Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Most találtam ide, kb. egy éve lakunk az Árpád-hídnál.
Juti! Nem is tudtam, hogy Andor doktornő már nem jön vissza. Lehet tudni, hogy miért? Mi volt a gond a helyettesével? Mi csak párszor voltunk nála, azt hittem, visszajön valamikor a doktornő.
A másik kérdésem, hogy van-e valakinek tapasztalata az Angyalkert ovival. Mi oda tartozunk, és kíváncsi vagyok, jónak tartjátok-e. Holnap megyünk beiratkozni. Még a Varázskarika vagy az Gyermekkert van közel, de azokba nem valószínű, hogy felvesznek. Szerintetek melyik a jobb?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Mielőtt valaki rendelne dekoracio-Orsitól, nézzétek meg a művét a szegedi adok-veszek topikban! :( :evil:

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Munkalehetőség:

Olyan dolgozni vágyó, otthon lévő kismamákat, kisgyerekes anyukákat keresünk, akik tudják, hogy

-a munkahelyi kereset nem oldja meg az anyagi nehézségüket

-a munkahelyi kereset nem nyújt fedezetet a nyaralásra, a lakásbővítésre

-nem tudnak elmenni fix 8-órás munkahelyre, mert a bébiszitteri költség többet visz, mint hoz a munka,

-heti 1 délutánt fel tudnak szabadítani a munkára (konkrétan a gyerekeket rá tudják bízni a nagyszülőkre, egyéb segítőre)

-napi 2-4 órát fel tudnak áldozni olyan munkára, aminek értelme van

Akik ezeknek a feltételeknek úgy érzik, hogy megfelelnek, akkor kérem hívjatok ezen a számon:


Lucza Csilla

KCH értékesítési munkatárs

0630/969-3439

http://www.kchungary.hu/
 
 

 
 

Sziasztok!

A nyári szünet után szeptember 4-én kezdődnek újra a zenebölcsis foglalkozások a Dagály utcában, az Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Házban!

Minden pénteken 10.00 órától várlak Benneteket, a tavalyihoz hasonló körülmények között! Bővebb információkat a weboldalamon találtok:

www.cilizenebolcsije.eu

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Pocaklakó-daloló foglalkozás indul szeptemberben Angyalföldön! Várandós kismamák és kispapák számára, akik szeretnék énekléssel, mondókázással is segíteni a csemete harmonikus fejlődését.

HELYSZÍNE: Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház (Bp. XIII: Dagály u. 15/a)

IDŐPONTJA:
1. alkalom: 2009. szeptember 17. csütörtök 18.15-20.15-ig

2. alkalom: 2009. szeptember 24. csütörtök 18.15-20.15-ig

Részvételi díj: 3000.-/alkalom, vagy 5000:-/2 alkalom (ez a részvételi díj házaspárok esetében is egyszeri fizetést jelent!)
Bővebb információ itt:

http://www.cilizenebolcsije.eu/pocaklako-dalolo.html

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Sziasztok!

Én is nemrég szültem! Nálatok talátam egy szuper dolgot a
Pozsonyi úton!

WWW.ELINTEZZUK.HU

ismeritek? A szülés utáni adminisztrációt válallják
GYED,GYES,GYÁS, családi pótlék, anyasági, taj, lakcím, stb... :shock:

Tök jó, háztól-házig, hozzák-viszik, nem kell hivatalokban rostokolni órákat, szenvedni, rohanni haza, apának idegbajt kapni!
Nézzétek meg!ajánlom!
:lol: 8) :lol: 8)
pusz,e.
 
 


Sziasztok!

Én is nemrég szültem! Nálatok talátam egy szuper dolgot a
Pozsonyi úton!

WWW.ELINTEZZUK.HU

ismeritek? A szülés utáni adminisztrációt válallják
GYED,GYES,GYÁS, családi pótlék, anyasági, taj, lakcím, stb... :shock:

Tök jó, háztól-házig, hozzák-viszik, nem kell hivatalokban rostokolni órákat, szenvedni, rohanni haza, apának idegbajt kapni!
Nézzétek meg!ajánlom!
:lol: 8) :lol: 8)
pusz,e.
 
 


Látom ez már csak spamfórum.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Gyes után visszatértem a kaptafámhoz, és keresem új ügyfeleimet. Banki és biztosítási tanácsadó vagyok, házhoz jövök, bármilyen kérdésetekkel fordulhattok hozzám. Ajánlhatok spórolási trükköket, átnézhetjük a meglévő biztosításaitoknál tudok-e olcsóbbat ajánlani (esetleg ingyen), de befektetésekkel is foglalkozom. Hívjatok bátran!!! Vera 20/2937-231 A tájékoztatás ingyenes.

Kép
Kép
 
 


*Gyermekfelügyeletet* vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!
>
>
>
> Nagy *gyakorlattal* rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas
> időbeosztással vállal:
>
> Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
>
> *Korrepetálást* vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen
> tantárgyból
>
>
>
> *Elérhetőségeim*:
> *Horváth Zsófia*, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com
>

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: