Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Anita:

Benedek babának kívánunk:
Sok boldogságot névnapja alkalmából!!!!!

Zsanna:
Szerintem nagyon változó a gyerekek alvási ritmusa,de ahogy nő egyre többet fog aludni.Nyugii.
Nálunk Viki 1 hónapos kora óta szinte minden éjszakát végig alszik,na Balázs már nem volt ilyen jó babba ,ő 5 hónapos volt ,de utánan is sokszor felébredt,bár akkor még panelban laktunk és nagyon meleg volt a szobájában,és mindig felkelt inni.


Lilla:
Gratula a lépésekhez.
Egyébként mizu?Hogy van Anna?Kimutatott valamit a vérvétel,amikor utoljára találkoztunk a dokinál,akkor mondtad hogy elküldött benneteket vérvételre.

Na nálunk is beindult a kisasszony,most már döcög egyik szobából a másikba,persze nagyon tetszik neki. :D

na további kellemes vasárnapot.

Sziasztok.

Kép

Kép
 
 


Benedeknek nagyon boldog névnapot kívánunk!!!! :D

Zsuzsi és Pannika

Kép
 


Lányok köszi a köszöntést, Benedek nevében is. Remélem a meleg amit hozott itt is marad :-)))))

Kissé megkésve de annál nagyobb szeretettel kivánok én is boldog szülinapot Emilinek!!!

Kép

Kép
 

 
 

Anita!
Köszi:) Én meg boldog névnapot kívánok a kis 3 hónaposodnak!:)

Totyogóknak gratula az első lépésekhez!:)
 
 


Sziasztok!

Alíz!
Köszi nektek is a bíztatást.Anyukám szerint is olya 3-4 hónaposan már ellesz egyedül is és akkor elalszik magától, de esténként berakjuk evés után altatás nélkül és elalszik egyedül, nem értem akkor nappal miért nem.Na, mindegy.Csak nappal nehéz ha egyedül vagyok mert pisilni is úgy megyek hogy beteszem a kiságyba és addig üvölt.
 
 


Sziasztok!

Anita, Benedeket mi is puszikáljuk első névanpja alkalmából és köszönjük neki a jó kis meleg időt! :wink:

Anna babának gratulálok az első lépésekhez! A videót még nem néztem, de igyekszem.

Alízka, nyáron futhatsz a kis csík után! :lol:

Andi, helyzet? Van valami javulás?
Gyerkőcök?

Mi nem unatkozunk sajnos.
L. szombaton fát vágott a grillezéshez ( ami elmaradt a szél miatt), egy felpattanó szilánk lemetszette a mutatóujjaának egy kis darabját.
Fertőtlenítettük, beragasztottuk. Másnap reggelre bedagadt, estére már elindult a piros csík. Ilyet még életemben nem láttam!!!
Bement a kórházba, de nem vérmérg., hanem izületi gyull. Kétnaponta kötözik, ha belázadsodik, lüktet a seb megműtik az ujját. :shock: :shock:
Szörnyű, hogy ennyire sérülékeny az ember, egy béna banális kis sérülés ilyen bajt csinál...

Nelly babám megint mandulagyuszival küzd.
A dokinéni szerint "csinálni kell vele vmit", a hideg futkosott a hátamon. Tuti kiveszik neki, de még túl pöttöm.
Van valaki , akinek átesett a gyereke ezen a műtéten? Én 4 éves voltam, de tisztán emlékszem rá. :cry: :cry:

Ennyi volt, sírás van.

Puszi mindenkinek, később megpróbálok pozitív dolgokkal jönni
nyúl téma és társai :lol:



Hello,

Csak gyorsan reagálok Kriszti, nincs időm sosem :-(((
Szóval nekem pár éve vették ki a mandulám, és a kórházban csodálattal néztem hogy a kis pici gyerekek, babák milyen gyorsan túlvannak rajta. Műtét után kis idővel már ott rohangáltak, nevetgéltek mintha mi sem történt volna. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy ne izgulj,mert én is tuti be lennék tojva ha Annának kéne kivenni a manduláját. De ha tényleg muszáj akkor úgy sincs választásod. Az orvosok mit mondanak?Mármint hogy ilyen korban hogy viselik a műtétet?

Remélem kiderül mégse kell kivenni és sikerül más módon elkerülni a mandulagyuszikat.

Sok puszi

Kép

Kép
 


Kriszti!

Nekem 17 évesen vették ki, de elég nehezen gyógyultam.
Tényleg az van, hogy minél előbb kiveszik, annál jobb.
A kicsik még hamar felejtenek meg hamar gyógyulnak.
Úgyhogy ha nincs más választás, akkor sztem is inkább most vetesd ki Nellykének!

Jellemző, hogy Anna még alszik, én meg minden nap fél 6kor már kukorékolok. :) :?
Látszik, hogy nem vagyok hozzászokva, hogy végigaludja az éjszakát...
Vendég
 


Sziasztok!

Elutaztunk, visszajöttünk, szervezem ezerrel a beköltözést........
Ispotályt néztem ki, ovinak és lakóhelynek is. Igaz decemberi a kislányom, de 19.-én már be kell íratnom oviba. Izgi...........azt mondták előzőleg anyukák hogy május, még jó hogy elkezdtem telefonálgatni.........

Ispotályról mi a véleményetek?

Jó egészséget mindenkinek!
 
 


Sziasztok!
Benedeknek utólagosan Boldog Névnapot kívánok én is!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Szép állapotban lévő, de használt ikeás 2 funkciós, álló, Mala rajztáblát/festőállványt keresek a kislányomnak Egerben (itt élünk) vagy Heves megyében illetve Egertől 50 km-es körzetben. Ha Debrecenben bárhol és bármikor (férjem debreceni, gyakran járunk haza), vagy Pesten (ott is gyakran megfordulunk) a belvárosban napközben személyesen átvehető, akkor azt is szívesen átveszem. Ha valaki tud ebben segíteni kérem jelentkezzen: gondka@vipmail.hu címre. Segítséget előre köszönök. Üdv: Kata
Ikea festőállvány, ikea rajztábla, ikeás festőállvány, ikeás rajztábla, álló rajztábla, két funkciós rajztábla, nagy méetű rajztábla, Mala festőállvány, Mala rajztábla -t keresek.
:D Kép rajztábla Kép raztábla2

lilypie.com/birthday.php?r=70088
 
 


Sziasztok Lányok!

Hatalmas itt a pangás, nagyon haldoklik a topik, úgy látom. :(
Kár érte. :(

Remélem mindenki jól van és nem betegeskedik.


Anita!
Benedeknek utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!

Lilla!
Anna babádnak pedig nagyon boldog születésnapot!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Anna bébinek nagyon boldog első szülinapot!


Kép




4óra óta forgolódok, kidobott az ágy. Persze, ahogy ideültem Nelly nüszögni kezdett.
Megőrülök tőle :cry: :cry:
Állandóan ölben van, mint újszülött korában, a csuklóim, hátam kész.
Ettől eltekintve tündér tünemény! Mindenben segít, cipel, kever-kavar, elpakol evés után a mosogatógépbe, együtt teregetünk, kertészkedünk. Szépen jön velem kézenfogva az utcán és gyakorlatilag összefüggően beszél! De egyik napról a másikra.
Kicsit még kusza, kell sakkozni, de addig mondja, amíg megértem. Nagyon édes, ha valamit nem értek tök közel jön és nagy mimikával , gesztikulálással (mint hülye magyar a külföldinek) ismétli.
Ahogy zenét hall táncol (bármire), egész nap babázik.

Hétvégén jönnek a nyulak, ajjjaj :? :?


Nálatok mi újság??? Senki sem jár erre? :cry: :cry: :cry:

Andi, javult a helyzet?

K.




Sziasztok!
Anna babának Boldog 1 szülinapocskát!!!

Kriszti: Nagyon ragaszkodós a Nellyke, Tüci is ilyen, csak nála nem az állandó ölbenlevés a mániája, hanem az, hogy ha mellette vagyok, akkor nem fogadja el semmit senkitől, még inni sem. ANYÁT AKAROK és kész... :lol:

Amúgy 12én indulunk haza Anyukámhoz, lesz egy nagy hangverseny Apukám emlékére, egy filmet is készítették róla, nem tudom, hogy bírom ki, azóta nem tudok Vele videót nézni, ha meglátom, rosszul vagyok :cry: Rögtön elfog egy borzasztó érzés, hogy nem láthatom többé.
Kérdezték, hogy nem-e szeretném játszani ezen a koncerten...hát nem abban a paszban leszek :?
Nem tudom mikor jönnénk vissza, ha már elmegyünk ilyen messzére, akkor 1 hétig legalább maradunk Anyuval, segítünk intézkedni.
Puszi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket.
Most hétvégén lesz a családi ünneplés, jönnek anyósék is, szokás szerint négyen :?

Kriszti!
Anna is nagyon anyás lett, pedig még csak 1 éves. Cuki lehet már nagyon Nellyke, jó lenne már találkozni!

Olgi!

Elhiszem, hogy nagyon nehéz még neked :(
Anyukád mikor költözik?

Andi veletek mi újság? Gyerekek?

Többiek hol vagytok? Zsebi te is régen jártál! Hogy van Szabika?
Vendég
 



Lilla: Anyu ha minden jól megy, akkor nyáron jönne át. Júliusban megint megyünk haza, elvileg már érte :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Andi!
Írtam neked skype-on nem kaptad meg?Mert tudod én van hogy nem kapom meg, majd írj.
 
 


Sziasztok!

Látom kihalt a topik, de azért kívánok szép húsvéti hétvégét, mindenkinek a kívánt locsolás-mennyiséggel!



Kép

Évim, láttam tettél fel új képeket, Szabi gyönyőrű nagy fiú lett! A zöld csíkos oulcsiban imádatos szépfiú!


Csók mindenkinek



Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk mi is Mindenkinek sok puszival!!!


Kép

Kriszti!
Várhatom én a farsangi képeidet, látom, csak nem akaródzik felrakni, hogy megkuksizzuk.

Zsani!
Másnap válaszoltam is skype-on neked. :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Kellemes húsvétot mindenkinek!!!

Más: valakinek nincs szüksége egy teljesen origi infacolra?tévedésből rámmaradt egy. olcsóbban adnám . . .

jó éjt

Kép

Kép
 


Én is kellemes húsvétot kívánok mindenkinek!

Sajnálom, hogy így pang a topik, én szoktam jönni olvasni, de nem nagyon van mit. :(

Mi jól vagyunk, bár én most egy kicsit köhögősen, de egyébként mindenki jól.
Szabi már szalad, sokat járunk zenebölcsibe, babatornára, nagyon szereti a társaságot.

Lilla! Mi szívesen taliznánk, nem tudom, más esetleg????

 


Sziasztok!

Andi!
Mai napig nem jelent meg az üzid, nem tudom nekem miért ilyen a skype.Na, mindegy leírod nekem itt is hogy mit válaszoltál?
 
 


Sziasztok!

Zsebi, én benne lennék a taliban!

Mi Nyíregyházán voltunk vadasparkozni, kifáradtunk rendesen.
Persze a srácok visszíúton aludtak, így most pörögnek, mi meg hullák vagyunk.
Képekkel holnap jövök.
Hatalmas már az a park, nekünk túl sok. :shock:

Andi, L. képei között van az iwiw-n egy farsangos kép. A pendriveon van, mindig elfelejti hazahozni :evil:

Ennyi voltam, soknát főzök, sütit sütök :lol:

Puszi



KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDENKINEK ÉS MÁRA ANNYI LOCSOLÓT, AMENNYI JÓL ESIK!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Kriszti! Részemről rendben a tali, hol legyen? Ahogy szoktuk, valakinél (nálunk lehet, ti még nem is voltatok itt), vagy máshol?

Ki jönne még?

 


Mi is szeretnénk talizni, akár nálunk, csak most elutazunk, csak 3 hét múlva lenne jó :roll:

Kép
Kép
Kép
 
 


Olgi! Olyan régen volt tali, hogy szerintem 3 hetet már tudunk várni! Mi most éppen még kicsit betegeskedünk, remélem, akkorra nem esünk bele valami újabb betegségbe. Bár hogy lekopogjam, nem nagyon voltunk betegek, csak ilyen kisebb megfázások voltak az idén.

 


Zsebi, szívesen megyünk hozzátok, kiváncsi vagyok a gyönyörű kertetekre! :lol:

Olgi, nekünk sem gond, ha még melegszik az idő. Jobb kint, mint bennt. :wink:

Többiekkel mi újság??????????????????????????????



Hú, a gyönyörű kerttel lehet,hogy lesz egy kis gond 3 hét múlva, mert filagóriát és kemencét csináltatunk, és 20.-a után jön a mester, de majd meglátjuk, mit tehetünk....:))

 


Sziasztok!
Akkor jó, ha mi is ott lehetünk :D Hiányoztok :wink:

Tegnap annyira becsipődött (vagy mi?) a derekam, hogy alíg tudtam lábra állni :( Pont most kellett :evil: Duplában szedtem rá dolgokat, kentem, paprika tapasz is van rajtam. Mára már fel tudok állni... Olyan drága volt Zoli, mindent helyettem csinált, nem is gondoltam, hogy ilyen ügyesek a pasik :wink: Ügyesen titkolta :lol:
Viccet félretéve nagyon aggódok, hogy utazásig rendbe jövők-e :roll: Pakolni kell, vasalni, áááááááááááááá :evil:
Off

Kép
Kép
Kép
 
 


Olgi! Pontosan mikor jöttök haza?

 


Zsebi: április 24, szombaton. Azután lévő héten hétfőn, kedden is ráérek, szerdán doktori iskolába utazok 3 napra, vizsgám lesz.De ne hozzám alkalmaszkodjatok, eléggé sürű az életem :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Andi!

Látom megint nem alszol. ...

Tettem én is fel sok képet, még a tavalyi egri hétvégéről és az első lépésekről a Salgó-várban, no persze a farsangi, húsvéti képek sem maradtak le.

Zita, olyan jó volt látni végre valakit közölünk!!

De jó lenne már talizini mindenkivel!!!!

Zsebi, minket nem zavar a felfordulás, van itthon is.
Mikorra fejezik be kb. a munkát a mesterek? Kemence, jaj de szuper!

Csókica



Sziasztok!

Kriszti! Nem tudom, mikor végeznek, mert most lett kész az utcában a csatornázás, úgyhogy a bejáratunkat is ki kell javítani, meg az egyik oldalon a kerítést is. Mindezt egy ember csinálja, csak magát a kemencét csinálja más. Remélem, azért nem fog nagyon elhúzódni.

Akkor feltételesen tűzzük ki április 27.-e keddet a talira nálunk. Remélem, minnél többen el tudtok jönni!

 


Boldog névnapot, Andi!!!!!!!

Kép
 



Andi!

Nagyon sok BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!!!!


Puszi, Edina & Kamilla

Kép
Kép

Kép
 
 


Lányok!

Kedvesek vagytok , nagyon szépen köszönöm Nektek a köszöntéseket!

Puszilok Mindenkit!
Hamarosan jövök már rendszeresebben is.
De ti is gyertek, mert nagyon kihalt ez a hely.

Zsani!
Nem kaptam tőled semmilyen privit, de hívlak a héten, mivel jövő hétfőn és kedden van a suliban a papírgyűjtés, addig mindenképpen elhozzuk a papírokat tőletek.
Nem tudom milyen könyvrendelésről akartál privizni, de ha az Alexandrától rendelsz, akkor köszi, most nem kérek semmit. Illetve, még szét sem néztem a honlapjukon.

Pusz Mindenkinek még1x!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Andi!
Igen, az alexandrától akartam, de kicsit később rendelek én is.Majd csörögj.
 
 


Továbbra is úgy néz ki, hogy nekünk jó a kedd, és még az idő is jó lesz, úgyhogy várlak benneteket szeretettel!

Ki tud jönni?

 


Zsebi mi megyünk! :) :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mi megyünk ! 10 körül jó?

K.



Igen, 10 körül jó lesz!

 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Nagyon boldog születésnapot kívánunk neked!!!!

Kép
Kép
 
 


Köszönöm szépen, Andi! :)

Kép
 


Ez igen, itt aztán nagy élet van. :cry: :cry: :cry:
zsebi, egyáltalán érdemes megtartani ezt a talit???

:evil: :evil: :evil:

K.



Hú Kriszti de jó, hogy irtál, már azt hittem, sose kezdünk új oldalt :wink:

Zsuzsi mi is nagyon sok boldog születésnapot kivánunk neked!

Tényleg kezd kihalni a topik. :(

Kriszti azért örülök, hogy összefutottunk! :)
Vendég
 


Köszi Lilla Neked is! :)

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Hihetetlen pangás van itt hetek óta.
Nem akarjuk újraéleszteni a topikot? Én egyedül kevés vagyok ehhez, mindenkire szükség lenne hozzá.
Úgyhogy ha ti is úgy gondoljátok akkor rajta.
Régen csodajókat dumcsiztunk itt, mindenkinek volt mesélnivalója a többiek számára. De most?! :shock: :shock:
Remélem azért mindenki ide téved előbb-utóbb és életjelet ad magáról.
Jó kis csapat voltunk régen, kár lennne veszni hagyni.

Ha mindenki kicsit megrázná magát és erőt venne, valamint olvasó üzemmódból átkapcsolna író üzemmódra az mindenképpen pozitív lenne.
Benne vagytok??????
:shock: :shock: :shock:

Puszi Nektek és írjatok!!!!

Alíz!
Nagyon boldog születésnapot kívánunk Neked! Millió puszi!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, Aliz! Boldog szülinapot kívánok nektek!

Kriszti! Szerintem tartsuk meg a talit, ha csak ketten, vagy hárman jöttök is el, legalább találkozunk!

Én is szinte naponta belenézek a topikba, de mivel semmi nem történik, nekem sincs kedvem írni. És ezzel gondolom, mindenki így van, és ez egy ördögi kör, lassan kihal a topik. De tényleg ne hagyjuk!!!!

Nálunk új taggal bővült a család, ugyanis múlt vasárnap vettünk egy kiskutyát. Egy kis szálkásszőrű tacsi, 11 hetes. Úgyhogy most a kicsi mellé lett egy pici is, amikor kimegyünk az udvarra, az egyik erre fut, a másik arra.:)))

Ma Boginak versenye lesz, itt Debrecenben, úgyhogy most megyek is készülni, én valószínűleg ott leszek egész nap, végre már egy kis aerobik-versenyfeeling!!! Drukkoljatok neki, csapatban és trióban is indulnak.

 


Sziasztok!

Zsebi!
Sajnos mi biztos hogy nem tudunk menni a talira, mert ovi van és nekem is dolgoznom kell. Ha éppen nincs mindenki a helyén az azért van mert betegek vagyunk. Akkor meg emiatt nem tudunk talizni.
A szabadságokat tartalékolom nyárra , most lesz az első évünk mikor Bence sulija miatt 12 hetet kell valahogy megoldanunk, nem úgy mint az oviban 4-6 hetet. Majdcsak lesz valahogy.
De ha összejön a tali (miért ne jönne?) akkor érezzétek jól magatokat.Lélekben mi is ott leszünk.
Drukkolok Bogiéknak biztos ügyesek lesznek ma! Majd számolj be, hogy teljesítettek, jó?

Mi ma délután megyünk a Richter-féle nemzeti cirkuszba , a gyerekek már teljesen be vannak sózva.
Este megyünk haza anyuékhoz, grillezni figunk, holnap meg a fiúk horgászni indulnak hajnalban, mi csajok pedig később megyünk utánuk.
Már nagyon vártuk, hogy jöjjenek a jobb idők, nagyon uncsi a panelben ülni a négy fal közt, így amint lehetőségünk adódik, kimozdulunk.
Március végéig az Aquaticumban akciók voltak, elmentünk kétszer is. Húsvétkor anyuéknál voltunk, megnéztük a Főnix parkolóban a papagáj- és fókashowt, hétfőn pedig elmentünk Polgárra az Archeoparkba. Jó kis húsvéti programokat találtak ki gyerekeknek, nagyon élvezte Bence és Dorka is. Tettem fel képeket is. (volt állatsimogató, tojáskeresés a fűben, pónizás, arcfestés, ugrálóvár, íjászat stb).
Most április 22.-én pedig részt vettünk a Critical Mass-on. Dorka gyerekülésben volt, de a két fiú és én végigtekertük a távot. Mondanom sem kell, senkinek nem kellett altató este. :P
Már megvettük a május végi Scooby Doo előadásra a jegyeket (kutya drága :roll: ) , Dorka minden nap kérdezi hányat kell még aludni, hogy mehessünk.Nagyon várja már.
Anyunak leteltek az előkezelések, így a héten már hazament tőlünk, műtét pedig csak június 22.-én lesz, addig otthon pihenget.
Suli, ovi nagy szerelem mindkét gyereknél, szerencsére nincs gond egyikükkel sem. (na jó, Dorka néha van büntiben, mert állandóan csacsog, még mese, vagy versmondás közben sem tudja befogni a száját :P :P :lol: )
Bence egyenletesen kiválóan teljesít, nagyon szorgalmas, iskolai szinten focizik. Volt már iskolai szintű mesemondó versenyen, nyelvész versenyen bejutott a megyei fordulóba, matek verseny selejtezőjének eredménye is neki lett jobb az osztályukból (de mivel évfolyamonként csak egy gyerek juthat tovább, és a másik osztályból lett egy gyerek akinek kevesebb hibája lett, így ő jut be a megyeibe)De nem csüggedünk, ez is nagyon szép teljesítmény. Szerencsénk van, hogy Bence szorgalmas, nagyon büszkék is avgyunk rá. A suli egyébként is sok plusz feladatot ad gyereknek, szülőnek egyaránt, és legalább a napi szintű feladatokkal elkészülnek a napköziben, arra itthon már legalább nincs gondunk)
Dorka is kis okos, minden lében kanál csaj, szeret a középpontban lenni. Az oviban is sok kis barátja van, szívesen megy reggelenként.


Na ennyi dióhéjban rólunk.

Írjatok ti is.

Puszi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi mindenkinek a köszöntést!

Alíz! Nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked!!!!

Ahogy Zsebi is írta, én is benézek naponta-2 naponta, de semmi nem történik... :( Viszont ezért a társaságért tényleg kár lenne....

Magunkról néhány szó: Azt írtam már, hogy könnyen ment a beszokás a bölcsibe, a gondozónők is ezt mondták. Viszont el kellett telni vagy 2-2,5 hónapnak, mire igazán felaszabadult lett Pannika. Addig sem érezte magát ott rosszul, de inkább kis csendes megfigyelő volt. Kb egy hónapja van az, hogy szaladgál önfeledten, és dumál már ott is egész nap. Az egyetlen "gond" az evés volt. Mármint nem a mennyiség, amitől én tartottam. Tudjátok, hogy rossz evő, de a bölcsiben furcsamód eleinte mindent megevett, csak ámultam. Viszont nem evett egyedül, eteni kellett. (itthon is) Most már ügyesen eszik egyedül, de a mennyiség romlott. Eszik mindig vmennyit, de nem úgy, mint az elején. Viszont azt jó hatásnak tudom be, hogy itthon is többet eszik, mióta bölcsis. Persze ez még most is töredéke a korosztályáénak, de már nem stresszelek ezen. Igaz, dec. óta nem hízott semmit, levetkőzve kis vékony, de ruhában nem látszik. :) Az arca meg pufi most is, így általában senki nem gondolná, hogy rosszul eszik. Amúgy sokat önálllósodott, bár ez nyilván éeltkori sajátosság is, de szerintem a bölcsi miatt szembetűnőbb. Ugyanígy a beszédje. Már nagyon jól elbeszélgetünk, bármit szeretne, vhogy elmagyarázza. Sok dalt és mondókát tud. Én is éneklek neki, most már megmondja, hogy mit :), de a bölcsiben is tanul olyanokat, amiket én nem szoktam éenkelni. A legfontosabb viszont, hogy a gondozónénik szuperek, mindketten. Ragaszkodik is hozzájuk Pannika, emlegeti őket sokat, és a gyerekeket is. 10-en vannak 2 gondozónőre, a szomszéd szobában 12-en 2 gondozónőre, és a 2 szoba alkot egy csoportot. Sokszor össze van nyitva az ajtajuk, együtt mennek az udvarra, együtt szülinapoznak :), de pl. külön esznek, alszanak. Szobatisztasággal sehogy nem állunk. Bölcsiben minden pelenkacserénél ráül a wc-re, ott ugye nagy motiváció a többi gyerek, sok a szobatiszta (Pannika a legfiatalabb). nem pisilt még bele, de megvan a motiváció, ha belepisil, lehúzhatja :D, mert az nagyon tetszik neki. Itthon is mindig kérdezem, ráül-e a bilire, amikor van kedve, rá is ül. Aztán mondja nekem, hogy csorog a pisi, de persze nem.... :) Azért lassan haladni kellene vele, mert januártól megy oviba, a héten írattam be. Ja, és muszáj mennie rögötn 3 évesen, mert csak dec 31-ig vették fel a bölcsibe. Na, ezt jó bő lére eresztettem, bocsánat....

Amúgy nálunk sajnos minden változatlan. :( Komolyan nem tudom, hogy mit tehetnék még....

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: