Új privát üzeneted érkezett!

Betti!
Jó sok programod lesz ebben a hónapban. Ez a legnehezebb, végigjárni a kötelező vizsgálatokat. De miután megtalálják az okot/okokat, máris felgyorsulnak az események. És hip-hop jön a babóca. :)
Remélem tényleg csak a peteérést kell felturbózni.
 
 


frenci

aranyos vagy hogy bátoritasz :)
és remélem nincs semmi komoly bajom,legalábbis bizom benne..

KépKép
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok, bár eddig nem volt sok infóm., csak rohangáltam a gyerekkel controllra (végre meggyógyult!), meg DVD-ket vettem (lejátszót), és másnap vihettem is vissza, mert egy nagy rakás sz@r...ok aztán a régit sikerült megcsináltatnom potom 3 ezerért:.. :)))

Meg én is megnézettem magam.. Jelentem... Meggyógyultam!!!! :P
Szóval babára fel!!! Már csak egy pár nap van 18-ig... addig is kiélvezzük a párocskámmal az elmúlt közel kéthetes sex megvonásos napok után a "zöld" napokat... Így megyek is át hozzá...

Még csak annyit: Bettike, ne aggódj, hamar meglesznek a vizsgálatok, és biztos hamar pocakos leszel!!!!
Drukkolok neked, és a többieknek is!!!

Zsuzsi

Kép
 

 
 

zsuzsi

én is reménykedem a pozitiv dolgokban ezután :)

én neked is nagyon drukkolok+++ :)

KépKép
 


Sziasztok!

Zsuzsi, örülök a jó híreknek, hajrá-hajrá! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi csajok, tényleg!!
Aranyosak vagytok! :oops:

Képzeljétek ma voltunk a parlamentbe... azóta nem voltam, hogy ott a korona. Szép volt nagyon, még korona örséget is láttunk, ahogy váltották . :) Fotóztam is, de elég nagyok lettek, ide meg nem tudom mekkorát lehet feltenni. Tudja valaki?

Holnap meg CSI kiállításra megyünk... már kétszer mondtuk vissza az időpont foglalást.

Hétfőn meg muszáj lesz végre elmennem fogorvoshoz... hát azt nem várom, de muszáj túlesnem rajta... főleg mert már idegesítő, hogy akár a hideg levegőtől fáj, meg nem szeretnék gyógyszeren élni, mikor babát várunk, de mindenesetre szeretnénk.

Majd jövök és beszámolok. Jó éjt. és további szép hétvégét!!, na meg huzzunk bele!!!! 8) 8)

Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok!

Zsuzsi, 600x600 a maximum.
Parlamentben 6 éve voltam, nekem nagyon tetszett. :wink:

Dóri, drukkolok holnapra!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


valamikor én is voltam a parlamentben,de már idejét sem tudom mikor volt :)

KépKép
 


Sziasztok!

Bettike, meggyógyultál? A lapar feltétlenül kell neked?

Zsuzsi, de gáz, hogy ennyire fogékony vagy a fertőzésekre :( Örülök, hogy meggyógyult a gyerkőc! :)
Én több helyen is olvastam, hogy a fogászati problémák sajnos beleszólhatnak a teherbeesésbe, érdemes lenne tényleg elmenned dokihoz ezzel!

Beze, köszi! Gondoljatok rám holnap! Nagyon fájdogál a hasam, nem tudom mi lesz :roll:
 


dóri

98%ban meggyógyultam,már csak a torkom szorakozik néha,de elviselhető

a lapar nem biztos hogy szükséges,a doki csak a dolgok menetét mondta el,de előbb laborok sorozata lesz,és ha kiderül mi a bajom akkor léphetek tovább.remélem nem kell a lapar.

KépKép
 


Dóri, minden rendben van, nyugi!!! Nekem a 12. hétig végig fájt a hasam, mégis van egy csodálatos kislányom! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Dóri nyugi, lehet csak a méhed kezd el növögetni... De aggódj!!!

Hát ahogy az immunrendszerem áll, nem csodálkozom... bár az is igaz, volt egy sejtésem mielött leültem arra klotyóra, hogy nem kellene, csak úgy, de nem volt kedvem feltúrni a táskámat a többi zsepiért... legközelebb nem hagyom ki.!!!! Egyébként már oké e téren! :) Épp összeszedem magam, hogy elinduljak fogorvoshoz... szorítsatok!!

Nekem is tetszett a parlament. régen voltam már, akkor még nem volt ott a korona. Így azért többet lehetett megnézni.... a képeket át kell szerkesztenem.... később megpróbálkozom vele.

Zsuzsi

Kép
 


dóri

remélem semmi gond nem lesz+++

KépKép
 


Na remélem sikerül...a képena korona mellett a lányom van. :) Na meg az őrség. Kép

Zsuzsi

Kép
 


szép kép,jó nagy lányod van már :)

KépKép
 


Sziasztok!

Zsuzsi, nagyon szép kép!

Dóri, mi volt ma? Sokat gondoltam rád.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Egyenlőre csak a petezsák látszott, de az szép szabályos!
Nem mondom hogy boldogabb lennék egy szívhanggal, de egyenlőre annak is örülök, hogy nem méhenkívüli és hogy a petezsák okés!
3 hét múlva kell újra mennem.
Nagyon ragoszkodom az orvosomhoz, de tény, hogy nem túl profi a gépe, lehet, hogy jövő héten megnézetem egy profibb géppel, csak hogy megnyugodjak végre :D

Köszi mindenkinek, hogy gondolt rám!

Orvosom picit csodálkozott, hogy nem ugrom ki a bőrömből, dehát tudjuk, hogy az ember nem mer túl hamar örvendezni!
Annak mondjuk kifejezetten örülök, hogy így csak a 10. héten lesz (remélhetőleg) kiskönyvem, mert az 1. babámnál már 6 hetesen volt és a szívbaj kerülgetett miatta.

Zsuzsi, nagyon helyes a lányod! :)
 


huha dóri,de jó hirgratulálok halkan :) megértem hogy félsz még de probáld pozitivan felfogni a dolgokat,nem lehet baj :) szoritok neked+++ :)

KépKép
 


Dóri, örülök nagyon, vigyázz magatokra, és ha tudsz, gyere gyakrabban!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


hol vagytok csajok???? :) :)

KépKép
 


Sziasztok!

Bettike, én vagyok! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dóri de jó gratula és nyugi nem lesz semmi gond :):):):

mi meggyógyultunk Gergő oviban :)

Zsu: jó nagy már a lányod :)

nika70
Salgótarján
 
 


lehet csoda történt...nekem már közel 1 éve nem volt norális peteérésem,legalábbis sztem,nem volt jele meg semmi,szoval sztem nem volt.az egyik nagyon rendes babanetes anyuka küldött nekem egy ovulácios mikroszkopot és mindennap ellenőriztem h van e valami,hát nem volt,legalábbis a mikroszkp semmit nem jelzett,csak a sima ábra volt rajta ami nem pé jelent.de már tegnap is láttam rajta ilyen páfrányra hasonlitó valamit,de nem tudlajdonitottam neki nagy ügyet mert azt sem tudtam pé-kor mit kell látni,aztán utánna olvastam a dolognak és nagyjábol rájöttem mit is kellene látnom.ma pedig határozottan páfárnyos lett,a derekam is nagyon fáj,görcsölgetek,meg észrevettem egy kis pé-re utaló nyákot is,ami nekem már rég nem volt,persze ez sem annyi mint régen szokott lenni,de valamit jelzett a testem amit most nem tudok mire vélni.

szerintetek?

bár nem élem bele magam,de nagy valószinűdéggel pém van.13.napon vagyok,most számoltam gyors utánna.
ja és 37fok a hőm,amig elég magas sztem

KépKép
 


Sziasztok!

Bettike, akkor ma és holnap mindent bele!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dóri!

HAlk gratula! De azért teljes szívedből bízz benne, hogy minden rendben lesz! Megy a drukk!

Bettike!
Akkor ez nagyon jó hír! Remélem ma és holnap lesz a nagy nap!!!

 


rodina

hát én is remélem,de sztem nem fog ez nekünk olyan könnyen összejönni,de azért csodák vannak :)

KépKép
 


Sziasztok!

Bettike, ez a beszéd! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


bettike!

Csak a pozitívra tessék gondolni!
Láttad a titok filmet! Nézd meg ha ráérsz! Nem kell mindent szó szerint venni, de érdemes megnézni!

 


rodina

nem tudom,nem hallóttam még rola.hol lehet fellelni ezt a filmet?

KépKép
 



 


köszi rodina
megnézem:)

KépKép
 


Köszönöm mindenkinek a bíztatást! :)

Bettike, ez a páfrány és nyák nagyon bíztató, főleg így, hogy eddig nem ilyen volt!

Többiek, hogy vagytok?
 


én vagyok csak lebetegedtünk megint :( apa kezdte ő már megy kifelé belőle mára meg a gyerekkel mindketten taknyosak lettünk.Neki hőemelkedése is van leviszem a dokihoz 37,9 az már nála nem alacsony a héten nem is lesz ovi sem.

nika70
Salgótarján
 
 


nika

sajnos mi is átestünk ezen a fránya nyavalyán.kitartás!!!mielőbbi gyogyulást.

KépKép
 


LÁnyok!

Kezd kihalni ez a topik? Én is jó rgen nem jöttem, és azt látom, hogy utánam már csak 3 hozzászólás van!
remélem mindenki a babagyártással van elfoglalva!

Nekünk lassan elindul az 5. inszem. Hétfőig 2/3 merionalt kell szúrnom. Tegnap voltam 8 cn-i uhun, ahol a mnyh 8 mm volt, a jobb petefészkemben egy 16mm-es, és a ballban egy 13, és két 10 mm-es tüszőcskék voltak. Szóval úgy néz ki, szerdán inszem!

Bettike!
Mi lett a párfányosodás után? Nagyon drukkolok!

nika!
Hogy vagytok? Sikerült meggyógyulni?

 


Sziasztok!

Tegnap voltunk a BMC-be az első konzultáción. kaptunk beutalókat, 3. és 22. napi vérvétel, + a 22. napon vizeletet is néznek, és nőgyógy vizsgálat is lesz. A páromnak márc.3án kell mennie mintavételre és még aznap vérvételre. Remélem ebben a sorrendben, mert ha fordítva lesz, az nem tom hogy fog összejönni, mert eléggé tűfóbiája van... :/
Szóval tud erről valaki valamit??? Mármint a sorrendről? És arról, hogy a leletek megérkezésénél lehet már dokit választani vagy a választás doki és eredmény specifikus??

Bettike: gratula a páfrányosodáshoz!!!!

Nika: jobbulást nektek!!!

Rodina: Drukkolok, hogy sikeres legyen az inszem!!!! Te melyik intézetbe is jársz? és mióta? (Bocsi de elfelejtettem... :oops: )

Dóri: én is gratulálok , de csak hallkan.. :oops: gyere és majd mesélj hogy vagytok!

Ha valakit kihagytam, bocsi... ma elég kába vagyok, aludtam szinte egész nap.... DE gyertek lányok és meséljetek, ki hogy van!!!
És remélem ennek a fránya esőnek is vége lesz egyszer....és jőőő a TAVASZ!!!! 8)

Zsuzsi

Kép
 


Zsuzsi!

Én is a BMC-be járok, de nem ott csináltattam a vizsgálataimat, így a sorrendjére sem tudok választ adni. December óta járunk oda, és most lesz ott az első, de egyébként az 5. inszemünk. Mi minden orvosi leletet vittük magunkkal. Orvost te választhatsz, aki neked szimpatikus!

 


köszönjük csajok jobban vagyunk én már teljesen meggyógyultam Gergőnek meg folyik még az orra de szerintem holnap már megy oviba de azért előtte még beviszem doki nénihez hogy nézzen rá biztos ami ziher.

nika70
Salgótarján
 
 


rodina

velem egyenlőre semmi változás,várom a pirit vagy inkább nem várom :) 22.napnál vagyok ha minden igaz...

KépKép
 


Bettike!

Akkor, most nagyon szurkolok nektek! Érzel valamit?

Nika!
Örülök, hogy minden rendben van veletek, és meggyógyultatok!

 


Sziasztok!!

Én is hasonlóan vagyok!! 32-napnál!!! És semmi jele a mensinek!
Időnként 28. naptól kezdve időnként fájogatott a hasam, meg tegnap a mellem nagyobb is lett kissé, de aztán sehol-semmi!!!
Most tényleg nem tom mit várjak... Ha megjön, mehetek végre vérvételre, meg vissza a BMC-be. Ha nem, kérdés, mitől... volt hogy nagyon beleéltem magam a baba létezésébe, de aztán 1 hét után megjött isszonyatos görcsökkel....
De mégis jó lenne, mert így a páromat is megkímélném a vérvételtől... és hát jobban tetszik a spontán, mint a hormonos gyógyszeres.... :oops: DE hát meglátjuk... szóval melyiknek drukkoljak???
De ha mást nem szombaton csinálok tesztet, addig is majd írok, mi lett!

Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok!

Zsuzsi drága, a babának!!! Hajrá, én nagyon drukkolok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


zsuzsi drukkolok neked ++++++++++++++

na ma mégsem mentünk az oviba.lementünk doki nénihez nézzen rá a gyerekre mert nem volt még 100%-os kicsit köhög még meg szerintem most jön fel neki a nyák így szerdán megy csak :9

nika70
Salgótarján
 
 


Zsu!

Naná, hogy a babának! Semmi másnak!!! :wink:

 


Sziasztok!!
Igen a Babának örülnék.. de addig még sok idő van... a teszt negatív lettt! :? szóval várom, hogy megjöjjön , és irány a BMC!!!

Zsuzsi

Kép
 


Jaj, Zsu, úgy sajnálom!
Annyira biztató volt, amit írtál!
Fel a fejjel, lehet, hogy a jövő hónap már a tietek!

 


sajnos én sem érzek semmit,sztem nincs baba,de a mensi sem jön egyenlőre,bár már napja görcsölgetek,remélem lassan megjön és haladhatok szépen a tovább a dolgaimmal.

KépKép
 


Sziasztok!

Zsuzsi, nagyon sajnálom. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Köszi lányok, aranyosak vagytok. De én már nem vagyok e miatt letörve annyira, mert már nem is mertem nagyon beleélni magamat... mert már nem ez az első, hogy reménykedek....
Viszont..... tegnap megjött... igaz isszonyú fájdalmakkal....de ami lényeg... ma voltam reggel a vérvételen, (3. nap helyett a 2.on) mert ugye.... hétvégére esett volna a3. nap...elég sokan voltak... de elég jól végeztem. 2 hét mire megjönnek az eredmények. addig a jövő hét szerdán a páromat is megvizsgálják...

Szóval élem addig is életem, és várom az eredményeket!!!
Pusszi nektek, még benézek majd.

Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok!

Zsuzsi, kíváncsi leszek az eredményekre. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: