Új privát üzeneted érkezett!

Juli!
Ha küldöl címet, küldök egy pelerint.KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Kata,
mélt küldtemKép
 
 


Juli!
Válaszoltam!Kép

KépKép


KépKép
 
 

 
 

Sziasztok!

Én most csak idetévedtem, mert amúgy babaszobás vagyok.
A Mildi nyuszikról... 5 db nyuszit kell beküldeni és nyaralást lehet nyerni. A nyuszik lehetnek teljesen egyformák is. Nem tesznek különbséget, hogy milyen ételről, vagy italról, tejpépről veszed le.
Ha jól tudom, csak egy nyaralást sorsolnak ki egyszerre. Ebben az évben 3 játéka lesz a Mildinek.
Többet én sem tudok.

Anikó

Kép

KépKép
 
 


SZiasztok! DM léggömbös matricákat gyűjtők! Elcserélném Máltát és Lengyelországot. Kép Klára
 
 


Szia Klára!
Nekem kellene Lengyelo. matrica! Melyik hiányzik neked?
Zsu

Kép
Kép
 


Zsuzsi, Cseh, Észt, Ciprus, Magyar, Szlovén és Lett közül kettő, mert vannak jokereim is!
Kösziii!
Klára
 
 


Sziasztok!

Ma végre megjöttek a fürdőköpenyek. Olyan törölközős anyagú, 92-98-as méretű, "manó" kapucnis. A lányok 2 évesek, lehet viszonyítani.
Kata

Kép
 
 


Jaj, azt elfelejtettem, hogy nagyon szépen köszönöm a pontokat!

Kata
 
 


Klára!
Nekem van felesleges Málta és Magyaro. na meg jokerek, és hiányzik Szlovákia, Lengyelo., Észzto. Ciprus, Szlovénia.
Még nem ragasztgattam be a jokereket, gondoltam még várok vele.
Profilomban van a mél címem, írd már meg, hogy mit cserélünk mire...
Zsu

Kép
Kép
 


KovKata! Csinik a lányok! ;-)
 
 


Sziasztok!
Segítségeteket kérném, információra lenne szükségem.
A Pampers zacskóval mit lehet nyerni??? Hova kell beküldeni, mennyit, stb. Állítólag a szülés után adtak valami színes kiadványt, amiben leírták.
Képzeljétek, írtam e-mail-t a Pampers-nek több mint egy hónapja, semmi válasz. Elég nagyot csalódtam. Ezért fordulok Hozzátok, előre is köszönöm a segítséget.
 


Szia Zsebi küldj egy emailt a profilomba levő cimre, és elküldöm a játékleirástKép

Addig is a midi és maxi totalcare feliratos zacsikat gyüjtsd (3 és 4 es méretű).

Ági

KépKép
KépKép
 


Kedves Ági,

köszi a gyors választ, nem is álmodtam ilyen gyors reagálásról! Írom az e-mail-t a címedre! A profilodban nézegettem fényképeket Daniról, gyönyörű kisbaba!

Zsebi
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Libero csomagolásról babafigurákat keresek, 5 db-ot. Teknőcös rágókát lehet érte kapni. Félek, mire összegyűlne, nem lenne aktuális a rágóka. Ilyen babafigurára gondoltam:
Kép

Előre is köszönöm, üdv:
Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Nekem 5 pont kellene a Pampers ajándék játéktálcához (32 pont), azaz egy nagy és egy Jumbo csomagzacsi kellene. Közben a lányom szobatiszta lett, így feleslegesen nem szeretnék már egy csomó pelust felhalmozni csak ezért. Akinek van feles, az írjon légyszi mailt. Köszi.
kom@savaria.hu
Moni

 
 


Sziasztok!

Egy fél csomag (29 db) Libero junior pelenka (12-22 kg) eladó (1200 Ft-ért, darabja így 40 Ft),
vagy elcserélem - Pampers Total Care vagy Sensitive, Midi és Maxi nagy-óriás vagy jumbócsomag függőleges baba-mama képekre (darabszám jelölés is rajta legyen!)

Ezenkívül elcserélném szintén a fenti képekre 28 db Gabi pontomat, illetve egy doboz bontatlan Aptamil Ha prev tápszert, 300Ft-os kupont (ami BEBA 2 800 g Rossmanban és Tescoban való vásárlása esetén váltható be.

Tel: 20/9791-550
Andimama
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: