Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Itt vok én is :wink:

Chlarissza!

Te miért nem jössz át a zártra az anyatanyára?

Örülök én is h tetszik a kislányodnak az ovi,szuper!!!

Annak nem örülök hogy a férjeddel"így"vagytok..hogy lesz így harmadik baba??? :roll: :wink:
Nem lehet megbeszélni a dolgokat esetleg?????

Ahogy Judy is írta mi szedjük a gyogyikat apával..aztán alig várjuk már h megint hajrázhassunk a babára!!!A gyogyi kikészíti a bélflóránkat mert atom erős,de mindent a cél érdekében!!Mégegyszer nem szeretném átélni a vetélést... :(

Te meg ügyes légy a sulival!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Laptetőőőőőőőőőőőőőő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Panny!

Már tegnap is akartam irni, csak elöszőr amikor beléptem nem volt rá időm, este meg nem volt net. Örülök, hogy hallok rólad, de ennek a gyógyi dolognak nem annyira. Remélem hamar rendbe jön nálatok is minden. A zártra azért nem mentem, mert még anno amikor írtátok, hogy átmentek nem mentem, meg azt hiszem még Boeske irta, hogy oda már nem megy utánatok és gondoltam majd azért még irogattok ide is, meg olyan gyorsan eltüntetek, hogy azt se tudtam kit hol keressek meg ide a babanetre már olyan automatikusan léptem be mindig meg meg meg.... na szóval nem magyarázkodok igazából fogalmam sincs mért nem mentem oda :lol:
Hát nálunk, hogy hogy lesz 3. baba azt nem tudom, tőle már biztos nem. Pedig úgy szeretnék még gyereket :cry: De hát ez van, majd egyszer remélem... Megbeszélni már nem igen lehet a dolgokat, hiszen a kihült érzelmeken már nincs is nagyon mit megbeszélni.

Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!

Jaj de jó, megint mennyit írtatok!

Benézegettem időnként, de semmi változás nem volt, most meg nem győzők olvasni! :lol:

Clarissa! Lehet, hogy már elkéstem vele, de szorítok a vizsgákhoz!
No meg gratula a nagy ovis lányodhoz. Még emlékszem, amikor első időkben vittem a gyerekeket az oviba. Ők bent sírtak én meg kint. Nehezebben szoktam meg, mint ők.
De (sajnos?) ez a dolgok rendje. Megkezdődik az elszakadás. :(

Emlékszel írtam már neked, hogy én is hasonló cipőben jártam mint te. A férj és az elhidegülés. Aztán a boldogtalan évek, amikor csak egyik napról a másikra éltem. No meg a gyerekeimnek.
De te még nagyon fiatal vagy és ha ideje korán lesz erőd váltani, még 4-eske is bekopogtathat. :wink:
Tényleg, gyere át az anyatanyára, nagyon várunk! Ott legalább csak mi tudjuk elolvasni egymás írásait.

Boeske! Neked is szorítok a vizsgákhoz!

Nálunk szerencsére rendben van minden, már ami a picurt és a gyerekeket illeti. A bizik is jók lettek.
Sajnos a nagymamám a végét járja, elég súlyos tüdőgyulladáson van túl, de nagyon úgy néz ki, hogy feladja. Most volt 86 éves. Szép kort élt meg.
Én is rettegve várom a telefont. :cry:
Apum túl van egy prosztata műtéten, anyum február elején megy kórházba, ki kell venni a méhét. Újabb izgulni való.

Majd azért ide is bekukkantok sűrűbben.
Judyról sajna nem tudok semmit, de ha nem ír ez azt jelenti, hogy még nem hívták és ez JÓÓÓÓÓÓ!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok,

Végülis nem bírtam ki, felhívtam őket ma, és kész van az eredményem
Leghamarabb csak pénteken tudok érte elmenni, mert holnap genetikai uh-ra kell mennem.

Mondom a nőnek, hogy tudom, hogy eredményt nem közölnek telón, de anyit mondjon már meg, hogy aggódjak vagy ne????

Erre ő: DR-nő nem mondta, hogy ha baj van telefonál??
Mondom: De, mondta, akkor ez azt jelenti minden ok.
Erre ő: Hát akkor???

Szóval negatív az eredményem. :lol: :lol:

Én annyira örülök, akkora kő esett le a szívemről, olyan sokszor elképzeltem, hogy hogy fogom túlélni a kisbabám elvesztését, álmodtam is sok rosszat.
Az elmúlt 6 hetet tényleg nem kívánom senkinek. :oops: :oops: :oops:

Pénteken megtudom biztosra a nemét is, és végre lehet neveken is gondolkodni.
Annyira de annyira boldog vagyok. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na most irtam egy kisregényt amit a Kiara egy gombnyomással kitörölt, már felére persze nem is emlékszem, de majd este ha lesz időm megpróbálom újra irni.

Kép
Kép
 


sziasztok,

Uh-on minden rendben volt a babával, 20 hetes és jó hosszú (34mm) combja van.
Ciszták felszívódtak, de hogy azért ne legyek teljesen nyugodt, azt mondta hogy valamivel kevesebb a magzatvíz.
Azt mondta ez simán lehet a magzatvízvétel miatt, és még nem termelte vissza a baba azt a mennyiséget amit kiszippantottak.
Hát remélem így van. Jövő hét szerdán megyek magánba, megnézettetem ott is a mennyiségét, utána pedig rá 1 héttel újra a kórházban. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok,

Végre a kezemben tarthatom a leletet:
"Az alkalmazott módszerrel, az értékelt sejtekben kromoszóma-rendellenességet nem észleltünk."
(ez a világ legszebb mondata számomra) :lol: :lol: :lol:

Azt mondta a biológus, hogy nagyon szépen és gyorsan osztódtak a sejtek, és rengeteg minta lett, így kényelmesen tudtak kromoszómákat számolni.
A neme pedig XX-es. Szóval, hogy az ivararány helyrebillenjen, még egy puncissal bővülünk. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Ez nagyon jó, mondtam én hogy minden rendben lesz, csak anélkül nem is lenne igazán izgalmas egy terhesség, hogy közbe ne rémitenék halálra az embert :lol: Most már nyugodj meg és élvezd a babavárást, mert hamarosan mehetsz szülni és akkor már csak egy emlék marad ez is!

Kép
Kép
 


Sziasztok,

Nem bánnám, ha újraindulna ez a topic is. :lol: :lol: :lol:
Biztos vagyok benne, hogy vannak még sok gyerekre vágyó anyukák, szóval GYERTEK!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Látom, megszületett Iza. Gratulálok!
Hogy boldogulsz 4 gyerkőccel?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia,
Hááát, nem ment zökkenőmentesen, de most már alakulunk.
Eddig nem nagyon akart aludni csak ölben+hasfájás. :oops: :oops: :oops:
Mára már azért délelőttönként szépen alszik, és csak a délutánok nyügösek. :lol: :lol:
Éjszaka nagyon jó kislány, hagyja anyukáját szundizni.
:lol: :lol:
Tegnap kaptuk meg a 2 hós oltást+a prevenart is. Nagyon ügyes volt, alig sírt. Este kicsit nyüglődött, de nem volt mellékhatás. :lol: :lol: Már 5,46 kg, pedig nem eszik túl sokat. 5x-6x szopizik, de akkor sem eszik meg 80-100-nál többet.

Amúgy egy kis tündérke, már mosolyog és gagyorászik. Barbika imádja és nagyon jól viselte az érkezését. Nagyon anyáskodik felette, néha már túlzásba is viszi. Vigyázni kell nagyon,mert a múltkor is már fel akarta venni. :lol: :lol:

Veletek mi újság????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Semmi különös nincs velünk. Úgy volt, hogy szeptembertől félállásban dolgozom, de végül mégsem. A fiúk mindhárman mennek oviba, persze csak délelőtt.
A 4. gyerekkel meg még várunk, kb. 1 évet. Ha minden jól megy, júniusban befejezem a tanulást, és utána próbálkozunk.
Olyan jó, hogy a férjemet sem kell győzködnöm, ő is szeretne 4.-et.

Örülök, hogy jól vagytok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia Boeske,

Hát hallod, vannak napok amikor képtelen vagyok írni. :lol: :lol: :lol:

Miért gondoltad meg magad a félállással kapcsolatban?
Én még mindig csodálom azokat akik gyerekek mellett tudnak tanulni. :lol: :lol:
Én sajna erre nem voltam képes. :oops: :oops:

Igen, olvasgatlak másik topic-ban, tudok a babatervezésről.
Kicsit irigykedem is egy kicsit. :lol: :lol:
Az én agyamon is átfutott ötöske gondolata. :wink: :wink:

Képzeld Izus tegnap hátról hasra fordult.
Úgy örültem neki mintha sosem láttam volna ilyet. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Nem rajtam múlt az állás, végül más kapta meg. De nem bánom, én még nem akartam dolgozni, csak annyira nem volt jelentkező, hogy megkértek, vállaljam. Aztán a legvégén mégis jelentkezett más is.

Hátról hasra? 2 hónaposan? Aztaaaaa! Az igen! Ha így folytatja hamarosan utána is szaladhatsz.

Jót mosolyogtam az ötöskén. Miért is ne?
Van egy ismerősöm, most várja a 8.-at. Meglepetésbaba. Már azt hitték a kora miatt nincs esély újabb babára. Tévedtek. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Na sziasztok!

Látom éledezik ez a topic...akkor hajrá...rajtam nem múlik :wink: ..de akkor írjatok:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Hú, Panny!
Közeledik a 18 hetes UH.
Kíváncsi vagyok, kislányod lesz-e?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske!

Hétfőn voltam genetikai uh-n és a drágám nem mutatta meg hogy mi lapul a lába között :wink:
Igazából én nem vok annyira kiváncsi...inkább a közeli-távoli ismerősök jobban kiváncsiak mint én :wink:
Tök rendben van vele minden és csak ez számít....Az lesz amit Isten ad:)...vissza már úgyse küldeném :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Panny!

Teljesen igazad van.

Én is így vagyok vele. pl. Andrisnál nem is akartam tudni a nemét előre. Csak a férjem volt nagyon kíváncsi, így végül megkérdeztük. De lehet, hogy legközelebb nem hagyom magam. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Hát lehet hogy most nálunk is így lesz...apával pont a napokban beszéltük, h milyen varázsa lenne annak ha ott a szülőszobán derülne ki a kicsi neme.....én simán kibírom addig..sztem ki is próbáljuk...úgyse valószínű h lesz több lurkónk.

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

Látom, hogy sajnos eléggé kihalt a topik az utóbbi időben. Végigolvastalak benneteket, nagyon szimpatikus kis társaság gyűlt össze. Örömmel láttam, hogy legtöbbeteknek sikerült a vágyott 4. baba. :)

Remélem, csatlakozhatok hozzátok.

Magunkról: 32 éves vagyok, 3 gyerkőcöm van, 2 fiú és egy lány. Idén augusztusban kopogtatott véletlenül 4eske, csak sajnos valószínűleg nem volt egészséges, és elvetéltem, 10. hétben. Műtétes befejezés kellett. Nagyon megszenvedtem a dolgot, és bár addig eszembe sem jutott a 4. gyerkőc, azóta folyton azon agyalok, hogy vajon mikor fog kis angyalkám visszatérni hozzánk. :oops:
Bár különösebben nem vagyok hívő, de hiszem, hogy ő fog ismét kopogtatni, ha eljön az ideje. Első nekifutásra gyógyszer mellett fogant meg...
Azóta abbahagytam a gyógyszert, a vetélés óta ez a 4. ciklusom, a gyógyi elhagyása után pedig az első. Fura dolgokat észlelek magamon. 7. napon volt egy együttlét, másnap délután pedig erős, szúrkáló alhasi fájdalmaim voltak, pár óráig. Azóta pedig mellfeszülés, mellbimbó érzékenység, minimális zagérzékenység, időnként émelygés, és tegnap óta a hasamban köldök mentén kétoldalt erős szúró fájdalom. Ma vagyok a 22. napon.
Mit gondoltok?
Nem hiszem, hogy a mensi után, ciklus elején fogant volna baba.

Mindenkinek jó babázást, babásosodást kívánok!
Barbara
angyalka2011
Budaörs
 
 


Szia Barbara!

Én is új vagyok ebben a topicban, csak néha-néha néztem be, inkább csak fél szemmel kacsingattam, van 3 fiam (8 és fél éves, 6 éves és a legkisebb 10 hónapos) Én nem terveztem negyedik gyereket, de egyre inkább vágyok még egy kislány baba után és nem tudom el tudom e fojtani valaha ezt magamban, vagy belevágok én is a 4. gyerkőcbe.

Sajnálom a 10 hetes babócádat, nekem is volt a 3. fiam előtt (lehet ő volt kislányom) és látod nem sokkal utána már meg is fogant Marci babám.

Szeritnem a gyógyszer abbahagyása után még bármi beleférhet, akár egy hirtelen peteérés a ciklus elején. De sokminden más is lehet, pl ciszta, vagy csak egyszerűen most próbál visszaállni a hormonháztartásod működése a normálisra. A többi gyerkőccel voltak hasonló tüneteid? Minden esetre még van egy heted a tesztelésig, aztán úgyis kiderül.

Drukkolok!!!!

Üdv: Meskete
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia Barbara!

Drukkolok!
Remélem az van, amit gondolsz, de vigyázz, mert simán be lehet képzelni a tüneteket. Erre főleg vetélés után hajlamos az ember. Ez sajnos saját tapasztalat.
Mekkorák a gyerekeid?

Szia Meskete!
Üdv itt is!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok,

Meskete, Boeske, köszi a válaszokat. :)

Tudom, hogy pszichés alapon is lehetnek tünetek, de majd úgyis kiderül nemsokára, mi a helyzet. Amúgy tesztelni még jó darabig nem fogok, ugyanis nekem - pláne gyógyszer nélkül simán belefér a 35 napos cikus is. Majd ha szilveszterig semmi, akkor tesztelek. Ha kibírom addig. :)
Nektek szokott olyan lenni, hogy a ciklus egy bizonyos részében felpuffad nagyon a hasatok? Ha igen, akkor mikor? Mensi előtt, vagy félidőben?

Ami még furi, hogy nemrég még naponta sírtam az elvesztett babám után, állandóan elfacsarodott a szívem miatta. Kb másfél hete ezt az érzést mintha elvágták volna, de nem értem az okát....

Mindenesetre kíváncsi leszek, mi van mindezek mögött. :)

Kislányom 6 éves lesz márciusban, nagyfiam 9 volt most novemberben, legkisebb pedig 3 volt szept. végén. Márciusban született volna 4eske... :( :( :(

puszi mindenkinek!
Barbara
angyalka2011
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Üdv Angyalka!

Hasonló korúak az én gyerkőceim is...sőt látom Mesketével is hasnolóak a gyerkőcök,ráadásul neki is mindhárom fiúcska mint nekem :wink: ..ja és még a közelünkbe is laknak :wink: :wink:

Sajnálom a vetélést...át tudom érezni,biztos olvastad hogy nekem 3 volt egymás után 8 hónapon belül tavaly...az első három terhességem sima ügy volt,teljesen problémamentesen jöttek a srácok...elsőre megfogantak....a 3.után voltak a vetélések soha nem tudjuk már meg h mitől...kivizsgáltattuk magunkat és minden ok volt..egyedül olyan vizsgálat nem volt hogy csak kimondottan a lányokkal vetéltem-e el esetleg..adokim erre gondol mert az a három rosszul végződött terhességet Czeizel módszerrel próbáltuk a lánykára gyútva..most negyedszer meg mindegy volt csak jöjjön már az a pici élet és sztem tuti h most is fiú lesz :wink:

Kívánom h minél előbb összejöjjön négyeske :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

Angyalka,
Először is örülök, hogy jöttél. Sajna tényleg az utóbbi időben nem nagyon írtunk ide. :oops:
Sajnálom az angyalkátokat és remélem mihamarabb kopogtatni fog a gólya újra. Én nem egy lányt olvastam már akinek a ciklus végén vagy nagyon a ciklus elején jött össze a babó. Szóval még bármi lehetséges. Nagyon drukkolok. Tervezel tesztelést mostanság?
Meskete,
Téged is üdvözöllek. :lol: :lol:
Szerintem itt mindenki megérti a vágyakozásodat még egy baba után.Különben is a 3 az egy páratlan szám. :lol:
Boeke,
Nálatok mi a helyzet??Dolgozol most valahol??Hogy álltok négyeskével? :lol:
Panny,
Annyira furi, hogy ilyen gyorsan megy az idő. Te is mindjárt 30 hetes leszel. :lol: Honna veszed, hogy most is fiú lesz??Hetedik érzék? :wink: Én azért nagyon szorítok, hogy amikor majd küldöd az sms-t, kislány születéséről szóljon. :lol:

Most hogy újra írtatok, elfogott a nosztalgia és végigfutottam a topic-ot újra. Olyan jó volt olvasni azokról az időkről amikor még csak vágyakoztunk a 4. baba után. Sajnálom, hogy páran teljesen eltűntek, róluk semmit nem tudunk. :oops:

Rólunk:
Múlt pénteken ágyazás közben hirtelen mozdulattal lehajoltam és megreccsent a derekam. Kb 10 percig fel sem tudtam állni. Napközben valahogy elvoltam, de ülés után nem bírtam kiegyenesedni. Szombat reggel meg lábra sem bírtam állni. Hirtelen összecsuklottam, annyira nem bírt el a gerincem. Szinte az egész napot ágyban töltöttem. Este fele aztán elkezdtem egy kicsit tornáztatni, meg próbáltam kiegyenesedni. Vasárnapra már jobb lett. Most is fáj, de már nem vészes, de nagyon félek minden egyes hajolásnál. Szinte guggolva emelek fel mindent. :oops: :oops:

Kari ajándékokat mind megvettem, már csak csomagolni kell őket. Még a hugomnak hiányzik egy parfüm, de még tanácstalan vagyok az illattal kapcsolatban. A fűszeres illatot szereti, de annyira drágák, hogy ihajj.... :oops: :oops:

Mostanra mindenki meggyógyult, még Iza nóziját szívom napi 1x.

Hozzátápival kínlódunk. Semmit nem akar elfogadni, köpi jó messzire a kaját, csak a cici ízlik neki. Nem tudom mi lesz így. Most pihentetem a dolgot egy kicsit, aztán 1-2 hét múlva újra próbáljuk. Persze ha én eszek, a falatot kinézi a számból. :lol:
Sajna még mindig lusti, hason van inkább el, úgy szépen pörög 360 fokban, megfogja a játékait, mindent a szájába vesz. Már lekúszik a játszószőnyegről. Visznt ha a hátán van, úgy nem csinál semmit. :oops:

Bazsival a szokásos kamaszkori bajok megvannak, és nem győzöm mondani neki, hogy egyszer ráülök a szájára a csúnya beszédért. Barbika meg tanulja tőle.:oops: Szépen feljött matekból, az elmúlt pár jegye 4-es 5-ös lett. :lol:
Meg akarja írni a felvételit a 6 osztályosba, csak kiváncsiságból, hogy mire képes. Elmenni nem akar, mert nem gimibe akar menni, hanem valami szakközépbe. :lol:

Dani hisztis és akaratos mint eddig, de kitűnő, mint mindig, így nem nagyon tudom büntetni. :lol:

Barbika pedig egy kis pótanyuka. Állandóan tesz-vesz a húga körül. Segít nekem, hozza a dolgait, összepakol ha rászólok. Egy tünemény. Mostanság meg úgy szólít, hogy anyika. :lol: Majd megzabálom.Még mindig nagyon pösze, de mindent mond. És állandóan emlegeti az ovit. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a szíves fogadtatást! Bár a csapat nagy része úgy nézem átvonult zártba, de én nem bánnám, ha itt is újra indulna az élet. Olyan szívesen olvasgatnék tapasztalatokat, kinek milyen az élete 4 gyerekkel. Mik a nehézségek, mik a könnyebbségek (ha vannak)

Boeske! Üdv itt is! :D

Panny! Tényleg közel lakunk egymáshoz! Én Gödöllőre vásárolni szoktam átjárni Tescoba, Stop Shopba.
Mint a többiek, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon ki lakik a pocakodban? Én drukkolok a kislánynak nagyon!!! Az uh-on egyszer sem "bukott le" a kis drágaság? Mert én már harmadjára olyan sas-szemmel rendelkeztem, hogy kapásból kiszúrtam a kukacot elég hamar.

Judy! Én is nagyjából így tudnám elképzelni a korkülönbséget, ahogy nálatok van, talán a kicsiknél még egy évet ráhagyni. Nekem már most is jó, hogy a nagyok önállóak, sőt sokmindenben még segítenek is a maguk fiús módján! Nekem a pici babás korszak szokott a legnehezebb lenni. Nagyon édesek, de az éjszakák, a nyűgös esték. A nagyok "rosszalkodása", civakodása fele annyira terhel meg engem.
A hozzátápi nálunk is lassan idnult be mindhárom gyereknél. Azt mondhatom, hogy mindhárom volt vagy 8 hónapos, mire egy egész adag kaját megevett, így ki tudtam váltani egy szopit. MOst harmadjára már nem is izgattam magam rajta, tejcsi volt elég, aztán egyszercsak majd megkívánja, amit mi eszünk. Amúgy Marci, a legkisebbem szinte egyáltalán nem eszik gyümit, néha-néha banánt. Talán érdemes ilyenkor nem a klasszikus ütemben haladni, hanem egyből a zöldségekre rámenni, répa sütőtök, hátha az jobban bejön.

Na, mennem kell, indulok a ketteskéért!

Üdv: Meskete
meskete
Őrbottyán
 
 


Sziasztok,

Judy, köszönöm a kedves fogadtatást én is. :) Most vasárnap esedékes a mensi, nagyon kíváncsi leszek, mi újság. Tesztelni szilveszter körül fogok, ha addig semmi, már ha kibírom addig. Az elvesztett kisangyalnál totál hasonló tüneteim voltak, mint most. Nem is volt még régen, azért figyelem most ennyire magam. Érdekes, hogy akkor az egyik kolleganő kérdezte is, hogy ne vagyok-e terhes. (nem, mintha látszott volna, csak valahogy ráérzett) Alig várom, hogy kiderüljön, mi a helyzet.

A legnagyobb gyerkőcöm előtt 16 hónapot "küszködtünk" a gyerekért, még az előző párommal. Még nem tartottam ott, hogy átmenjek az utca másik oldalára, ha kismamit látok, de majdnem.. Én is PCO-s voltam, Clostiztam, Profasi injekciót is kaptam, mégis akkor jött csak a fiam, mikor "elengedtem" lelkileg egy picit a dolgot.
A kislányom gyógyi abbahagyása után 3-4 hónappal fogant, 23-24 nap környékén. Kisfiam pedig szoptatás mellett, ciklus vissza se jött a lányom után. :) Angyalka pedig - ahogy már írtam az első hozzászólásban - gyógyszer mellett. :oops:
Szerintem lány volt...Tavasszal lányom "szokott" születni, ősszel-télen pedig fiam. Nyári babám még nincs.

Panny, drukkolok, hogy pocakbabád megmutizza magát!
Puszi
Barbara
angyalka2011
Budaörs
 
 


Judy!
Nem dolgozom. Terveztem, ha akad valami szimpatikus félállás, akkor talán fogok is. De számunkra kedvező lesz az adórendszer, megélünk a férjem fizetéséből. A gyerekeknek nagyobb szükségük van rám itthon, mint nekem a munkára. És Márkkal maradhatok GYES-en 2016-ig.
Négyeske tervben van, de csak június után, mert akkor államvizsgázom. Na meg tervben van egy arcüreg-műtét is előtte.

Meskete!
Pont ezen gondolkodtam én is, hogy jó lenne, ha a nagyok akkorák lennének mire a következő megszületik, hogy pl. ne kelljen csapatostul vonulnunk, ha a kicsit oltásra kell vinnem, a nagyok otthon maradhassanak egyedül is.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Meskete,Barbara!

A picikém már megmutatta magát nem is egyszer csak mi direkt nem akarjuk tudni :wink:

Meskete!

Én is már uh szakértő vok :wink: úgyhogy direkt nem néztem oda annál a résznél :lol: a dokim szólt.

Boeske!

Igen,ez nekem is nagy könnyebség hogy pl.Márk már simán elvan itthon egyedül,teljesen önálló...sőt rövid időre még Krizsit is rá merem bízni...legalább őket nem kell már hurcibálni magunkkal...muszáj lesz februártól még jobban önállósódnai pl.a nagyfiamnak mert egy pár hétig nem lesz anyataxi :wink: ..alapvetően ellenzem a telefont ennyi idősen,de februártól muszáj lesz neki adni egyet hogy tudjam mikor hol van és ne aggódjak annyira...amúgy nagyon komoly,megbízható gyerek...muszáj lelkileg is elengedni :wink:

Jó nektek hogy beválik a családi adózás....ha a férjem marad a jelenlegi helyén akkor nekünk semmit nem fog érni mert zsebbe kapja a lóvét és csak minimállal van bejenltve...de úgy néz ki hogy talán januártól összejön egy másik állás ahol viszont bejelentik rendesen és akkor nekünk is nagyon kedvező lesz az új adózás :wink: ....az tuti hogy én se fogok még egy darabig melózni mert rám is itthon van nagy szükség....anyataxi,logisztika,főzés,tanulás velük,takarítás....elég meló ez is :wink:

És te miért maradhatsz Márkkal 2016-ig gyes-en?vagy a főállású anyaságra gondolsz?Az még nekem is több mint 8 év lesz.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Panni!
Márk szájpadhasadékkal született. Így maradhatok vele GYES-en 10 éves koráig.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Panni!!! Én tuti nem bírnám ki, hogy ne nézzek oda! :D Egyébként kifejezetten a kislány miatt szerettétek volna a 4. babát, vagy mindenképpen lett volna? Mert én egyértelműen a kislány reményében vágnék neki az tuti. Nálam talán jobb is lenne, ha kiderülne menet közben a neme, mert, ha mégis fiú lenne ismét, lenne időm ráhangolódni lelkileg a dologra, különben végig kislányként gondolnék rá, amíg odabennt van. Ami persze nem baj, csak hát mégis.

Nagy korkülönbség: Én már elsőre is majdnem 3 évet hagytam a két nagy között. Nem is csak az, hogy legyen egy kicsit önáló a nagyobbik, hanem én úgy éreztem, hogy a másfél-két éves korú gyerekkel még nagyon szorosan együtt vagyok testileg, lelkileg, nem éreztem a késztetést, hogy egy másik babáról is gondoskodjak, szeressem. Kifejezetten ki akartam élvezni a kettesben tölött időt a nagyobbikkal is. Tudom, hogy most logikusan az következne, hogy ne hagyjak ki túl sok időt, ha valóban akarom a 4. gyereket, de ez most sem fog menni, minimum 3-4 évet várok. Az utolsó pillanatban, 40 éves korom körül fogok dönteni. Van aki ebben is olyan könnyedén tud dönteni, nekem szükségem van a fontolgatásra, hogy eljussak oda, hogy igen, kell. Nem beszélve arról, hogy nekünk házat is kéne akkor bővíteni, kocsit cserélni stb.
meskete
Őrbottyán
 
 


Boeske!

Ja értem.

Meskete!

Nem,nem csak azért vállaltunk gyereket hogy hátha lány lesz..amúgyis akartunk...épp ezért bírom ki h ne nézessem meg...mivel a mostani pici előtt 3 vetélésem volt 8 hónapon belül,ez engem annyira megviselt hogy egyátalán nem érdekel a neme csak az hogy itt van és egészéges és hamarosan érkezik :wink:

Nekünk bevált a 3 év a gyerek között...most is majdnem pontosan annyi lesz(pont 1 hónap híjján 3 év).

Anikor eldöntöttük hogy lesz 4.baba azonnal lecseréltük egy 7 személyesre a kocsit hogy ez végképp ne legyen akadály :wink:

A házzal már előrelátóbbak voltunk mert anno 6 éve úgy építettük hogy 4 gyerekszoba van benne :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


@judy5: Szió! Mi most tervezzük a 4-ik Babocát!

tucsok83
Gyöngyössolymos
 
 


Nahát, nem is emlékeztem arra, hogy ide is irogattam régebben.
Azóta nálunk is megszületett a 4. gyerkőc, aki holnap lesz 1 éves.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: