Új privát üzeneted érkezett!

Monka, szerintem akkor már nagyjából időben vagy a Clearblue-val is.

Hajrá, írj majd!
dia
Budapest
 
 
 


Dia, most nézem az útmutatót, hogy ha 4 nappal a mensi előtt csinálod akkor csak 50%-ának, ha 3 nappal a mensi előtt, akkor 65% körül mutatja ki az elmaradt mensi napján a legutibb, ami nekem péntek (elvileg)! úgyhogy azt hiszem megvárom a pénteket! Nem szeretnék csalódni :oops: 1 éve ment el a babám a 11. héten :oops: Köszi a bíztatást még egyszer és írok, amint megvan az eredmény (remélem + :) )
 
 


Dia! Sajnos megjött és voltam orvosnál is...elment (megint) :oops: Most egy kis pihi, aztán újra próbálkozunk. Köszönöm még egyszer a biztatást és ha újból megjelenik a két csík, jelentkezem.
 
 

 
 

Monka, ezek szerint volt terhesség, csak elment a mensivel? Megint?
Ha ez volt, akkor esetleg pár kivizsgálást meg kellene ejteni, lehet, hogy valamelyik hormonod alacsonyabb a kelleténél (progeszteron, prolaktin), esetleg egy vércukorszintmérés IR (inzulinrezisztencia) szint meghatározással. Beszélj a nőgyógyászoddal, mert fix ideje van a mérésnek mesitől!
Barátnőmmel megyünk holnap Mensmentisbe, nézz rá a honlapjukra, van ott labor is, meg nőgyógyászat. Többen ajánlották.

 
 


Drukkolok nektek Babához!

 
 


Van itt még valaki ebben a témában? Majd jövőhét pénteken kéne nem megjönnie, de minden nap egy év, és figyelem a tüneteket, dehát nem sok mindent érzek. Persze, mit is lehetne ilyen korán... :)
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy valaki még jár-e ezen a fórumon... Érdekelne egy két doldog s szeretnék segítséget kapni... 5.-én kellett volna jelentkeznie a menstruációmnak s még a mai napig nem jött meg és semmi jele... :? Rendszeres a vérzésem és eddig soha semmi gondom nem volt vele... Most viszont késik, meg a mellem is fáj és persze az egész napi hányinger sem tud elmúlni 5.-e óta.... :cry: Igaz párommal szeretnénk babát :) , de nem tudom gondolhatok-e arra, hogy most sikerült.... Remélem valaki tud segíteni....

Egy aggódó lány...
 
 
 


Sziasztok!

Nagy örömünkre minden rendben van... S a 10 héten vagyok mint kiderült nagy boldogságunkra...

Egy aggódó lány!
 
 
 


@szabotimi:


sziasztok!
nem igazán tudom vagyis félek hogy csak a képzeletem dolgozik jobba, vagy ay hogy nagyon akkarom a gyereket. az első időben ugy tünt biztos. most 2-3 hetes lennek.s tényleg vann valami has görcs, has alji fájdalom, mindha huzodások lennenek. mit szóltok tényleg lehet valami vagy csak fantáziálok?

sajgo
 


@szabotimi:




Sziasztok!
Én most találtam ezt az oldalt és végig olvastam a beszélgetéseket és nekem is lenne egy összetett kérdésem. Szóval nekem eredetileg pontosan 20 vagy 21 napos ciklusaim vannak a vérzésem pedig maximum 4 napos. Utoljára március 14.én volt meg a menszeszem . Ezzel nincs is gond csak hogy akkor egy héttel korábban jött meg így a biztonság kedvéért elmentem orvoshoz mert volt egy kis alhasu fajdalmam. Kiderült ,hogy kismedence gyulladásom van. Kaptam rá 5 napra napi 2 db 500as antibiotikumot es duphatsont ami napi 1 db 20 napig. Azaz most szombaton fogy el. Hetfon megyek vissza kontrollra . Csak ,hogy közben a párom akciózott a tudtom nélkül másfél hete. Rá pár napra kb. 4 vagy 5 napra égett a gyomrom de borzasztoan főleg éjjel ez 3 napig tartott. Most másfél héttel késöbb picit fáj a mellem és furcsa félkorben barna a melludvarom kulso fele. Csak remélem,hogy ez azt jelentheti,hogy a kis szerelmem jelez a testemmel. Még nem.csináltam tesztet. Szerintetek hétvégen azaz 2 hétre az aktus után már érdemes lenne?

Köszönöm előre is válaszaitokat!!:)
edusz93
Darmstadt
 
 


Haliho !

Ma szedtem be az utolsot. És ma lenne a napja h megjon. De meg semmi... szerintetek remenykedhetek?
edusz93
Darmstadt
 
 


Sziasztok! Még új vagyok itt. Csütörtök este olvastam végig a topikot.
Pár napja nagyon fájt a derekam, a hasam. Hányingerem is volt. A nem várt az 3 hónapja volt utoljára, de az a PCOS miatt megszokott. Már elég régóta nem védekeztünk a párommal. 2 napja csináltam 2 tesztet, pozitív lett. Nagyon várom a holnapi napot, mert megyek ultrahangra :)

Képalt="Lilypie Pregnancy tickers" />
hcandrea
Budapest
 
 


Sziasztok :) Én is olvasgattam a régi hozzászólásaitokat, és kíváncsi lennék az én esetemről mi a véleményetek. :) Nem tudom hogy terhes vagyok e, de a tüneteim: rendszeres (napi szintű) alhasi görcsök; néha enyhe szédülés; eddig imádott ételektől való undorodás; nagyjából egy hetes vérzés elmaradás; ingerlékenység; fejfájás; mellfeszülés; fáradékonység; érzékenység, és társai. Ha minden igaz, a terhesség majdnem minden jelét produkálom. Viszont félek tesztet venni, nem szeretnék csalódni. Szóval mindezek lehetnek más okból is? Igen, így egyszerre  Előre is köszönöm 
 
 


Sziasztok!Vigyor Már  két hete nem jött meg, pár napja csináltam tesztet, majd ma újból csináltam. ( két különböző márkájút) Mindkét teszt negatív lett. Még mindig nem menstruálok de egy hete nem alszom végig az éjszakákat többször is 3-4-szer ki kell mennem a mosdóba, Nagyon sokat tudnék ennik és fáradékonyabb vagyok a szokásosnál, a hasam is szokott görcsölni. Nem tudom hogy csinljak e még tesztet vagy az orvos a biztos? Szerintetek? Válaszatiokat előre is köszönöm! :)

 
 


Sziasztok :)

Szerintem az egész ott kezdődik ,hogy mikor várjuk a babát. Na vajon beköltözött bemeselunk magunknak egy csomó tunetet.
Nekem 62 napos a ciklusom mint kiderült. Januarban volt meg aztán március végen. Vegig jaj terhes vagyok jaj faradekonysag jött rám stb stb.
Soha de soha nem felejtem el majus 27en este furodtem előző kettő három napban nőtt a cicim picit gondoltam mert megjön nemsokára. De akkor este jött valami h nekem nem jön meg. Szerintem sokan megérezzük ha tényleg beköltözött a mi Angyalunk. Május 29en pozitívat teszteltem. Fáradság nekem csak a 7-10.het között volt. Undor kb semmitől sem volt. Cici növekedés azóta is. Alhasi szurkalas fájdalom van ahogy nyúlik a mehem.

Csajok ha úgy érzitek teszteljetek. Én mar úgy voltam vele jön amikor akar. Nem figyeltem semmit csak egymásra figyeljünk. S ma megkaptam életem első igazi pici rugasat :)
Mindnekinek más a tünet. Van akinek nincs is. A testetek jelezni fog ;)

Sok pozitív tesztet mindnekinek :) 18+6 hkm

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 


nikol12 : én várnék. Aztán ha nem jön meg 2-3 het múlva is tesztelj.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 


Sziasztok :)

Szerintem az egész ott kezdődik ,hogy mikor várjuk a babát. Na vajon beköltözött bemeselunk magunknak egy csomó tunetet.
Nekem 62 napos a ciklusom mint kiderült. Januarban volt meg aztán március végen. Vegig jaj terhes vagyok jaj faradekonysag jött rám stb stb.
Soha de soha nem felejtem el majus 27en este furodtem előző kettő három napban nőtt a cicim picit gondoltam mert megjön nemsokára. De akkor este jött valami h nekem nem jön meg. Szerintem sokan megérezzük ha tényleg beköltözött a mi Angyalunk. Május 29en pozitívat teszteltem. Fáradság nekem csak a 7-10.het között volt. Undor kb semmitől sem volt. Cici növekedés azóta is. Alhasi szurkalas fájdalom van ahogy nyúlik a mehem.

Csajok ha úgy érzitek teszteljetek. Én mar úgy voltam vele jön amikor akar. Nem figyeltem semmit csak egymásra figyeljünk. S ma megkaptam életem első igazi pici rugasat :)
Mindnekinek más a tünet. Van akinek nincs is. A testetek jelezni fog ;)

Sok pozitív tesztet mindnekinek :) 18+6 hkm

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 


Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni! Nem teljesen rendszeres a menstruációm de múlt hónapban 9.-én jött meg és ha ahhoz viszonítom akkor már 8 napja késik.  Augusztus 25. én voltam együtt a párommal. Nem szedek fogamzásgátlót tehát óvszerrel védekezünk. Ráadásul hó végén hüvely gomba fertőzésem volt és Canesten combit használtam (antibiotikumos kúp) és így ez miatt nem is voltam együtt a párommal.  Aggódom , mert igazából egyszer fodrult elő hogy 1 hetet késett a menstruációm a sok stressz és vizsgák miatt és az augusztusi hónapomban is eléggé felborult a bioritmusom volt hogy több napig a nappalok és éjszakák felcserélődtek és elég nagy stressz bombák értek plusz sportolok rendszeresen viszont az étkezésem rendszertelen volt. Nem érzek semmi terhességre utaló jelet!!! Valami tipp?? vagy szerintetek csak szimplán kimaradt és ne törődjek vele?
( Most még nem szeretnék babaár majd csak pár év múlva félre ne értsetek! Amúgy meg örülnék neki mert szívem szerint már babáznék de jelenleg még páromnak is 1 éve van az egyetemből)
Üdv.: Noi07
 
 


Sziasztok!
Én januárban abbahaygtam a góygszert mert beteg voltam és mondta a doki, hogy kéne 1 kis szünet. Teljesen felborult a ciklusom, először késett 1 hetet, aztán 1 héttel korábban jött meg, így meg sem lepődtem amikor megint késett, de valami furcsa volt, azt hittem meghalok úgy fájtak a melleim, főleg a mellbimbó, csak ruha nélkül tudtam létezni. Párom, amikor már késett 1 hetet megkérdezte, hogy megjött-e már, erre mondtam, hogy nem de hát biztos csak késik, de azért veszek 1 tesztet másnap. Meg is vettem, és az "esélytelenek" nyugalmával indultam neki a tesztelésnek, amikor hamarabb jött ki a pozitív csík mint a kontroll először néztem, hogy rossz helyen van a csík, biztos elromlott... aztán a kontroll csík is megjelent, hozzá kell tennem h nem reggeli első pisivel teszteltem, hanem valamikor délután. A szívem kihagyott 1-et levert a víz és sokkot kaptam. 5 percig csak bámultam azt a kis "papírfecnit". Aztán nagy nehezen leesett, hogy baba lesz. Az egyik legboldogabb pillanat volt, amit eddig valaha is átéltem. De a legviccesebb az volt, amikor a párom ugyan ezeket a tüneteket produkálta amikor elmondtam neki, mint én. :D

noi17 mi sem terveztük, szerettünk volna várni még 1 évet, mondjuk mi már befejeztük a sulit, együtt vagyunk 4 éve, megvolt a lánykérés, egyedül az esküvő miatt akartunk várni, amit 2015 szeptemberére terveztük, de ez most késni fog. De szerintem a legeslegcsodálatosabb dolog ami 1 nővel és szerencsésebb esetben 1 párral történhet. Én személy szerint sokkal jobban örülök, hogy így alakult, mert így meglepetés volt, nem görcsöltünk rá, nem mentek rá az idegeink. 
Január végén megszületik végre a mi kis Csodánk! :) Mindenkinek boldog és szövődményektől mentes babavárást kívánok! :)

anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok! Adrienn vagyok !
új vagyok még iitt, egy kis segítséget szeretnék kérni .
Párommal már 5 éve kisbabát szeretnénk de eddíg még sajnos nem jött össze. Januárban elmentem a nõgyógyászomhoz mert follyamatosan késik a menstruációm hol 5 De volt hogy 8 napot .
Kaptam egy premens nevü gyógyszert 3. Dobozzal szedem február 22.-én jött meg a menstruáciòm utòjára 28. Nap meg kellett volna jönnie de nem jött meg 10. Napja késik 8. Napon teszteltem de negatív volt lehetek ettõl még terhes ?
adri198
Siklós
 
 


sziasztok.
nagyon új vagyok itt.sokat olvasgattam hozzászoláskat. de nagyon félek tesztelni.
alhasi fájdalom.fehér folyás,érzékenyebb mellek..de igen "Na vajon beköltözött bemeselunk magunknak egy csomó tunetet." szerintetek bátran? köszönöm a segítséget :)
 
 


@marge5:
Szia.
Nekem is fájdogált a hasam,olyant éreztem,mintha abban a pillanatban meg akarna jönni,de nem jött. Feszülgetett a cicim is,de pl ma nem. Már teszteltem egyet,aznap, amikor jönnie kellett volna,de negatív lett.
Én is félek tesztelni. Azt gondoltam megvárom,amíg többet késik.
dzff9
Sousse
 
 


Sziasztok! 

Teljesen új vagyok itt és lehet, hogy nem is témába vág. Elvileg 7. hetes terhes vagyok és teljesen megszűntek a tünetek egyik percről a másikra. Eddig volt szinte minden, hányinger, émelygés, fáradság, szag- és kaja undor, valamint cicifájás. Ez mára teljesen eltűnt. Első terhesség. Hormon lelet jó tegnap előtti lelet alapján, IR-es vagyok, de az is kezelt. Lehet, hogy mégis elhalt a baba?
andikababa
Budapest XIX. kerület
 
 


@andikababa:
Szia. Pár tünetem nekem is volt,amig még nem késett. Mióta késik azóta egy tünetem sincs. Én is nagyon tanácstalan vagyok. Tesztem aznap negatív lett,amikor meg kellett volna,hogy jöjjön. Holnap vagy holnapután talán csinálok még egyet. Nagyon félek tesztelni,félek a csalódástól, mert lelkileg tisztára padlóra kerülök minden negatív teszt után.
Szerintem menj vissza dokihoz, mert még mindíg jobb,ha biztosat tudsz,mint gyötröd magad a bizonytalanban.
Nekünk már lassan 3 éve nem jön össze. Éppen feladni készülök, és tessék,már 3.napja késik.
dzff9
Sousse
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért. Marikó és egyben Tapsi Mama vagyok. Szeretném felajánlani Nektek tudásomat és termékeimet, amit a mellékelt linken nézhettek át: http://www.meska.hu/Shop/index/4997 Egyedi igény szerint is készítek baba szobába textilből ágyneműt, fejvédőt, játék tárolót, zsebes- és pelenka tárolót, szalagos-matatós fejlesztő textil játékot, egyedi baba takarót -pihe-puha wellsoftból, babád nevével is. Patchwork rátéttel is. Baba kocsiba 100% pamut betétet - nedv szívó, nyáron izzadás ellen, ovis méretű szettekeket és takarókat is készítek. Pelenkázó táskát, Szépséges, választható gyerekmintás design textilekból, a Te elképzelésed, ötleteid alapján is. Kérlek tegyétek ki ezt a pár sort. Elérhetőségem: t.mariko@freemail.hu. Jó egészséget és vidám baba várást kívánok Nektek! :) Köszönöm szépen! Marikó

Jardina
 
 


@dzff9:


Mi is 1,5 éve próbálkozunk.De eljutottam arra a szintre , hogy félek hogy már nem is lehet babám.!
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


Sziasztok!

Olvasgattam az oldalt. Lenne egy kérdésem. Június 7-én orvosnál voltam, megnyomkodta a hasam és mire hazasétáltam a dokitól, meg is jött, minden előjel nélkül, pedig előtte 1-2 nappal már szokott fájni a derekam meg a hasam. Szokásos 4 napig megvolt, de sokkal gyengébb volt a vérzés. Azóta is olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, feszül a hasam és híztam 2-3 kilót, ami nagy szó mert fél éve próbálok hízni sikertelenül. Párommal nem nagyon védekezünk, úgy vagyunk vele, hogy ha jönni akar akkor majd jön :) mi a véleményetek?
 


Azt még hozzáteszem, hogy kiskorom óta nem tudok nappal aludni, de a héten háromszor is elaludtam délután.
 


Sziasztok!!
Lenne egy kérdésem 3 hete késik és még nem jött meg  legutóbb 2 napja voltam a barátommal úgy hogy nem védekeztünk.
Lehet belőle baba vagy sem?
Előre is köszönöm a válaszokat!
 
 


jelenleg így állok a görbémmel.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 68800_.png
Van aki füzne hozzá véleményt?
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


Sziasztok. 

Babát szeretnénk a férjemmel és a kellő időben aktivizáljuk is magunkat ahogy kell.
Szeretném, ha tudnátok tanácsot adni. Az utolsó menstruációm augusztus 16 volt (bár én nem nevezném annak, inkább barnás jellegű volt és összesen 3 napig tartott). A "valódi" utolsó menstruációm július 26 volt, annak módja szerint le is zajlott. A ciklusom 25 napos, az orvosom szerint teljesen normális. A következő menstruációmnak ha az augusztus 16-át az utolsónak veszem akkor szeptember 9-én kell megjönnie. Ma csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett, ettől függetlenül lehetek terhes, tudom. A termékeny időszakom a naptáram szerint (WomanLog évek óta lelkiismeretesen vezetem, mindent beleírok amit szükségesnek érzek) augusztus 21-től augusztus 29-ig volt, ez idő alatt természetesen aktivizáltuk magunkat.
Gyakori hányingert tapasztaok, és extrém fáradtságot, ezenkívűl semmi egyebet, bár tegnap a férjem megjegyezte fürdéskor , hogy teltebbek a melleim a szokottnál, nekem nem tűnik fel, minden nap fogdosom őket a tisztálkodás végett.
Holnap megyek az orvosomhoz, Ő már kitudja mutatni a terhességet vajon? 
Mindenképp mondani fogom neki, hogy terhességre gyanakszom, és e szerint vizsgáljon,

Köszönöm a válaszokat előre is
 


Sziasztok! Babát szeretnénk, ezért abbahagytam a gyógyszert. Azóta volt egy 28, egy 27 és utoljára egy 22 napos ciklusom. Amikor korábban nem szedtem gyógyszert, mindig inkább rövidebb ciklusaim voltak. Most a 29. napon vagyok. Reménykedem. Nem szertnék csalódni, ezért nem csináltam tesztet. Tüneteim igazából nincsenek.

dabida
Németország
 
 


Szisztok!

Segítséget, tanácsot szeretnék kérni. Párommal elég sokat vagyunk együtt, megszakítással védekezünk. Sajnos egy örökletes betegség miatt fogamzásgátlót nem szedhetek. Próbáltunk helyi fogamzásgátlót, pharmatex hüvelykúppal védekezni de nem igazán szerettük. Óvszerrel ritkán védekezünk. Menstruációm 08.16án kezdődött és 08.21ig tartott. Sajnos 1 2 napos csúszás igaz ritkán de előfordul. Most 09. 16án kellene ismét megjönnie. Azonban múlt szerdán és csütörtökön 09.02 és 03 mindjárt megjön érzésem volt, de nem jött meg. Hozzá kell tennem eddig soha nem éreztem az ovulácios időszakot és arra gondoltam talán erről van szó. De ismétlem korábban ilyet nem tapasztaltwm. Ekkor a folyásom kb. 1- másfél napig elég kevés, fehér szìnű és nagyon kevés volt. Nagyjàból azóta szinte semmi folyásom nem volt, most kb. 3 4 napja pedig már olyan száraz vagyok mint a sivatag, pedig ez soha nem volt rám jellemző. Aztán péntek körül elkezdett érzékeny lenni a mellem és mintha nőtt is volna egy kicsit, amit először úgy gondoltam talan csak én látom így. Azonban párom vasárnap este magától megjegyezte (erről neki még nem beszéltem) hogy nagyobbnak látja  a melleimet. Melltartóban kellemetlenül érzem magam. Hétfőn erős fejfájasom volt amihez idönként szédelgés is társult. Tegnap ismét enyhén görcsölt a hasam az a mindjárt megjön érzés volt, puffadtnak érzem éreztem magam és mintha a hasam minimálisan nőtt volna köldök alatti részen a medence körül. Eleg vékonyka vagyok, szóval valószìnűleg ez azért tűnt fel. Olyan voltam mintha rendesen bevacsoráztam volna, de nem is igazán ettem semmit. Néha tényleg elég ritkán szúró érzést is érzek a köldök alatt jobb oldalt, ami csak 1 1 pillanatig tart. Neha szédelgek, időnként kicsit hányingerem is van. Az étvágyam néha túlzottan jó máskor alig eszek valamit. Lehetséges hogy terhes vagyok? Teszt megvan, de meg várni szeretnék vele. Mikor tesztelhetnék hogy biztos legyen az eredmény?

Kérlek, mondjatok valamit, ti mit gondoltok?
Nagyon köszönöm


Gabriella

 
 


Azóta mi történt? Ez simàn lehet terhesség. Tesztet kell csinàlni....nincs is min gondolkozni...

picibaba.hu vonalzó
akisz
Bp
 
 


Sziasztok. Meg uj vagyok az oldalon.A segitsegeteket szeretnem kerni,illetve a velemenyeteket  .mult honapba egy hettel hamarabb jott meg a mensim,de ugy,ahogy meg sosem..valami barna valadek jott..utanna meg rendesen a mensi..iszonyu fajdalommal jart..ijen meg sosem volt...tehat ehhez szamitva ebben a honapba mar megkellett volna erkeznie. voltak is fajasaim es azt mondtam h most tuti megjon...es meg semmi sehol..az etvagyam az nagyon megnott es kezdek ejjel arra ebredni,hogy ehes vagyok.meg folszedtem par kilot.es egy kis hanyinger is neha jelen van..mit szoltok?babat varhatok?elore is koszonom a valaszokat 


Kriszti


Sziasztok.
Már 2napja olvasom a hozzászólásokat, most értem a végére. Némelyik elbizonytalanit, de van amelyik erőt ad. Igazából nem nagyon tervezünk még babát, csak én szeretnék már régóta nagyon...a párommal több mint egy éve vagyunk együtt, együtt élünk szintén több mint egy éve (külföldön vagyunk, igy könnyebb, ezt nem részletezem) csak azért fontos az időpont mert már kezdetek óta rendszeresen megszakitással védekezünk, és egészen eddig minden rendben volt, semmi babára utaló jel.
Soha nem szedtem fogamzásgátlót, egészségesen élek, soha nem voltam még terhes stb. Elvileg minden rendben van egészségileg, nincs betegsègem stb.
A mensim is rendszeresen jön, néha persze tolódik de max 2-3nap, de ez olyan évente fordul elő.
Ma van kedden egy hete hogy késik. Folyamatosan megjön érzésem van már kb 9-10napja, enyhe hasi fájdalom, görcs szerű, de éppen csak érzem, nem erős. Nov 17-én voltunk együtt egy kis borozgatós este után (persze azóta máskor is,de ez volt kb 2mensi között félidőben, a legoptimálisabb időben), de elvileg rendben történt a "megszakitás"...tegnap és tegnap előtt már annyira gondoltam hogy megjön hogy tettem tampont (munka közben nem lett volna szerencsés a meglepi) de csak egy kis foltocska volt a tetején mindkét nap. Ma délután pisiléskor a wc papiron több minden volt, estére a tampon kb félig volt vérrel, de mellette valami nyúlós nyálkás átlátszó folyás is volt. 27-én negativat teszteltem, 3nappal a mensi elmaradása után. Lehet vajon baba a dologban? Biztosan megtartanánk, bár nem terveztük de nagy lenne az öröm.
Emellett a mellem nagyobb, néha fura rosszullèteim vannak, de el is múlik. Étkezésemnél nem nagyon vettem észre semmit, a mai levest éreztem nagyon sósnak, mire a párom szólt hogy sótlan... illetve fátadékony vagyok, de mindig is szerettem aludni.
Bocsi hogy ennyire hosszan irtam, de annyira örülnék már egy picinek!!!!! És tanácstalan vagyok...
Mensi mentes szép napokat és köszönöm előre is a véleményeket! Jelentkezem még :)
csibebaba91
svájc
 
 


Sziasztok.
Már 2napja olvasom a hozzászólásokat, most értem a végére. Némelyik elbizonytalanit, de van amelyik erőt ad. Igazából nem nagyon tervezünk még babát, csak én szeretnék már régóta nagyon...a párommal több mint egy éve vagyunk együtt, együtt élünk szintén több mint egy éve (külföldön vagyunk, igy könnyebb, ezt nem részletezem) csak azért fontos az időpont mert már kezdetek óta rendszeresen megszakitással védekezünk, és egészen eddig minden rendben volt, semmi babára utaló jel.
Soha nem szedtem fogamzásgátlót, egészségesen élek, soha nem voltam még terhes stb. Elvileg minden rendben van egészségileg, nincs betegsègem stb.
A mensim is rendszeresen jön, néha persze tolódik de max 2-3nap, de ez olyan évente fordul elő.
Ma van kedden egy hete hogy késik. Folyamatosan megjön érzésem van már kb 9-10napja, enyhe hasi fájdalom, görcs szerű, de éppen csak érzem, nem erős. Nov 17-én voltunk együtt egy kis borozgatós este után (persze azóta máskor is,de ez volt kb 2mensi között félidőben, a legoptimálisabb időben), de elvileg rendben történt a "megszakitás"...tegnap és tegnap előtt már annyira gondoltam hogy megjön hogy tettem tampont (munka közben nem lett volna szerencsés a meglepi) de csak egy kis foltocska volt a tetején mindkét nap. Ma délután pisiléskor a wc papiron több minden volt, estére a tampon kb félig volt vérrel, de mellette valami nyúlós nyálkás átlátszó folyás is volt. 27-én negativat teszteltem, 3nappal a mensi elmaradása után. Lehet vajon baba a dologban? Biztosan megtartanánk, bár nem terveztük de nagy lenne az öröm.
Emellett a mellem nagyobb, néha fura rosszullèteim vannak, de el is múlik. Étkezésemnél nem nagyon vettem észre semmit, a mai levest éreztem nagyon sósnak, mire a párom szólt hogy sótlan... illetve fátadékony vagyok, de mindig is szerettem aludni.
Bocsi hogy ennyire hosszan irtam, de annyira örülnék már egy picinek!!!!! És tanácstalan vagyok...
Mensi mentes szép napokat és köszönöm előre is a véleményeket! Jelentkezem még :)
csibebaba91
svájc
 
 


Szia csibebaba 91 :) 

A ferjemmel mi is megszakitassal vedekezunk..es egyszer enis ugyjartam,hogy azthittem h baba lesz...de aztan sajnos nem..Ejjel hanyigerre ebredtem,rengeteget ettem ami nallam nem szokas..szedultem neha..stb...miutan kesett a mensim csinaltm tesztet..es negativ lett..pedig mindig nekem is most biztos megjon erzesem volt...es szokatlanul jott meg...de a lenyeg,hogy nem lett baba ... Nem elkeseriteni akarlak teged,csak elmondom az en esetem :) am mindenkepp csinalj majd meg egy tesztet,ha tovabbra is kesni fog!Mindenkepp irj,hogy mi van veled,hogy van-e pici?Hajra 


Kriszti


Szia Kriszti,
Nincs baba - gondolom, mert megjött, normális mennyiségben. Bár olvastam már hogy voltak akik végigmensizték az első hónapokat a baba mellett és rendben volt igy is minden...de valahogy már nem érzek kis buborékot a pocakomban, talán letettem róla.
Amúgy hajnalban rosszul voltam, öklendeztem, nem bírtam hányni, szörnyen görcsöltem és ugye alhasi görcseim is vannak/voltak a mensi miatt...borzalmas volt, ma beszéltem az orvosommal, egy korábbi cisztám miatt sem akartam ezt elhanyagolni. De elvileg gyomorrontás (ettem valami fura kaját most a karácsonyi vásárban). De a dokim első kérdése az volt hogy nem vagyok-e terhes?! Micsoda véletlen :) azóta nem is teszteltem, feleslegesnek tartottam, de valahogy 1-2 napja mégiscsak hajlok a tesztelésre, nem tudom miért..!?!? Pedig megvan....
Hosszan-röviden ennyi! És amúgy nektek van már babátok?
csibebaba91
svájc
 
 


Szia csibebaba 91

  Meg nincs.Csak nemreg vagyunk hazasok.Sajnalom hogy nektek sem jott ossze.Nektek is az elso lett volna?Hat most eskuvo utan nekem is eleg nagy mensis fajdalmaim vannak...ejjel jarkalnom kell miatta...Na de ha szeretnel babat,meg van ido ;) Nyugodtan irj,varom a valaszod :) ! Latom masok mar nem nagyon irnak mar ide!

Kriszti


Nekünk sincs még. Igaz még csak 24 vagyok, a párom 33. Először házasság aztán a gyerkőcök, ez a nagy terv, de én már szivesen babáznék! Bár én még nem késtem le semmiről, mondjuk a párom se annyira, a mai világban már....minden máshogy van. De azért nem szomorkodnánk ha előbb jönne a kis pocaklakó :)
Nekem nyáron volt egy ciszta a petefészkemen, ami magától kifakadt és szerencsére fel is szívódott teljesen, beavatkozás nélkül. Na nekem azóta nincsenek olyan erős mensi görcseim, kivéve most, de talán a gyomrom volt inkább.
Igen kihalt ez a chat, lehet hogy már mindenki el van foglalva a kisbabájával... remélem hamarosan írhatunk mi is a várandósságról :) majd benézek én is néha :)
Addig is írj ha kedved van és minden jót!

Júlia
csibebaba91
svájc
 
 


Sziasztok , en is uj vagyok az oldalon . Eggy ideeje nezegetem az oldalakat , es tanulmanyozom . Nekem 12 napja kijott egy pozotoiv teszt, majd BetaHCG tesztet is csinaltam ami kimutatta , h terhes vagyok. Kb 3 hetes lehetek de aggaszt h neha vannak alhasi fajdalmaim nem nagyon errosek de oljan mint amielott megjonne a menzesz. Erdeklodni szeretnek h ez a fajas masnal is volt vagy van ? koszonom

Julia


Sziasztok. Én is új vagyok az oldalon. A helyzet az hogy már több mint 4napja késik a menstruációm. A hasam csak néha fáj a mellem még nem feszül. Volt olyan kb másfél hete érzékeny volt a mell bimbóm. Viszont rengeteget pisilek folyamatosan ingerem van. Néha csak úgy megszédülök, sokszor rámjön a farkas éhség és kívánós vagyok. Éreztem már nem egyszer az utóbbi időben mintha húzódna a bal oldalon a hasam alja. A savam sokszor fent van. Olyan furcsa a közérzetem is. Vettem tesztet tegnap az még negatív lett de egyre furcsábban érzem magam. Én nagyon szeretnék babát. 34. Napon vagyok. Egy árva görcsöm nem volt még. Most azt tervezem hogy pénteken reggel megcsinálok egy tesztet. Szerintetek lehetnek ezek a baba jelei? :O
 


Szia Kitti1021! Szeretném tudni,hogyan alakult a helyzet veled? Állapotos lettél?
 
 


@kitti1021:


Szia Kitti1021! Szeretném tudni,hogyan alakult a helyzet veled? Állapotos lettél?
 
 


Sziasztok!!
Uj vagyok, es termeszetesen babazni szeretnek en is. :) 27 vagyok es jegyben jarok, de elobb szeretnenk babat mint eskuvot :)
Utolso mensim februar 19. , peteeres-ovulacio marcius 1-4. Csinaltuk is ahogy a nagykonyvben meg van irva. Homeroztem, nekem altalaban 36.5, de ekkor tobb napig 36.8 volt, ovulacios teszt is pozitiv. Utana lement a hőm... Most hetfon (marc. 7en ) szemeremdomb felett nagyon eles szurkalos fajdalmam volt... De a testhőm csak 36.5... A mellbimboim nagyon erzekenyek, tapintasra fajnak.. Éeees ma este testhom 37 volt! Elvileg 17en kene megjonnie de van erzekeny (10es tesztem) holnap reggel megprobalom hatha ervenyes lesz a mensi elott 6napos dolog:) irok majd mindenkeppen h mizu... Aztan ha negativ ajk sem keseredem el hanem akkor mar varni fogok h kesik e majd a mensi vagy sem... En ugy erzem h terhes vagyok, de nem merem beleelni magam...:/ szerintetek? Lehetnek ezek tunetek?
 


Na sziasztok!
Negativat teszteltem de testhom reggel agybol kikeles elott 36.8 volt. Jelenleg nem kivanok semmit sem enni, pedig ilyenkor mar reg eszem mindent... Majd kiderul... Most pont ugy erzen magam mintha bujkalna bennem valami betegseg....:( influenza nem lehet m lar hete volt es az amikor volt hoemelkesedesem par orara ra mar durva laz volt.... Vagy van most vmi virus? Semmi tunetem nincs betegsegre.. De nem akarom beleelni magam a bababa:(
 


Sziasztok
Eléggé kihalt innen mindenki, gondolom leköt tietekt a család.
Tanácsot szeretnék kérni illetve keresem sorstársaimat akinek már összejött a baba.
25 éves vagyok 18 éve 1-es típusú cukorbeteg és 13 éve diagnosztizált PCOS beteg. 8 éve folyamatosan cypromix tabletát szedtem aminek köszönhetően rendszeresen volt menstruációm nem görcsöltem ls a PCOS tünetek is csökkentek. Márciusban azonban nem jött meg gyógyszer mellett sem a menstruációm, megilyedtem hogy teherbe estem gyógyszer mellett így nem kezdtem el újra szedni a szünet után, azóta se szedem és nem is jött meg azóta se. Elmentem a nőgyógyászomhoz rá 2 hétre, nem talált semmi különöset elküldött endokrinológiára katam is időpontot augusztus 25-re. A párommal eddig nem terveztünk gyereket erre az évre inkáb jövőre, de úy döntöttünk ha jönni akar hagy jöjjön így nem szedek gyógyszert, csak sok vitamint (barátcserje, E vitamin, A vitamin, szelén) eddigi teszteim negatívak lettek, ma éjjel különös alhasi görcseim voltak és vannak is jelenleg és kicsit felvagyok puffadva nem volt még ilyen érzésem a ma reggeli teszt is negítv lett. 
Van vagy volt valaki hasonló cípőben???
Kérlek írjatok mert elég tanácstalan vagyok és nincs kivel megbeszéljem az ilyen dolgokat. A nagymamáknak nem akarom elmondani. 
Üdv Patás


Sziasztok! Szeretném a véleményetek kérni :) Nagyoon nagyon szeretnénk már kisbabát és volt már, hogy többször is késett, de most már 32.-dik napja késik , két tesztet csináltam mind a 2- NEGATIV lett, de nagyon sokat járok pisilni, felfázva nem vagyok az biztos, de más tünetem nincsen, anyukámnak és a nagymamának sem voltak tünetei reménykedem hogy rájuk ütöttem ebben :)

Szerintetek lehetek várandós? Megyek dokihoz is de addig reménykedem :) Kösziiii :*


@katicabogar7:


szia! szerintem menj orvoshoz, mert barátnőmnek egészen a 7ik hétig vagy meddig nem mutatták ki a tesztek, hogy várandós :)
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron