Új privát üzeneted érkezett!

Vipe köszike :D Fiad alszik már? Az enyém még játszik... tudod éjjeli bagoly..... :shock: :D

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára millye 2009.11.03 22:27-kor.

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:unokatesom lacival egy napon született csak 7 évvel korábban, velük voltunk karoson is, ott van csilla baba, ott beszéltem össze mónival és igy együtt. ma velük
voltunk kinaiban is, meg anyumék, ágiék, keriék,unokatesóék...18-an. sajnos csilla belázasodott.ezek a videók nagyon állatok, iszonyat ügyes junior,.

zsu:jobbulást

viki:apróbetűsen irom meg hogy ma napközben viszont nem akart aludni...

kálmandi:túl ám...para volt rendesen, de egyenlőre nem csinál semmit, mert ingyulladás
van és azt kezeli öblitővel. Hurrá jó alvás.

Kép
 
 


millye:képet!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Kép
 
 

 
 

Budabo köszike!! MIlyen volt a vacsora? Jól éreztétek magatokat? Füge, hogy bírta? :roll: Tettem képet... így tud arcokat vágni... :shock: :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Kép

millye:a kép csúcs. Micsoda szájállás???? édes. Vacsi jó volt, füge viszonylag jól elvolt, jobban mint számitottam ennyi alvás után. kaján be is ájult, remélem reggelig, mert holnap fárasztó lesz anyós,vásárlás...Junior?

Kép
 
 


jaaaaaa füge már korán kedzi az ékszerválogatást :lol:

Kép
 
 


Millye, szerencsére sok folyadékot iszik Bebe, azzal nincs gond!
Andrisnak egy nagy puszit küldök, annyira édes a videón,meg a laptetős kép, cuki! :D

Viki, szó szerint visít ha meglátja az orrszívót meg a porszívót! :cry: Nálunk is volt nátha, amikor jöttek a fogak, de most ez a csúnya köhögés! :roll: :(

Bogi, köszönjük!

 
 


Hát ez a Füge, csúcs! :lol:

 
 


Budabo Csúúúúúcs ahogy Füge turkál az ékszerek között :lol: Korán kezdi a kisasszony :lol: Gondolom ha a banyával jöttök akkor esélytelen hogy talizzunk holnap :? Hova mentek vásárolni? :roll: A fiam 10 órakor elaludt.... megint későn....

Zsu83 köszike :D átadom a puszit! :D Bebének pedig sok gyógypuszi!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


zus:remélem jobb éjszakátok volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!

millye:felétek megyünk, de úgy ahogy mondod...banyavész lesz, inkább nem. Hátha sokáig alszotok ma. Füge nyikkanás nélkül aludt megint, :lol: :lol: Ránk fért már nyugis alvás. Apja még mindig alszik, füge már egyszer feldünnyögött, de most csönd van.

Édi v olt füge ahogy ült a pulton...vettem egy egyszerű füllbevalót, mert a mini karikát tépi füge ő is válogatni akart nekem :lol:

Kép
 
 


Sziazstok!
Ma egy szuper éjszakán a vgyunk túl! 1/2 8-4-ig alvás akkor evett,majd aludt még 1/2 6-ig! :lol:

Budabo: Füge haláli pofa! Lili is imádja az ékszereket! Igazi csajok! :D

Vipe: Nálunk Lili a tapsi-tapsi dallal tanulta meg a tapsolást.ELöször ökölbe szorított kézzel, aztán egyszer szétnyitottam neki és rájött, hogy ugy jobb tapsizni! Próbáld meg ezt is! :)

Millye: Köszi, igyekszünk! Nálunk most minden és mindenk vau-vau, mióta tudja mondani!

Kép
 


Millye, köszi, én is átadom a gyógypuszikat! :D

Bogi, határozottan jobb éjszaka! :)
Örülök, hogy jól telt az éjszaka!

Kálmandi, örülök a jó éjszakának!

Bebe úgy néz ki jobban van, éjszaka sokkal kevesebbet köhögött, viszont most megint köhög, mert össze-vissza ugrál! :? Hogy magyarázzam meg egy 9 hónaposnak, hogy kevesebbet ugrálj, mert így jobban fogsz köhögni! :roll: :?

 
 


És ime a videó, ahogy Lilo tapsizik! :lol:


http://www.mommo.hu/media/Lili_tapsizik

Kép
 



Kép
 


Budabo kár, hogy veletek van a banya!!!! :? Te miért nem aludtál, ha a család aludt? :shock: Ááá mi negyed kilenckor keltünk... éjszaka szokásos... chamomillát mindig elfelejtem... de majd ma :D

Kálmandi nagyon ügyes Lili! Nagyon jó a jódlizós meg a pancsolós is!

Zsu83 örülök, hogy jobban van Bebe! Sajnos nem nagyon tudod neki megmagyarázni, hogy ne ugráljon.... :?

Kép

Kép

Kép
 
 


Kálmandi, nagyon jók a videók, kedvencem a jódlizós Lili! :D

Millye, tudod annyi dolga van Bebének, hogy nem ér rá pihenni! :D

 
 


Millye nagyon aranyos a laptető. :lol: :lol:
Szerencsére Bencét sikerült rászoktatni, hogy 8-kor aludjon, +-15perc. De mivel éjszakai bagoly vagyok én is , így fárasztó, mert éjfélkor mikor kel nyamizni pont én már aludnék.
Rászoktam, hogy esténként megnézek pár szomszédok sorozatot. :lol: :lol:

Budabo Füge tényleg korán kezdi. :lol: :lol:
Most, hogy kezelitek a fogad jobb? Áááááááá. A receptet az éjszakához kérem szépen..Légysz,légyszi. Nektek már párszor összejött. 8) 8) 8)

Zsu sajna én is így voltam a mi Bencénkkel. Vettünk egy nagyon jó orrszívot, drága volt , de 1000x jobb mint az orrszívó porszívó.És halk, este is nyugottan lehet használni!!!!!
Örülök, hogy jobban telt az éjszakátok. :lol:

Kálmandi na nálatok is rendeződni látszik az éjszaka. :lol:
Mi is dallamra tapsikolunk, de Bence a popóját rázza rá. :lol:
Nem tudom kitől tanulhatta. :lol:
A videók eszméletlen jók.Lili vezényszóra tapsizik. :wink:

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


videók tök jók! nagyon helyes az a Lili!
Tök jól pakolja a kajcsit befelé! :):)
én is hozok két videót lassan fejlődő fiacskámról:
http://www.youtube.com/watch?v=xiuofZoABus
http://www.youtube.com/watch?v=QiWqzMXClmA
Sajnos nincs hang....mert a gépem nem tud olyat...pedig nagyon nagyon dumál, és ananiyra birom, és kár nagyon, hogy nem halljátok! de majd a telcsimről!!!!!!!!!! csak még át kell ide másolni valahogyan a felvételeket!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Zsu83 nekünk megvolt az első alvás.... remélem nálatok alszik Bencus! eszik rendesen? :roll:

Vipe a nyolc óra nálunk is ideális lenne ha nem 6-7 órakor kelne reggel.. egyszerűen képtelen vagyok korán kelni főleg, hogy kávét sem ihatok.... :roll:

Lkverus nagyon édes Vinci ahogy szétszedi a habtapit! :D Tessék kérni a Jézuskától másik fényképezőgépet! :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


Viki, édes lehet ahogy Bence rázza a popóját! :lol:

Verus, Vincinek küldök egy nagy puszit, olyan cuki a videókon! :lol:

Millye, fél órája alszik megint, étvágya van, de előtte orrszívás van mindig! :(

 
 


Zsu83 az a lényeg, hogy tisztul a nózija!!! Örülök,hogy issza a folyadékot! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Mai nap:reggel kelés, kaja,kocsi, Budán anyós felcsíp - füge itt aludt 30 percet a kocsiban - érkezés Budaörs Ikea, vásárlás, Füge vigyorog még a villanykörtére is, tündér, jól elvan, át Auchan, itt már pilled, de csak azért sem alszik, anyós kirak, Füge elalszik kb. 13.40 körül kemény 20 percre a kocsiban, haza megáll melóhely, bemegy, körbeugálják, hazajövünk, Ikeában kapott játékával harcol és élvezi hogy itthon van...Szerintetek hogy fogja estig kibírni????????????????????????? :shock: :shock: :shock:


zsu:örülök hogy jobb votl az éjszaka, kúráld csak Bebét, meggyógyuljon, hogy tudjunk menni.

kálmandi:nagyon jók a videók!! becarás a kiscsaj, ahogy tapsizik,meg eszik... nagyon ügyes.

millye
:ébreszt a telcsim...vizet forralni, hüle vagyok, de idáig még korábban kelt füge mint én, ha esetleg vissza állnánk egy későbbi kelésbe én is később kelnék...

viki:a fogam már magától jobb lett, ahogy a dokihoz bejelentkeztem, már nem is fájt, de elmentem hogy nézze meg, és van mit csinálni. Az éjszakához nincs recept...én nem tudok, nekem füge egyhetes kora óta átalussza az éjszakát, persze a fogzás nálunk is bezavar, de amig csak cumit nyomok a szájába és alszik tovább addig szavam sem lehet.

Kép
 
 


kálmandi:ja és behalok Lili milyen kis édesen husimanó!!!

Kép
 
 


Sziasztok!
Köszi a bókokat Lili nevében is! Igyekszünk minden jót megtenulni!
Most a legujabb hobby, hogy leveszi a zokniját, a szájába veszi és azzal mászkál, mint egy kiskutya!Ilyenkor azt szoktam neki mondani, hogy mi van kis bittbull?!? Ezen olyan jókat mulat a drágám!És ma ismét babakocsiban aludt 1 órát! Most ez a menő! Itthon már nem is nagyon akar aludni! :?
További szép estét nektek!

Kép
 



Millye, szívtunk az előbb is egy csomó cuccot le!

Bogi, kúrálom! :wink:
Füge videó király! :lol: 8)

 
 


Eldobtam néhány pü-t, majd tessen postaládákat nézegetni...
(nem, Bogi, Zsu és Millye, nem nektek küldtem... :D )

 
 


zsu:szívjad,gyógyuljatok!!!!!

millye:merre????????

ladmon:nekem is jött pü,de akkor nem te küldted? :lol: :lol:

Kép
 
 


Ikverus nagyon jók a videók.Vinci annyira aranyos.Nem kevés labda tulajdonosa. :lol: :lol:

Zsu mindig ahogy a zene ,dallam, rádió, bármi szól. :lol: Hogy vagytok? Javulgatok?

Budabo nagyon aranyos Füge baba. Hát nem osztogatja fölöslegesen a puszikat. 8) 8)

Kálmandi fogatok áttört? 2. nem látható? Álítólag párosával bújnak elő.

Landom én olvastam. :oops: Nagyon köszönöm. Szánom, bánom próbálom összekaparni magam, és igyekezni. :oops:

Viki

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


viki: :lol: :lol: :lol: előre utánnunk!

Kép
 
 


Várom az e-mailt.............................. :?

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Budabo VAGYOK CSAK ELMENTÜNK A MÜLLERBE fényképet rendelni....Most már érdekel, hogy kibírta Füge estig? András kérdezi, hogy milyen állatot szorongat Füge? :lol: Nagyon jó a videó!!! :D

Zsu83 nincs láza Bebének ugye? Remélem hamar túl lesz ezen a náthán! :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:mennyiért csinálják a képeket a Müllerben?karira a nagyszülőknek albumot szeretnék csinálni Bazsiról!? :)

Kép
 


Sziasztok!
Ismet egy rosz éjszaka, 5x kelés, sírás! :cry:

Vipe: sajna még nem törte át, de jo lenne, mert nem nagyon alszunk csak séta közben! Én meg persze megfagyok, míg ő édesdeden szuszmizik! De hát első a gyerek! :lol:

Budabo: Füge nagyon édi, ahogy gyurja azt a plüss álatot! Meg kell zabálni! :D

Ladmon: Köszi a pü-t megkaptam és siker szerintem! :)

Kép
 


Sziasztok!

Bebe jobban van, éjszaka nyugis volt, este már egy überhisztire is telt tőle, nagyon brutál volt! :evil:
Éjszaka okés volt, még jön cucc az orrából!

Millye, láza szerencsére nincs Bebének!

Kálmandi, éjszakát sajnálom!

 
 


Jó reggelt!!!!!!

Hát nagyon jó éjszakánk volt!!!! -Tuti, hogy elkiabálom.-
Bence nem evett semmit!!!!!! Ez az első éjszaka kaja nélkül. Igaz 3-4x felébredt, de ...... :lol: :lol: . Először aggodtam, hátha megbetegedett, de vidáman ébredtt. :lol:

Nilabali én is hasonlót gondoltam anyósomnak. Nézegettem a dm-nél is. Ott kész albumot is lehet készíteni. A férjemnek, meg gondoltam keszítetek egy vászonképet Bencéről. De még gondolkozom rajta...

Kálmandi sajnálom a rossz éjszakátokat. Nincsen teraszotok, vagy kert , ahova kitolnád Lilit szundizni ?

Zsu örülök, hogy javúlgattok!!!!!Kop-kop :lol:

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


millye:füge kibírta aranyosan estig, el is aludt a kaján és onnantól kezdve kg. 5-ör keltünk, apja 4-kor jött haza akkor tettünk eg ypróbált hogy magunk közé rakjuk, de még rosszabb volt, mert mászott, felült, pörgött..szóval vissza ágy, és megoldotta, elaltatta magát, ez már kb. 5-kor volt, el is aludtunk
7.45-kor keltünk. Nem tom milyen állat...ezek a svédek tudnak alkotni.

zsu:überhisztit sajnálom, ez már tuti annak a jele hogy jobban van.

kálmandi:üdv mostmár odaát.

petra
???????????

viki: tessék szépen felzárkózni odaát mert már nekem is sok a két fórum.

Kép
 
 


Viki, örülök az éjszakának!

Bogi, én is annak tudom be, ha már überhiszti, akkor tuti, hogy jobban van!

 
 


sziasztok!
Jó sok labdája van Vincinek....igen értékesek is, de ez egy külön történet..(.voltam vásárolni.)....:):)

Füge videó édes!!!!!!!!
zsu! Bebének gyógypuszik!!! Örülök, hogy már ti is javultok! nehezen lábalnak ki ezekből a náthás izékból szegénykék!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Hiper szuper éjszakánk volt ébredésmentes... adtam neki chamomilla-t

Nilabali 120 darabtól 29 ft. szóval jó áron csinálják! :wink:

Kálmandi sajnálom a pocsék éjszakát! tuti, hogy a fog a bűnös...

Zsu83 az jó, hogy nincs láz!!!!! :wink: hiszti??? jaj... :shock:

Vipe ma csatlakozom a jól aludtunk táborába én is :D

Budabo hűűű akkor zombi vagy ma? sajnálom... :?

Kép

Kép

Kép
 
 


Verus, köszi! :D

Millye, éjszaka királyság! :lol: 8)
Hát azt hiszem most kezdődik nálunk a hisztis korszak! :roll:

 
 


zsu: :lol: :lol:

millye:én minden este adom neki. Pluszban még gesztenyét,céklát főzők, gombalevest csináltam, hentestokányt...zombi,mega.Örülök hogynálatok jó volt!

Kép
 
 


Budabo sajnálom a rossz éjszakát. :( Már várólistán vagyunk.
Láttam főzöl gesztenyét. Kaptam én is tegnap, de még nem mertem nekiállni. Simán párolod?
Mit szoktál hozzá még főzni?

Nagyon köszönöm, hogy még bírtátok egy kicsit a megosztottságot. :D :D

Millye gratula Andrisnak a szupi éjszakáért!!!!!!

Viki

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Zsu83 lehet, hogy csak fáradt volt és azért hisztizett nem? :roll:

Budabo ahhoz képest jó kis menüt csinálsz... Minden este adod a Chamomillát? Szerintem én ma is bevetem :wink:

Vipe Köszike! Én sütőben sütöttem meg egy adag gesztenyét és egy adagot megfőztem neki. Ízlett neki nagyon. Sütőtökkel is összekevertem. :D

Kép

Kép

Kép
 
 


viki: főztem neki, de pocsék lett, a fele rossz volt, ma céklával,krumpliva és husival keverem. A múltkori céklát kiköpte, emlékezetes videóm van róla, gesztenyét ma kap először. Andus ahogy tud enged.

millye:jaja, többet nemkap gesztenyét csak ha kapot fagyasztottat. Zombi vagyok. :cry:

Kép
 
 


Budabo neked is nehezen puhult meg? Fagyasztottat csak nagyobb üzletekben lehet kapni de marha drága.... meg láttam konyhakészet is abból 15 deka volt egy ezres :shock: Próbálj meg Fügével aludni délután! :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy eltűntem egy időre,de férjem itthon volt szabin és így pörgős napjaink voltak.Olyan jó volt,hogy ma szívok is egyedül Marcussal,biztos uncsizik egy kicsit a sok jövés-menés után.
kicsit nyügi,de van ilyen.egy órája még nem ezt gondoltam, mikor alig bírtam lebirkózni aludni. :roll: :roll:

Köszönjük Móninak a közbenjárást, remélem hamarosan
odaát.... :wink: :wink: :wink:

Délelőtt védőnéninél voltunk (a miénk nagyon-nagyon rendes).Marci 70dkg-t!!!! hízott az elmúlt hónapban(éreztem én,mert brutál sokat evett),úgyhogy most megvonás. Nemmáááámmm.
Azért nem csak híztunk,nőttünk is 2 cm-t.

Igyekszem visszaolvasni mi történt ebben a pár napban veletek! :D

Kép
 
 


petra:szia újra.

millye: már alszik másfél órája,nem aludtam..Nem kap gesztenyét és kész. Na jó csak ma vagyon negatív.

Kép
 
 


Ppetro akkor most hány kilónál tartotok és hány centi? :D

Budabo :D na igen a fáradság beszél belőled :D tudtál pihenni?

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:nem tudtam, mert apa lenémított telefonja elkezdte szétzizegni a kanapét a fejem mellett :twisted: aztán az enyém is...aztán kelt Füge, bár szavam nem lehet két órát aludt. Junior hogy áll? alvás van már?

Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: