranymagyarorszag.hu/

Mi most hétvégén speciell apai dédihez megyünk húsvét vasárnap, jövöhét hétvégén pedig autós versenyes csalási progi lesz ill. T COM Vivicittá Városvédö futás / gyaloglás,ki min indul.

De pl. 25.-ei hétvégéig feltankolunk a hiányzó / kinött, stb. túra / kiránduló cuccokkal és akkor hajrá :)

Akkor neked is van kozmetic barinö :) Jó is az, én holnap hatra megyek, addig Fanni anyóssal az ovis tornára amit imád :)

Szép napot Nektek!!!

Többiek ???

Kép
Vendég
 


Hahó!Dolli,hogy vagytok?
Vendég
 


Halihó, Dolli, Heldzs,Berna,Fazsu,Mindenki!!! :)
Vendég
 


Halihó!

Jaj, szegény Ildi, én már annyira nem járok ebbe a topicba. :oops: De látom más sem, pedig olyan szuper volt, míg volt élet! :)
Bocsi, hogy nem olvastam a soraidat! :oops:

Mi jól, lehet, hogy már négyen, pénteken megyek a Halászhoz! :)
Most voltunk nyaralni, páromnak most járt le a szabija, úgyhogy próbálok visszaállni a régi kerékvágásba, nem egyszerű, olyan könnyű a jóhoz hozzászokni! :)

Veletek mizujs? hó elején olvastam a blogotokat, nem is hittem el, hogy Fanni hisztike! :) De ha hiszed, hanem, Gézunak is vannak kitörései, bár még szerencsésnek érzem magam, de ki tudja, mit hoz a jövő!

Puszi,
Dolli

Kép
Kép
 


Fanni! Nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked! :D

Dolli és Gézu

Kép

Kép
Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: